لوله بازکنی نارمک

لوله بازکنی نارمک

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت نوین لوله در منطقه لوله بازکنی نارمک یکی از معتبر ترین ارگان ها زیر نظر اتحادیه می باشد شما می توانید با استعلام اعتبار این وب سایت به ما اعتماد کامل داشته باشید خدمات ما از جمله لوله بازکنی در نارمک و سایر مناطق تهران، لوله کشی فاضلاب و… به صورت شبانه روزی می باشد.

لوله بازکنی نارمک

احتمالا تا به حال با مشکل گرفتگی فاضلاب آشپزخانه مواجه شده اید، این مشکل می تواند دلایل زیادی داشته باشد اما مهم ترین آن به عدم رعایت استفاده ی مناسب شما برمی گردد. در این حالت شما چند راه دارید که گرفتگی لوله را حل کنید و یکی از ان ها تماس با شرکت لوله بازکنی نارمک می باشد. 

سرویسکاران نوین لوله به طور شبانه روزی و ۲۴ ساعته در منطقه نارمک فعال هستند تا به مشکلات تاسیساتی و ساختمانی شما عزیزان در اسرع وقت رسیدگی کنند.

علائم گرفتگی فاضلاب آشپزخانه

زمانی شما با انسداد فاضلاب در آشپزخانه مواجه می شوید که هنگام شست و شوی ظروف آب از کف شور بالا می آید یا اگر در کف آشپزخانه راه آب ندارید آب مصرفی از همان خروجی لوله فاضلاب داخل دیوار پایین نمی رود و کابینت شما خیس می شود.در این حالت ما به شما توصیه می کنیم که ابتدا اتصالات زیر سینک را بررسی کنید زیرا لوله های سفید تمام پسماند غذا و روغن داخل خود نگه می دارند و شما باید هر چند وقت یکبار داخل آن ها را تمیز کنید. چنانچه مشکل حل نشد می توانید با شرکت لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

برخی مواقع هنگام روشن کردن لباس شویی و تخلیه آب از آن، کف همراه با آب از کف شور بالا می آید و مدتی بعد پایین می رود.

مورد سوم کمی عجیب به نظر می آید اما با توجه به تجربه ی ما در این کار بارها پیش می آید که مشتری بعد از تماس اعلام میکند هنگامی که صبح به آشپزخانه رفتیم متوجه شدیم که آب از خروجی فاضلاب کف آشزخانه خود به خود بالا می آید. تنها دلیل این مشکل این است: لوله کشی ساختمان های قدیمی به گونه ای می باشد که از بالای ساختمان تا پارکینگ یک لوله (رایز اصلی ) می کشیدند و تمام لوله های فرعی واحدها را به همین رایزر وصل می کردند. زمانی که زانویی رایزر اصلی در پارکینگ مسدود شود آب مصرفی تمام واحدها از کف شور طبقه اول پس می زند.زیرا همان رایزر اصلی به تمام واحدها وصل می باشد و راه حل مشکل این که از همان کف شور طبقه اول باید فنر بزنیم.

چگونگی رفع انسداد توالت

علاوه بر فاضلاب آشپزخانه توالت نیز منجر به گرفتگی و انسداد راه آب می شود که چند مورد از دلایل گرفتگی آن: عدم دانایی از اصول و روش های استفاده ی مناسب، انداختن دستمال کاغذی و ریش وموهای زائد، افتادن اجسام داخل توالت، خالی شدن ماسه زیر کاسه داخل فاضلاب و رسوب داخل لوله می باشد.

این موارد باعث می شود که به به مرور زمان یا بلافاصله راه آب توالت مسدود شود و شما در این حالت باید با شرکت لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

تمامی موارد بالا در گرفتگی فاضلاب توالت تاثیر دارند و با فنر حل می شوند اما در برخی از منازل قدیمی یا نوساز اتفاق می افتد که شن و ماسه داخل سیفون می ریزد و لوله فاضلاب مسدود می شود.تنها سوال این است که ماسه ازکجا آمده؟ برخی می گویند از پشت بام می آید برخی دیگر نیز اصلا باورشان نمی شود اما جواب این معما می تواند از زیر سنگ توالت ماسه به داخل لوله نفوذ کند. هنگام گذاشتن کاسه در محل خود مقداری شن و ماسه زیر آن می ریزند تا سنگ تراز شود. این مصالح ممکن است بعد از مدت ها طی تکان خوردن سنگ توالت یا تعویض لوله ی آن از جای خود لیز بخورند و به داخل فاضلاب بریزند.

برای حل این مشکل می توانید با شرکت شبانه روزی لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید تا با اعزام نیروهای باتجربه و دستگاه های مخصوص انسداد لوله را بلافاصله و تضمینی حل کنند.

رفع گرفتگی پارکینگ و پشت بام

گرفتگی راه آب پارکینگ و پشت بام اکثرا در پاییز و زمستان اتفاق می افتد. با ریزش برگ ها در پاییز هنگام بارش باران در نهایت نفوذ شاخ و برگ به داخل فاضلاب حیاط و پارکینگ یکی از دلایل این مشکل می باشد. همچنین  ماسه چرخ های ماشین ها در پارکینگ و خاک باغچه نیز امکان گرفتگی لوله را دارد. توجه داشته باشید که هنگام تمیز کردن پارکینگ آشغال ها را اول جارو کنید و سپس آب بکشید و اما در صورت گرفتگی می توانید با لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

هر سه ماه از سال یکبار به پشت بام منزلتان سر بکشید و جارو کنید با تغییر فصل ها و بارش برف و باران تمام شن و ماسه و برگ درختان در پشت بام جمع می شود و در انتها باعث گرفتگی راه آب پشت بام می شود.

چاه بازکنی نارمک

 

ساعات کاری لوله بازکنی نارمک

اکثر شرکت های لوله بازکنی در نارمک و سایر مناطق تهران در مواقع عید و تعطیلات و محرم خدمات رسانی ندارند. اما تمامی سرویسکاران نوین لوله در تمامی ساعات از شبانه روز به خصوص ایام تعطیلات آماده ی خدمات رسانی هستند. شما می توانید برای رفع مشکل گرفتگی لوله، لوله بازکنی نارمک و لوله کشی در هرموقع از ساعات تماس بگیرید و در کمترین زمان سرویسکار لوله بازکن به محل اعزام می شود.

معرفی نوین لوله

شرکت نوین لوله با ۲۵ سال سابقه در حوزه ی تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی نارمک و تمام نقاط تهران، افتخار آماده خدمت به همه هموطنان عزیز در شهر تهران می باشد.

لوله بازکنی پاسداران و تخلیه چاه جزو خدمات فنی و تخصص ما است.

ارسال نیروهای متخصص در کوتاه ترین زمان ممکن و رسیدگی به مشکلات شما در اسرع وقت با به روزترین ابزارها.

چاه بازکنی نارمک دارای چند شعبه فعال در لوله بازکنی شرق تهران، لوله بازکنی غرب تهران، لوله بازکنی شمال تهران، لوله بازکنی جنوب تهران،لوله بازکنی تهران نو است.

 مجهز به بهترین ابزارها و دستگاه های لوله بازکنی برای رفع انواع موانع لوله های فاضلاب است.

خدمات لوله بازکنی نارمک

 • ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت تضمینی و فوری
 • اعزام فوری نیروی متخصص لوله بازکن و حفاری چاه
 • خدمات تضمینی با قیمت مناسب و ارزان
 • باز کردن لوله با دستگاه، فنر و پمپ تراکم هوا
 • لوله بازکنی نارمک ، تخلیه چاه و حفر چاه بدون تعطیلی و شبانه روزی به صورت ۲۴ ساعته در کلیه مناطق و شهر تهران
 • لوله بازکنی با استفاده از جدیدترین دستگاه تراکم هوا و فنرهای فولادی استاندارد.
 •  لوله کشی فاضلاب در منزل و ساختمان ها .
 • تشخیص ترکیدگی لوله فوری و تضمینی با جدیدترین دستگاه.
 • بازکردن لوله سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و سرویس بهداشتی .
 • رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب و چاه .
 • خارج کردن وسایل قیمتی شامل طلا، پول و گوشی موبایل و … از چاه و لوله فاضلاب .
 • تعمیر و رفع گرفتگی لوله های سیفون توالت فرنگی و توالت ایرانی .
 • رفع گرفتگی و بازکردن لوله های فاضلاب چدنی قدیمی.
 • لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی و تراکم هوا برای تمامی لوله های ساختمان (آَشپزخانه، سرویس بهداشتی، پشت بام، پارکینگ، توالت فرنگی، توالت ایرانی، حمام).
 • لایروبی مواد از شبکه فاضلاب و چاه (کف تراشی چاه، فاضلاب و لجنکشی).
 • کول گذاری و طوقه چینی چاه.
 • رفع بوی بد فاضلاب و چاه در ساختمان (دستشویی، حمام، توالت و آشپزخانه).
 • نصب تخصصی شیرآلات ساختمانی، شیرآلات آشپزخانه و شیرآلات سرویس بهداشتی.
 • تمامی خدمات توسط نیروهای حرفه ای و مجرب انجام میگردد.

قیمت لوله بازکنی نارمک

هزینه های بازکردن لوله با توجه به نرخ اتحادیه می باشد ولی در برخی موارد به چند عامل بستگی دارد که در برگه مصوبه توجهی به آن نمی شود:

ابزار و وسیله مورد استفاده:با توجه به گرفتگی فاضلاب ما برای هر کدام ابزار ها و دستگاه های مخصوصی داریم برای مثال اگر لوله ی چدنی حمام مسدود شود باید با کمپرسور هوا رفع مشکل گردد و راه دیگری ندارد. هزینه ی انجام هر نوع کار قبل از انجام به مشتری اعلام می شود.

محل گرفتگی لوله: دومین امر مهم این است که گرفتگی از کدام ناحیه باشد اگر گرفتگی لوله از ۵ تا ۱۰متری باشد عرف معمولی آن از ۱۰۰هزار تا ۲۰۰هزار تومان است اما اگر گرفتگی محل متراژ بالا تری باشد هزینه به نسبت متراژ کمی تغییر خواهد کرد.برخی از لوله ها توسط فنر ۲۰ متری یا ۳۰ متری باز می شوند و بعضی از آن ها در لوله بازکنی نارمک  با فنر ۸ متری.

۳-گرفتگی بر اثر سیمان یا قیر: اگر در منطقه ی نارمک لوله توالت یا آشپز خانه بر اثر ریخته شدن مصالح ساختمانی مسدود شود باز کردن آن با استفاده از سه نظام و دستگاه واتر جت امکان پذیر خواهد بود و عرف آن از ۲۵۰ هزار تومان بستگی به مصرف سه نظام می باشد.

۴-گرفنگی بر اثر رسوب و سولفات لوله:در اکثر منازل لوله بازکنی نارمک بدلیل قدیمی بودن ساختمان ها لوله کشی به صورت چدنی می باشد استفاده از این لوله ها به مرور زمان چربی آشپزخانه یا استفاده از سرویس بهداشتی مواد و پسماند به جداره ی لوله می چسبد و همانند کف سماور می شود که به آن سولفات یا رسوب لوله می گویند. زنگ زدن داخل لوله های چدنی در جردن بدلیل استفاده نکردن از لوله ها نیز موجب رسوب کردن می شود.

برای بار کردن این گونه لوله ها علاوه بر زمان استحلاک دستگاه نیز از بین می رود اکثر لوله های چدنی اصلا رفع مسدودی نمی شوند اما دستگاه هایی بنام سر فنر الماسه یا پمپ تراکم با هزینه ی ۳۰۰ تا ۶۰۰هزار تومان می تواند مشکل شما را حل کند.

در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، گرفتگی توالت فرنگی، نشتی آب و …. می توانید با شرکت خدماتی لوله بازکنی تهران تماس بگیرید.

انواع روش های لوله بازکنی نارمک :

لوله بازکنی با مواد شیمیایی

یکی از ساده ترین راه های لوله بازکنی فوری  باز کردن لوله های فاضلاب استفاده از لوله بازکن شیمیایی است. این روش برای گرفتگی های جزئی و سطحی کاربرد دارد.فرض کنید در موقعیتی نامناسب چاه توالت یا سینک ظرفشویی شما بگیرد.در این زمان بهترین راه حل استفاده از لوله بازکنی نارمک مواد شیمایی است که مشکل شما را در کمترین زمان و پاییین ترین هزینه رفع می کند.

توجه کنید: اگر چاه فاضلاب یا لوله های توالت شما توسط مواد سفت و سختی گرفته شده است.از این روش استفاده نکنید و حتما با افراد متخصص و شرکت های خدماتی چاه و فاضلاب تماس بگیرید. شرکت ما میتواند تمامی مشکلات لوله بازکنی شمارا رفع کند.

لوله بازکنی نارمک با فنر

یکی از بهترین روش های تضمینی و مطمئن برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب استفاده از لوله بازکنی با فنر است.در این روش دو مدل فنر لوله بازکنی وجود دارد:

۱-فنر لوله بازکنی به روش دستی

یکی از روش های متداول برای لوله بازکنی در نارمک  ، استفاده از فنر لوله بازکنی است.زیرا فنر به دلیل قدرت ارتجاعی که دارد می تواند به راحتی لوله فاضلاب را لایروبی کند. جنس این فنرها از فولاد مقاوم ساخته شده است و نوک فنر تقریبا به اندازه ۱۰۰ سانتی متر می باشد.

این فنرها به دلیل داشتن پیچ های مخروطی شکل باعث حرکت دادن مواد اضافی داخل لوله های آب می شوند.از این روش می توان برای باز کردن لوله های فاضلاب آشپزخانه، سرویس بهداشتی، توالت ایرانی و توالت فرنگی که مشکل کوچکی دارند استفاده کرد.

با استفاده از فنر لوله بازکن دستی، تمام مواد زاید و چربی های اضافه و مواد ریزی که داخل راه آب گیر کرده است به راحتی از دیواره های لوله جدا شده و عملیات انجام می شود

به صفحه رسمی را یوتیوب بپیوندید.

پاسخ به سوالات مشتریان در لوله بازکنی نارمک

سولفات لوله چیست و چگونه اتفاق می افتد؟

سولفات لوله در لوله ی سرویس بهداشتی طی مرور زمان و بر اثر ریختن مو و دستمال کاغذی رخ می دهد -فضولات و مو به همدیگر می چسبد و مواد سفتی به وجود می آوردن این املاح به دور لوله چسبیده و قطر لوله را در لوله بازکنی نارمک کوچک تر می کند.

تضمین شرکت های لوله بازکنی نارمک چگونه است؟

اکثر شرکت های لوله بازکنی نارمک زیر نظر اتحادیه نمی باشند -و فاکتوری که به شما می دهند نشانگر هیچ تضمینی نیست .شرکت لوله بازکنی در نارمک با ارائه ی فاکتور معتبر کار خود را تضمین می کند.

برای مسدود نشدن لوله ها چه کار کنیم؟

اگر می خواهید لوله خای منزل تان مسدود نشود و رسوب نکند هر چهار ماه یکبار لوله های منزل را با تماس با یکی از شرکت های لوله بازکنی در نارمک سرویس کنید. این کار از گرفتگی لوله ها جلوگیری می کمکد و به سالم ماندن دیواره ی داخلی آن کمک خواهد کرد.

آیا استفاده از اسید برای لوله مضر است؟

اسید های لوله بازکنی در لوله های پلیکا و بوش فیت مشکل خاصی ندارد اما برای لوله های چدنی بسیار مضر بوده و باعث سوراخ کردن و ساییدگی داخل لوله می شود.