لوله بازکنی مرزداران 09101702050

شماره لوله بازکنی مرزداران

برای دریافت چاه بازکن سریع در مرزداران میتوانید با شماره (09101702050) (رجبی) تماس بگیرید. لوله بازکنی در مرزداران توسط متخصص حرفه ای و با فنر برقی انجام میشود. رفع گرفتگی سخت ترین لوله ها بدون کثیف کاری، 100% تضمینی با روش های جدید انجام می شود.

مرزداران کجاست؟

بلوار مرزداران یا شهرک ژاندارمری قدیم نام محله ای در لوله بارکنی غرب تهران است که طول این بلوار 4 کیلومتر می باشد. بخش مرکزی این بلوار در ناحیه 4 از منطقه 2 شهرداری تهران واقع است.

بلوار مرزداران خیابانی است که بزرگراه شیخ فض الله را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می کند. اتوبان حکیم در شمال این بلوار و بزرگراه جلال آب احمد در جنوب این خیابان قرار دارند که از گذرگاه های شرقی-غربی این محل هستند. 

نحوه ی لوله بازکنی در مرزداران 

متخصصین ما در خیابان های دانش (آریافر)، سرسبز، سپهر، اطاعتی، گلها، 35 متری لاله و خیابان ناهید به صورت شبانه روزی فعال هستند. در صورتی که فاضلاب آشپزخانه، توالت و حمام مسدود شد، کافیست با متخصصین ما در مرزداران تماس بگیرید تا بلافاصله نسبت به رفع مسکل لوله اقدام کنند.

شهرک آزمایش که اداره راهنمایی رانندگی در این شهرک است، در انتهای شرقی بلوار مرزداران قرار دارد. 

پیشینه مرزداران

زمین های شهرک ژاندارمری که عمدتا قطعات 300 و 400 متری هستند، در زمان حکومت محمد رضا شاه پهلوی به افسر ها و درجه داران ژاندارمری تهران واگذار شد. این زمین ها پس از انقلاب 1357 به مردم عادی فروخته شد.

موقعیت لوله بازکنی مرزداران

این شهرک از جنوب به محله های لوله بازکنی صادقیه و لوله بازکنی ستارخان، از قسمت شرق به شهرک آزمایش و لوله بازکنی گیشا، از سمت غرب به محله ی لوله بازکنی باغ فیض و از قسمت شمال به شهرک هما محدود میشود. 

معرفی شرکت لوله بازکنی مرزداران

✅ شماره لوله بازکن در مرزداران✅ 09101702050
تضمین خدمات: ضمانت دو ماهه با فاکتور
✅ روش انجام کار: فنر برقی، پمپ و واترجت
ساعات ارائه خدمات✅ 24 ساعته  بدون تعطیلی
لوله بازکنی در مرزداران فوری و بیواسطه 09101702050

لوله بازکنی مرزداران با سرویس دهی  فوری و شبانه روزی 09101702050

این شرکت به دلیل وجود نیروهای کاملا با تجربه و تیم حرفه ای، ارائه خدمات را با کیفت عالی و کاملا تضمینی ارائه می کند.

به دلیل اینکه تمیزی و بهداشت در اولویت مشتریان است، از فنر های جداگانه استفاده می شود. تمامی نیروها  آموزش و از مهارت بالایی برخوردار هستند. بر این اساس میزان تخریب و کثیف کاری به طور ویژه ای کاهش می یابد.

لوله بازکنی در مرزداران با روش های تضمینی

لوله بازکنی در مرزداران با پشتیبانی چند ماه خدمات چاه بازکنی مرزداران فوری و تضمینی

 

لوله بازکنی مرزداران+ پشتیبانی 24 ساعته 09126235020

 • شماره تماس دریافت لوله بازکنی در مرزداران
 • شمال تهران 09126235020
 • جنوب تهران 09196790069
 • شرق تهران 88339950
 • لوله بازکنی غرب تهران 44307274
 • مرکز تهران 09101702050

محله مرزداران یکی از محله های شاخص غرب استان تهران است که از شمال به بزرگراه حکیم، از شرق به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از جنوب به بلوار جلال آل احمد و از غرب به اشرفی اصفهانی منتهی می شود.

با توجه به استقرار شعبات و نیروهای آماده به کار در این مناطق خدمات لوله بازکنی مرزداران و تخلیه چاه تهران بسیار آسان شده است.

ارائه خدمات شبانه روزی و سرعت بالا در کوتاه ترین زمان اتلاف وقت مشتریان را به صفر رسانده است.

سرویسکاران با تجهیزات پیشرفته و مدرن، خدمات باز کردن لوله و پاکسازی فضولات را بهداشتی و بدون کثیف کاری انجام می دهند.

دلایل اصلی گرفتگی فاضلاب از چیست؟

لوله بازکنی تخلیه چاه مرزداران با دستگاه های مدرن و کاملا بهداشتی

بارها اتفاق افتاده است که مشتریان از گرفتگی توالت یا فاضلاب و حمام گله مند هستند.  مشکلات لوله بازکنی مرزدران در بافت های قدیمی و خانه های نوساز منطقه مرزداران بسیار مشاهده می شود.

لوله های منازل قدیمی به علت استفاده های مکرر، مشکلات لوله کشی و فرسودگی لوله ها نیاز به فنر زنی مرتب دارند.

منازل نوساز لوله باکنی بلوار مرزداران نیز به دلیل عدم رعایت کارگران هنگام تعمیرات و بازسازی دچار مشکلات مانند وجود سنگ، گچ، بتن و مواد سیمانی و گرفتگی های شدید می شوند. شایع ترین دلایل انسداد لوله ها عبارتند از:

 • مو، پرزهای فرش و لباس
 • عدم کار گزاشتن زانویی مناسب
 • شیب نادرست لوله ها
 • مواد لجنی و رسوبات
 • ذرات غذا و چربی
 • خمیر دندان، دستمال توالت
 • گیر کردن اجسام سخت (فرچه توالت، واشر، اسباب بازی و غیره )

راه حل تضمینی و فوری رفع گرفتگی فاضلاب

چاه بازکنی مرزدان و تحلیه چاه مرزداران 09101702050

فنر زنی لوله های فاضلاب با دستگاه های پیشرفته مانند پمپ تراکم، فنر برقی و واترجت در فواصل منظم بسیار اهمیت دارد. شما با روش های فوری و تضمینی آشنا می کنیم

1) جلوگیری از ورود روغن و مواد غذایی به لوله سینک و همچنین جلوگیری از ریزش مو و دستمال کاغذی به کفشور ها، راه هایی برای جلوگیری از گرفتگی فاضلاب است.

2) فنر برقی در این شرکت از نوع پیشرفته پایه دار و کیفی است به همین خاطر میزان کثیف کاری لوله بازکنی مرزداران با این ابزار به حداقل رسیده است.

3) ابزار دیگر پمپ تراکم یا کمپرسور هوا است که در گرفتگی های سخت، لوله های چدن و توالت فرنگی کاربرد دارد. پمپ در جاهایی که فنر به لوله آسیب می زند، راه حل مناسبی است.

4) واترجت نیز نوعی پیشرفته تر از دیگر ابزار های لوله بازکنی بلوار مرزداران است و بنا به تشخیص سرویسکار در گرفتگی های سخت و سیمانی استفاده می شود.

5) ساخت محلول های غیر شیمایی مانند محلول جوش شیرین و سرکه سفید نمک و دیگر محلول های خانگی است که در صفحه ی  لوله بازکنی پونک به طور کامل بیان کرده ایم.

نحوه ضمانت لوله بازکنی خیابان مرزداران چگونه است؟

لوله بازکنی خیابان مرزدان با پشتیبانی چند ماهه و بازدید رایگان

با وجود نیروهای فعال و آماده به کار و همچنین تجهیزات مدرن با فناوری جدید باعث شده است تا خدمات به صورت 100% تضمینی ارائه شود. سرویسکار بعد از فنر زنی و باز کردن لوله، گرفتگی آن را مجددا امتحان می کند تا مشکلی پیش نیاید.

کیفیت و سرعت بالا در اولویت شرکت لوله بازکنی نوین است. از این جهت نیروی لوله بازکن مرزداران بعد از اتمام کار فاکتور معتبر به نام شرکت را به مشتری ارائه می دهد. تا خیال مشتری بابت ضمانت خدمات راحت شود.

با این فاکتور در صورت وجود مشکل تا دو هفته و گرفتگی مجدد در مسیر لوله، شما از پشتیبانی رایگان بهره مند می شوید.

لوله بازکنی مرزداران با پشتیبانی چند ماه

رفع گرفتگی و رسوب تراشی چربی لوله ها با ابزار مدرن باعث جلب رضایت مشتریان لوله بازکنی بلوار مرزداران شده است.

در انواع لوله های سخت و سیمانی با استفاده از ابزار پیشرفته مانند دستگاه مکش یا واترجت استفاده می شود.

 برای پاکسازی لوله از سیمان، گچ و نخاله با این ابزار دیگر نیاز به شکافتن یا تعویض لوله نخواهید داشت. برای آشنایی بهتر در لوله بازکنی شهران کارکرد این دستگاه ها را کاملا شرح داده ایم.

چرا فنر برقی بهترین ابزار برای لوله بازکنی در مرزداران است؟

لوله بازکنی خیابان مرزدارن توسط بهترین ابزارها و نیروهای حرفه ای فوری و 100% تضمینی

این وسیله به علت حمل آسان با قابلیت های فراوانی که دارد در اکثر گرفتگی های چاه آشپزخانه، توالت، حمام و حتی گرفتگی های سیمانی استفاده می شود.

نیروی محرکه این دستگاه از موتور این دستگاه از موتور پر قدرت نشأت می گیرد. با چرخش سریع فنر تمام لجن ها و رسوبات از مسیر لوله پاکسازی می شود.

گرفتگی هایی که عامل آن ها مو، چربی و مواد لجنی باشد با این ابزار به راحتی از مسیر لوله پاکسازی می شوند.

با وجود ابزارهای پیشرفته به شما اطمینان می دهیم تا با خیال راحت تماس بگیرید و نگران سرو صدا و کثیف کاری لوله بازکنی مرزداران نباشید.

سرویسکاران با فنر های جداگانه برای توالت و آشپزخانه و ضد عفونی شده خدمات فنر زنی لوله را انجام می دهند.

تخلیه چاه مرزدارن با پمپ های پیشرفته

لوله بازکنی مرزداران

چاه بازکنی مرزداران با پمپ های پیشرفته و انواع تانکر ها و پادسان ها خدمات تخلیه و لایروبی چاه را انجام می دهد. این خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی توسط افراد حرفه ای لوله بازکنی مرزداران انجام می شود.

تعمیر چاه های قدیمی و ریزشی، لایروبی، کف تراشی و باز و بست درب چاه از خدمات این شرکت است. تخلیه چاه مرزداران با ارائه خدمات تضمینی و شبانه روزی مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است.

جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان لوله بازکنی شهرزیبا  انواع پمپ های چاه بازکنی در مرزداران را به طور کامل بیان کرده ایم.

در مواقعی که با فنر برقی لوله باز نشود چه باید کرد؟

گرفتگی در لوله ها مشکل عمده ساختمان های نوساز و قدیمی است. در ساختمان های قدیمی، تمام لوله های فاضلاب ها به دلیل استفاده مکرر مسدود می شوند.

در گرفتگی لوله های قدیمی، چدنی و گرفتگی های با مصالح ساختمانی (سیمان، ماسه، گچ، سنگ و نخاله)، نیازمند نیروی حرفه ای و ابزارهای پیشرفته تری است.

برخی از لوله های فاضلاب، سرویسکار با تجهیزات دیگری مانند پمپ تراکم هوا، دستگاه عیب یاب، پمپ مکش یا واترجت می شود. هزینه ها قبل از استفاده و بعد از هماهنگی به مشتری اعلام می شود.

