شماره لوله بازکنی نارمک

شرکت لوله بازکنی نارمک با گروه متخصص  و کاملا حرفه ای در خدمت شماست. در هر زمانی که به  لوله بازکنی در نارمک  نیاز داشتید فقط با این شماره 09101702050 تماس بگیرید. ارائه کار با کیفیت عالی، کاملا بهداشتی، بدون تخریب و 100% ضمانت لوله بازکن در منطقه نارمک می باشد.

رضایت مشتری از لوله بازکنی نارمک

لوله بازکنی نارمک شرق تهران با پشتیبانی چندکاهه 09101702050 فوری و تضمینی

 

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی نارمک چه کار کنیم؟

جهت استفاده از خدمات لوله بازکنی نارمک کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت فوری و شبانه روزی درخواست لوله بازکن در نارمک را ثبت می کنند. چاه بازکن در نارمک 100% تضمینی و با کیفیت بالا می باشد.

شما عزیزان می توانید به صورت شبانه روزی درخواست نیرو دهید. سرویسکار لوله بازکنی نارمک با تجهیزات پیشرفته و بدون تخریب مشکل گرفتگی لوله را رفع می کند.

لوله بازکنی تهران در منطقه ی نارمک همانند کلیه خدمات لوله بازکنی نوین بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی ارائه می گردد. علاوه بر این ویژگی منحصر به فرد این شعبه که 24 ساعته است، کار با حداقل کثیف کاری است.

در هر ساعت از شبانه روز تمام مراحل کار بدون ایجاد سرو صدا و  تخریب تا جهت آسودگی خاطر مشتریان انجام می شود. به همین علت از فنر های جداگانه در چاه سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده می شود.

لوله بازکنی منطقه نارمک

لوله بازکنی منطقه نارمک شماره لوله بازکنی در نارمک 09101702050

اگر در مناطق  گلستان، سمنگان، دردشت، فرجام، مدائن، سراج، مهر، دلاوران، چمن، دماوند، سامان، مرجان، جانبازان، خیابان آیت، شهید ثانی و.. هستید میتوانید بصورت شبانه روزی و سریع از خدمات این شعبه بهره مند شوند.

 تمامی نیروهای موتوری در زمان کم به محل تعیین شده می روند و با سرعت بالا مشکل گرفتگی لوله ها را رفع می کنند.

لوله بازکنی شبانه روزی نارمک

 • شماره تماس های مناطق لوله بازکنی نوین
 • شمال تهران 09126235020
 • جنوب تهران 09196790069
 • لوله بازکنی شرق تهران 88339950
 • غرب تهران 44307274
 • مرکز تهران 09101702050

گرفتگی سیفون و لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی یکی از مشکلاتی است که هر لحظه ممکن است رخ دهد. عوامل زیادی منجر به این مشکل می شود، این نوع گرفتگی ها معمولا توسط سرویسکاران مجرب نمایندگی لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی نوین با ژنراتور و فنر معمولی بدون کثیف شدن در 10 دقیقه رفع می شود.

دلایل گرفتگی توالت فرنگی ایرانی 

 • 1- دور انداختن دستمال کاغذی به دلیل بی احتیاطی
 • 2- وجود مدفوع خشک زیاد در سیفون به دلیل کمبود آب در این قسمت
 • 3- شیب نادرست
 • 4- افتادن هرگونه جسم و وسیله
 • 5-گیر کردن مصالح ساختمانی
 • 6- شکستگی لوله فاضلاب
 • 7- اندازه  نادرست سیفون
 • 8-وجود موهای بلند 
 • 9-وجود رسوبات و توده های سخت در مسیر تخلیه زباله و آب
 • 10- افتادن  نوار بهداشتی و پوشک بچه

چگونه به خدمات لوله بازکنی نارمک دسترسی داشته باشیم؟

هر کدام از این موارد به تنهایی می تواند منجر به مسدود شدن مسیر خروجی شود و با تجمع آب کثیف و زباله با مشکلات جدی مواجه شویم. اما نگران نباشید زیرا تقریبا تمامی این گرفتگی ها با کمک ژنراتور و فنر برق توسط کارشناسان ما در دفتر لوله بازکنی نارمک گروه فنی لوله بازکنی نوین قابل رفع می باشد.

خوبی استفاده از دستگاه ژنراتور با منبع تغذیه برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب این است که چرخش فنر باعث می شود جرمی که در این نواحی ایجاد می شود در طول سال ها از بین برود. هر زمان که نیاز به سرویس های توالت فرنگی بدون گرفتگی داشتید فقط با شماره 09101702050 تماس بگیرید تا مشکل شما در کمترین زمان ممکن برطرف شود.

علت مهم گرفتگی لوله ها در منطقه نارمک

لوله بازکنی تخلیه چاه پیروزی با کیفیت عالی و تمیز ترین سرویس دهی در سراسر نقاط تهران 09101702050

لوله کشی ساختمان های قدیمی نارمک تهران و لوله بازکنی پاسداران به گونه ای است که از بالای ساختمان تا پارکینگ یک لوله قرار دارد. در نهایت تمام لوله های فرعی واحدها به همین رایزر وصل می شود. معمولا آب از خروجی فاضلاب کف آشپزخانه، خود به خود بالا می آید.

هنگام گرفتگی زانویی رایزر اصلی در پارکینگ، آب مصرفی تمام واحدها از کف شور طبقه اول بالا می آید. زیرا همان رایزر اصلی به تمام واحدها متصل است. تنها راه حل این فنر زنی لوله از طبقه اول است.

جهت اعزام سرویسکار در منطقه نارمک، با شماره 09101702050 تماس بگیرید. این شرکت با تجهیزات پیشرفته، آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به صورت شبانه روزی است.

نحوه کار لوله بازکنی در نارمک

لوله بازکنی خیابان نارمک در شرق تهران 09101702050 خدمات لوله بازکنی نارمک شبانه روزی

برای هر کدام از رفع گرفتگی ها فاضلاب دستگاه ویژه ای استفاده می شود. به عنوان مثال برای گرفتگی سینک، توالت و لوله های چدن هر کدام با ابزار خاص فنر زنی می شوند.

لوله بازکنی نارمک با فنر برقی:

ژنراتور برقی (فنر برقی) از فنر بلند و قدرتمند برای پاک کردن سخت ترین گرفتگی ها استفاده می کند. فنر با قابلیت انعطاف بدون کثیف کاری عمل می کند.

این دستگاه دارای موتور الکتریکی بسیار قوی برای گردش به چپ و راست طراحی شده است. همچنین می تواند مشکل گرفتگی را در عمق بیش از 10 متر حل کند. لوله بازکن نارمک ابتدا با این فنر شروع به رفع گرفتگی می کند.

لوله بازکنی در نارمک با پمپ تراکم (کمپرسور هوا):

مرحله دوم از کمپرسور هوا استفاده می شود. پمپ تراکم با قابلیت تخلیه هوا با فشار بالا به درون لوله یک ابزار قوی در چاه بازکنی است. این ابزار در گرفتگی های سخت و چدن کاربرد دارد. ولی فنر برقی کارایی بیشتری نسبت به پمپ دارد.

دستگاه واترجت:

هنگام گیر کردن اجسام و فضولات درون فاضلاب با این ابزار به راحتی قابل حل است. دستگاه مکش از دور موتور بالاتر نسبت به فنر برقی  دارد ولی به علت اندازه ی بزرگ آن در شرکت ها و مراکز تجاری استفاده می شود.

به این ترتیب چون فنر در داخل لوله به گردش در می آید، تقریباً هر چیزی که در داخل آن باعث گرفتگی و افزایش کثیفی می شود را از بین می برد. به همین دلیل اکثر شرکت ها ابتدا از این روش استفاده می کنند.

در صورتی که فنر قادر به رفع انسداد نباشد در مرحله دوم از دستگاه پمپ تراکم استفاده می شود. نمونه ای از کاربرد این ابزار در لوله بازکنی شریعتی کامل بیان کرده ایم.

مراحل کار لوله بازکن نارمک

لوله بازکنی در نارمک توسط فنی کاران مجرب و زبده 09101702050
 1.  بعد از تماس مشتری با شرکت، نیروی حرفه ای از نزدیک ترین شعبه به محل مورد نظر می رود. متخصصان خدمات لوله بازکنی نارمک را به سرعت و کیفیت بالا انجام می دهند.
 2.  سرویسکار با تجهیزات خود مانند فنرها، ژنراتور و دستگاه پمپ شروع به باز کردن لوله می کند.
 3. در  این مرحله فنر متناسب با نوع لوله و نوع گرفتگی را به داخل ژنراتور هدایت می کند.
 4. نیروی لوله بازکن نارمک شروع به فنر زنی و پاکسازی لوله می کند. در این هنگام اگر نیاز به سر فنر خاصی باشد آن را به فنر دستگاه متصل می کند تا درون لوله از رسوبات کاملا پاکسازی شود.
 5.  در بعضی مواقع مانند گرفتگی های شدید با سیمان و گرفتگی با اجسام از فنر قوی تری استفاده می شود.

تمام این مراحل در مدت نیم ساعت بدون ایجاد سرو صدا و کثیف کاری به پایان می رسد. متخصصان مانند همیشه رفع گرفتگی را با نهایت تمیزی و پاکسازی کامل انجام می دهد.

مراحل لوله بازکنی نارمک با دستگاه پمپ تراکم

لوله بازکنی توسط دستگاه های مدرن جدید در منطقه نارمک توسط نیروهای فعال انجام می شود. یکی از ابزارهای مورد استفاده در انواع گرفتگی های سخت و سیمانی استفاده از پمپ هوا یا دستگاه فشرده سازی هوا است.

کمپرسور هوا با فشرده کردن هوا در یک مخزن و فشار دادن آن به چاه فاضلاب به سرعت مشکل گرفتگی را حل می کند. به همین دلیل این دستگاه قدرتمند تنها در موارد بسیار خاص و تحت فشار متخصصان قابل استفاده است.

معمولاً هنگام استفاده از این دستگاه، تمام لوله ها را با پارچه می پوشانند. اما شدت ورود هوا به حدی است که این موانع نمی توانند رهاسازی مواد را کنترل کنند. این دستگاه قدرتمند علاوه بر قدرت و سرعت بالایی که دارد از معایب این دستگاه، صدای بسیار ناخوشایندی است که در هنگام آزاد شدن هوای فشرده ایجاد می شود.

لوله بازکنی ونک از شعبات فعال و نزدیک

لوله بازکنی فوری نارمک

سرویسکاران منطقه نارمک در هر زمان و ساعتی چه روز یا شب در خدمت شما هستند. شماره لوله بازکنی در نارمک 09101702050 است.

متخصصان منطقه نارمک تهران با تمام تلاش و دقت، گرفتگی لوله را بدون ایجاد سروصدا، بدون تخریب، حداقل کثیف کاری با 100% ضمانت انجام می دهند.

نیروهای حرفه ای همگی موتوری هستند به همین دلیل در مواقع ترافیک در هر زمانی بسیار سریع خودشان را به محل مورد نظر می رسانند. برای حفظ بهداشت از فنر های جداگانه سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده می شود.

لوله بازکنی نارمک 100% تضمینی

اکثر شرکت های لوله بازکنی در نارمک و سایر مناطق تهران در مواقع عید و تعطیلات و محرم خدمات رسانی ندارند. اگر به طور مکرر و بی دلیل لوله های منزلتان به یکباره دچار گرفتگی می شوند حتما باید شماره شرکت لوله بازکنی نارمک را داشته باشید.

نیروهای فنی تا اواخر شب به کمک شما می آید. پس با اطمینان کامل و آسودگی خاطر با ما تماس بگیرید. نفرات بالا شیف شب در شعبه های این منطقه حضور دارند تا سرعت به کمکتان بیایند.

