لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

درآوردن گوشی از چاه توالت

شرکت لوله بازکنی نوین با بیش از 25 سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی – در آوردن گوشی از چاه – درآوردن گوشی از چاه توالت _ لوله کشی و تخلیه چاه در تمام نقاط تهران می باشد. تمامی انجام کارها تضمینی و با مناسب ترین قیمت است . شما می توانید به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید و تمامی مشکلات تاسیساتی خود را به ما بسپارید.

افتادن موبایل در توالت 

این حادثه  برای خیلی از شما  پیش می آید . با مشاهده صحنه ممکن است با دست یا هر وسیله ای اقدام به کاری کنید.  قبل از انجام هرگونه عملی به شما پیشنهاد می دهیم چگونه با اطمینان خاطر وسله یا گوشی موبایل را از چاه توالت ، بدون آسیب به لوله بیرون بکشید.

پیج اینستاگرام

خدمات شرکت لوله بازکنی نوین

  1. لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار آلات پیشرفته و باتجربه ترین افراد . بهترین کیفیت و کم ترین قیمت را با ما تجربه کنید.
  2. در آوردن گوشی از چاه توالت -درآوردن موبایل از چاه توالت- در آوردن تمام وسیله ها از چاه ، با دستگاه مکش به صورت کاملا تضمینی.
  3. تخلیه چاه تهران با انواع ماشین های بادسان و خاور توسط انواع پمپ های کف کش و مکنده تخلیه سپتیک و منحول شبانه روزی و فوری
  4. لوله کشی نصب و تعویض کاسه توالت نصب دریچه بازدید فاضلاب و…
افتادن گوشی موبایل در چاه توالت

در ادامه ی مطلب می خواهیم انواع روش های در آوردن گوشی از چاه توالت و جلوگیری از افتادن موبایل در چاه توالت را به شما عزیزان بازگو کنیم با ما همراه باشید:

افتادن گوشی در چاه دستشویی:

تقریبا اکثر افراد تلفن همراه خود را بعد از خانواده بیشتر دوست دارند و هر جا که می روند با خود می برند. این امر عادت اکثر افراد می باشد و متاسفانه حتی در داخل توالت نیز از گوشی موبایل استفاده می کنند. اما نمی دانند که روزی ممکن است این بلا بر سرشان بیاید!!

افتادن موبایل در چاه توالت . تقریبا همه روزه برای افراد مختلف اتفاق می افتند.  قل از اینکه ما راه های در آوردن گوشی از چاه توالت.   را برای شما بگوییم باید مراقب باشید که با تلفن همراه به دستشویی نروید.

هنگام افتادن گوشی در کاسه توالت چه کنیم ؟

جلوگیری از ورود آب، یادتان باشد بلافاصله جریان ورودی آب را ببندید

به هیچ وجه پس از افتاد شی و سیله در دستشویی سیفون
را نکشید.
به هیچ وجه پس از این که اشیا در چاه توالت افتاد ، در چاه دستشویی یا
لوله فاضلاب آب نریزید.
اگر تجربه ای برای خارج کرد وسیله از چاه دستشویی یا لوله فاضلاب ندارید
پبیشنهاد میکنیم با میله فلزی یا سیخ یا میله فلزی دست به کاری نزنید . زیرا در صورت بی تجربگی وسیله افتاد از سیفون رد می شود  و به اعماق لوله فاضلاب هدایت می شود.
مستقیما دست خود را در سیفون توالت فرو نبرید.  زیرا به غیر از کثیف کاری و انتقال آلودگی ، وسیله بیشتر سمت لوله فاضلاب هدایت شود.

افتادن گوشی در دستشویی و خارج کردن گوشی با کمک دست

 طول لوله فاضلاب سرویس بهداشتی ، اکثر ساختمان های تهران بیش از نیم متر است و امکان دارد دست شما در سیفون لوله  گیر کند . و احتمال  آسیب  به دست تان وجود دارد. اگر راه دیگری برای بیرون آورد شی یا وسیله از چاه توالت ندارید.  بهتر است در اولین فرصت برای در آوردن وسیله از توالت.  بصورت شبانه روزی از خدمات حرفه ای استفاده نمایید.

محلول غیر شیمیایی لوله بازکن

مراحل در آوردن گوشی از توالت

حال بعد از اینکه موبایل یا گوشی شما به داخل دستشویی افتاد چکار باید بکنید؟ بهترین کار این است که با یک متخصص تماس بگیرید . شرکت نوین لوله با تجربه ی فراوان درحوزه ی تاسیسات می توند بلافاصله در محل حاضر شود. 

هنگام افتادن گوشی در چاه دستشویی . در غیر این صورت اگر خودتان می خواهید گوشی را از چاه توالت در بیاورید ابتدا به چند نکته توجه کنید:

درآوردن اشیا از چاه توالت و فاضلاب به صورت تضمینی

بدون نگرانی و استرس هنگام افتادن وسیله در چاه توالت . مراحل انجام درآوردن وسیله از چاه دستشویی . را به نیروهای لوله بازکنی نوین تهران بسپارید . تا در اسرع وقت به کمک شما آیند. تماس 09101702050

افتادن طلا انگشتر در چاه توالت ، پلاک ، گردنبند ، گوشواره

 

چه شرایطی باعث می شود تا گوشی از چاه توالت در نیاید؟

افتادن گوشی در چاه توالت : برخی مواقع شرایطی باعث می شود تا گوشی یا موبایل از داخل کاسه توالت بیرون در نیاید . البته این مورد بسیار کم اتفاق می افتد  .در صورتی این اتفاق باید از گوشی چشم پوشی کنید.

هنگامی که توالت دارای دو سیفون باشد:

برخی از منازل تمام دکوراسیون داخلی منزل خود اعم از سرویس بهداشتی – حمام و…را تغییر می دهند. یعنی محل توالت را جابه جا می کنند . در هنگام جابه جایی لوله کش مجبور است لوله ی توالت اصلی را با یک سیفون دیگر تغییر دهد. هنگامی که گوشی در چاه توالت بیافتد از سیفون اول خارج می شود . و مستقیم به سیفون دوم می افتد. که در آورد آن غیر ممکن می باشد.

افتادن موبایل در چاه توالت که سیفون ندارد!!

درآوردن گوشی از چاه توالت : در برخی از سرویس بهداشتی منازل لوله کشی مربوطه به جای سیفون یک زانویی 90 یا 45 درجه به کار می گذارد. افتادن وسیله در چاه توالت که سیفون ندارد. بدشانسی شما را نشان می دهد .زیرا بلافاصله پس از افتاد موبایل به دلیل اینکه سیفون ندارد مستقیم به چاه هدایت می شود. 

دستکاری گوشی در داخل سیفون توالت توسط خودتان:

اگر گوشی در سیفون بیافتد ممکن است ، با دستکاری توسط خود افراد،بیشتر سمت سیفون می رود و کار را سخت تر می کند . به هیچ عنوان بدون تجربه وسیله درون چاه دستشویی را دستکاری نکنید . احتمال دارد گوشی یا وسیله تکه تکه  شود یا بشکند.  و زحمت درآوردن وسیله از سیفون را چند برابر کند.

افتادن وسیله در چاه توالت فرنگی

برای درآوردن گوشی از چاه توالت ابزارهای مخصوصی برای درآوردن اشیا از چاه توالت یا دستشویی وجود دارد ، مانند انبر فاضلاب ، چنگگ ، دستگاه مشکل گشا که قلاب مخصوص دارد .  شی ای که درون توالت افتاد را بیرون می آورد. بدون اینکه به لوله فاضلاب توالت یا شخص آسیبی وارد کند. این مرحله با نهایت تمیزکاری ، بهداشتی صورت می گیرد.

افتادن جسم در چاه توالت ، درآوردن اشیا با انبر فاضلاب

انبر فاضلاب دراوردن وسیله از چاه توالت چنگگ ، گیره فاضلاب
چنگگ مخصوص درآوردن شی از چاه دستشویی

نمونه ی انبر فاضلاب و مشکل گشا را در تصویر بالا میبینید. این دو نوع وسیله  ، که قلاب و دسته ی مخصوص دارند  به راحتی می توانند جسم  در توالت را با دهانه ی قلاب مانند خود گیر بیندازد . بدون آسیب به لوله فاضلاب، گوشی موبایل را از سیفون توالت خارج کند.

این انبر های مخصوص جزعی از ابزارهای لوله بازکنی نوین به شمار می آید، که در این مواقع با تماس از جانب شما سریع به کارتان می آید. و خیلی سالم و بدون کثیف کاری ، گوشی موبایل یا وسیله  را از چاه  توالت خارج می کنیم. 

افتادن اشیا در چاه توالت ، چگونه اشیا را از چاه توالت دربیاوریم ؟

اشیا دیگری مانند نوار بهداشتی ، دستمال کاغذی ، دسته کلید ، هنذفری ، صابون ، یا شی دیگری با انبر فاضلاب، چنگگ و مشگل گشا به راحتی توسط فرد با تجربه میتوانید خارج کنید، به شرطی که یک کاربلد و با تجربه در این کار  این دو ابزار استفده کند. در غیر اینصورت توسط خود فرد جشم یا وسیله بیشتر به اعماق لوله فاضلاب هدایت می شود.

افتادن دسته کلید در چاه توالت، در آوردن دسته کلید از چاه توالت

این مورد در تماس های تلفنی مشکل اکثرا آقایان است ، که اغلب دسته کلید ها را در جیب هایشان همه جا حمل می کنند. دسته کلید یا سوئیچ ماشین مانند گوشی، به راحتی درون کاسه توالت بلافاصله لیز میخورد.  و به سیفون می افتد . بهتر است فورا جریان آب را قطع کنید و دست به هیچ کاری نزنید . با متخصص لوله بازکنی تماس بگیرید .

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)