لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
تخلیه چاه تهران شبانه روزی فوری

تخلیه چاه تهران تماس مستقیم راننده تضمینی ☎️

با سلام، به وبسایت معتبر تخلیه چاه تهران خوش آمدید، همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند، اگر با مشکل پر شدن چاه مواجه شدید می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس مستقیم با راننده: 09196790069

یکی دیگر از مشکلات منازل در تهران پر شدن چاه فاضلاب می باشد. این مورد بیشتر در مواقعی که استفاده آب زیاد است رخ می دهد. برای مثال هنگام بارش باران اگر آب باران به چاه فاضلاب برود، بعد از چند سال پر می شود.

اگر شما نیز در تهران با مشکل پر شدن چاه فاضلاب مواجه شدید می توانید به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان به مشکل شما رسیدگی کنند.

سرویس دهی لوله بازکنی تهران در همه نقاط تهران با 135 شعبه فعال و دائمی حتی روزهای تعطیل آماده به خدمت مشریان و همشهریان تهرانی می باشیم.

 • دارای بیشترین تعداد شعبه تخلیه چاه در سراسر تهران
 • 12 ماشین 12000 لیتری و 10 ماشین 8000 لیتری
 • خدمات شبانه روزی همه روزه و کل ساعات روز
 • ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات نبست به سایر همکاران
 • 24 ساعته اماده تخلیه چاه سپتیک، منحول فاضلاب، اگوی شهری
 • تخلیه چاه سپتیک، تخلیه چاه فوری، تخلیه چاه ارزان
 • دارای پمپ های کف کش، مکنده، سه فاز قدرتی، پمپ کف کش معمولی

تخلیه چاه

هنگام پرشدن چاه، مدتی زمان زیادی با مشکلات آن دست و پنجه نرم می کنید. ولی به علت مشغله زیاد زمان مناسبی برای رسیدگی به آن پیدا نمی کنید.

نیمه های شب که از خواب بیدار می شوید، متوجه می شوید که چاه توالت شما بالا آمده. با وجود تعمیرات مداوم، چاه شما نیاز به راه حل اساسی دارد. احتمال یک گرفتگی ساده یا انباشت دیواره های چاه از پسماند ها وجود دارد.

همه مواد موجود در چاه، لجن جامدات و مواد دیگر از آن به صورت بهداشتی به داخل محزن انتقال می یابد. امروزه گروه‌های زیادی با سطح مهارت و تجهیزات مختلف اقدام به این کار می‌کنند، اما بدون شک موفق‌ترین عملیات تخلیه چاه توسط گروه‌های ماهر و با تجهیزات مدرن و به روز صورت می‌گیرد.

گاهی به دلیل تجمع چربی و موهای زائد در کف چاه، دیگر راهی برای مکش آب وجود ندارد. عواملی چون انتشار بوی بد در سرویس‌های بهداشتی، حمام و سایر قسمت‌های منزل، وجود جانوران موزی، سوسک‌ها و پشه‌ها،  نشانه پیدایش مشکل و نیاز به تخلیه چاه می باشد.

تخلیه چاه تهران

 • تخلیه چاه در تهران با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری
 • استفاده از شلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت
 • استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا،
 • پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمولی (سپتیک و اگو)
 • استفاده از پمپ مکنده برای چاه چربی و لجنی
 • برای چاه هایی که عمق بیشتر و یا متراژ  بالا با پمپ های سه فاز
 • انجام امور چاه در مناطق مختلف تهران، همواره در سریع ترین زمان
 • تخلیه چاه با پمپ های پر قدرت انجام می گردد
 • استفاده از ابزار آلات پیشرفته و بروز، جهت رفاه حال شما مشتریان
 • تمامی خدمات ما زیر نظر اتحادیه و تضمین کار با ارائه فاکتور معتبر
 • ارائه تمامی خدمات چاه نازلاترین قیمت، مقرون به صرفه و مشتری پسند
 • لوله بازکنی غرب تهران از دیگر شعبات نوین لوله

خدمات تخلیه چاه تهران

استفاده از شلنگ های تخلیه مناسب برای انتقال فضولات از چاه فاضلاب به مخزن تانکر نقش مهمی را دارد.ازجمله این استانداردها شامل قطر لوله، میزان مقاومت در برابر فشار و پایداری در هنگام مکش می باشد. در انجام تخلیه چاه در تهران به این نکته کاملا توجه کنید که شلنگ حتما به انتهای چاه برسد. عملکرد دستگاه های مکش به گونه ای است که تا اتمام کار کامل فاضلاب به کار خود ادامه می دهند و در به طور کامل چاه را از چربی ها و فضولات موجود پاک می کنند.

 • مشاوره و بازرسی شبانه روزی در هر زمینه خدمات تخلیه چاه
 • تخلیه چاه تهران با بهره گیری از پمپ های لجن کش ، کف کش و آبکش
 •  تانکر های 24000 لیتری ، سپتیک و چربی گیر
 • لایروبی چاه با بهره گیری از مجهزترین دستگاه های روز دنیا
 • رفع بوی نامطبوع چاه های فاضلاب و رفع بوی بد سرویس های بهداشتی
 • تشخیص علت گرفتگی چاه های فاضلاب و رفع گرفتگی فاضلاب
 • امکان تبدیل چاه قدیمی به چاه نو با اصولی ترین روش ها
 • لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی به صورت 100% تضمینی
 • لایروبی شبکه فاضلاب، کف تراشی و پاکسازی با بهداشتی ترین روش ها
 • انجام تعمیرات تخصصی انواع مختلف چاه ریزشی
 • ترمیم چاه های ریزش کرده با به کارگیری از سرویسکارن مجرب
 • توانایی تشخیص نشتی های فاضلاب و ترکیدگی آن ها با استفاده از جدید ترین ابزار
 • حفر چاه از جمله حفر چاه جذبی و چاه عمیق آب و فاضلاب
 • حفرچاه با روش هایی از قبیل حفر چاه دستی، حفر چاه با دستگاه
 • رفع انسداد لوله های سخت و سیمانی، لوله های رایزر اصلی و فرعی
 • لوله کف شور حمام و آشپزخانه، فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام، توالت، بالکن و …

لایروبی چاه

گرفتگی های جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا کاهش سرعت هنگام تخلیه ی آب است.

می توان با روش های خانگی مانند استفاده از اسید برطرف کرد. اما در صورتی که گرفتگی برطرف نشود، می تواند برای ما مشکل بزرگ تری ایجاد کرده و هزینه های چند برابری ایجاد کند.

بهتر است هنگامی که  در تخلیه چاه تهران، فاضلاب آب آشپزخانه یا حمام و دستشویی دچار گرفتگی کوچک و جزئی می شوند با ابزار ساده ، مشکل گرفتگی را برطرف نمایید.

البته در برخی موارد ممکن است ، علت این گرفتگی ها به خاطر عدم رعایت همسایگان ساختمان به وجود آمده باشد. 

در صورت نیاز و تخلیه ی هر چه سریع تر چاه با شماره ی پایین سایت، مستقیما به سرویس کار متصل می شوید.

شرکت تخلیه چاه تهران دارای 15 شعبه می باشد. نوین لوله برای مشتریان عزیز خدمات تاسیساتی در کل ساختمان ارائه می دهد. 

لایروبی چاه کهنه

لایروبی چاه قدیمی و ترمیم چاه به منظور تراش زدایی رسوبات موجود در چاه و لجن کشی انجام می شود. از جمله مزایای لایروبی چاه این است که دیگر نیازی به حفر چاه جدید نخواهید داشت. افراد متخصص در زمینه ی لایروبی چاه پس از تخلیه چاه فاضلاب به داخل چاه فاضلاب می روند و با ابزارآلات مخصوص تما چربی ها و لجن های کف چاه را می تراشند و توسط بشکه های 20 لیتری به بالای چاه منتقل می کنند. این کار باعث می شود تا روزنه های چاه باز شوند و مکش آب بهتر صورت میگیرد.

 

معرفی شرکت تخلیه چاه تهران

✅ دارای ماشین 12 و 8 هزار لیتری فوری و شبانه روزی
تخفیف ویژه برای 2 سرویس به بالا انواع پمپ های سه فاز، مکنده، معمولی
✅ تخلیه چاه تهران تمیز و بهداشتی دارای مقنی باتجربه برای حفر چاه
لایروبی چاه با ضمانت کتبی زیر نظر اتحادیه ضمانت کار با فاکتور معتبر
تخلیه چاه تهران تضمینی 09101702050

دلایل پرشدن چاه فاضلاب

یکی از دلایل اصلی پر شدن چاه سپتیک، تجمع چربی و مو در کف چاه به مرور زمان است. تمام ضایعات و روغن آشپزخانه و موهای زائد حمام و … به زهکشی چاه ختم می شود و در نهایت به بدنه چاه می چسبد و رسوب می کند.
این مواد به مرور زمان افزایش یافته و دهانه های چاه را پر می کنند و باعث می شوند که آب مصرف شده دیگر قادر به نفوذ در خاک نباشد و چاه های جمع آوری شده را مانند شیشه پر می کند.

روزنه چاه چیست؟

وقتی چاه را حفر می کنند آنها یک کانال چپ و راست در انتهای چاهی که به عنوان ذخیره سازی شناخته می شود تشکیل می دهند. طبقات انبارها کاملاً خاکی و شبیه ماسه است که فاضلاب را به داخل زمین می مکد. درون خاک رگه هایی وجود دارد که روزنه هستند. این رگ ها خود به خود آب مصرف شده را به داخل می مکند و از پر شدن حوض با آب جلوگیری میکنند.
هنگام استفاده از چربی و موی بیش از حد روغن مصرف شده در انتهای چاه ته نشین می شود و مانند گچ به سوراخ های چاه می چسبد و در نهایت با مسدود شدن روزنه ها ، کم کم چاه پر می شود.

چگونه چاه را تخلیه کنیم؟

پس از پر شدن چاه باید فوراً خالی شود، در غیر این صورت آب مصرفی به فونداسیون ساختمان و به ستون ها نشت می کند. در نتیجه کف پارکینگ یا چاه سقوط می کند. گاهی اوقات فروریختن ساختمان هم ممکن است اتفاق بیفتد.
برای تخلیه چاه ابتدا باید درپوش چاه را پیدا کنید. یافتن درب چاه نیازمند کاوشگران باتجربه ای است که در این زمینه به خوبی تبحر داشته باشند. پس از یافتن درب چاه، طوقه و گلدانی باید برداشته شود تا پمپ تخلیه چاه به پایین ارسال شود.
مخزن تانکر 12000 لیتری و 8000 لیتری می باشد. پمپ شناور را به داخل چاه می فرستند. آب از طریق شیلنگ مخصوص به تانکر می رسد.
نوع دیگری از پمپ وجود دارد که موتوری در داخل خودرو تعبیه شده و با گیربکس کار می کند. این پمپ برای چاه هایی است که باز نمی شوند. به طوری که فقط به اندازه لوله باز می شود و آب از طریق مکش پمپ به مخزن فرستاده می شود.

پمپ های تخلیه چاه

برای تخلیه کردن چاه چند نوع  ابزار وجود دارد که هر کدام از آن ها با توجه به نوع چاه و محل مورد نظر کارایی خاص خود را دارند.

برای ارائه ی سرویس بهتر و با کیفیت شرکت تخلیه چاه تهران تمامی پمپ های تخلیه چاه را دارا می باشد.

این ابزار هرکدام  کارایی و قابلیت خاص خود را دارند. و در محل و جای مناسب خود مورد استفاده قرار می گیرند. مقنی با تجربه درب چاه را مثل روز اول می بندد. و کاری تمیز تحویل مشتری می دهد.

کف کش تک فاز ( معمولی )

این نوع وسیله در ماشین های 12000 لیتری و 8000 لیتری موجود می باشد. کارایی کفکش برای اکثر چاه فاضلاب، منجول، سپتیک و … و متراژ پایین تر از 35 متر مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع دستگاه از برق تک فاز استفاده می کند و توسط طناب به داخل چاه هدایت می شود .ارتفاع مکش آن تا 60متر است.

پمپ کفکش را به داخل چاه می فرستند و با استفاده از شلنگ ها ی تخلیه چاه تهران به مخزن خودرو وصل می شود. با اتصال دستگاه به برق، شروع به چرخش می کند و تمامی املاح چاه را به داخل مخزن ماشین هدایت می کند. این ابزار بی صدا است و در تمامی ساعات شبانه روز قابل استفاده می باشد.

کفکش سه فاز

ابعاد این از لجن کش بزرگ است و برای محل هایی که متراژ بالایی دارند و چاه های عمیق استفاده می شود. از برق سه فاز استفاده می کند و قدرت آن 2 برابر دستگاه معمولی است برای تخلیه چاه تهران انواع چاه های عمیق و سپتیک ها و منحول و اگو شهری استفاده می شود. برای استفاده آن را به کف چاه می فرستیم و توسط شلنگ به مخزن ماشین وصل می کنیم  این دستگاه کاملا بی صدا است.

مکنده ساکشن ( واترجت ) 

این دستگاه در بدنه ی خودرو تعبیه شده است و با برق خودرو کار می کند برای استفاده ابتدا شلنگ های خود ماشین را باز می کنیم و یک سر لوله را به محل مورد نظر در پشت بدنه ی مخزن وصل می کنیم. و سر دیگر لوله را به دهانه ی چاه هدایت می کنیم.

پمپ توسط دو عدد موتور به بدنه ی ماشین متصل است. برای مکش لجن چاه و هر چیزی که در کف چاه قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت این موتور 4 برابر پمپ های بالا می باشد.

مکنده ی لجن کش

موتور این پمپ به بدنه ی ماشین متصل است. همانند جارو برقی عمل می کند. و از مخزن ماشین یک لوله به چاه منتقل می شود. موتور شروع به کار می کند. و آب توسط لوله همانند جارو برقی به مخزن ماشین می ریزد.

علائم پر شدن چاه

آیا می دانید که لجن و فضولات توالت باعث گرفتگی روزنه چاه نمی شود؟ چون لجن و فضولات توالت هیچ گونه و یا املاح اسیدی در خود ندارند. لجن به مرور در آب فاضلاب شهری و یا در چاه حل می شود.

و به مرور زمان ته نشین می شود. علت اصلی پر شدن و گرفتکی روزنه چاه، چربی ظروف آشپزخانه است روغن نه تنها آسیب به لوله کشی ساختمان می زنند بلکه باعث گرفتگی روزنه های چاه می شود و طول عمر چاه را بسیار کم می کند.

موادی مانند مو، پلاستیک، چربی و … باعث ایجاد لایه ای ضد آب می شود. این لایه ضد آب تمامی بدنه ی کانال چاه را می پوشاند. باعث عدم نفوذ آب در چاه گشته در نهایت عملیات تخلیه چاه باید صورت بگیرد. پر شدن چاه فاضلاب بستگی به حجم انباره، دیر یا زود برای چاه اتفاق می افتد.

 • وجود سوسک و حشرات زیاد در دهانه چاه و راه های خروجی آن
 • مشاهده لجن در اطراف کفشور پارکینگ
 • انتشار و ماندگاری بوی نامطبوع فاضلاب
 • شنیدن صدای اب 
 • بالا آمدن آب از لوله ها
 • نشست زمین در اطراف چاه فاضلاب
 • وجود چربی ها در روزنه های چاه
 • علائم پرشدن چاه

مشکلات چاه فاضلاب

در زمین های خاکی احتمال پرشدن چاه به مراتب بیشتر از زمین های شنی است. نشت چربی و صابون ها بر جداره چاه، ضخامت چاه را باریک می کند و مانع از مکش به زمین می شود. با تخلیه مرتب چاه این مشکل رفع می شود.

در زمینهای غیر ماسه ای، عدم کشش و مکش آب در خاک پدید آمده که به دلیل کم قطر بودن چاه و انباری، چاه در زمانی معین پر می شود.

زمین های شنی، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است. فضولات، کف صابون، چربی ها در اطراف چاه نشست کرده و سبب عدم مکش آب می شوند. با لایروبی و تخلیه چاه میتوان مشکل را برطرف نمود.

لایروبی چاه در رستوران ها و غذاخوری ها به دلیل استفاده زیاد از روغن ها هر سال باید انجام شود.

طریقه پیدا کردن محل درب چاه

قبل از تخلیه، ابتدا باید محل چاه را پیدا کرد، برای این کار شما نیاز به مقنی باتجربه دارید که با تخصص خود محل چاه را تقریبا قبر از کندن پارکینگ تشخیص دهد.

مرحله بعدی، مقنی شروع به حفاری درب چاه می کند تا جایی که به گلدانی چاه برسد و تمام نخاله های اطراف را خالی می کند.

هنگامی که درب چاه به صورت کامل باز شد شرکت تخلیه چاه تهران با ارسال ماشین تخلیه چاه به محل نسبت به تخلیه ی آن افدام می کند.

بعد از برداشتن کامل درب چاه توسط مقنی، در اینجا متخصصین ما برآورد می کنند که برای تخلیه ی چاه عوامل زیر مهم می باشد.

 • نوع پمپ
 • نوع ماشین
 • ارتفاع چاه
 • مسافت ماشین از چاه

مراحل کار تخلیه چاه در تهران

با روشن کردن خودرو، گیربکس با موتور ساکشن شروع به کار می کند و همانند جارو برقی انرژی مکش ایجاد می کند.هنگام کار نباید در مخزن خودرو سوراخ باشد و یا هوایی ردو بدل شود.

با هدایت لوله به چاه آب چاه را از بالا به پایین تخلیه می کند. این پمپ چون با قدرت خودرو کار می کند با صدا می باشد. و برای چاه هایی که از پمپ کف کش نتوان استفاده کرد کاربرد دارد. در اکثر محل ها برای تخلیه از این نوع پمپ استفاده می شود.

در برخی از مکان ها به دلایلی  از جمله، زمین سفت و سنگلاخی، امکان حفر چاه و اتصال به فاضلاب وجود ندارد.

بنابراین حوض یا گودالی در زمین حفر می کنند و اطراف آن را با مواد بتن و غیر قابل نفوذ احاطه می کنند. در پایان کار سوراخی برای حوض تعبیه می شود.

ماشین تخلیه چاه در لوله بازکنی تهران

تخلیه سپتیک چاه فاضلاب

سپتیک از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند که ابتدا به اندازه یک تانکر در زمین فرو می روند. تانکر در محل حفاری نصب می شود و در نهایت لوله های فاضلاب به داخل سپتیک تانک هدایت می شوند.

تانکرها سریعتر از چاه ها پر می شوند زیرا غیر قابل نفوذ هستند. بنابراین به موقع باید تخلیه شود. لجن سپتیک تانک توسط بشکه تخلیه می شود.

سپتیک ها در مقایسه با چاه های فاضلاب کاربردهای زیادی دارند. در ساختمان های در حال ساخت تهران که کارگران در آن کار می کنند.

برای کارگرانی که به حمام و توالت و چاه فاضلاب نیاز دارند مناسب است. در تهران به جای حفر چاه از سپتیک تانک استفاده می شود.

مشکلات عدم تخلیه چاه

این موضوع در اکثر ساختمان های قدیمی پدید می آید. ساکنین ساختمان متوجه پر شد چاه می شوند. اما کسی علاقه ای به تخلیه آن ندارد. چون از عواقب آن خبر ندارند. چاه را به حال خود رها می کنند و تا زمانی که مشکل جدیدی به وجود نیاید اقدام به تخلیه نمی کنند.

چاه همانند لیوان آب می ماند. پر شدن چاه یعنی روزنه های چاه توسط چربی و فضولات مسدود شده است. درنتیجه آب را مکش نمی کند. اگر آن را تخلیه نکنیم آبی مورد استفاده، در پی ساختمان نشت کرده و به ستون های ساختمان آسیب می زند.

دربرخی موارد شاهد نشست کف پارکینگ و ستون های پارکینگ می شویم. که برای اهالی ساختمان نیز بسیار خطرناک است.

مشکلات حفر چاه های قدیمی

 در چند دهه اخیر، اکثر ساختمان ها به دلیل عدم وجود اگو فاضلاب شهری مجبور به حفر چاه فاضلاب در ساختمان شدند.

چاه های فاضلاب را بدون اطلاعات کافی در متراژ های خیلی پایین و بدون انباری حفر کردند. این چاه ها که دریچه ای در ابتدای آن ندارد. چون فکر نمی کردند که یک روزی این چاه پر خواهد شد. امروزه نیز اگو های شهری  نیمه کاره باقی مانده اند. یا این که لوله های فاضلاب ساختمان به اگوی شهری وصل نیست.

معرفی نوین لوله

نوین لوله از شرکت ها ی موفق و معتبر در امر تخلیه چاه تهران می باشد. یکی از ویژگی های مهم این شرکت ارزان و مقرون به صرفه بودن آن می باشد.

هر شرکتی برای هر منطقه از تهران قیمت متفاوتی ارائه می دهد.از قیمتهای پایین و ارزان تا قیمت های نجومی و میلیونی که توسط برخی شرکتها ارائه شده اند.

تمامی این مشاکل ناشی از عدم نظارت بر این صنف می باشد. شرکت تخلیه چاه تهران زیر نظر اتحادیه می باشد. تمامی هزینه ها طبق تعرفه موصوب از مشتری درخواست می شود.

 • دستگاه های سه نظام پیشرفته و پر قدرت
 • بدون کثیف کاری
 • رعایت کامل پروتکل های بهداشتی
 • دارای فنر های جداگانه
 • انواع سر فنرهای مخصوص برای لوله های سخت
 • 100% تضمینی و با قیمت مقرون به صرفه
 • تخلیه چاه در تهران با تانکرهای 12 تنی
 • تخلیه با مکنده ساکشن و پمپ های لجن کش
 • لایروبی توسط نیسان بشکه ای
 • رفع مشکل چاه  در سریع ترین زمان
 • نیروی کار مجرب
 • 135سرویس کار ماهر و باتجربه

تخلیه چاه شبانه روزی

چناچچه متوجه شدید، چاه دیگر مکش قبلی را ندارد و بوی فاضلاب به مشامتان می رسد بلافاصله باید اقدام به تخلیه کنید. سعی کنید بهترین شرکت را انتخاب کنید. که مهمترین معیار، سوابق شرکت و رضایت مشتریان باشد.

تخلیه چاه تهران فوری

هنگامی که چاه فاضلاب منزل در اندک زمان پر می شود موجب نارضایتی بسیاری از ساکنین است. اگر چاه فاضلاب مرتبا پر می شود باید اقدامات دیگری نیز به جز تخلیه فاضلاب انجام دهید تا چاه حجم بیشتری پیدا کند و همچنین آب فاضلاب به خوبی به زمین نفوذ کند.

پاسخ به سوالات شما

 ارائه ی خدمات شرکت تخلیه چاه تهران در روزهای تعطیل و کرونایی چگونه است؟

این شرکت در همه ی ساعات شبانه روز حتی در ایام عیدو تعطیلات آماده خدمت رسانی به مردم عزیز در کل مناطق تهران می باشد. تمامی خدمه این شرکت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی -زن ماسک و ضد عفونی تمامی ابزار ها قبل و بعد از اتمام کار سعی می کنند کار را به نحو احسن و ترو تمیز انجام دهند.

تضمین شرکت تخلیه چاه تهران چگونه است؟

این شرکت بعد از اتمام کار با ارائه فاکتور معتبر ضمانت کار خود را انجام می دهد همچنین تمامی کارها طیق نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

اگر چاه پر شده را تخلیه نکنیم چه می شود؟

چاهی که پر می شود به دلیل گرفته شدن روزنه ها ی چاه دیگر قدرت کشش آب را نداشته و در نهایت آب را به دیواره ها و کف ساختمان می دهد و اگر نسبت به تخلیه آن اقدام نکنید اطراف چاه نم برداشته و در نهایت باعث ریزش چاه یا فرو رفتگی کف ساختمان می شود.

 آیا پیدا کردن درب چاه بدون کنده کاری زیاد امکان پذیر است؟

شرکت تخلیه چاه تهران با استفاده از دوربین اندوسکپی بدون کنده کاری زیاد و پیدا کردن محل دقیق چاه می تواند خیلی آسوده و بدون درد سر محل چاه را پیدا کند.

هزینه تخلیه چاه چقدر است؟

تعرفه تخلیه چاه در سال 1401 با ماشین 12هزار لیتری توسط پمپ کف کش 750 هزار تومان و با ماشین 6 هزار لیتری با پمپ کف کش 650 هزار تومان است

شرکت تخلیه چاه شبانه روزی است؟

بله ما به صورت شبانه روزی در خدمت مردم تهران هستیم شما می توانید در هرکجای تهران که هستید به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید و مشکل پر شدن چاه شما در کم ترین زمان حل می شود

تفاوت بین پمپ کف کش و پمپ مکنده یا همان لجن کش چیست؟

این دو دستگاه کاربرد و کارایی جداگانه ای دارند زمانی که درب چاه به صورت کامل باز باشد ما از پمپ کف کش استفاده می کنیم اما در غیر این صورت توسط لوله آب چاه را می کشیم پمپ مکنده در بدنه ی ماشین می باشد و با قدرت موتور و گیر بکس کار می کند و قدرت آن نیز نسبت به کف کش بیشتر می باشد

لایروبی چاه چیست؟

خاک برخی از مناطق تهران سفت است و قدرت کشش کمتری دارد در نهایت چاه فاضلاب نیز زود از زمان معین پر می شود یا انتهای چاه توسط چربی و لجن پر می شود که این مورد در نهایت روزنه های چاه را می گیرید و عدم نفوذ آب به خاک می شود لایروبی یعنی باز کردن روزنه های چاه توسط مقنی

تخلیه چاه و لایروبی به چه صورت انجام می شود؟

تخلیه چاه توسط ماشن های تخلیه فاضلاب و با استفاده از پمپ های لجن کش صورت می گیرد اما لایروبی چاه توسط نیسان و بشکه های 20 لیتری صورت می گیرد طوری که مقنی داخل چاه می رود و با بیل و کلنگ لجن های چاه را لایروبی می کند و توسط بشکه ها و بالابر به بیرون از چاه منتقل می شود تا روزنه های چاه باز شود.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)