لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های بروز و پیشرفته به صورت کاملا تضمینی – ترمیم محل نشتی در حضور مشتری با کمترین کنده کاری . ارزان تر از همه جا – شبانه روزی

دارای لوله کش های حرفه ای ترمیم لوله های فرسوده و سوراخ با کمترین هزینه برای شما. 

instagram

09101702050

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

آیا قبض مصرف آب دریافت کرده اید که بیش از حد به نظر می رسد؟

این می تواند نشان دهنده ترکیدگی و پارگی لوله باشد که باعث از بین رفتن مقدار زیادی آب شده است. این یک مشکل بسیار رایج است که در تهران با آن مواجه می شویم و از مشاهده هدر رفت آب در هر شرایطی متنفریم.

ما از جدیدترین تجهیزات استفاده می کنیم تا حتی کوچکترین نشتی ها را در کمترین زمان شناسایی کنیم و تعمیر سریع و کارآمد را تضمین کنیم.

ما ابزار تعمیر لوله های مسی و تمام سیستم های لوله کشی پلی مدرنی که امروزه در بازار وجود دارد را داریم.

هنگامی که نشتی پیدا شد، ما برای یافتن محل نشتی و تعمیر آنچه لازم است انجام می‌دهیم، در بیشتر موارد ممکن است لوله به طور کامل نیاز به تعویض داشته باشد.

پس از رفع تعمیر، می‌توانیم عکس بگیریم و فرم کمک هزینه نشت را برای شرکت آب و فاضلاب بنویسیم که به شما امکان می دهد برای تخفیف از شرکت فاضلاب درخواست کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله ها و طرز نشتی آن ها


نشتی آب به صورت پنهانی می تواند منبع اصلی استرس برای هر خانه یا کسب و کاری باشد، به خصوص اگر برای مدت طولانی مورد توجه قرار نگیرد.

در صورت بی توجهی، نشتی آب می تواند باعث آسیب به کف ساختمان یا دیواره ها ی ساختاری بزرگ شود و هزینه زیادی را به همراه داشته باشد! اگر قبض آب به‌طور غیرمعمول بالا می رود یا متوجه شده‌اید که کنتور شما هنوز کار می‌کند اما شیرها بسته هستند، ممکن است نشت آب داشته باشید و باید فوراً بررسی کنید.

لوله بازکنی نوین با استفاده از آخرین فناوری هیدروسونیک برای مکان یابی لوله ها در سرتاسر منزل شما روند تشخیص ترکیدگی لوله را ساده می کند، در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند و اختلال در خانه یا ساختمان شما را به حداقل می رساند.

 

تشخیص ترکیدگی لوله

دستگاه تشخیص نم و چکه نقطه زن تمام نشتی ها و ترکیدگی لوله ها را در زیر گودال های بتنی، راهروها، داخل دیوار و سقف و حتی در زیر زمین با حیاط ساختمان مشخص می کند.

 نشتی لوله را چگونه پیدا کنیم؟

برخی از مناطق مسکونی  به دلیل نشتی لوله بدنام هستند. اگر مشکوک هستید که نشت آب را بررسی کنید ابتدا:

تشخیص ترکیدگی لوله توالت :

به صدای خش خش گوش دهید اگر آب از پشت کاسه توالت می چکد (نشت می کند!)؟ برای بررسی اینکه آیا آب از پشت کاسه توالت نشتی دارد یا خیر، مقدار کمی دستمال توالت را در پشت کاسه توالت قرار دهید و ببینید آیا آب داخل دستمال توالت خیس است یا خیر؟ اگر چنین است، نشتی لوله دارید.


شیرآلات و شیرهای مخلوط کن :

این گونه نشت ها آشکار و قابل مشاهده هستند. طوری که اگر آب از آنها چکه می کند.  نشان می دهد نشتی وجود دارد. اگر خیلی واضح نیست، زیر سینک را بررسی کنید تا از دستمال خشک استفاده کنید.

آیا می توانید رطوبت یا گودال هایی را ببینید؟ در صورت وجود علائم ، کابینت را خالی کنید و به دنبال علائم آب در پایین کابینت بگردید. چیزهایی که باید به آنها توجه کرد عبارتند از لکه های آب،. پف کردن کابینت . زرد شدگی دیوار . یا خالی شدن پشت سرامیک ها . همه اینها نشان دهنده نشت آب است.

تشخیص ترکیدگی لوله 09101702050


اتاق های مرطوب :

اگر در اتاق خواب منزل رطوبت موکت و فرش مشاهده می کنید می تواند نشتی آباز دوش یا وان حمام  شما باشد، در این مواقع باید سریع عمل کنید زیرا می تواند به دیوارها، کف و کاشی ها آسیب برساند.

برای بررسی اینکه آیا تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشتی وجود دارد، به آرامی به دیوارهای ناحیه مرطوب گوش دهید میتوانید  یک گوش را روی زمین بگذارید تا ببینید می توانید صدای خش خش آب را بشنوید یا رطوبت را احساس کنید.

همچنین دیوار های پذیرایی منزل  (سایر اتاق‌ها و سطوح)  دوش یا وان را بررسی کنید . ممکن است نشانه‌هایی از آسیب ناشی از نشت آب به اتاق‌ها یا کمدهای دیگر پیدا کنید.

اگر در دیوارها و کف خانه منطقه مرطوب را احساس کنید ممکن است بتوانید یک لکه داغ را پیدا کنید . در این مواقع  ترکیدگی لوله آب گرم احتمال نشتی دارد که به مرور زمان بتن یا آجر را گرم می کند.

لوله های آب گرم یکی از دلایل بسیار شایع نشت آب هستند زیرا مس به دلیل واکنش شیمیایی بین آب گرم و لوله های مسی باعث خوردگی لوله های آب سرد می شود.

تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه: 

برای پیدا کردن و تعمیر نشتی های خود با شرکت لوله بازکنی نوین تماس بگیرید، ما یک متخصص معتبر تشخیص ترکیدگی لوله هستیم..
لوله بازکنی نوین برای بازیابی بخشی از هدر رفت آب از طرف شما با دستگاه های بروز و پیشرفته هر گونه نشتی آب را تشخیص می دهد.
ما در شر کت لوله بازکنی نوین سالها دانش و تجربه در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله داریم که هر گونه حدس و گمان را از بین می برد.

ما در زمینه تخصصی لوله کشی  و تشخیص ترکیدگی دارای مجوز از فنی حرفه ای هستیم. همه لوله کش ها به طور رسمی برای کمک به تشخیص نشت صلاحیت ندارند! لوله بازکنی نوین یک شرکت توصیه شده توسط شرکت آب است و می تواند به شما در رفع ترکیدگی لوله یا مشکلات تشخیص نشت کمک کند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شبانه روزی فوری

اگر فکر می‌کنید می‌دانید نشتی کجاست، می‌توانیم مستقیماً به منبع مراجعه کرده و دست به کار شویم. با این حال، اگر مطمئن نیستید که محل نشتی کجاست. ما به صورت دقیق همان محل را بدون کنده کاری به صورت تضمینی پیدا خواهیم کرد.  اگر از محل نشتی مطمئن نیستید، دستگاه های بروز و پیشرفته ما کمک می کند تا به سرعت مشخص کنیم که نشت کجاست.

ما همچنین می‌توانیم برای بازیابی درصدی از قبض آب بزرگ شما به دلیل ترکیدگی یا معیوب بودن لوله، فرم کمک هزینه نشت شرکت‌های آب را برای شما صادر کنیم.

لوله کشی آب و فاضلاب در ساختمان های قدیمی به مرور زمان عمرشان تمام می شوند همچنین در موتور خانه یا شوفاژ ها شما شاهد زنگ زدگی و پوسیدگی لوله ها هستید.  در برخی از ساختمان های قدیمی دلایل اصلی پوسیدگی لوله های چدنی در ارتباط با هوا و فضای نم و رطوبت داخل دیوار یا در موتور خانه وجود دارد می باشد.

اما لوله های پلیکا چرا دچار پوسیدگی می شوند؟

این لوله ها بدلیل استفاده ی مکرر که در طول سال ها انجام میگیرد در این مدت دچار گرفتگی می شود و شما از محلول های شیمیایی یا دستگاه لوله بازکنی استفاده می کنید این کارها نیز باعث خوردگی داخل لوله می شود و به مرور زمان پوسیده می شود.

اثرات مخرب پوسیدگی لوله فاضلاب چیست؟

لوله ی فاضلاب چدنی نسبت به لوله ی پلیکا و پلی اتیلن زود تر دچار پوسیدگی می شود . اما بعد از پوسیدگی لوله چه می شود؟ به مرور زمان از درز های لوله-شتر گلو- زانویی لوله ها- و سایر اتصالات شروع به نم به دیواره یا سقف ساختمان می کند.  و این مشکل طی گذشت زمان بیشتر می شود و تبدیل به چکه آب می شود. تشخیص ترکیدگی لوله اکثر مردم نم و نشتی آب از دیواره ی منزل یا سقف منزلشان را دیر متوجه می شوند یا علت آن را اصلا نمی دانند. اولین فکری که به نظرشان می رسد چگونگی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یا وسایل دیگر است که نیاز به متخصص باتجربه برای این کار دارند.

انجام چه کارهایی در صورت نشتی یا ترکیدگی لوله واجب است؟

در صورتی که گچ دیوار یا سقف شما به شکل زرد رنگ در آمد باید این مسئله را جدی بگیرید و بلافاصله به رفع شکل و عیب یابی آن اقدام کنید در غیر این صورت نم لوله تبدیل به نشتی آب به کل ساختمان و منجر به ترکیدگی لوله فاضلاب یا آب می شود.  که اثرات مخرب آن برای ساختمان بیشتر می شود و هزینه های سنگینی در بر دارد.

نشت لوله آب شوفاژ- پکیج آبگرم کن یا موتور خانه به سقف ها -دیوار های ساختمان کف آشپز خانه و هر جای دیگر که فکرش را بکنید می تواند آسیب جدی وارد کند.  هر کدام جداگانه نیاز به علم و دستگاه های بروز تشخیص ترکیدگی لوله دارد که شرکت نوین لوله همه ی ویژگی های این کار را داراست.

نحوه ی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه یا ابزار های دیگر

از آنجا که اکثر ترکیدگی های آب و نشتی های آن پنهان هستند . یعنی داخل دیوار یا سقف و رایزر اصلی ساختمان قرار دارند . یافتن محل دقیق نشتی یا ترکیدگی کار دشواری است . در صورتی که برخی از علائم در منزلتان وجود دارد نیاز است با یک متخصص تشخیص کار تماس بگیرید:

 • شنیدن صدای آب بعد از بستن شیر فلکه اصلی آب، در دیوار ها یا سقف منزل
 • زرد شدگی قسمتی از دیوار یا سقف خانه یا شل شد کاشی و سرامیک دیوار یا کف آشپزخانه.
 • ترک  قسمتی از کنج خانه یا اطراف کانال کولر و پنجره
 • کپک و پف یا کرد  دیوار یا سقف اتاق خواب و سایر محل ها. 
 • استشمام بوی نامطبوع و بوی رطوبت (در برخی از ساختمان ها این بو به نظر می رسد)
 • نشستی آب از کف پارکینگ یا آشپز خانه یا درآمد آسان کاشی ها.
 • بالا آمد یا افزایش یافتن هزینه ی قبض آب

با دیدن این علائم و نشانه ها نیاز دارید که با تیم تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران تماس بگیرید.  متخصصین ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشند و تمامی کارها با ضمانت نامه کتبی و با قیمت مناسب انجام می شود.

نحوه ی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

برخی از لوله کشی های ساختمان های قدیمی به صورت روکار می باشد . نشتی آب با چشم دیده شود نیاز به دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله نیست و لوله کش اقدام ب تعویض یا ترمیم محل شکستگی یا مشکل می کند.  اما در اکثر منازل نشتی آب در داخل دیوار -سقف- یا کف حمام و سرویس بهداشتی که لوله کشی آب در این محل ها می باشد رخ می دهد .  برای این مشکل راه حل های بروز و تکنسین های زیادی وجود دارد.  برخی از ابزارهای مهم نشت و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اعم از نشت یاب صوتی- نشت یاب حرارتی دستگاه تشخیص دیجیتالی با صفحه نمایش-نشت یاب اندوسکپی یا دوربین و…می باشد.

تیم لوله بازکنی نوین با استفاده از دستگاه های بروز و پیشرفته بدون نیاز به کنده کاری و تخریب در کمترین زمان محل دقیق نشتی یا ترکیدگی لوله را پیدا میکنند. و اگر بخواهید همان محل را برای تضمین کار خود می شکافند.در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به رفع پوسیدگی یا شکستگی لوله ها می کنند و کار را به صورت شسته رفته تحویل مشتری می دهند.

نشتی لوله در دیوارو کف حمام و سرویس بهداشتی

ساختمان های قدیمی بدلیل کوچکی فضای حمام و سرویس بهداشتی لوله کشی های آب را به صورت در هم و با فشار در کنار هم دیگر قرار داده اند. این فشار به مرور زمان باعث از درز در رفتگی و شل شد زانویی لوله ها ی آب شود.  و گاهی که از روی لوله کشی کاشی و سرامیک میکنند فشار سرامیک و ماسه باعث می شود لوله ی آب بترکد و دچار نشت آب شود برای حل مشکل با ما تماس بگیرید.

نشتی لوله شوفاژ

تشخیص نشتی لوله شوفاژ نسبت به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کمی سخت تر است قبل از هر چیز لازم است با دلایل نشتی آب در لوله های شوفاژ آشنا شوید:

آب بندی غیر استاندارد لوله های شوفاژ هنگام لوله کشی

استفاده از لوله های برنجی و چدنی به جای لوله های پلاستیکی و لوله سفید

به کار بردن اتصالات بی کیفیت و قدیمی که زود خراب می شوند.

عایق بندی نکردن و عدم استفاده از پشم شیشه در فصل سرما و زمستان

از دست رفتن حالت اولیه ی لوله ها به دلیل انبساط و انقباض در فصول سرما و گرما

لوله کشی در خاک های مرطوب و غیر آهکی یا لوله کشی در معرض هوای آزاد و بکار نبردن ماسه و خاک مناسب اطراف لوله ها

 

نشتی آب ازسقف

نشت آ از سقف خانه دلایل زیادی دارد از جمله ی این علت ها نفوذ آب از کولر به کانال کولر و در نهایت سرایت به سقف منزل- بارش برف و باران به دور پنجره و نفوذ آب از درز های پنجره- عایق نبودن پشت بام ساختمان یا موزاییک بودن پشت بام و عدم قیرگونی کردن سقف یا مناسب نبودن ایزوگام در هنگام ساخت و ساز منزل می باشد البته این ها چند دلیل رایج در منازل می باشد که برای تشخیص مشکل اصلی نشت آب باید با متخصصین تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه در تهران تماس بگیرید سرویس کاران ما بلافاصله به محل اعزام می شوند.

نشتی آب موتور خانه یا زیر زمینی

نشتی لوله های موتور خانه یا پکیج آبگرم کن بدلیل زنگ زدگی و عدم رسیدگی به موقع رخ می دهد.

چگونه بفهمیم که نشتی در منزل داریم؟

اگر مشکوک هستید که نشتی آب دارید توجه داشته باشید که:

 • جمع شدن آب روی زمین یا سطح 
 • منطقی که در حیاط منزل به صورت غیر ارادی سرسبز هستند
 • فرو رفتگی قسمتی از پارکینگ – موزاییک ها یا فرو رفتگی چاله ها
 • خاک مرطوب در هنگام حفر زمین 
 • کاهش فشار آب ساختمان 
 • بالا رفتن مبلغ قبض آب
 • زمانی که کنتور آب خاموش است ولی در این حالت عقربه های کنتور می چرخد نشان گر نشتی آب است یا ترکیدگی لوله است.

چه چیزی باعث ترکیدگی لوله یا نشتی آب می شود؟

 • دلایل زیادی ازجمله پوسیدگی و خوردگی لوله ها 
 • حفاری توسط کارگران
 • ضعیف بودن لوله های آب یا درجه 2 بودن آن ها
امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)