لوله بازکنی جیحون

لوله بازکنی ولنجک ۱۰۰%تضمینی شبانه روزی

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی در ولنجک با استفاده از ابزار های پیشرفته، افراد باتجربه و کاربلد به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشد لوله بازکنی در ولنجک زیر نظر اتحادیه همچنین ارائه ی خدمات کاملا بهداشتی:فنر های جداگانه ، ضد عفونی دستگاه ها ، دستکش و ماسک.

خدمات شرکت لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی: انسداد لوله های فاضلاب امروزه به دلایل مختلف امری طبیعی است. منطقه ولنجک تقریبا در شمال تهران است. در این منطقه بیشتر ساختمان ها نوساز هستند و مشکلاتی برای ساختمان های جدید وجود دارد که برخی از آنها در زمان ساخت و ساز رخ می دهد.
کارگران در حین لوله کشی زباله یا سیمان و ماسه را داخل لوله می ریزند که باعث گرفتگی فاضلاب می شود.

شرکت لوله بازکنی در ولنجک برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه  و توالت که توسط سیمان و نخاله مسدود است از دستگاه هایی به نام سه نظام الماسه و واتر جت استفاده می کند.
همچنین اکثر لوله های فاضلاب آشپزخانه ها در ولنجک به صورت چدنی هستند این نوع لوله ها در سر زانویی خود از یک پیچ استفاده شده است در زمان های قدیم  کاربرد این پیچ  نسبت به الان بیشتر بوده است. به دلیل نبودن دستگاه های لوله بازکنی ولنجک پیچ زانویی لوله ها را در هنگام گرفتگی باز می کردند و از همان محل لوله را تمیز و در نهایت رفع انسداد می شد.

اما امروزه همان پیچ ها در محل خود زنگ زده است و دیگر نمی توان آن ها را باز کرد در هنگام فنرزنی نیز باعث ایجاد مشکل می شود ما برای راه حل این مشکل از دستگاهی به نام کمپرسور باد استفاده می کنیم.

تخلیه چاه لوله بازکنی ولنجک

 برخی از ساختمان های ویلایی در منطقه ی ولنجک دارای سیستم لوله کشی فاضلاب شهری نیستند و آب مصرفی آن ها به چاه فاضلاب که در حیاط یا پارکینگ قرار دارد ختم می شود. این گودال ها در طی زمان معینی توسط لجن و چربی پر می شود و دیگر تحمل کشش آب را ندارند.

در این مرحله باید یک شرکت لوله بازکنی ولنجک پیدا کنید تا آن را تخلیه و لایروبی کند.در صورتی که با این مشکل مواجه شدید می توانید با ما تماس بگیرید. تخلیه چاه، سپتیک، معیوب و … با دستگاه های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری با پمپ مکش فوق العاده قوی، پمپ کفپوش سه فاز و پمپ معمولی بدون کثیف کاری در اسرع وقت کاملا بهداشتی.

خدمات دیگر لوله بازکنی در ولنجک

درآوردن اشیا از چاه: برخی افراد تلفن همراه خود را در توالت نیز ول نمی کنند. و در نهایت با سهل انگاری به یکباره گوشی همراه به  داخل فاضلاب می افتد . وقتی که گردنبند، دستبند، گوشی همراه، یا هر شی دیگر به کف شور حمام یا چاه توالت افتاد می توانید با شرکت لوله بازکنی ولنجک تماس بگیرید ما با استفاده از دستگاه ها و ابزارهای مخصوصی به صورت تضمینی آن را در می آوریم.

لوله کشی فاضلاب در ولنجک:

عده ای نیز از دکوراسیون توالت و حمام منزل خوششان نمی آید و در آخر خواستار تعویض کاشی و سرامیک ها یا لوله کشی فاضلاب و … ان می شوند. شرکت نوین لوله برای این کار متخصصین باتجربه ای را دارد که می توانید از آن ها کمک بگیرید.

لوله کشی کلی و جزئی تعویض شیرآلات ساختمانی تعویض لوله کشی بهداشتی تعویض کاسه توالت تبدیل توالت فرنگی ایرانی به فرانسوی تعویض ترکیدگی و پوسیدگی در ولنجک فوری و شبانه روزی.

لوله بازکنی در خیابان ولنجک

افراد ما به صورت شبانه روزی در محدوده ی ولنجک انواع لوله های سخت و سیمانی،انواع لوله های فاضلاب،لوله های فرعی و رایزر اصلی و هر نوع خروجی کف شور بالکن و پشت بام با دستگاه های بروز و پیشرفته،به صورت کاملا تضمینی باز می کنند.

چاه بازکنی ولنجک شبانه روزی


دلایل پر شدن چاه فاضلاب

چاه های فاضلاب ساختمان های ولنجک به دلیل قدیمی بودن یا عدم اتصال به فاضلاب پر می شوند.
شرکت لوله بازکنی ولنجک با ماشین آلات بزرگ و کوچک و انواع پمپ های مکنده قوی چاه فاضلاب را در کمترین زمان تخلیه می کنیم.

تخلیه چاه در ولنجک با انواع ماشین آلات بزرگ ۱۲۰۰۰ لیتر و شرق ۸۰۰۰ لیتر برای چاه عمیق و انواع سپتیک و معیوب.
لایروبی چاه قدیمی در ولنجک با نجار مجرب و ماهر.

لوله بازکنی ولنجک

چاه بازکنی ولنجک

اکثر ساختمان های جدید در ولنجک هنگام ساخت و ساز یا بازسازی زباله یا سیمان را به لوله فاضلاب می ریزند.
اغلب اتفاق می افتد که تلفن همراه یا وسیله ای در فاضلاب می افتد و در سیفون می ماند.
این اتفاقات در طول زمان بر انسداد لوله ها تأثیر می گذارد.
رفع گرفتگی آن توسط دستگاه های سه سیستم انجام می شود.

 

رفع انسدادبا استفاده از تلمبه

این اولین روش برای چاه بازکنی در ولنجک است. که هم برای سینک آشپزخانه و هم برای سرویس بهداشتی استفاده می شود.

روش کار طوری است که تلمبه را باید کاملا روی کف شور یا سینک قرار دهید تا راه ورود و خروج هوا نباشد.تلمبه را چند بار پشت سر هم فشار دهید و به بالا بکشید تا گرفتگی برطرف شود.

این امر به ویژه در مورد سینک های دوقلو تاثیر گذار است. دهانه یکی از سینک ها را با درب مخصوص ببندید. سپس یک حوله را خیس کنید و روی درب آن قرار دهید.
تا زمانی که فشار هوا آزاد نشود درپوش را رها نکنید.
سپس حوله را با دست محکم بگیرید. حالا یک پمپ لوله بازکنی ولنجک را در خروجی سینک مسدود  قرار دهید و با فشار اول تخلیه کنید.

مرحله ۲

سپس پمپ را چند بار فشار داده و به سمت بالا بکشید تا هوا کاملا تخلیه شود. این باید انسداد فاضلاب را برطرف کند، سپس روی سیفون ضربه بزنید و بررسی کنید.
اگر گرفتگی فاضلاب برطرف نشد این کار را چندین بار پشت سر هم تکرار کنید و در نهایت موفق نخواهید شد. پیشنهاد ما تماس با شرکت لوله بازکنی ولنجک است تا همکاران ما در اسرع وقت به محل اعزام شوند.

لوله بازکنی ولنجک

گیره لوله بازکن مانند فنر است با این تفاوت که در انتهای آن یک اهرم وجود دارد که می توانید آن را با دست بچرخانید.
لوله بازکنی ولنجک این دستگاه را برای بازکنی توالت فرنگی تایید می کند. البته وقتی توالت فرنگی مسدود می شود، قسمت فنر داخل سیفون منحنی جمع می شود.
نحوه کار به سبک لوله بازکنی ولنجک:
ابتدا نوک دیلم را وارد توالت کنید و با دست دیگر انتهای اهرم را نگه دارید.
فنر را با اهرم چند بار پشت سر هم بچرخانید و به جلو فشار دهید.

مرحله ۳ لوله بازکنی ولنجک

وقتی فنر تا آخر وارد لوله توالت فرنگی شد، حالا دسته ی دیلم را، آروم میچرخونیم تا فنر داخل لوله بچرخد و گرفتگی لوله را آزاد کند .

حالا که فکر میکنیم کار رو انجام دادیم .

اگر فنر را تا آخر داخل فاضلاب فشار دادید سپس سیفون را چند بار بزنید تا فضولات و آشغال از سیفون خارج شود.

استفاده از شوینده ها برای بازکردن لوله

یکی دیگر از راه های آسان برای باز کردن لوله ها استفاده از مایع ظرفشویی یا شامپو یا حتی شامپو است.
این روش بیشتر به عنوان مکمل استفاده می شود.
یعنی زمانی که از لوله بازکنی ولنجک استفاده می کنیم اما زهکش همچنان مسدود است ابتدا مقدار کمی ماده شوینده به آب اضافه می کنیم.
سپس قالب را دوباره فشار می دهیم. این بار می بینید که لوله با کمک واشر ۱۰۰% باز می شود.

لوله بازکنی در غرب تهران

 

دیگر خدمات لوله بازکنی ولنجک

  • رفع گرفتگی لوله های سخت سیمانی
  • باز کردن راه ورودی منتهی به فاضلاب
  • باز کردن انشعابات خروجی لوله ها از ساختمان
  • خارج کردن اشیا با دستگاه وکیوم و مشکل گشا
  • انجام کلیه خدمات ساختمانی و تاسیسات
  • سرویس دهی کاملا بی نقص و حرفه ای
  • استفاده از سرویسکاران کار بلد و باتجربه در کار
  • خدمت رسانی ۲۴ ساعته در زمان کم
  • تحویل کار با دقت و بهداشتی 

لوله بازکنی در ولنجک از معتبر ترین افراد در تهران می باشد که جمعه ها هم تعطیل نیست. برای تماس با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد و در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی هر منطقه بهره خواهید برد.


سوالات لوله بازکنی

آیا لوله بازکنی ولنجک شعبه دیگری دارد؟

بله!شرکت ما در پنج منطقه ی تهران دارای شعبه است.که در هر شعبه ۳۵سرویسکار مشغول به کار است.

مهم ترین عامل گرفتگی لوله آشپز خانه چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل گرفتگی لوله در ولنجک و سایر نقاط تهران در آشپز خانه ریختن روغن در سینک هنگام شستن ظرف هاست.سعی کنید بیشتر مراعات کنید!

پمپ سه فاز چیست؟ چه تفاوتی با پمپ معمولی دارد؟

پمپ سه فاز برای تخلیه چاه استفاده می شود و تفاوت آن این است. از برق سه فاز استفاده می کند.پره های ان بزرگ تر و قدرت کشیدن اب ان ۳برابر پمپ معمولی است.

قیمت سه نظام لوله بازکنی ولنجک چقدر است؟

هزینه سه نظام بستگی به نوع کار و نوع گرفتگی لوله بستگی دارد که منجر به استفاده شدن سه نظام دارد..

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.