بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی

گرفتگی لوله بهترین روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب

امروزه با افزایش تعداد آپارتمان نشینی گرفتگی لوله فاضلاب امری طبیعی به شمار می رود. گرفتگی لوله فاضلاب به دلایل مختلفی از جمله استفاده ی نامناسب و لوله کشی غیر استاندارد رخ می دهد. رفع گرفتگی لوله یکی از مهم ترین بحث های افراد در مواقع انسداد لوله می باشد که ما شما را با بعضی از روش های خانگی آن آشنا می کنیم.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اولین مسئله قبل از رفع مشکل، پیشگیری از ان می باشد که بدانیم چه کارهایی انجام دهیم تا لوله فاضلاب منزلمان مسدود نشود. اما در صورتی که با گرفتگی لوله مواجه شدیم چند روش برای رفع آن بدانیم که در مواقع ضروری به دادمان برسد.

روش های رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی

گرفتگی لوله دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که از جمله آن ها: گرفتگی لوله آشپزخانه یا سینک است که به خاطر تیکه های غذا، چربی، موهای زائد و پسماند غذا مسدود می شود.که تشخیص این مورد آسان می باشد زمانی که شما آب را باز می کنید، از دیوار یا زیر سینک آب به بیرون بریزد یا بالا بزند مطمئنا با گرفتگی لوله مواجه شدید.

رفع گرفتگی لوله پشت بام با آب جوش

برای حل این مورد ابتدا آب را بجوشانید و کمی پودر لباس شویی داخل سینک بریزید.آب را با پودر مخلوط کنید و به کار خود ادامه دهید آب جوش تمام چربی های داخل لوله را شل می کند و اولین راهی است که می تواند در گرفتگی لوله تاثیر گذار باشد.

برای درخواست سرویسکار برای رفع گرفتگی لوله پشت بام به صورت شبانه روزی یا آموزش های باز کردن لوله ناودان اینجا را کلیک کنید.

اگر با این روش مشکل انسداد حل نشد. معمولا تلمبه دستی در هر خانه پیدا می شود این روش دوم می باشد که می توانید استفاده کنید . برای کار با این وسیله ابتدا سینک را پر از آب کنید،  تلمبه را در خروجی آب بگذارید و چند بار فشار بدید و به بالا بکشید. اگه گرفتگی لوله سطحی باشد یعنی با مو یا چربی مسدود شود این روش جواب می دهد.

لوله بازکنی نوین

 

رفع گرفتگی لوله با سرکه و جوش شیرین

این روش رفع گیر لوله در اکثر موارد گرفتگی نتیجه ی مثبتی می دهد. در ابتدا یک یا دو بسته جوش سیرین ، کمی سرکه و یک عدد کهنه متوسط تهیه کنید.

جوش شیرین را بدون اینکه چیزی  اضافه کنید داخل لوله سینک بریزید و چند لحظه منتظر بمانید، سپس سرکه را اضافه کنید. در ادامه دستمال را دهانه خروجی سینک قرار دهید و با دست خود محکم نگه دارید. زیرا در اثر ترکیب سرکه با جوش شیرین واکنش شیمیایی رخ می دهد که به شکل جوشیدن می باشد و به بیرون می پاشد.مدتی بعد پارچه را بردارید شاهد رفع گرفتگی لوله خواهید بود.

روش های صنعتی

یک روش دیگری هم وجود دارد که ما برای افراد پیشنهاد نمی کنیم اما بعضی از مشتریان می خواهند به هر طریق مشکل را خودشان حل کنند. ما برای این دوستان مایع لوله بازکنی رو پیشنهاد میدیم که میتوانند از فروشگاه تهیه فرمایند. اما استفاده از این مواد را برای همه راه حل نمی دانیم زیرا به لوله ها کاملا آسیب می زند.  جوهر نمک یا مایع لوله بازکنی اسید می باشد و فقط کمی رقیق است و بغیر از ترک یا سوراخی لوله در مرور زمان برای ریه افراد بسیار مضر است.

اگر از این محلول ها نیز نتیجه ای نگرفتید می توانیم این روش هم اضافه کنیم. مرحله بعد باز کردن گلویی سینک ظرفشویی می باشد. که این مرحله کمی کار و زحمت دارد. برای آموزش باز و بست گلویی سینک ظرفشویی به صفحه رفع گرفتگی توالت مراجعه فرمایید.

رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی

اگر از توالت فرنگی استفاده می کنید باید روش های رفع انسداد را هم بهتر است بدانید. یکی از این روش های جالب برای رفع انسداد سلفون نایلونی می باشد.

ابتدا سطح محفظه ی توالت فرنگی را با سلفون بپوشانید طوری که راه عبور هوا نداشته باشد. سپس فلاش تانک یا سیفون را بزنید. تا جایی که آب به سطح سلفون برسد. این بار به صورت مداوم و آهسته نایلون را به سمت داخل محفظه فشار دهید .هنگامی که نایلون را هل می دهید، آب موجود در سیفون توالت فرنگی بر روی لوله ها فشار می آورد و اگه انسداد  در قسمت لوله توالت باشد آن را رفع می کند.

روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی

در صورتی که گرفتگی با روش های لوله بازکنی بالا حل نشد حتما با شرکت ما تماس بگیرید تا با ارسال نیروهای با تجربه و ابزارهای بروز مشکل شما را حل کنند.

گرفتگی های لوله با اجسام بزرگ

در بعضی مواقع هنگامی که از توالت استفاده می کنید و سیفون را می زنید آب به کندی حرکت می کند و اگر برای بار دوم فلاش تانک را بزنید دیگر مشکلی ندارد. یا روزها در هوای گرم بوی بدی استشمام می کنید اما دلیل آن را نمی دانید. علت اصلی این مشکل این است که 100% جسم یا شی داخل چاه توالت گیر کرده. و باید ان را دربیاورید تا مشکل حل شود.برای این کار می توانید به صفحه در آوردن اشیا از چاه مراجعه کنید.

لوله بازکنی با فنر

فنر یکی از مهم ترین ابزارهای لوله بازکنی می باشد که کاربرد زیادی دارد و برای رفع گرفتگی لوله انشعابات خروجی ساختمان استفاده می شود.امروزه در هر خانه ای فنر دستی میتوان پیدا کرد به دلیل این که مهم ترین ابزار در عین حال کاملا کاربردی برای رفع گیر لوله ها می باشد.ما برای لوله بازکنی از فنر برقی توسط دستگاه استفاده می کنیم. این نوع وسیله در تمامی شرکت ها وجود دارد فنر را داخل دستگاه رد میکنیم و به برق متصل میکنیم داخل دستگاه سه نظام هایی برای نگه داشتن و چرخاندن فنر قرار دارد.هنگامی که دستک دستگاه را فشار میدهیم فنر می چرخد یک کلید چپ گرد و راست گرد در بالای وسیله قرار دارد که فنر را به عقب و جلو هدایت میکند.از این نوع دستگاه و فنر برای گرفتگی های سخت و رسوبی استفاده می شود.

لوله بازکنی با تراکم هوا

این نوع ابزار برای گرفتگی های خیلی سخت استفاده می شود. با این تفاوت که به داخل لوله آسیب نمی زند.برای رفع گرفتگی لوله هایی که فنر قابلیت رفع آن را ندارد طوری که پمپ هوا فشار باد تولید می. هنگامی که شیر تخلیه دستگاه را باز میکنیم باد با قدرت بالا به داخل لوله هدایت می شود و تمامی گرفتگی ها را رفع می کند.

گرفتگی لوله با استفاده از پمپ مکنده

این نوع دستگاه همان طور که از اسمش پیداست از نیروی مکش استفاده می کند. وقتی که اجسام سخت مانند سویچ طلا گوشی موبایل یا شی دیگری داخل چاه فاصلاب بیفتد مطمئنا باعث گرفتگی چاه می شوداین دستگاه یک لوله ی مکش دارد که به دهانه چاه وصل می شود .هنگامی که دستگاه را روشن می کنیم همانند جارو برقی تمامی اجسام را به مخزن خود می کشد و تمامی گرفتگی ها را رفع می کند. میتوان برای رسوب زدایی لوله ها نیز استفاده کرد.

