خدمات چاه و فاضلاب و لوله بازکنی شهرک نفت 09101702050

لوله بازکنی شهرک نفت

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی شهرک نفت

عزیزانی که در منطقه شهرک نفت زندگی می کنند نیز از خدمات لوله بازکنی نوین در منطقه ی شهرک نفت بی نصیب نمانده اند. چون ما تعدادی از متخصصین حرفه ای خود را در این منطقه مستقر کرده ایم تا در زمان های اضطراری بتوانیم سریع به محل رسیده و اقدامات لازم را انجام دهیم. ما برای سهولت کار شما عزیزان تعدادی روش کار را در اختیار شما قرار می دهیم تا در صورت نیاز از این ها استفاده کنید تا مجبور نباشید  برای هر کار کوچکی با لوله بازکنی تماس بگیرید.

لوله بازکنی شهرک نفت تخلیه چاه تضمینی در شهرک نفت

به نظر مجموعه ی لوله بازکنی نوین، ارائه ی این راه حل ها بسیار مفید است و در موارد زیادی می تواند مشکل مراجعین به سایت را حل کند. در این نوشتار قصد داریم آموزش تعویض توالت سنتی با توالت فرنگی را به شما بگوییم. حتی در صورتی که فنی نیستید و نمی توانید یا قصد ندارید خودتان لوله ها را تعویض کنید هم این مقاله را مطالعه بفرمایید. چون حداقل مزیت آن، آگاهی از روش کار است تا در صورتی که فردی نابلد یا غیر حرفه ای را به کار گرفته اید از رفتار ایشان و سطح تواناییشان بفهمید چه فاجعه ای در شرف وقوع است.


توالت فرنگی یا توالت سنتی

هر کس بنا به دلایلی از یکی از دو نوع توالت فرنگی یا سنتی استفاده می کند. اما در میان مردم ما هنوز توالت سنتی جایگاه خود را حفظ کرده است. استفاده از بعضی چیزها به فرهنگ مردم آن کشور بستگی دارد. با توجه به اسلامی بود کشور ما، مردم معتقد بودند، نمی توانند با این توالت ها نظافت را به نحو احسنت انجام دهند. اما زمانی که افراد مسنی که دچار پادرد و کمردرد شدند و به تجویز پزشک از توالت فرنگی استفاده کردند کم کم این موضوع نیز میان مردم پذیرفته شد. حالا بعد از گذشت چند سال مهندسان طراحی ساختمان تقریباً در تمام خانه ها، هم توالت فرنگی و هم توالت سنتی را در نظر می گیرند.

در خانه های قدیمی هم که فقط توالت سنتی داریم می توان این توالت ها را با توالت فرنگی جایگزین کرد. شرکت لوله بازکنی شهرک نفت بر ای این منظور افراد خبره و کارکشته ای را دارد که می توانید برای تغییرات از آن ها کمک بگیرید.

نصب و تنبدیل توالت ایرانی به فرنگی در نوین لوله 09101702050

روش های مختلف تبدیل توالت سنتی به فرنگی

در خانه های قدیمی که اصولاً مادربزرگ و پدربزرگ ها زندگی می کنند نیاز به توالت فرنگی بیشتر احساس می شود. به همین دلیل باید به این فکر باشیم که توالت های قدیمی را چگونه به توالت فرنگی تبدیل کنیم. برای این کار چند روش وجود دارد. یک روش بدون تخریب و روش دیگر با تخریب. این تغییرات را به لوله بازکنی شهرک نفت بسپارید و یک نتیجه عالی تحویل بگیرید.

تبدیل توالت فرنگی به توالت سنتی بدون تخریب

در این روش نیازی به لوله کشی و کندن و تعمیرات نداریم. هزینه های روش بدون تخریب کم است و زمان زیادی برای انجام این تغییرات نیاز نیست. اولویت اول در این روش، خرید یک توالت فرنگی پلاستیکی است که هزینه ی چندانی هم ندارد و به راحتی می توان آن را جابه جا کرد. می توان آن را در گوشه ای از توالت قرار دارد و هنگام استفاده آن را روی کاسه توالت گذاشت به طوری که لوله آن با لوله ی توالت سنتی مماس باشد. اما در این مورد حتماً باید کسی این توالت را جابه جا کند وگرنه فردی که توان نشستن در توالت سنتی را ندارد چطور می تواند روزی چندین مرتبه این توالت را (هر چند سبک باشد) جابه جا کند.

این مورد در شرایطی مقدور است که محیط توالت بزرگ باشد و جا برای قرار دادن این توالت  پلاستیکی را داشته باشیم.

مورد دوم استفاده از توالت فرنگی تاشو است. این ها در مواردی استفاده می شود که جای توالت کوچک است و همچنین کسی برای جابه جایی مدام توالت پلاستیکی نیست. این توالت را به دیوار نصب می کنند و بعد از استفاده می توان تا کرد که دست و پاگیر و مزاحم نباشد. سالمند خودش می تواند این کار را انجام دهد. توالت تاشو تحمل وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم را هم دارد. ولی به نظر من این ها چندان قابل اطمینان نیستند، چون نگرانی خطر سقوط وجود دارد.

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی با روش تخریب در لوله بازکنی شهرک نفت

این روش برای زمانی خوب است که تمام اعضای خانه از توالت فرنگی استفاده می کنند و استفاده از آن دائمی است. تمیز بودن، مستحکم بودن، از مزایای این توالت است. تعویض همراه تخریب بسیار زمان بر است و همچنین برای این کار باید پول بیشتری کنار بگذارید چون علاوه بر هزینه توالت فرنگی باید هزینه های لوله کشی و سرامیک را نیز تقبل کنید. به گفته کارشناس لوله بازکنی شهرک نفت این روش نیز به دو شکل انجام می شود.

برای آموزش روش های بازکردن لوله ی توالت فرنگی در لوله بازکنی شاهین را مطالعه بفرمایید.


روش اول نصب توالت فرنگی بر روی کاسه توالت سنتی

در این تغییرات، باید سطح توالت پوشانده شود. عده ای با سنگ صفحه ای، عده ای با یک سطح پلاستیکی و از این قبیل چیزها کاسه را می پوشانند. ولی در این روش باید لوله توالت باز باشد چون قرار است توالت فرنگی را به لوله ی توالت متصل کنیم. روش بهتر در این خصوص این است که با استفاده از مصالح روی کاسه را بپوشانیم و فقط لوله آن باز باشد.

نکته مهم در این باره این است که در تخریب ها شترگلوی توالت سنتی را بردارید. چون خود توالت فرنگی این قسمت را دارد و نیاز به لوله کشی خارجی آن نیست.

این روش چند ایراد جزیی دارد. اول، قابل برگشت نیست. دوم اینکه، ممکن است در زیر کاوری که استفاده می کنیم عوامل میکروبی و قارچی تجمع یابد و ما بی خبر از همه جا از این توالت استفاده می کنیم که نتایج خوبی نخواهد داشت.

روش دوم نصب توالت فرنگی با برداشتن کاسه توالت سنتی

برای برداشتن کاسه توالت، شما یقیناً به یک فرد کاربلد و فنی کار نیاز دارید که می توانید با هماهنگی با لوله کشی و چاه بازکنی شهرک نفت شهرک نفت این فرد را کنار خود داشته باشید. برای این کار کف توالت را می شکافند و کاسه را خارج می کنند. اما توجه کنید که هیچ کدام از لوله ها نباید آسیب ببیند چون دوباره باید از همین لوله ها استفاده کنیم. مگر اینکه خانه بسیار قدیمی باشد و لوله ها پوسیدگی داشته باشند و مجبور به تعویض آن ها شویم. که این کار خود یک پروسه ی طولانی است.

در این کار بعد از برداشتن کاسه باید کندن را تا ۲۰ سانتی متر زیر لوله کشی ها ادامه دهیم تا به لوله کشی اصلی برسیم. چون قرار است لوله های مربوط به توالت فرنگی از زیر این لوله ها رد شود. توجه کنید که حتماً دهانه لوله فاضلاب را به صورت موقت پوشش دهید تا با ریختن مصالح درون آن دچار مشکل گرفتگی لوله نشویم. بعد از انجام اتصالات باید چاله ی ایجاد شده را با مصالح به طور کامل بپوشانیم. تنها چیزی که نیاز داریم لوله مرتبط به چاه فاضلاب است که این بار مستقیم است (همانطور که گفته شد شتر گلو در خود توالت فرنگی موجود است)


توالت فرنگی سیار را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه توالت فرنگی سیار می توانید به فروشگاه های لوازم پزشکی مراجعه کنید در صورتی که مایل به خرید اینترنتی هستید می توانید آن را از سایت های فروشگاهی اینترنتی مثل دیجی کالا تهیه کنید.

 در این مقاله طرز لوله بازکنی تهرانپارس با پمپ تراکم هوا را به صورت کامل توضیح داده ایم برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

لوله بازکنی شهرک نفت لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در تهران

لوله بازکنی میرداماد از شعبات لوله بازکنی و تخلیه ی چاه نوین می باشد که جمعه ها هم تعطیل نیست. برای تماس با لوله بازکنی میرداماد با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد و در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی هر منطقه بهره خواهید برد.

 

 


 

در زیر به سوالات رایج شما همشهریان پاسخ داده ایم:

 

آب بندی توالت فرنگی به چه صورت انجام می شود؟

آب بندی توالت فرنگی با چسب آکواریوم یا سیمان سقید بعد از گزاشتن توالت فرنگی انجام می شود.

توالت فرنگی دیواری چیست؟

لوله در این نوع توالت فرنگی به شکل زانو در دیوار قرار دارد. مخزن سیفون آن نیز داخل دیوار است. و خود توالت فرنگی به جای زمین در دیوار نصب می شود.

اگر طلا یا دستبند ما در توالت افتاد می توان آن را درآورد؟

به شرطی که سیفون را نکشید .حلقه یا  دستبند در داخل توالت فرنگی می ماند. که با درآوردن توالت فرنگی به روش خاصی از زیر آن می توان شی افتاده شده را خارج کرد.

آیا لوله بازکنی شهرک نفت برای انجام کار خود تضمین دارد؟

بعله لوله بازکنی نوین لوله در همه شهر های تهران با تضمین ۱۰۰% و پشتیبانی کامل ارائه خدمت می نماید.

 

 

 

آدرس ما در اینستاگرام