لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران با بهترین ابزار ها و دستگاه های پیشرفته توسط کار شناسان با تجربه، به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان است. قیمت های مناسب و مشتری پسند را از ما بخواهید.

اگر با مشکل گرفتگی چاه آشپزخانه یا توالت در جنوب تهران مواجهه شدید، با شماره تلفن 09101702050 تماس بگیرید، تا بلافاصله از نزدیک ترین محل، سرویس کار مربوطه را ارسال کنیم.

خدمات لوله بازکنی جنوب تهران

  • باز کردن لوله های سخت و سیمانی، با دستگاه های رسوب تراش به صورت کاملا تضمینی.
  • رفع گرفتگی لوله با فنر های جداگانه و رعایت بهداشت، استفاده از دستکش و ماسک، تمیز کردن محل کار بعد از اتمام.
  • تخلیه فاضلاب چاه، با تانکر های 6000 و 12000 لیتری، پمپ کفکش و مکنده با کم ترین کثیف کاری و قیمت مناسب.
  • رسوب تراشی لوله های آشپزخانه و توالت با سرفنر های الماسه، و دستگاه واتر جت رسوب تراش.
  • لوله کشی و خدمات تاسیسات از جمله، نصب و تعویض سنگ توالت، تعمیر کف سرویس بهداشتی و حمام، نصب شیر آلات و توالت فرنگی.
  • در آوردن وسیله از چاه توالت و حمام مانند، دستبند و گردنبند، حلقه و انگشتر، سویچ و … توسط جارو برقی صنعتی به صورت ضمانتی.
  • لوله بازکنی جنوب تهران توسط افراد با تجربه بدون خرابی، با گارانتی 2 ماهه، و با قیمت اتحادی، سرویس دهی فوری.

روش های لوله بازکنی جنوب تهران

استفاده از فنر لوله بازکنی تهران یکی از روش های باز کردن لوله فاضلاب است. فنر ها، انواع مختلفی دارند که هر کدام در محل جداگانه، کاربرد دارد. برای مثال از فنر صنعتی 30 متری، برای رسوب تراشی لوله های بزرگ یا متراژ بالا، منهول و شرکت ها استفاده می شود.

فنر معمولی با قطر 14 در گرفتگی های توالت فرنگی، روشویی و لوله کف حمام، استفاده می شود. قطر این فنر نسبت به بقیه فنر ها، باریک است و انعطاف بیشتری دارد که به بدنه ی توالت فرنگی آسیب وارد نمی کند.

دستگاه پمپ تراکم یکی دیگر از ابزار های لوله بازکنی در جنوب تهران است. این دستگاه مخزنی برای ذخیره باد فشار قوی، و موتور تولید باد دارد. یک فشار سنج در بالای مخزن وجود دارد که میزان فشار باد را تعیین می کند.

این نوع پمپ در لوله هایی که با فنر و دستگاه لوله بازکنی باز نمی شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. ابتدا دستگاه را به برق متصل و شروع به تولید باد می کند.

در انتهای مخزن، شیر فلکه ای برای تخلیه سریع باد با فشار بالا وجود دارد. هنگامی که مخزن پر شد، شلنگ تخلیه را به خروجی لوله وصل می کنند. سپس همزمان با باز کردن شیر تخلیه، فشار باد باعث می شود تا گرفتگی های مسیر لوله از بین برود.

چه چیزی باعث گرفتگی لوله می شود؟

معمولا در هر ساختمان، گرفتگی فاضلاب توالت یا آشپزخانه اتفاق می افتد. اما علت انسداد چیست؟ 

شرکت نوین با داشتن25سال سابقه  لوله بازکنی جنوب تهران و با در اختیار داشتن ۱۳۵ سرویسکار باتجربه،با ابزار آلات بروز و پیشرفته، به صورت شبانه روزی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، در جنوب تهران و سایر منطق تهران آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

خدمات لوله بازکنی جنوب تهران

بازکردن لوله های سخت و سیمانی در جنوب تهران ،درآوردن اشیا،گوشی،حلقه،و…از چاه تشخیص نشتی لوله و ترمیم آن،لوله کشی و تعویض کاسه توالت،و سایر خدمات ساختمانی…- رفع گرفتگی انوع لوله های سخت وسیمانی، لوله های روشویی، کفشور، اشعابات فاضلاب اصلی و فرعی، لوله های منتهی به فاضلاب اصلی، رفع مسدودی لوله با ماسه و سیمان در ساختمان های جدید، رفع گرفتگی لوله های چدنی، کهنه و فرسوده، تعمیر چاه قدیمی ، ریزشی، کهنه- حفر چاه 

دستگاه های بروز و پیشرفته در جنوب تهران

شرکت نوین با ابزارها و دستگاه های لوله بازکنی لوله هایی که با گرفتگی سخت و سیمان و گچ مواجه شده اند را سه سوت و بدون خرابی و کنده کاری باز می کند.فقط کافیست با شماره شرکت تماس بگیرید.سرویسکاران من کم تر از نیم ساعت خدمت شما هستند.لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا،و دستگاه واتر جت،سریع ترین و بروز ترین دستگاه های ما هستند.

لوله بازکنی جنوب تهران

شرکت خدمات فنی نوین لوله آماده ارائه خدمات تاسیساتی، کاملا حرفه ای در خدمت شهروندان جنوب تهران می باشد . این شرکت می کوشد تا برای مشکلات چاه و فاضلاب و لوله کشی برای شما همشهریان یا هزینه های بسیار پایین ارائه نماید.

رفع گرفتگی انواع لوله های سخت و سیمانی با دستگاه ها و ابزار آلات مدرن

رسوب زدایی، رفع جرم، رفع انواع نم و نشت و رطوبت

تشخیص ترکیدگی و تعین محل دقیق ترکیدگی با دستگاه و تعویض لوله

تخلیه چاه جنوب تهران09101702050

 

– پس از افتادن اشیا در توالت و پیش از رسیدن سرویسکار به هیچ عنوان سیفون توالت را نکشید.

– همچنین پس از افتادن اشیا در توالت و پیش از رسیدن سرویسکار آب نیز در داخل لوله فاضلاب نریزید.

– برخی افراد دست خود را به داخل لوله فاضلاب توالت فرو کرده و به این ترتیب قصد در آوردن اشیا از آن را دارند این کار با توجه به ارتفاع زیاد اکثر قریب به اتفاق ساختمان های تهران ممکن است باعث آسیب به دست یا بازوی شما شود.

– در صورت نداشتن تجربه کافی سعی نکنید با استفاده از وسیله هایی چون سیخ فلزی یا چوب، اشیا را از چاه توالت درآورید، چون با این کار ممکن است شرایط را بدتر و باعث عبور آن از سیفون شوید.

– استفاده از خدمات یک لوله بازکنی معتبر بهترین راهکار برای درآوردن اشیا از توالت است. برای این منظور می توانید از خدمات ما در زمینه لوله بازکنی سیدخندان استفاده کنید؛ با این کار بدست آوردن مجدد شی یا اشیای مورد نظر خود را تضمین می کنید.

تخلیه انواع جنوب تهران، حفرچاه آب، حفاری چاه آب جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران، شوش، راه آهن، مولوی ، خیام، وحدت اسلامی ، ولیعصر جنوبی، میدان حر، هفت چنار لوله بازکن بریانک ، دوراهی قپان، یافت آباد، شهرک ولیعصر، معلم، الغدیر، شاد آباد، دولت خواه، نازی آباد، میدان بهمن ، یاخچی آباد، رجایی، تختی، خزانه، چاهار دانگه،تخلیه چاه تهران

ارائه انواع خدمات تاسیساتی شبانه روزی( تعطیلی نداریم)

اینستاگرام

تماس مستقیم با سرویس کار 09101702050،

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)