لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
لولع بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی ☎️ با فاکتور شبانه روزی منصف ترین

شماره لوله بازکنی پیروزی، 09101702050 درخواست اعزام لوله بازکن به صورت شبانه روزی در منطقه پیروزی. لوله بازکنی پیروزی کاملا تضمینی با ارائه فاکتور.

همچنین، این شرکت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به درخواست مشتریان پاسخگو است و همواره سعی دارد خدمات با کیفیت و قابل اعتماد را به مشتریان خود ارائه دهد.

خدمات نوین لوله شبانه روزی توسط نیروهای موتوری با دستگاه های پیشرفته با150 شعبه فعال در سراسر تهران آماده خدمت رسانی می باشد. با خیال راحت مشکل گرفتگی در لوله های آب و فاضلاب را به ما بسپارید.

برای اعزام فوری نیرو می توانید از طریق لینک لوله بازکنی نارمک در کم تر از 20 دقیقه از بهترین سرویسکارن، در منطقه نارمک بهره مند شوید.

مراحل رفع بوی بد فاضلاب در نوین لوله

1. شناسایی منبع بوی فاضلاب: در این مرحله باید منبع بوی فاضلاب شناسایی شود. این می تواند شکستگی لوله فاضلاب، لوله تخلیه آب در گردش، مخزن سپتیک یا هر نقطه دیگری که باعث ایجاد بو می شود باشد.

2. منبع را بازرسی و تعمیر کنید: پس از شناسایی منبع، باید آن را بازرسی کرده و هرگونه آسیب را تعمیر کنید. به عنوان مثال اگر لوله فاضلاب شکسته است آن را تعمیر یا تعویض کنید.

3. استفاده از محصولات شستشو: شستشوی محصولاتی مانند صابون و شامپو را می توان راه حلی موثر در از بین بردن بوها دانست. با استفاده از این محصولات، مقدار بسیار کمتری از باکتری های ایجاد کننده بو وجود دارد.

4. استفاده از محلول های ضد عفونی کننده: محلول های ضدعفونی کننده مانند کلر، پراکسید هیدروژن و اتانول را نیز می توان به عنوان محلولی برای رفع بو در نظر گرفت. با استفاده از این محلول ها باکتری های ایجاد کننده بو از بین می روند.

5. استفاده از فیلتر هوا: فیلترهای هوا را شاید بتوان راه حل دیگری در از بین بردن بوها دانست. با استفاده از فیلتر، باکتری های مولد بو و سایر ذرات جامد موجود در هوا تصفیه می شوند و بو کمتر قابل مشاهده می شود.

6. پیگیری و تحقیق: اگر این راه حل ها جواب نداد، باید به دنبال راه حل دیگری باشید. به طور کلی پیگیری و انجام تحقیقات صحیح منجر به یافتن راه حل مناسب برای رفع بو می شود.

از کجا بفهمیم چاه فاضلاب پر شده؟

1. بوی بد: اگر بوی بد و نامطبوعی در کنار چاه فاضلاب احساس شود احتمالاً چاه پر شده است.

2. سطح آب: اگر سطح آب داخل چاه به حدی برسد که به زمین نزدیک باشد، نشان دهنده پر بودن چاه است.

3. عدم جذب فضای خالی: اگر فضای خالی داخل چاه به میزان قابل توجهی کاهش یابد و هنگام حرکت در داخل چاه صدای توخالی شنیده شود، این نشان دهنده پر بودن چاه است.

4. تغییر رنگ آب: اگر چاه فاضلاب پر شود، رنگ آب داخل آن تغییر کرده و سفید یا خاکستری می شود.

5. استفاده از دستگاه اندازه گیری سطح آب: با استفاده از دستگاه اندازه گیری سطح آب می توانید سطح آب داخل چاه را اندازه گیری کنید و بررسی کنید که آیا چاه پر است یا خیر.

خدمات لوله بازکنی در پیروزی

 • تخلیه انواع چاه ریزشی، قدیمی، منحول، سپتیک و اگو
 • تخلیه با ماشین های 12000 لیتری و 8000 لیتری
 • لایروبی تمام چاه توسط مقنی های باتجربه
 • حفر چاه نو سراسر تهران
 • انتقال لوله از چاه به اگو شهری یا به چاه جدید، کول گذاری
 • تعویض زانویی و سیفون توالت و آشپزخانه
 • ضمانت کتبی در چند دقیقه با کمترین کنده کاری

مزیت انتخاب لوله بازکنی پیروزی

 • بازکردن لوله فاضلاب با دستگاه پمپ تراکم هوا
 • رفع گرفتگ لوله با دستگاه واتر جت بروز
 • دستگاه های سه نظام و دور فولی پرقدرت
 • دارای انواع چنگک ها و مشکل گشا
 • بازکردن لوله های سیمانی و سخت کاملا تضمینی.
 • رفع بودهی لوله با محلول های خاص دست ساز
 • رسوب زدایی انواع لوله ها با فنر های الماسه و …
 • نصب هواکش توالت تنظیم ارتفاع سیفون توالت 

لوله بازکنی در پیروزی

سرویسکارن مجرب _ خوش برخورد منطقه پیروزی

 وجود لوله بازکنی شرق تهران حرفه ای و ماهر با نفرات بالا شرایطی را فراهم کرده است تا فاصله تماس شما با نوین لوله و اعزام تیم با تجهیزات بروز در محل حداکثر نیم ساعت زمان لازم باشد.

در شرایطی که برای رفع انسداد فاضلاب نیاز به تیم های حرفه ای با ارائه خدمات در کم ترین زمان، اهمیت خود را نشان می دهد.

 • تمام پرسنل نوین لوله با مهارت بالا
 • دارای چندین نیروی مجرب موتوری
 • استفاده از تجهیزات حرفه ای برای خدمات مختلف
 • رفع تمام مشکلات فاضلاب سریع و در کمترین زمان

رفع گرفتگی با دستگاه برقی اتوماتیک

لوله بازکنی تهرانپارس از دیگر شعبات خدمات دهی در منطقه تهرانپارس است که برای سهولت در ارائه ی سرویس، در این منطقه فعالیت دارد.

لوله توالت فرنگی و ایرانی با توجه به نوع و جنس لوله فاضلاب از فنر مخصوص با سر فنر مناسب استفاده می شود. دور موتور دستگاه را تنظیم می کنیم تا به سیستم لوله  آسیب وارد نشود.

بازکردن لوله توالت فرنگی به دلیل پیچیدگی زانویی کمی حساس است. و نیاز به ابزارهای خاص و کمی تجربه دارد. لوله بازکن های این شرکت تجربه و ابزار کافی برای این نوع گرفتگی ها را دارند.

لوله بازکنی پیروزی با تجهیزات بروز

نوین لوله، برای هر یک از خدمات مختلف، تجهیزات و دستگاه های مجزایی دارد. ابزارآلات پرقدرت و استانداردی که بدون آسیب به لوله، مسیر گرفتگی را سریع برطرف می کنند.

برای مثال در فنر زنی لوله فاضلاب از فنرهای فولادی سرمته دار با طول های متناسب با تاسیسات لوله کشی استفاده می شود.

رفع نم، رطوبت و رسوب زدایی از لوله ها

نم و رطوبت و نشت یابی با دستگاه های کاملا استاندارد و جدید انجام  می گردد. که سرعت عمل در کار را، تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

برخی از منازل بدلیل نوسازی و تعمیرات، پس از مدتی ماسه هایی که زیر کاسه هستند به داخل فاضلاب رفته و لوله را مسدود می کنند. در این هنگام نیاز به نیروی با تجربه و دستگاه های بروز می باشد.

لوله های فاضلاب با استفاده ی مکرر به مرور زمان رسوب می بندند. برای رسوب زدایی کامل از لوله نیاز به سر فنر های رسوب تراش و دستگاه واتر جت می باشد.

لوله بازکنی پیروزی ، برچسب لوله بازکنی فوری 09196790069 خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه

 

هزینه نهایی لوله بازکنی پیروزی

قیمت سرویس لوله ها به چند عامل مهم بستگی دارد.

 • نوع گرفتگی، برای مثال قیمت فنرزنی توالت با توجه به کثیف کاری و سختی کار، نسبت به گرفتگی آشپزخانه یا حمام فرق می کند.
 • تعداد لوله ها، لوله های آشپز خانه از جاهای مختلف مانند پشت لوله ی لباس شویی و یا کف شور آشپزخانه دچار گرفتگی شوند. فنر زنی هر کدام از انها هزینه جداگانه دارد.
 • متراژ فنر مورد استفاده، باز کردن لوله های پارکینگ یا پشت بام نیاز به فنر های 30 متری یا 40 متری است. این نوع کار بر اساس متراژ فنر محاسبه می شود.
 • سختی و آسانی گرفتگی، در خانه های نوساز هنگام نصب سنگ توالت با بی توجهی لوله کش، سیمان و گچ داخل لوله را مسدود می کند. رفع گرفتگی این گونه لوله ها بسیار سخت و زمان بر است.
 • ابزار و دستگاه مورد استفاده، رفع گرفتگی هر لوله ای به ابزار و دستگاه متفاوت نیاز می باشد. لوله هایی که دستگاه فنر مشکل را حل نکند. نیاز به پمپ تراکم هوا یا ابزار های دیگر می باشد.

در هر صورت شرکت ما قبل از انجام هر گونه خدمات قیمت را به مشتری اعلام می کند و پس از توافق با رضایت مشتری انجام می دهد.

نحوه کار با ابزار رسوب تراش

اکثر ساختمان ها در لوله بازکنی پاسداران، قدیمی و کلنگی هستند و قدمت آپارتمان ها بی از 10 سال است. فاضلاب ها به مرور زمان طی استفاده های متعدد کهنه می شوند.

چربی و پسماند غذا در لوله ها نیز باعث گرفتگی مکرر می شود. هنگام تماس شما، با لوله بازکنی پیروزی سرویسکار مربوطه پس از تشخیص نوع گرفتگی با دستگاه مخصوص آن را باز می کند.

گرفتگی با چربی و مو با دستگاه های معمولی رفع می شود. اما برخی از فاضلاب های چدنی یا پلیکا با دستگاه مخصوص واتر جت رسوب تراشی می شوند. تا مجرای داخلی لوله را رسوب تراشی کند.

لوله بازکنی پیروزی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران 0910172050

رفع گرفتگی در لوله های چدن و قدیمی

برخی از لوله های چدن قدیمی، هنگام لوله کشی در قدیم به دلیل اینکه فنر وجود نداشت. سر زانویی آن پیچ می بستند. تا هنگام گرفتگی، پیچ را باز کند و تمام پسماند و آشغال را از داخل لوله پاک کند.

اما به مرور زمان به دلیل جنس چدنی لوله ها، پیچ ها در اثر جرم، رسوب و زنگ زدگی باز نمی شدند. امروزه نیز باز کردن آن ها غیر ممکن است. فنر زنی این لوله ها به دلیل گیر فنر در سر زانویی کمی دشوار است.

رفع گرفتگی لوله چدن با کمپرسور هوا

پمپ تراکم به گونه ای است که از یک مخزن و فشار سنج و یک پمپ تولید باد تشکیل می شود. هنگامی که دستگاه را به برق متصل می کنیم.

موتور آن شروع به تولید باد می کند و مخزن دستگاه را پر می کند. در سر مخزن یک شیر گاز تعبیه شده است . که همزمان با باز کردن آن پمپ با با فشار بالا به داخل لوله نفوذ می کند و تمام گرفتگی ها را باز می کند.

شرکت لوله بازکنی پیروزی شبانه روزی

✅ زیر نظر اتحادیه با قیمت مناسب تمیز و بهداشتی تضمینی
تخفیف ویژه برای افراد کم توان نیازمند دستگاه های بروز و پیشرفته
✅ فنرهای جداگانه برای توالت و حمام سرویسکاران باتجربه
انجام کار با ضمانت کتبی پمپ تراکم برای لوله های چدنی

کاربرد فنر سه نظام

در لوله هایی که پس از 10 سال استفاده دچار گرفتگی شدند، سرویسکار مجبور به استفاده از سه نظام و دستگاه تراش است.

سه نظام ها در لوله بازکنی مجیدیه، داخل دستگاه قرار دارد که تعداد آن ها 6 عدد است با فنر های مخصوصی می چرخند که قدرت آن 4 برابر فنر های معمولی است.

این ابزارها به دلیل قدرت بالا در رسوب زدایی لوله سابیده و مصرف می شود. که قیمت آن ها به صورت تکی محاسبه می شود.

لوله بازکنی پیروزی با سرفنر الماسه

سرفنر الماسه قدرت رسوب زدایی تمام قسمت داخلی فاضلاب را دارد. در مواقع گرفتگی لوله های چدنی همراه با رسوبات و زنگ زدگی، از این ابزار استفاده می شود.

الماسه سرفنری لوزیع شکل در قسمت نوک فنر تراش نصب می شود. با چرخش آن داخل لوله چدن تمام لجن ها و رسوبات سفت از بین می رود.

این سر فنر همچنین در مکان های متراژ بالا فاضلاب پارکینگ و پشت بام، منحول و اگوی شهری با دستگاه فرقونی قابل استفاده است.

سوالات پرتکرار مشتریان

آیا برای باز کردن توالت فرنگی حتما باید سنگ توالت را برداریم؟

کاسه های توالت فرنگی انواع مختلفی دارند بنابراین فنر زدن در بعضی از کاسه ها ممکن است به سنگ توالت آسیب بزند یا بشکند به همین دلیل بعضی از آن ها را مجبور هستند بردارند.

اگر فاضلاب طبقه اول ساختمان مسدود شد هزینه ی باز کردن آن برعهده ی کیست؟

این مورد باید توسط فرد لوله بازکن تشخیص داده شود که اگر گرفتگی از ناحیه لوله اصلی باشد هزینه آن بر عهده کل ساختمان و در غیر این صورت به عهده ی همان واحد اول می باشد.

قیمت بازکردن لوله با فنر و پمپ تراکم چقدر است؟

هزینه ی رفع گرفتگی فاضلاب با فنر معمولی 150 و اگر پمپ کمپرسور استفاده شود 450 هزار است.

البته تمامی هزینه های لوله بازکنی قبل از انجام به مشتری اعلام می شود و در صورت رضایت کار انجام خواهد شد.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)