لوله بازکنی در تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر 📞 فوری ✅

امتیاز ۴.۸۳ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای

 لوله بازکنی تهرانسر معتبر ترین شرکت لوله بازکنی در تهرانسر میباشد.این شرکت با ۲۵ سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهرانسر است.سرویس دهی به تهرانسر و سایر مناطق تهران با ۱۳۵ سرویسکار باتجربه ۱۵ ماشین تخلیه چاه به صورت شبانه روزی. لوله بازکنی تهرانسر، آماده ی ارائه خدمت به تمامی مشتریان می باشد.

خدمات لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی : رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی : لوله بازکنی آشپزخانه -حمام -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه- رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.

لوله بازکنی در تهرانسر : تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و …با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری در تهرانسر با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان.

لایروبی چاه و کندن چاه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید .

درآوردن گوشی از چاه توالت و حمام توسط دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی انجام می شود.

لوله کشی فاضلاب به صورت کلی و جزئی- تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس- تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص نقطه زن .

 

لوله بازکن تهرانسر

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی در تهرانسر

۱-نوع گرفتگی لوله:  بعضی از گرفتگی لوله ها توسط مو پسماند غذا و تفاله چای مسدود می شوند. لوله ها ی فاضلاب بدلیل زنگ زدگی لوله ،تجمع بیش از حد چربی و رسوب لوله چدنی مسدود می شوند .

پس از تماس شما لوله بازکنی تهرانسر به محل می آید. و اقدام به تشخیص نوع گرفتگی می کند. اگر گرفتگی لوله بر اثر چربی و مو باشد عرف معمولی آن از ۷۰هزار تومان تا ۱۵۰هزار متغیر است.

۲-محل گرفتگی لوله: دومین امر مهم این است که گرفتگی از کدام ناحیه باشد اگر گرفتگی لوله از ۵ تا ۱۰متری باشد عرف معمولی آن از ۱۰۰هزار تا ۲۰۰هزار تومان است اما اگر گرفتگی محل متراژ بالا تری باشد هزینه به نسبت متراژ کمی تغییر خواهد کرد.برخی از لوله ها توسط فنر ۲۰ متری یا ۳۰ متری باز می شوند و بعضی از آن ها در تهرانسر با فنر ۸ متری.

لوله بازکنی تهرانسر

۳-گرفتگی بر اثر سیمان یا قیر: با استفاده از سه نظام و دستگاه واتر جت امکان پذیر خواهد بود و عرف آن از ۲۵۰ هزار تومان بستگی به مصرف سه نظام می باشد.

۴-مسدود شدن فاضلاب بر اثر رسوب و سولفات لوله:در اکثر منازل لوله بازکنی تهرانسر تهران  بدلیل قدیمی بودن ساختمان ها لوله کشی به صورت چدنی می باشد. استفاده از این لوله ها به مرور زمان چربی آشپزخانه یا استفاده از سرویس بهداشتی مواد و پسماند به جداره ی لوله می چسبد. و همانند کف سماور می شود که به آن سولفات یا رسوب لوله می گویند . لوله های چدنی بدلیل استفاده نکردن از لوله ها موجب رسوب می شود.

برای بار کردن این گونه لوله ها علاوه بر زمان استحلاک دستگاه نیز از بین می رود اکثر لوله های چدنی اصلا رفع مسدودی نمی شوند اما دستگاه هایی بنام سر فنر الماسه یا پمپ تراکم با هزینه ی ۳۰۰ تا ۶۰۰هزار تومان می تواند مشکل شما را حل کند.

لوله بازکنی میدان تهرانسر

آیا تا به حال به خروجی ها  لوله بازکنی تهرانسر ظرفشویی توجه کرده اید؟ می دانید چرا سینک دچار گرفتگی می شود؟ می دانید در هنگام گرفتگی سینک ظرفشویی باید چه کار کرد.داخل لوله های فاضلاب آشپز خانه همزمان با استفاده روغن باعث تجمع چربی می شود.

 

لوله بازکنی در تهرانسر

انواع روش های بازکردن فاضلاب

۱-پمپ تراکم هوا:

اجزای تشکیل دهنده دستگاه: بدنه – مخزن – موتور تولید باد – فشار سنج – شیر تخلیه باد – اتصالات برق . برای شروع پمپ را به برق می زنیم ، همزمان با اتصال به برق موتور شروع به کار کردن می کند. باد توسط شلنک به مخزن دستگاه هدایت می شود. تنظیم فشار دستگاه با فشار سنج انجام می شود وقتی که درجه به ۶۰ رسید آن را از برق می کشیم.

سر لوله مخزن را به خروجی فاضلاب هدایت کرده و با پارچه دور ان را می پوشانیم. همزمان با باز کردن شیر تخلیه ، فشار باد از مخزن دستگاه خالی می شود. این کار برای لوله های چدنی و سخت که فنر از آن رد نمی شود استفاده می گردد.

۲-دستگاه لوله بازکنی تهرانسر:

متداول ترین راه برای باز کردن فاشلاب استفاده از این دستگاه می باشد. اجزای تشکیل دهنده : دینام – فولی – بلبرینگ – تسمه – کلید راست گرد و چپ گرد – اهرم فشار دهنده – سه نظام و فنر می باشد. برای کار ابتدا فنر را داخل دستگاه می اندازند . با تنظیم پیچ پشتی سه نظام های دستگاه به فنر می چسبد. فنر توسط سه نظام دستگاه می چرخد و توسط کلید به عقب و جلو می رود. با چرخیدن فنر داخل لوله فاضلاب تمام رسوبات و چربی ها را ازبین می برد.

۳- محلول های لوله بازکن تهرانسر:

معمولا بعد از این که فاضلاب منزل مسدود شد ائلین راهکاری که به ذهن فرد می رسد استفاده از محلول های لوله بازکنی در تهرانسر می باشد. جنس لوله های چدنی از چدن می باشد و نباید محلول های صاف را داخل این لوله ها بریزید زیرا که باعث سوراخ شدن یا ترک برداشتن لوله ها می شود. حتما قبل از استفاده از اسید ها دستورالعمل های روی آن را مطالعه کنید .

قبل از استفاده باید داخل لوله ی فاضلاب آب نباشد تا اسید کاملا چربی ها و مواد زائد فاضلاب را از بین ببرد.

۴-دستگاه مکنده:

اجزای تشکیل دهنده این دستگاه همانند جارو برقی می باشد. با هدایت کردن لوله ی دستگاه به دهانه فاضلاب تمام فضولات و پسماند های لوله را داخل مخزن خود می کشد. و در نهایت باععث باز شدن مسیر می گردد.

چه عواملی باعث گرفتگی لوله ها می شود؟

برای پیشگیری از گرفتگی لوله چه کاری می توان انجام داد؟ روش های باز کردن گرفتگی لوله های توالت را در مقاله ی لوله بازکنی انقلاب دیگر ما بخوانید.

حتماً به خروجی ها و لوله های زیر سینک توجه کرده اید. شترگلو لوله ی منحنی زیر سینک می باشد. دقیقاً همان جایی است که مقدار زیادی مواد زائد درون آن گیر می کندو مانع از خروج آب می شود. علت بوی بد نیز همین است که وقتی تکه های غذا و چربی و خرده نان در این قسمت منحنی جمع می شود لوله بازکنی تهرانسر به علت زمان زیاد، ماندن دچار فساد می شوند.


روش های جلوگیری و بازکردن گرفتگی لوله

ما در لوله بازکنی سعادت اباد نیز در مورد چربی زدایی توضیح دادیم.و این فاسد شدن است که علت بوی بد سینک ظرفشویی می شود.موارد دیگری مثل مو و آشغال میوه نیز همین وضعیت را برای سینک ایجاد می کنند. البته به نظر من مو، عامل اصلی است و جمع شدن آن یک حالت توری در مسیر ایجاد می کند.و همه مواد را نگه می دارد و عاقبت گرفتگی لوله ها را خواهیم داشت. ما در لوله بازکنی تهرانسر به روش های جلوگیری و بازکردن گرفتگی لوله می پردازیم.

توصیه ی لوله بازکن تهرانسر پیشگیری از گرفتگی لوله ی سینک ظرفشویی

لوله بازکنی تهرانسر تهران که مخصوص همشهریان عزیزمان در این منطقه است مایل به دریافت هزینه های بیهوده از همشهریان نیست. به همین دلیل چنین مطالبی را به شما ارائه می دهیم تا شاید بتوانید قبل از تماس با لوله بازکنی تهرانسر خودتان مشکل را حل کنید. اولین کار برای پیشگیری از گرفتگی لوله در سینک استفاده از توری های خروجی سینک است.


بازکردن گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی

برای باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی چند راهکار وجود دارد که قبل از مراجعه به لوله بازکنی تهران تهرانسر بهتر است اول آنها را تست کنید.

روش اول: استفاده حجم زیاد آب گرم است برای بازکردن لوله بازکنی پیروزی

آب گرم با حل کردن چربی ها احتمال باز شدن گرفتگی لوله بازکنی میدان تهرانسر آسان می سازد. توجه کنید که آب جوش نریزید چون ممکن است باعث آسیب به لوله ها شود و ترک بردارند.

روش دوم: استفاده از نوشابه برای باز کردن گرفتگی لوله

نوشابه ی گازدار در لوله بازکنی خیابان تهرانسر چه کارهای عجیب و غریبی می کند. همانقدر که برای بدن ما مخرب و مضر است برای کارهای دیگر مفید و کاربردی است. یک نمونه از کارهای عجیب آن استفاده در کارهای لوله بازکنی است.

اولا این که که یک نوشابه سیاه تهیه می کنید. سعی کنید سینک تا حد امکان خشک باشد.

۲.نصف یا یک سوم نوشابه را به درون لوله بریزید.

۳.نصف فنجان هم جوش شیرین تهیه کنید و آن را هم بعد از چند دقیقه روی خروجی آب سینک بریزید.

۴.با دست آن را به سمت دهانه هدایت کنید. بلافاصله واکنش میان جوش شیرین و نوشابه را می بینید.

۵.بعد از گذشت چند دقیقه که واکنش ها آرامتر شدند، دوباره بقیه نوشابه را می ریزیم.

در گرفتگی های شدید چه باید کرد ؟

محلول های لوله بازکنی تهرانسر برای باز کردن فاضلاب است. اگر مشکل حل نشد با ما تماس بگیرید.

روش سوم: بازکردن سینک ظرفشویی درلوله بازکن تهرانسر

ابتدا فنر را داخل خروجی فاضلاب بیاندازید و با دست خود فنر را بچرخانید.

اکثر مواقع که لوله ها باز می شود با صحنه ی بسیار زشت و بوی بدی همراه خواهد بود که نتیجه سهل انگاری و بی توجهی است. ولی به هر حال باید کار را ادامه داد. برای لوله بازکنی تهرانسر این که اطراف را کثیف نکنیم مقداری روزنامه باطله یا کیسه زباله زیر لوله بیندازید و بعد کار را شروع کنید

روش چهارم: بازکردن لوله های سینک با فنر در لوله بازکنی تهرانسر

شرکت های تخلیه چاه تهرانسر هر کدام روش های متفاوتی برای کار خود دارند اما لوله بازکنی تهرانسر در این مواقع از فنر لوله بازکنی استفاده می کند. فنرها در طول های متفاوتی وجود دارند. که از کدام مورد استفاده کنند. استفاده از روش های دیگر در تهرانسر نیز بستگی به تشخیص متخصص دارد. در شرایط مختلف استفاده از پمپ هوا پمپ مکنده و سایر موارد ممکن است.


روش خطرناک باز کردن گرفتگی سینک

یکی دیگر از روش های باز کردن لوله ی سینک در تهرانسر  استفاده از جوهر نمک است. این روش اصلاً توصیه نمی شود.ما در تخلیه چاه تهرانسرمی گوییم چون صدمات جدی به لوله ها می زند، علاوه بر آن اگر به سطح سینک های استیل بریزد، لایه ی جلای استیل را می خورد و لکه های زشتی روی سینک به جای می گذارد. مهمتر از همه اینکه، چون اسید است ممکن است به دست شما یا حتی به ریه ها نیز آسیب بزند و اگر چند قطره از آن به صورت یا چشم شما بپاشد عواقب خطرناکی را در پی خواهد داشت.

 


چرا لوله بازکنی درتهرانسر را انتخاب کنیم؟

گاهی بعد از انجام تلاش های متعدد نمی توانیم نتیجه ی مناسبی بگیریم و در نهایت مجبور می شویم به یک لوله بازکنی اطلاع دهیم. برای انتخاب یک لوله باز کنی تهرانسر  چه موردی برای شما اهمیت دارد؟ تجربه فرد مهم است یا هزینه ای که می گیرد؟ آیا زمانی که برای کار می گذارد مهم است یا دقت و مسئولیت پذیری؟ آیا امین بودن فرد برایتان مهم است یا خیر؟

این ها سوالاتی هستند که هر فردی جواب جداگانه ای برای آن ها دارد. ولی ما تعدادی از خصوصیات تخلیه چاه تهرانسر را در اینجا تیتر می کنیم که در صورت تطابق خواسته هایتان با خصوصیات پرسنل و شرکت ما می توانید از نیروهای ما برای حل مشکل گرفتگی لوله کمک بگیرید.


سایر مناطق تحت پوشش خدمات لوله بازکنی؛

شرکت نوین لوله به غیر از لوله بازکنی تهرانسر،مناطق دیگری را لوله بازکنی جیحون ، پوشش می دهد.


بازکردن گرفتگی لوله ی پشت بام در تهرانسر با دستگاه واتر جت

ادر صورت گرفتگی فاضلاب پشت بام هنگام بارش باران تنها راه چاره تماس با شرکت های لوله بازکنی می باشد. بازکردن پشت بام با دستگاه واتر جت به صورت تضمینی انجام می شود.


ویژگی های لوله بازکنی تهرانسر:

 • تمام پرسنل ما امین هستند.
 • تمامی پرسنل ما با تجربه هستند و می دانند چگونه از تجربیات خود بهره بگیرند.
 • شرکت لوله بازکنی تهرانسر از نفراتی استفاده می کند که خوش قول و مسئولیت پذیر باشند.
 • قیمت های لوله بازکنی نوین طبق قیمت های اتحادیه می باشد و گرفتن هزینه های اضافه به هر دلیل مجاز نمی باشد.
 • زمان تخلیه چاه تهرانسر مهم است و ما در کوتاهترین زمان ممکن بعد از تماس در محل خواهیم بود.
 • شرکت ما دارای دستگاه های متفاوتی است.
 • مجموعه ی لوله بازکنی تهرانسر به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

حوزه های کاری لوله بازکنی تهرانسر

شرکت ما در واقع یک مجمع از فنی کاران و کارشناسان با تجربه است و در زمینه های مختلفی علاوه بر لوله بازکنی فعالیت دارد.

 • تخلیه چاه تهرانسر با تانکر و پمپ و مکنده و همچنین لایروبی چاه ها.
 • تشخیص و رفع نم دادن دیوارها
 • حفر انواع چاه با ارتفاع های متفاوت
 • گچ کاری و سفید کاری
 • لوله کشی ساختمان

 لوله بازکنی تهرانسر

 

پاسخ به سوالات رایج مشتریان لوله بازکنی تهرانسر


آیا لوله بازکنی تهرانسر در ایام کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی کار میکند؟

بله لوله بازکنی تهرانسر با داشتن نیروهای جوان با تحربه با رعایت پروتکل های بهداشتی و داشتن ماسک و دستکش و محلول ضد عفونی به ارائه خدمات لوله بازکنی می پردازد.

آیا لوله بازکنی تهرانسر در ایام تعطیلات عید کار میکند؟

بله لوله بازکنی تهرانسر به علت داشتن شعبه های زیاد در سراسر  تهران به صورت شبانه روزی بدون تعطیلات به ارائه خدمات لوله بازکنی می پردازد.

هزینه ی لوله بازکنی در تهرانسر چقدر است؟

هزینه ی بازکردن گرفتگی لوله ها بستگی به چگونگی گرفتگی دارد اگر مشکل کار آسان باشد هزینه ی معمولی و نرخ اتحادیه ی آن ۶۰هزار تومان می باشد ولی اگر مشکل سخت باشد فرق می کند.

آیا با یک بار کار کردن دستگاه سه نظام آن تمام می شود؟

نخیر!! درهنگام رسوب فاضلاب نیاز به فنر رسوب تراش یا سیمان تراش است . سه نظام دستگاه ۶عدد است که هنگام استفاده از فنر معمولی مصرف و یا تمام نمی شود.

آیا لوله بازکنی تهرانسر برای انجام کار خود تضمینی هم دارد؟

بله! ارائه ی فاکتور معتبر بعد از انجام کار بامهر معتبر.

مشاهده اینستاگرام ما

 

7 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی تهرانسر 📞 فوری ✅»

 1. با سلام خدمت لوله بارکنی تهرانسر ممنون از خدمات شما سرویسکار اومدن بسیار عالی و تمیز با تشکر

 2. با سلام و خسته نباشید شما تو لوله بازکنی تهرانسر نفری دارید برای لایروبی چاه و کندن چاه جدید کار کنه و هزینه اش چقدر میشه

  1. واحد پشتیبانی

   سلام ممنون از شما ، اول از طرف شرکت لوله بازکنی نیروی متخصص میفرستیم تا از نزدیک مشکل چاه تون رو بررسی کنند . هزینه ی کندن چاه بستگی به محل مورد نظر سنگی بودن خاک و … از ۲۰۰ هزار تومن تا ۱ ملیون تومن متغیر هست. اگر برای لایروبی و تخلیه چاه هم نفر خواستید تماس بگیرید متخصصین همه ی توضیحات و هزینه هارو میگن خدمتتون.

  1. واحد پشتیبانی

   سلام ، برای این کار متصصان ما دستگاه مخصوص نقطه زنی دارند ، این دستگاه دیجیتالی کاملا دقیق جای ترکیدگی لوله را گزارش می دهد. جهت تشخیص ترکیدگی و رفع هر گونه نم و رطوبت در هرجای منزل به مشکل خوردید ، می توانید از متخصصان ما کمک بگیرید.

 3. حمیده موسوی

  سلام ممنون از خدمات ویژه تون ، سرویسکاری که فرستادید خیلی به موقع اومدند اولین باری بود از طریق اینترنت با این سایت تماس گرفتم و خیلی بهداشتی مشکل لوله ی حموم و آشپزخونه مون حل شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.