رفع گرفتگی توالت ایرانی

چگونه میتوانیم برای رفع گرفتگی توالت فرنگی، درخواست لوله بازکن دهیم؟
جهت نیاز به خدمات رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی به صورت شبانه روزی میتوانید با شماره 09101702050 تماس بگیرید. رفع گرفتگی توالت با فنر های قوی و تیم حرفه ای با بهترین کیفیت انجام می شود. 
 

دلایل گرفتگی فاضلاب توالت

 
1- انسداد لوله فاضلاب: این یکی از شایع‌ترین دلایل گرفتگی فاضلاب توالت است. لوله‌های فاضلاب ممکن است به دلیل رسوبات، چربی، پوست و مو، کاغذ توالت و … انسداد شود.
2- نصب نادرست لوله‌های فاضلاب: در بعضی موارد، نصب نادرست لوله‌های فاضلاب ممکن است باعث گرفتگی فاضلاب توالت شود.
3- سقف بالای توالت: در بعضی موارد، سقف بالای توالت به دلیل عدم وجود هواپذیری مناسب باعث گرفتگی فاضلاب توالت می‌شود.
4- خط لوله فاضلاب خارج از خانه: در بعضی موارد، خط لوله فاضلاب خارج از خانه به دستورات قانونی و یا به دلایل دیگر ممکن است انسداد شود و باعث گرفتگی فاضلاب توالت شود.
5- استفاده از مواد غیر قابل تجزیه در توالت: استفاده از موادی مانند پلاستیک، پوشک بچه، دستمال کاغذی و … در توالت ممکن است باعث گرفتگی فاضلاب توالت شود.
رفع گرفتگی توالت

تماس با افراد برای رفع گرفتگی توالت

شماره تماس رفع گرفنگی توالت09101702050
شماره مستقیم رفع گرفتگی توالت09126235020
✅ نحوه ضمانت کار تضمین با فاکتور معتبر تا 2 ماه
هزینه بازدید و مشاوره  بازدید رایگان و مشاوره 24 ساعته

حرفه ای که می تواند گرفتگی توالت را باز کند

 • دلایل گرفتگی توالت
 • لوله بازکنی
 • پیشگیری از گرفتگی آن
 • معرفی شرکت لوله بازکنی نوین
 • 10 روش رفع انسداد توالت

دلایل گرفتگی توالت فرنگی 

 1. انسداد توالت توسط مو و دستمال کاغذی
 2. انسداد توالت فرنگی توسط وسایل و اجسام
 3. گرفتگی لوله فاضلاب ایرانی توسط رسوبات و سولفات لوله
 4. انسداد توالت فرنگی با صابون
 5. گرفتگی توالت توسط کهنه و پارچه
 6. گیر توالت فرنگی توسط افتادن فرچه
 7. برخی از انسداد ها توسط نوار بهداشتی و…می باشد.
 8. شکستگی لوله یا سوراخ شدن آن
 9. تجمع موهای زائد در سیفون توالت
 10. زنگ زدن قسمت داخلی لوله توالت به مرور زمان.
 11. گرفتگی بر اثر با مدوفوع و فضولات
 12. لوله کشی نامناسب در ساختمان عدم شیب کافی

گاهی درگیر این موضوع می شویم، اگر به جای تعویض لوله فاضلاب توالت ایرانی، توالت فرنگی تهیه کنیم، این گرفتگی ها و بوهای نامطبوع از چاه توالت فرنگی به وجود نمی آید. در واقع باید بگوییم گرفتگی در هر کدام صورت می گیرد. حتی در توالت فرنگی نیز آب بالامی آید.

گرفتگی توالت فرنگی و روش های رفع آن

معمولا در اکثر ساختمان ها از توالت های فرنگی بیشتر از ایرانی استفاده می کنند و نصب اینگونه توالت ها افزایش می یابد. با افزایش این نمونه ها مشکلات گرفتگی در ناحیه ی سیفون توالت فرنگی نیز اتفاق می افتد.

توجه داشته باشید قبل از نصب توالت فرنگی نکات استفاده اصولی و راه هایی که باید برای جلوگیری از گرفتگی یا شکستگی آن را بدانید کاملا مطالعه کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

سیفون توالت های فرنگی باریک تر از شتر گلوی توالت ایرانی است و برخلاف لوله پلیکا، جنس آن از سفال می باشد. بنابراین هنگامی که مسدود می شود باید مراقب شکستن یا ترک برداشتن آن باشید.

روش باز کردن توالت فرنگی

 • با استفاده از یک پارچه و شلنگ آب به راحتی گرفتگی توالت را حل کنید. پارچه را دور شلنگ آب بپیچید و داخل سیفون توالت فرنگی فرو کنید. سپس با دستان خود شلنگ آب را به مدت 10 دقیقه نگه دارید و آب را باز کنید.
 • چند بار پشت سر هم سیفون را بکشید و تست کنید اگر مشکل برطرف نشد احتمالا گرفتگی از ناحیه ی پایین تری است یا جنس مانع که مسیر را مسدود می کند محکم است.

روش دوم برای رفع گرفتگی توالت فرنگی

استفاده از تلمبه دستی اما این بار با این ترفند ویژه می توانید 100% نتیجه بگیرید. استفاده از تلمبه دستی چند نکته قابل توجهی دارد که باید آن ها را رعایت کنید تا مشکلات حل شود.

 • ابتدا باید ابعاد سیفون توالت فرنگی را اندازه بگیرید و یک تلمبه دستی تقریبا کمی بزرگ تر از قطر سیفون آن تهیه کنید در غیر این صورت نتیجه نمیگیرید.
 • قبل از تلمبه، باید آب داخل توالت فرنگی را با ظرف تخلیه کنید البته این کار کمی کثیف کاری دارد برای شروع بهتر است از ماسک و دستکش استفاه کنید.
 • تلمبه را طوری داخل سیفون توالت قرار دهید که هیچ روزنه ای برای عبور هوا نداشته باشد. 
 • توجه داشته باشید هنگام فشار داد تلمبه به داخل سیفون آرام فشار دهید و در مواقعی که به بیرون میکشید با قدرت بیشتری بکشید.

گرفتگی توالت ایرانی با مو و دستمال کاغذی

این مورد بیشتر از موارد دیگر در تهران مشاهده می شود. معمولا افراد دستمال کاغذی را مچاله می کنند و به داخل توالت می اندازند. با این تصور که دستمال از سیفون رد می شود اما بر خلاف این در ان تجمع می یابد و باعث انسداد توالت فرنگی یا ایرانی می شود.

برای نصب کاسه توالت و تعویض کاسه توالت بدون خراب کاری و تخریب کاشی ها توسط افراد باتجربه به این صفحه مراجعه کنید.

اکثر مردم فکر می کنند که اگر توالت فرنگی را از جای خود بردارند این مشکل برطرف می شود اما تنها راه راه حل ان فنر زنی می باشد و باید توسط افراد لوله بازکنی حل شود.

رفع گرفتگی توالت با فشار آب

اگر توالت فرنگی مسدود شد می توانید برای رفع گرفتگی آن از یک کهنه و فشار شیر اب استفاده کنید. هنگامی که توالت پر از آب است به دور شلنگ آب یک کهنه بپیچید و آن را داخل سیفون توالت فرنگی قرار دهید.

در صورتی که با ترکیدگی لوله آب و فاضلاب مواجهه شدید، با کلیک بر روی صفحه ی تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه، بلا فاصله کارشناس مربوطه را دریافت کنید.

سپس با یک پیچ گوشتی اطراف شلنک را با کهنه بپوشانید تا راه خروج آب نداشته باشد. با یک دست خود محکم شلنگ را در همان محل نگه دارید و آب را باز کنید.پس از گذشت چند دقیقه شلنگ را به بیرون بکشید و سیفون را بزنید.

اگر کار خود را درست انجام داده اید مطمئن باشید که گرفتگی توالت حل می شود. البته اگر گیر توالت فرنگی توسط دستمال کاغذی یا اجسام قابل حل باشد این مورد کارساز است.

رفع گرفتگی توالت ایرانی با فنر دستی

توالت ایرانی اکثرا توسط مدفوع و تجمع فضولات یا نوار بهداشتی مسدود می شود. برای رفع این مشکل ابتدا نیاز به یک فنر دستی دارید.

این نوع فنر را از تمام فروشگاه های تاسیساتی می توانید تهیه کنید.برای طرز استفاده از ان ابتدا دستکش به دست کنید و سر فنر را کمی کج کنید تا بتواند از سیفون رد شود برای این کار می توانید از یم نفر دیگر برای نگهداری دستک فنر کمک بگیرید.

هنگامی که فنر را به داخل لوله توالت فشار دهید و دستک فنر را بچرخانید انسداد توالت ایرانی حل می شود. البته باید چند بار پشت سر هم انجام دهید اگر به نتیجه نرسیدید با شرکت لوله بازکنی تهران تماس بگیرید.

بازکردن توالت با آویز لباس

ابتدا یک آویز لباس فلزی تهیه کنید و ان را صاف کنید سر آویز را به شکل قلاب در بیاورید تا از سیفون شتر گلویی رد شود. مراقب باشید که به کاسه توالت آسیبی نرساند. برای این که دستتان زخمی نشود می توانید سر آویز را با پارچه ببندید

سپس آویز لباس را داخل لوله فاضلاب هل دهید و آن را بچرخانید تا در محل خود قرار گیرد. بعد از این که چند بار بچرخانید و هل بدهید شاهد باز شدن آن خواهید شد.اگر مشکل حل نشد.

لوله بازکنی سعادت آباد ، یکی از شعبات نوین لوله است که در این منطقه به صورت شبانه روزی فعالیت دارد. شما می توانید برای دریافت سرویسکار، روی لینک کلیک کنید.

احتمالا با اجسام سخت یا رسوب مسدود است، و نیاز به متخصصین تاسیساتی دارد برای رفع مشکل خود می توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وحت مشکل شما را حل کنیم.

رفع گرفتگی توالت با آویز لباس

رفع گرفتگی توالت فرنگی با محلول های خانگی

ما در تمام مقالات خود استفاده از محلول های شیمیایی را برای مشتریان منع می کنیم. زیرا اسید ها گیر توالت را حل نمی کنند. یا باعث ترک یا سوراخ شدن لوله می شود زیرا کار اصلی ان ها سوزاندن مواد می باشد. و می توانند به لوله فاضلاب آسیب جدی وارد کنند.

برای ساخت محلول های رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی ابتدا به چند نوع مواد نیاز داریم:

 • سرکه
 • جوش شیرین
 • پودر لباس شویی
 • مایع ظرف شویی
 • وایتکس
 • فنر دستی

طرز استفاده از محلول های خانگی

ابتدا باید داخل لوله فاضلاب را کاملا خشک کنید تا آب داخل لوله نباشد. سپس سرکه و جوش شیرین را باهم دیگر مخلوط کنید و داخل توالت بریزید.فنر دستی را به داخل فاضلاب هدایت کنید و آن را بچرخانید.

پس از چند دقیقه پودر لباس شویی و مایع طرف شویی را باهم در یک لگن مخلوط کنید و داخل توالت بریزید و دوبا فنر دستی را بچرخانید.

لوله بازکنی بلوار فردوس برای ارائه ی خدمات هر چه سریعتر و شبانه روزی می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

در آخرین مرحله وایتکس را بریزید و پس از چند دقیقه این مواد داخل فاضلاب گاز اسیدی را تولید می کنند و تمام جرم های توالت را از بین می برند مطمئنا این کار را اگر درست انجام دهید این مشکل برطرف خواهد شد.

1 دیدگاه

 • سلام ما برای رفع گرفتگی توالت تماس گرفتیم دیشب یه نفر اومد این دستشویی رو باز کردن خیلی برخوردشون خوب بود خاستم تشکر کنم از افای نوروزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *