لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی جیحون

لوله بازکنی ولنجک | تضمین خدمات

لوله بازکنی ولنجک با افراد مجرب، یکی از شعبات معتبر شرکت نوین لوله است که به صورت شبانه روزی فعالیت دارد، لوله بازکنی ولنجک زیر نظر اتحادیه، تضمین با فاکتور و گارانتی 2 ماهه انجام می شود.

خدمات شرکت لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی: انسداد لوله های فاضلاب امروزه به دلایل مختلف امری طبیعی است. منطقه ولنجک تقریبا در لوله بازکنی شمال تهران است.

در این منطقه بیشتر ساختمان ها نوساز هستند و مشکلاتی برای ساختمان های جدید وجود دارد که برخی از آنها در زمان ساخت و ساز رخ می دهد.
کارگران در حین لوله کشی زباله یا سیمان و ماسه را داخل لوله می ریزند که باعث گرفتگی فاضلاب می شود.

شرکت لوله بازکنی ولنجک برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه و توالت که توسط سیمان و نخاله مسدود است از دستگاه هایی به نام سه نظام الماسه و واتر جت استفاده می کند.

مراحل ارائه سرویس به شما

لازم است ابتدا نحوه ی خدمات رسانی متخصصین را به همشریان گرامی توضیح دهیم تا شاید کمی آشنایی در رابطه با خدمات ما داشته باشند.

هنگامی که مسیر لوله در آشپزخانه یا توالت مسدود می شود تنها راه چاره که بخواهید از آن نتیجه بگیرید، استفاده از فنر و دستگاه است.

پس تلفن را برمیدارید و با ما تماس میگیرید سپس بعد از گذشت یک ربع الی 20 دقیقه متخصص یا هممکار ما به محل می رسد. قبل از انجام هر گونه خدمات ابتدا باید آن را بررسی کند و علت مشکل را پیدا کند.

یکی دیگر از شعبات ما در منطقه ی لوله بازکنی زعفرانیه است که به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشد.

انجام این کار ممکن است نیاز به فنر و دستگاه معمولی، یا استفاده از دستگاه تشخیص باشد که باید انجام شود. سپس که علت مشکل را فهمید هزینه ی انجام کار لوله بازکنی ولنجک را طبق نرخ اتحادیه اعلام می کند و بعد از توافق با مشتری، کار را با کمترین کثیف کاری و بهترین کیفیت انجام می دهد.

بعد از اتمام کار و در صورت درخواست مشتری، یک فاکتور معتبر و گارانتی دو الی سه هفته ای با دست نوشت همان سرویسکار ارائه می دهد تا در صورت بروز مشکل مجدد نسبت به رفع آن اقدام کند.

نحوه ی دریافت تخفیف از سرویسکار

بعد از اتمام کار و ارائه ی فاکتور، سرویسکار مربوطه، یک عدد لیبل یا کارت ویزیت که بر روی آن شماره تماس همراه همان سرویسکار با کد تخفیف 40 درصدی است را به شما می دهد.

شما با همراه داشتن این کارت می توانید در صورت تماس مجدد طی روزها و ماه های آینده از ما 40% تخفیف لوله بازکنی ولنجک دریافت کنید. یا در صورتی که برای همشایه و آشنایان نیز مشکل گرفتگی – فاضلاب یا لوله-کشی ساختمان پیش آید می تواند از تخفیف این کارت بهره مند شود.

علت گرفتگی مسیر لوله

اکثر لوله های فاضلاب آشپزخانه ها در ولنجک به صورت چدنی هستند این نوع لوله ها در سر زانویی خود از یک پیچ استفاده شده است در زمان های قدیم  کاربرد این پیچ  نسبت به الان بیشتر بوده است.

به دلیل نبودن دستگاه های لوله بازکنی ولنجک پیچ زانویی لوله ها را در هنگام گرفتگی باز می کردند و از همان محل لوله را تمیز و در نهایت رفع انسداد می شد.

برای آسنایی و ترفندهای بازکردن لوله های آشپزخانه و توالت در مواقع ضروری توسط خودتان بدون هزینه صفحه ی لوله بازکنی پاسداران را کلیک کنید.

اما امروزه همان پیچ ها در محل خود زنگ زده است و دیگر نمی توان آن ها را باز کرد در هنگام فنرزنی نیز باعث ایجاد مشکل می شود ما برای راه حل این مشکل از دستگاهی به نام کمپرسور باد استفاده می کنیم.

تخلیه – چاه لوله بازکنی ولنجک

 برخی از ساختمان های ویلایی در منطقه ی ولنجک دارای سیستم لوله کشی فاضلاب شهری نیستند و آب مصرفی آن ها به چاه فاضلاب که در حیاط یا پارکینگ قرار دارد ختم می شود.