ضمانت باز کردن لوله توسط دستگاه های بروز و نیروهای حرفه ای از جمله مواردی است که آن را تضمین می کنیم. در پایان کار فاکتور معتبر خدمت مشتری ارائه می شود. در صورت باز نشدن لوله هیچ مبلغی دریافت نمی شود.

شعبه لوله بازکنی تهرانپارس بصورت شبانه روزی در محدوده ی این منطقه آماده ارائه خدمات است.

مواقع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه چه کنیم؟

اگر هنگام گرفتگی آشپزخانه، آب از کف شور بالا بیاید و در کف آشپزخانه مسیری برای خروج آب نباشد، در نهایت باعث خیس شدن کابینت می شود.

راه حل: ابتدا اتصالات زیر سینک را بررسی کنید. زیرا لوله های سفید تمام پسماند غذا و روغن داخل خود نگه می دارند. شما باید هر چند وقت یکبار داخل آن ها را تمیز کنید. درصورت عدم رفع مشکل با لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

اگر لوله پارکینگ و پشت بام گرفته شود چه کنیم؟

گرفتگی راه آب پارکینگ و پشت بام اکثرا در فصول سرد اتفاق می افتد. ریزش برگ، نفوذ ریشه درختان و ماسه عوامل مهمی هستند.

راه حل: هنگام نظافت پارکینگ و حیاط زباله های درشت جداگانه تمیز کنید و سپس شستشو دهید.

علت وجود ماسه در لوله توالت چیست؟

لوله بازکنی نارمک با 42% تخفیف 135 شعبه فعال سراسر پایتخت اعزام نیوری لوله بازکن حرفه ای از نزدیک ترین شعبه شما 09101702050

علت اصلی این است از زیر سنگ توالت ماسه به داخل لوله نفوذ می کند. هنگام تنظیم کاسه در محل خود، مقداری شن و ماسه زیر آن می ریزند تا سنگ تراز شود.

پس از مدتی با تعویض سنگ توالت این مصالح به داخل فاضلاب می ریزند. برای حل این مشکل نیروهای فنی مجرب با دستگاه های ویژه این مشکل را به راحتی حل می کنند.

نیروهای مجرب لوله بازکنی پیروزی و منطقه نارمک تهران آماده ی رفع گرفتگی ها و پاکسازی لوله ها هستند. خدمات با کیفیت و سرعت بالا در همه مناطق ارائه می شود.

آیا محلول های شیمیایی برای گرفتگی موثر هستند؟

یک راه فوری برای باز کردن لوله ها استفاده از محلول شیمیایی است. که برای گرفتگی های جزئی کاربرد دارد.

در صورتی که لوله ها با مواد سخت و رسوبات گرفته شوند حتما باید توسط افراد متخصص بررسی شود. در صورت بروز هر گونه مشکل با خیالی آسوده تماس بگیرید.

شعبه لوله بازکنی نیاوران با تخفیف ویژه

شماره لوله بازکنی در نارمک

✅ تعرفه خدمات: زیر نظر اتحادیه
نحوه ضمانت:  با فاکتور زیر نظر اتحادیه
✅ زمان خدمات شبانه روزی
نحوه کار واترجت و پمپ تراکم

لوله بازکنی خیابان نارمک

خدمات لوله بازکنی نارمک انجام کار با نهایت تمیزی، 100%تضمینی، بدون تخریب و قیمت های مناسب است. اعزام فوری نیروی متخصص چاه بازکن در کم تر از 20 دقیقه انجام می شود. 

اسفاده از افراد حرفه ای، نیروهای کارورزیده از اولویت این شرکت است. تا در رضایت همشهریان در منطقه نارمک جلب کنیم.

استفاده از جدیدترین ابزارها و فنرهای فولادی استاندارد یک ویژه منحصر به فرد این شرکت است. مشکلات لوله فاضلاب توسط نیروی مجرب به بهترین شکل ممکن ارائه می شود.

برای اطلاعات بیش تر به  این جا مراجعه نمایید.