لوله بازکنی شمال تهران

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت نوین در لوله بازکنی شمال تهران و تخلیه چاه شمال تهران دارای بیش از ۲۵سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه بوده و تمامی هزینه ها و تعرفه های کار طبق نرخ اتحادیه می باشد. انجام خدمات تاسیساتی به صورت شبانه روزی و تضمینی.

جهت پیشگیری از گرفتگی لوله ها در تخلیه چاه تهران چه باید کرد؟

برای پاسخ به این سوالات و سوالاتی نظیر این، مطالب این صفحه را تا آخر بخوانید.ضرر نخواهید کرد.

گرفتگی لوله های فاضلاب و نیاز به لوله بازکنی امروزه یکی از موارد و مشکلات همه گیر ساختمان های مسکونی ،اداری و تجاری می باشد.

این مشکل از دیرباز در ساختمان ها وجود دارد.ولی امروزه به دلیل افزایش آپارتمان نشینی،ساختمان های تجاری و اداری چند طبقه مشکل گرفتگی لوله ها و نیاز به لوله بازکنی بیشتر شده است که نیاز می باشد ساکنین ساختمان ها جهت دریافت خدمات لوله بازکنی با شرکت های لوله بازکنی و چاه بازکنی تماس بگیرید.

جهت دریافت خدمات لوله بازکنی شمال تهران با شرکت لوله بازکنی نوین تماس بگیرید.

خدملت درآوردن گوشی،حلقه،و هر شی دیگری که در چاه حمام و سرویس بهداشتی افتاده باشد. بازکردن لوله های سخت و سیمانی حتی لوله های رایزر اصلی،تخلیه چاه شمال تهران با ماشین های بزرگ و کوچک در کم ترین زمان ممکن.

شماره تماس جهت لوله بازکنی شمال تهران: ۰۹۱۹۶۷۹۰۰۶۹

بررسی عوامل موثر بر گرفتگی لوله های فاضلاب و نیاز به لوله بازکنی

گرفتگی لوله ها با مواد زائد و اضافی از جمله ورود باقی مانده غذا،صابون،تیغ ،توده های مو،اشیا ریز و درشت،چربی زیاد،تفاله چای ،دستمال کاغذی و نوار بهداشتی و غیره که وارد لوله های فاضلاب شده و در خمیدگی های لوله تجمع می کنند و پس از مدتی به دلیل ازدیاد و انباشته شدن مواد اضافی باعث گرفتگی لوله ها می شود.

شرکت لوله بازکنی نوین ارائه کننده خدمات برتر لوله بازکنی شمال تهران

معمولاً خانم های با سلیقه ایرانی آسانترین و راحت ترین کاری که جهت پیشگیری از گرفتگی لوله ها،انجام می دهند این است که یک توری کوچک فلزی یا پلاستیکی در دهانه لوله های حمام یا سینک ظرفشویی قرار می دهند تا از ورود مواد اضافی و آشغال به داخل لوله های فاضلاب جلوگیری کنند.

شعبه دیگر ما در لوله بازکنی شرق تهران

عامل دیگری که باعث گرفتگی لوله ها می شود رسوب مواد سخت و سیمانی به داخل لوله ها می باشد.معمولاً در ساختمان های در حال احداث اگر دقت نشود،گچ یا سیمان و خاک وارد لوله ها شده و در اثر گذشت زمان و ترکیب با آب به توده های سخت و محکم تبدیل می شوند و باعث انسداد مسیر لوله های فاضلاب می شود که نیاز به خدمات لوله بازکنی می باشد.

شرکت تخلیه چاه شرق تهران علاوه بر خدمات لوله بازکنی،خدمات تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب را نیز به طور تضمینی ارائه می کند.

opening pipe north tehran
لوله بازکنی در شمال تهران

جهت دریافت خدمات لوله بازکنی شمال تهران،با شماره ۰۹۱۹۶۷۹۰۰۶۹ تماس بگیرید.

راه حل این مشکل هم بسیار ساده می باشد.کافی است به کارگران ساختمانی که مشغول به کار می باشند بگویید که با یک توده پارچه ای یا نایلونی دهانه لوله ها را بپوشانند تا خاک، گچ و سیمان و سنگ به داخل لوله ها وارد نشود.

ولی مساله ای که وجود دارد این است که گرفتگی لوله ها با مواد سخت تنها توسط گچ و سیمان اتفاق نمی افتد.اگر رو.غن و چربی زیاد از طریق لوله ها از جمله لوله سینک ظرفشویی وارد لوله ها شوند،این مواد به دلیل ماهیت چسبندگی که دارند،  به ویژه در قسمت خمیدگی های لوله به دیواره های لوله می چسبند.

تخلیه چاه لوله بازکنی شمال تهران

حال اگر مواد اضافی از قبیل باقی مانده غذا و یا تفاله چای،توده مو و غیره نیز وارد لوله ها شوند ، این مواد در مسیر حرکت خود در لوله ها به خصوص در خمیدگی های لوله به سطح لوله های چرب و چسبنده می چسبند و این موضوع پس از چند مدت باعث می شود که قطر رسوبات چسبیده به لوله ها افزایش پیدا کند و باعث گرفتگی لوله ها می شود.

ساکنین شمال تهران می توانند در صورت مواجهه با هر گونه مشکل چاه و فاضلاب با لوله بازکنی نوین تماس بگیرند تا نزدیک ترین اکیپ خود در شمال تهران را به محل اعزام کنیم.

شماره تماس در سراسر تهران : ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

 

لوله بازکنی شمال تهران 09101702050

 

 

اینستاگرام

دیگر شعبات لوله بازکنی شمال تهران در محلات مختلف شمال تهران :

لوله بازکنی تجریش       –          لوله بازکنی مینی سیتی  –  لوله بازکنی فرمانیه     –        لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی نیاوران        –          لوله بازکنی داوودیه         –  لوله بازکنی فرحزاد      –        لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی اقدسیه      –          لوله بازکنی زرگنده          –  لوله بازکنی دروس       –        لوله بازکنی کامرانیه

لوله بازکنی پل رومی    –          لوله بازکنی آراج              –  لوله بازکنی اوین          –        لوله بازکنی باغ فردوس

لوله بازکنی ظفر          –          لوله بازکنی جماران         –  لوله بازکنی شهرک غرب-        لوله بازکنی جردن

لوله بازکنی درکه         –          لوله بازکنی دارآباد          –  لوله بازکنی دزاشیب    –          لوله بازکنی سوهانک

لوله بازکنی صاحبقرانیه –          لوله بازکنی محمودیه      –  لوله بازکنی گاندی       –          لوله بازکنی قلهک

لوله بازکنی زعفرانیه    –          لوله بازکنی آجودانیه       –  لوله بازکنی فرشته      –          لوله بازکنی چیذر

لوله بازکنی ولنجک      –          لوله بازکنی سعادت آباد

 

 

 

 

 

 

Call Now Button