لوله بازکنی جیحون

لوله بازکنی ولنجک

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی در ولنجک با در اختیار داشتن ۱۳۵ سرویسکار با ابزار آلات پیشرفته- ۴۵مقنی باتجربه و ۳۲ لوله کش حرفه ای در منطقه ی پونک آماده ی خدمت رسانی می باشد. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و تمامی خدمات طبق نرخ اتحادیه و با هزینه ی مناسب به ساکنین عزیر در مرزداران ارائه می شود .لوله بازکنی ولنجک  با استفاده از ابزارها و دستگاه های بروز و پیشرفته در کل مناطق مناطق تهران به ویژه در  خیابان ولنجک به صورت شبانه روزی فعال هستند.

برای تماس روی شماره کلیک کنید

۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰


خدمات شرکت لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی: گرفتگی لوله ها ی فاضلاب امروزه بدلایل مختلف امری طبیعی به شمار می رود. منطقه ی ولنجک تقریبا شمال تهران به شمار می رود.در این منطقه اکثر ساختمان ها نوساز می باشند .در ولنجک  مشکلاتی در ساختمان های نوساز وجود دارد که  برخی از آن ها به هنگام ساخت و ساز رخ می دهد کارگران هنگام لوله کشی نخاله یا سیمان و ماسه را به داخل لوله می ریزند و این امر سبب گرفتگی لوله می شود.

لوله بازکنی در ولنجک :رفع گرفتگی آشپزخانه در ولنجک _رفع گرفتگی چاه توالت_رفع گرفتگی کفشور بالکن_رفع گرفتگی کف شوی پارکینگ_بازکردن لوله ی سیمانی در ولنجک _ باز کردن لوله با سه نظام_رفع گرفتگی سینک ظرفشویی_ بازکردن لوله با پمپ تراکم بدون کثیف کاری _بازکردن لوله با دستگاه واتر جت. به صورت تضمینی.

تخلیه چاه ولنجک: در صورت پر شدن چاه فاضلاب فقط تماس بگیرید. تخلیه چاه_سپتیک_منحول و…با ماشین های ۱۲۰۰۰لیتری و ۸۰۰۰لیتری همراه با پمپ ساکشن فوق العاده قوی_پمپ کف کش سه فاز و پمپ معمولی بدون کثیف کاری کاملا بهداشتی در اسرع وقت .لایروبی چاه توسط مقنی های باتجربه تضمین کار با فاکتور.

لوله بازکنی در ولنجک

 

درآوردن اشیا از چاه: در صورت افتادن گردنبند_دستبند_گوشی همراه_یا هر شی دیگر به کف شور حمام یا چاه توالت در آوردن طلا در ولنجک – فقط تماس بگیرید.

درآوردن گوشی از چاه در ولنجک_درآوردن دستبند از چاه_درآوردن گردنبند_درآوردن سویچ ماشین از چاه و هر شی دیگر توسط دستگاه مکش به صورت تضمینی و بدون نگرانی.

لوله کشی فاضلاب در ولنجک:لوله کشی به صورت کلی و جزئی تعویض شیرآلات ساختمان_تعویض لوله کشی سرویس بهداشتی تعویض کاسه توالت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی_تعویض لوله ی ترکیده یا پوسیده شده در ولنجک فوری و شبانه روزی.

تشخیص ترکیدیگی لوله در ولنجک : در صورت نم دادن از دیوار یا سقف منزل یا چکه ی آب فقط تماس بگیرید. تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله آب با دستگاه تشخیص نقطه زن و ترمیم آن در محل با کم ترین کنده کاری و تلفات به صورت تضمینی.

سایر خدمات در ولنجک نظیر کندن چاه_تعمیر چاه کهنه_لایروبی چاه_لوله کشی اگو فاضلاب_وصل کردن چاه به اگوی شهری_گچ کاری و سفید کاری در ولنجک _ همه ی خدمات طبق نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

لوله بازکنی در خیابان ولنجک

شرکت ما به صورت شبانه روزی در محذوذه ی ولنجک  اماده ی بازکردن انواع لوله های سخت و سیمانی،انواع لوله های فاضلاب،لوله های فرعی و رایزر اصلی و هر نوع خروجی کف شور بالکن و پشت بام با دستگاه های بروز و پیشرفته،به صورت کاملا تضمینی می باشد.

بازکردن لوله های سخت و سیمانی با انواع دستگاه های بروز و پیشرفته به صورت تضمینی و با قیمت مناسب

چاه بازکنی ولنجک شبانه روزی


تخلیه چاه ولنجک (لوله بازکنی ولنجک )

اگر در ولنجک هستید مطمئنا چاه فاضلاب ساختمان بدلیل قدیمی بودن و یا وصل نشدن به اگوی فاضلاب دچار پر شدن می شود.شرکت تخلیه چاه ولنجک دارای ماشین های بزرگ و کوچک،پمپ های سه فاز،مکنده و پمپ کف کش می باشد. برای چاه هایی که با لجن و چربی پر می شوند. مورد استفاده قرار می گیرد.

 • تخلیه چاه در ولنجک با انواع ماشین های بزرگ ۱۲۰۰۰ لیتری و خاور ۸۰۰۰لیتری توسط انواع پمپ های کف کش و سه فاز برای چاه های با عمق بالا و انواع سپتیک و منحول –
 • لایروبی چاه کهنه در ولنجک  توسط مقنی باتجربه به صورت تضمینی در بریانک و کل مناطق تهران.


لوه بازکن در تهران
چاه بازکنی ارزان در تهران

در آوردن اشیا از چاه فاضلاب در ولنجک

اگر در ولنجک  هستید و در منزلتان هنگام استفاده از حمام و سرویس بهداشتی،گوشی شما یا حلقه و دستبند و هر شی دیگر به داخل چاه فاضلاب افتاد اصلا نگران نباشید. کافیست آب را ببندید و با شرکت لوله بازکنی ولنجک تماس بگیرید. درآوردن گوشی،حلقه،طلا،دستبند وهر گونه اشیاء دیگر از چاه حمام و سرویس بهداشتی با دستگاه مکش ۱۰۰درصد تضمینی.

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله در ولنجک تشخیص محل دقیق ترکیدگی و محل نم و چکه با دستگاه تشخیص نقطه زن،برای اطمینان از کا ما می توانید بعد از تشخیص محل در حضور سرویسکار ما همان محل را بشکافید.همچنین انجام خدمات لوله کشی فاضلاب گچ کاری و سفید کاری در ولنجک  و سایر خدمات تاسیساتی.

چاه بازکنی ولنجک

امروزه در ولنجک اکثر ساختمان ها بدلایل زیادی از جمله نوساز بودن ساختمان ها در فنر بازکنی ولنجک ریختن ماسه سیمان توسط کارگران در افتادن گوشی در چاه ریختن قیر و نخاله در هنگام ساخت وساز و… دچار لوله گرفتگی در ولنجک می شوند. ما برای حل این مشکلات مانند مسدود شدن چاه آشپزخانه گرفتگی چاه توالت یا گرفتگی چاه حمام و بالکن در ولنجک راه کارهایی داریم که میتوانید خودتان به طور دستی نسبت به بازکردن چاه توالت در ولنجک اقدام فرمایید از جمله روش های رفع گرفتگی چاه در ولنجک را در ادامه ی مطلب مشاهده بفرمایید..

 

انواع روش های مورد استفاده برای باز کردن لوله در لوله بازکنی ولنجک


لوله بازکنی با استفاده از تلمبه

این اولین روش برای چاه بازکنی در ولنجک هستش که هم برای سینک کاربرد داره و هم برای توالت فرنگی. البته نظر شخصی من اینه که برای توالت استفاده نشه بهتره؛ چون کلی کثیف کاری به بار میاد. خود من ترجیح میدم در مورد گرفتگی لوله توالت با لوله بازکنی نوین که تو کل شهر شعبه داره و یکیش هم لوله بازکنی ولنجک هستش تماس بگیرم. اما در هر صورت روش کار رو بهتون میگم حداقل میتونید برای سینک که خیلی میگیره استفاده کنید.

نکته ی مهم در استفاده از تلمه برای تخلیه چاه لوله ها و فاضلاب

این مورد توی سینک های دوقلو بیشتر کاربرد داره. به این شکل که اون سینکی که لولش باز هستش رو با درپوش های مخصوص سینک ببندید. یه حوله رو خیس کنید و روی اون درپوش بذارید، تا موقع بازکردن فشار هوا درپوش رو پرت نکنه که همه جا کثیف بشه. حوله رو بذارید و با دست محکم نگه دارید. حالا یک تلمبه ی لوله بازکنی معمولی رو بزارید تو خروجی سینک آبی که گرفته و با اولین فشار، هوا رو تخلیه کنید.

