لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی پیروزی تهران دارای ۲۵ سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی خیابان پیروزی و تخلیه چاه توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماید. همچنین شرکت لوله بازکنی نوین زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی هزینه های این شرکت کاملا مناسب و طبق نرخ مصوبه می باشد. لوله بازکنی شرق تهران شما می توانید با خیال راحت با شرکت ما تماس بگیرید.


خدمات شرکت لوله بازکنی پیروزی

۱-رفع گرفتگی فاضلاب: با دستگاه های بروز و پیشرفته بازکردن انواع لوله های آشپزخانه ، حمام،توالت، پشت بام و…به صورت کاملا تضمینی بدون کثیف کاری در سریع ترین زمان با هزینه مناسب.

۲-درآوردن اشیا از چاه: مانند گوشی ،حلقه ، سویچ و… با دستگاه مکش.

۳- تخلیه چاه : انواع سپتیک و اگو با ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری .لایروبی چاه توسط مقنی باتجربه. حفر چاه نو ، انتقال لوله کشی چاه به اگو شهری یا به چاه جدید. کول گذاری و….

۴- لوله کشی : انواع لوله های فاضلاب ،تعویض زانویی و سیفون توالت و آشپزخانه .نصب توالت فرنگی و ایرانی ، تعویض کاسه توالت در لوله بازکنی خیابان پیروزی با ضمانت کتبی در سریع ترین زمان با کمترین کنده کاری.

۵- بازکردن لوله فاضلاب با دستگاه پمپ تراکم هوا ، واتر جت،دستگاه های سه نظام و… رفع گرفتگی لوله های سیمانی و سخت کاملا تضمینی.

۶-رفع بودهی لوله : با محلول های خاص -رسوب زدایی لوله ها با فنر های الماسه .نصب هواکش توالت تنظیم ارتفاع سیفون توالت .

لوله بازکنی در پیروزی

لوله بازکنی شبانه روزی پیروزی

فرقی نمی کند که در چه ساعتی از شبانه روز به دنبال تیم های لوله بازکن پیروزی هستید، در هر صورت می توانید شرکت ما را انتخاب کنید. تمامی شعب این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی (حتی روزهای تعطیل رسمی سال) آماده ارائه خدمات می باشد.

لوله بازکنی فوری در پیروزی

وجود لوله بازکن حرفه ای و ماهر به تعداد زیاد شرایطی را فراهم کرده است تا فاصله تماس گرفتن شما با این مجموعه و اعزام تیم با تجهیزات بروز به محل حداکثر نیم ساعت باشد. این مساله مخصوصا در شرایطی که برای تخلیه چاه نیاز به تیم های حرفه ای با ارائه خدمات در کمترین زمان دارید. اهمیت خود را نشان می دهد. همچنین لازم به ذکر است که تمام پرسنل این تیم از تجربه بالایی برخوردار بوده و از تجهیزات حرفه ای برای خدمات مختلف لوله بازکنی در پیروزی استفاده می کنند. به همین خاطر است که تمام مشکلات موجود در فاضلاب را سریع و در کمترین زمان برطرف می کنند.

رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی

ما برای باز کردن لوله توالت فرنگی و ایرانی با توجه به نوع و جنس لوله فاضلاب از فنر مخصوص با سر فنر مناسب استفاده می کنیم. دور موتور دستگاه لوله بازکنی را برای آن تنظیم می کنیم تا به سیستم لوله کشی فاضلاب آسیب وارد نشود. رفع گرفتگی توالت فرنگی به دلیل پیچیدگی زانویی کمی حساس است. و نیاز به ابزارهای خاص و کمی تجربه دارد. لوله بازکن های این شرکت تجربه و ابزار کافی برای این نوع گرفتگی ها را دارند.

لوله بازکنی خیابان پیروزی با تجهیزات بروز

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی، رفع گرفتگی حمام، سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی به شیوه های مختلفی قابل انجام می باشد. ما برای هر یک از این خدمات تجهیزات و دستگاه های کاملا بروز و استانداردی را استفاده می کنیم. به عنوان مثال، برای فنر زنی لوله فاضلاب در پیروزی از فنرهای فولادی سرمته دار با طول های متناسب با تاسیسات لوله کشی استفاده می شود. علاوه براین، تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه های کاملا استاندارد و جدید انجام شده. و سرعت عمل را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

هزینه لوله بازکنی خیابان پیروزی

قیمت بازکردن لوله های فاضلاب به چند عامل مهم بستگی دارد که در ادامه شما را آشنا خواهیم کرد:

۱- نوع گرفتگی لوله: برای مثال اگر فاضلاب توالت مسدود شود با توجه به کثیف کاری و سخت بودن کار قیمت آن نسبت به گرفتگی فاضلاب آشپزخانه یا حمام فرق می کند.

برخی از منازل در پیروزی به دلیل نوساز بودن خانه ها پس از مدتی ماسه هایی که زیر کاسه هستند به داخل فاضلاب رفته و آن را مسدود می کنند. این کار به تجربه فرد و دستگاه های بروز نیاز دارد.در اکثر لوله های فاضلاب به دلیل استفاده ی مکرر داخل لوله به مرور زمان رسوب بسته. و کاملا کیپ می شود این کار نیاز به سر فنر های رسوب تراش و دستگاه واتر جت نیاز دارد.

۲- تعداد لوله ها:

برای مثال لوله های آشپز خانه هربار که مسدود می شوند از جاهای مختلفی مانند پشت لوله ی لباس شویی و یا کف شور آشپز خانه دچار گرفتگی می شوند. فنر زدن هر کدام از انها هزینه ی جداگانه محسوب می شود.

۳-متراژ فنر مورد استفاده: گاهی اوقات برای باز کردن لوله های پارکینگ یا پشت بام در لوله بازکنی پیروزی نیاز به فنر های ۳۰ متری یا ۴۰ متری است. این نوع کار بر اساس متراژ فنر محاسبه می شود.

۴- سختی و آسان بودن نوع گرفتگی: در خانه های نوساز هنگام کار گذاشتن سنگ توالت با بی توجهی لوله کش مربوطه سیمان یا گچ داخل لوله رفته. آن را مسدود می کند .رفع گرفتگی این گونه لوله ها بسیار سخت و زمان بر است.

۵-ابزار و دستگاه مورد استفاده لوله بازکنی در منطقه ی پیروزی : برای رفع گرفتگی هر فاضلاب به ابزار و دستگاه های متفاوتی نیاز داریم. در بعضی لوله ها دستگاه فنر مشکل را حل نمی کند نیاز به پمپ تراکم هوا یا ابزار های دیگر است.

در هر صورت شرکت لوله بازکنی در خیابان پیروزی قبل از انجام هر گونه خدمات قیمت را به مشتری اعلام می کند و پس از توافق با رضایت مشتری انجام می دهد.

لوله بازکنی پیروزی با استفاده از دستگاه های لوله بازکنی

برای رفع گرفتگی فاضلاب دستگاه ها و ابزار های بسیار متعددی وجود دارد که ما در این مقاله به معرفی همه ی آن ها می پردازیم:

دستگاه رسوب تراش : اکثر ساختمان های پیروزی قدیمی و کلنگی هستند و آپارتمان ها ۱۰ یا ۱۵ سال می باشند . فاضلاب لوله های ساختمان ها در پیروزی به مرور زمان طی استفاده های متعدد کهنه و فرسود می شوند. ریخت چربی و پسماند غذا در لوله ها نیز باعث می شوند تا زود تر مسدود مسدود شوند. هنگامس که شما با شرکت لوله بازکنی پیروزی تماس می گیرید سرویسکار مربوطه به مخل می آسد و پس از تشخیص نوع گرفتگی با دستگاه مربوطه لوله را باز میکند. لوله هایی که در اثر چربی و پسماند مو و…مسدود می شوند با دستگاه های معمولی گرفتگی آن رفع می شود. اما برخی از فاضلاب های چدنی یا پلیکا با دستگاه های معمولی باز نمی شوند ما برای این لوله ها دستگاه مخصوص واتر جت برای رسوب تراشی داریم که تمام مجرای داخلی لوله را رسوب تراشی می کند .

لوله بازکنی در خیابان پیروزی

پمپ تراکم هوا:

برخی از لوله های چدنی قدیمی در هنگام لوله کشی در قدیم به دلیل اینکه فنر و دستگاه لوله بازکنی وجود نداشت سر زانویی آن پیچ می بستند تا در هنگام گرفتگی لوله پیچ را باز کنند و تمام پسماند و آشغال را از داخل لوله پاک کنند. اما به مرور زمان به دلیل اینکه لوله ها از جنس چدنی بودند پیچ ها در اثر جرم و رسوب زنگ زدگی باز نمی شدند و امروزه باز کردن آن ها ناممکن است. امروزه دستگاه های لوله بازکنی پیروزی پدید آمدند .فنر زد این لوله ها سخت است. زیرا که فنر در سر زانویی این لوله ها گیر می کند برای این نوع گرفتگی ها ما از دستگاهی به نام پمپ تراکم استفاده می کنیم.

پمپ تراکم به گونه ای است که از یک مخزن و فشار سنج و یک پمپ تولید باد تشکیل می شود. هنگامی که دستگاه را به برق متصل می کنیم. موتور آن شروع به تولید باد می کند و مخزن دستگاه را پر می کند. در سر مخزن یک شیر گاز تعبیه شده است . که همزمان با باز کردن آن پمپ با با فشار بالا به داخل لوله نفوذ می کند و تمام گرفتگی ها را باز می کند.

محلول های لوله بازکنی در پیروزی

برای رفع گرفتگی لوله ها معمولا از دستگاه ها و فنر های لوله بازکنی استفاده می کنیم  اما اگر روش‌های دستی ناموفق باشد، پاک‌کننده تخلیه مایع می‌تواند هزینه‌های لوله‌کش را کاهش دهد.

در حالی که برای استفاده در زهکشی های کاملاً مسدود که از طریق آنها آب جریان نمی یابد (زمان ماندن طولانی تر برای پاک کرد چنین انسدادهایی می تواند به لوله ها آسیب برساند) استفاده نمی شود. محلول های شیمیایی یا مبتنی بر آنزیم در تخلیه زهکش های نیمه مسدود شد موثر هستند. با این حال، پاک کننده های تخلیه مختلف، فرمول ها و کاربردهای متفاوتی دارند – و برخی خطراتی دارند.

ما بهترین محلو های لوله بازکنی پیروزی را برای لوله هایی که به کندی تخلیه می شوند . و ممکن است با آن مواجه شوید شناسایی کرده ایم، همچنین انواع راهنمایی ما حاوی نکاتی است که در مورد نحوه استفاده صحیح از آنها می باشد:

  1. پاک کننده یا محلول زهکشی آنزیمی: حل کننده گرفتگی زهکشی Green Gobbler
  2. بهترین لوله بازکن کاستیک: زهکشی پروفسور آموس فوق سریع
  3. محبوب ترین پاک کننده تخلیه اسیدی: درب بازکن مایع آتش نشانی

انواع زهکشی برای لوله بازکنی پیروزی

سه نوع پاک کننده فاضلاب مایع وجود دارد که هر کدام برای مکان های مختلف فاضلاب و انواع مختلف لوله ها و گرفتگی ها مناسب هستند. نوع و سن لوله های شما باید در گزارش بازرسی منزل شما ذکر شود. برای تعیین نوع گرفتگی، درپوش یا چاه بست توالت را بردارید (در صورت وجود) و دهانه فاضلاب را با چراغ قوه بررسی کنید. گرفتگی هایی که در نزدیکی دهانه قرار دارند به عنوان رسوبات و پسماند فضولات – مو، کاغذ و غیره شناسایی می شوند.

نکته: 

اگر گرفتگی عمیق‌تر است، بر اساس محل گرفتگی می توانید حدس بزنید که (سینک‌های آشپزخانه توسط مواد آهن‌ ربایی مانند پسماند غذا و چربی مسدود می شوند ، سینک‌ها و وان‌های حمام اغلب توسط موها و کف صابون مسدود می شوند، و لوله توالت‌ها مخصوصا فاضلاب های چدنی پسماند های غذایی را به خود جذب می‌کنند). برای استفاده دقیق از چنته ها می توانید یک دوربین تخلیه را از طریق لوله به داخل فاضلاب ارسال کنید. و تصاویر دست آمده را برای تعیین نوع محلول لوله بازکنی بررسی کنید.

پاک کننده های لوله بازکنی در خیابان پیروزی آنزیمی:

حاوی باکتری های تولید کننده آنزیم مانند باسیل هستند که از پسماند غذا ها در داخل فاضلاب تغذیه می کنند. آنها برای استفاده ماهانه برای جلوگیری از گرفتگی طراحی شده‌اند و همچنین می‌توانند گرفتگی‌های متشکل از مواد نرم مانند مو یا کاغذ را پاک کنند

اما برای مواد محکم‌تری مانند چربی یا کف صابون مناسب نیستند . و در لوله هایی با گرفتگی‌های نرم هم طی ۲۴ ساعت طول می کشد تا پاک شوند. موارد استفاده از آ نها برای لوله های فاضلاب پلاستیکی و فلزی جدیدتر و قدیمی تر در سینک، دوش، وان و توالت غیرخورنده است. آنها همچنین معمولاً فاقد سموم مضر و محرک های پوست/چشم هستند، بنابراین معمولاً در حین استفاده به وسایل محافظ نیازی نیست.

لوله بازکنی پیروزی

پاک کننده های تخلیه سوزش آور :

این محلول ها با مواد شیمیایی قلیایی مانند هیدروکسید سدیم، ساخت می شوند. نحوه ی کار پاک کننده ها به گونه ای است که مواد مسدود شد در زهکش را به ماده ای صابون مانند تبدیل می کند. این مواد در زیر آب حل می شود. این مواد برای نابودی غذا، چربی و کف صابون در داخل فاضلاب سینک، دوش، یا زهکشی وان – بهترین هستند.

و معمولاً در عرض ۳۰ دقیقه،تمام گرفتگی را در لوله بازکنی پیروزی باز میکنند. پاک کننده ها برای اکثر توالت ها طراحی نشده اند زیرا محصولات کاغذی را باز نمی کنند. آنها برای استفاده در لوله های پلاستیکی (پلیکا ) یا فلزی جدیدتر (با قدمت کمتر از ۲۰ سال) مورد استفاده قرار می گیرد. مواد تشکیل دهنده این پاک کننده از فولاد ضد زنگ یا مس، ایمن در نظر گرفته می شوند.

 توجه:

استفاده از آنها را در لوله های پلاستیکی که قدمت آن ها بیش از ۲۰ سال است. و در لوله های فلزی قدیمی یا لوله های هر سنی که از چدن یا گالوانیزه تشکیل می شوند خودداری کنید. زیرا می توانند توسط این مواد کدر یا خورد شوند، پاک کننده ها در حالی که سمیت کمتری نسبت به پاک کننده های اسیدی دارند (و معمولاً بی بو هستند)، می توانند پوست را بسوزانند یا در اثر تماس یا استنشاق چشم یا بینی را تحریک کنند، بنابراین از ماسک تنفسی، عینک ایمنی، لباس پوشاننده پوست و دستکش استفاده کنید.

پاک‌ کننده‌های اسیدی برای لوله بازکنی در خیابان پیروزی:

 این مواد که از اسید سولفوریک یا کلریدریک تشکیل می شوند ، به اندازه کافی قوی هستند به طوری که موهای سنگین، غذا، چربی، کف صابون یا گرفتگی‌های کاغذی را در ۱۵ دقیقه یا کمتر لوله بازکنی در پیروزی می کنند. 

پاک کننده های زهکش اسیدی عموماً برای لوله های پلاستیکی یا فلزی جدیدتر (مثلاً مس) در سینک، وان، دوش و سیفون توالت مورد استفاده قرار می گیرند.

 این نوع اسید ها را بر روی لوله های پلاستیکی یا فلزی قدیمی یا لوله های هر سنی که از آلومینیوم کروم، فولاد ضد زنگ یا فولاد گالوانیزه به وجود می آیند استفاده نکنید. زیرا می توانند در صورت استنشاق، پوست را بسوزانند و چشم ها و ریه ها را تحریک کنند. بنابراین استفاده از وسایل ایمنی – ماسک تنفسی، عینک ایمنی، لباس مناسب پوست و مقاوم در برابر مواد شیمیایی -ضروری است.

نکاتی برای استفاده از پاک کننده تخلیه

این دستورالعمل ها را برای استفاده ایمن و موثر از پاک کننده تخلیه استفاده کنید.

همیشه دستورالعمل ها ی روی محصول را بخوانید و دنبال کنید و به مقادیر مشخص و زمان های ماندگاری پایبند باشید. 

هرگز هیچ نوع پاک کننده زهکشی را بیش از حداکثر زمان ماندگاری داخل فاضلاب نگذارید.  پاک کننده های شیمیایی با حرارت کافی می توانند برای ذوب لوله ها یا شکست کاسه توالت های چینی در صورت زمان طولانی مخاطره آمیز باشند.

فقط در اتاق هایی با تهویه مناسب از پاک کننده های سوزاننده یا اسیدی استفاده کنید . برای افزایش گردش هوا، فن های هواکش و/یا پنجره ها را باز کنید.

لوله بازکنی در خیابان پیروزی

هنگام ریخت پاک کننده فاضلاب، همیشه بیرون از وان یا دوش بایستید.

با برداشت درب تخلیه، محلول تخلیه را تا حد امکان به آرامی و پیوست در فاضلاب مسدود بریزید.

اگر از پاک کننده سوز آور استفاده می کنید، آن را در معرض سطوح سنگ طبیعی اطراف زهکشی (مثلاً سینک گرانیتی)، قرار ندهید.

به همین دلیل، اجازه ندهید لوله بازکنی پیروزی های اسیدی با سطوح غیرمقاوم در برابر اسید (به عنوان مثال، کف دوش مرمری یا سینک استیل ضد زنگ) تماس بگیرند. برخی از پاک کننده های شیمیایی توصیه می کنند برای جلوگیری از تغییر رنگ یا آسیب، یک لایه نازک از ژله نفتی را در ناحیه سطوح فلزی اطراف زهکشی بمالید.

هرگز پاک کننده های فاضلاب را با سایر پاک کننده های خانگی یا تجاری مخلوط نکنید . واکنش شیمیایی حاصل می‌تواند گاز سمی یا انفجار ایجاد کند.

پاک کننده های باقیمانده را با آب در دمای توصیه شده در دستورالعمل های سازنده بشویید.

اینستاگرام