بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی
لوله بازکنی کرج ارزان ترین لوله بازکنی در کرج 09196790069

لوله بازکنی کرج ارزان و شبانه روزی

لوله بازکنی کرج ارزان و شبانه روزی با ۲۵ سال سابقه ی کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در کرج دارای فعالیت می باشد.

تمامی خدمات طبق نرخ اتحادیه محسوب می شود.ارسال سرویسکار، فوری، تضمین کار با فاکتور تمیز و بهداشتی.

لوله بازکنی در کرج با مناسب ترین قیمت:

اگر با مشکل گرفتگی راه آب چاه توالت، آشپزخانه، حمام و پارکینگ روبرو شدید کافیست با ما تماس بگیرید تا بهترین متخصص در سریع ترین زمان را برای شما ارسال کنیم متخصصین ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند.

لوله بازکنی کرج گوهردشت 09101702050 

هزینه لوله بازکنی کرج

قیمت باز کردن لوله فاضلاب توسط کارشناسان شرکت و زیر نظر اتحادیه با توجه به چند عامل تخمین می شود که از جمله آن می توان به:

نوع گرفتگی لوله:

برخی از موارد گرفتگی، در ساختمان های در حال ساخت اتفاق می افتد معمولا این نوع انسداد ها در اثر سیمان، گچ و قیر، نخاله و شن و ماسه می باشد. برای حل این مشکل ابتدا به ابزار هایی از جمله: رسوب تراش، سه نظام الماسه، سر فنر های مخصوص سیمان یا قیر، دستگا های پرقدرت و… است. و باید همکاران ما بعد از اعزام به محل و بررسی مشکل گرفتگی قیمت کامل آن را اعلام کنند.

تعداد فاضلاب های مسدود:

این حالت زمانی رخ می دهد که فاضلاب آشپزخانه مسدود میشود. سرویسکار کف شور آشپزخانه را فنر می زند و فاضلاب باز میشود اما هنگام باز کردن آب از سینک ظرفشویی یا پشت لباس شویی همچنان مسیر آب مسدود است. در این حالت هرکدام از لوله ها نیاز به رفع گرفتگی دارد و هزینه ی جداگانه ای را میطلبد.

طول متراژفنر(لوله بازکنی کرج مهرشهر)

هنگام بارندگی پشت بام و بالکن های ساخمان ها بیشتر مسدود می شوند برای بازکردن فاضلاب پشت بام و بالکن به فنر های بلندی نیاز است. فاضلاب های پارکینگ که لوله های آن بزرگ و طویل هستند نیاز به فنر های 30متری دارد این نوع گرفتگی ها براساس متراژ محاسبه می شود.

استفاده از ابزارهای مختلف:

فاضلاب های چدنی و قدیمی بر اثر استفاده بیش از حد و تمام شدن عمرشان رسوب می بندد. در انتهای لوله های فاضلاب چدنی هنگام لوله کشی از یک پیچ استفاده می شود. در زمان های قدیم به دلیل نبودن لوله بازکنی کرج و سایر نقاط پیچ را باز، و گرفتگی را رفع می کردند. اما امروزه فنر، از پیچ و خم لوله عبور نمی کند و از پمپ تراکم هوا یا سه نظام رسوب تراش استفاده می کنیم که هزینه آن متفاوت می باشد.

همکاران ما قبل از انجام هر گونه خدمات لوله بازکنی کرج عظیمیه قیمت نهایی را با صاحب کار هماهنگ می کند و پس از رضایت کامل مشتری کار را انجام می دهد.

لوله بازکنی حصارک کرج

 

رفع گرفتگی فاضلاب با سه نظام رسوب تراش

امروزه در ساختمان های نوساز مشکلاتی وجود دارد. که در برخی از آن ها به هنگام ساخت و ساز رخ می دهد. کارگران هنگام لوله کشی نخاله یا سیمان و ماسه را به داخل لوله می ریزند و این امر سبب گرفتگی لوله می شود. در اکثر منازل زمانی که سنگ توالت را در جای خو قرار می دهیم .ماسه ها از زیر کاسه به داخل فاضلاب می روند و در نهایت باعث مسدود شدن فاضلاب می شوند.

اکثر لوله ها به دلیل سن بالای ساختمان پوسیده می شود و یا قطر داخلی آن با فضولات و پسماند غذا مسدود می شود.

فضولات و پسماند غذا به دیواره ی لوله می چسبد و قطر آن را به مرور زمان باریک می کند ای امر را رسوب لوله می گویند.

این کار با استفاده از ابزار ها و دستگاه سه نظام رسوب زدایی می شود به نحوی که قطر داخلی لوله کاملا با رسوب تراشی نو می شود. و می توان سالیان سال استفاده کرد.

کار اصلی سه نظام چرخاندن فنر می باشد طوری که با چرخاندن پیچ پشتی دستگاه ،سه نظام ها قدرت فنر را چند برابر می کند و با چرخش فراوان داخل لوله را تمیز می کند.

استفاده از اسید لوله بازکنی برای باز کردن لوله فاضلاب

احتمالا اولین فکر که بعد از گرفتگی فاضلاب به ذهن مخاطب می رسد ریختن اسید به لوله می باشد.استفاده از اسید های لوله بازکنی برای هر نوع گرفتگی مناسب نمی باشد در ادامه شما را با طرز استفاده و مکان های استفاده از اسید های لوله بازکنی را بازگو می کنیم.

موارد استفاده از اسید های لوله بازکن:

استفاده کردن از اسیدهای لوله بازکنی کرج مهرشهر در فاضلاب های چدنی ممنوع می باشد.این کار نه تنها مشکل گرفتگی را حل نخواهد کرد بلکه باعث پوسیدگی و یا سوراخ شدن لوله می شود. کار اصلی اسید یا محلول های لوله بازکنی این است که داخل لوله را می سوزاند و مواد داخلش را در زانویی یا سبفون انباشته می کند.

استفاده از اسید لوله بازکن در داخل لوله هایی که آب دارند اصلا کارساز نمی باشد: زیرا که اسید لوله بازکنی هنگامی که با آب مخلوط می شود خاصیت سوزش خود را از دست می دهد. پس قبل از استفاده داخل لوله را خشک کنید.

نکات ایمنی هنگام استفاده از اسید های لوله بازکنی حصارک کرج

1- قبل از باز کردن درب از دستکش و ماسک استفاده کنید.

2-محلول های شیمیایی را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

3-دستورالعمل های روی محلول های شیمیایی را مطالعه کنید.

4-در هنگام استفاده صورت خود را دور از اسید نگه دارید.

دستگاه های لوله بازکنی در کرج

دستگاه مکش : برای در آورد اشیا از چاه فاضلاب از این دستگاه استفاده می شود. هنگامی که گوشی ،حلقه، انگشتر و… در چاه فاضلاب بیافتد توسط این دستگاه به بیرون می شود. این دستگاه همانند جارو برقی کار می کند.

دستگاه پمپ تراکم هوا:

این دستگاه از مخزن ،فشار سنج، موتور تولید باد، شیر تخلیه، وچند نوع ابزار دیگر تشکیل می شود. هنگامی که دستگاه لوله بازکنی کرج مهرشهر به برق متصل می شود .موتور شروع به تولید باد می کند و توسط شلنگ به مخزن دستگاه منتقل می شود. شیر تخلیه را به خروجی فاضلاب قرار می دهند و دور آن را با پارچه یفت می کنند. همزمان با، باز کردن شیر تخلیه ، فشار باد فراوان باعث باز شدن لوله فاضلاب می شود.لوله بازکنی زنجان با دستگاه واتر جت. به صورت تضمینی.

دستگاه لوله بازکنی کرج مهرشهر :

معمولا یکی از متداول ترین راه کارها برای رفع گرفتگی فاضلاب می باشد. این دستگاه از یک دینام ، فولی، تسمه،کلید قطع و وصل، سه نظام، پایه و بدنه و چند ابزار دیگر تشکیل می شود. هنگامی که دستگاه را به برق متصل می کنیم دینام توسط تسمه فولی و سه نظام های دستگاه را می چرخاند. زمانی که فنر را به داخل دستگاه هدایت می کنیم و دستک دستگاه را فشار می دهیم .سه نظام ها به فنر می چسبد و شروع به چرخش می کند.

روش های جلوگیری از گرفتگی فاضلاب

هنگامی که مشکلات گرفتگی لوله  به طور ناگهانی رخ می دهد، می توانند کثیف کاری به وجود آورد که در حد فاجعه است. اما یک بازرسی منظم از سیستم لوله کشی کلیدی می تواند به شما کمک کند تا مشکلات در حال توسعه را قبل از تبدیل شدن به چنین شرایط اضطراری شناسایی و اصلاح کنید.

به طور قابل پیش بینی، مکان هایی که باید چک لیست بازرسی شود ، اتاق هایی هستند که در آن سیستم لوله بازکنی کرج زیادی وجود دارد – حمام و آشپزخانه. اما فراموش نکنید که اطراف خانه را برای سایر لوازم و وسایل، از لوله های شلنگ خارج از خانه گرفته تا آبگرمکن در زیرزمین یا قسمت تاسیسات، بررسی کنید.

لوله بازکنی گلشهر کرج

حمام‌ها مورد استفاده بسیاری از اعضای خانواده قرار می‌گیرند، و جای تعجب نیست که این محل بیشترین مشکلات گرفتگی را دارد.

شیرآلات . این شیرهای آب سرد و گرم ، وان و دوش هستند که اغلب در حمام نیاز به توجه دارند. آنها را به طور منظم برای نشتی بررسی کنید. واشر مغزی بد را تعویض کنید تا شیرهای آب چکه کنند. خطوط تامین آب پنهان شده در دیوارها برای زهکشی وان و دوش می تواند به ویژه مشکل ساز باشد زیرا چنین نشتی های پنهان می توانند حتی قبل از اینکه آن را تشخیص دهید باعث آسیب جدی شوند.

نشتی های مخفی لوله آب اغلب خود را با نشانه هایی از آسیب آب در اتاق زیر لوله های لوله کشی نشان می دهد. در حین اجرای آب مراقب عملکرد شیرآلات باشید – اگر متوجه فشار ضعیف آب یا الگوی نامنظم اسپری شدید، ممکن است به دلیل تجمع کلسیم در هواکش باشد. هواکش ها را می توان به صورت دستی جدا کرد و تمیز کرد، یا تجمع کلسیم را می توان با خیساندن در سرکه از بین برد.

لوله بازکنی گوهر دشت کرج:

زهکشی وان، دوش و سینک در حمام مخصوصاً در معرض گرفتگی صابون و مو هستند و به جای اینکه منتظر بمانید تا مسدود شوند، باید به طور دوره‌ای مجرای فاضلاب را با آب جوش یا روش‌های خانگی دیگر پاک کنید، از مسدودکننده تخلیه استفاده کنید. موها و مواد زائد را از وان یا مسدود کننده تخلیه به سرعت بردارید.

توالت:

توالت دارای قطعات کارکرده زیادی است و هر یک از آنها ممکن است فرسوده شده و مشکلاتی ایجاد کند. درب مخزن توالت را بردارید و مراقب باشید که هنگام شستشوی آن چه اتفاقی می افتد. توالتی که به جای خاموش شدن در پایان سیکل شستشو به کار خود ادامه می دهد، آب زیادی را هدر می دهد. تعمیر یک توالت در حال اجرا اغلب بسیار آسان است. اگر وقتی روی آن می‌نشینید کمی تکان می‌خورد یا متوجه شدید که آب در اطراف پایه آن نفوذ می‌کند، احتمالاً حلقه مومی که پایه توالت را به دهانه فاضلاب می‌بندد فرسوده شده است و نیاز به تعویض دارد .

مهر و موم درزگیر :

اگرچه درزگیری اطراف وان و دوش ها در واقع “لوله کشی” نیستند، اما زمانی که درزگیری با شکست مواجه می شود، می تواند به آب وان حمام یا دوش اجازه دهد که به پشت دیوارها و زیر زمین برود و آسیب آب ناشی از آن می تواند فاجعه بار باشد. به طور دوره ای تمام مهره های درزگیری را در امتداد کف و دیوارها بررسی کنید. لوله بازکنی حصارک کرج تا از سالم بودن آنها مطمئن شوید. هر شکافی را که پیدا کردید با درزگیری تازه ببندید . هر چند سال یکبار، ایده خوبی است که درزگیری قدیمی را بردارید و یک مهره جدید از درزگیر وان و دوش سیلیکونی با کیفیت بالا را اعمال کنید.

آشپزخانه لوله بازکنی در کرج

آشپزخانه یکی دیگر از اتاق های سنگین با وسایل لوله کشی است. حداقل دو بار در سال، تمام وسایل را بررسی کنید و هر مشکلی را که پیدا کردید برطرف کنید.

زهکشی سینک:

سینک آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، و یک صافی سینک محل معمولی است که در آن نشتی ممکن است رخ دهد. مراقب ناحیه صافی و تله P باشید که آب در سینک تخلیه می شود. اتصالات P-trap ممکن است نیاز به سفت شدن داشته باشند و هنگامی که سبد صافی شروع به نشت یا خوردگی کرد باید تعویض شود. سینکی که خیلی آهسته تخلیه می شود ممکن است دارای یک ساختمان گرفتگی در P-trap یا زهکشی شاخه باشد. این اتصالات را می توان جدا کرد و تمیز کرد. هر از گاهی زهکشی سینک آشپزخانه را تمیز کنید. استفاده منظم از یک پاک کننده زهکش خانگی ملایم ساخته شده از سرکه، جوش شیرین و آب از طریق سینک ظرفشویی آشپزخانه به از بین بردن تجمعات معمول در فاضلاب و حفظ جریان آب کمک می کند.

شیرآلات :

شیر آب آشپزخانه نشتی رایج ترین تعمیر لوله کشی است که می تواند سالانه صدها گالن آب را هدر دهد. در حین کار کردن با اهرم به دقت مراقب شیر آب خود باشید و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید.

شیرهای قطع کننده :

دریچه های قطع کننده فیکسچر که جریان آب به شیر آب سینک، ماشین ظرفشویی و لوله بازکنی حصارک کرج خطوط آب یخچال را کنترل می کنند، برای قطع کامل جریان آب در هنگام بسته شدن در نظر گرفته شده اند. در حین بازرسی، دریچه ها را محکم ببندید و مطمئن شوید که طبق برنامه عمل می کنند. اگر آب را به طور کامل قطع نکردند، باید تعویض شوند.

زباله ریز :

مشکلات مربوط به دفع زباله معمولاً در اتصالات تخلیه یافت می شود که در آن تخلیه ماشین ظرفشویی به دفع کننده وصل می شود یا جایی که تخلیه تخلیه به سمت تخلیه سینک می رود. این نقاط را بررسی کنید و اتصالات را سفت کنید یا در صورت مشاهده علائم نشتی واشرها را تعویض کنید. زباله‌ریزی که بوی بدی دارد باید تمیز شود . توصیه های سازنده را برای نگهداری روتین دفع زباله دنبال کنید.

ماشین ظرفشویی :

در لوله بازکنی حصارک کرج طول تور بازرسی خود، چند دقیقه به تماشای ماشین ظرفشویی در حال کار و گوش دادن به آن اختصاص دهید. ماشین ظرفشویی که دیر پر می شود ممکن است با شیلنگ تامین آب یا شیر خاموش کننده ای که آن را کنترل می کند مشکل داشته باشد. اگر تخلیه آب ماشین ظرفشویی به کندی انجام می شود، یا اگر پس از اتمام چرخه، آب تخلیه در کف ماشین ظرفشویی باقی می ماند، شلنگ تخلیه آب را از نظر گرفتگی یا نیشگون گرفتن بررسی کنید.

یخچال:

یک یخچال با آب سردکن و یخ ساز باید فیلتر آن را به طور مرتب تعویض کنید—اکثر تولیدکنندگان دو بار در سال توصیه می کنند. فیلتر مسدود شده می تواند جریان آب را به دستگاه پخش یا یخ ساز مسدود کند. همچنین، شلنگ تامین آب را برای علائم سایش بررسی کنید. در صورت لزوم آن را تعویض کنید

سپتیک و فاضلاب لوله بازکنی کرج

توقف در خط اصلی فاضلاب یا سیستم سپتیک یک مشکل بسیار جدی لوله کشی است و خطرات بالقوه ای برای سلامتی به همراه دارد. بازرسی و نگهداری منظم بهترین راه برای جلوگیری از این امر است.

سیستم سپتیک را حفظ کنید:

اگر سیستم سپتیک با میدان تخلیه دارید (در مناطق روستایی رایج است) با بازرسی و سرویس منظم سیستم از بروز مشکل جلوگیری کنید. با سیستم مخزن، هر زمان که مخزن پر شد، آن را پمپاژ کنید.

برای سیستم‌های زهکشی، مطمئن شوید که خانواده‌تان می‌دانند چه نوع موادی نباید در زهکشی فرو رود. بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند که از ریختن مواد غذایی در سیستم سپتیک خودداری کنید. همچنین باید از پاک کننده های مبتنی بر سفید کننده اجتناب شود زیرا این مواد در تجزیه بیولوژیکی زباله ها که برای سیستم سپتیک ضروری است تداخل می کنند.

لوله فاضلاب خود را حفظ کنید:

 اگر خانه شما توسط خطوط فاضلاب شهری سرویس دهی می شود، با تعمیر و نگهداری منظم از مسدود شدن خطوط اصلی جلوگیری کنید.لوله بازکنی کرج مهرشهر  برای خانه هایی که شاهد توقف های دوره ای هستند، که معمولاً به دلیل ریشه های درختان در خطوط فاضلاب ایجاد می شود،

یک سالانه خط لوله توسط یک سرویس فاضلاب حرفه ای از برگشت زهکشی های کف به داخل خانه جلوگیری می کند. می‌توانید کارایی خط فاضلاب را با خالی کردن همه سینک‌ها و وان‌ها به طور همزمان ارزیابی کنید و ببینید که آیا یک طبقه تخلیه می‌شود یا زمان زیادی طول می‌کشد تا تمام فاضلاب‌ها تخلیه شوند. مراقب علائم گرفتگی فاضلاب معلق باشید و قبل از اینکه به طور کامل متوقف شوند با آنها مقابله کنید.

لوله های هواکش را در لوله بازکنی حصارک کرج بازرسی کنید:

 بخشی جدایی ناپذیر از سیستم زهکشی و فاضلاب خانه شما، لوله های هواکش هستند که فشار هوا و گازهای فاضلاب را تخلیه می کنند. این لوله‌ها معمولاً از بالای سقف شما خارج می‌شوند و اگر با آوار یا برف و یخ مسدود شوند، سیستم تخلیه خانه شما به خوبی کار نخواهد کرد. لوله بازکنی کرج مهرشهر در طی گشت و گذار در سیستم لوله کشی، لوله های دریچه ای که از پشت بام شما امتداد می یابد را برای علائم انسداد به صورت بصری بررسی کنید. احتمالاً چندین مورد از این لوله‌های هواکش را در پشت بام خود خواهید داشت.

یکی برای هر پشته خاک اصلی و اغلب لوله‌های هواکش ثانویه نیز. اطراف خانه در لوله بازکنی کرج مهرشهر حمام، آشپزخانه و سیستم فاضلاب اجزای اصلی لوله کشی هستند، اما بسیاری از وسایل و لوازم دیگر باید به طور دوره ای برای مشکلات بازرسی شوند:

آبگرمکن:

 به دنبال علائم نشت آب در لوله ورودی آب سرد و لوله خروجی آب گرم بالای آبگرمکن باشید . همچنین به اطراف پایه آبگرمکن نگاه کنید تا نشتی که ممکن است ناشی از معیوب بودن دریچه تسکین دما و فشار (T و P) یا شیر تخلیه نامناسب باشد. هر چند سال یکبار، مخزن آبگرمکن باید شستشو شود تا رسوبات از کف مخزن خارج شود. در آبگرمکن های گازی، واحد مشعل باید گهگاه توسط یک سرویس دهنده حرفه ای بررسی و تمیز شود.

شیرهای قطع انشعاب :

اگر سیستم شما دارای شیرهای قطع کننده ای است که نواحی مختلف سیستم لوله کشی را کنترل می کنند، اینها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کنند. اگر دریچه های معیوب یافتید، باید آنها را تعویض کنید.

پمپ سامپ:

اگر خانه شما دارای یک زیرزمین با سیستم زهکشی و گودال زیرزمینی است، آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کند. شما می توانید این کار را با پر کردن دستی گودال از آب و بررسی اینکه پمپ برای تخلیه آب فعال می شود، انجام دهید.

لوله های شیلنگ در فضای باز

شیرآلات در فضای باز اغلب نادیده گرفته می شوند، اما آنها نیز می توانند نشتی ایجاد کنند و نیاز به تعمیر دارند – با تعویض واشر یا کارتریج. میخ های خارج از منزل در آب و هوای سرد می توانند به لوله بازکنی کرج مهرشهر خصوص به دلیل دمای شدید زمستان در معرض ترک خوردن باشند. اسپیگ های بدی را که پیدا کردید جایگزین کنید.

سیستم آبیاری:

سیستم های آب پاش چمن باید در ابتدای فصل آبیاری بررسی شود تا مطمئن شوید که همه سرهای اسپری به درستی کار می کنند. و در پایان فصل آبیاری باید سیستم را زمستانی و تخلیه و یا بدون آب باد کرد تا از یخ زدگی و پارگی لوله ها در زمستان جلوگیری شود.

ماشین لباسشویی :

به طور دوره ای شیلنگ های آب را از نظر ساییدگی بررسی کنید. در لوله بازکنی کرج مهرشهر شیلنگ های لاستیکی که شروع به برآمدگی می کنند به پایان عمر مفید خود نزدیک شده اند و باید تعویض شوند. شیلنگ هایی که در زمانی که صاحبان آن ها دور هستند می ترکند، عامل اصلی آسیب های گران قیمت آب هستند. همچنین شیرهایی که شیلنگ های آب سرد و گرم ماشین لباسشویی را کنترل می کنند را بررسی کنید. اگر در زمان خاموش شدن جریان آب را به طور کامل متوقف نکردند، آنها را تعویض کنید.

فشار آب خانه را چک کنید:

 با اطمینان از اینکه فشار آب در سطح ایمن است، از استرس بیش از حد بر سیستم لوله کشی خانه خود جلوگیری کنید. تست فشار آب با فشار سنج فقط چند دقیقه طول می کشد . اگر فشار خیلی زیاد است، تنظیم کننده

اینستاگرام

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)