بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی

لوله بازکنی جنوب تهران

شرکت نوین با داشتن25سال سابقه  لوله بازکنی جنوب تهران و با در اختیار داشتن ۱۳۵ سرویسکار باتجربه،با ابزار آلات بروز و پیشرفته، به صورت شبانه روزی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، در جنوب تهران و سایر منطق تهران آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

خدمات لوله بازکنی جنوب تهران

بازکردن لوله های سخت و سیمانی در جنوب تهران ،درآوردن اشیا،گوشی،حلقه،و…از چاه تشخیص نشتی لوله و ترمیم آن،لوله کشی و تعویض کاسه توالت،و سایر خدمات ساختمانی…- رفع گرفتگی انوع لوله های سخت وسیمانی، لوله های روشویی، کفشور، اشعابات فاضلاب اصلی و فرعی، لوله های منتهی به فاضلاب اصلی، رفع مسدودی لوله با ماسه و سیمان در ساختمان های جدید، رفع گرفتگی لوله های چدنی، کهنه و فرسوده، تعمیر چاه قدیمی ، ریزشی، کهنه- حفر چاه 

دستگاه های بروز و پیشرفته در جنوب تهران

شرکت نوین با ابزارها و دستگاه های لوله بازکنی لوله هایی که با گرفتگی سخت و سیمان و گچ مواجه شده اند را سه سوت و بدون خرابی و کنده کاری باز می کند.فقط کافیست با شماره شرکت تماس بگیرید.سرویسکاران من کم تر از نیم ساعت خدمت شما هستند.لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا،و دستگاه واتر جت،سریع ترین و بروز ترین دستگاه های ما هستند.

لوله بازکنی جنوب تهران

شرکت خدمات فنی نوین لوله آماده ارائه خدمات تاسیساتی، کاملا حرفه ای در خدمت شهروندان جنوب تهران می باشد . این شرکت می کوشد تا برای مشکلات چاه و فاضلاب و لوله کشی برای شما همشهریان یا هزینه های بسیار پایین ارائه نماید.

رفع گرفتگی انواع لوله های سخت و سیمانی با دستگاه ها و ابزار آلات مدرن

رسوب زدایی، رفع جرم، رفع انواع نم و نشت و رطوبت

تشخیص ترکیدگی و تعین محل دقیق ترکیدگی با دستگاه و تعویض لوله

تخلیه چاه جنوب تهران09101702050

 

– پس از افتادن اشیا در توالت و پیش از رسیدن سرویسکار به هیچ عنوان سیفون توالت را نکشید.

– همچنین پس از افتادن اشیا در توالت و پیش از رسیدن سرویسکار آب نیز در داخل لوله فاضلاب نریزید.

– برخی افراد دست خود را به داخل لوله فاضلاب توالت فرو کرده و به این ترتیب قصد در آوردن اشیا از آن را دارند این کار با توجه به ارتفاع زیاد اکثر قریب به اتفاق ساختمان های تهران ممکن است باعث آسیب به دست یا بازوی شما شود.

– در صورت نداشتن تجربه کافی سعی نکنید با استفاده از وسیله هایی چون سیخ فلزی یا چوب، اشیا را از چاه توالت درآورید، چون با این کار ممکن است شرایط را بدتر و باعث عبور آن از سیفون شوید.

– استفاده از خدمات یک لوله بازکنی معتبر بهترین راهکار برای درآوردن اشیا از توالت است. برای این منظور می توانید از خدمات ما در زمینه لوله بازکنی سیدخندان استفاده کنید؛ با این کار بدست آوردن مجدد شی یا اشیای مورد نظر خود را تضمین می کنید.

تخلیه انواع جنوب تهران، حفرچاه آب، حفاری چاه آب جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران، شوش، راه آهن، مولوی ، خیام، وحدت اسلامی ، ولیعصر جنوبی، میدان حر، هفت چنار لوله بازکن بریانک ، دوراهی قپان، یافت آباد، شهرک ولیعصر، معلم، الغدیر، شاد آباد، دولت خواه، نازی آباد، میدان بهمن ، یاخچی آباد، رجایی، تختی، خزانه، چاهار دانگه،تخلیه چاه تهران

ارائه انواع خدمات تاسیساتی شبانه روزی( تعطیلی نداریم)

اینستاگرام

تماس مستقیم با سرویس کار 09101702050،

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)