لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

در آوردن اشیا از چاه توالت

افتادن وسیله در چاه توالت یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند برای همه ی افراد که حواسشان نیست اتفاق بیفتد شرکت نوین لوله برای در آوردن اشیا از چاه توالت دارای دستگاه های پیشرفته و بروز می باشد. که می تواند هر چیزی مانند :طلا، انگشتر، گوشی، سویچ، گردنبند، فرچه، کنترل تلویزیون، سرشیر را به صورت تضمینی از چاه توالت در بیاورد.

اینستاگرام نوین لوله

توجه داشته باشید که پس از افتادن وسیله در چاه توالت اقدامات زیر را به درستی انجام دهید تا وسیله ای که به چاه افتاد به درون چاه نرود.

در آوردن اشیا از چاه توالت افتادن وسیله در چاه توالت

توصیه های قبل از درآوردن اشیا

اگر شی در چاه توالت ایرانی، لوله کفشور حمام یا آشپزخانه بیافتد، ابتدا با شرکت نوین تماس بگیرید. سرویس کاران ما با ابزار های بروز و پیشرفته نسبت به در آوردن اشیا از چاه توالت یا هر شی دیگری اقدام می کنند. اگر فکر می کنید گوشی یا حلقه را می توانید خودتان در بیاورید، توصیه می کنیم که قبل از اقدام به هر کاری از کار خود اطمینان حاصل فرمایید.

این مسائل را قبل از اقدام به در آوردن اشیا از چاه توالت جدی بگیرید

  • دست شما در چاه بازکنی فاضلاب گیر کند.
  • شی داخل چاه را به محل پایین تر هدایت کنید.
  • چاه توالت دارای باکتری ها و ویروس های کثیفی می باشد اگر دستتان زخمی شود ممکن است به بیماری های عجیبی مبتلا شوید.
  • اگر بیش از حد با گوشی یا شی در چاه توالت بازی کنید ممکن است آن را درون لوله ی فاضلاب بشکنید.
 
ویدیو ی بالا یکی از روش های در آوردن اشیا از چاه می باشد که داخل فاضلاب ماسه رفته است.همچنین در برخی از منازل گوشی یا اشیا دیگر به داخل چاه توالت می افتد.شرکت نوین لوله با استفاده از ابزار های مخصوص تمام وسایل را از چاه توالت در می آورد.

روش های در آوردن اشیا از چاه توالت

پس از افتادن گوشی و در آوردن طلا از چاه دستبند و حلقه در چاه فاضلاب یا کف شور حمام ابتدا باید بلافاصله آب را ببندید. چون ممکن است جریان آب آن را به پایین ببرد. در ادامه چند روش برای افتادن وسیله در چاه توالت و در آوردن ان برای شما می گوییم که در مواقع ضروری می توانید از این روش ها بهرمند شوید:

در آوردن وسیله از توالت با دست:

یکی از ساده ترین روش ها برای در آوردن وسیله از چاه توالت استفاده از دست است. اما می تواند خطراتی داشته باشد برای مثال دست شما در چاه توالت گیر کند یا لبه ی سنگ توالت در هنگام در آوردن شی از چاه توالت آسیب ببیند. برای این کار ابتدا باید ارتفاع سیفون فاضلاب را با سیم اندازه گیری کنید. اگر ارتفاع ان از 30 سانتی متر بیشتر باشد فکر این کار را از ذهنتان بیرون ببرید. اگر آرنج شما چاق است از افراد لاغر کمک بگیرید. ابتدا یک جفت دستکش به دست کنید و با چراغ قوه انتهای و قطر آن را مشاهده کنید. سپس با مایع دستشویی تمام آرنج خود را آغشته کنید تا دستتان به راحتی داخل لوله برود.

یک روش فوری برای بیرون آوردن وسیله از چاه توالت استفاده از جارو برقی است. با این تفاوت که جارو برقی باید دکمه تر و خشک داشته باشد. برای این کار ابتدا آب سیفون را توسط کهنه و چنگک خشک کنید و جارو برقی را در حالت تر قرار دهید و داخل چاه توالت فرو کنید کمی بالا تر از کف سیفون نگه دارید . پس از چند دقیقه آب سیفون را مکش می کند و بعد از این کار مخزن جارو برقی را باز کنید. قطعا اگر پس از افتادن وسیله در چاه توالت آب داخل چاه نریخته باشید شی را در مخزل جارو برقی خواهید یافت.

در آوردن اشیا از چاه با آویز لباس

برای این کار ابتدا یک آویز لباس سیمی تهیه کنید و ان را با سیم چین ببرید. دهانه ی سیم را همانند قلاب کنید تا به وسیله درون چاه گیر کند. از یک چراغ قوه استفاده کنید تا داخل سیفون را ببنید. قلاب برای در آوردن طلا از چاه توالت مانند گردنبتد. حلقه دستبند و… وسیله ی کاربردی می باشد که به راحتی در سر قلاب گیر می کند و می توانید آن را در بیاورید. توجه داشته باشید که اگر در انجام کار دقت و تمرکز کافی نداشته باشید ممکن است وسیله را به پایین هدایت کنید. در آوردن وسیله از چاه توالت غیر ممکن می شود.

نکات مهم بعد از در آوردن اشیا از چاه

بعد از اینکه وسیله ی خود را از چاه فاضلاب با موفقیت بیرون آوردید باید به نکاتی توجه کنید که رعایت کردن این موارد بسیار ضروری می باشد:

شستن وسیله با آب گرم: حتما جسم را با آب گرم و با دستکش شست و شو دهید تا تمام کثیفی آن از بین برود. بهتر است برای این کار از مایع دستشویی و صابون استفاده کنید.

ضد عفونی وسیله با الکل: پس از شستن جسم بعد از در آوردن اشیا از چاه توالت. ان را با مواد ضد عفونی مانند الکل کاملا استریلزه کنید. تا از ویروس و باکتری ها در امان باشد.

گذاشتن وسیله در جلوی آفتاب: بعد از شست و شو و ضد عقونی ان را چند ساعت در معرض نور خورشید قرار دهید تا کاملا خشک شود. برای این کار از سشوار نیز می توانید استفاده کنید ولی روش طبیعی بهتر است.

ضد عفونی دست: دستان خود را کاملا با مایع شست و شو دهید و ضد عفونی کنید. زیرا داخل دیواره ی لوله فاضلاب ویروس های خطرناکی دارد که در تماس با دست می تواند عامل بیماری های باشد مانند حساسیت دست یا جوش و…پس بهتر است نکات بهداشتی را در هنگام در آوردن اشیا از چاه جدی بگیرید.

استفاده از ابزار مناسب

اگر فضا تاریک است و به درستی داخل لوله را نمی بینید، از یک چراغ قوه استفاده کنید تا دید بهتری داشته باشید. از ریختن آب در لوله خودداری کنید. 

در صورت کوچک بودن دهانه ی کاسه توالت چکار باید بکنیم توجه داشته باشید که اگر دهانه لوله کوچک و تنگ است و حدس می زنید که دستتان داخل لوله گیر کند از یک چنگک دستی استفاده کنید تا دست شما آسیب نبیند. 

روش کار

ابتدا کهنه را درون چاه فاضلاب می اندازید و بالا می آورید آب کهنه را در سطل می ریزید تا وقتی که آب چاه توالت تمام شود این کار را ادامه می دهید. پس از این که آب کاسه خالی شد. نور چراغ قوه را در کاسه بیاندازید و موقعیت شی افتاده شده را بسنجید. اگر دستتان به داخل لوله رد می شود دستتان را مایع بزنید تا کامل لیز شود زمانی که دستتان به راحتی داخل لوله رفت، شی را آرام بگیرید و به بالا بکشید.

اگر دست تان از کاسه رد نمی شود از سیخ کباب یا سیم مفتولی برای در آوردن اشیا از چاه توالت استفاده کنید. دقت کنید یک اشتباه کوچک می تواند شی را به چاه فاضلاب منتقل کند. 

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)