تخلیه چاه تهران

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای
Video Trigger
بیش از ۱۵ سال تجربه در تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران

شرکت تخلیه چاه تهران با تانکرهای مکنده و لجن کش و پمپ سه فاز


شرکت تخلیه چاه تهران با در دست داشتن ۱۲ ماشین ۱۲۰۰۰ لیتری و ۱۰ عدد خودروی خاور ۸۰۰۰ لیتری آماده ی تخلیه چاه در تهران تخلیه سپتیک در تهران تخلیه  فاضلاب در تهران به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد همچنین چاه بازکنی تهران زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی هزینه ها طبق نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت در عین حال با بهترین کیفیت بدون کثیف کاری انجام می شود.

برای تماس با تخلیه چاه در تهران روی شماره کلیک کنید

 معرفی خدمات تخلیه چاه در تهران

لوله بازکنی تهران

بازکردن لوله های سخت و سیمانی در تهران ، لوله های رایزر اصلی و فرعی از جمله کف شور حمام و آشپزخانه، لوله فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام، توالت فرنگی، بالکن و … با دستگاه های سه نظام پیشرفته و پر قدرت بدون کثیف کاری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در لوله بازکنی تهران ، دارای فنر های جداگانه برای هر نوع لوله و دارای انواع سر فنرهای مخصوص برای لوله های سخت و قیر و سیمان به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه در تهران

 • تخلیه چاه در تهران با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری در تخلیه چاه تهران . استفاده از شیلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت.
 • استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا. پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمول (سپتیک و اگو) و پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن.
 • تخلیه چاه با پمپ های پر قدرت لوله باکنی انجام می گردد، شرکت تخلیه چاه در تهران از ابزار آلات پیشرفته و بروز در جهت رفاه حال شما مشتریان استفاده می کند .

در آوردن اشیا از چاه در تخلیه چاه تهران

در صورتی که در حمام یا سرویس بهداشتی گردنبند، دستبند، گوشی همراه، سویچ ماشین و … در چاه افتاد اصلا نگران نباشید!!

در آوردن طلا از چاه در تهران ، در آوردن گوشی از چاه در تهران ، در آوردن گردن بند از چاه درتهران ، در آوردن حلقه از چاه در تهران

در اولین اقدام سعی کنید راه ورودی فاضلاب را ببندید ، تا از ورود جریان آب جلوگیر ی کنید. در آوردن تمام اشیا افتاده شده از چاه با دستگاه بروز و پیشرفته به نام دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب سرویس دهی فوری در کل مناطق تهران بخصوص در تخلیه چاه تهران به صورت تضمینی انجام می پذیرد.

 تشخیص ترکیدگی تخلیه چاه در تهران

تشخیص ترکیدگی آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه تشخیص نقطه زن و پاس الکتریکی  به صورت تضمینی در تهران برای اطمینان از کار ما می توانید در حضور تشخیص کار محل تشخیص داده را بشکافید و ترمیم را نیز به همان تشخیص کار بسپارید. ما با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین کارها سعب می کنیم رضایت مشتریان را جلب کنیم.

تشخیص ترکیدگی یک کار تخصصی و فنی است ، و افرادی که ناشی باشد بدون این که تشخیص درست بدهند ، باعث دوباره کاری شده و هزینه های گزافی بر عهده ی صاحب خانه ها می گذارند.

لوله کشی در تهران با مجموعه لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران

 • لوله کشی در تهران توسط لوله کش ماهر و باتجربه (به صورت کلی و جزئی) انجام می گیرد.
 • نصب شیر آلات ساختمان، تعویض کاسه توالت، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و بلعکس. قیر گونی و کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی. در تمام مناطق تهران به صورت تضمینی توسط مجموعه ، لوله بازکنی تهران ، انجام می شود.

هزینه تخلیه چاه در تهران

 • گرفتگی های جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا کاهش سرعت هنگام تخلیه ی آب است.
 • می توان با روش های خانگی مانند استفاده از اسید لوله بازکنی برطرف کرد. اما در صورتی که گرفتگی برطرف نشود ، می تواند برای ما مشکل بزرگ تری ایجاد کرده و هزینه های چند برابری ایجاد کند.
 • بهتر است هنگامی که  در تخلیه چاه تهران ، فاضلاب آب آشپزخانه یا حمام و دستشویی دچار گرفتگی کوچک و جزئی می شوند با ابزار ساده ، مشکل گرفتگی را برطرف نمایید.
 • البته در برخی موارد ممکن است ، علت این گرفتگی ها به خاطر عدم رعایت همسایگان ساختمان به وجود آمده باشد. و  شما مجبور به پرداخت هزینه لوله بازکنی خواهید شد.
 • تخلیه چاه تهران
 • لوله بازکنی تهران
 • گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان
 • تشخیص ترکیدگی لوله با آخرین دستگاه های بروز
 • رفع گرفتگی توالت و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • فنر زدن لوله های سخت و سیمانی با دستگاه سه نظام و رسوب تراش
 • حفر چاه و چاه کنی
 • چاه بازکنی تهران
 • لوله بازکنی غرب تهران

شرکت تخلیه چاه تهران دارای ۱۴ شعبه می باشد. که برای مشتریان عزیز خدمات تاسیساتی در کل ساختمان ارائه می دهد.همچنین دارای انواع ماشین های تخلیه چاه ۱۳۵سرویس کار ماهر و باتجربه می باشد که مبادا در انجام کار برای مشتری مشکلی به وجود آید.

تمامی خدمات ما زیر نظر اتحادیه بوده و تضمین کار با ارائه فاکتور معتبر به صورت کاملا بهداشتی و مشتری پسند می باشد.برای چاه هایی که عمق بیشتری دارند و یا متراژ آن ها زیاد است با پمپ های سه فاز تخلیه چاه تهران مشکل شما را به نحو احسنت حل می کنیم.

تخلیه چاه تهران

مراحل تخلیه چاه تهران

 در زمان قدیم اکثر ساختمان ها در  تخلیه چاه تهران به دلیل عدم وجود اگو فاضلاب شهری مجبور به کندن چاه فاضلاب در ساختمان شدند -چاه های فاضلاب را بدون اطلاعات کافی به متراژ های خیلی پایین و یا بدون انباری حفر کردند. و دریچه ای در ابتدای آن نگذاشتند چون اصلا فکر نمی کردند که یک روزی این چاه پر خواهد شد. امروزه نیز به دلیل کندن اگو های شهری به صورت نصفه نیمه یا وصل نکردن لوله های فاضلاب ساختمان به اگوی شهری در نتیجه ی استفاده ی واحد ها از آب منجر به پر شدن چاه فاضلاب می شود.

اما در صورت پر شدن چاه چه باید بکنیم؟

آیا ریختن اسید منجر به تو رفتگی یا ریزش چاه می شود؟

اگر چاه پر شده را تخلیه نکنیم چه می شود؟

در ابتدا به مراحل تخلیه چاه در تهران می پردازیم همان طور که در بالا گفتیم کندن چاه های قدیمی و دریچه نگذاشتن بر روی چاه ها امروزه یکی از اساسی ترین مشکلات است که در چاه را چگونه باید پیدا کنیم؟ از چه طریقی بدانیم که چاه کجاست؟

طریقه ی پیدا کردن محل درب چاه

قبل از تخلیه چاه تهران ابتدا باید محل چاه را پیدا کنیم برای پیدا کردن درب چاه از دستگاه و فنر لوله بازکنی استفاده می شد که این کار در بعضی مواقع اشتباه نشان می داد امروزه شرکت تخلیه چاه در تهران توانسته با ابزار آلات پیشرفته بدون کنده کاری زیاد با استفاده از دوربین هایی که به گوشی تلفن همراه وصل می شوند که دوربین اندوسکپی نامیده می شوند محل دقیق چاه را پیدا کند. برای این کار مقنی دوربین را از لوله ی اصلی به داخل چاه می فرستد و با استفاده از نمایشگر گوشی داخل چاه کاملا دیده می شود.

۲-بعد از پیدا کردن مجل چاه مقنی شروع به کندن درب چاه می کند تا جایی که به گلدانی چاه رسیده و تمام نخاله های اطراف را خالی می کند.

۳-هنگامی که درب چاه به صورت کامل باز شد شرکت تخلیه چاه تهران با ارسال ماشین تخلیه چاه به محل نسبت به تخلیه ی آن افدام می کند.

تخلیه چاه در تهران

انواع پمپ های تخلیه چاه تهران

برای تخلیه کردن چاه چند نوع پمپ وجود دارد که هر کدام از آن ها با توجه به نوع چاه و محل مورد نظر کارایی خاص خود را دارند برای ارائه ی سرویس بهتر و با کیفیت شرکت تخلیه چاه تهران تمامی پمپ های تخلیه چاه را دارا می باشد.

۱-پمپ کف کش معمولی

این نوع پمپ در ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری موجود می باشد کارایی این پمپ برای اکثر چاه فاضلاب-منجول -سپتیک و… که متراژ پایین تر از ۳۵ متر را دارند مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده ابتدا پمپ را به داخل چاه می فرستند و با استفاده از شلنگ ها ی تخلیه چاه تهران به مخزن خودرو وصل می شود با زدن پمپ به برق شروع به چرخش کرده و تمامی املاح چاه را به داخل مخزن ماشین هدایت می کند.این پمپ بی صدا بوده و در تمامی ساعات شبانه روز قابل استفاده می باشد.

۲-پمپ کف کش سه فاز

ابعاد این نوغ پمپ از پمپ معمولی بزرگ تر بوده و برای محل هایی که متراژ بالایی دارند و چاه های عمیق استفاده می شود این پمپ از برق سه فاز استفاده می کند و قدرت آن ۲ برابر پمپ کف کش معمولی است برای تخلیه چاه تهران انواع چاه های عمیق و سپتیک ها و منحول و اگو شهری استفاده می شود.برای استفاده همانند پمپ معمولی آن را به کف چاه فرستاده و توسط شلنگ به مخزن ماشین وصل می شود و کاملا بی صدا است.

۳-پمپ مکنده (ساکشن)

این نوع پمپ بر خلاف پمپ های ذکر شده در بالا در بدنه ی خودرو تعبیه شده است و با برق خودرو کار می کند- یک سر پمپ به مخزن خودرو وصل شدع است -برای استفاده ابتدا شلنگ های خود ماشین را باز کرده و یک سر لوله را به محل مورد نظر در پشت بدنه ی مخزن وصل می کنند. و سر دیگر لوله را به دهانه ی چاه هدایت می کنند.

تخلیه چاه در تهران

با روشن کردن خودرو و درگیر کردن گیربکس با موتور ساکشن شروع به کار کرده و همانند جارو برقی انرژی مکش ایجاد می کند. برای کار نباید در نخزن خودرو سوراخ باشد و یا هوایی ردو بدل شود. با هدایت لوله به چاه آب چاه را از بالا به پایین تخلیه میکند. این پمپ چون با قدرت خودرو کار می کند با صدا می باشد و برای چاه هایی که از پمپ کف کش نمی توان استفاده کرد کاربرد دارد. در اکثر محل ها برای تخلیه چاه  از این نوع پمپ استفاده می شود.

تماس با ما

اینستاگرام

تخلیه چاه تهران

sign

تخلیه چاه تهران با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین کار در تهران به صورت شبانه روزی

 ارائه ی خدمات شرکت تخلیه چاه تهران در روزهای تعطیل و کرونایی چگونه است؟

این شرکت در همه ی ساعات شبانه روز حتی در ایام عیدو تعطیلات آماده خدمت رسانی به مردم عزیز در کل مناطق تهران می باشد. تمامی خدمه این شرکت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی -زن ماسک و ضد عفونی تمامی ابزار ها قبل و بعد از اتمام کار سعی می کنند کار را به نحو احسن و ترو تمیز انجام دهند.

تضمین شرکت تخلیه چاه تهران چگونه است؟

این شرکت بعد از اتمام کار با ارائه فاکتور معتبر ضمانت کار خود را انجام می دهد همچنین تمامی کارها طیق نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

اگر چاه پر شده را تخلیه نکنیم چه می شود؟

چاهی که پر می شود به دلیل گرفته شدن روزنه ها ی چاه دیگر قدرت کشش آب را نداشته و در نهایت آب را به دیواره ها و کف ساختمان می دهد و اگر نسبت به تخلیه آن اقدام نکنید اطراف چاه نم برداشته و در نهایت باعث ریزش چاه یا فرو رفتگی کف ساختمان می شود.

 آیا پیدا کردن درب چاه بدون کنده کاری زیاد امکان پذیر است؟

شرکت تخلیه چاه تهران با استفاده از دئربین اندوسکپی بدون کنده کاری زیاد و پیدا کردن محل دقیق چاه می تواند خیلی آسوده و بدون درد سر محل چاه را پیدا کند

چرا ما را انتخاب می کنید؟

کارنامه لوله بازکنی نوین

لوله بازکنی شمال تهران
لوله بازکنی غرب تهران
لوله بازکنی سعادت آباد
لوله بازکنی تجریش
لوله بازکنی دیگر مناطق تهران
01

تضمین کار با فاکتور

02

بهترین خدمات

03

حضور به موقع در محل

04

مهندسین با تجربه و خبره

کارشناسان

تیم مهندسی شرکت لوله بازکنی نوین

Call Now Button