بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی
لوله بازکنی شهرآرا

لوله بازکنی پونک تهران زیر نظر اتحادیه

لوله بازکنی پونک شبانه روزی 100% تضمینی

 شرکت لوله بازکنی پونک یکی از معتبر ترین وب سایت های لوله بازکنی در پونک و کل مناطق تهران می باشد که از نظر گوگل رتبه برتری نسبت به سایر شرکت ها دارد تمامی خدمات تاسیساتی با رعایت بهداشت و تمیزی و بهترین ابزار های پیشرفته انجام می شود.

فروش دستگاه لوله بازکنی
انجام و کلیه خدمات لوله بازکنی در پونک
بر اساس نرخ ارز و با هزینه مناسب به ساکنان عزیز در پونک ارائه می شود. خدمات فنی پونک با استفاده از ابزار و دستگاه های به روز و پیشرفته به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق تهران به ویژه در لوله بازکنی پونک فعال می باشد. کافیست با ما یک تماس بگیرید. اینستاگرام

لوله بازکنی پونک

اگر شما نیز با مشکل انسداد فاضلاب آشپزخانه، توالت و…مواجه هستید کافیست کلمه ی لوله بازکنی پونک را سرچ کنید و با شماره ما تماس بگیرید سرویسکاران ما در همه ی ساعات شبانه روز در خدمت شما هستند.

لوله بازکنی با دستگاه کمپرسور هوا یکی از روش های نوین در لوله بازکنی است که این کار بدون کثف کاری و در سریع ترین زمان اتفاق می افتد. با استفاده از این دستگاه آشپزخانه شما دیگر کثیف نمی شود و سرو صدا ایجاد نمی کند. طریقه ی رفع گیر به این صورت است که ابتدا موتور کمپرسور با اتصال به برق شروع به تولید باد فشار قوی می کند و توسط شلنگ ها به مخزن دستگاه منقل می شود. در انتهای مخزن یک شیر باز و بست تعبیه شده است که با باز کردن آن فشار باد قوی خارج می شود و تمام مسیر فاضلاب را تمیز می کند.

 

لوله بازکنی پونک ، تخلیه چاه تهران لوله بازکنی منطقه 18 تهران

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با دستگاه فنر

دستگاه فنر وسیله ای کاربردی برای رفع انواع گرفتگی ها می باشد که در اکثر شرکت های لوله بازکنی پونک از این نوع وسیله استفاده می شود. کارکرد این ابزار به نحوی می باشد که ابتدا سیم را به برق متصل می کنیم و کلید را به طرف راست فشار میدهیم تا دستگاه شروع به چرخش کند. قدرت چرخش موتور توسط تسمه ها به فولی و در نهایت به سه نظام ها منتقل می شود و با کلید به چپ و راست می چرخد. بعد از این کار فنر را از پشت دستگاه به طرف جلو هدایت می کنیم. یک پیچ تنظیم سه نظام در پشت دستگاه وجود دارد که با بستن آن فنر را درگیر می  کند. بعد از اتمام این مرحله دستک را فشار می دهیم تا فنر بچرخد و داخل فاضلاب را تمیز کند.

ابزاری بسیار کاربردی برای رفع گرفتگی انواع لوله های سخت و سیمانی و… می باشد که بدون کنده کاری و اتلاف وقت به صورت تضمینی مشکل را حل می کند.

شرکت لوله بازکنی پونک شبانه روزی

✅ زیر نظر اتحادیه فوری و شبانه روزی
تخفیف ویژه برای افراد نیازمند دستگاه های بروز و پیشرفته
✅ فنرهای جداگانه برای توالت و حمام سرویسکاران باتجربه
انجام کار با ضمانت کتبی پمپ تراکم برای لوله های چدنی

لوله بازکنی پونک با چند تکنیک اصولی

رسوب تراشی داخل لوله بعد از رفع انسداد آن: معمولا هنگامی که فاضلاب آشپزخانه مسدود می شود قسمت داخلی لوله پر از پسماند غذا و چربی سفت می باشد. زمانی که با فنر رفع گیر می کنیم فقط اندازه ی قطر فنر باز می شود. و بعد از مدتی دوباره مشکل گرفتگی پیش می آید تنها راه اصولی که سرویسکاران ما انجام می دهند بعد از باز کردن فاضلاب. از مشتری یک عدد تاید لباس شویی و مایع ظرفشویی می گیرند. خرطومی سینک را از بغل فنر وارد فاضلاب می کنند و آب داغ را باز میکنند. 

سپس همزمان با آب تاید و مایع را داخل سینک می ریزند و دستگاه لوله بازکنی پونک فنر را می چرخاند. آ داغ با تاید ترکیب می شود و چرخیدن فنر داخل فاضلاب تمام چربی ها و پسماند غذا را از دیواره ی داخلی لوله تمیز می کند. البته این کار با فنر تراش مخصوص و سر فنر الماسه صورت می گیرد.

استفاده از نازل کارواش

شرکت نوین لوله برای لوله های کف منازل قدیمی که طول متراژ بالایی دارند و شیب ان ها کم است از این دستگاه استفاده می کند. اکثر لوله کشی منازل قدیمی در طبقه همکف با متراژ بالا صورت می گیرد و انتهای آن به جوب یا اگو ختم می شود.

استفاده ی تمام واحد های بالایی توسط همین لوله به بیرون می رود و گرفتگی در این ناحیه به دلیل تجمع چربی و رسوبات کف لوله بسیار زیاد اتفاق می افتد.

فنر های  30 متری با سر فنر های مختلف برای رفع گرفتگی استفاده می شود اما کارساز نیست در این مرحله نازل کارواش خانگی وجود دارد که سرویسکاران ما از آن استفاده می کنند با این وسیله از دست چربی های کف لوله به مدت چند سال راخت خواهید شد.

دوربین اندوسکپی قابلیت دید قسمت داخلی لوله

برخی از مشتریان در منطقه پونک یا سایر مناطق دیگر با مشکل انسداد فاضلاب به صورت مکرر هستند. این افراد از هر ترفند و دستگاهی برای رفع مشکل استفاده کردند اما به نتیجه نرسیدند.

مشکل اساسی فاضلاب این است که 100% داخل لوله اشیا یا آشغال اعم از مصالح ساختمانی یا اسباب بازی گیر می کند.با استفاده از این دستگاه می توانید مشکل را حل کنید.

شرکت لوله بازکنی نوین با استفاده از دوربین سیمی که به تلفن همراه وصل می شود می توانند داخل لوله را ببیند و برانند که مشکل دقیقا از کدام ناحیه است.

جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب لوله بازکنی پونک 

1. برای جلوگیری از ورود پسماند مواد غذایی داخل سینک حتما از صافی استفاده کنید.
2. روغن باقی مانده در ته ظرف ها را داخل سینک نریزید.
3. هنگام شست و شوی ظروف ته مانده غذا و روغن آن را داخل آبکش یا سطل زباله بریزید.
4. دستمال کاغذی را جداگانه داخل توالت نریزید. نکته مهم: دکمه فلاش تانک  را فشار دهید تا آب کاملا تخلیه شود.
5. برای توالت ایرانی باید مراقب بود که چیزی داخل سیفون نیفتد.
6- از ریزش مو در حمام جلوگیری کنید زیرا باعث گرفتگی می شود.

لوله بازکنی پونک

قیمت لوله بازکنی در پونک

امروزه با وضعیت اقتصادی مردم قبل از انجام هر کار یا خرید هر نوع وسیله ابتدا هزینه ی آن را پرس و جو می کنند تا بدانند حقوق ماهیانه آن ها کفایت می کند یا خیر.

در بحث لوله بازکنی پونک و سایر خدمات نیز همینگونه است اکثر افراد زمانی که با ما تماس می گیرند و مشکل گرفتگی یا لوله کشی را مطرح می کنند قیمت و عجرت انجام آن برایشان مهم است. بر این اساس ما قیمت ها را بستگی به چند عامل مهم می دانیم که برخی از آن ها عبارتند از:

نوع ابزار مصرفی برای رفع مشکل:

برای رفع گرفتگی لوله چند نوع دستگاه وجود دارد که قیمت این نوع ابزار ها از 200 هزار تا 2 میلیون تومان متغیر است.البته در بد ترین نوع گرفتگی لوله ها برخی اوقات با همین دستگاه ها نیز انسداد فاضلاب رفع نمی شود و مجبور می شویم تا لوله ها را بشکافیم و تعویض کنیم.

متراژ فنر:

برخی از مشکلات انسداد فاضلاب در قسمت های دور از انتظار مانند اگو فاضلاب، انتهای دریچه بازدید پارکینگ و… اتفاق می افتد برای رفع گیر باید از فنر های بلند و دستگاه های قوی استفاده کنیم.

نوع دستگاه:

در زمان قدیم هنگام لوله کشی انتهای هر زانو پیچ می بستند تا زمانی که مسدود می شود آن را باز کنند و گرفتگی را حل کنند امروزه با گذشت زمان پیچ لوله ها زنگ زده و سفت شدند قابل بازشدن نیستند.
داخل این لوله ها فنر رد نمی شود یا به همان پیچ گیر می کند ما در این مواقع از دستگاه کمپرسور هوا استفاده می کنیم.

1- نوع گرفتگی:

هزینه گرفتگی لوله بازکنی چقدر است؟
گرفته شده توسط مو از لوله ها مواد غذایی و چای .
ابتدا نوع و عامل گرفتگی را تشخیص می دهد. اگر علت گرفتگی فاضلاب به دلیل چربی و مو باشد، 100 تا 200 هزار تومان می باشد.

۲-محل گیر لوله:

دومین نکته مهم این است که اگر لوله در آن باشد گرفتگی از کدام ناحیه است.
از 5 تا 10 متر از 100 هزار تومان تا 200 هزار تومان طبیعی است.
اما اگر مساحت بیشتر باشد هزینه نسبت به متراژ کمی تغییر می کند.
برخی از لوله ها توسط یک فنر 20 متری یا 30 متری باز می شوند با فنر 8 متری از آنها عبور می کنند.

لوله بازکنی در پونک

3- مسدود شدن در اثر سیمان یا قیر:

لوله های توالت یا آشپزخانه توسط مصالح ساختمانی مسدود می شود. این لوله ها توسط دستگاه ژنراتور برقی و با سه نظام الماسه باز میشوند 250 هزار تومان است.

۴-انسداد بر اثر رسوب و سولفات :

در اکثر خانه ها به دلیل قدیمی بود ساختمان ها لوله کشی آن چدنی است. به مرور زمان، روغن موجود در آشپزخانه، استفاده از لوازم بهداشتی، مواد و ضایعات به دیواره لوله می چسبد. مانند کف سماور می شود که به آن سولفات یا رسوب می گویند.
داخل لوله های چدنی به دلیل عدم استفاده از لوله باعث رسوب گذاری نیز می شود.

برای بازکردن این لوله ها، علاوه بر زمان استهلاک، دستگاه نیز از بین می رود. اکثر لوله های چدنی در پونک ، انسداد به هیچ وجه برطرف نخواهد شد.
اما دستگاه هایی به نام سر فنر الماسی یا پمپ تراکمی با هزینه 300 تا 600 هزار تومان می توانند مشکل شما را حل کنند.

 پیشگیری از گرفتگی لوله ها

برخی از ساکنین عزیز پس از مسدود شد فاضلاب منزل از محلول های شیمیایی و لوله بازکنی استفاده می کنند. استفاده از این گونه اسیدها نه تنها مشکل گرفتگی را حل نمی کند، بلکه عواقب و مضرات زیادی برای فاضلاب خواهد داشت. این محلول ها باعث پوسیدگی داخل لوله ها و در مواردی باعث سوراخ شدن آنها می شوند.
برای رفع این مشکل توصیه می کنیم از محلول های غیر شیمیایی و طبیعی در منزل خود استفاده کنید.

ساخت محلول غیر شیمیایی لوله بازکن

حتما برای شما هم پیش آمده که کف شور و چاه خانه شما گرفتگی کند. و باید آن را باز کنید. آیا از محلو های صاف و چنته های مختلف استفاده می کنید و نتیجه نمی گیرید؟ آیا به دنبال راهی راحت و کاربردی برای باز کردن خانه خود هستید؟

مواد مورد نیاز برای ساخت محلول غیر شیمیایی

سه لیوان جوش شیرین (توجه داشته باشید که جوش شیرین با آب مخلوط نشود)
دو لیوان سرکه، یک عدد (پودر)، یک پارچه حوله ای

مرحله اول:

نصف محتوی جوش شیرین را در کف شور اشپز خانه یا سینک می ریزیم. برای این کار جوش شیرین را به صورت خشک استفاده کنید. اصلا با آب مخلوط نکنید تا مرحله اول کار به درستی انجام شود.

گام دوم:

یک دستمال یا حوله را در اطراف کفشور قرار دهید. با دست دیگر مقداری سرکه روی جوش شیرین بریزید. بهتر است دو شخص این کار را انجام دهند تا نتیجه بهتری بگیرند.
یک فرد پارچه را نگه دارید. سپس نفر اول پس از ریختن ، پارچه را محکم روی کف شور فشار می دهد و نگه می دارد. تا باهم واکنش دهند.

مرحله سوم:

بعد از حدود 20 دقیقه، پارچه را از کفشور بیرون بیاورید. ذرات جوش شیرین با سرکه مخلوط می شوند تا گاز شیرین به ارمغان بیاید . پس از برداشتن پارچه تاید، آب جوش را در کفشور بریزید تا لوله کاملا تمیز شود.

در حال حاضر سرویس لوله بازکنی یکی از فعالیت های مورد استفاده در زمینه خدمات ساختمانی می باشد که ممکن است در هر زمان و مکانی نیاز باشد. در گذشته تغییر شبکه فاضلاب پیچیدگی چندانی در ساختار خود نداشت اما به مرور زمان و با ساختار منازل مسکونی تغییراتی در این شبکه ها ایجاد می شود که نیاز به خدمات را بیش از پیش در بین مردم احساس می کند.

لوله بازکنی پونک

شرکت نوین لوله در طول 35 سال سابقه خود راه حلی ویژه برای مشتریان همیشگی خود دارد.
با این راهکار لوله هایی که گرفتگی خاص و جزئی دارند حتی در مواردی گرفتگی سخت را باز می کنند

لوله فاضلاب، یک روش بهداشتی برای دفع فضولات تولید شده در ساختمان است. بنابراین، مشکل غیرمنتظره نیست و بیشتر به نحوه استفاده شما از آن بستگی دارد. با توجه به نیاز ساختمان، خدمات پشتیبانی در اختیار شما قرار می گیرد.

روش کار دستگاه فنر

دستگاه فنر به دو صورت تمام اتوماتیک و نیمه با قدرت موتور متفاوت ساخت و به بازار عرضه می شود.
این دستگاه بدین صورت عمل می کند که ابتدا فنر را از پشت دستگاه رد می کنیم و سپس با دست آن را از زانویی اولیه عبور می دهیم.

با استفاده از کلید راست و چپ، دستگاه فنر در داخل لوله به جلو و عقب حرکت می دهد. سرفنر الماسه که به فنر وصل می شود حتی می تواند گرفتگی سیمان را از بین ببرد.
جالب است بدانید ، نیروی دوران فنرها به قدری زیاد است که می تواند فنر را تا 470 دور بچرخاند. نکته ای که در انجام این فرآیند باید به آن توجه کرد. استفاده از شیلنگ با فشار آب بالا هنگام چرخش فنر داخل لوله برای هدایت پسماند و زباله ها به داخل چاه می باشد.

انواع دستگاه فنر 

انواع مختلف این دستگاه ها را می توان به دو جهت تقسیم کرد:

تمام اتوماتیک _نیمه _ساده :

1-1)دستگاه کیفی : این دستگاه نیز به دلیل خوش دست بودن و راحتی طرفداران زیادی دارد. استفاده از آن در صورت گرفتگی لوله بازکنی پونک تاثیر دارد.

1-2)لوله بازکنی پونک فنری ساده : این مدل از فنرهای موجود کمتر از دو گزینه قبلی استفاده می کند، زیرا بدون سر فنر خاص، قابل اعتماد و فنر قفل کننده هستند اما به طور کلی در مواردی که واقعا استفاده و کار می کنند. .

2) تفاوت در ساختار ظاهری و درونی :

تنوع ساختاری ژنراتورهای لوله بازکنی پونک زیاد است و هر کدام از آنها ظاهر و قدرت و خروجی موتور متفاوتی دارند.
دستگاه فنر سه پایه، با کیفیت، شارژی، مته، فنر ارابه و … از انواع کاربرد این دستگاه است و تعداد مواردی که گفتیم قدرت موتور، مسافتی که در هر دقیقه انجام می شود و اندازه بهار. می دهد. تفاوت های مختلف در موقعیت های مختلف استفاده می شود. با تاثیر دستگاه فنر در سرویس لوله بازکنی آشنا شوید!

 

09101702050

 

شتر گلو و فواید آن 

شتر گلو انواع و ابعاد مختلفی دارد اما شکل آن یکی است. که زیر سینک اصلی است. زیر کاسه توالت قرار دارد. زیر کاسه توالت زانویی، زیر کف شورها و هر لوله ای که به فاضلاب متصل می شود نصب می شود. و وظیفه اش این است که زباله ها را نگه دارد و نگذارد از لوله عبور کند. عملکرد اصلی دیگر آن حفظ آب و جلوگیری از بوی بد فاضلاب است.

کاربرد سیفون

 شتر گلو یک ابتکار ساده و در عین حال بسیار کاربردی است که به دلیل انحنای آن از پخش بو جلوگیری می کند. وقتی از آب در لوله بازکنی پونک ماشین ظرفشویی یا توالت استفاده می کنند. سیفون مقداری آب را نگه می دارد و بقیه را به سمت خود می فرستد. به محلی که آب در آن باقی می ماند سد می گویند. و اگر در آنجا آب نباشد، گلوی شتر درست کار نمی کند یا کار خود را درست انجام نمی دهد.

از جمله فواید دیگر سیفون

 • اجازه نمی دهد حشرات و سوسک ها وارد خانه شما شوند.
 • با آبی که لوله را در اول نگه می دارد. از انتقال هوا به داخل لوله جلوگیری می کند.
 • این کار از پوسیدگی داخل لوله ها نیز جلوگیری می کند.
 • در نهایت زباله های داخل لوله ها قطع می شود که منجر به خرابی لوله ها نمی شود.

،لوله بازکنی بهارستان. پینترست

پاسخ به برخی از سوالات شما

آیا گرفتگی لوله فاضلاب با اسید رفع می شود؟

انسداد توالت و آشپزخانه باهم دیگر کاملا متفاوت است همچنین استفاده از اسید لوله بازکنی نیز ترفند خودش را دارد. اگر می خواهید لوله را با اسید باز کنید و نتیجه بگیرید باید راهنمای آن را مطالعه کنید.

هزینه ی باز کردن لوله با سه نظام چقدر است؟

اگر با فنر های معمولی راه آب فاضلاب باز نشود احتمالا از سه نظام و فنر تراش استفاده می کنند که تعفه ی آن در سال 1401 هر عدد 350 هزار تومان است.

آیا برای دیدن داخل لوله دوربین وجود دارد؟

برخی از افراد مشکل گرفتگی را حل می کنند ولی بعد از چند مدت دوباره مسدود می شود و می خواهند بدانند که داخل لوله چه چیزی گیر کرده است. برای مشاهده داخل لوله دوربین فنری وجود دارد که تمام قسمت لوله را توسط صفحه موبایل به شما نشان می دهد.

از کجا بفهمیم که چاه فاضلاب پر شده است؟

اگر آب فاضلاب از پارکینگ شما بالا می آید و بعد از چند دقیقه پایین میرود احتمالا چاه فاضلاب پر شده است. توجه داشته باشید اگر چند بار شاهد این اتفاق شدید.

آیا شرکت ما کار خود را ضمانت می کند؟

سرویکاران ما بعد از انجام کار فاکتور معتبری ارائه می دهند که هم از تخفیف برخوردار می شوید و تا دو هفته ضمانت کتبی داریم.

 

 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

8 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی پونک تهران زیر نظر اتحادیه»

 1. با سلام و خسته نباشید خدمت لوله بازکنی پونک دیروز تماس گرفتم از سرویسکاراتون اومدن چاه توالت توش کلی ماسه بود همه رو کشیدن بیرون و درست شد گرفتگی. ممنون از شما

 2. سلام خدمت شرکت لوله بازکنی پونک خسته نباشید این فاضلاب آشپرخونه اول صبی زده بالا زنگ زدم برنداشتین می خواستم بگم ایم عید هستید بیاید اینو درست کنید؟

  1. لوله بازکنی نوین

   با سلام احتمالا خط اشغال بوده ما به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت شما هستیم قیمت فنر های معمولی با دستگاه ژنراتور برقی 70 هزار تومان هستش برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 3. لوله بازکنی نوین

  با سلام و خسته نباشید خدمت لوله بازکنی پونک ممنون از خدمات شما علی و تمیز و بهداشتی

 4. با سلام خدمت لوله بازکنی پونک ما یکی از شرکت های معتبر در حوزه ی تاسیسات لوله کشی آب تعمیرات پکیج و آبگرمکن در پونک هستیم مایل به همکاری هستید؟

 5. سلام و درود خدمت لوله بازکنی پونک ما یه ساختمون داریم تو مخبری ۷ طبقه اس ۱۴ واحد اینا بعضی از لوله هاشون گرفته میخواستم ببینم میتونید تشریف بیارید تماس گرفتم برنداشتید لطفا اگر پیاممو دیدید جواب بدین ممنون

  1. لوله بازکنی نوین

   با سلام و خسته نباشید لطفا شماره تماستون رو در اینجا برای ما بگذارید تا بتوانیم با شما تماس بگیریم. ارسال سرویسکارمون کم تر از 20 دقیقه به لوله بازکنی پونک اعزام میشه.تمام گرفتگی های منزلتون رو به ما بسپارید با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)