امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی

شرکت لوله بازکنی تهران دارای بیش از ۲۵ سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی،تخلیه چاه درآوردن اشیا از چاه توالت.لوله کشی_تشخیص ترکیدگی لوله و سایر خدمات تاسیسات ساختمان_ در کل مناطق تهران فعالیت می کند.همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی کارها طبق نرخ اتحادیه است.

خدمات شرکت لوله بازکنی نوین

.یکی از خدمات شرکت درآوردن اشیا از چاه توالت و کف شور حمام و …می باشد در این مقاله با انواع روش های درآوردن گوشی و…بیشتر اشنا می شویم.

افتادن گوشی در چاه توالت و فاضلاب

شاید برای بسیاری از شما اتفاق افتاده باشد که طلا یا شی قیمتی،گوشی موبایل که همراه داشتید یا در جیب لباستان بوده،در چاه توالت افتاده باشد. حال اگر این شی یک هدیه بوده باشد بسیار ناراحت کننده است. یا هنگامی که در حمام هستید دستبند یا گردن بندتان به داخل کف شور بیافتد.

توصیه های ایمنی

در این صورت توصیه می کنیم اگر فکر می کنید که خودتان نمی توانید جسم افتاده در چاه توالت را بیرون بکشید،قبل از هر اقدامی باید آب سیفون را ببندید و خودتان نیز آب استفاده نکنید سپس  با ما تماس بگیرید تا در هر نقطه از تهران در کمترین زمان ممکن در محل حاضر باشیم.

بازدید از محل شما رایگان است.

قرار حضور در محل را با یک تماس هماهنگ کنید و بلافاصله از ما مشاوره بگیرید!

۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

روش های در آوردن اشیا از چاه توالت توسط خودتان

توصیه های قبل از درآوردن اشیا از چاه توالت توسط خودتان

اگر شی در چاه توالت ایرانی،لوله کفشور حمام یا آشپزخانه افتاده باشد، ابتدا باشرکت نوین تماس بگیرید.سرویس کاران ما با ابزار های بروز و پیشرفته نسبت به درآوردن اشیا ازچاه توالت یا هر شی دیگری اقدام می کنند.اگر فکر می کنید گوشی یا حلقه ی افتاده شده در چاه توالت را می توانید خودتان در بیاورید،توصیه می کنیم که قبل از اقدام به هر کاری از مطمئن بئدن کار خود اطمینان حاصل فرمایید.چون ممکن است:

این مسائل را قبل از اقدام به درآوردن اشیا از چاه توالت جدی بگیرید

  • دست شما در چاه فاضلاب گیر کند.
  • شی افتاده شده را به محل پایین تر هدایت کنید.
  • چاه توالت دارای باکتری ها و ویروس های کثیفی می باشد اگر دستتان زخمی شود ممکن است به بیماری های عجیبی مبتلا شوید.
  • اگر بیش از حد با گوشی یا شی افتاده شده در چاه توالت بازی کنید ممکن است آن را درون لوله ی فاضلاب بشکنید.
  • روش های خارج کردن اشیا از چاه توالت توسط خودتان

پس از افتادن گوشی و دستبند و حلقه در چاه فاضلاب یا کف شور حمام ابتدا باید بلافاصله آب را ببندید چون ممکن است جریان آب آن را به پایین ببرد.اگر می خواهید نسبت به درآوردن اشیا از چاه توالت اقدام کنید به یک چراغ قوه،یک عدد سیم مفتولی، یا سیخ کباب،یک عدد کهنه ی نخی  و سطل نیاز دارید.

لوله بازکنی نوین

اگر فضا تاریک است و به درستی داخل لوله را نمی بینید،از یک چراغ قوه استفاده کنید تا دید بهتری داشته باشید.از ریختن آب در لوله خودداری کنید.یک دستکش به دست کنید.

در صورت کوچک بودن دهانه ی کاسه توالت چکار باید بکنیم

توجه داشته باشید که اگر دهانه لوله کوچک و تنگ است و حدس می زنید که دستتان داخل لوله گیر کند از یک چنگک دستی استفاده کنید تا دست شما آسیب نبیند.

روش کار

ابتدا کهنه را درون چاه فاضلاب می اندازید و بالا می آورید آب کهنه را در سطل می ریزید تا وقتی که آب چاه توالت تمام نشده است این کار را ادامه می دهید تا آب کاسه کاملا تخلیه شود.درآوردن اشیا از چاه توالت کار چندان آسانی نمی باشد اگر فکر میکنید نمیتوانید این کار را انجام دهید کافیست با متخصصین شرکت تماس بگیرید.

 

درآوردن اشیا از چاه توالت

پس از این که آب کاسه خالی شد. نور چراغ قوه را در کاسه بیاندازید و موقعیت شی افتاده شده را بسنجید. اگر دستتان به داخل لوله رد می شود دستتان را ریکا بزنید تا کامل لیز شود زمانی که دستتان به راحتی داخل لوله رفت، شی افتاده شده را آرام بگیرید و به بالا بکشید.

افتادن گوشی در چاه توالت

اگر دستتان از کاسه رد نمیشود از سیخ کباب یا سیم مفتولی برای درآوردن اشیا از چاه توالت استفاده کنید.دقت کنید یک اشتباه کوچک می تواند منجر به از دست دادن کامل آن شی گردد.