هنگام استفاده از تلمبه یادمان باشد که:

حالا چند تا فشار روی تلمبه بیارید تا کاملاً هوای زیر اون تخلیه شه و بعد یهو بکشیدش. باید تو همین حرکت اول گرفتگی باز بشه. سیفون رو بزنید و چک کنید. اگه باز نشد یکی دوبار دیگه هم امتحان کنید. اگه باز نشد باید به سراغ روش های دیگه برید که قبلاً یه تعدادی رو گفتیم. یا اینکه راحت ترین و سریع ترین راه رو انتخاب کنید، گوشی تلفن رو بردارید و با لوله بازکنی ولنجک تماس بگیرید که فنی کاران ما در عرض ۲۰ دقیقه خودشونو برسونن و مشکل رو حل کنن.


بازکردن توالت فرنگی با دیلم

اول باید بدونید دیلم چیه؟ ما تصویر اون رو این پایین گذاشتیم.

به این میگن دیلم لوله باز کنی. لوله بازکنی ولنجک این وسیله رو، برای بازکردن توالت فرنگی تایید میکنه. البته در حالت بسته، اون قسمت فنری جمع میشه داخل لوله ی منحنی شکل. اما روش کار به سبک لوله بازکنی ولنجک اینطوره که این دیلم رو در حالت بسته از قسمت شماره ۲، هل می دیم داخل لوله توالت فرنگی. باید دقت کنیم که قسمت عصایی کاملاً در لوله ی منحنی توالت فرنگی قرار بگیره؛ بعد فنر رو خیلی آروم آزاد می کنیم تا برسه به قسمت گرفتگی.ما در این صفحه چگونگی رفع گرفتگی لوله ها در منزل توسط خودتان را به شما آموزش داده ایم.

کار با دیلم در لوله بازکنی ولنجک چگونه است؟

وقتی فنر تا آخر وارد لوله توالت فرنگی شد، حالا دسته ی دیلم (قسمت ۱ ) رو، آروم میچرخونیم تا فنر داخل لوله بچرخه و گرفتگی لوله رو آزاد کنه. حالا که فکر میکنیم کار رو انجام دادیم باید خیلی آروم و با احتیاط دیلم رو در بیاریم و با زدن سیفون، وضعیت لوله رو چک کنیم تا تصمیم بگیریم که به لوله بازکنی ولنجک زنگ بزنیم یا نه.


استفاده از شوینده ها برای بازکردن لوله

یه روش آسان برای باز کردن لوله ها، استفاده از مایع ظرفشویی یا دستشویی یا حتی شامپو است. اما باید بدونید این روش بیشتر به عنوان روش مکمل استفاده میشه. یعنی این که وقتی از دیلم استفاده کردیم؛ مرتبه ی اول که دیلم رو زدیم و در آوردیم، سیفون رو میزنیم و چک می کنیم اگه باز شده بود که بهتر، اما اگه باز نشده بود یعنی آب هنوز توی کاسه می مونه، ما هم یه مقدار شوینده به اون آب اضافه میکنیم و دوباره دیلم می زنیم. این بار می بینید که شوینده کمک میکنه که لوله ۱۰۰% باز بشه. دلیلش اینه که لوله ها رو لیز می کنه و امکان حرکت راحت تر دیلم رو ایجاد میکنه.

استفاده از دیلم در لوله بازکنی ولنجک

مصرف شوینده در مورد استفاده از سایر وسایل لوله بازکنی هم نتیجه ی خوبی داره و میتونه به حل مشکل ما کمک کنه.البته برای اینکه مشکلاته گرفتگی پیش نیاد هر از چندی کاسه توالت فرنگی رو با شوینده ی زیاد بشورید. گرچه این کار برای خانم های ایرانی که به نظافت اهمیت خاصی میدن، یه کار همیشگی هستش.

لوله بازکنی در غرب تهران


روش های کلاهبرداری از طریق لوله بازکنی

متاسفانه این روزا بیشتر با آدم های کلاش و حقه باز سروکار داریم. عده ای به هر طریقی شده میخان سر مردم رو کلاه بزارن. یکی از این روش ها هم لوله بازکنیه. اما چطور؟!! 🤔 به این صورت که، وقتی به یه لوله بازکنی زنگ میزنیم و تقاضای کمک برای رفع مشکل لوله داریم، اونا پیداشون میشه و با این بهانه که ماده ای دارن که اگه توی لوله ها بریزن دیگه هیچوقت لوله ها نمیگیره وارد عمل می شن.

کلاهبرداری به شیوه ی جدید

ما هم که بعد از تلاش برای باز کردن لوله خسته شدیم، سریع قبول می کنیم. اونا هم یک مایع سیاه رنگ که هر چی میتونه باشه رو، میریزن توی لوله ها و یه پول گنده از ما میگیرن و میرن. چن روز بعد رفتن اونا می فهمیم که لوله ها نشتی داره و یکی دو هفته بعد هم می بینید.که بازم لوله ها گرفت. چون اولاً اون مایع هیچی نبود دوماً اونا آدم های کاربلدی نبودن و فقط میخان از طریق حقه بازی پول در بیارن.

یه روش خوب دیگه برای نصب فلاش تانک و روش کار فلاش تانک و ساختار آن هستش. برای خوندن این مقاله کلیک کنید.

راه حل برای جلوگیری از کلاه برداری در لوله بازکنی ولنجک

راه حل زیادی برای این کار وجود نداره مگه این که قبل از تماس با هر لوله بازکنی در مورد آن ها بیشتر مطالعه کنید. مورد دوم این که بدونید که لوله بازکنی ولنجک به صورت ۲۴ ساعته و در کل هفته آماده ی فعالیت هستن. مهم تر این که تمام پرسنل لوله بازکنی ولنجک و سایر شعب لوله بازکنی نوین بسیار معتمد، امین و صادق هستند.

ارائه خدمات لوله بازکنی  در ولنجک چگونه است ؟

سرویسکاران و تعمیرکاران ما همیشه و هر لحظه برای خدمت به مردم آماده هستند. زمانی که شما با لوله بازکنی ولنجک تماس میگیرید سرویس کاران ما، به خیابان ها و معابر و ترافیک آشنایی کامل دارند. خیلی سریع خود را به محل می رسانند به محض رسیدن کار را شروع می کنند.

چاه بازکنی ولنجک پوشش دهی در همه شعبات تهران

یک پیشنهاد ویژه برای شما همشهریان داریم

شما می توانید با مواجه و بروز هرگونه مشکل فاضلاب در هر زمانی، تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید.حتی می توانید با تماس مستقیم به سرویسکار، آدرس محل سکونت خود را ارائه داده تا به صورت رایگان و هیچ گونه دریافت وجه از محل مشکل شما بازدید نمایند.


سرویس دهی کل نقاط تهران شمال تهران غرب تهران مرکز تهران شرق تهران جنوب تهران


دیگر خدمات لوله بازکنی خیابان ولنجک

 • رفع گرفتگی لوله های سخت سیمانی
 • باز کردن راه ورودی منتهی به فاضلاب
 • باز کردن انشعابات خروجی لوله ها از ساختمان
 • خارج کردن اشیا با دستگاه وکیوم و مشکل گشا
 • انجام کلیه خدمات ساختمانی و تاسیسات
 • سرویس دهی کاملا بی نقص و حرفه ای
 • استفاده از سرویسکاران کار بلد و باتجربه در کار
 • خدمت رسانی ۲۴ ساعته در زمان کم
 • تحویل کار با دقت و بهداشتی 

لوله بازکنی در ولنجک از شعبات لوله بازکنی  خیابان ولنجک می باشد که جمعه ها هم تعطیل نیست. برای تماس با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد و در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی هر منطقه بهره خواهید برد.


پاسخ به سوالات رایج همشریان در لوله بازکنی در منطقه ی ولنجک

 

آیا لوله بازکنی ولنجک شعبه دیگری دارد؟

بله!شرکت ما در پنج منطقه ی تهران دارای شعبه است.که در هر شعبه ۳۵سرویسکار مشغول به کار است.

مهم ترین عامل گرفتگی لوله آشپز خانه چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل گرفتگی لوله در ولنجک و سایر نقاط تهران در آشپز خانه ریختن روغن در سینک هنگام شستن ظرف هاست.سعی کنید بیشتر مراعات کنید!

پمپ سه فاز چیست؟ چه تفاوتی با پمپ معمولی دارد؟

پمپ سه فاز برای تخلیه چاه استفاده می شود و تفاوت آن این است. از برق سه فاز استفاده می کند.پره های ان بزرگ تر و قدرت کشیدن اب ان ۳برابر پمپ معمولی است.

قیمت سه نظام لوله بازکنی ولنجک چقدر است؟

هزینه سه نظام بستگی به نوع کار و نوع گرفتگی لوله بستگی دارد که منجر به استفاده شدن سه نظام دارد..

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.