لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی مرزداران ☎️شبانه روزی+۵۰%تخفیف

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

marzdaran opening pipe

شرکت لوله بازکنی مرزداران دارای ۲۵ سال سابقه در زمینه لوله بازکنی در مرزداران و  تخلیه چاه تهران می باشد.

شرکت لوله بازکنی خیابان مرزداران نیز زیر نظر اتحادیه می باشد. تمامی کارها بر اساس نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت برای مشتری انجام می شود.
لوله بازکنی مرزداران به صورت ۲۴ ساعته خدمات را به صورت ۲۴ ساعته ارائه می دهد.

آشنایی با شرکت لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی نوین همراه شماست. اکثر مردم احتمالاً با گرفتگی لوله ها مشکل دارند. شرکت لوله بازکنی مرزداران دارای ۲۵ سال سابقه در زمینه لوله بازکنی در مرزداران و تمامی نقاط تهران می باشد.
شرکت لوله بازکنی خیابان مرزداران نیز زیر نظر اتحادیه می باشد.

خدمات لوله بازکنی مرزداران 

رفع گرفتگی لوله های چدنی، پلیکا، فاضلاب آشپزخانه و توالت و حمام در طول شبانه روز. لوله بازکنی مرزداران با رعایت پروتکل های بهداشتی سرویسکاران ما دارای فنر های جداگانه برای توالت و آشپزخانه می باشند و ابزار های خود را ضد عفونی می کنند.

لوله بازکنی انواع لوله های سخت و سیمانی با استفاده از ابزار پیشرفته مانند دستگاه مکش یا واتر جت.در بسیاری از ساختمان های نوساز ماسه یا نخاله ئاخل لوله می ریزند،رفع گیر این لوله ها سخت است و نیاز به ابزار های جدید و تجربه ی فرد دارد شما می توانید این کار را بخ شرکت لوله بازکنی مرزداران بسپارید.

لوله بازکنی مرزدارن با فنر های  ۳۰ متری برای پشت بام و پارکینگ رسوب زدایی لوله ها با فنر های الماسه رفع گرفتگی رایز اصلی اگو یا منحول.۱۰۰% تضمینی 

تخلیه چاه در مرزدران

تخلیه انواع چاه، سپتیک، ایگو توسط دستگاه های ۱۲۰۰۰ لیتری  و ۸۰۰۰ لیتری. بیشترین زمان و مناسب ترین قیمت.شعبه دیگر ما در لوله بازکنی جنت اباد

تعمیر چاه های فاضلاب قدیمی توسط مقنی طوقه چینی تخلیه چاه فاضلاب توسط مقنی مجرب، لایروبی کف چاه، لایروبی چاه فاضلاب 

instagram

اگه گوشی یا طلا در توالت افتاد چیکار کنیم ؟درآوردن اشیا و اجسام با وسیله مشکل گشا از چاه توالت

لوله بازکنی مرزداران

احتمالا  اکثر شما با گرفتگی لوله فاضلاب در منزل یا ساختمان مواجه شده اید. این امر در اثر عدم توجه به لوله کشی و استفاده ی نامناسب از آن ها می باشد.هنگامی که چاه توالت یا آشپزخانه برای اولین بار مسدود می شود احتمالا در سال ها یا ماه های آینده نیز این مشکل به وجود می آید مگر اینکه شما طرز استفاده از لوله های فاضلاب را بدانید:

شرکت لوله بازکنی در مرزداران با نیروهای باتجربه و دستگاه های بروز تمامی گرفتگی های فاضلاب را حل می کنند ما برای سرویس دهی هرچه سریعتر در تمام مناطق مرزداران سرویسکارهای خودمان را مستقر کرده ایم تا در طول سبانه روز به مشکلات شما عزیزان رسیدگی کنند. شعبه دیگر ما در لوله بازکنی غرب تهران می باشد.

چگونگی استفاده از لوله های فاضلاب

 • اگر منزلتان نوساز است در هنگام تحویل تمامی لوله ها را توسط یکی از شرکت های لوله بازکنی مرزداران سرویس کنید تا بعد از اساس کشی مشکل گرفتگی نداشته باشید.زیرا در هنگام بازسازی یا ساخت و ساز احتمال ۷۰% رخ می دهد تا کارگران ساختمانی نخاله یا سیمان را داخل چاه بریزند و با انسداد لوله همراه باشد.
 • بهتر است از هر ۶ ماه یکبار داخل لوله های منزلتان را با فنر تمیز کنید برای این کار می توانید با شرکت لوله بازکنی در مرزداران تماس بگیرید و با هزینه ی مناسب این کار را انجام دهید. فنر زدن لوله های فاضلاب باعث می شود تا نفسی دوباره به ساختمان بازگردد و داخل رایزرها تمیز و نو شود.
 • از چنته یا محلول های لوله بازکنی استفاده نکنید!!این کار نه تنها به تمیزی لوله کمک نمی کند بلکه به مرور زمان قسمت داخلی فاضلاب را می سوزاند و باعث سوراخ شدن یا ترک برداشتن ان می شود.
 • روغن و پسماند غذا را به داخل سینک نریزید!!این کار باعث تجمع مواد روغنی داخل فاضلاب می شود و همانند گچ سفت می شود در نهایت چاه آشپزخانه مسدود خواهد شد.
 • دستمال کاغذی و موهای زائد را به کف شور حمام یا چاه توالت نریزید!!اکثر افراد عادت دارند دستمال کاغذی یا ریش خود را داخل فاضلاب بریزند با این تصور که مشکلی ایجاد نمی کند و بر خلاف این تصور مهم ترین عامل در گرفتگی فاضلاب همین دو مورد در لوله بازکنی مرزداران می باشد.

ضمانت بازشت وجه و تخفیف ۵۰ درصدی!!

شرکت لوله بازکنی مرزداران پس از ۲۰سال تجربه کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در مرزداران و تمام منطق تهران تصمیم دارد در سال ۱۴۰۱ و ایام عید تمامی مشتریان را از تخفیف ۵۰% برخوردار کند تمامی قیمت های لوله کشی و تخلیه چاه با نصف قیمت انجام می شود. همچنین اگر سرویسکار ما بعد از انجام کار تا ۱۵ روز ان را ضمانت می کند و اگر تا این مدت مشکل گرفتگی فاضلاب برای شما مجددا پیش آید دوباره به محل می آید و ان را درست می کند.یا در صورت عدم رضایت شما مبلغ دریافتی به شما بازگردانده می شود.

در مواقع افتادن گوشی در چاه فاضلاب چه کار کنیم؟

افتادن گوشی در چاه فاضلاب

احتمالاً بیشتر شما برایتان پیش می آید که تلفن همراهتان در کاسه توالت بیفتد. برخی از افراد در حمام ناگهان با تلفن همراه یا گردنبند و دستبند شان به لوله می افتد.
در این صورت اصلا نگران نباشید شرکت لوله بازکنی مرزداران با استفاده از دستگاه ساکشن و کارشناسان خدمات لوله بازکنی در مرزداران را انجام می دهد.

برای اینکه گوشی را به خوبی از توالت بیرون بیاورید، به هیچ وجه به آن دست نزنید، حتی اگر گوشی دیده شد، کاری نکنید!
شرکت ما بدون نگرانی از دستگاه های به روز و پیشرفته – کاملا تضمینی و با کمترین قیمت استفاده می کند.

اما پس از بروز این مشکل چه کنیم؟

 توصیه ی لوله بازکنی در مرزداران

۱- آب را خاموش کنید و فلاش تانک را نکشید!!
۲٫ حتی اگر گوشی یا هر شی دیگری داخل چاه افتاد قابل مشاهده است، اصلا دست نزنید!
۳٫ توالت را خوب دستکاری نکنید!!
۴- با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید و منتظر سرویسکار باشید !!

اگر گوشی یا حلقه داخل کاسه توالت افتاد.
ممکن است برای برخی افراد برداشت آن آسان به نظر برسد، اما ممکن است تلفن یا زنگ هنگام لمس آن در لوله بلغزد. و به ته فاضلاب بیفتد که در این صورت غیر ممکن می شود.
اگر جسم دیگری به داخل چاه توالت یا حمام بیفتد در سیفون لوله یا سیفون شتر باقی می ماند. در این صورت یک فرد ماهر می تواند با ابزار مناسب آن را خارج کند.

هزینه لوله بازکنی در مرزداران 

معمولا در گذشته هنگامی که فاضلاب آشپزخانه با توالت مسدود می شد توسط دستگاه مته ای یا ابزارهای دستی برطرف می کردند.

اما پس از مدتی شرکت های لوله بازکنی به وجود آمدند. و قیمت رفع گرفتگی لوله متغیر بود.

در سال ۱۳۸۰، پس از افزایش تدریجی شرکت های لوله بازکنی، اتحادیه نرخ مشخصی را برای افتتاح لوله های مرزداران تعیین کرد.

اما این برگه به ​​هزینه های عمومی تری اشاره دارد. شرکت لوله جدید قیمت های ناچیز و توضیحات کامل در مورد لوله بازکنی را اعلام می کند.

عوامل موثر بر هزینه لوله بازکنی در مرزداران

طول و مساحت لوله فاضلاب: طبق نرخ صنفی در فرم کلیه گرفتگی لوله ها متری ۲۰ هزار تومان اعلام می شود. اما این مورد در مورد لوله هایی است که در پارکینگ یا پشت بام هستند و به راحتی باز می شوند.


سختی و سهولت کار:


در ساختمان های جدید، کارگران در حین لوله کشی سیمان را به لوله می ریزند.شعبه دیگر ما در لوله بازکنی شهران
در ساختمان های قدیمی، تمام فاضلاب ها به دلیل استفاده بیش از حد مسدود می شوند.
یا اکثر لوله های آشپزخانه چدنی هستند و رفع گرفتگی همه این لوله ها بسیار مشکل است. بنابراین شگفتی این مثال کار متریک نیست.

تعداد فاضلاب:


برخی از خانه ها در لوله بازکنی مرزداران که لوله های آشپزخانه یا پارکینگ مسدود است، گارسون از کف نمکی آشپزخانه بیرون می آید و آن را باز می کند. اما فاضلاب زیر سینک یا پشت لباسشویی همچنان مسدود است !! رفع گرفتگی در این نمونه کار بر اساس تعداد گرفتگی محاسبه می شود.


نوع دستگاه و ابزار مورد استفاده:

برخی از لوله های فاضلاب با دستگاه لوله بازکنی در مرزداران باز نمی شوند. و سرویسکار مجبور به استفاده از ابزار و تجهیزات دیگری مانند پمپ تراکم هوا – دستگاه عیب یابی – پمپ مکش یا واتر جت می شود. هزینه ها قبل از استفاده و بعد از هماهنگی به مشتری اعلام می شود

لوله بازکنی در مرزداران

رفع گرفتگی توالت فرنگی: در برخی موارد فنر از بالای توالت نمی گذرد یا فنر منجر به شکستگی سیفون می شود. گاهی برای بازکردن زهکش توالت باید سنگ توالت را برداریم!!! و از زیر توالت فنر کنید. در این مثال عجرت خارج و قرار دادن توالت فرنگی به صورت جداگانه محاسبه می شود.

رفع گرفتگی توالت ایرانی:

در ساختمان هایی که سرویس بهداشتی در حال بازسازی است، گاهی شن و ماسه از زیر کاسه توالت وارد لوله فاضلاب می شود. یا وقتی باران می بارد، ماسه های پشت بام را به لوله فاضلاب هدایت می کند. برای رفع گرفتگی زهکشی توالت که با ماسه پر شده است، به ابزارهای به روز و تجربه زیادی نیاز است.

گرفتگی لوله در لوله بازکنی مرزداران تهران

انسداد لوله های فاضلاب اغلب به دلیل پرز، مو، چربی، لوله بازکنی مرزداران است.

گرفتگی در داخل لوله رخ می دهد. شما احتمالاً بلافاصله پس از گرفتگی لوله خانه خود از اسیدهای لوله بازکن استفاده می کنید، اما اگر لوله باز نشد چه باید کرد؟

بعد از اینکه این کار جواب نداد، حتما باید با کسی تماس بگیرید تا لوله را باز کند. در این زمینه شرکت های لوله بازکنی زیادی وجود دارد اما کدام لوله بازکنی؟

جدا از این بحث، بعد از تماس شما با لوله بازکنی، سرویسکار به منزل شما می آید. انواع لوله از فنرهای الماسی استفاده می کنند که با سرعت بالا می چرخند.

فنر لوله بازکن 30 متری و 15 متری، فنر تراش لوله بازکن، فنر الماسه لوله بازکنی

سه نظام لوله بازکنی چیست؟

احتمالاً کلمات سه نظام، سردنده و الماسه برای کسانی که دستگاه لوله بازکنی را می شناسند آشنا است.
تمام دستگاه هایی که به صورت دایره ای کار می کنند دارای سه سیستم هستند. سه سیستم در دستگاه های مختلف دارای ابعاد و مواد متفاوتی هستند. به دور فنر می چسبد و به کمک تسمه و قرقره دینام دستگاه فنر را می چرخاند.

 دستگاه لوله بازکن مرزداران

وقتی پیچ پشت دستگاه را در جهت عقربه های ساعت می چرخانیم، این سه سیستم به هم می رسند.
به طوری که سوراخ داخل آنها کوچکتر شود.
برای افزایش قدرت دستگاه، پیچ پشتی دستگاه پیچ می شود تا چسب فنر سفت شود.

جنس سه نظام لوله بازکنی

سه سیستم لوله بازکنی از آلومینیوم، چدن، برنج و آهن در صورت افزایش فشار دستگاه بر روی سه سیستم می سازند.
با گذشت زمان، قسمت های داخلی آنها می پوسد و از بین می روند. اگر قسمت داخلی سه سیستم در لوله بازکنی مرزداران از بین برود، فنر دیگر نمی تواند مانند یک گیره بچسبد زیرا دیواره داخلی آن منبسط می شود و باید تعویض شود.

الماسه چیست؟

برخی از لوله های سخت و سیمانی با فنرهای معمولی باز نمی شوند.
شرکت های لوله بازکنی از سورفاکتانت های مختلفی برای این گونه گرفتگی ها استفاده می کنند. این ابزار به شکل الماس است.
و در بدنه آن براده های تیز و برنده ای حک می شود که نوک آن تیز و مانند الماس قطر آن بیشتر می شود. تبدیل می شود.

برای استفاده، الماس به نوک فنر متصل می شود و به داخل لوله هدایت می شود. با چرخش فنر توسط دستگاه سر الماس با براده های موجود در بدنه آن، تمامی رسوبات داخل لوله را از بین می برد و اجسام سخت و سیمان را خارج می کند.

تمامی کارها بر اساس نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت برای مشتری انجام می شود. لوله بازکنی مرزداران به صورت ۲۴ ساعته خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران مرزداران را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد.

لوله بازکنی در مرزداران با پمپ تراکم هوا و سه نظام لوله بازکنی

دستگاه های لوله بازکنی در مرزداران

برای بازکردن لوله ها از چندین نوع دستگاه مختلف استفاده می شود.
هر کدام کاربردهای خاص خود را در مکان های مختلف دارند. در زیر انواعی از آنها را معرفی می کنیم.

۱-لوله بازکنی در مرزداران مته ای یا همان ریلی

در انسداد جزئی لوله می توان از دستگاه مته فنری استفاده کرد.
نحوه استفاده از دستگاه دریل در لوله بازکنی مرزداران : این دستگاه از یک دینام کوچک و یک روتاتور یا همان ۳ سیستم تشکیل شده است. هنگامی که سر فنر در لوله بازکنی مرزداران به نوک دستگاه متصل می شود، فنر در داخل لوله می چرخد. وقتی فنر به محل گرفتگی لوله رسید با چرخش مداوم در آن نقطه گرفتگی لوله را از بین می برد.

۲- دستگاه ۳ پایه با قدرت موتور ۳۰۰

این دستگاه از یک موتور معمولی در لوله بازکنی مرزداران تهرانی با دور موتور ۳۰۰ و دو سیستم تشکیل شده است.
از دستگاه مته قوی تر است. دستگاه ۳ پین دارای اهرم فنری متحرک می باشد. لوله بازکنی در مرزداران ابتدا یک شیلنگ آب به همراه فنر به لوله وارد می شود. آب جاری از شیلنگ آب، زباله ها را به داخل چاه هدایت می کند.

۳- لوله بازکنی مرزداران چهار پایه با قدرت موتور ۵۰۰

این دستگاه از ۴ پایه، ۳ سیستم (چهار چرخ متحرک)، تسمه، شماره فیوز تنظیم کلید معکوس – در مرزداران و دینام با دور موتور ۵۰۰ تشکیل شده است. و کرامپ استفاده می شود و کاربرد نسبتا خوبی دارد.

۴- دستگاه موشکی با دور موتورهای ۳۷۵،۵۵۰،۷۵۰ لوله بازکن مرزداران

این دستگاه شامل یک دسته فولی ۳ سیستم پیشرفته دکمه چپ گرد می باشد. پرقدرت و موتور با قدرت عالی برای بازکردن گرفتگی لوله در مرزداران استفاده می شود.
از لوله بازکنی های دیگر بیشتر استفاده می شود.

۵- دیفرانسیل با دور موتور ۱۵۰۰


کاربرد دستگاه لوله بازکنی دیفرانسیل در مراکز تجاری و اداری بزرگ که دارای لوله های ۲۰ اینچ به بالا هستند استفاده می شود.
این دستگاه به دلیل اینکه دارای دو چرخ در زیر دستگاه با دو دسته در طرفین است، در مرزداران و فرغونی دستگاه چاه باز نامیده می شود. این دستگاه قدرت چرخش فنر ۱۰۰ متری را به راحتی دارد.

۶-دستگاه مدرن کیفی

این نوع دستگاه را به صورت کیف دستی می بینید که داخل آن از یک موتور، سه سیستم، تسمه، دکمه، قرقره، فنر و … تشکیل می شود.
این دستگاه فنر را در داخل جمع می کند و نیازی نیست فنر را جداگانه به دستگاه وصل کنیم.

این دستگاه در لوله بازکنی در مرزداران نسبت به سایر دستگاه ها زیاد استفاده نمی شود و برای سهولت کار نیز از این نوع دستگاه استفاده می کنند.

۷ لوله بازکنی مرزداران با پمپ تراکم (پمپ باد) :

این نوع دستگاه در آخرین مرحله باز شد استفاده می شود. در صورتی که از تمامی وسایل فوق برای لوله بازکنی مرزداران  استفاده کرده باشیم.
یکی از راه های بازکردن گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی مرزدارن این دستگاه می باشد.
وقتی مشکل گرفتگی حل نشد، فاضلاب را باز می کنیم و لوله را تعویض می کنیم. این دستگاه از پمپ هوا و مخزن و بادسنج تشکیل شده است.
یک شیر باز و بست بر روی این دستگاه تعبیه شده است. وقتی آن را باز می کنیم، هوای داخل مخزن یکبار تخلیه می شود. و با فشار بسیار قوی می تواند هر نوع گرفتگی را برطرف کند.

18 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی مرزداران ☎️شبانه روزی+۵۰%تخفیف»

 1. با سلام و خسته نباشید برای لوله بازکنی مرزداران چاه آشپزخونه گرفته فردا وقت دارید بیاید انجامش بدید و اینکه هزینه اشم لطف کنید

 2. سلام خسته نباشید من تو اینترنت لوله بازکنی مرزداران زدم شما اومدید خواستم بگم برای چاه حمام گرفته باشه چقدر میگیرید؟

  1. لوله بازکنی نوین

   با سلام خدمت شما دوست عزیز برای رفع گرفتگی حمام با فنر های معمولی ۷۰ هزار تومان میشه برای اطلاعات بیشتر می تونید تماس بگیرید تشکر

 3. سلام خسته نباشید یکی از همکارانتون رو فرستاده بودید ظهر اومدن کار رو انجام دادند فرنگی رو برداشتند و لوله رو فنر زدند ممنون از خدمات شما من راضی ام خدا خیرتون بده با تشکر از مدیر شرکت لوله بازکنی غرب تهران

  1. لوله بازکنی نوین

   سلام بعله شما مبتونید. با شماره پایین سایت تماس بگیرید تا عزیزان بیام مشکلتون برطرف کنند. همکاران ما در اسرع وقت به خدمت می رسند.

  2. لوله بازکنی نوین

   با سلام خدمت شما دوست عزیز ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم لطفا با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید و ادرس بدید تا همکارانم در سریع ترین زمان به محل اعزام بشوند.

 4. با سلام و خسته نباشید خدمت لوله بازکنی مرزداران خیلی ممنون از خدمات شما عالی با سرویس دهی خوب و تمیز بودند با اخلاق و باتجربه ممنون از شما

  1. لوله بازکنی نوین

   با سلام و خسته نباشید و ممنون از نظر لطف شما . شرکت لوله بازکنی مرزداران شبانه روزی در اختیار شما می باشد. با تشکر

 5. لوله بازکنی مرزداران..از همکاراتون آمدند برای بوگیری لوله منزل فنر زدند بوی آشپزخانه از بین رفته خیلی ام خوب کار کردند اما حمام هنوز بو میده داخل اون فاضلاب مواد نریختند من فکر کنم باید دوباره مواد بریزند.

  1. لوله بازکنی نوین

   با سلام و خسته نباشید اگر حمام هنورز هم بو میده می توانید با ما تماس بگیرید و ادرس بدید رفع بودهی حمام ور به صورت تضمینی از بین می بریم. ما در لوله بازکنی مرزداران با مواد مخصوص ضد بودهی لوله تمامی این مشکل را حل می کنیم. با تشکر

 6. سلام و وخت بخیر برای لوله بازکنی مرزداران واسه کف شور آشپزخونه مون از صب آب لباس شویی رو باز میکنیم از کف فاضلاب آب میاد بیرون تماس گرفتم گوشی جواب ندادید یک بار هم تشریف آوردید اینجا هر موقه پیام رو دیدید تماس بگیرید ممنون از شما.

  1. لوله بازکنی نوین

   باسلام بله این شرکت در لوله بازکنی مرزداران و سایر مناطق تهران به صورت شبانه روزی هست شما می تونید در کل ساعات روز حتی روز های تعطیل با ما برای رفع مشکل خود تماس بگیرید

 7. با سلام خدمت شرکت لوله بازکنی مرزداران پارکینگ ما دوتا خروجی داره الان نزدیک دوماهه آب از دوتاشونم بیرون میزنه باز هم خود به خود میره پایین مشکل اینو میشه تشخیص داد از کجاست

 8. با سلام خدمت شرکت لوله بازکنی مرزداران از همکاراتون اومدند سرویس بهداشتی مارو درست کردند کارشون تمیز بود ممنون از شما

 9. با سلام خدمت شرکت لوله بازکنی مرزداران سرویس بهداشتی ما هرزگاهی بوی بد میده برای رفع بودهی بدش چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید؟

  1. لوله بازکنی نوین

   سلام بودهی لوله در ساختمان های مرزداران که بعضی از آن ها قدیمی هستند رخ می دهد. انتشار این بو در نتیجه ماندن و رسوب کردن فضولات و پسماند در اطراف لوله هست و بعضی از لوله های فلضلاب در مرزداران هواکش ندارند و راه خروج بوی بد در نتیجه از داخل سرویس بهداشتی هستش راه کار این مشکل اول باید یررسی بشه که هواکش فاضلاب داره یا نه- و بعد از اون استفاده از چند نوع مواد رسوب زدا و فنر رسوب تراش توسط شرکت لوله بازکنی مرزداران به صورت تضمینی حل می شه . برای اطلاعات بیشتر با لوله له بازکنی تهران تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.