شماره لوله بازکنی جنوب تهران

شرکت لوله بازکنی جنوب تهران توسط متخصصین حرفه ای با تجهیزات پیشرفته اداره می شود. خدمات رفع گرفتگی لوله در جنوب تهران به صورت 24 ساعته با کیفیت عالی انجام می شود. هر زمان که با مشکل گرفتگی لوله و تخلیه چاه در جنوب تهران روبرو شدید، فقط با شماره 09101702050 تماس بگیرید. ضمانت 100% لوله بازکنی در این منطقه.

عمده ترین دلایل گرفتگی فاضلاب

 • باقیمانده مواد اضافی داخل لوله مانند برنج، باقیمانده چای، ماکارونی، خرده نان، پوست میوه و هر چیز دیگری که پس از مدتی پوسیده شده و باعث رسوب در لوله فاضلاب شود.
 • موی فرش و کرکی که به دلیل عدم رعایت آن ایجاد می شود. بیشتر خانم ها پس از جارو کردن خانه، زباله های جمع آوری شده را در سینک می شویند (این اتفاق در آشپزخانه و حمام با موهای زائد نیز می افتد).
 • شستن ظروف روغنی، ریختن روغن و گریس در لوله که یکی از عوامل اصلی گرفتگی فاضلاب است.
 • ریختن هر چیزی مانند صابون، درپوش شامپو، اسپری، لاک ناخن، مسواک، شیشه و غیره در لوله فاضلاب
 • وجود سیمان، ملات، ماسه و مصالح مشابه به دلیل ساخت و ساز جدید خانه یا تعمیرات منزل.
 • شیب غیر استاندارد لوله های فاضلاب و نیاز فوری به لوله بازکنی جنوب تهران
 • مشکل در گلو شتر لوله ها (قسمت U یا S شکل)

گرفتگی لوله در منطقه جنوب تهران اکثرا به دلایل بافت قدیمی ساختمان، لوله کشی قدیمی و استفاده نامناسب از لوله ها اتفاق می افتد. برای درخواست نیروی لوله بازکن در جنوب تهران کافیست با ما تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی جنوب تهران

 • باز کردن لوله های سخت و سیمانی، با دستگاه های رسوب تراش به صورت کاملا تضمینی.
 • رفع گرفتگی لوله با فنر های جداگانه و رعایت بهداشت، استفاده از دستکش و ماسک، تمیز کردن محل کار بعد از اتمام.
 • تخلیه فاضلاب چاه، با تانکر های 6000 و 12000 لیتری، پمپ کفکش و مکنده با کم ترین کثیف کاری و قیمت مناسب.
 • رسوب تراشی لوله های آشپزخانه و توالت با سرفنر های الماسه، و دستگاه واتر جت رسوب تراش.
 • لوله کشی و خدمات تاسیسات از جمله، نصب و تعویض سنگ توالت، تعمیر کف سرویس بهداشتی و حمام، نصب شیر آلات و توالت فرنگی.
 • در آوردن وسیله از چاه توالت و حمام مانند، دستبند و گردنبند، حلقه و انگشتر، سویچ و … توسط جارو برقی صنعتی به صورت ضمانتی.
 • لوله بازکنی جنوب تهران توسط افراد با تجربه بدون خرابی، با گارانتی 2 ماهه، و با قیمت اتحادیه، سرویس دهی فوری.
لوله بازکنی جنوب تهران فوری و شبانه روزی

شرکت لوله بازکنی جنوب تهران

✅ ارسال نیرو به سراسر جنوب تهران سرویس دهی فوری بازدید رایگان
تخفیف ویژه برای مشتریان عزیز استفاده از فنر های جداگانه
✅ رفع گرفتگی لوله در جنوب تهران با رعایت نکات بهداشتی 
لوله بازکنی شبانه روزی  زیر نظر اتحادیه تضمینی

روش های لوله بازکنی جنوب تهران

استفاده از فنر لوله بازکنی تهران یکی از روش های باز کردن لوله فاضلاب است. فنر ها، انواع مختلفی دارند که هر کدام در محل جداگانه، کاربرد دارد. برای مثال از فنر صنعتی 30 متری، برای رسوب تراشی لوله های بزرگ یا متراژ بالا، منهول و شرکت ها استفاده می شود.

فنر معمولی با قطر 14 در گرفتگی های توالت فرنگی، روشویی و لوله کف حمام، استفاده می شود. قطر این فنر نسبت به بقیه فنر ها، باریک است و انعطاف بیشتری دارد که به بدنه ی توالت فرنگی آسیب وارد نمی کند.

رفع گرفتگی لوله با دستگاه پیشرفته

دستگاه پمپ تراکم یکی دیگر از ابزار های لوله بازکنی در جنوب تهران است. این دستگاه مخزنی برای ذخیره باد فشار قوی، و موتور تولید باد دارد. یک فشار سنج در بالای مخزن وجود دارد که میزان فشار باد را تعیین می کند.

این نوع پمپ در لوله هایی که با فنر و دستگاه لوله بازکنی باز نمی شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. ابتدا دستگاه را به برق متصل و شروع به تولید باد می کند.

در انتهای مخزن، شیر فلکه ای برای تخلیه سریع باد با فشار بالا وجود دارد. هنگامی که مخزن پر شد، شلنگ تخلیه را به خروجی لوله بازکنی خانی آباد وصل می کنند. سپس همزمان با باز کردن شیر تخلیه، فشار باد باعث می شود تا گرفتگی های مسیر لوله از بین برود.

نحوه ی سرویس دهی به مناطق جنوب تهران

جنوب تهران به محله‌های جنوبی شهر تهران گفته می‌شود. این محله‌ها عمدتاً بافتی سنتی دارند و کعمولا از اقشار کم درآمد شهر هستند. این مناطق که به عنوان محله‌های جنوب تهران از آنها یاد می‌شود.

اگرچه وجود امکاناتی چون وسایل حمل و نقل عمومی مثل BRT و مترو محله‌های جنوب تهران را به لوله بازکنی شمال تهران متصل می کند. ما در خیابان های جنوب تهران سرویسکاران متخصص برای رفع گرفتگی لوله را قرار داده ایم. بعد از تماس شما، بلافاصله نیروی لوله بازکن به محل می رسد.

این نواحی را از منظر سطح رفاه و بهره‌ وری و امکانات شهری و آموزشی در سطح تقریباً برابری قرار داده‌ است، اما همچنان تفاوت‌های جالب توجهی از فرهنگ ساکنین محله‌های جنوب تهران تا تفاوت در بافت‌های مسکونی در آنها دیده می‌شود.

محله‌های جنوب تهران شامل مناطق ۱۵-۱۶-۱۷-۱۸-۱۹-۲۰ هستند از جملهٔ این محله‌ها می‌توان به شوش، راه‌آهن، مولوی، دروازه غار، جوادیه، فلاح، نازی‌آباد، کوی سیزده آبان، تختی، بازار تهران، نعمت‌آباد و خزانه اشاره کرد

چه چیزی باعث گرفتگی لوله می شود؟

ساختمان های واقع در منطقه ی جنوب تهران، از بافت فرسوده و قدیمی هستند. همچنین لوله کشی چدنی در ساختمان ها باعث تجمع رسوب و آشغال در داخل لوله ها می شود.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر از دیگر شعبات خدمات دهی در جنوب تهران است.

البته گرفتگی در لوله فاضلاب، به استفاده ی مناسب افراد و نحوه ی سرویس لوله ها نیز تاثیر زیادی دارد. برای مثال جهت سالم ماندن لوله های فاضلاب در آشپزخانه، از هر 30 روز یکبار داخل لوله ها را با فنر زنی تمیز کنید.

اما دلیل اصلی ایجاد مشکل در لوله های ساختمان، تجمع آشغال و ته مانده ی غذا مانند برنج و تفاله چایی یا نخ و پرز لباس و مو های زائد می تواند عامل اصلی باشد.

گرفتگی لوله در جنوب تهران با سیمان و نخاله

زمانی که ساختمان را بازسازی می کنید، باید توجه داشته باشید که داخل لوله های فاضلاب شن و ماسه نریزد. برخی کارگران نخاله یا سیمان را درون لوله بازکنی نازی آباد میریزند و در آینده مسیر لوله مسدود میشود. پس باید خروجی لوله های فاضلاب را با پارچه بپوشانید تا شن و ماسه داخل فاضلاب نریزد.

لوله بازکنی بریانک از دیگر شعبات خدمات دهنده به صورت شبانه روزی فعال است.

امتیاز ۴.۵ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای