لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
خدمات تخلیه چاه تهران شماره تخلیه چاه فوری و تضمینی09101702050

تخلیه چاه تهران ☎️ ارزان فوری شبانه روزی

تخلیه چاه تهران، به عملیاتی که توسط تانکر های 6 و 12 هزار لیتری، برای تخلیه لجن و آب جمع شده در چاه انجام می شود را تخلیه چاه می نامند. پمپ مکنده یکی از ابزارهایی است که برای تخلیه چاه استفاده می شود. نام دیگر پمپ تخلیه چاه، کفکش است.

تخلیه چاه فاضلاب توسط تانکر های 6 هزار و 12 هزار لیتری انجام می شود. برای تخلیه چاه از پمپ های کف کش، لجن کش و مکنده استفاده می شود.

ابتدا برای تخلیه چاه، درب چاه را باز می کنید. سپس گلدانی چاه و لوله های متصل به سر چاه را از محل خود در می آورید تا پمپ کف کش به داخل چاه برود. شلنگ متصل به پمپ را به ماشین تخلیه چاه وصل می کنید و پمپ را روشن می کنید تا عمل تخلیه چاه انجام شود.

بعد از اتمام تخلیه چاه، پمپ را از چاه به بیرون می کشید و گلدانی چاه را در محل خود قرار می دهید. سپس لوله های فاضلاب را به گلدانی چاه وصل می کنید و درب چاه را می پوشانید.

در صورتی که با مشکل تخلیه چاه روبرو شدید، کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. متخصصین تخلیه چاه، به صورت شبانه روزی فعال هستند.

هم چنین خدمات لوله بازکنی با 135 شعبه فعال و دائمی حتی روزهای تعطیل آماده به خدمت همشهریان تهرانی است.

قیمت لوله بازکنی غرب تهران و تخلیه چاه با توجه موارد مهم زیر متغیر است. این موارد در قیمت نهایی تخلیه چاه تاثیر گذارند. 

 • نوع پمپ کفکش، مکنده، لجن کش، تک فاز و سه فاز
 • نوع ماشین تخلیه بزرگ یا کوچک
 • خدمات جانبی مانند تعمیر چاه و لایروبی چاه
 • تعداد نیروی انسانی 

در مواقع پر شدن چاه و دیگر مشکلات چاه قدیمی و ریزشی با شماره های 09101702050 و 09196790069 تماس بگیرید. تا از مشاوره رایگان و خدمات با کیفیت بهره مند شوید

علائم پر شدن چاه

لجن و فضولات توالت به خودی خود باعث گرفتگی روزنه چاه نمی شود. زیرا لجن و فضولات توالت هیچ گونه املاح اسیدی در خود ندارد. لجن به مرور در آب فاضلاب شهری و یا در چاه حل می شود و به مرور زمان ته نشین می شود.

علائم پر شدن چاه، چربی ظروف آشپزخانه است. روغن علاوه بر آسیب به خطوط لوله کشی، باعث گرفتگی روزنه های چاه می شود و طول عمر چاه را بسیار کم می کند.

مو، پلاستیک، چربی باعث ایجاد لایه ای ضد آب می شود. این لایه ضد آب تمامی بدنه ی کانال چاه را می پوشاند. در نهایت باعث عدم نفوذ آب در چاه گشته در نهایت عملیات تخلیه چاه باید صورت بگیرد. پر شدن چاه فاضلاب بستگی به حجم انباره، دیر یا زود برای چاه اتفاق می افتد.

 • وجود سوسک و حشرات زیاد در دهانه چاه و راه های خروجی آن
 • مشاهده لجن در اطراف کفشور پارکینگ
 • انتشار و ماندگاری بوی نامطبوع فاضلاب
 • شنیدن صدای اب 
 • بالا آمدن آب از لوله ها
 • نشست زمین در اطراف چاه فاضلاب
 • وجود چربی ها در روزنه های چاه

شماره تماس مستقیم با راننده: 09196790069

تخلیه چاه

لجن موجود در چاه، توسط افراد با تجربه و به صورت بهداشتی به داخل مخزن انتقال می یابد. امروزه گروه‌ های زیادی با سطح مهارت و تجهیزات مختلف اقدام به این کار می‌کنند، اما موفق‌ ترین عملیات تخلیه چاه، توسط نوین لوله انجام می شود.

گاهی به دلیل تجمع چربی و موهای زائد در کف چاه، دیگر راهی برای مکش آب وجود ندارد. عواملی چون انتشار بوی بد در توالت و حمام، وجود سوسک‌ها،  نشانه نیاز به تخلیه چاه است.

تخلیه چاه تهران

 • تخلیه چاه در تهران با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری
 • شلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت
 • استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا،
 • استفاده از ابزار آلات پیشرفته و بروز، جهت رفاه حال شما مشتریان
 • تمامی خدمات ما زیر نظر اتحادیه و تضمین کار با ارائه فاکتور معتبر
 • ارائه تمامی خدمات چاه نازل ترین قیمت، مقرون به صرفه و مشتری پسند

خدمات تخلیه چاه تهران

استفاده از شلنگ های تخلیه مناسب برای انتقال فضولات از چاه فاضلاب به مخزن تانکر نقش مهمی را دارد. شلنگ تخلیه مناسب دارای، میزان مقاومت در برابر فشار و پایداری، هنگام مکش است.

 • مشاوره و بازرسی شبانه روزی در هر زمینه خدمات تخلیه چاه
 • لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی به صورت 100% تضمینی
 • انجام تعمیرات تخصصی انواع مختلف چاه ریزشی

لایروبی چاه

گرفتگی های جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا کاهش سرعت هنگام تخلیه ی آب است.

می توانید با روش های خانگی مانند استفاده از اسید برطرف کنید. اما در صورتی که گرفتگی برطرف نشود، مشکل بزرگ تری ایجاد کرده و هزینه های چند برابری دارد.

شرکت تخلیه چاه تهران دارای 15 شعبه می باشد. نوین لوله برای مشتریان عزیز خدمات تاسیساتی در کل ساختمان ارائه می دهد. 

گلدانی چاه چیست؟

بعد از این که حفر چاه تمام شد، دهانه آن را طوقه چینی کول گذاری می کنند تا نخاله ها به داخل چاه ریزش نکند و استحکام لازم در برابر بار ماشین ها را داشته باشد.

انتهای طوقه، پلاستیکی به ابعاد قطر چاه تعبیه می شود که همانند گلدان است. لوله های فاضلاب که به چاه می رود، در سوراخ های گلدانی جا می گیرد.

این کار از ریزش آب به دیواره های چاه جلوگیری می کند و مانع ریزش چاه می شود.

چگونه گلدانی چاه مسدود می شود؟

بعد از نصب گلدانی، روی آن را با میلگرد و بتن پر می کنند تا محکم شود. اما برخی از کارگران، از این کار سر باز می زنند یا بتن کمتری می ریزند.

در نتیجه رفت و آمد ماشین ها در پارکینگ، و ریزش نخاله ها به داخل گلدانی، مانع از عبور آب به داخل چاه می شود.

پس از چند روز شاهد فرو کش سرامیک های اطراف چاه می شوید. برای حل این مشکل ابتدا باید دهانه چاه را بشکافید و نخاله های موجود در سوراخ های گلدانی را تمیز کنید.

لایروبی چاه کهنه

لایروبی چاه قدیمی و ترمیم چاه به منظور تراش زدایی رسوبات موجود در چاه و لجن کشی انجام می شود.

از جمله مزایای لایروبی چاه این است که دیگر نیازی به حفر چاه جدید نخواهید داشت. افراد متخصص در زمینه ی لایروبی چاه پس از تخلیه چاه فاضلاب به داخل چاه فاضلاب می روند.

سپس با ابزار مخصوص، چربی ها و لجن های کف چاه را بیرون می آورند. این کار باعث می شود تا روزنه های چاه باز شوند و مکش آب بهتر صورت میگیرد.

 

معرفی شرکت تخلیه چاه تهران

✅ دارای ماشین 12 و 8 هزار لیتری فوری و شبانه روزی
تخفیف ویژه برای 2 سرویس به بالا انواع پمپ های سه فاز، مکنده، معمولی
✅ تخلیه چاه تهران تمیز و بهداشتی دارای مقنی باتجربه برای حفر چاه
لایروبی چاه با ضمانت کتبی زیر نظر اتحادیه ضمانت کار با فاکتور معتبر
تخلیه چاه تهران تضمینی 09101702050

اگر چاه را تخلیه نکنیم چه می شود؟

تخلیه نشدن چاه فاضلاب می تواند منجر به عواقب جدی و نامطلوب شود. برخی از این پیامدها عبارتند از:

1- آلودگی آب های زیرزمینی: اگر چاه فاضلاب تخلیه نشود ممکن است باعث آلودگی آب های زیرزمینی شود. این امر به ویژه در مناطقی که دسترسی کمتری به منابع آبی دارند خطرناک است.

2- بو و بوی نامطبوع: چاه فاضلاب پر شده بو و بوی نامطبوعی تولید می کند که محل سکونت و کار را تحت تاثیر قرار می دهد.

3- انتشار پاتوژن های هسته ای: چاه فاضلاب پر شده اگر به درستی دفن نشود ممکن است باعث انتشار بسیاری از عوامل بیماری زا هسته ای شود.

4- خطر حادثه: چاه فاضلاب پر شده در صورت عدم توجه ممکن است باعث بروز حوادثی مانند افتادن در آن شود.

5- خطر برای حیات وحش: چاه فاضلاب پر شده ممکن است حیات وحش را از بین ببرد که به دلیل بوی نامطبوع و احتمال آلودگی آب، حیات وحش را از منطقه دور می کند.

معرفی انواع پمپ های تخلیه چاه

کف کش تک فاز ( معمولی )، در ماشین های 12000 لیتری و 8000 لیتری موجود است. پمپ کفکش، در چاه فاضلاب منهول، سپتیک کاربرد دارد.

از دیگر شعبات شرکت نوین لوله، در لوله بازکنی زنجان است که برای سهولت در خدمات دهی به زنجانی های عزیز، آماده ی سرویس دهی به صورت شبانه روزی هستیم.

این دستگاه از برق تک فاز استفاده می کند و توسط طناب به داخل چاه هدایت می شود. قدرت مکش آن تا 60 متر است.

پمپ کفکش سه فاز

اندازه ی پمپ از دستگاه لجن کش بزرگ تر است، و در چاه های عمیق استفاده می شود. تخلیه چاه با پمپ سه فاز، از برق سه فاز استفاده می کند و قدرت آن 2 برابر دستگاه معمولی است.

مکنده ساکشن (واترجت) 

این دستگاه در بدنه ی خودرو تعبیه شده است و با برق خودرو کار می کند. برای استفاده ابتدا شلنگ های خود ماشین را باز می کنیم و یک سر لوله را به محل مورد نظر در بدنه ی مخزن وصل می کنیم.

پمپ مکنده، توسط دو موتور به بدنه ی ماشین متصل است. برای مکش لجن چاه و هر چیزی که در کف چاه قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

طریقه پیدا کردن درب چاه

قبل از تخلیه، ابتدا باید محل چاه را پیدا کرد، برای این کار نیاز به مقنی با تجربه دارید که با تخصص خود محل چاه را تقریبا قبل از کندن پارکینگ تشخیص دهد.

مرحله بعدی، مقنی شروع به حفاری درب چاه می کند تا جایی که به گلدانی چاه برسد و تمام نخاله های اطراف را خالی می کند.

هنگامی که درب چاه به صورت کامل باز شد شرکت تخلیه چاه تهران با ارسال ماشین تخلیه چاه به محل نسبت به تخلیه ی آن اقدام می کند.

ماشین تخلیه چاه در لوله بازکنی تهران

تخلیه سپتیک چاه فاضلاب

سپتیک از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند که ابتدا به اندازه یک تانکر در زمین فرو می روند. تانکر در محل حفاری نصب می شود و در نهایت لوله های فاضلاب به داخل سپتیک تانک هدایت می شوند.

تانکرها سریع تر از چاه پر می شوند زیرا غیر قابل نفوذ هستند بنابراین به موقع باید تخلیه شود.

سپتیک ها در مقایسه با چاه های فاضلاب کاربردهای زیادی دارند. در ساختمان های در حال ساخت تهران که کارگران در آن کار می کنند.

برای کارگرانی که به حمام و توالت و چاه فاضلاب نیاز دارند مناسب است. در تهران به جای حفر چاه از سپتیک تانک استفاده می شود.

مشکلات حفر چاه های قدیمی

 در چند دهه اخیر، اکثر ساختمان ها به دلیل عدم وجود اگو فاضلاب شهری مجبور به حفر چاه فاضلاب در ساختمان شدند.

چاه های فاضلاب را بدون اطلاعات کافی در متراژ های خیلی پایین و بدون انباری حفر کردند.

این چاه ها که دریچه ای در ابتدای آن ندارد. چون فکر نمی کردند که یک روزی این چاه پر خواهد شد. امروزه نیز اگو های شهری  نیمه کاره باقی مانده اند.

یا این که لوله های فاضلاب ساختمان به اگوی شهری وصل نیست.

پاسخ به سوالات شما

 ارائه ی خدمات شرکت تخلیه چاه تهران در روزهای تعطیل و کرونایی چگونه است؟

این شرکت در همه ی ساعات شبانه روز حتی در ایام عیدو تعطیلات آماده خدمت رسانی به مردم عزیز در کل مناطق تهران می باشد. تمامی خدمه این شرکت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی -زن ماسک و ضد عفونی تمامی ابزار ها قبل و بعد از اتمام کار سعی می کنند کار را به نحو احسن و ترو تمیز انجام دهند.

تضمین شرکت تخلیه چاه تهران چگونه است؟

این شرکت بعد از اتمام کار با ارائه فاکتور معتبر ضمانت کار خود را انجام می دهد همچنین تمامی کارها طیق نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

اگر چاه پر شده را تخلیه نکنیم چه می شود؟

چاهی که پر می شود به دلیل گرفته شدن روزنه ها ی چاه دیگر قدرت کشش آب را نداشته و در نهایت آب را به دیواره ها و کف ساختمان می دهد و اگر نسبت به تخلیه آن اقدام نکنید اطراف چاه نم برداشته و در نهایت باعث ریزش چاه یا فرو رفتگی کف ساختمان می شود.

 آیا پیدا کردن درب چاه بدون کنده کاری زیاد امکان پذیر است؟

شرکت تخلیه چاه تهران با استفاده از دوربین اندوسکپی بدون کنده کاری زیاد و پیدا کردن محل دقیق چاه می تواند خیلی آسوده و بدون درد سر محل چاه را پیدا کند.

هزینه تخلیه چاه چقدر است؟

تعرفه تخلیه چاه در سال 1401 با ماشین 12هزار لیتری توسط پمپ کف کش 750 هزار تومان و با ماشین 6 هزار لیتری با پمپ کف کش 650 هزار تومان است

شرکت تخلیه چاه شبانه روزی است؟

بله ما به صورت شبانه روزی در خدمت مردم تهران هستیم شما می توانید در هرکجای تهران که هستید به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید و مشکل پر شدن چاه شما در کم ترین زمان حل می شود

تفاوت بین پمپ کف کش و پمپ مکنده یا همان لجن کش چیست؟

این دو دستگاه کاربرد و کارایی جداگانه ای دارند زمانی که درب چاه به صورت کامل باز باشد ما از پمپ کف کش استفاده می کنیم اما در غیر این صورت توسط لوله آب چاه را می کشیم پمپ مکنده در بدنه ی ماشین می باشد و با قدرت موتور و گیر بکس کار می کند و قدرت آن نیز نسبت به کف کش بیشتر می باشد

لایروبی چاه چیست؟

خاک برخی از مناطق تهران سفت است و قدرت کشش کمتری دارد در نهایت چاه فاضلاب نیز زود از زمان معین پر می شود یا انتهای چاه توسط چربی و لجن پر می شود که این مورد در نهایت روزنه های چاه را می گیرید و عدم نفوذ آب به خاک می شود لایروبی یعنی باز کردن روزنه های چاه توسط مقنی

تخلیه چاه و لایروبی به چه صورت انجام می شود؟

تخلیه چاه توسط ماشن های تخلیه فاضلاب و با استفاده از پمپ های لجن کش صورت می گیرد اما لایروبی چاه توسط نیسان و بشکه های 20 لیتری صورت می گیرد طوری که مقنی داخل چاه می رود و با بیل و کلنگ لجن های چاه را لایروبی می کند و توسط بشکه ها و بالابر به بیرون از چاه منتقل می شود تا روزنه های چاه باز شود.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)