بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی
لوله بازکنی میرداماد رایگان 09101702050

لوله بازکنی میرداماد

لوله بازکنی میرداماد اعزام نیرو حتی روزهای تعطیل اعیاد و جمعه ها ، البته به صورت کاملاً مجهز. با در دست داشتن انواع ابزارها که برای در آوردن اشیا از داخل سیفون توالت بود.

خدمات لوله بازکنی میرداماد

رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی :آشپزخانه -حمام -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه- رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه جردن: تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و …با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری در جردن با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان.

لایروبی چاه و کندن چاه در جردن : لایروبی چاه کهنه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید در جردن.

در آوردن اشیا از چاه در جردن : در آوردن تمامی اشیا افتاده شده در چاه توالت و حمام توسط دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی در آوردن انواع گوشی از چاه دستبند و گردنبند و…

لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله در جردن : لوله کشی فاضلاب در جردن به صورت کلی و جزئی- تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس در جردن- تشخیص ترکیدگی لوله در جردن با دستگاه تشخیص نقطه زن در صورت اطمینان از کار میتوانید محل نشخیص داده شده را شکافته و نسبت به ترمیم آن اقدام کنید.

 

هزینه لوله بازکنی میرداماد

هزینه طبق اتحادیه  از 60 هزار تومان شروع شده و در تمام مناطق 22 گانه و تمام شهر های تهران بطور یکسان از مشتریان دریافت می گردد. سرویس کار طبق نزخ اتحادیه فاکتور تضمینی و کتبی را خدمت مشتریان ارائه نموده و مقدار متفاوت در هزینه ها در هزینه ها بسته به نوع گرفتگی ، نوع سختی لوله ، طول لوله و میزان زمانی که سرویسکار برای گرفتگی می گذارد ، در همه جا متفاوت است.

لوله بازکنی میرداماد ، لوله بازکنی سعادت آباد

 لوله بازکنی میرداماد

یکی از پر دغدغه ترین سوالات مشتریان ، افتادن وسایلش ، یا گوشی موبایل درون چاه توالت است ، که معمولا آقایان از جیب هایشان بیشتر برای نگهداری وسایل استفاده می کنند ، وسیله ای مانند سوئیچ ماشین ، یا کلید خیلی اتفاق افتاده است ، بهتر است در آن لحظه قبل از اقدام هرکاری ، یک دستکش بپوسید و خیلی آهسته وسیله تان را خارج کنید . اما در صورتی که توالت تان از نوع سنتی است بهتر است قبل از هر گونه اقدامی با یک حرفه ای و با تجربه تماس گرفته و مشورت بخواهید.

1-یک روش قدیمی 

یه روش قدیمی برای درآوردن طلا از توالت وجود داره که کار بسیار سختیه. برای این کار یک جفت دستکش بلند لازمه و یه روحیه سرسخت. برای اینکه قراره که دستمون رو ببریم توی لوله توالت و بین تمام مدفوع ها، دنبال طلای گم شده بگردیم. این کار بسیار بسیار چندش آوریه و البته در اکثر موارد بی نتیجه.
ممکنه با تمام زحمتی که برای درآوردن طلا از میان فضولات می کشیم، نتونیم اون را دربیاریم و بدتر اینکه به سمت چاه هل بدیم. که در این صورت علاوه بر وضعیت چندش آور موجود، طلا را هم از دست دادیم

2- سیم مفتولی

این کار به نظر کار سختی نمیاد، در ابتدا یک سیم مفتولی کمی ضخیم رو به طول ۱ متر برمیداریم و سر اون را با یک انبردست به شکل یه منحنی در میاریم. حالا این سیم رو میندازیم داخل لوله توالت و سعی می کنیم طلا را با اون گرفته و بیرون بکشیم. البته این کار در شرایطی امکان پذیره که، طلا داخل لوله فاضلاب نرفته باشه و در همان قسمت سیفون منحنی توالت قابل مشاهده باشد. این رو هم بگم اگر میتونید، این کار رو خودتون انجام بدید. البته به شرطی که خرابکاری به بار نیارید و طلا رو بین فضولات گم نکنید یا به سمت لوله فاضلاب هل ندید. اونوقت دیگه نیازی نیست که به لوله بازکنی میرداماد هم اطلاع بدید که در مورد ما صادق نبود. چون داخل توالت آب هست طلا دیده نمی شود.

 

3-گیره ی فاضلاب لوله بازکنی میرداماد

 لوله بازکنی میرداماد با دارا بودن تمام ابزارها ، جهت رفع گرفتگی لوله، مانند انبر فاضلاب. یک دسته ی فلزی که سر اون چند تا چنگگ وجود داشت که میتونست با اون شیء رو بگیره و بیرون بکشه. این ابزار مثل ابزاری بود که توی سوپرمارکت ها برای پایین آوردن یک وسیله از بالا، استفاده میشه. این انبر رو میندازن توی لوله و با چراغ قوه، طلا رو پیدا می کنن و با استفاده از این چنگگ طلا رو گرفته، انبر رو جمع میکنن و بیرون میکشن. این روش بهتر از قبلیه. چون موقع بالا آوردن احتمال این که بیفته خیلی کمه.

4- با استفاده از پمپ مکنده

این ابزار اصولاً دست مردم عادی دیده نمیشه. چون ما نمی تونیم با اون کار کنیم. بعضی ها برای در آوردن جسم با ارزش از لوله، از پمپ مکنده استفاده می کنند. این در شرایطیه که طلا قابل مشاهده است اما در دسترس نیست و نمیشه با ابزارهای گفته شده ی قبلی اون را بیرون آورد. بنابراین از پمپ استفاده می کنند که متخصص لوله بازکنی میرداماد این ابزار رو هم همراه خودش آورده بود ولی باز هم برای ما کاربردی نداشت.

دستگاه لوله بازکنی ، فنر لوله بازکنی

 

در لوله بازکنی میرداماد

توالت فرنگی هم ساختاری مشابه توالت ایرانی داره. یعنی همان منحنی لوله در توالت فرنگی که مانع یکسره شدن مسیر کاسه توالت به فاضلاب می شود. در مورد افتادن طلا در توالت فرنگی هم میشه از هر کدام از روش های گفته شده در بالا هم استفاده کرد. در مواقعی به علت تلاش های ما طلا لیز می خوره و داخل لوله ی توالت فرنگی میره. در این زمان هم نباید ناامید شد چون فنی کاران لوله بازکنی میرداماد میتوانند باز هم طلا رو در بیاورند به شرط اینکه داخل چاه فاضلاب نیفتاده باشد.

ابتدا توالت فرنگی رو از زمین جدا و اتصال اون رو با چاه قطع می کنند، توالت رو برمیگردونن و طلا به راحتی از توی لوله بیرون میفتاد. در این روش بیرون اومدن طلا آسونه، اما اصل کار تو جدا کردن توالت فرنگیه که اون رو هم متخصصان نوین تو منطقه میرداماد به راحتی و بدون کثیف کاری انجام میدن.

نکات مهم در افتادن طلا در توالت

 • وقتی شیء در لوله توالت افتاد:
 • به هیچ عنوان توی توالت آب نریزید.
 • به هیچ عنوان سیفون رو نزنید.
 • سعی کنید از توالت استفاده نکنید.
 • دستتون رو در لوله توالت نکنید.

علت گرفتگی از چیست ؟

گرفتگی لوله های فاضلاب دلایل متفاوتی دارد ازجمله دلایل گرفتگی بر اثر رسوب و انباشته شدن چربی در برخی موارد انباشته شدن مو و نخ در لوله می باشد که مطالب کامل با توضیحان آن را در صفحه ی لوله بازکنی دکتر هوشیار نوشته ایم.


ولی اگر هر کدام از کارهای بالا را انجام دادید چاره ای نشد. با تماس با یکی از شعبه هاب لوله بازکنی میرداماد مشکل را جویا شوید.


مجموعه مشکلاتی از قبیل:

 1. گرفتگی لوله توالت، رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی توالت سنتی
 2. تبدیل توالت معمولی به توالت فرنگی ، تبدیل توالت فرنگی به سنتی و معمولی
 3. تعویض سینک ظرفشویی ، رفع گرفتگی سینک ظرفشویی و لوله های روشویی
 4. لوله بازکنی میرداماد ، رفع گرفتگی لوله های کف شور ( سرویس بهداشتی ، حمام ، حیاط، پشت بام ، بالکن ، پارکینگ
 5. پیدا کردن ترک خوردگی و نشتی آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه
 6.  فوری در سراسر شهر های تهران بزرگ

به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن برایتان حل می کند.

لوله بازکنی میرداماد

از شعبات نوین جمعه ها تعطیلی ندارد. برای تماس با لوله بازکنی میرداماد با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس بگیرید. همکاران شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر وصل کرده و در زمان کوتاه از خدمات ما بهره می برید.


سوالات متداول مشتریان لوله بازکنی میر داماد

اگر انگشتر یا گوشواره طلا در چاه فاضلاب افتاد چکار باید بکنیم؟

اولین اقدام شما این است که اصلا به هیچ عنوان سیفون را نکشید و خودتان سعی نکنید ان را دربیاورید.

ازکجا بفهمیم که انگشتر یا طلای ما پس از افتادن به چاه پایین رفته یا هنوز در شترگلو مانده است؟

اگر شما پس از افتادن طلا آب را باز نکنید یا سیفون را نکشید 100 درصد طلای شما در شتر گلو می ماند.

اگر گردن بند یا دستبند ما در چاه حمام بیوفتد می توانیم آن را دربیاوریم؟

بله! فقط کافیست با لوله بازکنی میرداماد تماس بگیرید ما با استفاده از تجربه و ابزار های بروز ان را درمی آوریم.

گردن بند یا دستبند را چگونه و با استفاده از چه ابزاری از چاه توالت یا حمام درمی آورند؟

برای درآوردن حلقه یا گردن بند حتما باید با افراد باتجربه تماس بگیرید.ابتدا آب شتر گلو را خشک می کنیم.سپس با استفاده از چراغ قوه مخصوص بررسی کرده. و با دستگاه مکش یا مشکل گشا آن را درمی آوریم.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

امتیاز ۴.۵۷ از ۵ – ۷ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)