لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

چاه بازکنی تهران توسط سرویس کاران شرکت نوین لوله انجام می شود. از دستگاه های فنر زنی برقی، برای رفع گرفتگی فاضلاب و چاه بازکن استفاده می شود. خدمات چاه بازکنی، یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت ها در تهران است. از جمله خصوصیات ما:

 • شبانه روزی و دائم در خدمت شهروندان تهرانی
 • 135 شعبه ی فعال بدون تعطیلی 
 • توسعه ی خدمات در سراسر تهران بزرگ
 • انواع خدمات مربوط چاه بازکنی همه نقاط پایتخت
 • خدمات بی واسطه با نرخ های زیر قیمت
 • سرویس دهی اصولی با رعایت بهداشت کامل
 • فنرزنی بهداشتی بدون کثیف کاری
 • استفاده از فنرهای جداگانه برای چاه حمام و تولت
 • شستشوی فنر ها با مواد قوی پاک کننده و ضد عفونی کننده
 • رفع مشکل لوله های چاه و فاضلاب بدون خرابی و آسیب به لوله
 • شرکت نوین لوله زیر نظر اتحادیه، همراه با جواز کسب
 • تمامی خدمات با قیمت های مناسب و زیر نرخ اتحادیه انجام می شود.

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی

ما در شرکت نوین لوله برای راحتی شما عزیزان و سرویس دهی هرچه سریع تر در تمام نقاط تهران شعبه گذاشتیم. سرویس کاران ما در تمام خیابان های تهران، آماده ی خدمات رسانی به شما هستند.

همان طور که می دانید گرفتگی لوله ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد، و اگر در همان لحظه رفع نشود به طبقه ی پایین، دیوار ها، کف سرامیک ها آسیب می زند. ما برای حل این موضوع در طول شبانه روز و بدون تعطیلی در خدمت شما می باشیم.

شما می توانید در هر لحظه اگر با گرفتگی لوله مواجه شدید با چاه بازکنی شبانه روزی تهران تماس بگیرید و در عرض 20 دقیقه سرویسکار دریافت کنید.

چاه بازکنی شبانه روزی فوری

چاه بازکنی آشپزخانه:

اکثر تماس های ما در طول روز از مشکل گرفتگی چاه آشپزخانه است. یکی از دلایل انسداد مسیر در آشپزخانه و حمام، عدم لوله کشی استاندارد است.

طوری که هنگام انجام کار، لباس شویی و سینک را به یک دیگر وصل می کنند و در نهایت تمت لوله ها به کف آشپزخانه وصل می شود. در حالی که تمام لوله های آشپزخانه باید جدا باشد.

این ساختمان در عرض چند ماه باعث انسداد مسیر آب می شود. چاه بازکنی لوله های فاضلاب، با فنر های ۱۰ متری و ۲۰ متری قابل استفاده است، که قطر فنر نیز باید کوچک باشد تا به لوله آسیب وارد نکند.

معمولا آشپزخانه ها در تهران بیشترین تعداد گرفتگی را دارند . عوامل موثری از جمله چربی و مو، علت آن است.

معرفی شرکت چاه بازکنی تهران

✅ ارسال سرویس کار به تمام نقاط بازدید رایگان رسیدگی در اسرع وقت
چاه بازکنی با دستگاه های پیشرفته استفاده از فنر های جداگانه برای توالت و آشپزخانه
✅ افراد با تجربه انجام کار تمیز و بهداشتی ضد عفونی دستگاه ها و فنر های چاه بازکنی

تماس 24 ساعته شبانه روزی 

زیر نظر اتحادیه ضمانت کار با فاکتور معتبر

چاه بازکنی توالت:

معمولا 70 درصد گرفتگی های فاضلاب مربوط به توالت است. عواملی مانند سولفات لوله، رسوبات، دستمال کاغذی و مو بیشترین تاثیر را دارند.

