لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

چاه بازکنی تهران توسط سرویس کاران شرکت نوین لوله انجام می شود. از دستگاه های فنر زنی برقی، برای رفع گرفتگی فاضلاب و چاه بازکن استفاده می شود. خدمات چاه بازکنی، یکی از بهترین و معتبر ترین شرکت ها در تهران است. از جمله خصوصیات ما:

 • شبانه روزی در خدمت همشهریان
 • 135 شعبه ی فعال بدون تعطیلی 
 • فنر زنی بهداشتی بدون کثیف کاری
 • استفاده از فنرهای جداگانه برای چاه حمام و تولت
 • شستشوی فنر با مواد پاک کننده و ضد عفونی
 • چاه بازکنی بدون آسیب به لوله
 • زیر نظر اتحادیه، همراه با مجوز کسب

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی

شرکت نوین لوله برای راحتی شما عزیزان و سرویس دهی سریع تر در تمام نقاط تهران، دارای شعبه فعال است. سرویس کاران ما در تمام خیابان های تهران، آماده ی خدمات رسانی به شما هستند.

همان طور که می دانید گرفتگی لوله ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد، و اگر در همان لحظه رفع نشود به طبقه ی پایین، دیوار ها، کف سرامیک ها آسیب می زند. ما برای حل این موضوع در طول شبانه روز و بدون تعطیلی در خدمت شما می باشیم.

شما می توانید در هر لحظه اگر با گرفتگی لوله مواجه شدید با چاه بازکنی شبانه روزی تهران تماس بگیرید و در عرض 20 دقیقه سرویسکار دریافت کنید.

چاه بازکنی شبانه روزی فوری

چاه بازکنی آشپزخانه

مهم ترین دلیل گرفتگی چاه در آشپزخانه و حمام، عدم لوله کشی استاندارد است. لوله های لباس شویی و سینک را به یک دیگر وصل می کنند و در آخر، تمام لوله ها به کف آشپزخانه وصل می شود باید جدا باشد.

لوله کشی غیر استاندارد، باعث گرفتگی مکرر مسیر فاضلاب می شود. برای چاه بازکنی در این لوله ها، از فنر های ۱۰ متری و ۲۰ متری استفاده می شود، که قطر فنر باید کوچک باشد تا به لوله آسیب وارد نکند.

معرفی شرکت چاه بازکنی تهران

✅ ارسال سرویس کار به تمام نقاط بازدید رایگان رسیدگی در اسرع وقت
چاه بازکنی با دستگاه های پیشرفته استفاده از فنر های جداگانه برای توالت و آشپزخانه
✅ افراد با تجربه انجام کار تمیز و بهداشتی ضد عفونی دستگاه ها و فنر های چاه بازکنی

تماس 24 ساعته شبانه روزی 

زیر نظر اتحادیه ضمانت کار با فاکتور معتبر

چاه بازکنی توالت

معمولا 70 درصد گرفتگی های فاضلاب، مربوط به توالت است. عواملی مانند سولفات لوله، رسوبات، دستمال کاغذی و مو بیشترین تاثیر را دارند.

در لوله هایی که از جنس چدنی هستند، به مرور زمان فضولات به اطراف لوله می چسبد و همانند کف سماور، قطر لوله باریک میشود.

ابتدا برای نصب کاسه توالت، قسمت زیر کاسه توالت مقداری ماسه می ریزند که برای تنظیم ارتفاع و آب بندی لازم است. اگر کاسه توالت را در محل خود قرار نگیرد، ممکن است ماسه ها از زیر توالت به داخل لوله بریزند.

چاه بازکنی تراس و بالکن

بارش باران شن و ماسه و تمام گرد و غبارهای موجود در هوا را با خود به لوله می برد و باعث گرفتگی می شود. برای جلوگیری از این مشکل باید از توری مناسب استفاده کنید و حیاط و بالکن را جارو کنید.

لوله بالکن و آشپزخانه به یک دیگر متصل هستند و برخی مواقع، با شستن ظروف، پسماند روغن و مواد غذایی در لوله جمع می شود، و از کف شور بالکن مسدود می شود.

برخی افراد خروجی بالکن را با درپوش می پوشانند تا آب از آنجا بیرون نزند، اما این کار اشتباهی است که در طول مدت باعث تجمع پسماند، و انتشار بوی نامطبوع می شود.

چاه بازکنی حمام

اگر هنگام دوش گرفتن در حمام، با کند شدن تخلیه آب روبرو شدید، بدانید که مسیر فاضلاب مسدود شده است.

اما عامل اصلی انسداد، افتادن صابون، مو، یا تیغ و ژیلت است. شما باید مراقب باشید که موهای زائد یا اشیاء ریز مانند، درب شامپو، داخل کف شور نیافتد.

بعضی از ساختمان ها نیز قدیمی هستند و لوله آن چدنی است. آب گرم به دیواره ی آهنی لوله جذب می شود و به مرور زمان زنگ می زند در نهایت قطر آن باریک و مسدود می شود.

در صورت گرفتگی حمام کافیست با لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا با استفاده از دستگاه های پیشرفته مشکل شما را حل کنیم.

چاه بازکنی پارکینک:

لوله های پارکینگ و انباری، معمولا در فصل های پاییز و زمستان بیشتر از سایر فصل ها مسدود می شود. البته برخی از آشپزخانه ساختمان ها، به فاضلاب پارکینگ متصل است.

اما به طور معمول برگ درختان، شن و ماسه، پرز فرش، چربی های حاصل از برگشت چاه و چند مورد دیگر باعث گرفتگی پارکینگ می شوند.

شرکت نوین لوله با تجهیزات پیشرفته و فنر های بلند مخصوص پارکینگ تمام گرفتگی ها را حل می کند. شما می توانید با چاه بازکنی تهران تماس بگیرید و در خواست سرویس کار نمایید، در کمترین زمان در محل حاضر می شویم.

چاه بازکنی تهران 09101702050

مزایای چاه بازکنی تهران با فنر

اکثر منازل در لوله بازکنی پونک مشکلات تاسیسات و انسداد فاضلاب دارند. افراد بلا فاصله بعد از گرفتگی، از محلول های شیمیایی یا صاف چاه بازکنی استفاده می کنند، اما عواقب استفاده از آن ها را نمی دانند.

محلول های شیمیایی دارای مواد اسیدی سوزاننده است. زمانی که آن را داخل لوله می ریزید همانند آب در سماور می جوشد و تمام قسمت های داخلی لوله را می سوزانند. کار اصلی این محلول ها انبساط مواد داخل لوله از جمله مو و آشغال است.

معایب چاه بازکنی با اسید

اکثر مردم هنگام مواجه با لوله بازکنی جنت آباد و فاضلاب، از همان ابتدا سراغ خرید اسید چاه بازکن یا محلول های شیمیایی می روند. بدون این که از معایب و مضرات آن اگاهی داشته باشد.

استفاده از این محلول ها در مکان های خاص خود مجاز است. برای مثال توالت فرنگی سیفون سفالی دارد و اسید برای سفال هیچ ضرری ندارد.

اما لوله فاضلاب پلیکا یا چدن، در ارتباط با اسید چاه بازکنی واکنش نشان می دهد.

هنگامی استفاده از اسید، اگر به دست شما فقط یک قطره برخورد کند، باعث سوزش می شود. این واکنش به دیواره ی لوله فاضلاب آسیب زده، در طول زمان باعث ساییدگی و پوسیدگی آن می شود.

بهتر است قبل از استفاده تمام مضرات و معایب محلوله ای اسیدی را جست و جو کنید. کسی که محصولی تولید کند، از مضرات آن اسید،حرفی نمی زند.

شرکت نوین لوله بر اساس تجربه ، محلول های شیمیایی را ممنوع می کند. 

اسیدها در چاه بازکنی شبانه روزی علاوه بر سوزش مواد داخل لوله، به تمام دیواره ی فاضلاب نیز آسیب وارد می کنند. اسید های چاه بازکنی برای این لوله ها بسیار مضر است.

استفاده ی مداوم از اسید ها باعث می شود تا لوله فاضلاب بپوسد و یا سوراخ شود. فنر های چاه بازکنی، داخل لوله توسط دستگاه می چرخد و با چرخش خود تمام گرفتگی ها و آشغال ها را از بین می برد.

این فنر ها علاوه بر این که تمام قسمت های داخلی لوله را تمیز می کنند، بلکه هیچ آسیبی به لوله وارد نمی کند و از اسید های چاه بازکنی بهتر است.

فیلم چاه بازکنی را مشاهده کنید این مورد یکی از فیلم های چاه بازکنی حمام با فنر رسوب تراشی می باشد.

قیمت چاه بازکنی

هزینه ی ارائه ی خدمات لوله بازکنی زنجان، متغیر است. دلیل آن نیز وجود افراد بیواسطه و بدون مجوز در این حوزه است. برخی افراد با تهیه ی یک دستگاه چاه بازکنی و دومتر فنر، فکر می کنند که چاه بازکن شده اند و به همسایه ها و اهالی کوچه خودشان را تبلیغ می کنند.

درحالی که هیچ سر رشته ای از این کار ندارند به جای رفع مشکل مردم تمام لوله های ساختمان را با عدم تجربه، خراب می کنند. و این کار را شغل دوم خود انتخاب کرده اند. این افراد با گرفتن هزینه های غیر معقول تمام نرخ های چاه بازکنی را زیر پا میگذارند.

قیمت چاه بازکنی در تهران توسط اتحادیه آهن فروشان به مردم ابلاغ می شود اما این برگه دارای اشکالات زیادی است. یا به جزئیات آن اصلا توجه نشده است. هزینه ی باز کردن چاه به چند عامل مهم بستگی دارد:

 • تعداد لوله ها و فاضلاب های مسدود.
 • متراژ فنری که استفاده می شود.
 • تعداد سه نظام های داخل دستگاه که استفاده می شود.
 • زمان شروع و اتمام کار با توجه به سختی و آسان بودن کار.
 • قیمت توافقی که با مشتری قبل از انجام کار طی می شود و هر دوطرف راضی هستند.
 • نوع خدماتی که سرویسکار ارائه می دهد.
 • ادرس محل انجام کار(نزدیک و دور بودن آن)

محاسبه ی قیمت ها

 • با توجه به تعداد لوله ها و گرفتگی ها، قیمت هر کدام جداگانه بامشتری توافق می شود.
 • طول متراژ فنر، به فرض مثال پارکینگ و پشت بام فنر های بلندتر برای چاه بازکنی نیاز است. که تفاوت جزئی در قیمت ها دارد.
 • لوله های سخت وسیمانی در خانه های نوساز، رفع گرفتگی شان، سخت و زمان بر است. در نتیجه به سه نظام های دستگاه آسیب می زند.
 •  خدماتی مانند در آوردن اجسام قیمتی، شن و ماسه، از چاه توالت
 • نصب فلاش تانک و بستن اتصالات زیر سینک آشپزخانه

هزینه های انجام این کار ها با قبل از انجام کار با مشتری توافق می شود. شرکت نوین لوله، از بهترین و معتبر ترین شرکت های چاه بازکنی در تهران می باشد.

تمامی خدمات خود را با قیمت مناسب و مشتری پسند انجام می دهد. سرویسکاران نوین لوله قبل از انجام هر گونه خدمات با مشتری های خود توافق کرده تا در پایان کار مشکلی پیش نیاید 

چاه بازکنی تهران تماس با چاه بازکنی شبانه روزی در سریع ترین زمان 09101702050

گچ های سفید در داخل لوله فاضلاب چیست؟

هنگامی گرفتگی و انسداد در لوله فاضلاب، گچ های سفید رنگ در خروجی لوله یا اتصالات سینک تجمع می یابد.

موقع باز کردن درب چاه، برای تخلیه چاه، دهانه ی چاه پر از این اجسام سخت می باشد. در برخی مواقع مجبور به تعویض لوله فاضلاب آشپزخانه یا پارکینگ می شود.

هنگام برش لوله، شاهد این مواد گچ مانند که به دیواره ی لوله می شوید. این مواد حاصل استفاده ی سالسان و مکرر شما از سینک آشپزخانه می باشد. به مرور داخل لوله جمع می شوند.

هنگامی شستشوی ظروف، روغن ظروف یا پسماند غذا داخل لوله می رود. این مواد در صورت ترکیب با آب سرد، حالت لغزش خود را از دست داده و به دیواره ی لوله می چسبند.

طرز کار چاه بازکنی

در چاه بازکنی تهران به این مواد رسوب می گوییم. ان مواد مانند سنگ کوه ها در طول زمان بر روی هم رسوب می کنند و سفت می شود.

اکثر افراد به گمان اینکه که داخل لوله گچ و سیمان رفته با ما تماس میگیرند. این مواد دقیقا به شکل گچ می باشند.

هنگام فنر زنی اگر انتهای لوله قابل مشاهده باشد، شاهد این مواد سفت خواهید بود. رستوران ها و مکان های تهیه غذا، به علت سروکار بامواد روغنی بیشتر با این مشکل روبرو می شوند.

برای رفع گونه گرفتگی ها باید از فنر های رسوب تراش و مواد چربی زدا استفاده شود. تا تمام چربی ها را از داخل لوله از بین ببرد.

آیا خدمات چاه بازکنی تهران در همه جای تهران فعالیت دارد؟

همکاران ما در سراسر شهر به صورت شبانه روزی فعال هستند و بلافاصله بعد از تماس شما در هر جا که باشید به محل می آیند

گچ های سفید رنگ داخل لوله به معنای چیست؟

شست و شوی ظرف ها در آشپزخانه، روغن را با خود به داخل لوله می برد و در دیواره ی آن جمع می کند. در نهایت انباشتن این مواد چربی هایی سفت همانند گچ به وجود می آید

دلیل اصلی گرفتگی چاه آشپزخانه چیست؟

عدم شیب استاندارد، وجود اتصالات بیش از حد لوله ها، استفاده ی غیر اصولی و ریختن ته مانده ی غذا باعث انسداد مسیر آب می شود

چاه بازکنی با فنر چه مضراتی دارد؟

باز کردن لوله ها با فنر برقی علاوه بر اینکه آسیبی به لوله ها وارد نمی کند، بلکه باعث تمیز کردن داخل فاضلاب و افزایش سلامت ساختمان می شود.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)