بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی
لوه بازکنی شهرک مخابرات چاه بازکنی 09196790069

لوله بازکنی شهرک مخابرات

لوله بازکنی شهرک مخابرات آماده ارائه خدمت

شاید برای شما هم پیش آمده که موقعی که در خانه را باز می کنید بوی نامطبوعی به مشامتان برسد.! اصولاً همه در این مواقع یک خوشبو کننده محیط را برداشته و کل خانه را پر از اسپری می کنند به امید اینکه بوی بد از بین برود. اما بو که از بین نمیرود هیچ، چه بسا با بوی اسپری خوشبو کننده هم ترکیب می شود و بوی بدتری را ایجاد می کند که تحمل و ماندن در خانه یا آن محیط را غیرقابل تحمل می کند. منشاء این بوی نامطبوع از کجاست؟ چگونه می توان این بوی ناخوشایند را از بین برد؟

ما در لوله بازکنی شهرک مخابرات به شما کمک می کنیم که اطلاعات خود را در زمینه گرفتگی لوله ی توالت افزایش دهید تا حداقل در مواقعی که گرفتگی سطحی است بتوانید بدون صرف هزینه، مشکل را حل کنید. خب اول باید بدانیم که این بو چه دلایلی می تواند داشته باشد. از عوامل موثر در این قضیه، گرفتگی های سینک ظرفشویی، حمام، فاضلاب، بالا آمدن آب توالت ، نشتی آب از یک لوله شکسته و حتی نشتی فاضلاب نیز می تواند باشد.

علت نشتی لوله های ساختمان

برای آشنایی با عوامل مهم نشتی لوله ها و روش های تشخیص آن  میتوانید مطالب مفیدی که ما در صفحه ی لوله بازکنی الهیه نوشته ایم در این مقاله ببینید.

لوله بازکنی شهرک مخابرات لوله بازکنی سعادت آباد 09101702050

بوی بد در لوله بازکنی شهرک مخابرات

توالت شامل بخش های متفاوتی است و آنچه ما در ظاهر می بینیم فقط کاسه توالت است ولی قسمت اصلی که همه ی بوها و گرفتاری ها از آن ناشی می شود سیفون توالت است. حتماً همه یکبار هم که شده به سیستم ساده ی سیفون سینک ظرفشویی یا روشویی که داخل کابینت قرار می گیرد توجه کرده اند. توالت نیز تقریباً دارای چنین ساختاری است. یعنی زیر کاسه یک قسمت وجود دارد که سیفون توالت می نامند و معروف است به شتر گلو.

کار سیفون توالت چیست؟

در لوله ی  توالت هم مانند سیفون ظرفشویی یک قسمت منحنی وجود دارد که آب در آن می ماند و نمی تواند بالا بیاید. تنها زمانی آب از این قسمت سیفون بالا می آید که لوله دچار گرفتگی شدید شده باشد. که در آن صورت همراه آب مدفوع هم بالا خواهد آمد. به علت های مختلفی ممکن است لوله ی توالت مسدود شود. از آن جمله جسم بزرگی به درون لوله افتاده باشد، لایروبی نکردن لوله های توالت و فاضلاب، گرفتن رسوب و از این دست موارد که، همه این ها باعث گرفتگی می شود. اما علت این که، این منحنی در توالت هم وجود دارد این است که مانع از ورود حشرات موذی به توالت می شوند. جلوی بوی بد فاضلاب را گرفته و مانع از رسیدن آن به توالت می شود.

کاربرد سیفون توالت چیست؟

این قسمت منحنی، خیلی زود دچار گرفتگی می شود ولی برای جلوگیری از این کار باید حتماً سیفون کشیده شود یا یک آفتابه آب در کاسه توالت خالی کنیم تا مانع از ماندن مدفوع در قسمت منحنی شود. چون ماندن مدفوع در آن جا به مرور ایجاد رسوب می کند و لوله را برای گرفتگی های شدید آماده می کند.

رفع گرفتگی لوله با فنر در شهرک مخابرات

چرا لوله ی توالت مسدود می شود؟

بعضی ها تصور می کنند توالت فرنگی هرگز دچار گرفتگی لوله نمی شود و حتماً تصور عجیبی از لوله های آن دارند. شرکت لوله بازکنی شهرک مخابرات در زمینه توالت فرنگی هم متخصص دارد و ایشان نکات جالبی را بیان می کند. علل گرفتگی لوله ی توالت فرنگی و نحوه ی رفع آن را از متخصصین این کار در لوله بازکنی شهرک مخابرات بیاموزید.

علت های مهم و اساسی در تمام گرفتگی

یکی از علت های گرفتگی توالت فرنگی حجم زیاد و عجیب دستمال کاغذی و دستمال توالت است که در لوله تجمع پیدا کرده اند. کاور توالت هم موردی دیگر برای گرفتگی لوله است. عده ای بعد از استفاده از دستمال به علت های مختلفی دستمال و کاور را داخل توالت فرنگی می اندازند و بعد سیفون را می زنند. حجم زیاد آب که از سیفون به داخل کاسه سرریز می شود باعث می شود فرد فکر کند هرگز چیزی در این لوله ها باقی نمی ماند. ولی متاسفانه برعکس است و درست در این موارد است که لوله ی توالت فرنگی نیز می گیرد. که باز کردن این گرفتگی خود روش های خاصی دارد که در حیطه کاری لوله بازکنی شهرک مخابرات است.

لوله بازکنی شهرک مخابرات

ساختار لوله کشی توالت فرنگی مشابه ساختار توالت های معمولی است. منحنی معروف به شتر گلو در این نوع توالت و لوله کشی آن نیز وجود دارد. همان علت های گفته شده در بالا در این باره نیز صادق است. البته با تجربه ی همکاران ما در لوله بازکنی شهرک مخابرات قریب به اتفاق گرفتگی در توالت فرنگی ناشی از تجمع دستمال توالت و نوار بهداشتی است که حل این مشکل، نیازمند زمان است تا فرهنگ و سطح آگاهی مردم برای استفاده از این نوع توالت به اندازه استفاده ی آن ها افزایش یابد.

چرا استفاده از توالت فرنگی افزایش یافته است؟

چندی قبل، استفاده از توالت فرنگی در میان افراد مسن خیلی بیشتر دیده می شد که به دلیل کمر درد و پا درد مورد استفاده قرار می گیرد اما اخیراً افراد جوان و تمام سنین دیگر نیز از این سبک توالت استفاده می کنند. به همین دلیل تبدیل توالت معمولی به توالت فرنگی نیز بسیار مرسوم شده که برای این کار می توانید از متخصصین ما در لوله بازکنی شهرک مخابرات کمک بگیرید.

لوله بازکنی شهرک مخابرات

گرفتگی لوله علاوه بر ایجاد بوی بد و ظاهر خیلی بد، منبعی می شود برای رشد حشرات موذی بخصوص سوسک. به همین دلیل شرکت لوله بازکنی شما را برای حل این مسائل راهنمایی می کند و شما می توانید به یکی از سه روش زیر اقدام کنید.

گام اول برای رفع بوی بد ساختمان

اگر می دانید علت این بو از کجاست و چرا ایجاد شده است، شاید دیگر نیازی به لوله بازکنی نداشته باشید، چون می توانید با مقداری مایع لوله بازکن، یا مواد سنتی سرکه و سدیم بی کربنات (جوش شیرین)، مشکل خود را مرتفع کنید. البته اگر گرفتگی کم باشد، ولی باید ذکر کنیم که این مواد لوله بازکنی خطرناک هستند و استفاده از آن ها نیاز به مهارت دارد. در صورتی که مهارت کافی را ندارید تلفن را برداشته و با شماره ی لوله بازکنی شهرک مخابرات تماس بگیرید. تا متخصین ما به سرعت برای رفع مشکل اقدام کنند.

گام دوم برای رفع بوی بد ساختمان

حالا اگر تخصص هم دارید و مواد لوله بازکنی را استفاده کردید و گرفتگی حل نشد چه باید کرد؟ درست است. این بار هم می توانید شماره ی لوله بازکنی شهرک مخابرات را بگیرید، ما خیلی زود به کمک شما خواهیم آمد و در زمان کم و بدون به هم ریختگی و با یک کار تمیز مشکل را رفع می کنیم.

گام سوم برای رفع بوی بد ساختمان

اما مشکل دیگری نیز وجود دارد. ممکن است اصلاً شما ندانید که مشکل از کجاست و بوی بد و سوسک و سایر حشرات موذی از کجا می آیند؟! در این صورت نیز به کارشناسان ما اعتماد کنید و کار را به کاردان بسپارید. متخصصین نوین با تجربه و مهارت زیادی و با استفاده از دستگاه های مخصوص این کار، منشاء را شناسایی می کنند و با استفاده از ابزارهایی که برای انواع گرفتگی ابزار متفاوتی استفاده می شود، لوله را باز می کنند.

سایر خدمات لوله بازکنی شهرک مخابرات

  • لوله بازکنی خانی آباد
  • حفر چاه آب و فاضلاب با دستگاه های مکانیزه و پیشرفته
  • تخلیه آب چاه با پمپ های ساکشن قوی و لجن کش
  • دستگاه های لجن کش و مکنده
  • تخلیه انواع چاه آب و فاضلاب کاملا بهداشت.

سوالات لوله بازکنی در شهرک مخابرات

هزینه لوله بازکنی در مناطق مختلف تهران چگونه محاسبه می شود؟

قیمت لوله بازکنی در نقاط مختلف تهران هیچ فرقی نمی کند. بلکه بستگی به نوع گرفتگی ،عمق محل گرفتگی، جنس لوله ها ، و طول لوله گرفته شده متفاوت  است.

لوله بازکنی شهرک مخابرات تهران چه خدمات دیگری را ارائه می دهد؟

نوین لوله در تشخیص و رفع انواع ترکیدگی لوله ،رفع گرفتگی انواع لوله های( قدیمی-چدنی-سیمانی-…)، تخلیه-حفر چاه، درآوردن گوشی و اشیا قیمتی از چاه توالت و دیگر خدمات با تیم حرفه ای آماده ارائه خدمت در کل تهران می باشد.

راهکار های آسان خانگی رفع گرفتگی توالت چیست؟

با مقداری مایع لوله بازکن، یا مواد سنتی سرکه و سدیم بی کربنات (جوش شیرین)، مشکل خود را حل کنید.ولی باید ذکر کنیم که این مواد لوله بازکنی خطرناک هستند و استفاده از آن ها نیاز به مهارت دارد.

رسوب زدایی و جرم گیری لوله چگونه انجام می شود؟

بعله این مرحله بصورت کامل رایگان انجام گرفته و پاکسازی کامل لوله در این مرحله انجام می پذیرد . تا دوباره لوله گرفته نشده و هزینه ای دوباره متقبل نشوید.

لوله بازکن های نوین لوله در چه زمانی به محل می رسند؟

به محض تماس شما مشتریان لوله بازکنب با موتور شروع به حرکت کرده و به فاصله ی کم تر از 20 دقیقه و اگر ترافیک را لحاظ کنیم به فاصله ی نیم ساعت به محل مورد نظر شما می رسد.

اینستاگرام 

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)