شماره لوله بازکنی کرج

شرکت لوله بازکنی کرج با تیم مجرب و حرفه ای آماده ی رفع گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان شماست. جهت استفاده از خدمات لوله بازکنی کرج به صورت شبانه روزی میتوانید با شماره 09101702050 تماس بگیرید. ارائه خدمات 100% تضمینی، با کیفیت عالی است.

معتبرترین شعبه در لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی کرج یکی از خدمات ویژه لوله بازکنی نوین است. این خدمات در کرج به صورت شبانه روزی و تضمین شده توسط متخصصان حرفه ای انجام می شود.

نیروهای فنی لوله بازکنی تهران با سابقه کاری بالایی که دارند خدمات رفع گرفتگی فاضلاب را 100% تضمینی و کاملا بهداشتی انجام می دهند.

تماس شبانه روزی با پشتیبانی رایگان

تحویل باز شدن لوله به همراه فاکتور

تمیز و بهداشتی با حداقل کثیف کاری

معرفی شرکت لوله بازکنی کرج

✅ ساعات کاری: فوری و شبانه روزی
ابزار مورد استفاده فنر برقی، واترجت، پمپ
نحوه ضمانت: تضمین 2 ماهه با فاکتور
قیمت فنر زنی لوله: زیر نظر اتحادیه

بهترین روش های لوله بازکنی در کرج

لوله بازکنی در کرج تضمین باز شدن لوله بارعایت بهداشت توسط نیروهای حرفه ای و تجهیزات پیشرفته 09101702050

به گفته کارشناسان لوله بازکنی و مهندسان آب و فاضلاب استان تهران ابزارهای ریر بهترین راه بازکردن لوله هستند.

1) دستگاه فنر برقی
2) کمپرسور هوا
3) دستگاه واترجت
4) دستگاه پمپ مکنده

از بین این ابزار ها فنر برقی بسیار پر طرفدار و کارآمد است. فنر برقی با قیمت ارزان تر و سرعت بالا سخت ترین گرفتگی های سیمانی را برطرف می کند. این دستگاه علاوه  قیمت مقرون به صرفه و حمل آسان کار را با حداقل کثیف کاری و تضمینی انجام می دهد.

در مواقعی که گرفتگی که با فنر برقی حل نشود یا لوله های چدنی از پمپ تراکم (کمپرسور هوا) استفاده می شود. پمپ با مخزنی متراکم از فشار هوا توسط یک شلنگ مقاوم، هوا را با فشار بالا به درون لوله تخلیه می کند.

واترجت در مواردی مانند آشپزخانه ها، رستوران ها که رسوبات و چربی لوله زیاد است و فنر برقی نتواند مسیر لوله را پاک کند از واترجت استفاده می شود.

علت مهم گرفتگی لوله ها در کرج از چیست؟

لوله بازکنی در کرج با روش های نوین و تضمینی بدون تخریب و بهداشتی 09101702050
 • ایراد اساسی در خطوط لوله کشی
 • تجمع مواد روغنی
 • باقیمانده ذرات غذایی
 • به کارگیری زانویی نامناسب
 • عدم شیب مناسب در لوله ها
 • انباشته شدن رسوب و جرم
 • گرفتگی با اجسام سخت و سیمانی
 • دستمال کاغذی، دستمال توالت، پوشک بچه
 • افتادن یک شی مانند جواهرات، گوشی، اسباب بازی، فرچه و واشر

اکثر لوله ها به دلیل قدیمی بودن ساختمان دچار پوسیدگی شده و قطر داخلی آن با فضولات مسدود می شود. این فضولات با چسبیدن به دیواره لوله، یک لایه رسوبی تشکیل داده و به مرور زمان قطر لوله را باریک می کنند.

لوله بازکن کرج رسوب زدایی را با فنر های مخصوص و دستگاه های قوی تر به صورت تضمینی انجام می دهد. با چرخش فنر داخل لوله مانند روز اول تمیز می شود.

از بین بردن رسوبات لوله توسط تیم لوله بازکنی کرج

1. استفاده از مواد شیمیایی:
از مواد شیمیایی ضد رسوب و ضد گرفتگی مانند اسیدهای خوراکی (از جمله اسید سیتریک) یا مواد شیمیایی مخصوص رفع گرفتگی لوله استفاده کنید. این مواد می توانند رسوبات و چسبندگی های دیواره داخلی لوله ها را از بین ببرند.
2. استفاده از لوله بازکن مکانیکی:
ابزارهایی مانند لوله بازکن سیمی یا مارپیچ لوله می توانند رسوبات و گرفتگی ها را از داخل لوله ها برطرف کنند.
3. استفاده از هیدروجت:
برای شستشوی قوی داخل لوله ها از دستگاه های هیدروجت با فشار آب بالا استفاده کنید. این فشار آب قادر است رسوبات و گرفتگی ها را از دیواره لوله جدا کند.
4. استفاده از لوله های پوش فیت:
لوله های پوش فیت مخصوص لوله ها و فاضلاب می تواند از ایجاد رسوبات و گرفتگی ها جلوگیری کنند و باعث جریان بهتر آب و فاضلاب در داخل لوله ها شود.
5. استفاده از تجهیزات تکمیلی:
تجهیزات تکمیلی مانند صافی لوله یا نصب فیلترهای ضد رسوب در نقاط ورودی آب ممکن است به جلوگیری از رسوب در لوله بازکنی کرج کمک کند.

پیشگیری از گرفتگی لوله ها در کرج

رعایت توصیه ها و دستورالعمل های سازنده و کارشناسان لوله بازکنی کرج در انجام هر یک از این روش ها برای حصول بهترین نتیجه و جلوگیری از آسیب رسیدن به لوله ها حائز اهمیت است.
6. توجه به پیشگیری:
برای جلوگیری از تشکیل رسوبات بهتر است از آب مرغوب استفاده شود. در صورت امکان، آب سخت را که دارای غلظت بالایی از نمک های معدنی است، با آب نرم مخلوط کنید تا رسوب گیری کاهش یابد.
7. تعویض لوله های قدیمی:
لوله های قدیمی و آسیب دیده ممکن است سطوح ناهمواری داشته باشند که رسوب را جمع کرده و باعث انسداد می شود. در صورت لزوم، تعویض لوله‌ها با لوله‌های جدید و با کیفیت‌تر می‌تواند به جلوگیری از مشکلات ناشی از رسوب و گرفتگی کمک کند.
8. مراقبت مداوم:
بهتر است به صورت دوره ای و مستمر از روش های پیشگیری و نظافت لوله ها استفاده شود. این اقدام به حفظ بهبود جریان آب و فاضلاب و جلوگیری از تجمع رسوب در آینده کمک می کند.
9. مشاوره با کارشناسان:
زمانی که مشکل ته نشینی و گرفتگی جدی شده است، بهتر است با کارشناسان متخصص در زمینه لوله بازکنی و تخصص های مربوطه مشورت کنید. آنها می توانند بر اساس نوع رسوب، ابعاد لوله ها و شرایط خاص شما راه حل های مناسب تری ارائه دهند.
با توجه به نوع مشکل و شرایط محیطی، ترکیبی از این روش ها ممکن است به نتایج بهتری منجر شود. همچنین توصیه می شود در صورت نیاز به کمک تخصصی در رابطه با لوله بازکنی به تیم های متخصص و تجهیزات حرفه ای مراجعه نمایید.

دستگاه لوله بازکن کرج

لوله بازکن کرج با خدمات 100% تضمینی و کاملا بهداشتی در منطقه ی کرج 09101702050

دستگاه لوله بازکنی کرج (فنر برقی) ابزاری مناسب برای رفع گرفتگی لوله ها مخصوصا گرفتگی های سیمانی است. موتور این دستگاه نیروی محرکه فنر را تامین می کند. فنر به دلیل انعطاف و نوک تیز، فضولات و رسوبات را از مسیر لوله پاکسازی می کند.

در مواقع درآوردن گوشی از چاه توالت از دستگاه مکش استفاده می شود. این ابزار همانند یک جاروبرقی عمل می کند.

دستگاه پمپ تراکم متشکل از مخزن ،فشار سنج، موتور تولید باد، شیر تخلیه است. با اتصال به برق شهری هوا را با فشار بالا درون لوله تخلیه می کند تا مسیر گرفتگی باز شود. 

مزیت های دستگاه لوله بازکن

 •  حمل و نقل راحت
 •  رفع گرفتگی های سخت
 • مناسب با لوله کشی ساختمان
 • کم ترین میزان کثیف کاری
 • سرعت عمل بالا
 • باز کردن لوله با حداقل کثیف کاری
 • روش تضمینی برای رفع گرفتگی لوله

خدمات لوله بازکنی کرج چگونه تضمین می شود؟

خدمات لوله بازکنی کرج و تخلیه چاه کرج با بهترین کیفیت و حداقل کثیف کاری

 لوله بازکن کرج با تجربه و با سابقه کاری بالای خود، خدمات لوله بازکنی در کرج را با روش های بدون تخریب در کم ترین زمان ارائه می دهد.

نیروهای فنی لوله بازکنی نوین گرفتگی های آشپزخانه، توالت، حمام، استخر و حیاط را کاملا تضمینی باز می کنند. بعد از باز شدن لوله، نیروی لوله بازکنی کرج چند لیتر آب داخل لوله می ریزد تا کار خود را تضمین کند.

 بعد از انجام کار، سرویسکار یک فاکتور با شماره خود به مشتری ارائه می دهد. تا در صورت عدم رضایت و باز نشدن لوله مبلغ دریافتی عودت داده شود.

آیا اسید لوله بازکنی یک راه حل فوری است؟

شرکت لوله بازکنی کرج با تجربه و سابقه ی کاری بالا خدمات رفع گرفتگی لوله را 100تضمینی ارائه می دهد

احتمالا اولین فکری که بعد از گرفتگی فاضلاب به ذهنتان می رسد، استفاده از اسید های صنعتی است.

استفاده از اسیدهای در لوله های چدنی اصلا پیشنهاد نمی شود. اسید های شیمیایی باعث پوسیدگی و یا سوراخی لوله می شوند. اسید یا محلول فضولات را در زانویی یا سیفون لوله جمع می کند.

همچنین آب موجود در لوله های آب با اسید مخلوط می شود و خاصیت خود را از دست می دهد.

نکات مهم استفاده از اسید

1- قبل از باز کردن درب از دستکش و ماسک استفاده کنید.

2-محلول های شیمیایی را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

3-دستورالعمل های روی محلول های شیمیایی را مطالعه کنید.

4-در هنگام استفاده صورت خود را دور از اسید نگه دارید.

روش های جلوگیری از گرفتگی فاضلاب

مشکلات گرفتگی لوله با ظاهر ناخوشایند باعث بوی بد و آلودگی خانه می شود. اما رسیدگی منظم به لوله ها شما را از این خطرات و هزینه های گزاف در امان نگه می دارد.

برای باز کردن لوله یخ زده ترفند های مخصوصی مانند پالس الکتریکی وجود دارد که بهتر است در این مواقع از لوله بازکنی کرج کمک بخواهید

حمام‌ با استفاده ی زیاد بیشترین مشکلات گرفتگی را دارد. لوله کف شور وان و حمام به طور مداوم در معرض گرفتگی با صابون و مو هستند. شیرهای آب، وان و دوش باید از نظر نشتی بررسی شوند. 

لوله های توالت دارای قطعات کارکرده زیادی است و هر یک از آنها احتمال فرسوده گی و رسوب دارند که باید توسط یک کارشناس بررسی شود.

قیمت رفع گرفتگی لوله در کرج

قیمت باز کردن لوله فاضلاب توسط اتحادیه لوله بازکنی کرج تعیین می شود. که بستگی به عوامل زیر دارد. همکاران ما بعد از بررسی علت گرفتگی قیمت لوله بازکنی را به طور دقیق اعلام کنند.

1) علت گرفتگی: گرفتگی در اثر سیمان، گچ، قیر، نخاله و ماسه نیازمند رسوب تراشی و ابزار های پرقدرت است. 

2) تعداد لوله های مسدود: در مواقعی سرویسکار برای باز کردن فاضلاب آشپزخانه، سینک و پشت ماشین لباس شویی را فنر می زند که قیمت هر کدام جداگانه محاسبه می شود.

3) طول متراژ فنر: لوله های پشت بام، پارکینک، حیاط، بالکن و استخر به فنر های بلندتری به طول 30 تا 60 متر نیاز دارند. این نوع گرفتگی ها براساس متراژ فنر محاسبه می شود.

نوع دستگاه لوله بازکنی کرج: باز کردن لوله های چدنی، سینک، آشپزخانه و سرویس بهداشتی نیازمند ابزارهای متفاوتی هستند.

لوله بازکنی زنجان از دیگر شعبات شبانه روزی با خدمات تضمینی

لوله بازکنی در کرج با قیمت مناسب

در هر زمان که با مشکل گرفتگی در چاه توالت، آشپزخانه، حمام و پارکینگ مواجه شدید کافیست با ما تماس بگیرید.

بهترین متخصص در سریع ترین زمان به محل شما اعزام می شود. متخصصین ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند. خدمات با بهترین کیفیت و تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

با توجه به خدمات متنوع لوله بازکنی نوین و تجربه ی بالا باز شدن لوله را به مشتری تضمین می کنیم. نیروهای فنی با کم تزین میزان کثیف کاری و رعایت بهداشت لوله ای تمیز تحویل مشتری می دهند.

سوالات مشتریان لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی کرج از چه ابزارهایی برای باز کردن لوله استفاده می کند؟

نیروهای ماهر و باتجربه از ابزارهای پرقدرتی مانند فنر برقی، پمپ تراکم، واترجت و پمپ ساکشن (مکنده) برای رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی استفاده می کنند.

چقدر طول می کشد تا لوله بازکن کرج به محل اعزام شود؟

به دلیل شعبات فراوان لوله بازکنی نوین در کرج و وجود نیروهای موتوری حرفه ای با احتساب ترافیک، کم تر از نیم ساعت سرویسکار مربوطه به محل اعزام می شود.

آیا فنر برقی باعث ایجاد سرو صدا و کثیف کاری می شود؟

خیر با وجود ابزارهای مدرن و پیشرفته و هم چنین افراد متخصص در این زمینه کار با فنر برقی با کم ترین میزان کثیف کاری و سر و صدا دیگر نگران این مشکل نباشید.

شماره لوله بازکنی کرج چند است؟

اگر در کرج هستید و با مشکل گرفتگی لوله روبرو شدید، همین حالا با شماره 09101702050 تماس بگیرید. برای در خواست اعزام لوله بازکن در کرج، به صورت شبانه روزی، متخصصین ماهر خدمات گرفتگی لوله در کرج را 100% تضمینی، بدون تخریب و حداقل کثیف کاری رفع می کنند.

خرید محلول لوله بازکن از سایت آمازون

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای