چاه بازکنی شیخ بهایی

لوله بازکنی شیخ بهایی

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی شیخ بهایی یکی از بهترین شرکت ها با ابزار ها و فناوری های مدرن در حوضه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد. که با در اختیار داشتن ۱۳۵ سرویس کار با تجربه در سراسر تهران آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.


قیمت منصفانه در چاه بازکنی شیخ بهایی

با توجه به انواع خدمات متنوع در لوله بازکنی و استفاده از انواع مختلف فنر و دستگاه در حین کار قیمت ها نیز متغیر می باشد. اما شما هشهریان می توانید قبل از رسیدن نیرو و شروع به کار قیمت را تلفنی از سرویس کاران و همکاران ما جویا شوید. زیرا نیروهای چاه بازکنی شیخ بهایی با توجه به نوع گرفتگی لوله و انواع  فنر قیمت های متغیری را دریافت می کنند.اما شما نگران هزینه نباشید. زیرا که قیمت ها و تعرفه ای ما زیر نظر اتحادیه چاه بازکنی کل تهران بوده و در غیر آن صورت تخلف محسوب می شود.

مراحل باز کردن لوله های سیمانی و ابزار های مورد نیاز :

در این بخش می خواهیم نحوه ی باز کردن لوله های سخت که با سیمان یا ریخته شدن دوقاب گرفته می شوند را توسط لوله بازکنی شیخ بهایی به اشتراک بگذاریم. اکثر اوقات در ساختمان پیش می آید که واحد مسکونی تان را بازسازی می کنید و کارگرانی درآن جا مشغول به کار هستند. هنگام کار ناخواسته به داخل لوله سیمان یا ماسه ریخته می شود. و شما مجبور به تعویض لوله و کندن دوباره ی منزلتان می شوید.اما ما به شما می گوییم نیاز به تعویض لوله یا کندن ندارید. کافیست با شرکت ما تماس بگیرید.

چاه بازکنی شیخ بهایی

طریقه ی باز کردن با مواد مخصوص و دستگاه واتر جت :

ما برای باز کردن لوله های سیمانی از دستگاهی به نام واتر جت استفاده می کنیم. که قدرت این دستگاه ۸ برابر دستگاه های معمولی است. همچنین مواد مخصوصی برای شل کردن یا آب کردن سیمان داریم. که می توانیم در لوله بازکنی شیخ بهایی بدون کنده کاری و با قیمت به صرفه مشکل گرفتگی شما را حل کنیم.

روش باز کردن کاسه توالت که با سیمان پر شده است :

روش باز کردن ابتدا مواد مخصوصی که داریم را در داخل چاه می ریزیم تا سیمان بعد از چند دقیقه کمی از حالت سفتی خود دربیاید. سپس با دستگاه رسوب تراش واتر جت اقدام به باز کردن می کنیم.

از جمله دیگر خدمات ما در لوله بازکنی شیخ بهایی

  1. باز کردن لوله های سخت و سیمانی کف شور پشت بام رایزر های اصلی و دریچه اگو.
  2. درآوردن گوشی.حلقه.طلا.انگشتر و…از چاه با دستگاه های بروز صد درصد تضمینی..
  3. تخلیه چاه و چاه بازکنی شیخ بهایی با ماشین های بزرگ-کوچک پمپ-لجن کش و…تخلیه ی سپتینگ ها و منحول.
  4. نصب و تعویض شیر آلات  لوله کشی فاضلاب تعویض کاسه توالت و توالت فرنگی و ایرانی
  5. ما در صفحه ی لوله بازکنی شهرک ولیعصر طرز تخلیه کردن چاه و لایروبی کف چاه را به صورت کامل توضیح داده ایم.

کافیست با یک تماس از خدمات تاسیسات و متنوع لوله بازکنی و چاه بازکنی ما بهره مند شوید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

به صفحه ی رسمی ما در یوتیوب بپیوندید..