لوله بازکنی عظیمیه کرج فوری و شبانه روزی 09126235020

شماره لوله بازکنی عظیمیه 

ما بهترین متخصصان لوله بازکنی عظیمیه و تجهیزات پیشرفته را در این شهر ارائه کردیم. برای درخواست لوله بازکن در عظیمیه کافیست با شماره 09126235020 تماس بگیرید. لوله بازکنی  در عظیمیه 24 ساعته بدون تخریب و 100% تضمینی است.

لوله بازکنی عظیمیه

این خدمات  یکی از خدمات فوری شرکت نوین است که در این منطقه ارائه می شود. خدماتی نظیر رفع گرفتگی های سخت و خارج کردن اشیای ریز و درشت از لوله های فاضلاب به صورت شبانه روزی و تضمین شده انجام می شود. به طور معمول بنا به دلایل مختلف شاهد بالا زدن چاه فاضلاب و عدم تخلیه چاه توالت می شویم.

شعبه مرکزی ما در شهر تهران است و با عنوان لوله بازکنی تهران در این شهر فعالیت می کند. این شرکت دارای شعبات متعدد در شهر های مختلف و متخصصین با تجربه برای انجام کار با کیفیت است.

گرفتگی لوله های فاضلاب یک شبه اتفاق نمی افتد و در طول زمان و به مرور، جریان آب کند می شود. اما بهتر است بدانیم که این گرفتگی از کجا نشأت می گیرد و عامل اصلی آن چیست؟ با رعایت و آگاهی از عوامل گرفتگی لوله ها ییگر با این صحنه مواجه نمی شویم.

معرفی سرویسکاران لوله بازکنی در عظیمیه کرج

 1. لوله بازکنی شبانه روزی توسط آقای رجبی با شماره تماس 09101702050
 2. انجام خدمات چاه بازکنی در عظیمیه توسط آقای عزیزی 09126235020
 3. تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب با دوربین و دستگاه تشخیص آقای رحیمی 09196790069
 4. تخلیه چاه در عظیمیه کرج با تانکر 12000 و 8000 لیتری توسط راننده رضایی 09907605505
 5. لوله کشی آب و فاضلاب، نصب شیر آلات و .. توسط آقای بیگدلی 09120974733

شما میتوانید به صورت 24 ساعته برای دریافت خدمات با این شماره ها تماس بگیرید تا بلافاصله سرویسکار مربوطه به محل اعزام شود.

خدمات لوله بازکنی در عظیمیه با بهترین کیفیت

انتخاب متخصص لوله بازگنی کرج در همه کارهای فنی یکی از مهم ترین موارد است که باید دقت کنید. کسانی هستند که مشکل شما را انجام می دهند با این تفاوت که بعد از اتمام کار، به لوله ها آسیب وارد میشود یا محل مورد را کثیف و بی کیفیت انجام می دهند. حتی فاکتور معتبر یا تضمینی برای خدمات خود ندارند.

ما تجهیزات مورد نظر را برای لوله بازکنی در عظیمیه فراهم کردیم تا بتوانیم بدون هیچ مشکلی گرفتگی لوله فاضلاب را حل کنیم. بعد از کار فاکتور معتبری به شما می دهیم تا در صورت بروز مجدد مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید و سریعا پیگیری کنیم.

تضمین کیفیت کار با 2 ماه گارانتی انجام میشود و در ایام عید و تعطیلات با 35% تخیفیف است. تجهیزات ما کاملا ضد عفونی میشوند و فنر های جداگانه ای برای توالت و آشپزخانه داریم.

پس از درخواست شما بلافاصله متخصص لوله بازکنی مینودر به محل میرسد و مشکل شما را در عرض 20 دقیقه و با قیمت مناسب حل میکند.

لوله بازکنی در مهرشهر 09126235020

قمیت لوله بازکنی در عظیمیه

هزینه های دریافتی طبق نرخ اتحادیه و با توجه به ابزار لوله بازکنی و چند مورد بررسی و تعیین میشود. قیمت لوله بازکنی در عظیمیه قبل از انجام کار با مشتری توافق میشود و در صورت رضایت شما انجام خواهد شد. 

 1. قیمت لوله بازکنی با فنر 2 تا 6 متری 250 هزار تومان است
 2. فنر زنی لوله از 6 تا 12 متر 500 هزا تومان
 3. رفع گرفتگی لوله در عظیمیه با فنر 12 تا 20 متری 850 هزار تومان
 4. رسوب تراشی لوله با فنر سه نظام هر عدد 550 هزار 
 5. فنر های 30 متر به بالا با توجه به محل و شدت گرفتگی به صورت میانگین بین 1500 تا 3 میلیون می باشد.
 6. دستگاه واتر جت برای باز کردن گرفتگی لوله منحول یا پارکینگ 3500 است
 7. پمپ تراکم باد در رفع انسداد لوله های چدنی 800 هزار تومان 

منطقه لوله بازکنی کرج عظیمیه

منطقه عظیمیه در شمال شرقی شهر کرج واقع شده است که در گذشته دو ده حسن آباد و علی آباد بودند. عظیمیه توسط شخصی بنام عظیمی راد خریداری شده بود و نام گذاری عظیمیه نیز به همین دلیل است. 

محله عظیمیه از نظر موقعیت جغرافیایی از جنوب به بلوار ولیعصر، از شمال به گلستان 21، از شرق به منطقه بعثت و از قسمت غرب به بلوار طالقانی متصل است.

لوله بازکنی مشهد یکی دیگر از شعبات لوله بازکنی نوین است که در شهر مشهد فعالیت می کند. تمامی متخصصین در شهر مشهد کاملا باتجربه و با تجهیزات پیشرفته هستند که خدمات شما را به صورت شبانه روزی انجام می دهند.

متخصصین ما در نزدیکی عظیمیه هستند و در خیابان های عظیمیه فعالیت دارند که در صورت تماس با ما بلافاصله به محل اعزام شوند.

چند ترفند برای از بین بردن گرفتگی فاضلاب

شما برخی از مشکلات گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب را خودتان در خانه و به راحتی حل کنید، بدون اینکه به متخصص لوله بازکن عظیمیه نیاز داشته باشید. برای مثال زمانی که آب در سینک آشپزخانه جمع شده است و تخلیه نمیشود، کافیست کابینت زیر سینک را باز کنید. برای آموزش رفع گرفتگی لوله فاضلاب با اواع روش های متنوع میتوانید صفحه لوله بازکنی ستارخان را باز کنید و کاملا آموزش ببینید.

در زیر کابینت تعدادی لوله و اتصالات سینک به رنگ سعید هستند که وظیفه ی صافی را بر عهده دارند. برخی مواقع این اتصالات آشغال  را درون خود جمع میکنند و کسیر آب مسدود میشود.

برای باز کردن گرفتگی لوله بازکنی شهر زیبا فاضلاب سینک آشپزخانه، کافیست این اتصالات را باز کنید و آن را شست و شو دهید و همان طور در جای خود ببندید.

لوله بازکنی در عظیمیه ( بازکردن لوله توالت با فشار هوا و نایلون)

برخی مواقع انسداد چاه توات از قسمت سیفون توالت اتفاق می افتد. سیفون توالت باعث میشود تا آب درون آن جمع شود و اجازه انتشار بوی فاضلاب به داخل خانه را ندهد. این سیفون همانند نصف تخم مرغ میباشد که برخی مواقع آشغال نیز درون آن جمع میشود. برای باز کردن توالت با ناسلون ابتدا یک کیسه زباله تهیه کنید و آن را پر از آب کنید.

 • کیسه زباله را بر روی کاسه توالت بگذارید طوری که آب داخل کیسه نریزد.
 • از انتهای کیسه با دستان خود بگیرید و به طور ناگهانی آب کیسه را در توالت خالی کنید. 
 • اگر این کار را به درستی انجام دهید % گرفتگی لوله فاضلاب باز میشود.

باز کردن لوله فاضلاب با آب جوش و اسید لوله بازکن

گرفتگی در لوله ها بیشر اوقات به دلیل تجمع چربی و روغن درون لوله ایجاد میشه میشود. شما میتوانید برای جلوگیری از این اتفاق به صورت هفتگی، داخل لوله ها را تمیز کنید. برای تمیز کردون لوله ها از آب جوش، پودر لباسشویی، اسید های چاه بازکنی عظیمیه، سرکه و جوش شیرین استفاده کنید.

ریختن آب جوش در لوله فاضلاب روغن و چربی ها را شل میکند و اجازه نمیدهد تا دروون لوله جمع شوند. اسید های لوله بازکنی قزوین نیز چربی را می سوزاند. مایعات تمیز کننده لوله، انسداد فاضلاب را به تعویق می اندازد.

لوله بازکنی در عظیمیه با محلول های چاه بازکن خانگی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در عظیمیه با ترکیب چند ماده به راحتی انجام میشود. ابتدا 1 لیتر سرکه تهیه کنید و مقدار 2 قاشق جوش شیرین به سرکه اضافه کنید. 

سپس این محلول را درون لوله فاضلاب بریزید و آب داغ را باز کنید. پس از مدت 10 دقیقه مقدار نیم لیتر سرکه درون فاضلاب بریزید و جوش شیرین با 2 فنجان پودر لباس شویی به آن اضافه کنید.

سپس مجدد آب داغ را باز کنید تا پسماند باقی مانده در لوله تمیز شوند. برای راهنمایی بیشتر میتوانید به صفحه لوله بازکنی مهرشهر مراجعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *