لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

قیمت لوله بازکنی تهران

قبل از هر گونه تماس بهتر است از هزینه لوله بازکنی مطلع باشید. به طور کلی در تعیین قیمت، نوع و محل گرفتگی، استفاده از ابزار یا فنر مخصوص، جنس لوله های آب و فاضلاب، متراژ فنر مورد استفاده و مدت زمان رفع گرفتگی از عوامل مهم تعیین کننده قیمت هستند.

قیمت لوله بازکنی سالانه طبق انجمن لوله بازکنی نوین لوله و زیر نظر اتحادیه اعلام می شود. این شرکت با کمک تیم ماهر، ارائه خدمات با کیفیت و قیمت های به صرفه رضایت مشتریان را به خود جلب کرده است.

قیمت و هزینه لوه بازکنی و تخلیه چاه در سال 1401 چند است؟ 09101702050

قیمت و هزینه لوله بازکنی

✅ ساعات فعالیت شبانه روزی کل ایام هفته
نحوه کار فنر برقی و کپرسور هوا
✅ قیمت و تعرفه تخفیف 45 درصد
تضمین کار ارائه فاکتور معتبر

نرخ اتحادیه لوله بازکنی سال 1401

قیمت لوله بازکنی با فنر در تهران

اگر بخواهیم برای قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه یک لیست ثابت ارائه دهیم، ممکن است تمام مشتریان بعد از تماس و انجام کار از تفاوت هزینه ها گله مند شوند. زیرا این نرخ ها در همه جا و با توجه به عوامل مهم تغییر می کند.

به طور مثال خانه ای را در نظر بگیرید که انشعابات لوله فاضلاب و سیستم لوله کشی از پایه و اساس ایراد دارد. ولی در منطقه ای دیگر جنس لوله کشی قدیمی و چدن هستند. با توجه به سختی کار، مقدار هزینه ها متفاوت است.

قیمت لوله بازکنی با فنر سه نظام

سه نظام یک ابزار مصرفی است. برای گرفتگی های سخت با مصالح ساختمانی ( شن، ماسه، سیمان و نخاله ) در منازل نوساز یا در حال بازسانی، مورد استفاده قرار می گیرد.

این ابزارهای کوچک و کار آمد، داخل دستگاه های فنر زنی قرار دارند. تعداد سه نظام لوله بازکنی توجه به قدرت موتور دستگاه متغیر است. این ابزاها، قدرت فنر را چند برابر می کنند. قیمت باتوجه به تعداد مصرف آن ها معمولا از یک تا 12 عدد محاسبه می شود.

هزینه ایاب و ذهاب

در صورتی که محل مشتری با شرکت فاصله بیش تر از نیم ساعت داشته باشد، مبلغی ناچیز که در صورت توافق مشتری دریافت می شود. هزینه ایاب و ذهاب به قیمت لوله بازکنی اضافه می شود.

شرکت فنی نوین از نزدیک ترین شعبه، سرویسکار را بلافاصله اعزام می کند. تا هزینه ایاب و ذهاب به صفر برسد.

عوامل اثر گذار در قیمت

  • نوع انسداد :  گرفتگی با یک جسم، دستمال کاغذی، مو و چربی، گرفتگی با مصالح ساختمانی ( سیمان، دوغاب، قیر، گچ )
  • جنس لوله : لوله چدن و قدیمی، پلیکا و دیگر لوله های معمولی
  • محل انسداد : رایزر اصلی، پشت بام، سرویس بهداشتی، حیاط، لوله های کفشور، روشویی
  • نوع ابزار مصرفی : سه نظام مصرفی، استفاده از سر فنر مخصوص، مواد چربی زدا و جرم گیر، مواد مخصوص برای رفع بودهی لوله ها
  • متراژ فنر : مواردی مانند پشت بام و پارکینگ بر خلاف لوله سینک و روشویی ها نیاز به فنرهای با طول 30 متر یا بیش تر و همچنین ابزارهای قوی تر دارند.
  • نوع دستگاه ( اتوماتیک _ نیمه اتوماتیک ) : کمپرسور باد، دستگاه موشکی، واترجت، دستگاه مکش و غیره
  • سختی و مدت زمان کار : در گرفتگی های شدید و لوله هایی که با سیمان گرفته شده است، به دستگاه و سر فنرهای قوی تری نیاز است.

انتخاب شرکت متناسب با بودجه شما

دیگر نگران هزینه ها نباشید زیرا شرکت نوین قبل از انجام خدمت، با هزینه ای مناسب با توان و بودجه شما با مشتری توافق می نماید. شرکت فنی نوین مجهز به بهترین ابزارها برای رفع مشکلات و موانع لوله های فاضلاب است.

این شرکت دارای 170 شعبه فعال در سراسر پایتخت است. به همین علت به محض تماس شما، فرد متخصص از نزدیک ترین شعبه به محل شما می آید. تا از هزینه های اضافی توسط شرکت های واسطه و سود جو جلوگیری شود

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)