لوله بازکنی

لوله بازکنی شهران

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی شهران  با بیش از ۳۵سال سابقه در راستای خدمات تاسیسات فنی ساختمان در حوضه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه. بادر دست داشتن ۱۳۵سرویسکار با تجربه و کاردان آماده ی خدمت رسانی برای لوله بازکنی ،تخلیه چاه شهران،درآوردن اشیا،گوشی،حلقه،و…به شما مشتریان عزیز می باشد.همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی هزینه های خدمات طبق نرخ اتحادیه و مشتری پسند ارائه می شود.

برای تماس روی شماره کلیک کنید

۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

 

لوله بازکنی در شهران

چاه بازکنی شهران 09101702050

 

خدمات لوله بازکنی شهران :

لوله بازکنی در منطقه ی شهران : رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی : لوله بازکنی آشپزخانه -حمام -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه- رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه شهران : تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و …با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری در شهران  با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان.

لایروبی چاه و کندن چاه در شهران  : لایروبی چاه کهنه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید در جردن.

در آوردن اشیا از چاه در شهران : در آوردن تمامی اشیا افتاده شده در چاه توالت و حمام توسط دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی در آوردن انواع گوشی از چاه دستبند و گردنبند و…

لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله در شهران : لوله کشی فاضلاب در شهران  به صورت کلی و جزئی- تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس درشهران – تشخیص ترکیدگی لوله در شهران با دستگاه تشخیص نقطه زن در صورت اطمینان از کار میتوانید محل نشخیص داده شده را شکافته و نسبت به ترمیم آن اقدام کنید.

قیمت لوله بازکنی در شهران

شرکت نوین لوله رفع گرفتگی در شهران را باتوجه به نرخ اتحادیه و فاکتورهای تعیین قیمت که در ادامه ذکر شده خدمات خود را انجام میدهد.تعرفه یشرکت بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

 • طول فنر یعنی متراژفنر مورد استفاده و قطر آن (ابعاد مختلفی برای فنر داریم)
 • مسافت لوله ی گرفته شده
 • نوع و شدت گرفتگی لوله
 • وجود مصالح ساختمانی در لوله ازجمله ریختن ماسه،سیمان،گچ و…
 • فنر زدن از چند خروجی برای مثال اگر سرویس کار از کف شور آشپز خانه و سینک و پشت لباس شویی فنر بزند قیمت بر اساس آن تعیین می شود.
 • باز کردن لوله ی پشت بام و همزمان با دریچهی بازدید

در صورت نیاز به دریافت خدمات چاه بازکنی شهران فقط کافیست با شماره تماس های موجود درسایت تماس حاصل فرمایید.نیروهای ما در هر ساعت اماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

لوله بازکنی شهران

تعویض و نصب کاسه توالت در شهران

شرکت نوین علاوه بر خدمات لوله بازکنی خدماتی از جمله تعویض کاسه توالت در شهران – تعویض کف سرویس بهداشتی و حمام در شهران  -تعویض لوله های سرویس بهداشتی و حمام -تبدلیل توالت ایرانی به فرنگی در شهران لوله کشی جزئی و کلی فاضلاب در شهران-نصب و تعویض شیرآلات ساختمان سرویس کولر در شهران و…آماده ی خدمات رسانی به صورت شبانه روزی می باشد.

لوله بازکنی در شهران به صورت شبانه روزی

شهران یکی از مناطق شمال غربی تهران است. معماری های جدید در شهران سبب می شود با سبک جدید از ساختمان ها و آپارتمان ها مواجه شویم.اما در این ساختمان های جدید نیز بدلیل داشتن چاه های فاضلاب،و عدم اتصال به اگوی شهری مشکلاتی از جمله گرفتگی لوله ها،پر شدن چاه فاضلاب،نشست کردن پارکینگ،و….پیش می آید.

ساختمان های قدیمی در شهران  نیز بدلیل لوله کشی قدیمی – عدم شیب گذاری مناسب – چدنی بودن لوله ها – عدم استفاده ی مناسب ساکنین و…مشکلات گرفتگی خود را دارند و چاره ای جز استفاده کردن از خدمات لوله بازکنی شهران را ندارند.

ما در صفحه ی لوله بازکنی پونک روش های تهیه و ابزار های مورد نیاز برای ساختن محلول غیر شیمیایی برای رفع گرفتگی انواع لوله ها را برای شما بازگو کرده ایم.

بسیاری از ساکنین در شهران با این تصور که خانه های نوساز اصلا نباید با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شوند.به محض گرفتگی ناآگاهانه سوی اسید های لوله بازکنی یا محلول های شیمیایی ازجمله صاف وچنته و…میروند.

ساختمان های نوساز در شهران اکثرا به دلیل  ماسه و سیمان. نفوذ مصالح و نخاله ساختمانی -افتاد گوشی و …در لوله مسدود می شوند و رفع گرفتگی آن ها فقط به صورت فنر و استفاده از دستگاه لوله بازکنی در شهران امکان پذیر است.

این محلول ها جز باز کردن سطحی لوله کار خاصی انجام نمی دهند.درواقع زیان این محلول ها بیشتر از نفعشان است.طوری که به مرور زمان باعث خوردگی و سوراخ شدن  داخل لوله ها می شوند.

خدمات دهی به صورت تضمینی و کاملا باکیفیت و بهداشتی

شرکت لوله بازکنی شهران قادر است هر گونه گرفتگی کف شور آشپزخانه،حمام،سرویس بهداشتی ولوله های سخت و سیمانی را به نحو احسنت بدون کنده کاری و کاملا تمیز انجام دهد.

لوله بازکنی شهران فوری شبانه روزی 09101702050
لوله بازکنی مطمئن در تهران

تغییر توالت ایرانی به فرنگی در شهران

حتما می دانید که امروزه اکثر ساکنین منازل برای سهولت و آسایش خود از توالت های ایرانی خود خسته می شوند و برخی از آن ها بلدیل کهولت سن توالت فرنگی را بیشتر از توالت ایرانی می پسندند. که ما نحوه ی تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را خدمت شما عزیزان بازگو کرده ایم.

و اما ادامه ی مطلب در مورد انواع روش های رفع گیر لوله ها توسط کارشناسان و مهندسین خبره ی لوله بازکنی    بهترین روش ها عبارتند از:

 • دستگاه ژنراتور برقی با فنر  پمپ تراکم هوا دستگاه پمپ واتر جت
 •   پمپ ساکشن

ازمیان این چهار دستگاه بهترین روش از نظر کاربرد و هزینه از نظر ضمانت کار،انجام کار در کم ترین زمان و بدون کثیف کاری تنها دستگاه ژنراتور برقی بافنر می باشد.

چون این دستگاه قادر است سخت ترین گرفتگی ها ی کف شور حمام و بالکن حتی اگر با سیمان هم مسدود باشد باز کند. همچنین علاوه بر رفع گرفتگی هیچ آسیبی به لوله وارد نمی کند و نیازی به کنده کاری هم ندارد.با این دستگاه چاه بازکنی شهران به صورت کاملا تضمینی انجام می شود که قیمت نسبتا ارزانی دارد.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در لوله بازکنی شهران

لوله های فاضلاب که درداخل آن ها همواره آب و فضولات و پسماند های غذا در حال جریان می باشد. هرلحظه ممکن است مسدود شود. اما مهم ترین دلایل گرفتگی را ذکر کرده ایم تا با جلوگیری از ورود آن ها به ذاخل لوله ها بتوانید از گرفتگی مکرر ان ها جلوگیری کنید:

 • شست و شوی  ظرف ها و ریخت پسماند و روغن و چربی ان ها به داخل سینک ظرفشویی
 • ریخت  مو و پرز لباس پرز طی نخی و..به داخل کف شور حمام
 • افتاد اشیاء ریز از جمله اسباب بازی،تیغ،دکمه و…به داخل لوله
 • تجمع لجن در سیفون توالت در اثر خرابی سیفون و فلاش تانک در لوله بازکنی شهران
 • انداخت نوار بهداشتی و دستمال کاغذی به داخل کاسه و توالت فرنگی
 • عدم توجه  به کارگران هنگام بازسازی ساختمان و ریخت مصالح ساختمانی مانند سیمان،قیر و…
 • ریخت نخاله بدون آگاهی به ذاخل لوله ها هنگام ساخت و ساز.

اگر شما درمنزلتان این چند مورد را زعایت کنید مطمئنا شما با گرفتگی چاه مواجه نخواهید شد.و اگر در هر صورت با گرفتگی مواجه شدید دلیل ان یکی از موارد بالاست.که اصلا نگران نباشید که رفع گرفتگی با دستگاه فنر به راحتی حل خواهد شد.


شرکت نوین لوله با ارائه ی فاکتور معتبر کارچاه بازکنی شهران  را به صورت کاملا تضمینی و با کم ترین قیمت ممکن به صورت کاملا بهداشتی و بدون کثیف کاری تحویل مشتری می دهد.


لوله بازکنی شبانه روزی شهران

بدلیل اینکه مشخص نیست لوله های فاضلاب چه ساعتی ممکن است منجر به گرفتگی شود شرکت لوله بازکنی در شهران به صورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز شهران باشد. تا بتوانند در هر ساعت از شبانه روز حتی روزهای عید و تعطیلات با ما تماس حاص فرمایند.ما روش های استفاده از پمپ تراکم و موارد و کاربرد استفاده ی آن را در لوله بازکنی باغ فیض بازگو کرده ایم.


 

شماره ی ثابت ۴۴۳۰۷۲۷۴

مارا در اینستاگرام دنبال کنید..

قضیه ی لوله بازکنی ۳۰هزارتونی چیست؟

این نوع شرکت ها بیواسطه هستند و هیچ تضمینی بابت کار خود نمی دهند.با تماس شما پشت تلفن ۳۰هزارتومن کل کار را می گویند.ولی بعد از امدن به منزلتان همه چیز تغییر میکند.پس مراقب باشید که با چه سایتی تماس میگیرید.

آیا لوله بازکنی شهران تضمینی بابت کارش ارائه می دهد یا خیر؟

بله!شرکت ما بعد از انجام کار خود به صورت بهداشتی با رائه ی فاکتور معتبر شرکت با مهر معتبر و شماره های ثابت  در فاکتور.کار خود را تضمین می کند.

قیمت تخلیه چاه با ماشین ۱۲هزار لیتری و ماشین ۸هزار لیتری چقدر است؟

هزینه ماشین بزرگ با پمپ معمولی ۳۰۰هزار تومان و ماشین ۸هزار لیتری باپمپ معمولی ۲۵۰هزار تومان می باشد.که این نرخ بر اساس نرخ اتحادیه تنظیم می شود.

آیا شرکت نوین لوله زیر نظر اتحادیه کار میکند یا آزاد می باشد؟

شرکت ما با۳۵سال سابقه ی کار هم اکنون زیر نظر اتحادیه می باشد.و خیال مشتری را از بابت همه چیز راحت می کند.

اگر گوشی ما درون چاه فاضلاب افتاد اولین اقدام باید چکار کنیم؟

بلافاصله سیفون یا فلاش تانک را می بندیم.و داخل کاسه اصلا آب نمی ریزیم.با شرکت نوین لوله تماس بگیرید و بلافاصله نیروی کار متخصص خدمت شما حاضر می شوند.توجه داشته باشید خودتان به هیچ عنوان دست در کاسه نکنید.