لوله بازکنی زنجان

لوله بازکنی زنجان

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی تخلیه چاه زنجان

شرکت نوین با بیش از ۲۵ سال سابقه خدمت در زمینه لوله بازکنی زنجان، تخلیه چاه زنجان،
خارج کردن اجسام از چاه، لوله بازکنی در زنجان و سایر خدمات نصب ساختمان.
همچنین این شرکت دارای شعب متعدد در غرب و شرق لوله بازکنی زنجان می باشد که کلیه کارها بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی زنجان و با ارائه فاکتور انجام می شود.

لوله بازکنی استان زنجان

روش جدید لوله بازکنی و تخلیه.
لوله بازکنی زنجان ایمن ترین خدمات لوله بازکنی را نسبت به سایر همکاران به بهترین نحو و در نهایت تمیزکاری بدون آسیب رساندن به لوله ها ارائه می دهد.
این شرکت حرفه ای با روش های به روز و مبتکرانه برای حل مشکلات لوله و فاضلاب به شما کمک می کند. خدمات لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا با کمپرسور هوا در استان زنجان لوله بازکنی با سه نظام پرقدرت تخلیه کامل چاه و فاضلاب در سریع ترین زمان ممکن در شهر زنجان . 

خدمات لوله بازکنی در زنجان

۱- تخلیه چاه زنجان: در صورت پر بودن چاه فاضلاب کافیست با لوله بازکنی استان زنجان تماس بگیرید، تخلیه انواع چاه فاضلاب زنجان با ماشین آلات بزرگ و کوچک، پمپ و مکنده، زهکش سپتیک و هر چاهی در زنجان را انجام دهید.

۲- لوله بازکنی در زنجان: لوله بازکنی سخت و سیمانی،

لوله های بالابر اصلی و فرعی شامل کف شور حمام و آشپزخانه، لوله فاضلاب توالت و پشت بام و بالکن
با دستگاه به روز و پیشرفته با گارانتی کامل.

۳- خارج کرد اجسام از چاه فاضلاب در لوله بازکنی زنجان: اگر در حمام هستید، گردنبند یا انگشتری در لوله افتاد، اصلا نگران نباشید! فقط تماس بگیرید

۴_تشخیص ترکیدگی لوله در زنجان: تشخیص ترکیدگی لوله در زنجان با نقطه زن و دستگاه خارجی

لوله بازکنی در زنجان

۴- لوله کشی فاضلاب و آب : لوله کشی کامل فاضلاب یا به صورت جزئی زنجان و کلی، لوله کشی کامل لوله های آب توسط لوله کش ماهر و با تجربه.
آماده عقد قرارداد با شرکت ها و سازمان ها.

۵- گچ بری و سفید کاری در زنجان: گچ کاری و سفید کاری در تمامی مناطق زنجان و حومه به صورت کلی  توسط استاد ماهر در زنجان با قیمت های مناسب.

لوله بازکن زنجان

شرکت نوین لوله یکی از شعبه های لوله بازکنی و تخلیه چاه زنجان است که جمعه ها تعطیل نمی باشد.

شرکت لوله بازکنی زنجان در ایام محرم و اعیاد حتی در ایام کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر است. لوله بازکنی همچنین نکات مهم و ضروری در اجرای لوله کشی ساختمان وجود دارد که باید رعایت شود، ما به مشتریان عزیز رای داده ایم.
برای تماس با لوله بازکنی با شماره ۰۹۱۰۱۷۷۰۲۰۵۰ تماس بگیرید.

کلیپ تخلیه چاه زنجان

قیمت لوله بازکنی در زنجان

نرخ افتتاح و تخلیه چاه : در زنجان شرکت ها نرخ های متفاوتی را برای خدمات خود در نظر می گیرند.
برخی از این هزینه ها در استان زنجان به صورت غیر منطقی از مشتری دریافت می شود.

هزینه رفع گرفتگی لوله در استان زنجان به طول سطح فنر بستگی دارد – سه سیستم مصرف – استفاده از فنرهای مختلف لوله بازکنی – سختی و سهولت کار – مدت زمان کار – تعداد فاضلاب مسدود شده و چند مورد دیگر. ….متفاوت می باشد.

ارزان ترین قیمت را از ما بخواهید.

در همین راستا اتحادیه لوله بازکنی کلیه نرخ های رفع گرفتگی لوله در شهر زنجان را ارائه می دهد. اما این هزینه اصلا با نرخ ارائه خدمات لوله بازکنی قابل مقایسه نیست. برای همین شرکت لوله کشی قبل از انجام هر نوع خدمت هزینه را با مشتری  هماهنگ و بعد از تفاوق هزینه اقدام به انجام کار می نماید.

دیوار زنجان لوله بازکنی

این شرکت لوله بازکنی زنجان زیر نظر اتحادیه در استان زنجان می باشد.
کلیه هزینه های لوله بازکنی بر اساس نرخ اتحادیه و مناسب بوده و شامل تخفیف برای مشتریان استان زنجان می باشد.

شماره اتحادیه لوله بازکنی زنجان

اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه زنجان طبق دستورالعمل جدید، جداول نرخ خدمات لوله بازکنی را برای سال جدید ارائه می کند. تماس مستقیم ۵۰_۲۰-۱۷۰-۰۹۱۰

اتحادیه لوله بازکنی زنجان

گشایش انسداد فاضلاب را بر اساس متراژ چشمه و به صورت کاملاً فرضی محاسبه می کند.
فنر فاضلاب از ۶ تا ۱۰ متر به مبلغ ۹۰ هزار تومان اما که می گویید فنر معمولی مبلغ ۷۰ هزار تومان اعلام می شود. اساس نتیجه می گیریم که خود شرکت ها بر اساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی زنجان کار نمی کنند.
برای مثال سطح فنر ممکن است توسط سیمان یا گچ مسدود شود.
بنابراین به یک متر فنری نیاز دارد.
اما ممکن است دو ساعت طول بکشد تا لوله باز شود، بنابراین سرعت باز شدن برخی از لوله ها سخت و آسان است.

قیمت تخلیه چاه زنجان

برخی از توالت ها پس از بازسازی، مقدار قابل توجهی ماسه را به فاضلاب می ریزند.
و منجر به انسداد آن می شود. بازکردن این نوع انسداد نیاز به تجربه و ابزار دارد بنابراین نرخ اعلام شده از سوی اتحادیه اشتباه است.

هزینه تخلیه چاه و قیمت تخلیه چاه در تهران .

اتحادیه تخلیه چاه زنجان

عواملی مانند تعداد خدمات، نوع فاضلاب و لجن، اندازه شیلنگ تخلیه چاه از دیگر عوامل موثر بر قیمت تخلیه چاه می باشد.
محل تخلیه فاضلاب یا تخلیه چاه و مسافت و مسیری که باید برای تخلیه بار به خارج از شهر طی شود تا تخلیه فاضلاب انجام شود نیز می تواند مبلغ نهایی هزینه تخلیه چاه زنجان را برای شما تغییر دهد.

لوله بازکنی زنجان تخلیه چاه

تخلیه چاه با پمپ مکش در استان زنجان تخلیه چاه با پمپ مکش بالا در شهر زنجان.
تخلیه چاه بازکن سپتیک تهران با پمپ مکنده و مخازن بزرگ

چربی زدایی، سپتیک تانک و منهول فاضلاب، تخلیه چاه با مخزن مکنده و دستگاه مکنده، لایروبی سپتیک با نیروی مجرب، رفع بیرون زدگی فاضلاب.

در هر صورت سرویس دهندگان ما قبل از انجام خدمات هزینه کانال را به خدمات مشتریان اعلام می کنند و پس از دریافت رضایت و هماهنگی شروع به کار می کنند.

گرفتگی توالت فرنگی در زنجان

برخی فکر می کنند که توالت مسدود نمی شود و دستمال کاغذی را داخل توالت می اندازند. این شرکت در زمینه توالت نیز تخصص دارد و او به نکات جالبی اشاره می کند. علت گرفتگی لوله توالت فرنگی و نحوه رفع آن را از متخصصان استان زنجان بیاموزید.

عوامل مهم گرفتگی توالت

یکی از دلایل گرفتگی توالت حجم زیاد و عجیب دستمال کاغذی و دستمال توالتی است که در لوله انباشته می شود.

سیفون توالت یکی دیگر از موارد گرفتگی لوله ها است. برخی افراد پس از استفاده از دستمال به دلایل مختلف، دستمال و روکش را داخل توالت می اندازند و سپس به سیفون می زنند.

مقدار زیادی آبی که از سیفون به داخل کاسه سرازیر می شود، انسان را به این فکر می اندازد که هرگز چیزی در این لوله ها باقی نمی ماند. اما متاسفانه برعکس است و در این موارد است که لوله توالت مسدود می شود .

برای بازکردن این انسداد روش های خاصی وجود دارد که در حیطه کاری لوله بازکنی زنجان می باشد.

تخلیه چاه در زنجان

ساختار لوله توالت فرنگی مشابه ساختار توالت های معمولی است. همچنین در این نوع توالت ها و لوله کشی آن انحنای معروف به گلو شتر وجود دارد.

همان دلایل فوق در این مورد صدق می کند. البته با تجربه همکاران ما در لوله بازکنی زنجان تخلیه چاه در توالت فرنگی به دلیل انباشتگی دستمال توالت و نوار بهداشتی تقریباً متداول است . که این امر مستلزم زمان برای فرهنگ سازی و سطح آگاهی مردم برای استفاده از این نوع توالت فرنگی است. تا آنجا که استفاده از آنها را افزایش دهید.

تخلیه چاه غرب تهران 09196790069

 

افزایش آمار استفاده توالت فرنگی

اخیراً استفاده از توالت در میان سالمندان بسیار رایج است.
برای کمردرد و پا درد استفاده می شود. اما اخیراً جوانان و تمام سنین از این سبک توالت فرنگی استفاده می کنند.
به همین دلیل تبدیل توالت فرنگی معمولی به توالت فرنگی نیز بسیار متداول است که برای این امر می توانید از کارشناسان ما در لوله بازکنی زنجان کمک بگیرید.

تخلیه چاه فاضلاب زنجان

گرفتگی لوله ها علاوه بر ایجاد بوی بد و ظاهر بسیار بد می تواند منبعی برای رشد آفات به خصوص سوسک باشد.
به همین دلیل شرکت لوله بازکنی شما را برای رفع این مشکلات راهنمایی می کند و می توانید یکی از سه روش زیر را انجام دهید.

 مراحل ۱ رفع بوی بد از ساختمان

اگر می دانید این بو از کجا آمده و چرا، ممکن است دیگر نیازی به باز کردن لوله نداشته باشید، زیرا می توانید با مقداری مایع لوله بازکن یا سرکه سنتی و بی کربنات سدیم (جوش شیرین) مشکل را حل کنید. .

البته اگر گرفتگی کم باشد اما باید اشاره کنیم که این مواد لوله بازکن خطرناک هستند و استفاده از آنها مهارت می طلبد. اگر مهارت کافی ندارید، تلفن را بردارید و با شماره لوله بازکنی چاه زنجان تماس بگیرید. تا متخصصین ما بتوانند سریعاً برای رفع مشکل اقدام کنند.

مرحله ۲

حالا اگر شما هم تخصص دارید و از مواد لوله بازکنی استفاده کردید و گرفتگی لوله حل نشد چه باید کرد؟
درست است. این بار هم می توانید شماره لوله بازکنی چاه زنجان را بگیرید. ما بلافاصله به شما کمک می کنیم و در مدت زمان کوتاه تمیز وبهداشتی مشکل را حل می کنیم.

مرحله ۳ لوله بازکنی زنجان

اما مشکل دیگری نیز وجود دارد. ممکن است اصلاً شما ندانید که مشکل از کجاست و بوی بد و سوسک و سایر حشرات موذی از کجا می آیند؟! در این صورت نیز به کارشناسان ما اعتماد کنید و کار را به کاردان بسپارید.

متخصصین لوله بازکنی در زنجان با تجربه و مهارت زیادی و با استفاده از دستگاه های مخصوص این کار، منشاء را شناسایی می کنند و با استفاده از ابزارهایی که برای انواع گرفتگی ابزار متفاوتی استفاده می شود، لوله را باز می کنند.

لوله بازکنی در زنجان

در برخی از لوله های باز زنجان امکان تخلیه چاه وجود ندارد که به دلایل مختلف از جمله . زمین به بستر شنی و سنگلاخی زمین . امکان حفر چاه و اتصال به فاضلاب وجود ندارد.
حوض یا گودال حوض مانندی در زمین حفر می کنند و اطراف آن را با مواد بتن و غیر قابل نفوذ احاطه می کنند. در پایان کار سوراخی برای حوض تعبیه می شود.

لوله بازکنی زنجان 09101702050

سپتیک چیست؟ لوله بازکنی زنجان تخلیه چاه

سپتیک تانک در زنجان انواع مختلفی دارد که یکی از آنها را در متن بالا توضیح دادیم اما نوع دیگر به صورت تانکر با ابعاد مختلف است.
آنها از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند که ابتدا به اندازه یک تانکر در زمین فرو می روند و تانکر در محل حفاری نصب می شود و در نهایت لوله های فاضلاب به داخل سپتیک تانک هدایت می شوند.

روش های تخلیه سپتیک ها در زنجان 

سپتیک ها سریعتر از چاه ها پر می شوند زیرا غیر قابل نفوذ هستند. بنابراین زهکشی باید به موقع انجام شود. روش زهکشی ابتدا با سپتیک تانک تخلیه می شود.
در نهایت به داخل سپتیک تانک رفته و لجن سپتیک تانک را توسط بشکه تخلیه می کنیم.

کاربرد سپتیک ها در لوله بازکنی زنجان 

سپتیک ها در مقایسه با چاه های فاضلاب کاربردهای زیادی دارند. در ساختمان های در حال ساخت زنجان که کارگران در آن کار می کنند. سایبان ها در آنجا ساخته می شود. این سایبان ها موقتی هستند.
کارگران به حمام و توالت و چاه فاضلاب نیاز دارند. در زنجان به جای حفر چاه از سپتیک تانک استفاده می کنیم.

لوله بازکنی زنجان با پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی زنجان09101702050

در تصویر بالا نحوه بازکردن لوله با دستگاهی متفاوت را مشاهده می کنید.
در این شرکت لوله هایی را باز می کنیم که در زنجان بزرگ هستند و با دستگاه های معمولی با این دستگاه باز نمی شوند. زانویی آن ها طوری است که فنر رد نمی شود چگونه با دستگاه پمپ تراکم هوا این لوله ها را رفع گیر کنیم! لوله بازکنی خانی اباد  برای شما تدابیر مفیدی برای گرفتگی لوله های سر سخت اندیشیده است.

 
 

اینستاگرام

رفع گرفتگی توالت با فنر دستی

آیا سعی کرده اید پس از گرفتگی توالت را بشویید!! آیا از محلول های شیمیایی استفاده کرده اید!!
اما به نتیجه نرسیدی!!
صبر کن!!
قبل از تماس با شرکتنوین لوله و ارسال لوله کش مربوطه روشی وجود دارد.
اینکه بتونی خودت اقدام کنی تا توالت رو گرفتی و به نتیجه برسی!!

مراحل قبل از فنر زنی برای بازکردن توالت

 1. ابتدا یک حوله کهنه را در اطراف توالت قرار دهید تا در فصل بهار به خاک رس توالت آسیب نرساند.
  هنگام درآوردن دریچه تخلیه توالت را ببندید. سری فلاش توالت را بطور خودکار باز نکنید.
  در صورت وجود آب زیاد در کاسه توالت ، با استفاده از دستکش مخصوص و یک لیوان کوچک، توالت فرنگی را از توالت خالی کنید.
  یک شلنگ آب به اندازه ۲ تا ۳ متر تهیه کنید و آن را داخل سیفون توالت فرنگی قرار دهید.
  فنرهای دستی را می توانید از تمام مغازه های تاسیساتی لوله باز زنجان در انتهای خیابان خود تهیه کنید اما هنگام خرید حتما به فروشنده بگویید که برای رفع گرفتگی توالت ها فنر مخصوص بدهد زیرا اگر قطر فنر بزرگتر است. ، ممکن است تجربه شود. که مجبور نباشید توالت را بشکنید.

مراحل رفع گرفتگی توالت فرنگی با فنر دستی

سر فنر را کمی خم کنید و فنر دستی را از داخل شلنگی که داخل سیفون توالت فرنگی قرار داده اید رد کنید.

همزمان فنر را از پایین بگیرید و با یک دست فنر را بچرخانید و به جلو و عقب فشار دهید

رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه یا پارکینگ(لوله بازکنی زنجان)

برای بازکردن اینگونه لوله ها ابتدا به یک شرکت لوله بازکنی زنجان نیاز دارید.
در غیر این صورت می توانید با مطالعه موارد زیر اطلاعات کسب کنید: شاید بتوانید گرفتگی فاضلاب خود را حل کنید.

ابزار های مورد نیاز:

 1. آچار آلن
 2. سطل
 3. اسکنه سرد
 4. چکش
 5. آچار لوله
 6. ژنده پوش
 7. عینک ایمنی
 8. جارو برقی فروشگاهی
 9. انبر مفصل لغزنده

مواد مورد نیاز

 • پلاگین انبساط
 • پاک کننده دست
 • پلاگین پاک کننده پلاستیکی
 • نوار تفلون
 • پاپوش های سخت

لوله بازکنی و تخلیه چاه زنجان

گرفتگی لوله های فاضلاب همیشه آزاردهنده است، اما برخی از آنها سیفونی یا P شکل هستند.
زیر سینک وصل شده است. یا توالت ها مسدود شده اند، برای بازکردن لوله زنجان فقط به آچار، پیستون و کمی گریس زانویی نیاز دارند.