این گودال ها در طی زمان معینی توسط لجن و چربی پر می شود و دیگر تحمل کشش آب را ندارند.

در این مرحله باید یک شرکت ولنجک پیدا کنید تا آن را تخلیه و لایروبی کند.در صورتی که با این مشکل مواجه شدید می توانید با ما تماس بگیرید.

تخلیه – چاه، سپتیک، معیوب و … با دستگاه های 12000 لیتری و 8000 لیتری با پمپ مکش فوق العاده قوی، پمپ کفپوش سه فاز و پمپ معمولی بدون کثیف کاری در اسرع وقت کاملا بهداشتی.

خدمات دیگر لوله بازکنی ولنجک

درآوردن اشیا از چاه: برخی افراد تلفن همراه خود را در توالت نیز ول نمی کنند. و در نهایت با سهل انگاری به یکباره گوشی همراه به  داخل فاضلاب می افتد.

لوله بازکنی سعادت آباد از دیگر شعبات ما در تهران است.

وقتی که گردنبند، دستبند، گوشی همراه، یا هر شی دیگر به کف شور حمام یا چاه توالت افتاد می توانید با شرکت لوله بازکنی ولنجک تماس بگیرید ما با استفاده از دستگاه ها و ابزارهای مخصوصی به صورت تضمینی آن را در می آوریم.

لوله-کشی فاضلاب در ولنجک:

عده ای نیز از دکوراسیون توالت و حمام منزل خوششان نمی آید و در آخر خواستار تعویض کاشی و سرامیک ها یا لوله کشی فاضلاب و … ان می شوند. شرکت نوین لوله برای این کار متخصصین باتجربه ای را دارد که می توانید از آن ها کمک بگیرید.

لوله بازکنی ولنجک  شبانه روزی

افراد ما به صورت شبانه روزی در محدوده ی ولنجک انواع لوله های سخت و سیمانی، انواع لوله های فاضلاب، لوله های فرعی و رایزر اصلی و هر نوع خروجی کف شور بالکن و پشت بام با دستگاه های بروز و پیشرفته، به صورت کاملا تضمینی باز می کنند.

لوله بازکنی ولنجک

دلایل پرشدن چاه فاضلاب

چاه های فاضلاب ساختمان های لوله بازکنی شهرک غرب به دلیل اینکه قدیمی هستند یا به علت عدم اتصال به فاضلاب پر می شوند.
شرکت لوله بازکنی ولنجک با ماشین آلات بزرگ و کوچک و انواع پمپ های مکنده قوی چاه فاضلاب را در کمترین زمان تخلیه می کنیم.

تخلیه- چاه در ولنجک با انواع ماشین آلات بزرگ 12000 لیتر و شرق 8000 لیتر برای چاه عمیق و انواع سپتیک و معیوب. لایروبی چاه قدیمی در ولنجک با نجار مجرب و ماهر.

رفع گرفتگی انسداد فاضلاب ساختمان های نوساز

اکثر ساختمان های جدید در ولنجک هنگام ساخت و ساز یا بازسازی زباله یا سیمان را به لوله فاضلاب می ریزند.
اغلب اتفاق می افتد که تلفن همراه یا وسیله ای در فاضلاب می افتد و در سیفون می ماند.
این اتفاقات در طول زمان بر انسداد لوله ها تأثیر می گذارد.
رفع گرفتگی آن توسط دستگاه های سه سیستم انجام می شود.

رفع انسداد با استفاده از تلمبه

این اولین روش برای چاه بازکنی در ولنجک است. که هم برای سینک آشپزخانه و هم برای سرویس بهداشتی استفاده می شود.

روش کار طوری است که تلمبه را باید کاملا روی کف شور یا سینک قرار دهید تا راه ورود و خروج هوا نباشد.تلمبه را چند بار پشت سر هم فشار دهید و به بالا بکشید تا گرفتگی برطرف شود.

این امر به ویژه در مورد سینک های دو قلو تاثیر گذار است. دهانه یکی از سینک ها را با درب مخصوص ببندید. سپس یک حوله را خیس کنید و روی درب آن قرار دهید، تا زمانی که فشار هوا آزاد نشود درپوش را رها نکنید.
سپس حوله را با دست محکم بگیرید، حالا یک پمپ لوله بازکنی قیطریه، را در خروجی سینک مسدود  قرار دهید و با فشار اول تخلیه کنید.

مرحله 2

سپس پمپ را چند بار فشار داده و به سمت بالا بکشید تا هوا کاملا تخلیه شود. این باید انسداد فاضلاب را برطرف کند، سپس روی سیفون ضربه بزنید و بررسی کنید.
اگر گرفتگی فاضلاب برطرف نشد این کار را چندین بار پشت سر هم تکرار کنید و در نهایت موفق نخواهید شد. پیشنهاد ما تماس با شرکت لوله بازکنی ولنجک است تا همکاران ما در اسرع وقت به محل اعزام شوند.

لوله بازکنی ولنجک با گیره

گیره لوله بازکن مانند فنر است با این تفاوت که در انتهای آن یک اهرم وجود دارد که می توانید آن را با دست بچرخانید.
لوله بازکنی ولنجک این دستگاه را برای بازکنی توالت فرنگی تایید می کند. البته وقتی توالت فرنگی مسدود می شود، قسمت فنر داخل سیفون منحنی جمع می شود.
نحوه کار به سبک لوله بازکنی ولنجک:
ابتدا نوک دیلم را وارد توالت کنید و با دست دیگر انتهای اهرم را نگه دارید.
فنر را با اهرم چند بار پشت سر هم بچرخانید و به جلو فشار دهید.

لوله بازکنی ولنجک با فنر

وقتی فنر تا آخر وارد لوله توالت فرنگی شد، حالا دسته ی دیلم را، آروم میچرخونیم تا فنر داخل لوله بچرخد و گرفتگی لوله را آزاد کند .

حالا که فکر میکنیم کار رو انجام دادیم .

اگر فنر را تا آخر داخل فاضلاب فشار دادید سپس سیفون را چند بار بزنید تا فضولات و آشغال از سیفون خارج شود.

استفاده از شوینده ها برای بازکردن لوله

یکی دیگر از راه های آسان برای باز کردن لوله ها استفاده از مایع ظرفشویی یا شامپو یا حتی شامپو است.
این روش بیشتر به عنوان مکمل استفاده می شود.
یعنی زمانی که از لوله بازکنی ولنجک استفاده می کنیم اما زهکش همچنان مسدود است ابتدا مقدار کمی ماده شوینده به آب اضافه می کنیم.
سپس قالب را دوباره فشار می دهیم. این بار می بینید که لوله با کمک واشر 100% باز می شود.

شرکت لوله بازکنی ولنجک شبانه روزی

✅ زیر نظر اتحادیه ضمانتی فوری ارزان و شبانه روزی
تخفیف ویژه برای افراد نیازمند دستگاه های بروز و پیشرفته
✅ فنرهای جداگانه برای توالت و حمام ضمانت بازگشت وجه
انجام کار با ضمانت کتبی پمپ تراکم برای لوله های چدنی

دیگر خدمات لوله بازکنی ولنجک

  • رفع گرفتگی لوله های سخت سیمانی
  • باز کردن راه ورودی منتهی به فاضلاب
  • باز کردن انشعابات خروجی لوله ها از ساختمان
  • خارج کردن اشیا با دستگاه وکیوم و مشکل گشا
  • انجام کلیه خدمات ساختمانی و تاسیسات
  • سرویس دهی کاملا بی نقص و حرفه ای
  • استفاده از سرویسکاران کار بلد و باتجربه در کار
  • خدمت رسانی 24 ساعته در زمان کم
  • تحویل کار با دقت و بهداشتی

لوله بازکنی در ولنجک از معتبر ترین افراد در تهران می باشد که جمعه ها هم تعطیل نیست. برای تماس با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد و در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی هر منطقه بهره خواهید برد.

سوالات لوله بازکنی

آیا لوله بازکنی ولنجک شعبه دیگری دارد؟

بله!شرکت ما در پنج منطقه ی تهران دارای شعبه است.که در هر شعبه 35سرویسکار مشغول به کار است.

مهم ترین عامل گرفتگی لوله آشپز خانه چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل گرفتگی لوله در ولنجک و سایر نقاط تهران در آشپز خانه ریختن روغن در سینک هنگام شستن ظرف هاست.سعی کنید بیشتر مراعات کنید!

پمپ سه فاز چیست؟ چه تفاوتی با پمپ معمولی دارد؟

پمپ سه فاز برای تخلیه چاه استفاده می شود و تفاوت آن این است. از برق سه فاز استفاده می کند.پره های ان بزرگ تر و قدرت کشیدن اب ان 3برابر پمپ معمولی است.

قیمت سه نظام لوله بازکنی ولنجک چقدر است؟

هزینه سه نظام بستگی به نوع کار و نوع گرفتگی لوله بستگی دارد که منجر به استفاده شدن سه نظام دارد..

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)