لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی غرب تهران ارزان ترین لوله بازکنی در غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی تضمینی

آیا با مشکل لوله بازکنی غرب تهران مواجه هستید؟شرکت لوله بازکنی در غرب تهران در کنار شماست تا برای همیشه از گرفتگی مداوم لوله ها با کم ترین هزینه راحت شوید.

نوین لوله در غرب تهران با 4 شعبه فعال، با تجربه ترین سرویسکار را به محل شما اعزام می کند.

نگران هزینه و زمان نباشید. با پایین ترین نرخ زیر اتحادیه و منصفانه ترین قیمت، به سرعت بالا، نیروهای موتوری نوین لوله همیشه آماده و فعال می باشند.

شرکت لوله بازکنی غرب تهران، به صورت شبانه روزی فعالیت دارد. اگر مشکل گرفتگی در منزل دارید کافیست با شماره 09101702050 بگیرید.

این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد و کلیه خدمات با قیمت های مناسب، کاملا تمیز و بهداشتی با 45% تخفیف در سال جدید انجام می شود.

نحوه سرویس دهی لوله بازکنی غرب تهران

این شرکت با فعالیت شبانه روزی یکی از نزدیکترین شعبات به منزل و محل کار شما می باشد. یکی از امتیاز های ما خدمات دهی در اسرع وقت و کم تر از 20 دقیقه به تمام مناطق غرب تهران است.

هنگامی که شما با ما تماس میگیرید بلافاصله آدرس و لوکیشن شما به سرویسکار فعال در غرب تهران و نزدیک به محل شما ارسال می شود اگر در هنگام شب نیز با مشکل لوله بازکنی در غرب تهران مواجه شدید نگران نباشید ما به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی در خدمت شما هستیم.

اگر می خواهید آشپزخانه یا توالت منزلتان بعد از اتمام گرفتگی و رفع آن تمیز و مثل روز اول بدون کثیف کاری باشد. پس محل خوبی را انتخاب کرده اید!! ما همه ی افراد خود را توجیه می کنیم تا بعد از اتمام کار خود محل مورد نظر را تمیز و بدون کثیفی تحویل دهند و مشتری نیز با این کار از ما راضی می شود.

متخصصین تمیز و باتجربه

استفاده از فنر های جداگانه و ضدعفونی برای توالت و آشپزخانه و حمام، اکثر افراد هنگام کار از ما می پرسند که این فنر همان فنریست که برای توالت می زنید؟

اگر توجه کنید در هنگام تماس، منشی از شما می پرسد که مشکل انسداد لوله در آشپزخانه است یا توالت؟ پس از این که شما اعلام گرفتگی را در هر محل از خانه اعلام کردید سرویسکاران ما فنر مخصوص با همان محل را می آورند و تمامی دستگاه ها قبل از اعزام به محل کار کاملا ضد عفونی می شود.

معرفی شرکت لوله بازکنی نوین

✅ سرویس دهی به تمام مناطق غرب تهران بازدید رایگان بدون دریافت عجرت
تخفیف ویژه برای ایام محرم و اعیاد استفاده از فنر های جداگانه برای توالت و آشپزخانه
✅ لوله بازکنی تهران ارزان تر از همه جا رعایت نکات بهداشتی ضد عفونی دستگاه ها
لوله بازکنی شبانه روزی و بدون تعطیلات زیر نظر اتحادیه ضمانت کار با فاکتور معتبر

خدمات لوله بازکنی غرب تهران

 • خدمات فوری بازکردن توالت ایرانی و دستشویی فرنگی توسط اکیپ ماهر
 • 150 نفر نیروی کار تجربه دیده و تشخیص کار حرفه ای
 • رفع انسداد انواع فاضلاب آشپزخانه حمام و سرویس بهداشتی
 • دستگاه های قوی و پرقدرت بروز در غرب تهران 
 • استفاده از فنر های جداگانه برای توالت و حمام جهت حفظ نظافت 
 • ضد عفونی تمامی ابزار ها با محلول پاک کننده
 • رفع لوله های سینک ظرفشویی و روشویی
 • لوله بازکنی غرب تهران با دستگاه مدرن کیفی
 • بدون کوچک ترین کثیف کاری و ایجاد سرو صدا در شب
 • تعویض اتصالات زیر سینک
 • چربی زدایی و رسوب گیری لوله ها
 • تشخیص ایراد گرفتگی لوله و تضمین 15 روز بعد از رفع گرفتگی.

شعبه دیگر ما در لوله بازکنی جنت اباد

 • باز کردن راه اب کفشور حمام، حیاط، آشپزخانه و… با دستگاه فنرزن برقی
 • دارای دستگاه تراکم هوا و دستگاه پمپ واتر جت
 • رفع انسداد لوله های پارکینگ (گرفتگی با ماسه یا برگ درختان) 
 • دستگاه مکش برای بیرون آوردن ماسه از فاضلاب
 • حل مشکل بودهی چاه با استفاده از روش‌های خاص و محلول های ضد بودهی لوله
 • رفع انسداد لوله پشت بام و موتورخانه با فنر های 30 متری 100% تضمینی
 • تضمین کامل، رفع گرفتگی انواع لوله ای منزل

اگر در منزلتان هنگام ظهر یا شب بوی بدی استشمام می کنید احتمالا باید فاضلاب منزلتان بوگیری شود. 

این کار تخصص ماست فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا در عرض 20 دقیقه در محل حاضر شویم و مشکل شما را برطرف کنیم.

مزایای انتخاب لوله بازکنی غرب تهران

تمامی نیرو ها در غرب تهران الزام به رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی هستند.

استفاده از ماسک، دستکش یکبار مصرف و مواد ضد عفونی کننده جزو اصلی ترین قوانین کار ما در ایام کروناست؛ پس به ما اعتماد کنید!.
نوین لوله با استفاده از ابزار ها و دستگاه های بروز تمام لوله های مسدود را به صورت تضمینی بدون کنده کاری در سریع ترین زمان باز می کنند.

سرویسکاران این شرکت در انتخاب یک فرد حرفه ای، تجربه و کار بلدی حرف اول را میزند!
و پس از آن تعهد و دلسوزی و تعیین تعرفه مناسب بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه تهران، در اولویت های بعدی گزینش قرار می گیرند.
چیزی که در این میان مهم است، ارزیابی عملکرد هر لوله بازکنی غرب تهران در نوین لوله توسط سیستم رضایت سنجی آن می باشد .
که به شدت با هر گونه مورد مشکوک، برخورد می شود و تنها افرادی که صلاحیت های لازم جهت همکاری داشته باشند به عنوان سرویسکار در این شرکت کار می کنند.

قیمت لوله بازکنی غرب تهران

احتمالا قبل از انتخاب هر وسیله یا شرکتی برای انجام کار در منزلتان ابتدا قیمت و هزینه ی آن را پرس و جو می کنیم.

بنابراین در ادامه چند نوع از قیمت های لوله بازکنی در غرب تهران را برای شما نوشته ایم اما به طور کلی این کار توافق با مشتری می باشد.

مهم ترین اولویت در این شرکت رضایت مشتری می باشد. کلیه قیمتها طبق مصوبه اتحادیه میباشد.

خدمات رایگان برای مشتریان

منظور از رایگان بودن باز کردن لوله ها این است که اگر مشکلی برای شما درباره ی گرفتگی فاضلاب مجدد، پیش بیاید و با لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید، سرویسکار به محل می آید.

همچنین انجام کلیه ی خدمات برای افراد نیازمند و ضعفا کاملا رایگان می باشد.

پس از رفع گرفتگی و مشکل شما یک کارت ویزیت که شماره ی شخصی این شرکت می باشد به شما می دهد.

در صورتی که مجددا مشکل مسدود شدن فاضلاب برای شما یا همسایگانتان پیش آید و با ما تماس بگیرید رفع انسداد با 40درصد تخفیف انجام می شود.

این کار نه تنها به نفع شما خواهد بود بلکه برای ما یک اعتبار محسوب می شود . که با نگه داشتن مشتری بیشتر و رضایت شما از شرکت ما به کسب و کار ما نیز کمک خواهید کرد.

لوله بازکنی غرب تهران معتبر ترین شرکت لوله بازکنی در غرب تهران

تشخیص گرفتگی فاضلاب

برخی از مشتریان با ما تماس میکیرند اما مشکل دقیق لوله را نمی دانند این که از کجا مطمئن شویم لوله فاضلاب مسدود است یا از جای دیگری مشکل دارد چند راه وجود دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

آشپزخانه: اغلب فاضلاب آشپزخانه، بیشتر از جاهای دیگر مسدود می شود اما قبل از تماس با شرکت لوله بازکنی غرب تهران به چند مورد توجه کنید! هنگامی که آب را باز می کنید اما از سینک پایین نمی رود و داخل سینک پر می شود ابتدا خرطومی را از زیر کابینت داخل دیوار به بیرون بکشید و دوباره چک کنید که آب پایین میرود یا نه!

اگر در این صورت نیز آب داخل سینک در همان حالت ثابت باقی ماند مطمئن باشید که فاضلاب دیوار نگرفته! فقط کافیست اتصالات زیر سینک را باز کنید و داخل ان ها را تمیز کنید.

تست اتصالات زیر سینک

اگر آب را باز میکنید و آب مصرفی از پایین خرطومی به بیرون می ریزد احتمال 50% وجود دارد که خروطومی یا همان لوله سفید رنگ در محل خود آب بندی نشده است!! ابتدا برای تست این کار دور خرطومی را نایلون بپیچید و در جای خود قرار دهید همزمان که آب را باز میکنید با دست خود لوله را نگه دارید. اگر آب از داخل سینک بالا آمد اینبار فاضلاب دیوار مسدود شده است.

 در صورتی که آب را باز میکنید و آب مصرفی از کف شور بالا نمی آید احتمال 60% ممکن است که خودتان به راختی مشکل را حل کنید!!در این صورت اکثرا زانویی فاضلاب داخل دیوار از فاصله ی 30 سانتی مسدود شده است!!. و شما با استفاده از یک شلنگ آب و یک عدد کهنه که به دور شلنگ بپبچید و داخل لوله فرو کنید و آب را باز کنید به راحتی مسیر لوله باز می شود.

پیشگیری از گرفتگی مجدد لوله ها

1-اولین کاری که باید انجام دهید این است که در خروجی هر کفشور و فاضلاب آشپزخانه و سینک ظرفشویی توری مناسب قرار دهید.

2-استفاده از محلول های شیمیایی برای لوله های پلیکا هر 2 ماه یکبار، طرز استفاده از محلول ها در شب مقداری از اسید لوله بازکنی در غرب تهران را داخل فاضلاب بریزید.  و تا صبح آب را باز نکنید.

توجه داشته باشید که ریختن اسید داخل فاضلاب های چدنی بسیار زیان آور است و در بعضی موارد شاهد سوراخی و یا پوسیدگی لوله می شویم.

3-با استفاده از یک فنر دستی هر 6ماه داخل فاضلاب ها را سرویس کنید فنر دستی را می توانید از فروشگاه های لوله و اتصالات در لوله بازکنی غرب تهران تهیه کنید.

4- از ریختن تفاله چای و پسماند غذا در سینک ظرفشویی خودداری کنید. و در هنگام شستن ظرف ها روغن ته قابلمه را به کیسه زباله بریزید.

5-در سرویس بهداشتی خود یک سطل زباله قرار دهید و دستمال کاغذی را حتما در سطل بیاندازید . و در حمام موهای خود را به فاضلاب نریزید علت اصلی گرفتگی در لوله حمام، مو می باشد.

چند روش برای لوله بازکنی غرب تهران

هنگامی که فاضلاب توالت فرنگی شما مسدود شد ابتدا دستکش به دست کنید البته این کار کمی کثیف کاری دارد اما با این ترفند می توانید خودتان آن را باز کنید.

شلنگ سرویس بهداشتی را داخل زانویی توالت فرنگی هدایت کنید و دور آن را با پارچه محکم سفت کنید شیر آب را باز کنید. سپس با دست خود شلنگ را داخل سیفون نگه دارید.

پس از دو الی سه دقیقه شلنگ را در بیاورید . فشار آب باعث می شود که تمام گرفتگی ها باز شود. البته این کار به فشار زیاد آب بستگی دارد.

نحوه ی درآوردن فرچه از چاه توالت

اگر فرچه داخل توالت بیافتد ابتدا یک سیم یا میل گرد تهیه کنید و آن را روی اجاق گاز داغ کنید.

میل گرد را سریعا به داخل سنگ فشار دهید طوری که به فرچه بچسبد. بعد از گذشت زمان 5 دقیقه میلگرد که سرد شد کاملا به فرچه می چسد و می توانید میل گرد را به بالا بکشید.

در صورتی که کف شوی آشپز خانه مسدود شد اصلا نگران نباشید شما می توانید با تماس شبانه روزی با شرکت لوله بازکنی غرب تهران سریعا درخواست لوله بازکن بکنید.

روش های تمیز کردن اتصالات سینک

در اکثر منازل اتصالات سینک ظرفشویی به دلیل چربی و پسماند غذا مسدود می شود. در این مواقع افراد فکر می کنند که فاضلاب اصلی مسدود است.

اما با این روش می توانید تمام لوله های زیر سینک را باز کنید و داخل آن را ببنید . هنگامی که اتصالات لوله بازکنی غرب تهران زیر سینک پر از چربی می شود حتما آن را تمیز کنید.

در صورتی که سیفون سینک را تمیز نکنید تمام چربی ها به داخل فاضلاب اصلی هدایت می شوند. این امر باعث گرفتگی لوله اصلی ساختمان می شود.

1- درصورتی که سینک دارای اتصالات پیچیده است. ابتدا با تلفن همراه خود یک عکس از تمام لوله های اتصالات تهیه کنید . این کار سبب می شود تا در هنگام بست لوله ها به مشکل بر نخورید.

لوله بازکنی غرب تهران شبانه روزی

2- با یک پیچ گوشتی از بالای سینک ظرفشویی پیچ توری را بازکنید با یک دست خود سیفون زیر سینک را بازکنید. اگر سینک دو لگنه باشد لگن دوم آن را نیز با پیچ گوشتی باز کنید.

3-لوله خرطومی را از دیوار جدا کنید و یک لگن در زیر اتصالات قرار دهید. تمام اتصالات لوله را به حیاط یا محل شستشو ببرید و تمامی آن ها را از هم جدا کنید.

شعبه دیگر ما در لوله بازکنی مرزداران

4- پس از این که لوله ها را باز کردید شاهد این می شوید که تمامی چربی ها به دیواره ی خرطومی و سیفون می چسبند.

5- با یک اسکاج و مایع ظرفشویی دیواره ی لوله ها را کامل شستشو دهید اگر دستتان به داخل خرطومی نرسید می توانید از یک سیم استفاده کنید.

6- پس از شستشو، تمام اتصالات را داخل لگن بریزید و همانند عکسی گه گرفته اید در جای خود ببندید.

7-در صورتی که هنگام باز و بست اتصالات به مشکل برخوردید می توانید با شرکت لوله بازکنی غرب تهران تماس بگیرید. کارشناسان ما در تمام شبانه روز شما را راهنمایی می کنند.

انجام تخلیه- چاه و فاضلاب

 • ماشین های 12000 لیتری و 8000 لیتری، پادسان
 • توسط پمپ های کف کش و مکنده برای استفاده در انواع چاه های عمیق و سپتیک ها با طول ارتفاع بالا.
 • لایروبی چاه کهنه توسط مقنی های باتجربه و کار بلد بدون پر شدگی مجدد در زمان کوتاه
 • لوله بازکنی در غرب تهران، تخلیه سپتیک رفع نم و رطوبت
 • رفع گیر لوله فاضلاب توالت، آشپزخانه، دستشویی، پشت بام و…
 • توالت فرنگی و ایرانی، لوله های مسدود با قیر و سیمان
 • کیفت انجام کار با بهترین قیمت و ابزار در سریع ترین زمان
 • مجرب ترین سرویسکاران بدون خرابی ۲۴ ساعت شبانه روزی در سراسر تهران

رفع بوی نامطبوع به صورت تضمینی

اگر ساختمان یا داخل آپارتمان شما بوی بد می دهد فقط با ما تماس بگیرید. اگر چاه شما است و نیاز به تخلیه دارد ما با تانکرهای بزرگ و کوچک، پمپ لجن کش، آبکش و تانکر مکنده، پمپ ساکشن در خدمت شما هستیم.

مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد نیاز به حفر دارید یا می خواهید چاه قدیمی رو ترمیم کنید تماس بگیرید. هر کاری در مورد خدمات فنی و مهندسی ساختمان و تاسیسات دارید از ما مشاوره رایگان بگیرید.

خدمات لوله بازکنی غرب تهران،بدون کثیف کاری،شبانه روزی،فوری و توسط اکیپ ماهر فقط با یک تماس.

اینستاگرام

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)