تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

لوله بازکنی سازمان برنامه
امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله کشی آب و فاضلاب در ساختمان های قدیمی بتدریج مرور زمان از عمر خود کاسته می شوند همچنین در موتور خانه یا شوفاژ ها شما شاهد زنگ زدگی و پوسیدگی لوله ها می شوید. در برخی از ساختمان های قدیمی دلایل اصلی پوسیدگی لوله های چدنی در ارتباط بودن با هوا و فضای نم و رطوبت داخل دیوار یا که در موتور خانه وجود دارد می باشد. اما لوله هایی که پلیکا هستند چرا دچار پوسیدگی می شوند؟

این لوله ها بدلیل استفاده ی مکرر که در طول سال ها انجام میگیرد در اینم مدت دچار مسدود شدن می شود و شما از محلول های شیمیایی یا دستگاه لوله بازکنی استفاده می کنید این کارها نیز باعث خوردگی داخل لوله می شود و به مرور زمان پوسیده می شود.

اثرات مخرب پوسیدگی لوله فاضلاب چیست؟

لوله ی فاضلاب اگر چدنی باشد نسبت به لوله ی پلیکا و پلی اتیلن زود تر دچار پوسیدگی می شود اما بعد از پوسیدگی لوله چه می شود؟ به مرور زمان از درز های لوله-شتر گلو- زانویی لوله ها- و سایر اتصالات شروع به نم دادن به دیواره یا سقف ساختمان می کند و این مشکل طی گذشت زمان بیشتر شده و تبدیل به چکه کردن آب می شود. اکثر مردم نم دادن دیواره ی منزل یا سقف منزلشان را دیر متوجه می شوند یا علت آن را اصلا نمی دانند. اولین فکری که به نظرشان می رسد چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یا وسایل دیگر است که نیاز به متخصص باتجربه برای این کار دارند.

انجام چه کارهایی در صورت نشتی یا ترکیدگی لوله واجب است؟

در صورتی که گچ دیوار یا سقف شما به شکل زرد رنگ در آمد باید این مسئله را جدی بگیرید و بلافاصله به رفع شکل و عیب یابی آن اقدام کنید در غیر این صورت نم دادن لوله تبدیل به نشتی آب به کل ساختمان و منجر به ترکیدگی لوله فاضلاب یا آب می شود که اثرات مخرب آن برای ساختمان بیشتر می شود و هزینه های سنگینی در بر دارد.

نشت لوله آب شوفاژ- پکیج آبگرم کن یا موتور خانه به سقف ها -دیوار های ساختمان کف آشپز خانه و هر جای دیگر که فکرش را بکنید می تواند آسیب جدی وارد کند و هر کدام جداگانه نیاز به علم و دستگاه های بروز تشخیص نشتی یا ترکیدگی دارد که شرکت نوین لوله همه ی ویژگی های این کار را داراست.

نحوه ی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یا ابزار های دیگر

از آنجا که اکثر ترکیدگی های آب و نشتی های آن پنهان هستند یعنی داخل دیوار یا سقف و رایزر اصلی ساختمان قرار دارند یافتن محل دقیق نشتی یا ترکیدگی کار دشواری است در صورتی که برخی از علائم گفته شده در ادامه ی مطلب در منزلتان وجود دارد نیاز است با یک متخصص تشخیص کار تماس بگیرید:

شنیدن صدای آب بعد از بستن شیر فلکه اصلی آب، در دیوار ها یا سقف منزل

زرد شدن قسمتی از دیوار یا سقف خانه یا شل شدن کاشی و سرامیک دیوار یا کف آشپزخانه

ترک برداشتن قسمتی از کنج خانه یا اطراف کانال کولر و پنجره

کپک زدن و پف کردن دیوار یا سقف اتاق خواب و سایر محل ها

استشمام بوی نامطبوع و بوی رطوبت (در برخی از ساختمان ها این بو به نظر می رسد)

نشست کردن کف پارکینگ یا آشپز خانه یا درآمدن آسان کاشی ها

بالا آمدن یا افزایش یافتن هزینه ی قبض آب

با دیدن این علائم و نشانه ها نیاز دارید که با تیم تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران تماس بگیرید متخصصین ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشند و تمامی کارها با ضمانت نامه کتبی و با قیمت مناسب انجام می شود.

نحوه ی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

برخی از لوله کشی های ساختمان های قدیمی به صورت روکار می باشد ار نشتی آب با چشم دیده شود نیاز به دستگاه تشخیص نیست و لوله کش نوین لوله اقدام به تعویض یا ترمیم محل شکستگی یا مشکل می کند اما در اکثر منازل نشتی آب در داخل دیوار -سقف- یا کف حمام و سرویس بهداشتی که لوله کشی آب در این محل ها شکل گرفته می باشد برای این مشکل راه حل های بروز و تکنسین های زیادی وجود دارد برخی از ابزارهای مهم نشت و تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه اعم از نشت یاب صوتی- نشت یاب حرارتی دستگاه تشخیص دیجیتالی با صفحه نمایش-نشت یاب اندوسکپی یا دوربین و…می باشد.

تیم لوله بازکنی نوین با استفاده از دستگاه های بروز و پیشرفته بدون نیاز به کنده کاری و تخریب در کمترین زمان محل دقیق نشتی یا ترکیدگی لوله را پیدا میکنند. و اگر بخواهید همان محل را برای تضمین کار خود می شکافند.در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به رفع پوسیدگی یا شکستگی لوله ها می کنند و کار را به صورت شسته رفته تحویل مشتری می دهند.

نشتی لوله در دیوارو کف حمام و سرویس بهداشتی

ساختمان های قدیمی بدلیل کوچک بودن فضای حمام و سرویس بهداشتی لوله کشی های آب را به صورت در هم و با فشار در کنار هم دیگر قرار داده اند. این فشار به مرور زمان باعث از درز در رفتگی و شل شدن زانویی لوله ها ی آب شود و گاهی که از روی لوله کشی کاشی و سرامیک میکنند فشار سرامیک و ماسه باعث می شود لوله ی آب بترکد و دچار نشت آب شود برای حل مشکل با ما تماس بگیرید.

نشتی لوله شوفاژ

تشخیص نشتی لوله شوفاژ نسبت به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کمی سخت تر است قبل از هر چیز لازم است با دلایل نشتی آب در لوله های شوفاژ آشنا شوید:

آب بندی غیر استاندارد لوله های شوفاژ هنگام لوله کشی

استفاده از لوله های برنجی و چدنی به جای لوله های پلاستیکی و لوله سفید

به کار بردن اتصالات بی کیفیت و قدیمی که زود خراب می شوند.

عایق بندی نکردن و عدم استفاده از پشم شیشه در فصل سرما و زمستان

از دست رفتن حالت اولیه ی لوله ها به دلیل انبساط و انقباض در فصول سرما و گرما

لوله کشی در خاک های مرطوب و غیر آهکی یا لوله کشی در معرض هوای آزاد و بکار نبردن ماسه و خاک مناسب اطراف لوله ها

نشتی آب ازسقف

نشت آ از سقف خانه دلایل زیادی دارد از جمله ی این علت ها نفوذ آب از کولر به کانال کولر و در نهایت سرایت به سقف منزل- بارش برف و باران به دور پنجره و نفوذ آب از درز های پنجره- عایق نبودن پشت بام ساختمان یا موزاییک بودن پشت بام و عدم قیرگونی کردن سقف یا مناسب نبودن ایزوگام در هنگام ساخت و ساز منزل می باشد البته این ها چند دلیل رایج در منازل می باشد که برای تشخیص مشکل اصلی نشت آب باید با متخصصین تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه در تهران تماس بگیرید سرویس کاران ما بلافاصله به محل اعزام می شوند.

نشتی آب موتور خانه یا زیر زمینی

نشتی لوله های موتور خانه یا پکیج آبگرم کن بدلیل زنگ زدگی و عدم

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

    Call Now Button