گرفتگی فاضلاب یا پرشدن چاه

اگر در پارکینگ یا حیاط منزل آب از لوله چاه یا توالت بالا می اید و بعد از گذشت چند دقیقه خود به خود پایین می چاه فاصلاب شما پر شده است.پر شدن چاه فاضلاب بر اثر انسداد روزنه های چاه توسط چربی صورت می گیرد و تا دهانه که آب پر میشود دیگر راه کشش را پیدا نمیکند در نهایت از چاه توالت یا کف پارکینگ بالا می آید.

شرکت لوله بازکنی نوین با داشتن متخصصانی با تجربه و امین برای خدمت گزاری برای تمام همشهری های عزیز تهران در همه ی نقاط تهران بزرگ آماده ارائه خدمات است. ما در تمام مناطق شهر متخصصانی را آماده به خدمت داریم. شما می توانید با یک تماس کوتاه بعد از حدود ۲۰ دقیقه متخصصان ما را در محل داشته باشید.

مشخصات متخصصین برای رفع گرفتگی لوله

✅ رفع گرفتگی طبق نرخ اتحادیه رعایت اصول نظافت و تضمینی
تخفیف ویژه برای افراد کم توان نیازمند استفاده از دستگاه های قدرتمند
✅ دارای فنرهای جداگانه برای توالت و حمام سرویسکاران باتجربه و کاربلد
انجام کار با ضمانت کتبی پمپ تراکم برای لوله های چدنی

اگر در غیر معمولی ترین حالت لوله هایتان دچار انسداد شدند برای شما پیشنهاد جالبی داریم. استفاده از ابزار آلات گرفتگی لوله مختص افرادی است که در این حوزه تبحه کافی را داشته باشند ولی برای افراد عادی ترفندهای جالبی توصیه می کنیم . که بدون پرداخت هزینه های اضافی خودتان دست به کار شوید. این روش فقط مختص گرفتگی چاه یا سیفون نمی باشد بلکه روزانه در منزل ما از هر قسمتی از منزل و لوله های فاضلاب این اتفاق می افتد. و شما می توانید از این روش برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی، حمام ، توالت ، بالکن ، پشت بام ، زهکشی های کف شور بهره مند شوید.

ساخت فنر دستی خانگی برای رفع گرفتگی

اول از همه ببینید علت گرفتگی چیست ؟ از مدفوع است یا جسم سخت معمولا وقتی گرفتگی در شتر گلو توالت یا سینک باشد، این روش گزینه ی خوبی است . به طور معمول هزینه ی خرید دستگاه لوله بازکنی بالاست و توسط افراد معمولی مقدور نیست.در حالی که استفاده از آن دستگاه ها تجربه و مهارت خودش را دارد می توانیم از روش های خانگی کمک بگیریم.طرز کار:

 • ابتدا سیم لباس را بشکنید و صاف کنید. آویز لباس به علت انعطاف قابلیت خمیدگی دارد.
 • سیم را از قسمت از قسمت پیچ خورده بشکنید و صاف کنید
 • قسمت سر میله را تا چند سانتی با حوله یا پارچه ای بپوشانید.
 • سپس به وسیله یک کش یا چسب پارچه را به میله محکم کنید.

نکته:

 •  مراقب باشید نوک تیز سیم به چینی کاسه توالت ایرانی و فرنگی و سیفون چاه آسیب نزند.
 • اگر پارچه را شل ببندید از میله لباس جدا می شود و خودش گرفتگی را تشدید می کند.

هدایت انتهای سیم به سمت سیفون

بعد از انجام مراحل بالا، قسمت پارچه ای میله را داخل زهکشی ببرید، کمی که سیم را جلوتر بردید اگر دیدید دیگر جلوتر نمی رود ، این همان گرفتگی ست که راه آب را مسدود می کند. میله را آن قدر بچرخانید تا به محل انسداد گیر کند، به محض اتصال چند مرتبه فشار و پیچ دهید . تا موفق شوید انسداد را رفع کنید.

تست کنید آیا گرفتگی برطرف شده است یا انجام مراحل بالا ، چنانچه توانسته باشید انسداد را برطرف کنید ، کاسه توالت را شستشو دهید. اگر آب به راحتی خارج شد توانسته اید راه تخلیه را باز کنید ولی اگر آب به سختی پایین رفت و در جای خودش راکد ماند ، باید به فکر روش دیگری باشید.

فنر دستی برای رفع گرفتگی لوله توالت

این وسیله یک نوع فنر آماده و ارزان قیمت در بازار است و قیمت آن از ۲۰ هزار تا ۱۵۰ هزار تومن است. درست است که به اندازه سرعت و قدرت دستگاه های برقی لوله بازکنی کارایی ندارند. ولی برای افراد عادی که به دستگاه برقی دسترسی ندارند، پیشنهاد می شود. فنر دستی لوله بازکنی در یک سمتش دارای دستک قطور و در سمت دیگر یک میله ی انعطاف پذیری است که به قلاب متصل است.

نحوه استفاده از فنر دستی

میله منعطف را به سیفون چاه نزدیک کنید آن سر قلاب را تا جایی که جا دارد داخل سیفون ببرید ،. فنر دستی مشابه دستگاه لوله بازکنی برقی عمل می کند.

روش دستگاه های برقی لوله بازکنی این است : در انواع مختلف لوله ها ، محل انسداد را با انواع سر فنر ها و فنرهای گونانون به دام بیاندازند. که روش مطمعنی است در حالیکه به سیفون آسیب نمی زند. و بدون کثیف کاری گرفتگی را گیر می اندازند.

فنر را در محل گرفتگی بچرخانید و فشار دهید

با کمک دستک فنر ، تا جایی که انسداد را پیدا کنید، وقتی متوجه گرفتگی شدید ، قلاب را چندین بار بچرخانید ومرتب فشار دهید تا به محل انسداد بچسبد و محکم فشار دهید تا نوک فنر ، عامل گرفتگی را خرد کند. ناگفته نماند استفاده از این روش کمی برایتان سخت خواهد بود و باید زمان بیشتری به تخلیه مواد بپردازید.

توالت فرنگی را از جایش بردارید

با احتیاط کاسه فرنگی را از محلش جدا کنید ، مواظب باشید چینی کاسه آسیب نبیند ، فنر رفع گرفتگی لوله را به حالت معکوس از طرف دیگر کاسه به سمت سیفون هدایت کنید تا گرفتگی را گیر بیندازید. البته در این روش باید خیلی محتاط عمل کنید، برای اطمینان از یک فرد لوله بازکن کمک بخواهید ، زیرا یکی از خدمات سرویسکاران ما در لوله بازکنی ، نصب و تعویض کاسه توالت فرنگی است.

محلول لوله بازکنی خانگی چیست؟

 • موادی که از سرکه و جوش شیرین_تاید یا پودر لباس شویی_مایعات طرفشویی و برخی مواد دیگر که با ترکیب آن ها باعث رفع گرفتگی لوله خواهید شد.
 • شرکت ما ترکیبات اصلی این مواد را در اختیار مشتریان قرار می دهند.کافیست با یک تماس بدون آسیب به لوله کشی ساختمان مشکل گرفتگی خود را رفع کنید.لوله بازکنی بلوار فردوس.

رفع گرفتگی لوله با محلول خانگی

کتری را پر از آب کنید و روی اجاق گاز بگذارید تا به نقطه جوش برسد و بعد از جوشیدن آب کمی زمان دهید تا از داغی کاسته شود.

دو پیمانه سرکه سفید را با جوش شیرین مخلوط کنید که خاصیت پاک کنندگی و جرم گیری غیر شیمیایی دارد.

این مواد در ترکیب با جوش شیرین درون کاسه واکنش می دهد و با فشار گاز گرفتگی را خرد می کند. پیشنهاد می شود برای نتیجه بهتر از نوع سرکه سفید استفاده کنید ، استفاده از صابون با آب داغ نیز انسداد را نرم می کند و راه تخلیه را باز می کند.

بعد از تهیه ی موارد بالا ، می توانید آب داغ را روی جوش شیرین و سرکه یا صابون بریزید. تا با کمک اب داغ نتیجه بهتری حاصل شود.

اجازه دهید محلول لوله بازکن اثر کند

برای نتیجه مطلوب به اندازه یک شب تا صبح زمان لازم است. تا واکنش این سه ماده با عامل انسداد اثر کند.

در مواقعی که گرفتگی حل نشد به مشکل برخوردید ، لوله بازکن های ماهر شرکت لوله بازکنی نوین از دستگاه پرقدرت پمپ تراکم هوا استفاده میکنند. همچنین دستگاه های واترجت در این شرکت ؛

سرعت و قدرت بالاتری دارد. و به راحتی بدون کثیف کاری ، گرفتگی توالت ، حمام ، بالکن ، سینک ظرف شویی ، روشور ، کف شور ، زهکشی فاضلاب اصلی را رفع می کنند.

تنها با یک تماس به سیستم پاسخگویی و مشاوره وصل می شوید. در چند دقیقه نیروهای لوله باز کن در محل شما حضور دارند.

رفع گرفتگی لوله توالت با فنر

یکی از مشکلاتی که همه ی ما حداقل یکبار با آن روبه رو هستیم، رفع گرفتگی لوله توالت می باشد که اصولاً هم بی وقت اتفاق می افتد. گاهی امکان تماس با یک لوله بازکنی حرفه ای یا حتی معمولی را نداریم و مجبور می شویم خودمان دست به کار شویم. اما گاهی گرفتگی جدی تر از آن است که با جوش شیرین و یا آب گرم و از این قبیل ترفندها حل شود.

فنر زدن برای رفع گرفتگی لوله توالت

فنر یکی از روش های مفید برای رفع گرفتگی لوله ی توالت و سایر انشعابات می باشد. این کار غالباً توسط افراد ماهر انجام می شود. اما اگر کمی دقت و حوصله داشته باشید خودتان هم می توانید این کار را انجام دهید. به یاد داشته باشید گاهی در تعمیرات ساختمان ممکن است سیمان یا مصالح دیگر درون لوله توالت بریزد و موجب گرفتگی آن شود، فنر این نوع گرفتگی ها را نیز باز می کند.

انواع فنرهای لوله بازکنی

فنرهای لوله باز کنی به دو دسته ی، دستی و موتوردار(دستگاه لوله بازکنی) تقسیم می شوند.

فنرهای دستی کمی پر زحمت تر از فنرهای موتور دار هستند و ممکن است هنگام کار با آن اگر مهارت نداشته باشید به خودتان صدمه بزنید. این فنر ها در دو طول، بلند و کوتاه موجود هستند.

فنرهای موتور دار: این فنرها به یک موتور یا به نوعی پمپ متصل هستند. خاموش و روشن کردن آن ها با یک شاستی و به راحتی انجام می شود. جمع کردن این نوع فنرها نیز ساده تر از فنرهای دستی است.

روش کار با فنر لوله دستی

در مرحله اول بهتر است یک جفت دستکش ظرفشویی یا دستکش کار تهیه کنید که هم فنر به دستتان آسیب نزند هم تا حدودی بهداشت را رعایت کنید. فنر در قسمت نوک آن دارای یک قسمت فولادی و تیز است که در برخورد با مسیرهای مسدود را باز می کند.

همان سر تیز فنر را به داخل لوله توالت بیندازید و فنررفع گرفتگی لوله را به آرامی و با چرخش تکان دهید تا مسیر را طی کند. توجه کنید که در قسمت های زانویی و خم دار ممکن است حرکت فنر کمی سخت شود اما با کمی حوصله فنر از این قسمت نیز عبور خواهد کرد.

توجه کنید که در این قسمت ها فنر را محکم نچرخانید ممکن است لوله ها بشکنند یا سوراخ شوند. فنر را به حالت چرخشی و رو به جلو تکان دهید. وقتی به شی یا مدفوع می رسد حرکت آن متوقف می شود.

در این مرحله باید فنر را به صورت چرخشی و ضربه ای حرکت دهید تا با وارد کردن ضربات دورانی به قسمت گرفتگی آن قسمت باز شود. وقتی مسیر باز شود فنر رو به جلو حرکت می کند و متوجه می شوید که توانسته اید لوله را باز کنید.

حالا برای بیرون کشیدن فنر باید دقت دوچندانی داشته باشید تا باعث شکستگی یا ترک لوله در قسمت های دیگر نشوید. فنر را در خلاف جهت  بچرخانید تا فنر همانگونه جمع شود.

بررسی رفع گرفتگی لوله توالت

بعد از خروج کامل فنر از لوله برای تست رفع گیران مقداری آب را با شدت داخل لوله می ریزیم ومنتظر می مانیم تا نتیجه تلاشمان را ببینیم. اگر آب به راحتی تخلیه شد، یعنی ما موفق شدیم. اما اگر باز نشد حتماً گرفتگی لوله شدید است، یا یکبار دیگر تلاش کنید و یا دست از تلاش و اتلاف وقت بردارید.

تلفن را بردارید با شرکت لوله باز کنی نوین تماس بگیرید. متخصصان ما در کوتاهترین زمان ممکن در محل خواهند بود و بدون کثیف کاری و در زمانی کوتاه لوله ها را باز خواهند کرد.

یک نکته مهم دیگر این است که اگر شما فرد وسواس یا حساسی هستید لطفاً به هیچ عنوان این کار را شروع نکنید. چون باید بدانید که در حال رفع گرفتگی لوله توالت هستید و قطعاً وقتی فنر را بیرون می کشید حتماً آلوده و کثیف خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای این نوع کارها از کسانی که تجربه و تخصص کافی دارند کمک بگیرید.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی

استفاده از این دستگاه فقط بزای لوله بازکنی ها مقدور است. چون فنر به یک موتور متصل است که فنر را می چرخاند و به جلو هدایت می کند و اگر فرد غیر متخصص و بی تجربه ای این کار را انجام دهد حتماً در چند نقطه لوله ها را می شکند یا آسیب جدی می زند.

چون این دستگاه با شدت بیشتری فنر را به داخل می فرستد و سریعتر هم جمع می کند. به همین دلیل است که پرسنل ما در زمان کوتاهتری این کار را انجام می دهند و باالطبع نتیجه نیز مثبت خواهد بود.

البته باید یاد آور شویم که این دستگاه سری های متفاوتی دارد و بسته به میزان گرفتگی لوله و نوع آن کارشناس از ابزار ویژه آن استفاده خواهد کرد.

مزایای فنر رفع گرفتگی لوله

 • این دستگاه ها وزن کمی دارند
 • قابل حمل هستند.
 • زمان انجام کار را به شدت کاهش می دهند.
 • با برق شهری کار می کند.
 • برای گرفتگی ها شدید مناسب هستند.
 • بعد از اتمام کار فنر، در محفظه ی مخصوصی جمع و نگه داری می شود.

رفع بوی بد فاضلاب

استشمام بوی بد سرویس بهداشتی از اتفاقات ناخوشایندی است که غیر قابل تحمل است.برخی از مردم برای از بین بردن این بو از عطر و عصاره ها در سرویس بهداشتی استفاده می کنند.

اما علت اصلی انتشار بو از چیست؟ انتشار این بو ناشی از نشت گازهای سمی سولفید هیدروژن یا گاز سمی فاضلاب است؟برای خواندن ادامه ی مطلب صفحه ی لوله بازکنی سعادت آباد را کلیک کنید.

اسید رفع گرفتگی لوله

یکی از روش های رفع گیر لوله استفاده از اسید های شیمیایی می باشد که ما ان را پیشنهاد نمی کنیم اما برای افرادی که به توصیه ما توجهی ندارند طریقه ی استفاده از ان به روش های زیر می باشد:

طبق دستور ، مقدار مشخصی ذاخل سیفون توالت بریزید و اجازه دهید کمی زمان بگذرد ، تا محصول اثر خود را رو کاسه توالت ایرانی و فرنگی مشخص کند. در طی این مدت با فغال شدن آتزیم های شیمیایی اسید با مواد گرفتگی درون لوله واکنش می دهد. معمولا به زمان بیشتری نیاز است تا انسداد سیفون برطرف شود.

نکته:

هنگام ریختن مواد توصیه می شود حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید، ممکن است طی ریختن محلول به دست و صورتتان برخورد کند و موجب سوزش و سوختگی پوست شود .

حتما یک دریچه را باز بگذارید ، یا اگر پنجره ای دارد ، پنجره باز کنید تا هوا به بیرون رود و ساکنان منزل آسیب نزند. بعد از اینکه چند ساعت کامل زمان دادید امتحان کنید.

این روش گاها به خاطرات تاثیرات منفی که دارد . توصیه می کنیم که یک اسید لوله بازکن خانگی بسازید.

پاسخ به برخی از سوالات

ابزارهای مهم برای رفع گرفتگی لوله چیست؟

متخصصان ما از وسایلی مانند دستگاه تراکم هوا، کمپرسور بادی، واتر جت، دستگاه لوله بازکنی و مکنده استفاده می کنند همچنین فنر های مخصوص که به لوله ها آسیب نزند در اولیت کار قرار دارد.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله ها چه کارهایی باید انجام دهیم؟

بعد از شستن ظرف ها مقداری پودر لباسشویی با آب جوش داخل لوله ها بریزید . اتصالات زیر سینک را تمیز کنید از اسید ها استفاده نکنید هر 6 ماه لوله ها را با فنر سرویس کنید.

چرا نباید از اسیدها برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده کنیم؟

کار اصلی محلول های شیمیایی سوزاندن همه چیز است. وختی که اسید را داخل لوله میریزید قل قل می کند و تمام قسمت های داخلی لوله را از بین می برد.برخی اوقات نیز باعث سوراخ شدن یا پوسیدگی لوله ها می شود.

آیا شرکت نوین لوله کار خود را تضمین می کند؟

نوین لوله تمام خدمات خود را با فاکتور معتبر ضمانت می کند و در صورت بروز مشکل دوباره آن را بررسی یا بازگشت وجه انجام می دهد.

امتیاز ۴.۶۵ از ۵ – ۶ رای
spinner در حال ثبت رای

10 دیدگاه دربارهٔ «گرفتگی لوله بهترین روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب»

 1. با سلام و خسته نباشید ما دیروز مشگل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخونه داشتیم از سرویسکاراتون اومدن مشکلشو برطرف کردن اتصالات زیر سینک رو هم عوض کردن کارشون خوب بود تشکر از شما

 2. موسی کاظمی

  سلام علیکم
  یه تشکر ویژه بایت کیفت خدمات دهی خوبتون نسبت به جاهای دیگه چون هم هزینه بالا میگیرند هم کار خوبی انجام نمیدن
  واقعا ممنون ازتون خیلی به موقع خدمت رسانی انجام دادید

 3. با سلام و خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم ما تو پشت بوم یدونه لوله داریم چدنی هست سره این باز بود به خاطر اینکه بو نیاد بالا یدونه بطری نوشابه گذاشته بودیم احتمالا اون رفته تو لوله و آشپزخونه ما که طبقه سوم هستیم موقع بارش باران گرفتگی لوله داریم آب میزنه بیرون فنر میتونه اونو بکشه بالا؟

  1. لوله بازکنی نوین

   سلام بعله بایت درآوردن بطری از لوله نگران نباشید. چون بهترین راهش کمپرسور هواست . و با اطمینان خاطر میتونید از سرویسکارامون راهنمایی و مشاوره بگیرید. بلافاصله به خدمت برسند. کمپرسور هوا با فشار هوا کار میکنه که همکاران ما با فنر و هم کمپرسور هر دو رو همراه خودشون دارند. اول بررسی میشه و بعد انجام داده میشه.

 4. برای گرفتگی لوله فاضلاب سینک چند مورد تو مقاله تون رو اجرا کردم مخصوصا روش جوش شیرین خیلی خوب جواب داد . روش سرکه و جوش شیرین خیلی خوب عمل میکنه خیلی اموزش به درد بخوری تو سایت قرار دادید ممنون از اطلاع رسانی تون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)