اگر شما نیز با مشکل گرفتگی آشپزخانه، توالت، حمام، پارکینگ و پشت بام روبرو شدید  با یک تماس مشکلات لوله و فاضلاب را کاملا تضمینی حل کنید. نیروی ماهر و مجرب از نزدیک ترین شعبه اعزام می شود.

باز کردن فاضلاب توالت فرنگی در مرزداران

در مواردی که فنر از بالای توالت عبور نکند و منجر به شکستگی سیفون شود، برای باز کردن زهکشی باید سنگ توالت را برداریم. و از زیر توالت فنر را رد کنیم.

گاهی شن و ماسه هنگام تعمیرات سرویس بهداشتی از زیر کاسه توالت وارد لوله فاضلاب می شود. یا مواقع بارندگی، ماسه های پشت بام به لوله فاضلاب نفوذ می کنند. برای پاکسازی زهکشی توالت که عامل آن مصالح ساختمانی است، نیاز به نیروی مجرب و ابزار بروز تری است.

قیمت رفع گرفتگی لوله بازکنی مرزداران

قیمت باز کردن لوله در گرفتگی های سخت و معمولی با یکدیگر متفاوت است. سرویسکار در باز کردن گرفتگی های سخت از ابزار پیشرفته تر استفاده می کند و زمان زیادی را صرف کار می کند.

به طور کلی در تعیین قیمت نهایی لوله بازکنی مرزداران و تخلیه چاه مرزداران موارد زیر تأثیر گزار هستند.

1) طول لوله فاضلاب ( آشپزخانه، توالت، پارکینگ و حیاط) طول متفاوتی دارند که زمان فنر زنی هر کدام متفاوت است)

2) سختی و سهولت کار ( زمان رفع گرفتگی با مو و گرفتگی های شدید تفاوت دارد.)

3) نوع دستگاه و ابزار برای فنر زنی (دستگاه فنر برقی، پمپ و واترجت در قیمت نهایی مؤثر هستند.)

4) نوع فنر 15 تا 60 متری

5) نوع پمپ مورد استفاده در تخلیه فاضلاب

6) تعداد لوله فاضلاب در رفع گرفتگی ( بطور مثال در باز کردن لوله آشپزخانه گاهی اوقات سرویسکار از لوله های مختلف فنر زنی می کند.)

برای آشنایی بهتر با خدمات ما پیشنهاد می کنیم نوشته ی لوله بازکنی جنت آباد را مطالعه نمایید.

لوله بازکنی مرزداران 09101702050 سرویس دهی فوری و شبانه روزی

ضمانت بازگشت وجه (50% تخفیف)

لوله بازکنی نوین پس از 20سال تجربه کار تصمیم دارد، تمامی مشتریان را از تخفیف 50% برخوردار کند. تمامی خدمات با نصف قیمت انجام می شود. سرویسکار ما بعد از انجام کار تا 15 روز آن را تضمین می کند.

اگر تا این مدت مشکل گرفتگی فاضلاب پیش آید با بررسی مجدد مشکل را برطرف می شود. در صورت عدم رضایت شما مبلغ دریافتی به شما بازگردانده می شود.

ابزار های ویژه و تخصصی این شرکت

از دیگر شعبات ما لوله بازکنی تهرانسر است که برای خدمات دهی سریع و فوری در منطقه فعالیت دارد.

 فنر زنی لوله ها نفسی دوباره به ساختمان باز گردد و داخل رایزرها تمیز و نو شود

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی مرزداران میتوانید از این طریق اقدام نمایید:

 • موبایل : 09126235020
 • تلفن لوله بازکنی مرزداران: 02144307274
 • ایمیل: loolebazkoninovin@gmail.com
 • رفع گرفتگی لوله در مرزداران با 100% ضمانت  به صورت فوری و شبانه روزی و توسط تیم حرفه ای انجام میشود.

1 دیدگاه

 • برخورد خوب و خوش رو بودن. تمیز و بهداشتی کار کردن. هزینه ی مناسب گرفتن ممنون از آقای نوروزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *