شماره لوله بازکنی طرشت

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی در طرشت دارید میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره 09101702050 تماس بگیرید تا هر چه سریعتر نیروی چاه بازکن به محل اعزام شود. رفع گرفتگی لوله در طرشت با بهترین امکانات، فوری و 100% تضمینی انجام میشود.

صفحه ی ما در اینستاگرام

خدمات لوله بازکنی طرشت

یکی از خدمات شرکت نوین لوله، رفع گرفتگی لوله های فاضلاب توسط افراد باتجربه با دستگاه های بروز می باشد که به صورت شبانه روزی در منطقه ی طرشت و سایر مناطق تهران فعالیت دارد.

 • تخلیه چاه فاضلاب با تانکر های متنوع در ابعاد 6000 و 12000 لیتری
 • در آوردن اشیاء از چاه فاضلاب 
 • لوله کشی آب و فاضلاب
 • نصب توالت فرنگی و ایرانی
 • نصب شیر آلات بهداشتی
 • باز کردن گرفتگی لوله های سیمانی

قیمت لوله بازکنی در منطقه طرشت

همانطور که می دانید اکثر افراد با استفاده از روش های مختلف سعی در دریافت مبالغ زیاد و سوء استفاده از مشتری دارند. شما باید قبل از درخواست نیروی لوله بازکنی از قیمت و ایاب ذهاب آن مطلع شوید.

 • جدول قیمت چاه بازکنی طرشت
 • باز کردن لوله از 1 تا 6 متر با دستگاه کوچک 200 هزار تومان
 • لوله بازکنی از 6 متر تا 14 متر با دستگاه کوچک 550 هزار تومان
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت با پمپ تراکم 750 هزار
 • قیمت هر عدد سه نظام رسوب تراش 450000 تومان
 • باز کردن گرفتگی لوله با فنر 20 تا 30 متر 1500000 تومان
 • تخلیه چاه فاضلاب با تانکر کوچگ 1200000 و با تانکر بزرگ 1800000 تومان
 • ایاب و ذهاب در صورت کنسلی کار از طرف مشتری 200000 تومان میباشذ.

لوله بازکنی شبانه روزی طرشت

دلیل این که شرکت نوین لوله به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فعالیت می کند این است که اگر گرفتگی لوله در هر زمان و مکان اتفاق بیفتد باید همان لحظه نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

در غیر اینصورت مشکلات دیگری مانند فرونشت دیوار یا ساختمان، نشت آب به طبقه ی پایین، شکستگی لوله بر اثر تجمع آب اتفاق می افتد.

چرا گرفتگی لوله را باید هر چه سریعتر باز کنیم؟

هنگامی که در ساختمان قسمت آشپزخانه یا سرویس بهداشتی مسدود می شود باید بلافاصله با شرکت های لوله بازکنی طرشت یا منطق دیگر تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند. د ر غیر این صورت تجمع آب در لوله، به مرور زمان بیشتر می شود و از سقف طبقه پایین چکه می کند.

علاوه بر هزینه ی لوله بازکنی ستارخان باید به نقاشی ساختمان همسایه نیز پول پرداخت کنید یا برخی مواقع بر اثر فشار زیاد آب داخل لوله منجر به شستگی می شود.

اگر در طبقات همکف هستید تجمع آب از درزهای لوله به بیرون راه پیدا می کند و در نههایت به کف ساختمان یا دیوارها نشت می کند.بعد از چند مدت شاهد فرونشست زمین یا دیوار می شوید.

در برخی مواقع عدم تخلیه فاضلاب باعث می شود تا کل پارکینک نشست پیدا کن. تجمع آب باعث فرونشست خاک به داخل زمین می شود.

تمیز کردن لوله های فاضلاب چقدر اهمیت دارد؟

منظور از سرویس همان فنرزنی داخل لوله ها در مدت زمان معین می باشد که همانند تعویض روغنی خودرو با نسبت استفاده زمانی محاسبه می شود.

زمانی که شما از لوله های آشپزخانه یا توالت استفاده می کنید، مرور زمان باعث می شود تا چربی ها و پسماند فضولات به داخل لوله ها بچسبد. این مواد طی چند مدت بر روی هم انباشته می شوند و قطر داخلی لوله را باریک می کنند.

شما نباید اجازه دهید که این اتفاق بیفتد و برای جلوگیری هر چند مدت با یکی از شرکت های لوله بازکنی طرشت تماس بگیرید تا متخصصین برای سرویس لوله ها و تمیز کردن کامل لوله اقدام کنند.

برای دریافت سریع خدمات در محله ی استاد معین می توانید این صفحه را کلیک کنید: لوله بازکنی استاد معین 

لوله بازکنی طرشت 09101702050

لوله بازکنی طرشت+ 09101702050

✅ سرویس دهی به مناطق اطراف فوریارزان تر از همکاران خدمات باکیفیت
تخفیف ویژه برای نیازمندان استفاده از ابزار های بروز و پیشرفته
✅ لوله بازکنی طرشت با افراد   متخصص رعایت نکات بهداشتی ضد عفونی دستگاه ها
لوله بازکنی طرشت فوری و شبانه روزی  زیر نظر اتحادیه ضمانت کار با فاکتور معتبر

قیمت خدمات لوله بازکنی طرشت چگونه محاسبه می شود؟

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در هر شرکت قیمت های متفاوتی دارد به این دلیل که اکثر این افراد با قیمت های نامشخص و دور از نرخ اتحادیه فعالیت می کنند. ما در شعبه لوله بازکنی طرشت فاکتور های مهمی در تعیین قیمت لوله بازکنی داریم:

 • فنر یا ابزار مورد استفاده

تعداد زیادی از گرفتگی لوله های فاضلاب با چربی یا موی زائد اتفاق می افتد که با فنر های معمولی قابل رفع میباشد. اما در برخی از موارد، سرویسکار به ابزارهای دیگری مانند: سه نظام، سرفنر های رسوب تراش یا دستگاه های دیگری نیاز دارد.

 • نوع و میزان شدت گرفتگی

لوله های فرعی با قطر 6 که بیشتر در آشپزخانه یا روشویی طبفات هستند، معمولا با شدت کمتری مسدود می شوند و رفع انسداد این لوله ها زمان کمتری می برد. اما برخی از لوله های اصلی ساختمان توسط شن و ماسه یا سیمان مسدود می شوند که خیلی سخت باز می شوند.

یکی از شعبات دیگر شرکت نوین لوله در منطقه لوله بازکنی باغ فیض قرار دارد که دسترسی سایر مشتریان را نیز فراهم می کند.

 • متراژ فنر مورد استفاده

همان طور که گفتیم گرفتگی لوله های فرعی با فنر های 6 الی 10 متری قابل رفع است. اما لوله های پارکینگ یا پشت بام نیاز به فنر های 30 الی 40 متری دارند که بر قیمت دریافتی تاثیر گذار هستند. 

 • تعداد لوله ها

اگر در یک ساختمان تعداد لوله های مسدود شده بیشتر از 5 عدد باشد، سرویسکاران لوله بازکنی طرشت با 30% تخفیف مشکلات لوله ها را حل می کند.

برای دریافت تخفیفات ویژه صفحه لوله بازکنی جیحون را باز کنید و کد تخفیف را از خمکاران دریافن کنید.

تجهیزات و دستگاه های لوله بازکنی در طرشت

معمولا برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از دستگاه فنر زنی یا دریل استفاده می شود. این دستگاه کاربرد فراوانی در کمک به حل مشکلات لوله ها دارد که بدون تخریب و با قیمت منصفانه انجام می شود. علاوه بر دستگاه فنر زنی، ابزارهای دیگری نیز در لوله بازکنی طرشت استفاده می شود:

 1. دستگاه واتر جت ( نازل شستشوی قوی )
 2. کمپرسور هوا ( پمپ باد )
 3. دستگاه مکش ( مکنده )
 4. دستگاه رسوب تراش ( سه نظام )
 5. سرفنر های لوله بازکنی 
 6. دوربین لوله بازکنی  ( آندوسکوپی ) 
امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای