تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران فوری و تضمینی ☎️☎️

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت تخلیه چاه در تهران

شرکت تخلیه چاه تهران با ۱۲ ماشین ۱۲۰۰۰ لیتری و ۱۰ عدد خودروی خاور ۸۰۰۰ لیتری آماده ی تخلیه چاه در تهران به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد 

 

 
 

معرفی خدمات تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه سراسر تهران: رفع انسداد لوله های سخت و سیمانی در تهران ، لوله های رایزر اصلی و فرعی از جمله کف شور حمام و آشپزخانه، فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام، توالت فرنگی، بالکن و … با دستگاه های سه نظام پیشرفته و پر قدرت بدون کثیف کاری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در لوله بازکنی تهران . دارای فنر های جداگانه برای هر نوع لوله و دارای انواع سر فنرهای مخصوص برای لوله های سخت و قیر و سیمان به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه در تهران

 • تخلیه چاه در تهران با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری در تخلیه چاه تهران . استفاده از شلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت.
 • استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا. پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمولی (سپتیک و اگو) و پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن.
 • تخلیه چاه با پمپ های پر قدرت لوله باکنی انجام می گردد، شرکت تخلیه چاه در تهران از ابزار آلات پیشرفته و بروز در جهت رفاه حال شما مشتریان استفاده می کند .

هزینه تخلیه چاه در تهران

 • گرفتگی های جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا کاهش سرعت هنگام تخلیه ی آب است.
 • می توان با روش های خانگی مانند استفاده از اسید لوله بازکنی برطرف کرد. اما در صورتی که گرفتگی برطرف نشود ، می تواند برای ما مشکل بزرگ تری ایجاد کرده و هزینه های چند برابری ایجاد کند.
 • بهتر است هنگامی که  در تخلیه چاه تهران ، فاضلاب آب آشپزخانه یا حمام و دستشویی دچار گرفتگی کوچک و جزئی می شوند با ابزار ساده ، مشکل گرفتگی را برطرف نمایید.
 • البته در برخی موارد ممکن است ، علت این گرفتگی ها به خاطر عدم رعایت همسایگان ساختمان به وجود آمده باشد. و  شما مجبور به پرداخت هزینه لوله بازکنی خواهید شد.
 

شماره تخلیه چاه تهران

شرکت تخلیه چاه تهران دارای ۱۴ شعبه می باشد. تخلیه چاه ارزان تهران برای مشتریان عزیز خدمات تاسیساتی در کل ساختمان ارائه می دهد.همچنین دارای انواع ماشین های تخلیه چاه ۱۳۵سرویس کار ماهر و باتجربه می باشد که مبادا در انجام کار برای مشتری مشکلی به وجود آید.

 خدمات تخلیه چاه تهران فوری

 • مشاوره و بازرسی شبانه روزی در هر زمینه خدمات تخلیه چاه
 • تخلیه چاه تهران فوری با بهره گیری از پمپ های لجنکش ، کفکش و آبکش
 •  با تانکر های ۲۴۰۰۰ لیتری ، سپتیک و چربی گیر
 • لایروبی چاه با بهره گیری از مجهزترین دستگاه های روز دنیا
 • رفع بوی نامطبوع چاه های فاضلاب و رفع بوی بد سرویس های بهداشتی
 • تشخیص علت گرفتگی چاه های فاضلاب و رفع گرفتگی فاضلاب
 • امکان تبدیل چاه قدیمی به چاه نو با اصولی ترین روش ها
 • لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی به صورت ۱۰۰ در صد تضمینی
 • لایروبی شبکه فاضلاب، کف تراشی و پاکسازی با بهداشتی ترین روش ها
 • انجام تعمیرات تخصصی چاه ریزشی و ترمیم چاه های ریزش کرده با به کارگیری از سرویسکارن مجرب.
 • توانایی تشخیص نشتی های فاضلاب و تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب با استفاده از جدید ترین دستگاه.
 • حفر چاه از جمله حفر چاه جذبی و چاه عمیق آب و فاضلاب و چاههای ارت با روش هایی از قبیل حفر چاه دستی ، حفر چاه با دستگاه

تخلیه چاه فاضلاب تهران

چاه منزلتان پر می شود و مدتی است که با آن دست و پنجه نرم می کنید ولی به علت مشغله زیاد زمان مناسبی برای رسیدگی به آن پیدا نمی کنید. یا نیمه های شب از خواب بیدار می شوید و می بینید که چاه توالت شما بالا می آید و نمی دانید چکار کنید. با وجود تعمیرات متناوب باز هم چاه شما مسدود است و دیگر نیاز به حل اساسی آن دارید؟ممکن است که یک گرفتگی ساده باشد و یا دیواره های چاه از پسماند ها انباشته باشند.

همه مواد موجود در چاه اعم از هرگونه لجن جامدات و مواد دیگر از آن به صورت بهداشتی به داخل محزن انتقال می یابد. امروزه گروه‌های زیادی با سطح مهارت و تجهیزات مختلف اقدام به این کار می‌کنند، اما بدون شک موفق‌ترین عملیات تخلیه چاه توسط گروه‌های ماهر و با تجهیزات مدرن و به روز صورت می‌گیرد.

گاهی ممکن است به دلیل تجمع چربی و موهای زائد در کف چاه، دیگر راهی برای مکش آب وجود نداشته باشد.عواملی چون انتشار بوی بد در سرویس‌های بهداشتی، حمام و سایر قسمت‌های منزل، وجود جانوران موزی همانند سوسک‌ها و پشه‌ها. نشانه پیدایش این مشکل و نیاز به تخلیه چاه باشند.

تخلیه چاه تهران شبانه روزی

شرکت نوین لوله یکی از شرکت ها ی موفق و معتبر در امر تخلیه چاه تهران می باشد. یکی از ویژگی های مهم این شرکت ارزان و به صرفه می باشد.

آیا می دانید که لجن و فضولات توالت باعث پر شد یا گرفتگی روزنه چاه نمی شود؟ چون لجن و فضولات توالت هیچ گونه و یا املاح اسیدی در خود ندارند پس لجن به مرور در آب فاضلاب شهری و یا در چاه حل می شود. و به مرور زمان ته نشین می شود. علت اصلی پر شدن و گرفتکی روزنه چاه ، چربی ظروف آشپزخانه است روغن نه تنها آسیب به لوله کشی ساختمان می زنند بلکه باعث گرفتگی روزنه های چاه می شود و طول عمر چاه را بسیار کم می کند.

شرکت تخلیه چاه تهران شبانه روزی

وقتی مشاهده کردید که چاه دیگر آن مکش قبلی را ندارد و بوی فاضلاب به مشامتان می رسد بلافاصله باید اقدام به تخلیه چاه در تهران کنید. ابتدا سعی کنید بهترین شرکت را برگزینید که مهمترین معیار شما می تواند سوابق شرکت و رضایت مشتریان باشد.

استفاده از شلنگ های تخلیه مناسب برای انتقال فضولات از چاه فاضلاب به مخزن تانکر نقش مهمی را دارد.ازجمله این استانداردها شامل قطر لوله، میزان مقاومت در برابر فشار و پایداری در هنگام مکش می باشد. در انجام تخلیه چاه در تهران به این نکته کاملا توجه کنید که شلنگ حتما به انتهای چاه برسد. عملکرد دستگاه های مکش به گونه ای است که تا اتمام کار کامل فاضلاب به کار خود ادامه می دهند و در به طور کامل چاه را از چربی ها و فضولات موجود پاک می کنند.

مراحل تخلیه چاه تهران

 در زمان قدیم اکثر ساختمان ها به دلیل عدم وجود اگو فاضلاب شهری مجبور به حفر چاه فاضلاب در ساختمان شدند .

چاه های فاضلاب را بدون اطلاعات کافی به متراژ های خیلی پایین و یا بدون انباری حفر کردند. و دریچه ای در ابتدای آن نگذاشتند چون اصلا فکر نمی کردند که یک روزی این چاه پر خواهد شد. امروزه نیز اگو های شهری  نیمه کاره باقی منذه اند. یا لوله های فاضلاب ساختمان به اگوی شهری وشل نیست.

در صورت پر شدن چاه چه باید بکنیم؟

آیا ریختن اسید منجر به تو رفتگی یا ریزش چاه می شود؟

اگر چاه را تخلیه نکنیم چه می شود؟

در ابتدا به مراحل تخلیه چاه در تهران می پردازیم همان طور که در بالا گفتیم کندن چاه های قدیمی و دریچه نگذاشتن بر روی چاه ها امروزه یکی از اساسی ترین مشکلات است که در چاه را چگونه باید پیدا کنیم؟ از چه طریقی بدانیم که چاه کجاست؟

طریقه ی پیدا کردن محل درب چاه

قبل از تخلیه چاه تهران ابتدا باید محل چاه را پیدا کنیم برای پیدا کرد درب چاه از دستگاه و فنر لوله بازکنی استفاده می شد که این کار در بعضی مواقع اشتباه نشان می داد.

امروزه شرکت تخلیه چاه در تهران توانست با ابزار آلات پیشرفته بدون کنده کاری زیاد با استفاده از دوربین هایی که به گوشی تلفن همراه وصل می شوند محل دقیق چاه را پیدا کند. برای این کار مقنی دوربین را از لوله ی اصلی به داخل چاه می فرستد و با استفاده از نمایشگر گوشی داخل چاه کاملا دیده می شود.

۲-بعد از پیدا کرد مجل چاه مقنی شروع به حفاری درب چاه می کند تا جایی که به گلدانی چاه برسد و تمام نخاله های اطراف را خالی می کند.

۳-هنگامی که درب چاه به صورت کامل باز شد شرکت تخلیه چاه تهران با ارسال ماشین تخلیه چاه به محل نسبت به تخلیه ی آن افدام می کند.

تخلیه چاه در تهران

انواع پمپ های لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران

برای تخلیه کردن چاه چند نوع پمپ وجود دارد که هر کدام از آن ها با توجه به نوع چاه و محل مورد نظر کارایی خاص خود را دارند برای ارائه ی سرویس بهتر و با کیفیت شرکت تخلیه چاه تهران تمامی پمپ های تخلیه چاه را دارا می باشد.

۱-پمپ کف کش معمولی

این نوع پمپ در ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری موجود می باشد کارایی این پمپ برای اکثر چاه فاضلاب-منجول -سپتیک و… که متراژ پایین تر از ۳۵ متر را دارند مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده ابتدا پمپ را به داخل چاه می فرستند و با استفاده از شلنگ ها ی تخلیه چاه تهران به مخزن خودرو وصل می شود با زدن پمپ به برق شروع به چرخش کرده و تمامی املاح چاه را به داخل مخزن ماشین هدایت می کند.این پمپ بی صدا بوده و در تمامی ساعات شبانه روز قابل استفاده می باشد.

۲-پمپ کف کش سه فاز

ابعاد این نوغ پمپ از پمپ معمولی بزرگ تر بوده و برای محل هایی که متراژ بالایی دارند و چاه های عمیق استفاده می شود این پمپ از برق سه فاز استفاده می کند و قدرت آن ۲ برابر پمپ کف کش معمولی است برای تخلیه چاه تهران انواع چاه های عمیق و سپتیک ها و منحول و اگو شهری استفاده می شود.برای استفاده همانند پمپ معمولی آن را به کف چاه فرستاده و توسط شلنگ به مخزن ماشین وصل می شود و کاملا بی صدا است.

۳-پمپ مکنده (ساکشن)

این نوع پمپ بر خلاف پمپ های ذکر شده در بالا در بدنه ی خودرو تعبیه شده است و با برق خودرو کار می کند- یک سر پمپ به مخزن خودرو وصل شدع است -برای استفاده ابتدا شلنگ های خود ماشین را باز کرده و یک سر لوله را به محل مورد نظر در پشت بدنه ی مخزن وصل می کنند. و سر دیگر لوله را به دهانه ی چاه هدایت می کنند.

تخلیه چاه در تهران

با روشن کردن خودرو و درگیر کردن گیربکس با موتور ساکشن شروع به کار کرده و همانند جارو برقی انرژی مکش ایجاد می کند. برای کار نباید در نخزن خودرو سوراخ باشد و یا هوایی ردو بدل شود. با هدایت لوله به چاه آب چاه را از بالا به پایین تخلیه میکند. این پمپ چون با قدرت خودرو کار می کند با صدا می باشد و برای چاه هایی که از پمپ کف کش نمی توان استفاده کرد کاربرد دارد. در اکثر محل ها برای تخلیه چاه  از این نوع پمپ استفاده می شود.

در برخی جاها امکان تخلیه چاه وجود ندارد که به دلایل مختلف از جمله . زمین به بستر شنی و سنگلاخی زمین . امکان حفر چاه و اتصال به فاضلاب وجود ندارد.

حوض یا گودال حوض مانندی در زمین حفر می کنند و اطراف آن را با مواد بتن و غیر قابل نفوذ احاطه می کنند. در پایان کار سوراخی برای حوض تعبیه می شود.

سپتیک چیست؟ 

سپتیک تانک در زنجان انواع مختلفی دارد که یکی از آنها را در متن بالا توضیح دادیم اما نوع دیگر به صورت تانکر با ابعاد مختلف است.
سپتیک از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند که ابتدا به اندازه یک تانکر در زمین فرو می روند و تانکر در محل حفاری نصب می شود و در نهایت لوله های فاضلاب به داخل سپتیک تانک هدایت می شوند.

روش های تخلیه سپتیک ها در تهران

سپتیک ها سریعتر از چاه ها پر می شوند زیرا غیر قابل نفوذ هستند. بنابراین زهکشی باید به موقع انجام شود. روش زهکشی ابتدا با سپتیک تانک تخلیه می شود.
در نهایت به داخل سپتیک تانک رفته و لجن سپتیک تانک را توسط بشکه تخلیه می کنیم.

سپتیک ها در مقایسه با چاه های فاضلاب کاربردهای زیادی دارند. در ساختمان های در حال ساخت تهران که کارگران در آن کار می کنند.

کارگران به حمام و توالت و چاه فاضلاب نیاز دارند. در تهران به جای حفر چاه از سپتیک تانک استفاده می کنیم.

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب

 1. یکی از علائم پرشد چاه فاضلاب مشاهده سوسک های زیاد در دهانه چاه و راه های خروجی آن است. می تواند یکی از علائم پر شدن چاه فاضلاب شما باشد.
 2. مشاهده لجن در اطراف کفشور پارکینگ می تواند یکی از این علائم باشد.
 3. در زمین های خاکی احتمال پرشدن چاه به مراتب بیشتر از زمین های شنی است. و این به دلیل نشت چربی ها و پس ماند صابون ها بر جداره چاه است که ضخامت چاه را باریک می کند و مانع از مکش به زمین می شود که با تخلیه مرتب چاه می توان از این مشکل جلوگیری کرد.
 4. لایروبی چاه در رستوران ها و غذاخوری ها به دلیل استفاده زیاد از روغن ها هر سال باید انجام شود.
 5. چربی باعث گرفتگی روزنه های دیوار چاه می گردد و باعث می شود تا فاضلاب زود تر پر شود.
 6. انتشار و ماندگاری بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان می تواند یکی از نشانه های پرشدن چاه فاضلاب باشد.

دلایل پر شدن چاه فاضلاب و نیاز به تخلیه چاه

پر شدن چاه فاضلاب بسته به حجم انباره، دیر یا زود برای چاه اتفاق می افتد، اما عوامل تسریع آن چیست؟

 • گاهی وجود مواد متعددی مثل مو ، پلاستیک ،چربی های متعدد و … باعث ایجاد لایه ای ضد آب می شود که این لایه ضد آب تمامی بدنه ی کانال چاه را می پوشاند و باعث عدم نفوذ آب در چاه می شود و درنتیجه عملیات تخلیه چاه باید صورت بگیرد.
 • در زمینهای غیر ماسه ای ، عدم کشش و مکش آب در خاک پدید می آید که به دلیل کم قطر بودن چاه ونداشتن انباری، مادر چاه در زمانی معین پر می شود.
 • در زمین های شنی، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است. دلیل پرشد این گونه چاه ها ضخامت است که از فضولات، کف صابون و چربی ها در اطراف چاه نشست می کنند و سبب عدم مکش آب می شوند و با لایروبی و تخلیه چاه میتوان مشکل را برطرف نمود.

قیمت تخلیه چاه در تهران

هر شرکتی برای هر منطقه از تهران قیمت متفاوتی ارائه می دهد.از قیمتهای پایین و ارزان تا قیمتهای نجومی و میلیونی که توسط برخی شرکتها ارائه شده اند.تمامی این مشاکل ناشی از عدم نظارت بر این صنف می باشد. شرکت تخلیه چاه تهران زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی هزینه ها طبق تعرفه موصوب از مشتری درخواست می شود.

اتحادیه صنف تخلیه چاه تهران

لازم به ذکر است برای رفع گرفتگی فاضلاب با شرکتهای مجاز و تحت نظر اتحادیه تماس بگیرید.

و حتما قبل از درخواست از تعرفه و خدمات شرکت اطلاعت حاصل نمایید.تا از پرداخت هزینه اضافی جلوگیری بعمل آید.همچنین در صورت مشاهده کلاهبرداران به هیچ وجه دستمزد آنها را پرداخت نکنید و سریعا با پلیس تماس بگیرید.

تخلیه چاه تهران فوری

هنگامی که چاه فاضلاب منزل در اندک زمان پر می شود موجب نارضایتی بسیاری از ساکنین است. اگر چاه فاضلاب مرتبا پر می شود باید اقدامات دیگری نیز به جز تخلیه فاضلاب انجام دهید تا چاه حجم بیشتری پیدا کند و همچنین آب فاضلاب به خوبی به زمین نفوذ کند.

لایروبی چاه کهنه

لایروبی چاه قدیمی و ترمیم چاه به منظور تراش زدایی رسوبات موجود در چاه و لجن کشی انجام می شود. از جمله مزایای لایروبی چاه این است که دیگر نیازی به حفر چاه جدید نخواهید داشت. افراد متخصص در زمینه ی لایروبی چاه پس از تخلیه چاه فاضلاب به داخل چاه فاضلاب می روند و با ابزارآلات مخصوص تما چربی ها و لجن های کف چاه را می تراشند و توسط بشکه های ۲۰ لیتری به بالای چاه منتقل می کنند. این کار باعث می شود تا روزنه های چاه باز شوند و مکش آب بهتر صورت میگیرد.

خدمات تخلیه چاه در تهران

عموماً خاور بنز را با ظرفیت ۶ هزار لیتر و رنو بادسان را با ظرفیت ۱۲ هزار لیتر می شناسیم . ماشین تَخلیه چاه و تانکر تَخلیه چاه به دو روش مکنده ساکشن که دستگاه ساکشن بر روی ماشین نصب می شود و صدای زیادی دارد.

نوع بعدی با استفاده از پمپ های مخصوص این کار می باشد و در مراحل بعدی لایروبی کانال فاضلاب ها بعد از لایروبی و برای انتقال از نیسان های دارای بشکه استفاده می شود و برای کفتراشی چاه بعد از عمل کفتراشی خاک حاصل را با استفاده از ماشین دارای کمپرس خاک را انتقال می دهیم.

عمل تخلیه چاه در تهران با استفاده از تانکرهای ۱۲ تنی که به دو صورت مکنده ساکشن و استفاده از پمپ های لجن کش انجام می شود قیمت تخلیه چاه می گویند پمپ لجن کش و در صورت نیاز با استفاده از نیروی انسانی و با استفاده از نیسان بشکه ای لایروبی می شود تا مشکل چاه شما مشتری عزیز در سریع ترین زمان حل بشود. با نیروی کار مجرب و قیمت مناسب در خدمت شما تهرانیان می باشد.و پس از حفر چاه انجام میگیرد

تخلیه چاه

انجام امور چاه غرب تهران در مناطق مختلف تهران از جمله غرب تهران همواره از سریع ترین خدماتی است که ما می توانیم در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم.تخلیه چاه در شمال تهران

تمامی خدمات ما زیر نظر اتحادیه می باشد و تضمین کار با ارائه فاکتور معتبر به صورت کاملا بهداشتی و مشتری پسند می باشد.

برای چاه هایی که عمق بیشتری دارند و یا متراژ آن ها زیاد است با پمپ های سه فاز تخلیه چاه تهران مشکل شما را به نحو احسنت حل می کنیم.

تخلیه چاه در سراسر تهران

 ارائه ی خدمات شرکت تخلیه چاه تهران در روزهای تعطیل و کرونایی چگونه است؟

این شرکت در همه ی ساعات شبانه روز حتی در ایام عیدو تعطیلات آماده خدمت رسانی به مردم عزیز در کل مناطق تهران می باشد. تمامی خدمه این شرکت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی -زن ماسک و ضد عفونی تمامی ابزار ها قبل و بعد از اتمام کار سعی می کنند کار را به نحو احسن و ترو تمیز انجام دهند.

تضمین شرکت تخلیه چاه تهران چگونه است؟

این شرکت بعد از اتمام کار با ارائه فاکتور معتبر ضمانت کار خود را انجام می دهد همچنین تمامی کارها طیق نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

اگر چاه پر شده را تخلیه نکنیم چه می شود؟

چاهی که پر می شود به دلیل گرفته شدن روزنه ها ی چاه دیگر قدرت کشش آب را نداشته و در نهایت آب را به دیواره ها و کف ساختمان می دهد و اگر نسبت به تخلیه آن اقدام نکنید اطراف چاه نم برداشته و در نهایت باعث ریزش چاه یا فرو رفتگی کف ساختمان می شود.

 آیا پیدا کردن درب چاه بدون کنده کاری زیاد امکان پذیر است؟

شرکت تخلیه چاه تهران با استفاده از دئربین اندوسکپی بدون کنده کاری زیاد و پیدا کردن محل دقیق چاه می تواند خیلی آسوده و بدون درد سر محل چاه را پیدا کند

تخلیه چاه دیوار تهران

کارنامه لوله بازکنی نوین چرا ما را انتخاب می کنید؟حضور به موقع در محل مهندسین با تجربه و خبره تیم مهندسی شرکت لوله بازکنی نوین ،تخلیه چاه تهران با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین کار در تهران به صورت شبانه روزی