لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

در آوردن گوشی از چاه توالت

در آوردن گوشی از چاه توالت توسط افراد با مجرب به صورت 100% تضمینی انجام می شود. برای در آوردن گوشی از چاه توالت، کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید.

افتادن گوشی در چاه توالت اتفاقی نا خوشایند برای همه است. زمانی که با این اتفاق روبرو شدید به چیزی دست نزنید و فقط با متخصص مربوطه تماس بگیرید.

افتادن موبایل در توالت 

این حادثه برای خیلی از شما پیش می آید. با مشاهده صحنه ممکن است با دست یا هر وسیله ای اقدام به کاری کنید. قبل از انجام هر گونه عملی به شما اطمینان می دهیم، وسیله یا گوشی موبایل را از چاه توالت، بدون آسیب به بیرون بکشیم.

مراحل در آوردن گوشی از چاه توالت

زمانی که گوشی در چاه توالت افتاد، نباید به آن دست بزنید یا گوشی را تکان دهید. قبل از هر کار، آب را ببندید و از فلاش تانک استفاده نکنید. برای در آوردن گوشی از چاه توالت با شماره 09101702050 تماس بگیرید.

بعد از تماس با کارشناسان، بلافاصله متخصص مربوطه به محل می آید و مشکل را توسط دوربین آندوسکپی بررسی می کند.

سپس توسط جارو برقی مخصوص، آب را از سیفون به بیرون می کشد تا کاملا خشک شود. برای در آرودن گوشی از چاه، ابتدا باید آب سیفون را کاملا به بیرون بکشید تا دید بهتری داشته باشید.

برای در آوردن اشیا از چاه توالت ابزارهایی از جمله، گیره مشکل کشا، دستگاه مکش، دستگاه تراش و… وجود دارد

افتادن گوشی موبایل در چاه توالت

در ادامه ی مطلب می خواهیم انواع روش های در آوردن گوشی از چاه توالت و جلوگیری از افتادن موبایل در چاه توالت را به شما عزیزان بازگو کنیم با ما همراه باشید:

خدمات مشابه: در آوردن طلا از چاه توالت

افتادن گوشی در چاه دستشویی:

تقریبا اکثر افراد تلفن همراه خود را بعد از خانواده بیشتر دوست دارند و هر جا که می روند با خود می برند. این امر عادت اکثر افراد می باشد و متاسفانه حتی در داخل توالت نیز از گوشی موبایل استفاده می کنند. اما نمی دانند که روزی ممکن است این بلا بر سرشان بیاید!!

افتادن موبایل در چاه توالت . تقریبا همه روزه برای افراد مختلف اتفاق می افتند.  قل از اینکه ما راه های در آوردن گوشی از چاه توالت.   را برای شما بگوییم باید مراقب باشید که با تلفن همراه به دستشویی نروید.

هنگام افتادن گوشی در کاسه توالت چه کنیم ؟

جلوگیری از ورود آب، یادتان باشد بلافاصله جریان ورودی آب را ببندید.

لوله بازکنی کرج از دیگر شعبات ما در شهر کرج است که برای دریافت خدمات در کم ترین زمان به صورت شبانه روزی می توانید با ما تتماس بگیرید.

به هیچ وجه پس از افتاد شی و سیله در دستشویی سیفون را نکشید.
پس از این که اشیا در چاه توالت افتاد، در چاه دستشویی یا لوله فاضلاب آب نریزید.
اگر تجربه ای برای خارج کرد وسیله از چاه دستشویی یا لوله فاضلاب ندارید.
پبیشنهاد میکنیم با میله فلزی یا سیخ یا میله فلزی دست به کاری نزنید. زیرا در صورت بی تجربگی وسیله افتاد از سیفون رد می شود.
مستقیما دست خود را در سیفون توالت فرو نبرید.  زیرا به غیر از کثیف کاری و انتقال آلودگی، وسیله بیشتر سمت لوله فاضلاب هدایت شود.

افتادن گوشی در دستشویی

 طول لوله فاضلاب سرویس بهداشتی، اکثر ساختمان های تهران بیش از نیم متر است و امکان دارد دست شما در سیفون لوله  گیر کند.

اگر راه دیگری برای بیرون آورد شی یا وسیله از چاه توالت ندارید، بهتر است در اولین فرصت برای در آوردن وسیله از توالت به صورت شبانه روزی از خدمات حرفه ای استفاده نمایید.

در آوردن گوشی از چاه، در چه شرایطی امکان پذیر نیست؟

هنگامی که توالت دارای دو سیفون باشد:

برخی از منازل تمام دکوراسیون داخلی منزل را تغییر می دهند. یعنی محل توالت را جابه جا می کنند. در هنگام جابه جایی لوله کش مجبور است لوله ی توالت اصلی را با یک سیفون دیگر تغییر دهد. هنگامی که گوشی در چاه توالت بیافتد از سیفون اول خارج می شود.

افتادن موبایل در چاه توالت که سیفون ندارد!!

درآوردن گوشی از چاه توالت : در برخی از سرویس بهداشتی منازل لوله کشی مربوطه به جای سیفون یک زانویی 90 یا 45 درجه به کار می گذارد.

ترکیدگی لوله و نشتی آب ممکن است در هر خانه اتفاق بیفتد. برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و ترمیم آن به صورت تضمینی وارد این صفحه شوید.

افتادن وسیله در چاه توالت که سیفون ندارد. بدشانسی شما را نشان می دهد .زیرا بلافاصله پس از افتاد موبایل به دلیل اینکه سیفون ندارد مستقیم به چاه هدایت می شود. 

دستکاری گوشی در داخل سیفون توالت توسط خودتان:

اگر گوشی در سیفون بیافتد ممکن است، با دستکاری توسط خود افراد، بیشتر سمت سیفون می رود و کار را سخت تر می کند.

به هیچ عنوان بدون تجربه وسیله درون چاه دستشویی را دستکاری نکنید. احتمال دارد گوشی یا وسیله تکه تکه  شود یا بشکند.

انبر فاضلاب دراوردن وسیله از چاه توالت چنگگ ، گیره فاضلاب
چنگگ مخصوص درآوردن شی از چاه دستشویی

در آوردن گوشی از چاه با انبر یا گیره فلزی

نمونه ی انبر فاضلاب و مشکل گشا را در تصویر بالا میبینید. این دو نوع وسیله  ، که قلاب و دسته ی مخصوص دارند  به راحتی می توانند جسم  در توالت را با دهانه ی قلاب مانند خود گیر بیندازد . بدون آسیب به لوله فاضلاب، گوشی موبایل را از سیفون توالت خارج کند.

لوله بازکنی شهرک نفت آماده ی خدمات رسانی به تمام مناطق فرب تهران است.

این انبر های مخصوص جزعی از ابزارهای لوله بازکنی نوین به شمار می آید، که در این مواقع با تماس از جانب شما سریع به کارتان می آید. و خیلی سالم و بدون کثیف کاری ، گوشی موبایل یا وسیله  را از چاه  توالت خارج می کنیم. 

افتادن اشیا در چاه توالت ، چگونه اشیا را از چاه توالت دربیاوریم ؟

اشیا دیگری مانند نوار بهداشتی ، دستمال کاغذی ، دسته کلید ، هنذفری ، صابون ، یا شی دیگری با انبر فاضلاب، چنگگ و مشگل گشا به راحتی توسط فرد با تجربه میتوانید خارج کنید، به شرطی که یک کاربلد و با تجربه در این کار  این دو ابزار استفده کند. در غیر اینصورت توسط خود فرد جشم یا وسیله بیشتر به اعماق لوله فاضلاب هدایت می شود.

افتادن دسته کلید در چاه توالت، در آوردن دسته کلید از چاه توالت

این مورد در تماس های تلفنی مشکل اکثرا آقایان است ، که اغلب دسته کلید ها را در جیب هایشان همه جا حمل می کنند. دسته کلید یا سوئیچ ماشین مانند گوشی، به راحتی درون کاسه توالت بلافاصله لیز میخورد.  و به سیفون می افتد . بهتر است فورا جریان آب را قطع کنید و دست به هیچ کاری نزنید . با متخصص لوله بازکنی تماس بگیرید .

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)