در لوله هایی که از جنس چدنی هستند، به مرور زمان فضولات به اطراف لوله می چسبد و همانند کف سماور، قطر لوله باریک میشود.

کاسه توالت های قدیمی، توسط ماسه در جای خود آب بندی میشد، که امروز در اثر استفاده، ماسه ها به لوله فاضلاب می ریزند و باعث گرفتگی مسیر در چاه بازکنی می شوند. دستمال کاغذی و موهای زائد نیز به مسدود شدن فاضلاب تاثیر می گذارند.

چاه بازکنی تراس و بالکن:

این مشکل زمانی اتفاق می افتد که، خاک و ماسه گلدان، به داخل لوله نفوذ می کند. اکثر لوله ها در آشپزخانه، به رایزر بالکن منتهی می شود.

با شستن ظروف، پسماند روغن و مواد غذایی در فاضلاب جمع می شود، و در نهایت کف شور بالکن مسدود می شود. در حالی که شما اصلا از لوله بالکن استفاده نمی کنید.

برخی افراد خروجی فاضلاب بالکن را با نایلون یا درپوش می پوشانند تا آب از آنجا بیرون نزند، اما این کار اشتباهی است که در طول مدت باعث تجمع پسماند و ضایعات، و انتشار بوی نامطبوع می شود. از دیگر ایرادات این کار، عدم عبور هوا، پوسیدگی لوله ها، نشتی آب به سقف پایین است.

چاه بازکنی حمام:

گرفتگی حمام یکی از مشکلاتی است که افراد را کلافه می کند. این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما دوش می گیرید. آب را که چند دقیقه باز می کنید باید چند دقیقه هم صبر کنید تا پایین برود.

اما عامل اصلی انسداد، افتادن صابون، مو، یا تیغ و ژیلت است. شما باید هنگام دوش گرفتن مراقب باشید که موهای زائد یا اشیاء ریز مانند، درب شامپو، داخل کف شور نیوفتد.

بعضی از ساختمان ها نیز قدیمی هستند و چاه بازکنی آن ها چدنی است، هنگامی که از آب گرم در حمام استفاده می کنید به دیواره ی آهنی لوله جذب می شود. به مرور زمان رسوب یا زنگ می زند در نهایت قطر آن باریک و مسدود می شود.

در صورت گرفتگی حمام کافیست با چاه بازکنی تهران تماس بگیرید تا با استفاده از دستگاه های پیشرفته مشکل شما را حل کنیم.

چاه بازکنی پارکینک:

لوله های پارکینگ و انباری، معمولا در فصل های پاییز و زمستان بیشتر از سایر فصول مسدود می شوند. البته برخی از آشپزخانه ساختمان ها، به فاضلاب پارکینگ متصل است.

اما به طور معمول برگ درختان، شن و ماسه، پرز فرش، چربی های حاصل از برگشت چاه و چند مورد دیگر باعث گرفتگی پارکینگ می شوند.

شرکت نوین لوله با تجهیزات پیشرفته و فنر های بلند مخصوص پارکینگ تمام گرفتگی ها را حل می کند. شما می توانید با چاه بازکنی تهران تماس بگیرید و در خواست سرویس کار نمایید، در کمترین زمان در محل حاضر می شویم.

چاه بازکنی تهران 09101702050

مزایای چاه بازکنی تهران با فنر

اکثر منازل در تهران مشکلات تاسیسات و انسداد فاضلاب دارند. افراد بلافاصله بعد از اینکه فاضلاب آشپزخانه یا حمام مسدود شد، از محلول های شیمیایی یا صاف چاه بازکن استفاده می کنند، اما عواقب استفاده از آن ها را نمی دانند.

محلول های شیمیایی دارای مواد اسیدی سوزاننده است. زمانی که آن را داخل لوله می ریزید همانند آب در سماور می جوشد و تمام قسمت های داخلی لوله را می سوزانند. کار اصلی این محلول ها انبساط مواد داخل لوله از جمله مو و آشغال است.

معایب چاه بازکنی با اسید

اکثر مردم هنگام مواجه با گرفتگی توالت و فاضلاب، از همان ابتدا سراغ خرید اسید چاه بازکن یا محلول های شیمیایی می روند. بدون این که از معایب و مضرات آن اگاهی داشته باشد.

استفاده از این محلول ها در مکان های خاص خود مجاز است. برای مثال توالت فرنگی سیفون سفالی دارد و اسید برای سفال هیچ ضرری ندارد.

اما لوله فاضلاب پلیکا یا چدن، در ارتباط با اسید چاه بازکنی واکنش نشان می دهد.

هنگامی استفاده از اسید، اگر به دست شما فقط یک قطره برخورد کند، باعث سوزش می شود. این واکنش به دیواره ی لوله فاضلاب آسیب زده، در طول زمان  باعث ساییدگی و پوسیدگی آن می شود.

بهتر است قبل از استفاده تمام مضرات و معایب محلوله ای اسیدی را جست و جو کنید. کسی که محصولی تولید کند، از مضرات آن اسید،حرفی نمی زند.

شرکت نوین لوله بر اساس تجربه ، محلول های شیمیایی را ممنوع می کند. 

اسیدها در چاه بازکنی شبانه روزی علاوه بر سوزش مواد داخل لوله، به تمام دیواره ی فاضلاب نیز آسیب وارد می کنند. اسید های چاه بازکنی برای این لوله ها بسیار مضر است.

استفاده ی مداوم از اسید ها باعث می شود تا لوله فاضلاب بپوسد و یا سوراخ شود. فنر های چاه بازکنی، داخل لوله توسط دستگاه می چرخد و با چرخش خود تمام گرفتگی ها و آشغال ها را از بین می برد.

این فنر ها علاوه بر این که تمام قسمت های داخلی لوله را تمیز می کنند، بلکه هیچ آسیبی به لوله وارد نمی کند و از اسید های چاه بازکنی بهتر است.

فیلم چاه بازکنی را مشاهده کنید این مورد یکی از فیلم های چاه بازکنی حمام با فنر رسوب تراشی می باشد.

قیمت چاه بازکنی

هزینه ی ارائه ی خدمات چاه بازکنی در تهران، متغیر است. دلیل آن نیز وجود افراد بیواسطه و بدون مجوز در این حوزه است. برخی افراد با تهیه ی یک دستگاه چاه بازکنی و دومتر فنر، فکر می کنند که چاه بازکن شده اند و به همسایه ها و اهالی کوچه خودشان را تبلیغ می کنند.

درحالی که هیچ سر رشته ای از این کار ندارند به جای رفع مشکل مردم تمام لوله های ساختمان را با عدم تجربه، خراب می کنند. و این کار را شغل دوم خود انتخاب کرده اند. این افراد با گرفتن هزینه های غیر معقول تمام نرخ های چاه بازکنی را زیر پا میگذارند.

قیمت چاه بازکنی در تهران توسط اتحادیه آهن فروشان به مردم ابلاغ می شود اما این برگه دارای اشکالات زیادی است. یا به جزئیات آن اصلا توجه نشده است. هزینه ی باز کردن چاه به چند عامل مهم بستگی دارد:

 • تعداد لوله ها و فاضلاب های مسدود.
 • متراژ فنری که استفاده می شود.
 • تعداد سه نظام های داخل دستگاه که استفاده می شود.
 • زمان شروع و اتمام کار با توجه به سختی و آسان بودن کار.
 • قیمت توافقی که با مشتری قبل از انجام کار طی می شود و هر دوطرف راضی هستند.
 • نوع خدماتی که سرویسکار ارائه می دهد.
 • ادرس محل انجام کار(نزدیک و دور بودن آن)

محاسبه ی قیمت ها

 • با توجه به تعداد لوله ها و گرفتگی ها، قیمت هر کدام جداگانه بامشتری توافق می شود.
 • طول متراژ فنر، به فرض مثال پارکینگ و پشت بام فنر های بلندتر برای چاه بازکنی نیاز است. که تفاوت جزئی در قیمت ها دارد.
 • لوله های سخت وسیمانی در خانه های نوساز، رفع گرفتگی شان، سخت و زمان بر است. در نتیجه به سه نظام های دستگاه آسیب می زند.
 •  خدماتی مانند در آوردن اجسام قیمتی، شن و ماسه، از چاه توالت
 • نصب فلاش تانک و بستن اتصالات زیر سینک آشپزخانه

هزینه های انجام این کار ها با قبل از انجام کار با مشتری توافق می شود. شرکت نوین لوله، از بهترین و معتبر ترین شرکت های چاه بازکنی در تهران می باشد.

تمامی خدمات خود را با قیمت مناسب و مشتری پسند انجام می دهد. سرویسکاران نوین لوله قبل از انجام هر گونه خدمات با مشتری های خود توافق کرده تا در پایان کار مشکلی پیش نیاید 

چاه بازکنی تهران تماس با چاه بازکنی شبانه روزی در سریع ترین زمان 09101702050

گچ های سفید در داخل لوله فاضلاب چیست؟

هنگامی گرفتگی و انسداد در لوله فاضلاب، گچ های سفید رنگ در خروجی لوله یا اتصالات سینک تجمع می یابد. موقع باز کردن درب چاه، برای تخلیه چاه، دهانه ی چاه پر از این اجسام سخت می باشد. در برخی مواقع مجبور به تعویض لوله فاضلاب آشپزخانه یا پارکینگ می شود.

هنگام برش لوله، شاهد این مواد گچ مانند که به دیواره ی لوله می شوید. این مواد حاصل استفاده ی سالسان و مکرر شما از سینک آشپزخانه می باشد. به مرور داخل لوله جمع می شوند.

هنگامی شستشوی ظروف، روغن ظروف یا پسماند غذا داخل لوله می رود. این مواد در صورت ترکیب با آب سرد، حالت لغزش خود را از دست داده و به دیواره ی لوله می چسبند.

طرز کار چاه بازکنی

در چاه بازکنی تهران به این مواد رسوب می گوییم. ان مواد مانند سنگ کوه ها در طول زمان بر روی هم رسوب می کنند و سفت می شود.

اکثر افراد به گمان اینکه که داخل لوله گچ و سیمان رفته با ما تماس میگیرند. این مواد دقیقا به شکل گچ می باشند.

هنگام فنر زنی اگر انتهای لوله قابل مشاهده باشد، شاهد این مواد سفت خواهید بود. رستوران ها و مکان های تهیه غذا، به علت سروکار بامواد روغنی بیشتر با این مشکل روبرو می شوند.

برای رفع گونه گرفتگی ها باید از فنر های رسوب تراش و مواد چربی زدا استفاده شود. تا تمام چربی ها را از داخل لوله از بین ببرد.

آیا خدمات چاه بازکنی تهران در همه جای تهران فعالیت دارد؟

همکاران ما در سراسر شهر به صورت شبانه روزی فعال هستند و بلافاصله بعد از تماس شما در هر جا که باشید به محل می آیند

گچ های سفید رنگ داخل لوله به معنای چیست؟

شست و شوی ظرف ها در آشپزخانه، روغن را با خود به داخل لوله می برد و در دیواره ی آن جمع می کند. در نهایت انباشتن این مواد چربی هایی سفت همانند گچ به وجود می آید

دلیل اصلی گرفتگی چاه آشپزخانه چیست؟

عدم شیب استاندارد، وجود اتصالات بیش از حد لوله ها، استفاده ی غیر اصولی و ریختن ته مانده ی غذا باعث انسداد مسیر آب می شود

چاه بازکنی با فنر چه مضراتی دارد؟

باز کردن لوله ها با فنر برقی علاوه بر اینکه آسیبی به لوله ها وارد نمی کند، بلکه باعث تمیز کردن داخل فاضلاب و افزایش سلامت ساختمان می شود.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)