خدمات درآوردن طلا انگشتر، گردنبند و اشیا قیمتی از چاه توالت با روش قطعی و 100% تضمینی 09101702050

برای درآوردن طلا از چاه توالت توسط تیم حرفه ای به صورت کاملا تضمینی، کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. افتادن طلا در چاه توالت حادثه ای نگران کننده است که امکان دارد برای شما نیز اتفاق بیافتد. امروزه ساختار توالت ها به گونه‌ای است که آب از آن عبور کند. بنابراین اجسام معمولاً در انتهای شتر گلو توالت گیر می‌کنند.

روش درآوردن طلا از چاه توالت، برای در آوردن طلا و انگشتر از چاه توالت یک رخت آویز سیمی یا قلاب را درون شتر گلو توالت فرو کنید. با کمک نور چراغ قوه، قلاب را به انگشتر متصل کنید. سپس با آرامی طلا را خارج کرده و با الکل و آب داغ ضدعفونی کنید. می توانید با جارو برقی مرطوب و با برداشتن کاسه توالت طلا را پیدا کنید.

متخصص لوله بازکنی تهران با ابزار و انبر مخصوص طلای افتاده در چاه توالت را خارج می کند. این افراد به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستند.

افتادن طلا در چاه توالت

زمانی که یک شی قیمتی مانند طلا، انگشتر، گردنبند یا پلاک داخل چاه توالت بیافتد حتما دچار دستپاچگی می شوید. اما قبل از هر اقدامی بهتر است نکات زیر را رعایت کنید.

با رعایت این نکات بدون حضور نیروی متخصص می توانید طلا یا شی قیمتی خودتان را از چاه فاضلاب خارج کنید.

همچنین برای درآوردن گوشی از چاه توالت با رعایت این اقدامات، گوشی همراه را سالم و تمیز از فاضلاب خارج کنید.

احتیاط کنید تا دستتان داخل لوله توالت گیر نکند. اگر تجربه ای در این زمینه ندارید، با یک تماس از متخصصان ما کمک بگیرید.

نکات مهم قبل از افتادن طلا در چاه توالت

خارج کردن طلا از چاه توالت با ایت ترفندهای جالب 09101702050

  • حتما جریان ورودی آب را را قطع کنید تا آب وارد سیفون نشود. 
  •  پس از افتادن انگشتر در چاه توالت از سیفون استفاده نکنید.
  • اگر تجربه ای برای خارج کردن طلا از لوله فاضلاب توالت را ندارید، با سیخ یا سیم، کاری انجام ندهید. زیرا منجر به هدایت وسیله از سیفون و به عمق فاضلاب می شود.
  • در صورت عدم مشاهده جسم، دستتان درون چاه توالت فرو نکنید. زیرا امکان گیر کردن آرنج در لوله و آسیب به ساعد یا بازوی شما وجود دارد.

درآوردن طلا از چاه توالت بدون تخریب

✅ روش کار ✅ انبر فاضلاب و پمپ مپکنده
مناطق خدمت سراسر تهران
✅ احتمال درآوردن طلا 100% قطعی و تضمینی
✅ احتمال کثیفی کاملا بهداشتی

روش خارج کردن طلا از چاه توالت

ساده ترین و بهترین روش این است با کمک نور چراغ قوه درون شتر گلو را با دقت مشاهده کنید. بعد از دیدن طلا یا انگشتر، آویز فلزی یا سیمی را به شکل قلاب ماهیگیری درآورید. انتهای قلاب را به آرامی به طلا یا انگشتر متصل کنید. سپس با حوصله طلا را از چاه توالت خارج کنید. طلا را با محلول آب داغ و جوش شیرین شستشو دهید.

در این خصوص بهتر است از فرد متخصص کمک بگیرید. اما در شرایطی که به فرد باتجربه دسترسی ندارید، این نکات را رعایت کنید.

درآوردن انگشتر از چاه توالت با کمک دست

بهترین و ساده ترین روش درآوردن طلا، انگشتر و گردنبند از چاه توالت کاملا تضمینی 09101702050

یکی از ساده ترین روش ها برای خارج کردن طلا از لوله فاضلاب با کمک دست است اما در صورت کم ترین بی احتیاطی طلا به اعماق فاضلاب هدایت می شود.

در صورت مشاهده ی جسم بعد از تخلیه توالت، دست خود در توالت فرو کرده و جسم را خارج کنید. برای جلوگیری از آلودگی و انتشار میکروب توالت، یک جفت دستکش لاستیکی تا آرنج بپوشید.

اگر آب زیادی در سینک حمام یا توالت وجود داشته باشد، ابتدا از فنجان یا ظرف یکبار مصرف برای برداشتن مقداری از آب استفاده کنید. در این صورت دسترسی به طلا یا جسم آسان تر است.حتماً پس از بیرون آوردن دست‌ها از توالت با صابون و آب داغ شستشو دهید.

درآوردن طلا از لوله توالت با فنر تخلیه

فنر تخلیه برای درآوردن اشیا از چاه توالت بسیار پرکاربرد است.

ساده ترین روش های درآرودن طلا ار لوله چاه حمام و توالت با یک ترفند سریع 09101702050


اگر وسیله یا طلا در پایین ترین قسمت فاضلاب توالت است از فنر تخلیه استفاده کنید. انتهای پیچ‌ دار یا قلاب‌ دار فنر تخلیه را به انتهای شتر گلو هدایت کنید.

فنر تخلیه فشار دهید تا زمانی که جسم موردنظر را احساس کند. هنگامی که محل قرارگیری شی را پیدا کردید، با کمک قسمت پیچ دار یا قلاب دار فنر جسم را بگیرید، سپس فنر را به سمت بالا بکشید.

  • اگر از وجود جسم مطمئن نیستید فنر را تا جایی که می‌توانید به سمت پایین هل دهید. سپس، در حالی که به آرامی فنر را بیرون می‌کشید، مکان جسم را پیدا کنید.
  • فنر تخلیه در اکثر فروشگاه ها موجود هست.
  • هنگام انتخاب فنر تخلیه نوع پیچی دار یا قلاب دار انتخاب کنید. تا به جسم دسترسی بهتری داشته باشید.

درآوردن انگشتر از لوله توالت با جاروبرقی

درآوردن طلا، انگشتر، گردنبند، دستبند از چاه توالت و لوله فاضلاب با روش قطعی و تضمینی 09101702050

شعبه لوله بازکنی یوسف آباد با روش های تضمینی

اگر سیستم جاروبرقی از نوع تر و خشک است ابتدا کیسه زباله فیلتر را جدا کنید. این کار از خیس شدن کیسه زباله و فیلتر جلوگیری می کند.

شلنگ جاروبرقی را تا جایی که ممکن است به سمت پایین سیفون هدایت کنید. این کار را تا زمانی ادامه دهید که صدای عبور جسم از شلنگ را بشنوید.

مخزن جاروبرقی را بررسی کنید. ممکن است این فرآیند را چند بار تکرار کنید.

بیرون آودن طلا از توالت فرنگی با آویز لباس

افتادن انگشتر در چاه توالت روش های درآوردن انگشتر طلا از لوله توالت با کم ترین هزینه 09101702050 و قطعی

یک روش عالی و قطعی برای در آوردن طلا یا انگشتر از چاه توالت آویز لباس فلزی است. روش کار، آویز فلزی را با سیم چین برش دهید. یک لبه ی سیم را به شکل قلاب درآورید تا به کاسه و لوله آسیب نزند. آویز را تا جایی که به جسم برخورد کند هدایت کنید. سپس قلاب را به دستبند، گوشواره و حلقه طلا متصل کنید و به آرامی به سمت بیرون بکشید.

در روش دوم یک سیم مفتول نسبتا ضخیم به طول ۱ متر نیاز دارید. نوک سیم را با یک انبردست به شکل منحنی در بیاورید. سپس سیم را داخل لوله توالت هدایت می کنیم.

سعی کنیدتا  طلا را خارج کنید. این روش در شرایطی که طلا داخل لوله فاضلاب نرفته و در همان قسمت سیفون منحنی توالت قابل مشاهده باشد.

بیرون آوردن طلا از چاه توالت با انبر فاضلاب

چنانچه با مشکل نشتی لوله مواجه هستید با یک تماس به کمکتان می آییم.

انبر فاضلاب ( مشکل گشا ) یک روش تضمینی و بی دردسر برای درآوردن طلا از چاه توالت است. این انبر دارای یک دسته با قابلیت باز و بست شدن و یک گیره فلزی برای به دام انداختن اشیا یا طلا است.

 طرز کار با این وسیله ابتدا نیاز به یک چراغ قوه دارید که انتهای را ببینید. سپس مشکل گشا را به شتر گلو هل می دهید تا طلا را گیر انداخته و سپس خارج کند.

درآوردن طلا از چاه توالت با پمپ مکنده

این ابزار به راحتی در دسترس عمومی قرار ندارد. زیرا یک وسیله ای گران قیمت بوده و در همه شرکت ها وجود ندارد.

متخصص نوین لوله با این ابزار به راحتی و با کمترین هزینه جسم یا شی قیمتی شما را از چاه توالت خارج می کند.

بیرون آوردن طلا از توالت فرنگی از طریق برداشتن کاسه

درآوردن انگشتر از لوله توالت با روش های 100% تضمینی و کاملا بهداشتی زیر نظر اتحادبه 0910170250

ساختار توالت فرنگی مشابه توالت معمولی است. انحنای لوله در توالت فرنگی نیز مانع از مسیر کاسه توالت به سمت فاضلاب می شود.

با استفاده از یک آچار یا یک پیچ گوشتی پیچ ها را از پایین توالت باز کنید. در بیشتر موارد، توالت فرنگی شما با حداقل 2 پیچ به کف متصل می شود.  منبع آب را قطع کنید.

توالت را با احتیاط بلند کنید و یک حوله برای جلوگیری از آسیب به کاسه کنار آن پهن کنید. داخل شتر گلو و حلقه ی مومی را با کمک چراغ قوه به دقت بررسی کنید. زیرا اجسام ریز مانند یک تکه جواهرات، ممکن است روی حلقه مومی گیر کنند.

با بهترین روش های جلوگیری از یخ زدگی لوله در فصل زمستان آشنا شوید.

درآوردن طلا از لوله فاضلاب توالت تضمینی

در مواقعی به علت تلاش های بی وقفه جسم یا طلا داخل لوله توالت می رود. متخصصان نوین لوله بدون نگرانی واتلاف وقت طلا و شی قیمتی شما را کاملا بهداشتی از چاه فاضلاب خارج می کنند.

اگر وسیله شما داخل چاه لوله فاضلاب افتاد بدون نگرانی و خیالی آسوده به همکاران زبده ما بسپارید.

افراد متخصص نوین لوله ابزارآلات خاص مانند مشکل گشا و چنگک مخصوص و بدون فوت وقت به کمک شما می آیند کافیست با شماره تماس 09101702050 با ما در ارتباط باشید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *