امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

چاه بازکنی تهران یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت های چاه بازکنی در تهران می باشد. خدمات چاه بازکنی شبانه روزی می باشد.

در همه ی ساعات حتی ایام عید درخواست چاه بازکن کنید. لوله بازکنی با سرویسکاران باتجربه و کاربلد انجام می شود.

 • شبانه روزی و دائم در خدمت شهروندان تهرانی
 • ۱۳۵ شعبه ی فعال بدون تعطیلی 
 • توسعه ی خدمات در سراسر تهران بزرگ
 • انواع خدمات مربوط چاه بازکنی همه نقاط پایتخت
 • خدمات بی واسطه با نرخ های زیر قیمت
 • سرویس دهی اصولی با رعایت بهداشت کامل
 • فنرزنی بهداشتی بدون کثیف کاری
 • استفاده از فنرهای جداگانه برای چاه حمام و تولت
 • شستشوی فنر ها با مواد قوی پاک کننده و ضد عفونی کننده
 • رفع مشکل لوله های چاه و فاضلاب بدون خرابی و آسیب به لوله
 • شرکت نوین لوله زیر نظر اتحادیه، همراه با جواز کسب
 • تمامی خدمات با قیمت های مناسب و زیر نرخ اتحادیه انجام می شود.

اینستاگرام نوین لوله

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی

ما در شرکت نوین لوله برای راحتی شما عزیزان و سرویس دهی هرچه سریعتر در تمام نقاط تهران شعبه گذاشتیم و سرویسکار های ما در تمام خیابان های تهران اماده ی خدمات رسانی به شما هستند.همان طور که می دانید گرفتگی لوله ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و اگر در همان لحظه رفع نشود به طبقه ی پایین، دیوار ها، کف سرامیک ها و.. آب می دهد و باعث خرابی دوچندان می شود. ما برای حل این موضوع در طول شبانه روز و بدون اتعطیلی در خدمت شما می باشیم. شما می توانید در هر لحظه اگر با گرفتگی لوله مواجه شدید با چاه بازکنی شبانه روزی تهران تماس بگیرید و در عرض ۲۰ دقیقه سرویسکار دریافت کنید.

انجام کلیه خدمات تاسیسات از جمله چاه بازکنی و لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی،تمیز و بهداشتی طبق نرخ اتحادیه.این خدمات شامل چاه بازکنی آشزخانه چاه بازکنی توالت و حمام. چاه بازکنی لباسشویی لوله کشی فاضلاب و … می باشد.

چاه بازکنی آشپزخانه:

اکثر تماس های ما در طول روز از مشکل گرفتگی چاه آشپزخانه است . لوله کشی آشپزخانه ها استاندارد انجام نمی شود و قطر آن ها اینچ هستند. لباس شویی و سینک را به یکدیگر وصل می کنند و در نهایت به کف آشپزخانه وصل می شود که این کار اشتباه است ولی کار اینجا تمام نمی شود. لوله کش استاد همان لوله ها را به بالکن نیز وصل می کند. در حالی که تمام لوله های آشپزخانه باید جدا باشد. این کار در عرض چند ماه باعث گرفتگی آشپزخانه می شود. چاه بازکنی لوله های فاضلاب آشپزخانه با فنر های ۱۰ متری و ۲۰ متری با انواع دستگاه های لوله بازکنی و پمپ تراکم،معمولا آشپزخانه ها در تهران بیشترین تعداد گرفتگی را دارند . عوامل موثری از جمله چربی و مو باعث می شوند تا فاضلاب آشپزخانه مسدود شود.تمام گرفتگی ها را به چاه بازکنی تهران بسپارید.

چاه بازکنی توالت:

معمولا ۷۰ درصد گرفتگی های فاضلاب مربوط به توالت در تهران می باشد.عواملی مانند سولفات لوله، رسوبات،دستمال کاغذی و مو بیشترین تاثیر را در گرفتگی توالت دارند. در لوله های فاضلاب چدن به مرور زمان فضولات به اطراف لوله می چسبد و همانند کف سماور، قطر لوله را باریک تر می کنند.همچنین کاسه توالت های قدیمی را با ماسه در جای خود قرار می دادند که امروزه در اثر استفاده ماسه ها به لوله فاضلاب می ریزند و باعث گرفتگی فاضلاب در چاه بازکنی می شوند.دستمال کاغذی و موهای زائد نیز به مسدود شدن فاضلاب تاثیر می گذارند.

چاه بازکنی تراس و بالکن:

این نوع گرفتگی زمانی اتفاق می افتد که خاک و ماسه گلدان بالکن به داخل لوله نفوذ کرده و باعث انسداد شود. بیشتر لوله های فاضلاب آشپزخانه در ساختمان ها به رایزر بالکن منتهی می شود. با شستن ظروف ضایعات روغن و مواد غذایی در فاضلاب جمع می شود و در نهایت کف شور تراس مسدود می شود در حالی که شما اصلا از لوله بالکن استفاده نمی کنید.برخی افراد خروجی فاضلاب بالکن را با نایلون یا درپوش می پوشانند تا آب از انجا بیرون نزند اما این کار اشتباهی است که در طول مدت باعث تجمع پسماند و ضایعات در لوله می شود و بوی نامطبوعی از خود انتشار می دهد. مشکل دیگر این است که به هیچ عنوان نباید خروجی لوله را بپوشانید زیرا هوا ردو بدل نمی شود و باعث پوسیدگی لوله می شود.

چاه بازکنی حمام:

گرفتگی خمام یکی از مشکلاتی است که افراد را کلافه می کند این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما دوش می گیرید. آب را که چند دقیقه باز می کنید یاید چند دقیقه هم صبر کنید تا پایین برود.اما عامل اصلی در گرفتگی حمام صابون مو تیغ و ژیلت می باشد که به داخل لوله می افتد.شما باید در هنگام دوش گرفتن مراقب باشید که موهای زائد و چیز های ریز مانند درب شامپو و…را داخل کفشور نیندازید!!بعضی از ساختمان ها نیز قدیمی هستند و لوله کشی آن ها به صورت چدن است و هنگامی که از آب گرم در حمام استفاده می کنید به دیواره ی آهنی لوله جذب می شود و به مرور زمان رسوب یا زنگ می زند در نهایت قطر آن باریک و مسدود می شود. در صورت گرفتگی حمام کافیست با چاه بازکنی نوین تماس بگیرید تا با استفاده از دستگاه های پیشرفته مشکل شما را حل کنیم.

چاه بازکنی پارکینک:

لوله های پارکینگ و انباری معمولا در فضل های پاییز و زمستان بیشتر از سایر فصول مسدود می شوند. البته برخی از آشپزخانه ها به فاضلاب پارکینگ وصل هستند که با مصرف آب در آشپزخانه فاضلاب پارکینگ نیز می گیرد. اما به طور معمول برگ درختان شن و ماسه پرز فرش چربی های حاصل از برگشت چاه و چند مورد دیگر باعث گرفتگی پارکینگ می شوند. شرکت نوین لوله با تجهیزات پیشرفته و فنر های بلند مخصوص پارکینگ تمام گرفتگی ها را حل می کند.شما می توانید با چاه بازکنی تهران تماس بگیرید و در خواست سرویسکار نمایید، در کمترین زمان در محل حاضر می شویم.

 
چاه بازکنی تهران 09101702050

مزایای چاه بازکنی تهران با فنر

اکثر منازل در تهران مشکل گرفتگی فاضلاب دارند و افراد بلافاصله بعد از اینکه فاضلاب آشپزخانه یا حمام مسدود شد،از محلول های شیمیایی یا صاف چاه بازکن استفاده می کنند. اما عواقب استفاده از ان ها را نمی دانند.محلول های شیمیایی دارای مواد اسیدی سوزاننده هستند زمانی که آن را داخل لوله می ریزید همانند آب در سماور می جوشند و تمام قسمت های داخلی لوله را می سوزانند.کار اصلی این محلول ها سوزاندن مواد داخل لوله از جمله مو و آشغال است.

مهم:

این اسیدها در چاه بازکنی شبانه روزی علاوه بر سوزاندن مواد داخل لوله به تمام دیواره ی فاضلاب نیز آسیب وارد می کنند.لوله های چدنی از جنس چدن می باشد و اسید های چاه بازکنی برای این لوله ها بسیار مضر می باشد.استفاده ی مداوم از اسید ها باعث می شود تا لوله فاضلاب بپوسد و یا سوراخ شود.فنر های لوله بازکنی داخل لوله توسط دستگاه می چرخد و با چرخش خود تمام گرفتگی ها و آشغال ها را از میان برمی دارد. این فنر ها علاوه بر این که تما قسمت های داخلی لوله تمیز می کند بلکه هیچ آسیبی به لوله وارد نمی کند و از اسید های چاه بازکنی بهتر است.

فیلم چاه بازکنی را مشاهده کنید

این مورد یکی از فیلم های چاه بازکنی حمام با فنر رسوب تراشی می باشد.

هزینه چاه بازکنی

هزینه ی ارائه ی خدمات لوله بازکنی در تهران در هرجا و مکان به شکل متغیر است دلیل آن نیز وجود افراد بیواسطه و بدون مجوز در این حوزه می باشد.برخی افراد با تهیه ی یک دستگاه چاه بازکنی و دومتر فنر،فکر می کنند که چاه بازکن شده اند و به همسایه ها و اهالی کوچه خودشان را تبلیغ می کنند .درحالی که هیچ سررشته ای از این کار ندارند به جای رفع مشکل مردم تمام لوله های ساختمان را با بی تجربگی خراب می کنند.و این کار را شغل دوم خود انتخاب کرده اند.این افراد با گرفتن هزینه های غیر معقول تمام نرخ های لوله بازکنی را زیر پا میگذارند.

نرخ چاه بازکنی در تهران توسط اتحادیه آهن فروشان به مردم ابلاغ می شود اما این برگه دارای اشکالات زیادی می باشد و به جزئیات آن اصلا توجهی نشده است.هزینه ی لوله بازکنی به چند عامل مهم بستگی دارد:

 • تعداد لوله ها و فاضلاب های مسدود.
 • متراژ فنری که استفاده می شود.
 • تعداد سه نظام های داخل دستگاه که استفاده می شود.
 • زمان شروع و اتمام کار با توجه به سختی و آسان بودن کار.
 • قیمت توافقی که با مشتری قبل از انجام کار طی می شود و هر دوطرف راضی هستند.
 • نوع خدماتی که سرویسکار ارائه می دهد.
 • ادرس محل انجام کار(نزدیک و دور بودن آن)

محاسبه ی قیمت ها

 • با توجه به تعداد لوله ها و گرفتگی ها، قیمت هر کدام جداگانه بامشتری توافق می شود.
 • طول متراژ فنر، به فرض مثال پارکینگ و پشت بام فنر های بلندتر برای چاه بازکنی نیاز است. که تفاوت جزئی در قیمت ها دارد.
 • لوله های سخت وسیمانی در خانه های نوساز، رفع گرفتگی شان، سخت و زمان بر است. در نتیجه به سه نظام های دستگاه آسیب می زند.
 •  خدماتی مانند در آوردن اجسام قیمتی، شن و ماسه، از چاه توالت
 • نصب فلاش تانک و بستن اتصالات زیر سینک آشپزخانه

هزینه های انجام این کار ها با قبل از انجام کار با مشتری توافق می شود. شرکت نوین لوله، از بهترین و معتبر ترین شرکت های چاه بازکنی در تهران می باشد.

تمامی خدمات خود را با قیمت مناسب و مشتری پسند انجام می دهد. سرویسکاران نوین لوله قبل از انجام هر گونه خدمات با مشتری های خود توافق کرده تا در پایان کار مشکلی پیش نیاید 

چاه بازکنی تهران تماس با چاه بازکنی شبانه روزی در سریع ترین زمان 09101702050

معایب چاه بازکنی با اسید

اکثر مردم هنگام مواجه با گرفتگی توالت و فاضلاب، از همان ابتدا سراغ خرید اسید چاه بازکن یا محلول های شیمیایی می روند. بدون این که از معایب و مضرات آن اگاهی داشته باشد.

استفاده از این محلول ها در مکان های خاص خود مجاز است. برای مثال توالت فرنگی سیفون سفالی دارد و اسید برای سفال هیچ ضرری ندارد.

اما لوله فاضلاب پلیکا یا چدن، در ارتباط با اسید چاه بازکنی واکنش نشان می دهد.

هنگامی استفاده از اسید، اگر به دست شما فقط یک قطره برخورد کند، باعث سوزش می شود. این واکنش به دیواره ی لوله فاضلاب آسیب زده، در طول زمان  باعث ساییدگی و پوسیدگی آن می شود.

بهتر است قبل از استفاده تمام مضرات و معایب محلوله ای اسیدی را جست و جو کنید. کسی که محصولی تولید کند، از مضرات آن اسید،حرفی نمی زند.

شرکت نوین لوله بر اساس تجربه ی اش، این محلول های شیمیایی را ممنوع می کند. 

گچ های سفید در داخل لوله فاضلاب چیست؟

هنگامی گرفتگی و انسداد در لوله فاضلاب، گچ های سفید رنگ در خروجی لوله یا اتصالات سینک تجمع می یابد.

موقع باز کردن درب چاه را برای تخلیه چاه، دهانه ی چاه پر از این اجسام سخت می باشد. در برخی مواقع مجبور به تعویض لوله فاضلاب آشپزخانه یا پارکینگ می شود.

هنگام برش لوله، شاهذ این مواد گچ مانند که به دیواره ی لوله می شوید.

این مواد حاصل استفاده ی سالسان و مکرر شما از سینک آشپزخانه می باشد. به مرور داخل لوله جمع می شوند.

هنگامی شستشوی ظروف، روغن ظروف یا پسماند غذا داخل لوله می رود. این مواد در صورت ترکیب با آب سرد، حالت لغزش خود را از دست داده و به دیواره ی لوله می چسبند.

طرز کار چاه بازکنی

در چاه بازکنی تهران به این مواد رسوب می گوییم. ان مواد مانند سنگ کوه ها در طول زمان بر روی هم رسوب می کنند و سفت می شود.

اکثر افراد به گمان اینکه که داخل لوله گچ و سیمان رفته با ما تماس میگیرند. این مواد دقیقا به شکل گچ می باشند.

هنگام فنر زنی اگر انتهای لوله قابل مشاهده باشد، شاهد این مواد سفت خواهید بود.

رستوران ها و مکان های تهیه غذا، به علت سروکار بامواد روغنی بیشتر با این مشکل روبرو می شوند.

برای رفع گونه گرفتگی ها باید از فنر های رسوب تراش و مواد چربی زدا استفاده شود. تا تمام چربی ها را از داخل لوله از بین ببرد.