لوله بازکنی جیحون تخلیه چاه تهران 09101702050 فوری و شبانه روزی

شماره لوله بازکنی جیحون تماس 24 ساعته تنها با 09101702050 از شعبه نزدیک به جیحون نیروهای کارآمد و حرفه ای در خدمت شما هستند. ضمانت ویژه و خدمات اضطراری در اولویت است.

جهت دسترسی سریع به خدمات لوله بازکنی جیحون همین حالا با شماره 09101702050 تماس بگیرید تا نزدیکترین چاه بازکن به محل اعزام شود. لوله بازکنی در جیحون به صورت فوری و شبانه روزی می باشد و انجام کار با کیفیت عالی و 100% تضمینی انجام می شود.

لوله بازکنی جیحون

محله جیحون در منطقه 10 شهرداری قرار دارد، یکی از محله های قدیمی پایتخت است که روزگاری مانند اکثر محله ها باغ های فراوانی داشت. پس از گسترش شهرنشینی به پایتخت پیوست.

در این محله خیابانی به همین نام در جهت شمال به جنوب وجود دارد. خیابان جیحون از خیابان آزادی شروع و به خیابان عرب ختم می شود. سرویسکاران ما در منطقه جیحون همچنین محله هایی مانند هاشمی، کارون، مرتضوی ، طوس، مالک اشتر و دستغیب در تمام روز بدون تعطیلی، فعال هستند.

لوله بازکنی جیحون و تخلیه چاه جیحون با ضمانت 24 ساعته بدون کثیف کاری آماده خدمت رسانی می باشد. چاه بازکن های جیحون برای خدمات رفع گرفتگی لوله، در اسرع وقت در محل حاضر می شود.

زمانی که یکی از لوله های فاضلاب مانند توالت فرنگی، سینک ظرفشویی، حمام گرفتگی دارد و اجازه عبور آب و زباله را نمی دهد، به خدمات ویژه لوله بازکنی تهران نیاز دارید. در این شرایط باید از خدمات فنر لوله فاضلاب برای رفع مشکل خود استفاده کنید.

انتخاب بهترین متخصص برای لوله بازکنی جیحون

 • رفع گرفتگی لوله رایزر های اصلی و انشعابات فرعی لوله
 • باز کردن گرفتگی لوله های چدنی و قیری
 • رفع گرفتگی با بروز ترین و مجهز ترین دستگاه ها
 • ابزارهای بروز ، پیشرفته، بدون کنده کاری و آسیب به لوله
 • تنها لوله بازکنی تضمینی در کل تهران
 • دارای 135 شعبه فعال و 24 ساعته در پایتخت
 • خدمات لوله بازکنی فوری با کم ترین قیمت نسبت به تمام همکاران
 • سرویس کاران با اخلاق و حرفه ای در تمام نقاط تهران
 • بدون تعطیلی در تمام ایام سال

لوله بازکنی منیریه از شعبات فعال و مربوط در این زمینه

چاه بازکنی جیحون

دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب

گرفتگی لوله‌ های آب و فاضلاب به دلایل مختلفی رخ می دهد. در این مقاله به برخی از دلایل گرفتگی لوله‌ ها اشاره می کنیم.

1) مو و پرز: یکی از عمده دلایل گرفتگی لوله‌ ها به ویژه لوله های حمام و دستشویی، جمع شدن موها و پرزها در مسیر لوله تخلیه و قسمت خمیدگی سیفون اتفاق می افتد.

2) مواد چربی و روغنی: یکی از دلایل اصلی گرفتگی لوله‌ های آشپزخانه، ریختن روغن و چربی به داخل سینک است. این مواد در دیواره‌های لوله‌ ها متراکم می‌شوند و به مروز بعد از استفاده، لایه‌های ضخیم و چسبنده تشکیل می‌ شوند.

3) باقیمانده محصولات غذایی: پسماند های غذایی و پوست میوه جات در صورت عدم تجزیه، بعد از مدتی چسبناک می شوند و باعث گرفتگی فاضلاب می شوند.

4) رسوب مواد معدنی: در مناطقی که آب موجود در آن جا آهکی باشد، رسوبات معدنی مانند کلسیم و منیزیم با گدذشت زمان، به جداره لولها می چسبند و باعث کاهش قطر داخلی لوله و در نهایت گرفتگی می شوند.

5) لوله کشی غیر استاندارد: نصب و طراحی نادرست سیستم لوله‌ کشی، تعداد بالای زانویی و خمیدگی زیاد در مسیر لوله‌ ها باعث تجمع فضولات در مسیر لوله ها می شود.

6) مواد جامد و غیر قابل تجزیه: ورود اشیاء جامد مانند دستمال کاغذی، پوشک، نوار بهداشتی، مواد پلاستیکی و فلزی که به طور ناخواسته و غیرمناسب به داخل لوله‌ها منجر به گرفتگی می شوند.

7) مواد صابونی و شیمیایی: صابون‌ ها و محصولات شوینده که حاوی چربی هستند با ترکیب با مواد معدنی و رسوباتی باعث ایجاد لایه های سخت و کاهش قطر لوله می شوند.

8) ریشه‌ های درختان: با رشد ریشه‌ های درختان در مجاورت سیستم لوله کشی، باعث انسداد و آسیب به خطوط لوله می شود.

9) اجسم خارجی: افتادن اسباب‌ بازی‌ها، جواهرات یا سایر اقلام کوچک به طور نا گهانی، منجر به گرفتگی می‌ شود.

لوله بازکنی استاد معین از دیگر شعبه های فعال در این زمینه

روش هایی ساده برای جلوگیری از گرفتگی مجدد لوله ها

به احتمال زیاد با مشکل گرفتگی لوله مواجه شده اید و قسمت هایی از خانه شما کثیف شده است و نمی دانید در آن لحظه چه کاری انجام دهید. در این شرایط باید شرکت شماره یک لوله بازکنی جیحون را داشته باشید که خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد تا به محض بروز مشکل بتوانید تماس بگیرید تا با کیفیتی بی نظیر، مشکل شما برطرف شود.

برای جلوگیری از گرفتگی لوله‌ها، می‌توانید از صافی‌ها و فیلترهای مناسب در سینک‌ها و دوش‌ها استفاده کنید، روغن‌ها و چربی‌ها را جداگانه دفع کنید و مراقب باشید تا مواد غیرقابل تجزیه وارد لوله‌ها نشوند. همچنین، بازدید و نگهداری دوره‌ای از سیستم لوله‌کشی می‌تواند به پیشگیری از مشکلات کمک کند. 

وجود موهای بلند و ریز در لوله، به مرور زمان باعث گرفتگی می شود، بنابراین تا حد امکان از انداختن مو در لوله ها جلوگیری کنید. وجود توده های متراکم از مو ها، در دراز مدت باعث بوی بد فاضلاب شود.

در بسیاری از مواقع روغن و چربی در سینک باعث بالا آمدن چاه فاضلاب می شود. با در نظر گرفتن این شرایط از ریختن ضایعات چای و مواد غذایی در لوله خودداری کنید. در حین تعمیرات یا بازسازی ساختمان باید از ورود هرگونه مصالح ساختمانی به داخل لوله جلوگیری کنید.

لوله بازکنی اکباتان از شعبات مربوط و فعال در این زمینه

تخلیه چاه جیحون

یکی دیگر از مشکلات ساکنان محله جیحون، وجود چاه ههای قدیمی، ریزشی و نشتی فاضلاب است. توصیه می شود برای حفاظت از سیستم زهکشی و سلامتی ساکنان، هر چه سریع تر، چاه منزل یا ساختمان را تخلیه کنید تا از خطرات احتمالی مانند ریزش چاه و نشت آن در امان باشید.

برخی از ساختمان های خیابان جیحون،ساختمان ها به سیستم فاضلاب شهری یا ایگو متصل نیستند. از آن جا که چاه این گونه منازل نیاز به بررسی دوره ای دارد، حتما با شرکت لوله بازکنی نوین تماس بگیرید.

خدمات تخلیه چاه جیحون با پمپ های مکش و کف کش پر قدرت انجام می شود. تانکر های سه فاز تمام فضولات و مواد لجنی را از چاه منزل تخلیه می کند. در صورت نیاز با خدمات لایروبی و تعمیرات چاه ریزشی حتما با پشتیبانی سایت نوین تماس بگیرید.

تخلیه چاه جیحون

خدمات رفع بو و نم در محله ی جیحون

مشکل بوی رطوبت و نم در ساختمان‌ها می‌تواند ناشی از چندین عامل باشد و علاوه بر ایجاد بوی ناخوشایند، می‌تواند به سلامت ساکنان و ساختار ساختمان آسیب برساند. برخی از دلایل و اثرات عبارتند از:

تهویه نامناسب: نبود تهویه کافی موجب تجمع رطوبت در فضاهای بسته می‌شود.

عایق‌ بندی غیر اصولی: عدم عایق‌ بندی صحیح ساختمان می‌تواند به نفوذ رطوبت از محیط بیرون شود.

رطوبت بالا: نشت آب از لوله‌ ها، سقف و دیوارها باعث افزایش رطوبت و رشد قارچ و کپک می شود.

سیستم‌ تهویه معیوب: اگر سیستم‌ های تهویه به درستی کار نکند، رطوبت محبوس، محیطی مناسب برای رشد قارچ‌ها را فراهم می‌ آورد.

مواد غیر استاندارد کف‌ پوش‌ منازل : استفاده از مواد نامناسب که به خوبی در برابر رطوبت مقاوم نیستند، باعث تشدید نک و بوی نامطبوع می شوند.

راه حل: محلول با ترکیب چند نوع ماده ی جرم گیر و جامد محلولی تهیه می شود. برای همیشه از چسبناکی فضولات و چربی آشپز خانه ها جلوگیری می کند. محلول را همزمان هنگام استفاده از فنر به داخل چاه می ریزند. محلول ضد بودهی داخل لوله را کاملا تمیز می کند.

مهم ترین دلایل وجود نم و رطوبت در ساختمان ها به موارد زیادی بستگی دارد. از جمله

 • شکستگی قسمت زانویی لوله

 • ترکیدگی در انشعابات لوله اصلی

 • لوله های قدیمی و فرسوده شده

 • عدم سرویس دهی به موقع

 • تشخیص ترکیدگی لوله رایزر اصلی و ورودی 

 • نشتی آب از یک قسمت رایزر اصلی

لوله بازکنی شبانه روزی جیحون

لوله بازکنی شبانه روزی در جیحون یک خدمت ویژه شرکت نوین است که در مواقع اضطراری و فوری در مواقع گرفتگی سیستم‌ زهکشی ارائه می‌شود. با انتخاب یک سرویس لوله بازکنی معتبر در خیابان جیحون، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که در هر زمان از شبانه روز می‌توانید مشکلات گرفتگی فاضلاب و چاه  را به سرعت و به طور موثر حل کنید.

این خدمات در منطقه جیحون به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل، انجام می شود تا مشکلات رسیدگی به سیستم لوله های فاضلاب به سرعت و به موقع رسیدگی شود. از جمله مزایای خدمات شبانه روزی:

 • دسترسی فوری در هر ساعت از شبانه روز، حتی در ساعات پایانی شب
 • پیشگیری از آسیب بیشتر و حل فوری مشکلات لوله‌ها و فاضلاب 
 • پیشگیری از بروز آسیب‌ های جدی‌ و احتمالی به ساختمان
 • کاهش نگرانی و استرس مشتریان در برابر خطرات سرازیر شدن آب از لوله ها

ویژگی‌ های شرکت لوله بازکنی در جیحون

1) تخصص و تجربه: چاه بازکن های جیحون با مهارت ماهر و تجربه کافی، انواع گرفتگی های سخت را ابرطرف می کنند.

2) تجهیزات مدرن: به کارگیری ابزار و تجهیزات پیشرفته در لوله بازکنی جیحون برای تشخیص و رفع گرفتگی ها بدون تخریب در اولویت ست.

3) پاسخگویی سریع و شبانه روزی: نیروهای لوله بارکنی جیحون  که به سرعت به محل می‌رسند و مشکل را بررسی و رفع می‌ کنند.

4) شفافیت در ارائه قیمت: در یافت وجه و قیمت‌ های منصفانه از وجه تمایز شرکت نوین نسبت به همکاران است.

لوله بازکنی طرشت دیگر خدمات این مجموعه

قیمت لوله بازکنی در جیحون چقدر است؟

قیمت و تعرفه ی لوله بازکنی جیحون به عوامل مختلفی متغیر است. عواملی مانند نوع گرفتگی، محل انسداد، میزان سختی کارو نوع تجهیزات در قیمت نهایی موثر هستند.برای اطلاع قیمت، با تماس با چاه بازکنی جیحون تماس بگیرید و جزئیات مشکل را با سرویسکاران شرکت نوین بیان کنید . در اینجا برخی از عوامل تأثیر گذار بر قیمت توضیح داده ایم:

هزینه ی بازکردن لوله ترتیب طبق نرخ اتحادیه:

1- بازکردن چاه سرویس بهداشتی با فنر 1 تا 6 متر 200 هزار تومان

2-لوله بازکنی آشپز خانه و حمام و بالکن با فنر معمولی 200 هزار تومان

3 تعرفه ی لوله بازکنی رایزر اصلی با فنر 20 متری 550 هزار تومان

4- رفع گرفتگی چاه پشت بام از بالا به پایین با فنر 30 متری 1200000 تومان

قیمت هر عدد رسوب تراشی با سه نظام 450000 تومان

تمامی هزینه ها طبق نرخ اتحادیه می باشد و خیالتان آسوده باشد که کم تر از این تعرفه ها هیج جایی پیدا نخواهید کرد.

آیا لوله بازکنی جیحون کار خود را تضمین می کند؟

تمامی خدمات طبق فاکتور رسمی و زیر نظر اتحادیه برای مشتریان عزیز بعد از اتمام خدمت تقدیم می گردد.  سرویس کاران از نظر اخلاقی و دقت، بهترین اند. زیرا انتخاب سرویسکار با دقت و مجرب دغدغه ی اصلی ما می باشد. تا شما همشهریان از خدمات ما راضی بوده باشید.. 

برای اینکه خیالتان بابت تضمین نوین لوله راحت باشد، می توانید نظرات مشتریان نوین لوله را در صفحه اصلی سایت جویا شوید.

اینستاگرام

نحوه ی تماس با لوله بازکنی جیحون

با جستجو در اینترنت و سرویس گوگل می‌ توانید شرکت‌های معتبر در منطقه و اطراف خیابان جیحون را پیدا کنید. هم چنین می توانید برای کسب اعتماد بیشتر با بررسی نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی برای تماس اطمینان حاصل کنید.
تماس با شماره 09101702050 و پرسیدن در مورد خدمات، قیمت و زمان پاسخگویی می‌تواند اطلاعات مفیدی ارائه دهد.

از دیگر خدمات شرکت نوین

پاسخ به سوالات مشتریان

قیمت لوله بازکنی در جیحون چقدر است؟

هزینه ی لوله بازکنی به عواملی از جمله نوع گرفتگی لوله میزان سختی کار و طول متراژ استفاده از فنر بستگی دارد و تعرفه ی معمولی آن از 70 هزار تا 150 هزار تومان متغیر است.

سه نظام دستگاه لوله بازکنی چیست؟

سه نظام دستگاه های لوله بازکنی داخل دستگاه بعد از فولی و مابین بلبرینگ های دستگاه تعبیه شده است. جنس آن از آلومینیوم می باشد. با فشار دادن دستک دستگاه به فنر چسبیده و آن را می چرخاند.

چگونه به شرکت های لوله بازکنی اعتماد کنیم؟

اول از همه برای انجام لوله بازکنی منزل از سایت های معتبر گوگل و شرکت های با اصالت بهره ببرید که دارای سرویسکاران با اخلاق و تمیز و در عین حال با هزینه های معتبر زیر نظر اتحادیه کار می کنیم.

داخل لوله چگونه رسوب می کند؟

لوله های منزل در اثر استفاده مداوم ساکنین قدیمی بودن لوله ها به مرور زمان چربی و پسماند غذا به دیواره های لوله می چسبد و قطر لوله باریک شده همانند کف سماور رسوب می کند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *