لوله بازکنی طرشت درآوردن گوشی از چاه توالت 091017022050 تماس بگیرید

لوله بازکنی طرشت

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

 


      لوله بازکنی طرشت معتبر ترین لوله بازکنی تهران ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰ 


تخلیه چاه مطمئن در لوله بازکنی طرشت

تخصص ما در لوله بازکنی و تخلیه ی چاه و سرعت عمل تعمیرکاران لوله بازکنی نوین، دلیلی است که تمام مردم تهران از همه ی مناطق آن به ما اعتماد دارند. در راستای همین اعتماد ما مایلیم توسط ارائه ی مقالاتی در زمینه باز کردن لوله و یا درآوردن اشیا قیمتی و سایر موارد به مردم عزیزمان کمک کنیم تا یک سری اقدامات پیشگیرانه یا در صورت بروز مشکل تعدادی راه حل پیشنهاد دهیم که قبل از تماس با چاه بازکنی طرشت ، آن ها را امتحان کنند تا شاید بتوانند مشکل را بدون صرف هزینه حل کنند.

لوله بازکنی طرشت شما را در این مورد کمک می کند

به همین دلیل امروز می خواهیم مطالبی را در زمینه ی افتادن موبایل به لوله توالت بیان کنیم و راه حل ها را با هم بررسی کنیم.یکی از روش های در آوردن گوشی از چاه توالت را در مقاله ای به طور کامل شرح داده ایم.

چگونه گوشی داخل لوله ی سیفون توالت افتاد؟

عده ای از مردم عادت دارند که حتی در توالت هم با گوشی خود کار کنند یا پیام بدهند و در کل گوشی بازی کنند. در این مواقع، به کرّات دیده شده که گوشی از دستشان رها شده و مستقیماً به لوله توالت سقوط می کند. مورد دیگری که غالباً برای آقایان پیش می آید این است که، گوشی از جیب شلوار لیز می خورد و درون لوله می افتد. فرقی نمی کند کدام مورد پیش آمده که گوشی افتاده است، مسئله مهم درآوردن آن گوشی است.

روش های درآوردن گوشی به پیشنهاد لوله بازکنی طرشت

اصولاً اولین اتفاق بعد از افتادن گوشی در توالت این است که همه سعی می کنند آن را دربیاورند. تقریباً اکثر مردم دستشان را در لوله توالت می کنند و سعی می کنند گوشی را بیرون بکشند. این اولین و آخری کاری است که اکثریت ما انجام می دهیم. اما در همین کار هم باید نکاتی را رعایت کنیم که شرایط را بدتر نکنیم.


نکاتی در رابطه با درآوردن گوشی از لوله توالت

پیشنهادات چاه بازکنی طرشت برای درآوردن گوشی از توالت به شرح زیر است.

نکته اول:

از ریختن آب در کاسه توالت جداً خودداری کنید چون ممکن است گوشی را به سمت فاضلاب ببرد.
لطفاً سیفون را نکشید و از دستشویی هم استفاده نکنید.
به یاد داشته باشید دستتان را در مخزن آلودگی ها فرو می برید، بنابراین باید اولین اصل بهداشتی یعنی پوشیدن دستکش را رعایت کنید. توجه کنید که حتماً دستکش ها ساق بلند باشند چون تمام مسیر لوله آلوده است.
سنجیدن میزان طول لوله که بدانیم آیا دستمان به شترگلو خواهد رسید یا خیر.
بررسی اندازه ی پنجه ی دستمان برای اینکه بدانیم اصلاً داخل لوله می رود و اگر رفت درمی آید یا نه؟!

نکته دوم:

بعد از بررسی های فوق دستمان را با روغن زیتون یا هر روغن دیگری چرب می کنیم و دستکش را می پوشیم. (چون احیاناً اگر دستمان گیر کرد بتوانیم دستمان را داخل دستکش بلغزانیم و بیرون آوریم). بعد تا جایی که امکان دارد دست را داخل لوله می بریم و هر چیز سفت و سختی که لمس کردیم را سعی می کنیم بالا بکشیم.

یک لحظه صبر کنید؛ قبل از شروع به انجام هر کاری لطفاً جیب های خود را خالی کنید. که مبادا مدارک یا کلید و سوئیچ به داخل دستشویی بیفتد!

هشدار در مورد درآوردن گوشی از توالت توسط خودتان

در این زمینه باید مطلب مهمی را یاد آور شویم: مواردی پیش آمده که فرد دستش را درون لوله کرده و همان جا گیر کرده است. شاید اتفاقی بدتر از این برای هیچ فردی رخ ندهد. اما ما بارها با این موضوع برخورد کرده ایم. گاهی حتی فرد سعی کرده است دستش را با سرعت و ناگهانی بیرون بکشد که حتی در این موارد آسیب های جدی تری نیز گزارش شده است. بنابراین همیشه پیشنهاد اول ما درخواست کمک از حرفه ای ها است که لوله بازکنی طرشت در اولویت قرار دارد.


در آوردن گوشی از لوله توالت با انبر فاضلاب

روش دیگری هم برای در آوردن گوشی از لوله توالت وجود دارد که استفاده از انبرهای مخصوص است. البته این انبرها به علت قیمت بالا در اختیار همه مردم نیست ولی لوله بازکنی ما، شکل های مختلف این ابزار را دارد که هر کدام کاربردهای مختلفی دارند. بنده استفاده از این روش را فقط در صورتی که تجربه ای در این زمینه دارید توصیه می کنم چون استفاده از این چنگگ ها ترفندهای خاصی دارد. بالاخص در مورد گوشی که بسیار لیز است. وقتی که خیس شود لیز تر هم می شود.

یک نکته مهم هنگام در درآوردن گوشی ار چاه توالت

در صورتی که بلد این کار نباشید ممکن است گوشی را گرفته و تا جایی بالا بیاورید اما در مسیر دوباره سقوط کند و به جایی بدتر از قبلی بیفتد. در این صورت وقتی متخصصان ما برای این کار مراجعه کنند هزینه ی بیشتری خواهند گرفت. چون عمقی که گوشی در آنجا قرار دارد در تعیین میزان هزینه نیز تاثیر دارد.

همکاران ما در لوله بازکنی نوین روش های دیگری نیز برای درآوردن گوشی از لوله توالت را دارند که تخصصی می باشد و نیازی به مطرح کردن آن در این مقاله نیست.


مواردی که نمی توان گوشی را بدست آورد

با وجود تمام متخصص های با تجربه و کارکشته در لوله بازکنی طرشت ، مواردی وجود دارد که کاری از کسی ساخته نیست و گوشی را باید از دست رفته دانست.

این موارد عبارتند از :

لوله توالت شترگلو ندارد و مستقیماً به چاه فاضلاب متصل است.
چند روزی از زمان افتادن گوشی گذشته است و حجم زیادی آب به درون لوله ریخته شده است.
تلاش های اشتباه خودمان برای درآوردن گوشی که بیشتر مواقع منجر به از دست دادن آن می شود.
ماندن طولانی مدت گوشی در میان حجم زیادی آب که باعث خراب شدن گوشی می شود و حتی اگر آن را دربیاورند خراب شده و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.


نکات مهم بعد از درآوردن گوشی از لوله توالت

وقتی که گوشی را از لوله توالت درآوردیم چون زمانی را بین فضولات بوده، فوق العاده آلوده است. بنابراین از دست زدن مستقیم به آن خودداری کنید. دستکش های قبلی را ترجیحاً دور بیاندازید و یک جفت دستکش دیگر بپوشید. به نظر می آید گوشی چند میلیون تومنی شما حتماً ارزش دو جفت دستکش خراب کردن یا دادن هزینه ای به لوله بازکنی پیامبر را دارد. دستکش ها را دست کنید و باتری گوشی را از آن جدا کنید چون ممکن است هر لحظه اتصالی رخ دهد و در نتیجه ی آن اتفاق ناگواری پیش آید. بعد آن را با آب حسابی بشویید.

چطور گوشی موبایل خیس شده را خشک کنیم؟

در این مرحله چندین روش پیشنهاد می شود: عده ای می گویند بوسیله باد گرم سشوار خشک کنید. عده ای هم جارو برقی را پیشنهاد می دهند که تمام آب را به وسیله مکش حذف کند. اما من یک روش بهتر را به شما آموزش می دهم. اگر الکل در منزل دارید مقداری الکل (حتماً اتانول) را روی دستمال بریزید و تمام زیر و روی گوشی را با الکل پاک کنید. چون الکل به سرعت خیلی زیادی تبخیر می شود، می تواند آب را هم به سرعت از روی گوشی حذف کند و سرعت خشک شدن آن را افزایش دهد. البته من فکر می کنم شاید اگر الکل را روی گوشی اسپری کنیم بهتر است.

ما مقاله ای نیز درباره ی خارج کردن طلا از لوله توالت داریم که می توانید با کلیک روی لوله بازکنی منیریه آن را مطالعه بفرمایید.

 


تخصص های لوله بازکنی طرشت

  • رفع گرفتگی لوله های سخت سیمانی در زمان کوتاه
  • باز کردن راه ورودی منتهی به فاضلاب بدون آسیب رساندن به قسمت های دیگر
  • باز کردن انشعابات خروجی لوله ها از ساختمان با استفاده از فنر در طول های مختلف
  • خارج کردن اشیا قیمتی مانند طلا و جواهر با دستگاه  های پیشرفته ی وکیوم
  • ارائه خدمات کاملاً بی نقص و حرفه ای در چاه بازکنی طرشت
  • استفاده از سرویسکاران و متخصصان کار بلد و باتجربه و امین در کار
  • خدمت رسانی شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل در لوله بازکنی پیامبر.
  • تحویل کار با دقت و تمیز و با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی.
  • داشتن قیمت مناسب نسبت به سایر لوله بازکنی ها

لوله بازکنی طرشت

از شعبات لوله بازکنی و تخلیه ی چاه نوین می باشد که جمعه ها هم تعطیل نیست. برای تماس با لوله بازکنی طرشت با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد. در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی هر منطقه بهره خواهید برد.


 پاسخ به سوالات رایج مشتریان لوله بازکنی طرشت

 

اگر گوشی موبایل در چاه توالت بیافتد دوباره قابل استفاده است؟

اگر سریع تر با یک لوله بازکنی معتبر تماس بگیرید یک  سرویسکار متخصص به محل مورد درخواست سما اعزام می شود و سریعا اقدام به خارج کردن موبایل می کند. تا گوشی تان دوباره قابل استفاده شود.

آیا خودتان میتوانید گوشی را از توالت دربیاورید؟

اگر گوشی شما در چاه افتاد به هیج وجه خودتان دست نزنید مواردی پیش آمده که فرد دستش را درون لوله کرده و همان جا گیر کرده است. شاید اتفاقی بدتر از این برای شما رخ دهد.

حلقه،دستبند یا طلا را با استفاده از چه ابزاری از چاه توالت درمی آورند؟

درآوردن طلا و حلقه بسیار حساس است و غیر از ابزار مناسب تجربه ی فرد نیز نقش بسیار مهمی دارد.ابزار های درآوردن چنگک های مخصوص و دستگاه مکش است.

هزینه ی در آوردن حلقه طلا گوشی و…از چاه چقدر است؟

هزینه ی درآوردن اشیاء از چاه بستگی به نوع و زمان کار آن دارد و البته ابزارهایی که مورد استفاده قرار می گیرد از۱۵۰هزار تومان شروع می شود.

 

ما را در اینستاگرام  دنبال کنید.