بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی

درآوردن طلا از لوله توالت

پس از اینکه شی قیمتی مثل طلا ( پلاک، حلقه نامزدی، انگشتر،
دستبند ، گردنبند ) یا اشیا غیر قیمتی مثل صابون، کلید، سوئیچ، اهرم
شیر اب و هر چیز دیگری داخل چاه توالت افتاد باید به نکات
زیر دقت کنید و حتما آنها را رعایت نمایید تا خودتان یا
سرویسکار متخصص بتواند با ابزاری مثل چنگک یا انبر
فاضلابی ، دستگاه مشکل گشا مخصوص ، شی یا وسیله افتاده در چاه دستشویی را بیرون آورد:

با ما همراه باشد در ادامه لوله بازکنی با محلول شیمیایی

لوله بازکنی شبانه روزی تهران همراه با ماسک و رعایت کامل بهداشت جهت پیشگیری از
ویروس کرونا
+
افتادن وسیله در چاه توالت – در آوردن اشیا تضمینی در تهران

حتما جریان ورودی آب را را قطع کنید ( تا مطمعن شوید آبی وارد سیفون نمی شود.) 

به هیچ عنوان پس از افتادن شی در دستشویی سیفون
را نکشید.
به هیچ عنوان پس از انداختن اشیا در چاه توالت، در
لوله فاضلاب آب نریزید.
اگر تجربه ای برای خارج کردن وسیله از لوله فاضالب
توالت ندارید بهتر است با سیخ یا میله فلزی کاری
انجام ندهید که منجر به رد شدن شی از سیفون و گیر
کردن آن در لوله فاضالب سرویس بهداشتی شود.
از فرو کردن دست در لوله توالت خودداری کنید چون
لوله فاضالب 99 %ساختمان های تهران بیش از 30
سانت )نیم متر( است و امکان گیر کردن دستتان در
لوله و آسیب رسیدن به ساعد یا بازوی شما وجود دارد.
اگر راهی برای بیرون اوردن شی ندارید بهتر است در
اولین فرصت برای در اوردن وسیله از توالت بصورت
شبانه روزی از خدمات حرفه ای لوله بازکنی نوین استفاده
نمایید.

اگر اشیاء گران قیمت درون لوله فاضلاب بیافتد چه کنیم؟ اطلاعات و اقدامات اولیه برای درآوردن طلا از توالت را برای شما عزیزان جمع اوری کرده ایم. تا در اولین فرصت اگر فرد خودتان بتوانید آن را از چاه توالت بیرون بکشید اگر دنبال مطالب بیشتر هستید بد نیست نگاهی به قسمت درآوردن گوشی ازچاه توالت نیز بیاندازید. در ادامه این بحث مهم همراه ما باشید:

 

آموزش در آوردن طلا از لوله توالت 👨‍🔧

درآوردن طلا از لوله توالت با سیم مفتولی

این کار به نظر کار سختی نمیاد، در ابتدا یک سیم مفتولی کمی ضخیم رو به طول ۱ متر برمیداریم و سر اون را با یک انبردست به شکل یه منحنی در میاریم. حالا این سیم رو میندازیم داخل لوله توالت و سعی می کنیم طلا را با اون گرفته و بیرون بکشیم. البته این کار در شرایطی امکان پذیره که، طلا داخل لوله فاضلاب نرفته باشه و در همان قسمت سیفون منحنی توالت قابل مشاهده باشد. این رو هم بگم اگر می تونید، این کار رو خودتون انجام بدید. البته به شرطی که خرابکاری به بار نیارید و طلا رو بین فضولات گم نکنید یا به سمت لوله فاضلاب هل ندید. چون داخل توالت آب هست طلا دیده نمی شود.

بیرون آوردن طلا از لوله توالت با استفاده از گیره ی فاضلاب

به وسیله انبر فاضلاب مخصوص لوله بازکنی. یک دسته ی فلزی که سر اون چند تا چنگگ وجود داشت که میتونست با اون شیء رو بگیره و بیرون بکشه. این ابزار مثل ابزاری بود که توی سوپرمارکت ها برای پایین آوردن یک وسیله از بالا، استفاده میشه. این انبر رو میندازن توی لوله و با چراغ قوه، طلا رو پیدا می کنن . و با استفاده از این چنگگ طلا رو گرفته، انبر رو جمع میکنن و بیرون میکشن. این روش بهتر از قبلیه. چون موقع بالا آوردن احتمال این که بیفته خیلی کمه.

درآوردن طلا از لوله توالت با استفاده از پمپ مکنده

این ابزار اصولاً دست مردم عادی دیده نمیشه. چون ما نمی تونیم با اون کار کنیم. بعضی لوله بازکنی ها برای در آوردن جسم با ارزش از لوله، از پمپ مکنده استفاده می کنند. این در شرایطیه که طلا قابل مشاهده است اما در دسترس نیست و نمیشه با ابزارهای گفته شده ی قبلی اون را بیرون آورد. بنابراین از پمپ استفاده می کنند که متخصص لوله بازکنی میرداماد این ابزار رو هم همراه خودش آورده بود ولی باز هم برای ما کاربردی نداشت.

بیرون آوردن طلا از توالت فرنگی

توالت فرنگی هم ساختاری مشابه توالت ایرانی داره. یعنی همان منحنی لوله در توالت فرنگی که مانع یکسره شدن مسیر کاسه توالت به فاضلاب می شود. در مورد افتادن طلا در توالت فرنگی هم میشه از هر کدام از روش های گفته شده در بالا هم استفاده کرد. در مواقعی به علت تلاش های ما طلا لیز می خوره و داخل لوله ی توالت فرنگی میره. در این زمان هم نباید ناامید شد چون فنی کاران می توانند باز هم طلا رو در بیاورند به شرط اینکه داخل چاه فاضلاب نیفتاده باشد.

ابتدا توالت فرنگی رو از زمین جدا و اتصال اون رو با چاه قطع می کنند، توالت رو برمیگردونن و طلا به راحتی از توی لوله بیرون میفتاد. در این روش بیرون اومدن طلا آسونه، اما اصل کار تو جدا کردن توالت فرنگیه که اون رو هم متخصصان لوله باز کنی نوین به راحتی و بدون کثیف کاری انجام میدن.

 

یک روش قدیمی برای درآوردن طلا از لوله توالت

یه روش قدیمی برای درآوردن طلا از توالت وجود داره که کار بسیار سختیه. برای این کار یک جفت دستکش بلند لازمه و یه روحیه سرسخت. برای اینکه قراره که دستمون رو ببریم توی لوله توالت و بین تمام مدفوع ها، دنبال طلای گم شده بگردیم. این کار بسیار بسیار چندش آوریه و البته در اکثر موارد بی نتیجه.
ممکنه با تمام زحمتی که برای درآوردن طلا از میان فضولات می کشیم، نتونیم اون را دربیاریم و بدتر اینکه به سمت چاه هل بدیم. که در این صورت علاوه بر وضعیت چندش آور موجود، طلا را هم از دست دادیم.

نکات مهم در افتادن طلا در توالت

وقتی شیء در لوله توالت افتاد:

  1. به هیچ عنوان توی توالت آب نریزید.
  2. به هیچ عنوان سیفون رو نزنید.
  3. سعی کنید از توالت استفاده نکنید.
  4. دستتون رو در لوله توالت نکنید.
  5. از یک فرد با مهارت کمک بخواهید.

افراد متخصص در لوله بازکنی نوین لوله ابزارآلات خاصی به نام دستگاه مشکل گشا و چنگک مخصوص هستند. و بدون فوت وقت به کمک شما می آیند .کافیست با شماره تماس 09101702050 یا شماره های دیگر ما با ما در ارتباط باشید. و اگر شی ای داخل چاه لوله فاضلابتان افتاد یا در صورت بروز مشکل لوله های فاضلاب منزل بدون نگرانی و خیالی آسوده به همکاران زبده ما بسپارید. همکاران ما در سراسر نقاط تهران حضور داشته و در سریع ترین زمان با یک تماس به محل شما اعزام می شوند.

به صفحه ما در یوتیوب بپیوندید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)