لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

نصب کاسه توالت تعویض کاسه توالت تضمینی

شرکت نوین لوله با بهترین متخصصین در حوزه ی نصب کاسه توالت ، تعویض کاسه توالت در خدمت شما می باشد. اگر شما نیز با مشکل نم و چکه آب از کف سرویس،شکستگی سنگ توالت، عدم عایق بندی سرویس بهداشتی و حمام،نصب توالت فرنگی و… روبرو هستید کافیست با ما تماس بگیرید.سس

 • با بیش از 25سال سابقه ی کار
 • نصب و تعویض کاسه توالت ایرانی _ سنتی
 •  نصب کاسه توالت فرنگی
 • تعویض کاسه توالت فرنگی
 • تمام خدمات شبانه روزی کل ایام هفته
 • پایین ترین قیمت + بالاترین کیفبت
 •  فروش دستگاه لوله بازکنی ارزان
 • نصب کاسه توالت با کمترین قیمت در اسرع وقتتوسط افراد ماهر و باتجربه
 • تعویض کاسه توالت بدون خراب کردن سنگ و سرامیک کف سرویس بهداشتی

نصب کاسه توالت

1-لوله کشی فاضلاب به صورت کلی و جزئی نصب و تعویض شیرآلات ساختمان تعویض سیفون آشپزخانه تعویض سیفون توالت رفع نم و چکه و…

2- لوله بازکنی تهران رفع گرفتگی توالت رفع گرفتگی آشپزخانه رفع گرفتگی حمام و …با دستگاه رسوب تراش و فنر های جداگانه به صورت کاملا بهداشتی و تمیز.
3-نصب و تعویض کاسه توالت تعویض سنگ توالت ایرانی نصب توالت فرنگی لوله کشی فاضلاب توالت قیر گونی توالت کاشی کاری توالت و حمام نصب فلاش تانک و تعمیر سیفون توالت فرنگی
4-تخلیه چاه و درآورد اشیا از توالت تخلیه چاه با ماشین های بزرگ و کوچک. تخلیه چاه فاضلاب تخلیه سپتینک تخلیه چاه آشپزخانه درآورد گوشی از چاه. افتادن گوشی در چاه توالت. افتاد گردن بند طلا و دستبد و گوشی از چاه با دستگاه مکش به صورت تضمینی.

معرفی متخصصین لوله کشی و نصب سرویس بهداشتی

✅ نصب کاسه توالت بدون خراب کردن سرامیک ها بازدید رایگان بدون دریافت عجرت
تعویض کاسه توالت شکسته در کمترین زمان نصب توالت فرنگی و سرویس آن
✅ تبدیل توالت ایرانی به فرنگی تعویض لوله کشی و نصب شیرآلات سرویس
تعویض سرامیک و کاشی های حمام و سرویس زیر نظر اتحادیه ضمانت کار با فاکتور معتبر
نصب و تعویص کاسه توالت تعویض سنگ توالت
لوله بازکنی ونک در سریع ترین زمان ممکن

در ادامه به ابزار ها و مراحل نصب و تعویض کاسه توالت می پردازیم: در برخی هز منازل قدیمی به دلیل اینکه از کف توالت و حمام به طبقه ی پایین نم می دهد یا آب چکا می کند مجبور به تعویض کاسه توالت ایرانی با فرنگی و تعمیر کف سرویس بهداشتی و حمام می کنیم .

مراحل تعویض کاسه توالت

 1. ابتدا برای این کار کف سرویس بهداشتی را شکافته و تمام قیر گونی و ساخت سرویس بهداشتی از بین می رود بعد از شکافتن کف سرویس بهداشتی لوله کش ابعاد و اندازه ی سرویس بهداتی را محاسبه کرده و برای خرید لوازم مورد نیاز اقدام می کند.
 2. بعد از خرید لوازم و لوله مورد نیاز ابتدا کف سرویس بهداشتی را، به صورت کامل لوله کشی کرده و پس از آن نسبت به قیر گونی آن اقدام می کنند. توالت فرنگی در کنار خود حتما باید یک کف شور داشته باشد که در هنگام شستشو آب از آن تخلیه شود.
 3. پس از قیر گونی کامل کف سرویس بهداشتی و لوله کشی آن کف سرویس را با ماسه سیمان ملات کرده و با شیب مناسب انجام می دهیم -بعد از خشک شدن کانل سیمان کف نسبت به کاشی کاری آن اقدام می کنیم. و توالت فرنگی را در محل خود قرار داده و دور آن را با سیمان سفید یا چسب آکواریوم آب بندی می کنیم.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون کنده کاری

 • برخی از افراد می خواهند توالت ایرانی خود را بدون کنده کاری به توالت ایرانی تبدیل کنند.
 • برای این کار هم راه حل مناسبی در نظر گرفته ایم اگر می خواهید بدون کنده کاری کف سرویس بهداشتی
 • و با هزینه کم تر مشکل خود را حل کنید ما این کار را انجام می دهیم.
 • البته دلایل دیگری نیز برای نم و چکه آب وجود دارد که چند نمونه از آن ها می تواند در اثر از بین رفتن قیر گونی توالت و حمام باشد .
 • در مواقعی که آب از کف توالت شما به طبقه ی پایین می ریزد شما ناچار به تعمیر آن خواهید شد. که ابتدا برای این کار باید محل مورد نظر را بشکافید و تعمیر نمایید.
 • برای این کار ابتدا نیاز به یک متخصص با تجربه و کاربلد نیاز دارید که می توانید این کار را با ضمانت کتبی به ما بسپارید.

دستمزد تعویض کاسه توالت:

قبل از اقدام به تعویض کاسه توالت و یا نصب آن مهم ترین مورد برای افراد هزینه تعویض کاسه توالت و نصب آن می باشد. دستمزد تعویض کاسه توالت بستگی به عواملی از جمله سختی و آسان بودن آن می باشد – اگر فقط تعویض کاسه توالت انجام بگیرد و به لوله های فاضلاب دست نزنیم هزینه ی ان از 1500 تا 2500 متغیر می باشد. البته این مورد در آخر توافق با مشتری انجام می پزیرد اگر مصالح و کار صفر تاصد به عهده ی ما باشد هزینه ی آن را قبل از انجام به مشتری اطلاع می دهیم.

نحوه تعویض سیفون کاسه توالت:

برای تعویض سیفون توالت دیگر نیاز به کندن کف سرویس نیست! اگر سیفون توالت شما به دلایلی از جمله پوسیدگی لوله – شکستگی و یا رسوب لوله نیاز به تعویض دارد . ابتدا از طبقه پایین سقف توالت رامی شکافیم و سیفون را در می آوریم توسط لوله کش ماهر و با تجربه اقدام به تعویض سیفون توالت می کنیم.

در اکثر منازل به دلیل استفاده افراد به صورت نامناسب و غیر اصولی -فنر – و ضربه به کاسه توالت دچار شکستگی می شود. برای تعویض کاسه توالت نیاز به کنده کاری سرامیک های اطراف نیست! می توانید در این رابطه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نصب کاسه توالت ایرانی

نصب کاسه توالت ایرانی برای ساختمان هایی که نوساز هستند ، نسبت به تعویض آن کار آسان تری می باشد. انجام کار به گونه ای می باشد که ابتدا لوله کشی زیر سرویس را انجام می دهیم و بعد از قیر گونی و ایزوگام اقدام به نصب آن می کنیم.

،توالت و دستشویی یکی از اجزای مهم هر ساختمان می باشد .تمام افراد هر روز با سرویس سرو کار دارند. یک سرویس خوب باید تمیز و پاکیزه دارای امکانات بهداشتی مناسب. و باید در محل مناسب خانه و به صورت اصولی و تمیز نصب و ساخت شود.ازجمله ویژگی های یک سرویس اصولی عبارتند از:

فاصله ی سرویس بهداشتی:

فاصله ی نصب سرویس بهداشتی با محل کار حداقل باید ۵۰متر باشد. دقت کنید که این مقدار حداقل است.در شرکت ها و محل کار های بزرگ بهتر است دستشویی در راه پله ها یعنی مجاورت بین دوواحد.و یا در فاصله ی ۱۰۰متری محل کار قرار گیرد.

 • سنگ توالت نباید رو به قبله و یا پشت به آن باشد:

این مورد یکی از سنت های قدیمی است.و شرعا نباید سنگ توالت رو به قبله و یا پشت به آن باشد.ولی متاسفانه امروزه اصلا توجهی به این مورد نمی کنند.

 • اتاقک توالت نباید از بیرون قفل داشته باشد

درب آن به سمت داخل باز و بست شود قبل از ورود به دستشویی یک قسمت روشویی باید نصب شود .و سرویس بهداشتی دارای هواکش مناسب باشد.

در شرکت ها و محل کارهایی با بیش از ۱۰کارمند سرویس بهداشتی باید به صورت جداگانه آقایان و بانوان ساخت شود. و در هر سرویس بهداشتی یک یا دوعدد دسشویی فرنگی تعبیه شود.

 • کاشی کاری سرویس باید طوری باشد که کف سرویس بهداشتی لغزنده نباشد.

ل

دربرابر آب مقاوم باشد و به راحتی تمیز شود.همچنین کف دسشویی بدون درز و شکاف باشد .تا زمانی که آب می ریزیم موجب خرابی کف سرویس و نشت آب به پایین نشود.

قیر گونی دستشویی یکی از مهم ترین اصول ساخت توالت می باشد .و نیاز به یک استاد باتجربه دارد قیر گونی باید طوری شود که آب به پایین نشتی پیدا نکند .و یا بعدا تخریب و پوسیده نشود.

 

هزینه نصب کاسه توالت

لوله های سرویس شماره ی مناسب برای نصب ۸می باشد. که نباید آن را ۸به ۶کرد و دارای شتر گلوی مناسب باشد متاسفانه لوله کشی نامناسب دستشویی یکی از مهم ترین دلایل گرفتگی لوله محسوب می شود.

ارتفاع شیر روشویی ۱٫۳۰ ارتفاع شیر سرویس ۵۵سانتی متر.و ارتفاع فلاش تانک ۱٫۶۰سانتی متر باشد.و کاسه در سرویس دارای محل نصب سیفون باشد.

یک سرویس خوب باید دارای تهویه ی منسب باشد.تا در صورت استفاده باعث انتشار بوی بد و اذیت به اهالی خانه نباشد.

اگر در یک سرویس شما می خواهید توالت فرنگی نیز نصب کنید فاصله ی دو توالت از همدیگر ۷۰سانتی متر. و در صورت امکان ۱۵۰سانتی متر باشد و بهتر است. لوله های این دو کاسه را به همدیگر وصل نکنید..چون این مورد نیز در اکثر خانه ها باعث گرفتگی لوله می شود.

ابزار های مورد نیاز برای نصب و تعویض کاسه توالت

 1. بیل کلنگبرای کنده کاری و خاک برداری
 2. هیلتی یا دژ بر کوچک برای کندن بتن های زیر کاسه توالت
 3. سنگ فرز و کاشی بر برای بریدن لوله های قدیمی و سرامیک های دور کاسه توالت
 4. پیک و کپسول برای ایزوگام کردن و یا قیر گونی کردن توالت و حمام
 5. مصالح مورد نیاز از جمله سیمان و ماسه سرامیگ و سنگ توالت و….
 6. وسایل ریز مانند تراز شمشهماله _…

تعویض کاسه توالت بدون تخریب

بعد از تهیه ی این ابزار ها ابتدا از مشتری می خواهیم علت تعویض کاسه توالت را به ما بیان کند در برخی موارد می بینیم که سنگ توالت و قیر گونی سرویس بهداشتی آسیبی ندیده است. اما لوله های فاضلاب آن پوسیده است در این مواقع از طبقه ی پایین نیز می توان بدون تخریب کاسه توالت نسبت به تعویض لوله های فاضلاب اقدام کرد و این کار هزینه ی اضافی را نیز در بر نمی گیرد.

اما در برخی منازل به دلیل این که کاسه توالت چروکیده و یا می شکند . یا قیر گونی آن نشست و از حالت آب بندی خارج می شود. در این مورد حتما باید کف توالت برداشته شود و تعمیر شود.

اما ساختمان های نوساز که برای اولین بار سنگ توالت نصب می شود چگونه است؟

مراحل تعویض کاسه توالت:

ابتدا برای تعویض کاسه توالت نسبت به کندن سرامیک ها و سنگ های کف سرویس بهداشتی اقدام می کنیم در برخی منازل مشتری برای اینکه هزینه ی اضافی برای خرید سنگ توالت پرداخت نکند از ما می خواهد که سنگ توالت را به صورت سالم در بیاوریم در این مورد ابتدا قبل از کندن باید با سنگ فرز دور سنگ توالت را برش دهیم تا در هنگام کندن زمین سنگ توالت ترک نخورد و نشکند.

 

بعد از کندن اطراف سنگ توالت نخاله های آن را جمع آوری میکنیم و زیر سنگ توالت را خالی می کنیم تا جایی که کاملا آزاد شود .

بعد از این که زیر سنگ توالت تمیز شد نسبت به برداشتن سنگ توالت اقدام می کنیم.

هنگامی که سنگ توالت را برداشتیم اگر مشکل از قیرگونی توالت باشد آن را تعمیر می کنیم و از روی آن قیر گونی یا ایزوگام می کنیم اما اگر مشکل از لوله های فاضلاب باشد قیر گونی را کنده و لوله های فاضلاب را تعمیر یا تعویض میکنیم.

چگونه کاسه توالت را تعویض کنیم

بعد از برداشتن سنگ توالت قیر گونی سرویس بهداشتی کاملا مشخص می شود برای این که به طبقه ی پایین آب ندهد می توانیم قیر گونی کف توالت را بداشته و دوباره نسبت به قیر گونی یا ایزوگام کردن اقدام کنیم اما برای اینکه کارمان را راحت کنیم می توانیم از روی همان قیر گونی دوباره قیرگونی را انجام دهیم در این صورت هم محکم تر می شود و آب بندی به صورت کامل انجام می گیرد. لذا برای بهتر بودن کارمان می توانیم ۲۰ سانتی متر از سرامیک های دیوار را نیز برش دهیم و قیرگونی را به دیواز سرویس بهداشتی بچسبانیم تا از آب بندی آن اطمینان کامل داشته باشیم.

طریقه تعویض کاسه توالت

بعد از تعمیر لوله های فاضلاب و قیر گونی سنگ توالت جدید را در محل خود قرار می دهیم و با شمشه و تراز با درب ورود و خروج تنظیم می کنیم . شیب مناسب برای سنگ توالت در اینجا مهم است طوری که اگر سنگ توالت تنظیم نباشد شیب سرویس بهداشتی کاملا به هم می خورد.

زیر کاسه توالت ملات می ریزیم ملات سنگ توالت باید کاملا سفت باشد و ماسه زیاد داشته باشد طوری که اگر کاسه توالت بعدا نشست نکند.

با تراز بندی کف سرویس کاشی کاری و سرامیک کاری سرویس آغاز می شود و این کار به نحو احسنت برای شما مشتریان عزیز توسط استاد کاران ما انجام می شود.

 

روش نصب کاسه توالت

هر کس بنا به دلایلی از یکی از دو نوع توالت فرنگی یا سنتی استفاده می کند. اما در میان مردم ما هنوز توالت سنتی جایگاه خود را حفظ کرده است. استفاده از بعضی چیزها به فرهنگ مردم آن کشور بستگی دارد. با توجه به اسلامی بود کشور ما، مردم معتقد بودند، نمی توانند با این توالت ها نظافت را به نحو احسنت انجام دهند. اما زمانی که افراد مسنی که دچار پادرد و کمردرد شدند و به تجویز پزشک از توالت فرنگی استفاده کردند کم کم این موضوع نیز میان مردم پذیرفته شد. حالا بعد از گذشت چند سال مهندسان طراحی ساختمان تقریباً در تمام خانه ها، هم توالت فرنگی و هم توالت سنتی را در نظر می گیرند.

روش تعویض کاسه توالت

در این روش نیازی به لوله کشی و کندن و تعمیرات نداریم. هزینه های روش بدون تخریب کم است و زمان زیادی برای انجام این تغییرات نیاز نیست. اولویت اول در این روش، خرید یک توالت فرنگی پلاستیکی است که هزینه ی چندانی هم ندارد و به راحتی می توان آن را جابه جا کرد. می توان آن را در گوشه ای از توالت قرار دارد و هنگام استفاده آن را روی کاسه توالت گذاشت به طوری که لوله آن با لوله ی توالت سنتی مماس باشد. اما در این مورد حتماً باید کسی این توالت را جابه جا کند وگرنه فردی که توان نشستن در توالت سنتی را ندارد چطور می تواند روزی چندین مرتبه این توالت را (هر چند سبک باشد) جابه جا کند.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)