رفع گرفتگی توالت با محلول لوله بازکن

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

رفع گرفتگی توالت با اسید یکی از سریع ترین روش های باز کردن انسداد سیفون می باشد. این روش در هر دو نوع توالت ایرانی و فرنگی کاربرد دارد . البته در گرفتگی هایی که با مدفوع و مواد نرم مانند توده مو ، بوده و توسط جسم سخت نباشد. گرفتگی سخت با اجسامی مانند: نواربهداشتی ، تیغ یا ژیلت ، خمیر دندان ، صابون ، موبایل، هنذفری و … توسط اسید قابل تجزیه نیست و در ادامه مقاله روش های دیگری را پیشنهاد می کنیم.


وقتی لوله توالت، سینک ظرفشویی یا هرجای منزل می گیرد، عادت داریم تا به شیوه های گوناگون متصل شویم . بلکه خودمان یک راه چاره ای پیدا کنیم . در این مواقع که خودتان دست به کار می شوید نراقب باشید تا آسیب جدی به لوله ها یا خودتان وارد نکنید و از یک لوله بازکنی حرفه ای در نزدیکی منطقه خودتان کمک بخواهید و یا میتوانید از سرویسکاران ما در سراسر تهران مشاوره رایگان بخواهید تنها با یک تماس مستقیم با سرویسکار شرکت ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰ به سیستم پاسخگویی ما متصل شوید.


یاز کردن چاه توالت و رفع گرفتگی توالت با اسید قوی و مواد شیمیایی آماده

یک محلول پاک کننده شیمیایی تهیه کنید

برای دسترسی به این محلول ها میتوانید به فروشگاه ها و مغازه های ابزار آلات مراجعه کنید. از این روش موقعی استفاده می شود که دیگر روش ها چاره ساز نبوده. و همچنان انسداد لوله برطرف نشده ، محلو های لوله بازکن آلاینده های قوی شیمیایی تولید می کنند که برروی محیط زیت و دستگاه تنفسی افراد خانواده خیلی مضر است و استفاده از ان به طور فراوان و بیش تر از یکی دوبار توصیه نمی شود .زیرا با اثر قوی که دارد موجب سوختن لوله می شود. اگر به انسداد از طریق جسم سخت پی برده اید استفاده از فنر دستی لوله بازکنی و تماس با لوله بازکن متخصص در این حوزه را پیشنهاد می کنیم.

۷ روش ساده| رفع گرفتگی فوری توالت ایرانی و فرنگی با فشار آب

روش های خانگی متعددی برای رفع گرفتگی توالت وجود دارد که شما به محلول های شیمیایی نیز نیازی ندارید برای اطلاع از انواع روش های خانگی باز کردن لوله ی توالت فقط کافیست بر روی نوشته ی بالا کلیک کنید.

ازبین بردن بوی بد سرویس بهداشتی لوله ها و توالت 

استشمام بوی بد سرویس بهداشتی از اتفاقات ناخوشایندی است که غیر قابل تحمل است.برخی از مردم برای از بین بردن این بو از عطر و عصاره ها در سرویس بهداشتی استفاده می کنند.اما علت اصلی انتشار بو از چیست؟ انتشار این بو ناشی از نشت گازهای سمی سولفید هیدروژن یا گاز سمی فاضلاب است؟برای خواندن ادامه ی مطلب صفحه ی لوله بازکنی سعادت آباد را کلیک کنید.

به دستورالعمل نحوه استفاده از اسید دقت کنید

طبق دستور ، مقدار مشخصی ذاخل سیفون توالت بریزید و اجازه دهید کمی زمان بگذرد ، تا محصول اثر خود را رو کاسه توالت ایرانی و فرنگی مشخص کند. در طی این مدت با فغال شدن آتزیم های شیمیایی اسید با مواد گرفتگی درون لوله واکنش می دهد. معمولا به زمان بیشتری نیاز است تا انسداد سیفون برطرف شود.

طبق مقدار مشخص شده در سیفون بریزید

هنگام ریختن مواد توصیه می شود حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید، ممکن است طی ریختن محلول به دست و صورتتان برخورد کرده و موجب سوزش و سوختگی پوست شود . حتما یک دریچه را باز بگذارید ، یا اگر پنجره ای دارد ، پنجره باز کنید تا هوا به بیرون رود و ساکنان منزل آسیب نزند. بعد از اینکه چند ساعت کامل زمان دادید امتحان کنید ببینید گرفتگی برطرف شده یا نه در صورتی که برطرف شده باشد با یک شستشوراه تخلیه باز شده و آب به راحتی خارج می شود.

این روش گاها به خاطرات تاثیرات منفی که دارد . توصیه می کنیم که یک اسید لوله بازکن خانگی بسازید.

یک محلول قوی لوله بازکن خانگی

روش ساخت محلول غیر شیمیایی لوله بازکنی

یک کتری را تا نصف از آب پر کنید ، فرصت دهید تا آب کتری بجوشد. فقط از آب جوشیده خیلی داغ استفاده نکنید. کمی زمان دهید تا آب کمی خنک شود زیرا همین داغی موجب ترک خردن چینی توالت ایرانی و فرنگی می شود و احتمال آسیب و سوختن سیفون زیاد است. توجه داشته باشید. این روش در انسداد هایی که با جسم سخت است توصیه نمی شود و فقط در جایی کاربرد دارد که گرفتگی با مدفوع باشد.

مخلوط یک پاکت جوش شیرین و دو لیوان سرکه سفید

مقدار یک فنجان جوش شیرین و دو فنجان سرکه را تهیه کنید . که ترجیحا بهتر است نوع سرکه ، سرکه سفید باشد نیاز است .سرکه سفید خاصیت اسیدی فراوانی دارد و با ترکیب با جوش شیرین فرایند غیر شیمیایی روی گرفتگی می گذارد ، و کاملا بدون نگرانی مشکل انسداد توالت فرنگی شما را برطرف می کند. اما یک راه بهتر اگر هیچکدام از این دو ماده در دسترس نبود ف از صابون مایع یا یک تکه صابون جامد را میتوانید جایزگیز کنید ، زیرا صابون به خاطر خاصیت لغنزگی موجب نرم تر شدن گرفتگی می شود.

ریختن آب داغ به سیفون توالت

بعد از ریختن ترکیب مواد جوش شیرین و سرکه به شتر گلو ، آب کتری را کم کم روی مخلوط بریزید. در ریختن آب داغ احتیاط کنید ، آب داغ را تا نصف کاسه اضافه کنید . تا جایی که چند سانتیمتر بالاتر از سیفون را بپوشاند ، کافیست.

برای نتیجه مطلوب صبر کنید

این روش مزایا و معایبی دارد، مزایای آن در غیر شیمیایی بودن و بی خطر بودن به محیط زیست است و معایب این روش این است که به مدت زمان بیشتری نیازمندیم تا محلول اثر خود را بگذارد. معمولا یک شب تا صبح صبر کنید تا واکنش مواد با گرفتگی اثر کند.

تهیه ی یا قرض فنر لوله بازکنی دستی

افراد لوله بازکن دستگاه های پر سرعت و قدرمتند برای انواع گرفتگی ها در اختیار دارند ولی در شرایطی که می خواهید خودتان بدون دستگاه ، دست به کار شوید این نوع فنر بهتر است . همان گونه که در تصویر می بینید ف فنر دستس یه دسته قطور برای دست گرفت و یک سر منعطف و قابل خم شدن دارد سره فنر دارای قطعه کوچکی مانند است که می تواند به گرفتگی گیر کرده و آن را یه قطعات کوچک تر خرد کند.

متصل کردن قلاب فنر به محل گرفتگی

طرف میله مانند فنر را کم کم به سیفون توالت فرنگی و ایرانی نزدیک کنید در صورتیکه گرفتگی با مدفوع بوده و محل آن شتر گلوی توالت باشد ، استفاده از این روش بسیار کارساز است . نوک میله را تا آن جا که جا دارد قسمت زهکشی وارد کنید تا به یک یک جسم سخت گیر کند ، این محل دقیق همان گرفتگی ست .

چرخاندن و فشار فنر دستی

فنر دستی را تا آن جا که می توانید فشار دهید و بچرخانید تاجسم گرفته شده توسط سر میله خرد شود . این مراحل را آن قدر تکرار کنید تا به نتیجه برسید . برای رفع گرفتگی توالت با مدفوع که از سیفون فاصله زیادی ندارد می توان خودتان این راه را استفاده کنید ولی اگر جسم سختی باشد با این روش ممکن است انسداد را به اعماق لوله ببرید و کار را خراب تر کنید . پس نگران نبوده و دست و پای خود را گم نکنید می توانید خیلی راحت از یک لوله بازکن متخصص در این حوزه مشاوره رایگان بگیرید.

توالت فرنگی را از جایش بردارید

یک راه دیگر می توانید جهت معکوش روش بالا را به کار ببرید . در این روش اگر روش های بالا کارساز نبود ، البته با کمک یک نفر دیگر توالت فرنگی را از جایش بردارید. .در جهت معکوس فنر دستی لوله بازکنی را از آن طرف دیگر وارد سیفون کنید و با چمد فشار و چرخاندن عاملل گرفتگی را پیدا کرده و خرد کنید . در این روش احتمال زیادی دارد در صورت نا بلد بودن فرد، به چینی توالت آسیب بزند. بهتر است از یک لوله بازکن که در نصب و تعویض کاسه توالت تبحر دارد ، کمک بخواید تا آسیبی به کاسه وارد نشود.

جهت اطمینان از اینکه به سیفون و کاسه توالت آسیبی وارد نشود. می توانید از همکاران شعبه لوله بازکنی نوین در تهران کمک بگیرید. لوله بازکنی تهران سراسر 09101702050

از سرویسکاران لوله بازکنی نوین تهران مشاوره رایگان بگیرید

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

    Call Now Button