لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی نارمک

لوله بازکنی نارمک ☎️ تضمین با فاکتور شبانه روزی

شماره لوله بازکنی نارمک 

سرویس کارن لوله بازکنی نارمک، به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستند. شماره لوله بازکنی نارمک 09101702050 است. اگر با مشکلات گرفتگی لوله در نارمک مواجه شدید، با ما تماس بگیرید.

جهت اعزام سرویس کار لوله بازکن در منطقه نارمک، با شماره 09101702050 تماس بگیرید.این شرکت با تجهیزات پیشرفته، آماده ی ارائه ی خدمات با کیفیت به صورت شبانه روزی است.

 • نازل ترین قیمت
 • تضمین 100% با فاکتور 
 • سریع ترین خدمات
 • فنر جداگانه، فنرزنی بهداشتی
 • کامل ترین ابزار
 • نیروهای حرفه ای
 • شبانه روزی، مجهز

مناطق خدمت رسانی

از دیگر شعبات نوین لوله در منطقه، لوله بازکنی تهرانپارس است که برای خدمات دهی هر چه سریع تر در خدمت شما است.

نیروهای خدماتی نوین لوله به صورت شبانه روزی در منطقه نارمک فعال هستند. تا در اسرع وقت مشکلات تاسیساتی و ساختمانی شما عزیزان را رسیدگی کنند.

معرفی نوین لوله، لوله بازکنی نارمک

شرکت نوین لوله با 25 سال سابقه در حوزه ی تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی نارمک و تمام نقاط تهران، مفتخریم به همه هموطنان عزیز در نارمک خدمت رسانی کنیم

لوله بازکنی نارمک جزو خدمات فنی و تخصص ما است. برای حفظ بهداشت از فنر های جداگانه سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده می شود.

اعزام نیروهای متخصص در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی به مشکلات شما در اسرع وقت توسط بروز ترین ابزارها. تمامی خدمات توسط نیروهای حرفه ای و مجرب انجام می گردد.

مجهز به بهترین ابزارها و دستگاه های لوله بازکنی پیروزی، رفع مسدودی لوله، تراش رسوب از دیواره لوله، چربی زدایی لوله، خدمات نصب شیرآلات و سنگ توالت، رفع نم و نشت، و رفع موانع لوله های فاضلاب است.

لوله بازکنی شبانه روزی در نارمک

اکثر شرکت های لوله بازکنی نارمک و سایر مناطق تهران در مواقع عید و تعطیلات و محرم خدمات رسانی ندارند.

اما تمامی سرویسکاران نوین لوله در تمامی ساعات از شبانه روز به خصوص ایام تعطیلات آماده ی خدمات رسانی هستند.

مشکلات لوله فاضلاب ظرف چند ساعت از طریق تلفن قابل حل است. نیروی مجرب ما در اسرع وقت به محل اعزام می شود.

تضمین 100% کار با فاکتور 

ضمانت باز کردن لوله فاضلاب توسط دستگاه های بروز مانند ژنراتور، فنر برقی، پمپ تراکم، نیروهای حرفه ای از جمله مواردی است ، نوین لوله 100% آن را تضمین می کند.

بعد از اتمام کار، و شستشوی محل گرفتگی فاضلاب توسط سرویسکار، فاکتور معتبر خدمت مشتری ارائه می شود.

در این فاکتور نام شرکت نوین لوله، مهر شرکت، شماره تماس و امضای مدیر لوله بازکنی ونک درج شده است.

در صورت باز نشدن لوله، هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

لوله بازکنی نارمک سریع ترین معتبر ترین وبسایت لوله بازکنی با 25 سال سابقه و تجربخ 09101702050

شرکت لوله بازکنی نارمک

✅ تعرفه خدمات زیر نظر اتحادیه
تخفیف ویژه   برای نیازمندان
✅ زمان خدمات شبانه روزی
نحوه کار واترجت و پمپ تراکم

خدمات لوله بازکنی نارمک

 • اعزام فوری نیروی متخصص لوله بازکنی نارمک
 • خدمات تضمینی با قیمت مناسب و ارزان قیمت
 • باز کردن لوله با دستگاه، ژنراتوربرقی و پمپ تراکم هوا
 • بدون تعطیلی و شبانه روزی سراسر پایتخت
 • استفاده از جدیدترین ابزارها و فنرهای فولادی استاندارد
 • لوله کشی فاضلاب منزل و ساختمان ها
 • تشخیص نشتی لوله فوری و تضمینی با جدیدترین دستگاه
 • بازکردن لوله سینک ظرفشویی، چاهک آشپزخانه و سرویس بهداشتی
 • رفع گرفتگی راه آب، لوله فاضلاب و چاه

دیگر خدمات نوین لوله

 1. خارج کردن وسایل قیمتی یا طلا، پول، گوشی و … از چاه و لوله فاضلاب
 2. تعمیر و رفع مسدودی لوله های سیفون توالت فرنگی و ایرانی
 3. رفع گرفتگی و بازکردن لوله های فاضلاب چدنی قدیمی
 4. لایروبی مواد از شبکه فاضلاب و چاه (کف تراشی چاه، فاضلاب و لجن کشی)
 5. کول گذاری، طوقه چینی چاه، حفرچاه
 6. رفع بوی بد فاضلاب و چاه در ساختمان (دستشویی، حمام، توالت و آشپزخانه)
 7. نصب تخصصی شیرآلات ساختمانی، آشپزخانه و سرویس بهداشتی

نحوه کار با ژنراتور برقی لوله بازکنی نارمک

ژنراتور برقی فنری از فنر بلند و قدرتمند برای پاک کردن سخت ترین گرفتگی ها در لوله بازکنی شریعتی، استفاده می کند. فنر این دستگاه بسیار طولانی و انعطاف پذیر است. فنر برقی اصلا کثیف کاری ندارد.

همچنین می تواند مشکل گرفتگی را در عمق بیش از 10 متر حل کند. این دستگاه دارای موتور الکتریکی بسیار قوی است و برای گردش به چپ و راست طراحی شده است

دستگاه ژنراتور برقی برای تمامی لوله های ساختمان (آَشپزخانه، سرویس بهداشتی، پشت بام، پارکینگ، توالت فرنگی، توالت ایرانی، حمام) مناسب است.

این ابزار به راحتی چربی زدایی و رسوب تراشی را مانند لوله بازکنی ونک انجام می دهد.

قیمت لوله بازکنی نارمک

هزینه های بازکردن لوله با توجه به نرخ اتحادیه می باشد. ولی در برخی موارد به چند عامل بستگی دارد که در برگه مصوبه توجهی به آن نمی شود:

1_ ابزار مورد استفاده، با توجه به گرفتگی فاضلاب، برای هر کدام ابزار و دستگاه مخصوصی داریم. برای مثال گرفتگی لوله ی چدنی حمام در لوله بازکنی پاسداران، توسط کمپرسور هوا رفع می شود. و راه دیگری ندارد. هزینه ی انجام هر نوع کار قبل از انجام با مشتری توافق می شود.

2_محل گرفتگی از کدام ناحیه باشد. گرفتگی از ۵ تا ۱۰متری باشد. تعرفه معمولی آن از ۱۰۰هزار تا ۲۰۰هزار تومان است. اما اگر گرفتگی محل متراژ بالا تری باشد. هزینه به نسبت متراژ کمی تغییر خواهد کرد. برخی از لوله ها توسط فنر ۲۰ متری، ۳۰ متری یا ۸ متری باز می شوند.

3_گرفتگی بر اثر سیمان یا قیر، رفع مسدودی لوله توالت و آشپز خانه بر اثر مصالح ساختمانی در لوله بازکنی نارمک، توسط سه نظام و واتر جت امکان پذیر است. و عرف آن از ۲۵۰ هزار تومان بستگی به مصرف سه نظام می باشد.

4_گرفتگی بر اثر رسوب و سولفات لوله : در اکثر منازل و ساختمان های قدیم  لوله ها چدنی می باشد. استفاده از این لوله ها به مرور زمان چربی آشپزخانه یا استفاده از سرویس بهداشتی مواد و پسماند به جداره ی لوله می چسبد. همانند کف سماور می شود که به آن سولفات یا رسوب لوله می گویند. زنگ زدگی داخل لوله های چدنی بلا استفاده نیز موجب رسوب می شود.

باز کردن این گونه لوله ها علاوه بر زمان، استحلاک دستگاه نیز از بین می رود اکثر لوله های چدنی اصلا رفع مسدودی نمی شوند اما دستگاه هایی بنام سر فنر الماسه یا پمپ تراکم با هزینه ی ۳۰۰ تا ۶۰۰هزار تومان می تواند مشکل شما دائمی را حل کند.

لوله بازکنی نارمک با 42% تخفیف 135 شعبه فعال سراسر پایتخت اعزام نیوری لوله بازکن حرفه ای از نزدیک ترین شعبه شما 09101702050

علائم گرفتگی فاضلاب آشپزخانه

زمانی شما با انسداد فاضلاب در آشپزخانه مواجه می شوید. هنگام شستشوی ظروف آب از کف شور بالا می آید.

یا اگر در کف آشپزخانه راه آب ندارید آب مصرفی از همان خروجی لوله فاضلاب داخل دیوار پایین نرفته و کابینت شما خیس می شود.

توصیه می کنیم ابتدا اتصالات زیر سینک را بررسی کنید. زیرا لوله های سفید تمام پسماند غذا و روغن داخل خود نگه می دارند، شما باید هر چند وقت یکبار داخل آن ها را تمیز کنید. درصورت عدم رفع مشکل با لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

برخی مواقع در منطقه لوله بازکنی نیاوران، هنگام کار با لباس شویی و تخلیه آب از آن، کف همراه با آب از کف شور بالا زده و مدتی بعد پایین می رود.

علت مهم گرفتگی آشپزخانه در لوله بازکنی نارمک

هنگامی که صبح به آشپزخانه رفتیم متوجه شدیم که آب از خروجی فاضلاب کف آشپزخانه، خود به خود بالا می آید.

تنها دلیل این مشکل این است که لوله کشی ساختمان های قدیمی در لوله بازکنی نارمک، به گونه ای است که از بالای ساختمان تا پارکینگ یک لوله قرار می گیرد و تمام لوله های فرعی واحدها را به همین رایزر وصل می شود.

زمانی که زانویی رایزر اصلی در پارکینگ مسدود شود آب مصرفی تمام واحدها از کف شور طبقه اول پس می زند. زیرا همان رایزر اصلی به تمام واحدها وصل می باشد. و راه حل مشکل این که از همان کف شور طبقه اول باید فنر بزنیم.

لوله بازکنی نارمک شبانه روزی

استفاده از چتنه و محلول های شیمیایی

امروزه به دلیل وجود خانه های قدیمی در تهران و عدم وجود مهندسی مناسب در لوله کشی آب و فاضلاب مشکلاتی نظیر ترکیدگی، مسدودی لوله، پر شدن چاه فاضلاب پیش می اید

یکی از ساده ترین راه فوری برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده از چتنه و محلول شیمیایی است. این روش برای گرفتگی های جزئی و سطحی کاربرد دارد.

توجه کنید: اگر چاه فاضلاب یا لوله های توالت شما توسط مواد سفت و سختی گرفته شود. حتما با افراد متخصص و شرکت های خدماتی لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید. نوین لوله تمامی مشکلات لوله لوله ها را رفع می کند.

در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله گرفتگی راه آب فاضلاب، سرویس بهداشتی، توالت فرنگی، نشتی آب با ما تماس بگیرید.

نحوه ی رفع انسداد لوله توالت

علاوه بر فاضلاب آشپزخانه، توالت نیز منجر به گرفتگی و انسداد راه آب می شود.

علت های آن شامل، عدم  استفاده ی مناسب، دستمال کاغذی، ریش، موهای زائد، افتادن اجسام داخل توالت، خالی شدن ماسه زیر کاسه توالت و رسوب داخل لوله می باشد.

این موارد باعث می شود که به به مرور زمان یا بلافاصله راه آب توالت مسدود شود و شما در این حالت باید با شرکت لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

تمامی موارد بالا در گرفتگی فاضلاب توالت تاثیر دارند و با فنر حل می شوند. اما برخی از منازل نوساز که شن و ماسه داخل سیفون لوله فاضلاب  را مسدود می کند.

علت وجود ماسه در لوله فاضلاب

ماسه، از زیر سنگ توالت ماسه به داخل لوله بازکنی نارمک نفوذ می کند. هنگام تنظیم کاسه در محل خود، مقداری شن و ماسه زیر آن می ریزند تا سنگ تراز شود. پس از مدتی، زمانی که سنگ توالت تکان می خورد یا لوله تعویض می شود. این مصالح ممکن است از جای خود خارج شده و به داخل فاضلاب بیافتند.

برای حل این مشکل با نوین لوله تماس گرفته تا با اعزام نیروهای باتجربه و دستگاه های مخصوص انسداد لوله را بلافاصله و تضمینی حل کنند.

رفع گرفتگی پارکینگ و پشت بام

گرفتگی راه آب پارکینگ و پشت بام اکثرا در پاییز و زمستان اتفاق می افتد.

ریزش برگ ها در پاییز هنگام بارش باران و نفوذ شاخ و برگ به داخل فاضلاب حیاط و پارکینگ یکی از دلایل این مشکل می باشد. ماسه موجود در چرخ های ماشین، در پارکینگ و خاک باغچه نیز امکان گرفتگی را در پی دارد.

توجه : هنگام نظافت پارکینگ ابتدا سطل زباله را جارو کنید. سپس با آب شستشو دهید. اما در صورت انسداد یا لوله بازکنی نارمک تماس بگیرید.

پشت بام خانه را هر سه ماه یک بار یا حداقل سال یک بار جارو کنید، با تغییر فصل ها و بارش باران و برف، تمام شن و برگ درختان روی پشت بام جمع می شوند و  آب پشت بام را مسدود می کنند.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)