درآوردن اشیا از چاه 09101702050

شماره درآوردن اشیا از چاه

افتادن وسیله در چاه توالت و در آوردن اشیا از چاه یکی از بدترین اتفاقاتی است که با کوچک ترین حواس پرتی اتفاق می افتد، برای در آوردن وسیله از چاه توالت و حمام مانند دسته کلید، اسباب بازی، سوئیچ، صابون، اهرم شیر میتوانید با شماره 09101702050 تماس بگیرید. 

بهتر است در این مواقع احتیاط کنید و سریعا دست خود را داخل لوله توالت فرو نکنید. به دلیل اینکه ارتفاع لوله های فاضلاب در ساختمان های تهران بیش از 30 سانتی متر است و باعث آسیب به دست و آرنج می شود. افرادی که بازوی چاق دارند باعث متورم شدن آرنج آن ها می شود.

فهرست مطالب

روش های در آوردن اشیا از لوله یا چاه

استفاده از آهنربا

برای خارج کردن اشیا از چاه توالت میتوانید آهنربا را به یک قلاب متصل کنید و آن درون درون لوله ببرید تا جسم به آهنربا بچسبد. با این کار اشیا از چاه توالت را به بیرون می کشید.

ساخت قلاب با کمک آویز لباس فلزی

احتمالا همه ی شما آویز های فلزی برای لباس را در خانه دارید. ابتدا آویز را به صورت قلاب درست کنید. برای این کار از سیخ کباب نیز میتوانید استفاده کنید. اگر جسمی داخل چاه افتاد میتوانید آویز لباس فلزی را به شکل قلاب درست کنید. آویز را درون لوله فرو کنید و اشیا را از چاه دربیاورید.

در آوردن اشیا از چاه با کمک جارو برقی

زمان افتادن اشیا در چاه توالت جارو برقی را روشن کنید و به جای کیسه زباله، از کیسه نایلونی استفاده کنید. لوله جارو برقی را درون چاه یا لوله فرو کنید، وسیله را از درون چاه به داخل جارو برقی بکشید.

انبر های فاضلاب 

شما با کمک این انبر ها به راحتی میتوانید وسایلی که در لوله ما افتد را دربیاورید. در انتهای این انبرمشکل گشا  دستگیره ای وجود دارد که با فشار دادن دستیگره؛ نوک انبر باز می شود و چنگک های نوک انبر وسیله را از درون لوله فاضلاب بیرون می کشد.

استفاده از دوربین آندوسکپی برای در آوردن وسیله از چاه

دوربین لوله بازکنی زمانی که وسیله ای درون چاه یا لوله می افتد کاربرد زیادی دارد. شما توسط دوربین وسیله یا جحسم را درون لوله مشاهده می کنید و به راحتی می توانید اشیا را از چاه بیرون بیاورید. 

تماس با شماره 09101702050 

اگر نتوانستید اشیا را از درون چاه دربیاورید، بهتر است با شماره 09101702050 تماس بگیرید تا متخصصین ما بلافاصله برای در آوردن اشیا از چاه به شما کمک کنند.

ویدئو ی زیر یکی از روش های در آوردن اشیا از چاه است. داخل فاضلاب ماسه و مصالح ساختمانی گیر کرده است. همکاران شرکت نوین لوله با استفاده از ابزار های مخصوص مصالح ساختمانی را از چاه توالت خارج می کنند.

با تماس شما متخصصان، با ابزارآلات مناسب و مدرن، شی را از توالت خارج می کنند. در صورت مشکلات فاضلاب و گرفتگی لوله نیز فقط با یک تماس از بهترین خدمات ما بهره مند شوید.

نکات مهم در هنگام درآوردن اشیاء از چاه توالت

درآوردن اشیا از چاه

از دستکش استفاده کنید

لوله فاضلاب توالت منبع انواع باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک است. ابتدا یک جفت دستکش لاستیکی و ساق بلند بپوشید. با رعایت نکات بهداشتی پوست و آرنج شما با فضولات و آلودگی های داخل لوله تماس پیدا نمی کند.

در آوردن اشیا از چاه 09101702050

ضد عفونی وسیله با الکل

بعد از درآوردن اشیا از چاه توالت حتما وسیله و دستان خود را کاملا ضد عفونی و شستشو دهید. پس از شستشوی جسم آن را با مواد ضد عفونی مانند الکل کاملا استریلزه کنید. تا از باکتری ها و ویروس های حساسیت زا در امان باشید.

درآوردن اشیا از چاه با دوربین 09101702050

ضد عفونی دست

حتما بعد از خارج کردن شی از چاه توالت دستان خود را کاملا با مایع و صابون خوب شستشو دهید. برای جلوگیری از تماس آلودگی با پوست و بیماری با الکل دستتان را ضد عفونی کنید. زیرا باکتری های لوله فاضلاب با تماس دست باعث حساسیت یا جوش می شوند.

درآوردن اشیا از چاه توالت با روش های تضمینی 09101702050

قرار دادن شی در جلوی آفتاب

بعد از ضد عفونی، شی یا وسیله را چند ساعت در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید. همچنین با استفاده از سشوار نیز می توانید وسیله را کاملا خشک کنید. ولی نور خورشید یک روش عالی و طبیعی است که بسیاری از باکتری ها را نابود می کند.

افتادن وسیله در چاه توالت و حمام 09101702050

هنگام در آوردن اشیا از چاه به این نکات توجه کنید

 • برای درآوردن اشیا از چاه توالت حتما از دستکش استفاده کنید.
 • وسایل مورد استفاده را با الکل ضد عفونی کنید.
 • دست خود را درون لوله فاضلاب فرو نکنید.
 • از انبر های مشکل گشا برای درآوردن وسیله استفاده کنید.
 • استفاده از چراغ قوه برای دید بهتر درون فاضلاب لازم است.
 • پس از درآوردن وسیله از چاه آن را ضد عفونی کنید و جلوی آفتاب بگذارید.
در آوردن وسیله از چاه فوری و تضمینی 09101702050

چگونه اشیاء موجود در چاه توالت را دربیاوریم؟

برای درآوردن اشیا از چاه توالت ابتدا آب موجود در لوله فاضلاب را خالی کنید. سپس با استفاده از انبر مخصوص و جارو برقی میتوانید اشیاء را از چاه توالت به بیرون بکشید. اگر نیاز به نیروی ماهر برای درآوردن اشیاء از چاه توالت دارید، میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره 09101702050 تماس بگیرید.

هنگام افتادن اشیا در چاه توالت از ورود آب به سیفون خود داری کنید. برای در آوردن اشیا از چاه توالت کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. لوله بازکن ماهر با انبر فاضلاب وسیله یا طلا را کاملا بهداشتی، بدون تخریب و 100% تضمینی از چاه توالت خارج می کند.

اگر وسیله ای در چاه توالت ایرانی، لوله کفشور حمام یا آشپزخانه بیافتد حتما از یک متخصص کمک بخواهید.

سرویس کاران ما با ابزار های بروز و پیشرفته نسبت به درآوردن اشیا از چاه توالت یا هر شی دیگری به سرعت به کمک شما می آیند.

پس از افتادن گوشی در چاه توالت دستبند و حلقه در چاه فاضلاب یا کف شور حمام بلافاصله جریان آب را قطع کنید. چون ممکن است جریان آب وسیله را به پایین ببرد.

نکات مهم درآوردن اشیا از چاه توالت

دراوردن اشیا از چاه، گوشی یا طلا از چاه توالت 100% تضمینی با لوله بازکنی نوین

درآوردن اشیا از چاه توالت

✅ شماره در آوردن اشیا از چاه توالت09101702050 
روش انجام کار دستگاه مکش، دوربین، انبر 
✅ نحوه ضمانت کار در آوردن اشیاء به شرط
ساعات کارر شبانه روزی بدون تعطیلات

اگر می خواهید شی با وسیله گران قیمت را خودتان خارج کنید، نکات زیر را جدی بگیرید.

 • به هیچ وجه بعد از افتادن شی داخل چاه توالت سیفون را نکشید.
 • حتما از ورود آب به درون لوله فاضلاب جلوگیری کنید.
 • مراقب باشید تا دستتان در لوله فاضلاب گیر نکند.
 • برای جلوگیری از ورود شی به اعماق لوله توالت با متخصص تماس بگیرید.
 • به دلیل وجود باکتری ها و ویروس درون توالت در صورت وجود زخم روی دستتان، احتمال مبتلا به بیماری های عجیب وجود دارد.
 • با دستکاری بیش از حد وسیله یا شی در لوله توالت باعث آسیب به آن وسیله می شوید. که در نهایت نتیجه ی کار سخت تر می شود.

5 روش فوری برای خارج کردن اشیا از چاه توالت

شرکت نوین لوله برای درآوردن طلا از چاه توالت دارای دستگاه های پیشرفته و بروز است.

هنگام افتادن اشیا در چاه توالت مانند طلا، انگشتر، گوشی، دسته کلید، فرچه، کنترل تلویزیون به صورت تضمینی و شبانه روزی با ما تماس بگیرید.

زمان افتادن شی در چاه توالت با رعایت اقدامات زیر، شی به اعماق چاه فاضلاب نمی رود.

استفاده از ملاقه یا سیخ کباب

زمانی که در داخل چاه توالت درب شامپو، نگه دارنده ی شلنگ شیر یا وسایل پلاستیکی افتاد، اصلا نگران نباشید. شما میتوانید با استفاده از میلگر یا سیخ کباب وسیله را از درون چاه به بیرون بکشید. 

فقط کافیست برای درآوردن وسیله از چاه توالت، میلگرد یا سیخ را داغ کنید و آن را به وسیله ی پلاستیکی که در چاه توالت است فرو کنید. سپس به مدت 10 دقیقه صبر کنید تا میلگرد سرد شود و به آن وسیله پلاستیکی بچسبد. با این کار به راحتی می توانید وسیله را از درون چاه دربیاورید.

در آوردن اشیا از توالت با دست

aid1815238-v4-728px-Retrieve-an-Item-That-Was-Flushed-Down-a-Toilet-Step-1-Versiدرآوردن وسیله از چاه توالت با دستon-3

یکی از اولین و ساده ترین روش ها برای در آوردن وسیله از چاه توالت با کمک دست است. خطرات خارج کردن اشیا با کمک دست باعث گیر کردن آرنج در چاه توالت یا آسیب به لبه ی سنگ توالت می شود.

برای درآوردن اشیا از چاه توالت با دست ابتدا باید ارتفاع سیفون فاضلاب را با سیم اندازه گیری کنید. با چراغ قوه می توانید انتهای و قطر لوله را مشاهده کنید اگر ارتفاع آن از 30 سانتی متر بیشتر باشد از متخصصان لوله بازکنی نوین کمک بگیرید.

پس از بررسی ارتفاع فاضلاب، دستکش بپوشید و جسم را خارج کنید. دقت کنید دستتان را به آرامی در سیفون بچرخانید تا به جسم برخورد نکند و جسم را به اعماق فاضلاب هدایت نکنید.

اگر آرنج چاقی دارید با مایع دستشویی تمام آرنج خود را آغشته کنید. با این کار دستتان به راحتی داخل لوله رد می شود. در صورت عدم موفقیت از افراد لاغر کمک بگیرید.

درآوردن وسیله از چاه توالت با جاروبرقی

اگر با مشکل گرفتگی سینک ظرفشویی مواجه شدید کافیست با متخصصان ما تماس بگیرید.

در آوردن اشیا از چاه فاضلاب با جاروبرقی تر و خشک

یک روش فوری و عالی برای بیرون آوردن وسیله از چاه توالت استفاده از جارو برقی است. اما فقط جارو برقی هایی که مجهز به سیستم تر و خشک هستند.

برای این کار ابتدا آب سیفون را با پارچه حوله ای خشک کنید. جارو برقی را در حالت تر قرار دهید. دستک جارو برقی را کمی بالا تر از کف سیفون نگه دارید تا مکش ایجاد کند و وسیله خارج شود.

اگر بعد از افتادن وسیله آبی به درون سیفون وارد نشود، قطعا شی را درون مخزل جارو برقی خواهید یافت.

استفاده از آویز لباس برای درآوردن اشیا از چاه توالت 

یک روش ساده و بهترین راه برای خارج کردن شی از چاه توالت با آویز لباس

آویز لباس یک روش بسیار عالی و فوری برای خارج کردن جسم از چاه توالت است. آویز لباس سیمی را با سیم چین ببرید و سیم را صاف کنید. طرف دیگر سیم را همانند قلاب خم کنید تا به وسیله درون چاه گیر کند سپس به آرامی وسیله را از لوله توالت خارج کنید.

از یک چراغ قوه استفاده کنید تا داخل سیفون را ببنید. آویز سیمی وسیله ی کاربردی است که به راحتی به شی  درون چاه توالت متصل می شود.

توجه داشته باشید که اگر در انجام کار دقت و تمرکز کافی نداشته باشید ممکن است وسیله را به پایین هدایت کنید که خارج کردن شی از چاه توالت غیر ممکن می شود.

جدا کردن توالت فرنگی از زمین

در آوردن اشیا از چاه با برداشتن توالت فرنگی و یک روش تضمینی 09101702050

لوله بازکنی چیتگر یکی از نمونه خدمات ما در زمینه خارج کردن اجسام از چاه توالت است.

اگر جسم مورد نظر در زانویی زیر فرنگی گیر کند باید با کمک یک فرد با مهارت، کاسه را بلند کنید. این مراحل باید با اختیاط کامل انجام شود.

یک حوله یا پارچه ضخیم را در اطراف کاسه پهن کنید. با این روش از آسیب به لوله و سنگ توالت جلوگیری می شود.

ابتدا پیچ های دو طرف توالت را باز کنید. برای این کار ابتدا با یک چاقو چسب فرنگی را نیز جدا کنید. با کمک فردی با تجربه کاسه را به آرامی کنار بگذارید.

با استفاده از یک چراغ قوه سپس با دست و آویز سیمی به دنبال شی مورد نظر خود بگردید.برای جلوگیری از نشت توالت حتما کاسه را به درستی در جای خود نصب کنید.

در اوردن وسیله از چاه با انبر یا چنگک فاضلاب

در آوردن اشیا از چاه فاضلاب یا توالت با انبر مخصوص 09101702050 تضمینی و فوری

انبر فاضلاب یک روش عالی و ساده ترین راه در خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب است. این وسیله کارآمد به راحتی شی اقتاده در چاه توالت یا فاضلاب را خارج می کند.

انبر فاضلاب با گیره ی فلزی تاشو در قسمت انتهایی به راحتی و بدون کثیف کاری شی را از چاه توالت خارج می کند.

متخصصان نوین لوله دارای انواع چنگک ها و ابزارهای مخصوص در این مواقع هستند. در مواقع ضروری برای راهنمایی بیشتر تیم فنی نوین لوله در کنار شما هستند.

استفاده از دوربین آندوسکوپی 

در آوردن اشیا از چاه توالت با روش های بدون دردسر و با حداقل کثیف کاری در سراسر تهران 09101702050

با تماس با لوله بازکنی مجیدیه از بهترین خدمات شبانه روزی ما بهره مند شوید.

دوربین شلنگی یک ابزار مدرن به ویژه در مشکلات چاه و فاضلاب کاربرد فراوانی دارد. این دوربین توسط یک کابل و سیم بلند به گوشی متصل می شود.

با این دوربین مشاهده داخل لوله به بهترین روش صورت می گیرد. امروزه هنگام گیر کردن اجسام داخل لوله توالت با کمک این دوربین به سادگی مشکل شما را برطرف می کند.

در مواقعی استفاده از فنر تخلیه یا روش های نامبرده زمان زیادی صرف این مشکل می شود. ولی با یک گوشی و کابل، جای دقیق اشیا به سهولت قابل مشاهده است.

هنگام افتادن وسیله در چاه توالت با کجا تماس بگیریم ؟

هنگام افتادن اشیا یا وسیله داخل چاه توالت کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید تا با دستگاه مکش و انبر فاضلاب شی را از لوله توالت خارج کنیم. متخصصان نوین لوله بصورت شبانه روزی، بدون دردسر و 100% تضمینی مشکل شما را حل می کنند.

 اگر دهانه ی کاسه توالت کوچک باشد چه اقدامی لازم است ؟

توجه داشته باشید که اگر دهانه لوله کوچک و تنگ است و حدس می زنید که دستتان داخل لوله گیر کند از یک چنگک دستی استفاده کنید تا دست شما آسیب نبیند. 

ابتدا با حوله یا اسفنج آب موجود درون سیفون را خشک کنید. پس از تخلیه آب کاسه با نور چراغ قوه، محل قرارگیری شی را بررسی کنید.

اگر دستتان از داخل لوله رد می شود با مایع دستشویی دست و آرنج را لیز کنید. سپس شی گیر افتاده را از لوله به آرامی خارج کنید.

اگر دست تان از کاسه رد نشود از سیخ کباب یا سیم مفتولی استفاده کنید. با یک اشتباه کوچک شی را به اعماق چاه فاضلاب منتقل می شود. برای دید بهتر داخل لوله از یک چراغ قوه استفاده کنید.

3 دیدگاه

 • سلام خیلی عالی واقعا روش های درآوردن اشیا از چاه عالی هستن من تونستم گوشیم رو از تو چاه بیارم بیرون

 • سلام ببخشید حلقه ازدواج ما افتاد تو چاه دستشویی من رفتم از این انبر ها گرفتم و متاسفانه نتونستم دربیارم. میشه یه نفر بفرسید 09124556852

 • سلام من برای درآوردن اشیا از چاه توالت مزاحمتون شدم حلقه ازدواجمون افتاده بود تو چاه دسشویی آقای یادگاری اومدند و حلقه رو از چاه دراوردند ممنون از خدمات عالیتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *