بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی
لوله بازکنی امیر آباد تهران 09101702050

لوله بازکنی شمال تهران

شرکت نوین در لوله بازکنی تهران دارای بیش از 25سال سابقه کار در حوزه ی لوله باز کنی شمال تهران و تخلیه چاه می باشد. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه بوده و تمامی هزینه ها و تعرفه های کار طبق نرخ اتحادیه می باشد. انجام خدمات تاسیساتی به صورت شبانه روزی و تضمینی.

لوله بازکنی شمال تهران

رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی : لوله بازکنی آشپزخانه -حمام -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه-  های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه در شمال تهران: تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و …با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری در شمال تهران با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان.

لایروبی چاه و کندن چاه در شمال تهران: لایروبی چاه کهنه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید در جردن.

لوله بازکنی شمال تهران

مهمترین خدمات در  لوله بازکنی شمال تهران

نشت یابی نشت با دستگاه تشحیص و لوله بازکنی شمال تهران
لوله کشی انشعاب فاضلاب منزل و ساختمان به فاضلاب شهری
قیر گونی و ایزوگام کاری کف حمام و دستشویی برای جلوگیری از ایجاد نم و چکه
نصب و تعویض سنگ توالت فرنگی  و همچنین سرویس مربوط به آن و چاه بازکن شمال تهران
تبدیل توالت فرنگی به ایرانی و همچنین ایرانی به فرنگی
انجام تعمیرات مربوط به تاسیسات ساختمان و انجام خدمات مربوطه
انجام رسوب گیری و جرم گیری فاضلاب آشپزخانه و حمام همچنین لوله بازکنی شمال تهران تهران
لوله کشی انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری و
تعمیر و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی

شرکت چاه بازکن شمال تهران با داشتن دستگاه ژنراتور پیشرفته که قابلیت باز کردن لوله‌ های کف شور حمام، آشپزخانه، گلخانه، حیاط، توالت،روشویی ، ظرفشویی، توالت فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، فاضلاب پشت بام، خروجی اصلی فاضلاب ساختمان می باشد. و…این ژنراتور همچنین قابلیت باز کردن لوله های سایز بزرگ و طویل را دارد.

لوله بازکنی شمال تهران

گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان ممکن است به دلایل مختلفی پیش بیاید. در صورت گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان نگران نباشید. . نوین لوله ارائه دهنده خدمات تخصصی رفع گرفتگی لوله بدون تخریب و آسیب به لوله به صورت 100% تضمینی.یکی از بارزترین ویژگی های ایران لوله ارائه خدمات بدون تعطیلی حتی ایام تعطیل به صورت شبانه روزی می باشد. چنانچه در هر ساعت از شبانه روز با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان مواجه شدید. با شماره تلفن 09101702050 تماس بگیرید.

لوله بازکنی شمال تهران

در مواقعی گرفتگی لو له فاضلاب مربوط به پر شد چاه فاضلاب هست. اگر چاه فاضلاب یا سپتیک چربی گیر پر باشد آب از پایین ترین کفشور بالا می زند.

که به ظاهر مسدودی لوله می باشد. البته علائم دیگری هم برای پر بودن چاه فاضلاب وجود دارد. برای مثال: استشمام بوی بد فاضلاب در طبقات به ویژه در واحدهای پایین و وجود حشرات موذی (سوسک) در اطراف کفشور ها و…

لوله بازکنی در شمال تهران 09101702050

گرفتگی فاضلاب شمال تهران

بازکردن مسدودی لوله ها به صورت نصفه و نیمه با روش های غیر استاندارد ممکن است به لوله های فاضلاب صدمه بزند.

موارد و روش های غیر استاندارد که به احتمال زیاد به لوله ها آسیب خواهد زد عبارتند از:

اسید ها و چنته ها: استفاده از اسید معمولا اولین گزینه خانم های خانه دار برای باز کردن گرفتگی است. استفاده از محلول لوله بازکن قوی باعث خوردگی لوله ها می شود. در نهایت از محل خوردگی و اتصالات آب به طبقه یایین نشت کرده وطبقه پایین دچار چکه سقف می شود.

اسید های لوله باز کن دارای مواد شیمیایی از جمله گازهای شیمیایی خطرناکی هستند. پراکندگی این گازها باعث ایجاد بیماریهای ریوی می شود. همچنین در صورت تماس با بدن ، باعث ایجاد سوختگی در پوست می شود.

بهترین راهکار، تماس با یک تکنسین لوله بازکن ماهر و با تجربه است. تکنسین های لوله بازکنی شمال تهران بصورت فوری با قیمت مناسب مشکل گرفتگی لوله توالت یا سینگ آشپزخانه شما را برطرف می کنند. کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

راه های باز کردن لوله فاضلاب در شمال تهران

استفاده از پمپ تراکم :.

دستگاه تراکم از یک مخزن -فشار سنج و یک موتور تولید هوا تشکیل شده است ، با زدن آن به برق هوا توسط دینام به مخزن منتقل می شود . همزمان با باز کردن شیر تخلیه فشار چندین برابر پمپ چاه باز می شود که البته سرو صدای زیادی را ایجاد می کند.

استفاده از فنر در شمال تهران

این مورد یکی از متداول ترین راه کارها برای رفع گرفتگی فاضلاب می باشد که توسط دستگاه فنر زنی انجام می شود . در صورتی که فاضلاب آشپزخانه یا دستشویی دچار مسدود شدن می شود ، کاربرد بسیار زیادی دارد . معمولا خرابی ندارد و به صرفه ترین کار می باشد.

معایب استفاده ار فنر برای توالت فرنگی :

داخل سیفون توالت سفالی می باشد، برخی از آن ها بسیار باریک می باشد که با زدن فنر ترک برداشته یا دچار شکسنگی می شود. بهتر است در صورت مسدود شدن از پمپ تراکم هوا استفاده شود..

جهت پیشگیری از گرفتگی چه باید کرد؟

گرفتگی لوله های فاضلاب و نیاز به لوله بازکنی امروزه یکی از موارد و مشکلات همه گیر ساختمان های مسکونی ،اداری و تجاری می باشد.

برای این که فاضلاب سرویس بهداشتی یا آشپز خانه مسدود نشود ابتدا باید چاه بست برای توالت و توری مناسب برای سینک ظرفشویی تهیه کنید.

از ریختن پسماند غذا و روغن ظرف ها در ظرفشویی خودداری کنید.

انداختن دستمال کاغذی داخل توالت منجر به انباشته شدن آن داخل سیفون و در نهایت مسدود شدن می شود.

هر هفته آب جوش و پودر لباس شویی را مخلوط کرده داخل لوله ی آشپزخانه بریزید. این کار تمام چربی ها را از بین می برد.

بهتر است هر6 ماه لوله های منزل را با فنر زدن سرویس کنید تا جرم و رسوب نگیرد.

از ریختن محلول ها اسید های لوله بازکنی اکیدا خودداری کنید.!!

هر دو ماه اتصالات زیر سینک را باز کرده و تمیز کنید.

جهت دریافت خدمات لوله بازکنی شمال تهران با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی شمال تهران

خدمات درآوردن گوشی،حلقه،و..توسط دستگاه مکش به صورت تضمینی

بازکردن لوله های سخت و سیمانی حتی لوله های رایزر اصلی با رسوب تراشی کامل ضمانت با فاکتور

،تخلیه چاه شمال تهران با ماشین های 12000و 8000 لیتری توسط پمپ های کف کش و مکنده در کم ترین زمان ممکن.

شماره تماس جهت لوله بازکنی: 09196790069


عوامل موثر بر گرفتگی لوله های فاضلاب

گرفتگی لوله ها با مواد زائد و اضافی ،مانند: پسماند غذا چربی زیاد،تفاله چای ،دستمال کاغذی – نوار بهداشتی و ..این مواد .پس از مدتی به دلیل ازدیاد و انباشته شدن مواد اضافی باعث گرفتگی لوله ها می شود.

مسدود شدن فاضلاب در اثر استفاده نامناسب انداختن تیغ – دستمال کاغذی- صابون و…

شستن ظرف ها با آب سرد و ریختن روغن و پسماند غذا داخل فاضلاب

لوله های چدنی هر 6 ماه حتما باید فنر زده بشود. در صورت عدم سرویس خود به خود زنگ زده و قطر آن کوچک می شود.

شرکت لوله بازکنی نوین ارائه کننده خدمات برتر

معمولاً خانم های با سلیقه ایرانی آسانترین و راحت ترین کاری که جهت پیشگیری از گرفتگی لوله ها،انجام می دهند این است که یک توری کوچک فلزی یا پلاستیکی در دهانه لوله های حمام یا سینک ظرفشویی قرار می دهند تا از ورود مواد اضافی و آشغال به داخل لوله های فاضلاب جلوگیری کنند.

اما این کار مطلقا کافی نیست انداختن مو در حمام در سیفون انباشته می شود و منجر به گرفتگی ان می شود.

شعبه دیگر ما در لوله بازکنی شمال تهران

عامل دیگر گرفتگی لوله ها، رسوب کردن مواد سخت و سیمانی درداخل لوله ها می باشد.در ساختمان های نوساز -سیمان و خاک وارد لوله ها میشود.در اثر گذشت زمان به توده های سخت و محکم تبدیل می شوند این مواد باعث انسداد مسیر لوله های فاضلاب می شود که نیاز به خدمات فنر زنی می باشد.

شرکت ما علاوه بر خدمات لوله بازکنی،خدمات تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب را نیز به طور تضمینی ارائه می کند.

جهت دریافت خدمات لوله بازکنی شمال تهران،با شماره 09196790069 تماس بگیرید.

راه حل این مشکل هم بسیار ساده می باشد.کافی است به کارگران ساختمانی که مشغول به کار می باشند بگویید که با یک توده پارچه ای یا نایلونی دهانه لوله ها را بپوشانند تا خاک، گچ و سیمان و سنگ به داخل لوله ها وارد نشود.

ولی مساله ای که وجود دارد این است که گرفتگی لوله ها با مواد سخت تنها توسط گچ و سیمان اتفاق نمی افتد.اگر رو.غن و چربی زیاد از طریق لوله ها از جمله لوله سینک ظرفشویی وارد لوله ها شوند،این مواد به دلیل ماهیت چسبندگی که دارند،  به ویژه در قسمت خمیدگی های لوله به دیواره های لوله می چسبند.

تماس با شعبع شمال تهران

ساکنین شمال تهران می توانند در صورت مواجهه با هر گونه مشکل چاه و فاضلاب باما تماس بگیرند تا نزدیک ترین اکیپ خود در تهران را به محل اعزام کنیم.

اینستاگرام

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)