چاه بازکنی تهران فوری و شبانه روزی 09101702050

شماره چاه بازکنی در تهران

چاه بازکنی تهران توسط نیروی حرفه ای با نظافت کامل و 100% تضمینی انجام میشود. شما میتوانید جهت دسترسی فوری و شبانه روزی به چاه بازکنی در تهران با شماره 09101702050 تماس بگیرید. انجام کار با فنر برقی بدون تخریب و تجهیزات پیشرفته است.

برای درخواست اعزام چاه بازکن به محل در سریع ترین زمان با ما تماس بگیرید. چاه بازکنی تهران با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در سراسر تهران انجام می شود.

 • شبانه روزی در خدمت همشهریان
 • 135 شعبه ی فعال بدون تعطیلی 
 • فنر زنی بهداشتی بدون کثیف کاری
 • استفاده از فنرهای جداگانه برای چاه حمام و تولت
 • شستشوی فنر با مواد پاک کننده و ضد عفونی
 • زیر نظر اتحادیه، همراه با مجوز کسب

چاه بازکنی شبانه روزی

افراد نوین لوله برای راحتی شما عزیزان و سرویس دهی سریع تر در تمام نقاط تهران، دارای شعبه فعال است. سرویس کاران ما در تمام خیابان های تهران، آماده ی خدمات رسانی به شما هستند.

همان طور که می دانید گرفتگی فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد، و اگر در همان لحظه رفع نشود به طبقه ی پایین، دیوار ها، کف سرامیک ها آسیب می زند. ما برای حل این موضوع در طول شبانه روز و بدون تعطیلی در خدمت شما می باشیم.

شما می توانید در هر لحظه اگر با گرفتگی لوله مواجه شدید با چاه بازکنی شبانه روزی تهران تماس بگیرید و در عرض 20 دقیقه سرویسکار دریافت کنید.

 

چاه بازکنی در تهران

مهم ترین دلیل گرفتگی چاه در آشپزخانه و حمام، عدم لوله کشی استاندارد است. لوله های لباس شویی و سینک را به یک دیگر وصل می کنند و در آخر، تمام لوله ها به کف آشپزخانه وصل می شود باید جدا باشد.

لوله کشی غیر استاندارد، باعث گرفتگی مکرر مسیر فاضلاب می شود. برای چاه بازکنی در این لوله ها، از فنر های ۱۰ متری و ۲۰ متری استفاده می شود، که قطر فنر باید کوچک باشد تا به لوله آسیب وارد نکند.

در صورت نیاز به خدمات چاه بازکنی تهران میتوانید از این طریق اقدام نمایید:

 • موبایل: 09126235020
 • تلفن چاه بازکنی در تهران : 02144307274
 • ایمیل: loolebazkoninovin@gmail.com
 • رفع گرفتگی چاه در تهران به صورت فوری و شبانه روزی توسط تیم حرفه ای انجام میشود.
چاه بازکنی فوری در تهران 09101702050

معرفی شرکت چاه بازکنی تهران

✅ ارسال سرویس کار به تمام نقاط بازدید رایگان رسیدگی در اسرع وقت
چاه بازکنی با دستگاه های پیشرفته استفاده از فنر های جداگانه 
✅ افراد با تجربه  ضد عفونی دستگاه ها و فنر های چاه 

تمیز و بهداشتی

100% تضمینی

دلایل نیاز به خدمات چاه بازکنی چیست؟

لوله های فاضلاب در ساختمان، بخش مهمی از کارهای انتقال آب فاضلاب به چاه یا اگوی شهری را انجام می دهند. در مواقعی به دلایل مختلف، گرفتگی لوله فاضلاب اتفاق می افتد که از تخلیه آب فاضلاب جلوگیری می کند. این مشکل باید هر چه سریعتر حل شود و در این صورت شما نیاز به خدمات چاه بازکنی تهران دارید.

از جمله دلایل گرفتگی در لوله فاضلاب:

 • لوله کشی نامناسب
 • استفاده نادرست افراد
 • شاخ و برگ درختان 
 • مصالح ساختمانی مانند قیر و سیمان
 • چربی و موهای زائد
 • نفوذ ریشه درختان در لوله
 • افتادن اشیاء در چاه فاضلاب

پیشنهاد ما برای رفع انسداد لوله فاضلاب چیست؟

شما میتوانید برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ترفندهای آموزشی را ببینید. ما در این صفحه مقالاتی در مورد آموزش انواع ترفندها و روش های لوله بازکنی را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم.

استفاده از فنر برقی، راه حل دیگر ما برای رهایی از چاه بازکنی است. از جمله مزایای استفاده از فنر برقی در مواقع گرفتگی فاضلاب:

 • باز کردن مسیر لوله فاضلاب بدون نیاز به کنده کاری و هزینه بالا
 • فنر زنی بدون آسیب رساندن به بدنه ی لوله ها 
 • اجرای خدمات چاه بازکنی با فنر، بدون کثیف کاری 
 • انجام کار در زمان سریع و حتی در شب
 • نسبت به بقیه ی روش ها هزینه ی کمتری دارد.
چاه بازکنی در تهران ارزان 09101702050

دلایل نیاز به چاه بازکنی

معمولا 70 درصد گرفتگی های فاضلاب، مربوط به توالت است. عواملی مانند سولفات لوله، رسوبات، دستمال کاغذی و مو بیشترین تاثیر را دارند.

در لوله هایی که از جنس چدنی هستند، به مرور زمان فضولات به اطراف لوله می چسبد و همانند کف سماور، قطر لوله باریک میشود.

ابتدا برای نصب کاسه توالت، قسمت زیر کاسه توالت مقداری ماسه می ریزند که برای تنظیم ارتفاع و آب بندی لازم است. اگر کاسه توالت را در محل خود قرار نگیرد، ممکن است ماسه ها از زیر توالت به داخل لوله بریزند.

بارش باران شن و ماسه و تمام گرد و غبارهای موجود در هوا را با خود به لوله می برد و باعث گرفتگی می شود. برای جلوگیری از این مشکل باید از توری مناسب استفاده کنید و حیاط و بالکن را جارو کنید.

لوله بالکن و آشپزخانه به یک دیگر متصل هستند و برخی مواقع، با شستن ظروف، پسماند روغن و مواد غذایی در لوله جمع می شود، و از کف شور بالکن مسدود می شود.

برخی افراد خروجی بالکن را با درپوش می پوشانند تا آب از آنجا بیرون نزند، اما این کار اشتباهی است که در طول مدت باعث تجمع پسماند، و انتشار بوی نامطبوع می شود.

 

چاه بازکنی حمام

اگر هنگام دوش گرفتن در حمام، با کند شدن تخلیه آب روبرو شدید، بدانید که مسیر فاضلاب مسدود شده است.

اما عامل اصلی انسداد، افتادن صابون، مو، یا تیغ و ژیلت است. شما باید مراقب باشید که موهای زائد یا اشیاء ریز مانند، درب شامپو، داخل کف شور نیافتد.

بعضی از ساختمان ها نیز قدیمی هستند و لوله آن چدنی است. آب گرم به دیواره ی آهنی لوله جذب می شود و به مرور زمان زنگ می زند در نهایت قطر آن باریک و مسدود می شود.

در صورت گرفتگی حمام کافیست با لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا با استفاده از دستگاه های پیشرفته مشکل شما را حل کنیم.

باز کردن گرفتگی لوله در پارکینک

لوله های پارکینگ و انباری، معمولا در فصل های پاییز و زمستان بیشتر از سایر فصل ها مسدود می شود. البته برخی از آشپزخانه ساختمان ها، به فاضلاب پارکینگ متصل است.

اما به طور معمول برگ درختان، شن و ماسه، پرز فرش، چربی های حاصل از برگشت چاه و چند مورد دیگر باعث گرفتگی پارکینگ می شوند.

شرکت نوین لوله با تجهیزات پیشرفته و فنر های بلند مخصوص پارکینگ تمام گرفتگی ها را حل می کند. شما می توانید با چاه بازکنی تهران تماس بگیرید و در خواست سرویس کار نمایید، در کمترین زمان در محل حاضر می شویم.

چاه بازکنی تهران 09101702050

مزایای چاه بازکنی تهران با فنر

3.اکثر منازل در لوله بازکنی پونک مشکلات تاسیسات و انسداد فاضلاب دارند. افراد بلا فاصله بعد از گرفتگی، از محلول های شیمیایی یا صاف چاه بازکنی استفاده می کنند، اما عواقب استفاده از آن ها را نمی دانند.

محلول های شیمیایی دارای مواد اسیدی سوزاننده است. زمانی که آن را داخل لوله می ریزید همانند آب در سماور می جوشد و تمام قسمت های داخلی لوله را می سوزانند. کار اصلی این محلول ها انبساط مواد داخل لوله از جمله مو و آشغال است.

معایب اسید چاه بازکنی

اکثر مردم هنگام مواجه با لوله بازکنی جنت آباد و فاضلاب، از همان ابتدا سراغ خرید اسید چاه بازکن یا محلول های شیمیایی می روند. بدون این که از معایب و مضرات آن اگاهی داشته باشد.

استفاده از این محلول ها در مکان های خاص خود مجاز است. برای مثال توالت فرنگی سیفون سفالی دارد و اسید برای سفال هیچ ضرری ندارد.

هنگامی استفاده از اسید، اگر به دست شما فقط یک قطره برخورد کند، باعث سوزش می شود. این واکنش به دیواره ی لوله فاضلاب آسیب زده، در طول زمان باعث ساییدگی و پوسیدگی آن می شود.

نکات مهم در استفاده از اسید ها

اسیدها علاوه بر سوزش مواد داخل لوله، به تمام دیواره ی فاضلاب نیز آسیب وارد می کنند.

استفاده ی مداوم از اسید ها باعث می شود تا لوله فاضلاب بپوسد و یا سوراخ شود. فنر های چاه بازکنی، داخل لوله توسط دستگاه می چرخد و با چرخش خود تمام گرفتگی ها و آشغال ها را از بین می برد.

این فنر ها علاوه بر این که تمام قسمت های داخلی لوله را تمیز می کنند، بلکه هیچ آسیبی به لوله وارد نمی کند.

فیلم چاه بازکنی را مشاهده کنید این مورد یکی از فیلم های چاه بازکنی حمام با فنر رسوب تراشی می باشد.

قیمت چاه بازکنی

هزینه ی ارائه ی خدمات لوله بازکنی زنجان، متغیر است. دلیل آن نیز وجود افراد بیواسطه و بدون مجوز در این حوزه است.

قیمت چاه بازکنی در تهران توسط اتحادیه آهن فروشان به مردم ابلاغ می شود اما این برگه دارای اشکالات زیادی است. یا به جزئیات آن اصلا توجه نشده است. هزینه ی باز کردن چاه به چند عامل مهم بستگی دارد:

 • تعداد لوله ها و فاضلاب های مسدود.
 • متراژ فنری که استفاده می شود.
 • تعداد سه نظام های داخل دستگاه که استفاده می شود.
 • زمان شروع و اتمام کار با توجه به سختی و آسان بودن کار.
 • قیمت توافقی که با مشتری قبل از انجام کار طی می شود و هر دوطرف راضی هستند.
 • نوع خدماتی که سرویسکار ارائه می دهد.
 • ادرس محل انجام کار(نزدیک و دور بودن آن)

محاسبه ی قیمت ها

 • با توجه به تعداد لوله ها و گرفتگی ها، قیمت هر کدام جداگانه بامشتری توافق می شود.
 • طول متراژ فنر، به فرض مثال پارکینگ و پشت بام فنر های بلندتر برای چاه بازکنی نیاز است. که تفاوت جزئی در قیمت ها دارد.
 • لوله های سخت وسیمانی در خانه های نوساز، رفع گرفتگی شان، سخت و زمان بر است. در نتیجه به سه نظام های دستگاه آسیب می زند.
 •  خدماتی مانند در آوردن اجسام قیمتی، شن و ماسه، از چاه توالت
 • نصب فلاش تانک و بستن اتصالات زیر سینک آشپزخانه

هزینه های انجام این کار ها با قبل از انجام کار با مشتری توافق می شود.

چاه بازکنی تهران تماس با چاه بازکنی شبانه روزی در سریع ترین زمان 09101702050

گچ های سفید در داخل لوله فاضلاب چیست؟

هنگامی گرفتگی و انسداد در لوله فاضلاب، گچ های سفید رنگ در خروجی لوله یا اتصالات سینک تجمع می یابد.

موقع باز کردن درب چاه، برای تخلیه چاه، دهانه ی چاه مواد سفید رنگی را مشاهده می کنید که همانند گچ هستند.

زمان تعویض لوله نیز، ممکن است ببیند که چگونه این ذرات به اطراف لوله چسبیده اند. شستن ظرف ها و استفاده مداوم باعث می شود تا این مواد در ترکیب با آب سرد، حالت لغزش خود را از دست داده و به دیواره ی لوله می چسبند.

چاه بازکنی با فنر برقی

یکی از بهترین و کاربردی ترین راه های رفع گرفتگی منهول فاضلاب استفاده از فنر است. در این روش به لطف استفاده از موتور سه سیستم و فنر، هرگونه گرفتگی در چاه توالت فرنگی، آشپزخانه، حمام، سقف و کابینت کفش در کمترین زمان و بدون کثیف شدن برطرف می شود.

در روش فنر برقی در بازکردن چاه ابتدا فنر به سر سه سیستم که یک قطعه فلزی است وصل می شود و فنر به داخل چاه هدایت می شود. با روشن شدن موتور، فنر به داخل چاه هدایت می شود و شروع به چرخش می کند و موانع به آن وصل شده و از بین می روند. با تکرار این فرآیند در چند مرحله، تمامی موانع از چاه برداشته شده و مشکل برطرف خواهد شد. ما درلوله بازکنی نوین از فنرهای فولادی بسیار مقاوم و بلند استفاده می کنیم، بنابراین محدودیتی در نوع چاه بازکنی برای ارائه این خدمات وجود ندارد.

آیا خدمات چاه بازکنی تهران در همه جای تهران فعالیت دارد؟

همکاران ما در سراسر شهر به صورت شبانه روزی فعال هستند و بلافاصله بعد از تماس شما در هر جا که باشید به محل می آیند

گچ های سفید رنگ داخل لوله به معنای چیست؟

شست و شوی ظرف ها در آشپزخانه، روغن را با خود به داخل لوله می برد و در دیواره ی آن جمع می کند. در نهایت انباشتن این مواد چربی هایی سفت همانند گچ به وجود می آید

دلیل اصلی گرفتگی چاه آشپزخانه چیست؟

عدم شیب استاندارد، وجود اتصالات بیش از حد لوله ها، استفاده ی غیر اصولی و ریختن ته مانده ی غذا باعث انسداد مسیر آب می شود

چاه بازکنی با فنر چه مضراتی دارد؟

باز کردن لوله ها با فنر برقی علاوه بر اینکه آسیبی به لوله ها وارد نمی کند، بلکه باعث تمیز کردن داخل فاضلاب و افزایش سلامت ساختمان می شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!