لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی قیطریه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی در قیطریه با در اختیار داشتن ۱۳۵ سرویسکار با ابزار آلات پیشرفته- ۴۵مقنی باتجربه و ۳۲ لوله کش حرفه ای در منطقه ی قیطریه آماده ی خدمت رسانی می باشد. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و تمامی خدمات طبق نرخ اتحادیه و با هزینه ی مناسب به ساکنین عزیر در قیطریه  ارائه می شود .لوله بازکنی قیطریه با استفاده از ابزارها و دستگاه های بروز و پیشرفته در کل مناطق مناطق تهران به ویژه در لوله بازکنی خیابان قیطریه به صورت شبانه روزی فعال هستند.

برای تماس روی شماره کلیک کنید

۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰


خدمات لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی در قیطریه : بازکردن لوله های سخت و سیمانی رفع گرفتگی لوله های رایزر اصلی و فرعی|لوله بازکنی حمام و آشپزخانه رفع گرفتگی سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی در قیطریه  با انواع دستگاه های بروز و پیشرفته بدون کثیف کاری و با مناسب ترین قیمت.

در آوردن اشیا از چاه در قیطریه  : در آوردن حلقه از چاه در آروردن گوشی از چاه در قیطریه  در آوردن انواع دستبند و گردنبند و هر شی دیگر که در چاه فاضلاب افتاده باشد، با دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی و با پایین ترین قیمت ممکن در قیطریه .

تخلیه چاه قیطریه  : تخلیه چاه،سپتیک ،منحول و اگو با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰لیتری و ۸هزار لیتری در قیطریه با انواع پمپ های کف کش سه فاز و معمولی و پمپ مکنده، لایروبی چاه با نیسان و مقنی های با تجربه تعمیر چاه کهنه و کندن چاه با قیمت های معین توسط اتحادیه لوله بازکنی .

لوله کشی در قیطریه : لوله کشی به صورت کلی و جزئی تبدیل تولت ایرانی به فرنگی نصب شیر آلات ساختمان و سایر خدمات تاسیساتی در قیطریه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص و ترمیم آن در محل به صورت تضمینی و با ارائه فاکتور معتبر.

 

لوله بازکنی قیطریه

در آوردن اشیا از چاه در قیطریه

اگر در قیطریه  هستید و در منزلتان هنگام استفاده از حمام و سرویس بهداشتی،گوشی شما یا حلقه و دستبند و هر شی دیگر به داخل چاه فاضلاب افتاد اصلا نگران نباشید. کافیست آب را ببندید و با شرکت لوله بازکنی قیطریه تماس بگیرید. درآوردن گوشی،حلقه،طلا،دستبند وهر گونه اشیاء دیگر از چاه حمام و سرویس بهداشتی با دستگاه مکش ۱۰۰درصد تضمینی.

بازکردن لوله های سخت و سیمانی  یکی از خدمات پر درخواست شرکت لوله بازکنی در قیطریه می باشد, از مهمترین مناطق قیطریه نیز می توان به خیابان کاوه- خیابان بهرام-دیباجی جنوبی – خیابان قلندری -خیابان فاطمیه – پور حیدری و … نام برد.لوله بازکنی شریعتی

 تمامی خدمات لوله بازکنی و تاسیسات ساختمان  توسط لوله بازکن های خوش اخلاق و کاربلد به صورت شبانه روزی با سه شیفت فعال کاری و تضمینی با فاکتور و بدون تعطیلی و بدون کثیف کاری بدون کنده کاری انجام می دهیم .

روش بازکردن گرفتگی لوله در لوله بازکنی قیطریه

الویت شرکت نوین لوله جلب رضایت مشتری می باشد در همین راستا لوله بازکن ها برای بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب از دستگاه لوله بازکنی  به روز و پیشرفته و فنر های تمیز صنعتی  به کار می گیرند  هر کردام از فنر ها جداگانه برای سرویس بهداشتی و آشپز خانه و حمام در نظر گرفته شده اند تا مشکل گرفتگی لوله ها بدون هیچگونه کثیف کاری انجام شود.

روش دیگری هم برای رفع گرفتگی لوله ها وجود دارد که با پمپ تراکم هوا انجام می شود. این دستگاه از یک پمپ تولید هوا- یک مخزن و فشار سنج ساخته شده است که با فشار باد لوله های سخت را باز می کن. ضمناّ برای بازکردن هر نوع گرفتگی لوله ها از این روش نمی شود استفاده کرد زیرا کثیف کاری به دنبال دارد و گرفتگی لوله اگر با سیمان یا رسوب سفت باشد دستگاه تراکم هوا قادر به بازکردن گرفتگی لوله نمی باشد.

فنر زدن لوله در لوله بازکنی قیطریه

فنرزدن لوله در قیطریه  توسط شرکت نوین لوله شامل فنرزدن لوله حمام، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب چاه توالت فرنگی، فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری منهول اگو .

 

لوله بازکنی

بیرون آوردن اشیا از لوله در قیطریه

شاید برای شما در قیطریه هم اتفاق افتاده باشد که وسایلتان ناخودآگاه از جیب شلوار یا پیراهنتان به داخل چاه توالت بیفتد و به دنبال لوله بازکن باشید که آن را بیرون بیاورد. نیرو های متخصص شرکت لوله بازکنی قیطریه  با ابزار آلات مخصوص- مانند دستگاه مکش – دستگاه مشکل گشا  شیء افتاده در چاه توالت از جمله موبایل, حلقه, انگشتر, گردنبند, دستبند, سر شیر آب, فرچه شوینده توالت, مسواک و غیره را بدون کنده کاری و در کمترین زمان به صورت تضمینی بیرون می آوردند.

بازکردن گرفتگی و فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه در قیطریه

گرفتگی لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اکثرا با جمع شدن چربی و رسوبات داخل لوله – انباشته شدن مو  صورت می گیرد و در نهایت  باعث باریک شدن قطر لوله می شود و نیاز به فنرزدن دارد.

راه حل  باز کردن یا رفع گرفتگی چاه آشپزخانه چیست ؟

 برای بازکردن گرفتگی لوله های کفشور آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی  کافیسا با شرکت نوین تماس بگیرید نیروهای با تجربه  و با اخلاق کار را بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی قیطریه و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع می کنند.

بازکردن گرفتگی و فنرزدن چاه فاضلاب توالت ایرانی در قیطریه

مسدود شدن لوله توالت ایرانی معمولا با ریختن دستمال کاغذی و گرفتگی سیفون توالت  یا ریختن اشیاء سولفات بستن دور لوله با فضولات و …  اتفاق میفتد. راه حل رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟

این نوع گرفتگی ها معمولا توسط نیرو های شرکت لوله بازکنی قیطریه  با دستگاه ژنراتور برقی و فنر معمولی بدون کثیف کاری و به صورت تضمینی  به مدت ده دقیقه رفع می شود.

 فنرزدن لوله فاضلاب توالت فرنگی در لوله بازکنی قیطریه

رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی باید با فنر سر فنر مخصوص انجام شود، چون جنس توالت فرنگی از سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون ابزار فنر به توالت فرنگی آسیب می رسد و حتی رنگ توالت فرنگی هم عوض می شود.

اما لوله بازکن های شرکت نوین لوله با همراه داشتن دستگاه های  لوله بازکنی قیطریه پیشرفته و ابزرا آلات پیشرفته  این مشکل را بدون از بین رفتن رنگ توالت فرنگی – بدون شکستگی و ساه شدن زانویی فرنگی به طور اساسی و تضمینی با ضمانت فاکتور رفع می کنند.

 فنرزدن لوله پشت بام در لوله بازکنی قیطریه

گرفتگی لوله پشت بام اکثرا هنگام بارندگی رخ می دهد. همراه با بارش باران شن و ماسه هایی که در دیواره ی پشن بام یا کف پشت بام هستند به طرف کف شور حرکت می کنند و در نهایت موجب مسدود شدن آن می شوند برگ درختان و سایر نخاله ها نیز ممکن است باعث مسدود شدن لوله شود.

راه حل باز کردن لوله پشت بام چیست ؟

بازکردن گرفتگی لوله پشت بام (ناودان) نیاز به فنر تا ۳۰ متر دارد  شرکت لوله بازکنی قیطریه  با داشتن النوتع فنر های  متراژ بلند با دستگاه های فرقونی هر گونه گرفتگی توسط شن و ماسه و سنگ و … را به صورت تضمینی رفع می کند.

  فنرزدن لوله پارکینگ و حیاط خلوت درلوله بازکنی قیطریه

مدت زمان لازم برای انجام خدمات رفع گرفتگی لوله حیاط، پارکینگ بستگی به میزان مسدود شدن لوله دارد اما معمولا ده دقیقه کفایت می کند، مگر اینکه گرفتگی شدید باشد که در این صورت مسلما زمان بیشتری نیاز است.

شما میتوانید در هر زمانی که نیاز به خدمات باز کردن گرفتگی لوله های حیاط و پارکینگ داشتید با شماره ذکر شده در بالا  تماس حاصل نمائید و در کمترین زمان ممکن مشکل رفع خواهد شد.

 تخلیه چاه قیطریه

چاهر فاضلاب پس از مدتی استفاده ی واحد ها پر خواهد شد و نیاز به تخلیه چاه دارد، روش هایی هم برای این عملیات وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را همراه دارد.

شرکت لوله بازکنی در قیطریه  افتخار این را دارد که شبانه روزی بدون تعطیلی با تجهیزات و دستگاه های به روز این خدمت را به بهترین شکل به شما همشهریان عزیز درقیطریه  ارائه دهد.

 تخلیه چاه قیطریه با تانکر ۸۰۰۰ هزار و ۱۲۰۰۰هزار لیتری

تخلیه  کردن چاه فاضلاب با تانکر مکنده که همانند جارو برقی عمل می کند

۱- تخلیه انواع چاه های فاضلاب – سپتیک – اگوی شهری – و…با دستگاه مکنده و ساکشن با کمترین تخریب درب چاه .

۲- تخلیه چاه قیطریه جزبی و تخلیه چاه سپتیک تانک .

۳- تبدیل چاه کهنه و چاه ریزشی به چاه استاندارد فاضلاب.

۴- لایروبی و کف تراشی و پاکسازی چاه و سپتیک  به وسیله نیروی انسانی مجرب.

۵- حفر چاه نو در منطقه ۳ تهران

۶- طوقه چینی و کول گذاری برای جلوگیری از ریزش دیواره چاه در منطقه ۳ تهران

۷- رفع بوی بد توالت و چاه فاضلاب

۸- رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

اینستاگرام