اما گاهی گرفتگی لوله بازکنی در زنجان عمیق است و برای از بین بردن آن نیاز به کار بیشتر و ابزار قوی تری دارد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این گرفتگی ها را که اغلب در سیستم زهکشی زیر کف شما پنهان شده اند، پیدا و پاک کنید.

نحوه ی بازکردن لوله های پارکینگ و آشپزخانه

اولین قدم در تمیز کردن لوله فاضلاب، پیدا کردن محل گرفتگی لوله است، اما در اینجا چند نکته برای شروع کار آورده شده است. اگر فقط آب از کف شور پارکینگ یا آشپزخانه سرازیر نمی شد. مشکل یا سیفون است یا خط تخلیه کهلوله بازکنی زنجان به زانو منتهی می شود. اگر گروهی از وسایل مانند لباسشویی یا ماشین ظرفشویی گرفتگی دارند، در قسمت پایینی که شیلنگ های تخلیه به هم می رسند به دنبال گرفتگی باشید.

لوله بازکنی در زنجان

تصویر بالا سیستم فاضلاب یک خانه معمولی را نشان می دهد. توجه داشته باشید که گرفتگی در ناحیه نشان داده شده روی لوله های تخلیه آشپزخانه و لباسشویی تاثیر می گذارد، اما نه حمام طبقه بالا که به لوله اصلی تخلیه می شود. گرفتگی در رایزر اصلی ساختمان باعث از کار افتادن تمام زهکشی ها می شود.

گرفتگی در سیستم تخلیه زیرزمینی اغلب منجر به برگشت  آب فاضلاب به کف آشپزخانه از طریق زهکشی کف می‌شود. برای جلوگیری بسیاری از زهکش‌های کف مجهز به یک جلوگیری کننده جریان برگشتی هستند که اجازه می‌دهد آب پایین بیاید اما نه بالا.

لوله بازکنی زنجان

عکس‌های زیر یکی از روش‌های برداشتن بازدارنده جریان برگشتی توپی را نشان می‌دهند تا به تله تخلیه کف برای تمیز کردن دسترسی پیدا کنید.

لوله بازکنی زنجان
لوله بازکنی در استان زنجان رفع گرفتگی لوله فاضلاب در زنجان ارزان ترین لوله بازکنی در زنجان تضمین با فاکتور

برای تمیز کردن سیفون پارکینگ یا آشپزخانه همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید یک مانع وجود دارد. با استفاده از چکش و پیچ گوشتی از کنار لوله دهانه ی پیچ گوشتی را به گیره ی لوله بگذارید و با چکش اسکنه را فشار دهید تا مانع را در بیاورید.

مرحله ۲ لوله بازکنی زنجان

ببعد از این که مانع اسکنه را برداشتید با استفاده از یک جارو برقی تمام خاک و شن وماسه که در داخل سیفون قرار دارند را به بالا بکشید .

رفع گرفتگی لوله در زنجان با استفاده از جارو برقی

مرحله ۳ :

اگر تمیز کردن سیفون مشکل را حل نکرده. گرفتگی در زانویی لوله بازکنی در زنجان  و در قسمت پایین تری قرار دارد. باید یک دستگاه تخلیه اجاره کنید یا می توانید با شرکت های لوله بازکنی زنجان تماس بگیرید و نسبت به رفع گرفتگی فاضلاب اقدام کنید. اگر دستگاه لوله بازکنی دارید با استفاده از فنر می توانید گرفتگی را با ضربه باز کنید.

لوله بازکنی تمام نقاط زنجان شبانه روزی فوری

پاسخ سوالات رایج در لوله بازکنی زنجان

 
آیا پمپ تراکم هوا را در همه ی لوله های گرفته در زنجان  شده می توان استفاده کرد؟
 
خیر!لوله هایی که دارای دو خروجی هستند،یا لوله توالت که نسبت آن بزرگ است نمی توان استفاده کرد.
 
آیا لوله ای که با فنر سوراخ شود را حتما باید عوض کنیم؟
 
خیر!فنر به اندازه ی خودش لوله را سوراخ می کند. و نیاز نیست حتما لوله را عوض کنیم.
 
برای ترمیم لوله ی شکسته شده یا سوراخ شده در زنجان  از چه موادی استفاده کنیم؟
 
برای لوله های سوراخ شده بهتر است از جلاسنج استفده کنیم و برای لوله های شکسته شده چسب هل بهتر است.
 
اگر گوشی ما در چاه فاضلاب در زنجان افتاد چه باید بکنیم؟
 
اولین اقدام بستن سیفون و ممانعت از استفاده کردن آب است سعی نکنیم خودمان گوشی را دربیاوریم!بهترین کا تماس با متخصص کار یعنی شرکت نوین لوله.