درآوردن گوشی از چاه توالت

تخلیه چاه نوین 09101702050
امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

این مورد مهم که خیلی اتفاق افتاده و در تهران ما در خواست های زیادی از این قبیل مشکلات داشته ایم . که شخص بطور ناگهانی متوجه این موضوع گشته است.که علت آن می تواند در لیز خوردن از جیب یا بعضی ها عادت دارند با گوشی موبایل به دستشویی بروند.. به علت لیز بودن موبایل همراه ناگهان از دست افتاده و به درون فاضلاب می رود. و برای درآوردن گوشی از چاه توالت اولین کاری که میشه کرد با دست با استفاده از نایلون آن را بیرون بکشیم!

ولی در بیش تر مواقع این مشکل به راحتی حل نمی شود. یعنی ممکن است با دست به دنبال آن بگردیم ولی به دلیل تاریک بودن چاه درون دستشویی گوشی بیشتر به سمت پایین برود . و کار را سخت تر کند😢. در این مشکل نگران نباشید اگر سریع با بک لوله بازکن تماس بگیرید و سریع به محل شما برسد، احتمال سوختن موبایل کم است . و زودتر دستگاهتان را نجات می دهید🤞.

مراحل درآوردن گوشی از چاه توالت و هم چنین حلقه دستبند گیره …. را در ای مقاله مهم بیان می کنیم:

که چگونه با یک تماس نیروهای حرفه ای نوین لوله.دست به کار می شوند… در مقاله ای به نام درآوردن طلا از چاه توالت را برایتان بطور راحت بازگو کرده ایم .می توانید با مراجعه به این بخش با راه های دیگر و آموزش در آوردن طلا از لوله توالت آشنا شوید.

زمان مورد نیاز: ۳۰ دقیقه.شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گوشی یا حلقه شما درون چاه بیافتد ما در این مقاله مراحل درآوردن گوشی حلقه از چاه توالت را به شما بازگو می کنیم.


 1. بستن وسایل مورد نیاز ازقبیل دستگاه مکش مشکل گشا و واتر جت

  در مرحله اول بعد از تماس مشتری سرویسکار اقدام به بستن وسایل مورد نیاز می کند. برای در اوردن اشیا نیاز به ابزار از قبیل دستگاه مشکل گشا دستگاه مکش و دستگاه واتر جت می باشد.

 2. سرویسکاربه راه افتاده و خود را به حضور مشتری رسانده و قبل از دراوردن سیفون را می بندد

  سرویسکار شرکت به راه افتاده و خود را در کم ترین زمان به حضور مشتری می رساند. و قبل از اقدام به دراوردن شی افتاده شده سیفون توالت را می بندد و اب درون شتر گلو را خشک میکند.

 3. خشک کردن کامل آب شتر گلو و بررسی شی افتاده شده برای استفاده دستگاه

  در این مرحله که کاملا آب شتر گلو خشک شد سرویسکار ما با چراغ قوه اقدام به بررسی داخل لوله می کند. که بتواند تشخیص دهد از کدام دستگاه برای بیرون کشیدن گوشی استفاده کند.

 4. استفاده از دستگاه مورد نیاز بعد از تشخیص سرویسکار

  بعد از تشخیص کننده کار که چه ابزاری استفاده کند دستگاه مورد نیاز را با احتیاط به داخل چاه می برد. اگر نتوانست با دستگاه مشکل گشا گوشی را دربیاورد از دستگاه مکش استفاده می کند.

 5. ارائه فاکتور معتبر شرکت بعد از اتمام کار

  بعد از اتمام کار سرویسکار ما باید به مشتری فاکتور بدهد. تا خیال مشتری را از بابت کارش راحت کند. و شماره کارت ویزیت شرکت را ارائه می دهد تا در صورت بروز مشکل مجدد با ما تماس بگیرید.

درآوردن گوشی از چاه فاضلاب توسط نیروهای مخصوص لوله بازکنی نوین لوله

درآوردن گوشی از چاه توالت 09101702050 تنها با یک تماس فوری و سریع
دراوردن حلقه با دستگاه مکش

در مقاله ای دیگر درآوردن طلا از چاه توالت را نیز به را

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

  پاسخ دهید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  Call Now Button