لوله بازکنی غرب تهران

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت نوین در لوله بازکنی غرب تهران دارای بیش از ۲۵سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه بوده و تمامی هزینه ها و تعرفه های کار طبق نرخ اتحادیه می باشد. انجام خدمات تاسیساتی به صورت شبانه روزی و تضمینی.

راهنمای نصب شیر روشویی و ظرفشویی در لوله بازکنی غرب تهران

جهت نصب شیر روشویی می توانید به سادگی و به کمک راهنمایی ذیل،یا تماس با لوله بازکنی نوین خودتان در زمان اندک شیر روشویی را نصب کنید.

جهت نصب شیر روشویی قدم به قدم با ما همراه باشید.

در هر مرحله از کار اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با لوله بازکنی غرب تهران تماس گرفته و از همکاران ما راهنمایی و مشاوره رایگان بخواهید.

۱- شیر اصلی آب را قطع کنید.در پوش های لوله کشی مربوط به آب سرد و گرم را بازکنید.بهتر است برای نشانه گذاری شیر آب گرم و سرد از دو برچسب رنگی استفاده کنید.

برچسب آبی را زیر لوله آب سرد و برچسب قرمز را زیر لوله آب گرم بچسبانید.(احتیاط همیشه شرط عقل است.)

سپس جریان آب را برای چند لحظه کوتاه برقرار کنید تا رسوبات و مواد زائد احتمالی موجود در لوله ها تخلیه شوند.

لوله بازکنی غرب تهران همه روزه و به صورت شبانه روی در خدمت ساکنین غرب تهران می باشد.

شماره تماس : ۴۴۳۰۷۲۷۴

ارزانترین خدمات لوله بازکنی غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی

۲- اورینگ(اورینگ یک نوع واشر است که جهت آببندی استفاده می شود و به شکل O می باشد.محل قرار گیری شیر بر روی سنگ روشویی را پر می کند تا شیر در آن محل محکم و ثابت بماند.) موجود در بسته بندی شیر را بر روی سوراخ سنگ روشویی قرار داده و شیر و شلنگ های متصل به آن را از بالا و از سوراخ سنگ روشویی رد کنید.کف شیر بر روی اورینگ قرار گرفته و از پایین شلنگ ها را محکم بگید و با دست دیگر محل قرار گیری شیر بر روی سنگ روشویی را به طور دقیق تنظیم کنید.

۳- از پایین ابتدا واشر سپس بست نعلی شکل و پس از ان مهره را در جای خود محکم،در حدی که به سنگ روشویی آسیب نرسد،محکم ببندید.

۴- در این مرحله شلنگ های آب سرد و گرم را به شیر های پیسوار سرد و گرم وصل کنید.جهت جلوگیری از ایجاد پیچش در شلنگ ها،هنگام بستن شلنگ، آن را با دست خود ثابت نگه دارید.سپس شیر پیسوار را بازکنید تا از نبود نشتی در شیرهای پیسوار مطمئن شوید.

لوله بازکنی غرب تهران فوری با کمترین قیمت
لوله بازکنی غرب تهران بدون کثیف کاری

شرکت لوله بازکنی نوین مفتخر است به ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات:

لوله بازکنی جنت آباد، لوله بازکنی اکباتان ،لوله بازکنی سعادت آباد،لوله بازکنی شاهین ،لوله بازکنی شهرک نفت ،لوله بازکنی تهرانسر،لوله بازکنی شهران،لوله بازکنی ستارخان،لوله بازکنی شهر زیبا،لوله بازکنی صادقیه،لوله بازکنی پونک،لوله بازکنی جنت آباد،لوله بازکنی بلوار فردوس،لوله بازکنی مرکز تهران،لوله بازکنی آزادی،لوله بازکنی باغ فیض.لوله بازکنی منطقه ۲۲ ،لوله بازکنی منطقه ۲۱

اینساگرام

خدمات لوله بازکنی غرب تهران،بدون کثیف کاری،شبانه روزی،فوری و توسط اکیپ ماهر فقط با یک تماس

۴۴۳۰۷۲۷۴

Call Now Button