لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی | فوری | قیمت منصف زیر نظر اتحادیه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی پیروزی زیر نظر نوین لوله تهران دارای ۲۵ سال سابقه کار در حوزه ی خدمات لوله بازکنی در پیروزی توانسته رضایت تمامی مشتریانش را جلب نماید. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی هزینه های این شرکت کاملا مناسب و طبق نرخ مصوبه می باشد.

همچنین شعبه دیگر ما در لوله بازکنی شرق تهران است شما می توانید با خیال راحت با شرکت ما تماس بگیرید.

خدمات نوین لوله شبانه روزی و در سراسر نقاط تهران ۱۵۰ شعبه فعال دارد. با خیال راحت مشکل گرفتگی لوله ا را به ما بسپارید.

آشنایی با لوله بازکنی پیروزی

 • رفع گرفتگی فاضلاب با دستگاه های بروز و پیشرفته
 • بازکردن انواع لوله های آشپزخانه، حمام ، سرویس بهداشتی و…
 • رفع انسداد لوله کف شور آشپزخانه، حمام، چاه توالت، پارکینگ، پشت بام، بالکن و غیره
 • خدمات کاملا تضمینی بدون کم ترین آسیب به لوله
 • تمیز و بهداشتی بدون کثیف کاری
 • ارائه خدمات در سریع ترین زمان با هزینه منصفانه
 • درآوردن تلفن و اشیا: مانند گوشی ،حلقه، سویچ و… با دستگاه مکش.
 • خدمات لوله بازکنی در پیروزی در سراسر نقاط تهران

دیگر خدمات لوله بازکنی در پیروزی

 
 • تخلیه انواع چاه سپتیک و اگو با ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری
 • لایروبی تمام چاه توسط مقنی های باتجربه و حفر چاه نو سراسر تهران
 • انتقال لوله از چاه به اگو شهری یا به چاه جدید. کول گذاری و….
 • تعویض زانویی و سیفون توالت و آشپزخانه
 • ضمانت کتبی در چند دقیقه با کمترین کنده کاری

مزیت انتخاب لوله بازکن در پیروزی

 • بازکردن لوله فاضلاب با دستگاه پمپ تراکم هوا
 • رفع گرفتگ لوله با دستگاه واتر جت بروز
 • دستگاه های سه نظام و دور فولی پرقدرت
 • دارای انواع چنگک ها و مشکل گشا
 • بازکردن لوله های سیمانی و سخت کاملا تضمینی.
 • رفع بودهی لوله با محلول های خاص دست ساز نوین لوله
 • رسوب زدایی انواع لوله ها با فنر های الماسه و …
 • نصب هواکش توالت تنظیم ارتفاع سیفون توالت 

لوله بازکنی در پیروزی

 

معرفی لوله بازکنی پیروزی

یکی از سوالات و دغدغه های شما همشهریان شبانه روزی بودن خدمات در پیروزی می باشد. باید این اطمینان خاطر را به شما دهیم که خیالتان راحت زیرا :

فرقی نمی کند که در چه ساعتی از شبانه روز به دنبال تیم های لوله بازکنی پیروزی هستید، در هر صورت می توانید شرکت ما را انتخاب کنید. تمامی شعب این مجموعه به صورت:

 • ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی
 • حتی روزهای تعطیلات رسمی
 • تمامی اعیاد و مناسبت ها
 • تمام روز های هفته حتی جمعه ها
 • ۱۵۰ شعبه فعال و با تجربه 
 • سراسر نقاط تهران آماده ارائه خدمات می باشیم.

لوله بازکنی پیروزی

وجود لوله بازکن حرفه ای و ماهر با نفرات بالا شرایطی را فراهم کرده است تا فاصله تماس شما با نوین لوله و اعزام تیم با تجهیزات بروز در محل حداکثر نیم ساعت زمان لازم باشد.

در شرایطی که برای رفع انسداد فاضلاب نیاز به تیم های حرفه ای با ارائه خدمات در کم ترین زمان، اهمیت خود را نشان می دهد.

 • همچنین لازم به ذکر است که
 • تمام پرسنل نوین لوله با مهارت بالا
 • دارای چندین نیروی مجرب موتوری
 • از تجربه بالایی برخوردار بوده
 • هم چنین از تجهیزات حرفه ای برای خدمات مختلف لوله بازکنی در پیروزی استفاده می کنند.

به همین خاطر است که تمام مشکلات موجود در فاضلاب را سریع و در کمترین زمان برطرف می کنند.

لوله بازکنی در پیروزی

برای لوله توالت فرنگی و ایرانی با توجه به نوع و جنس لوله فاضلاب از فنر مخصوص با سر فنر مناسب استفاده می شود.

دور موتور دستگاه را تنظیم می کنیم. تا به سیستم لوله  آسیب وارد نشود.

بازکردن لوله توالت فرنگی به دلیل پیچیدگی زانویی کمی حساس است. و نیاز به ابزارهای خاص و کمی تجربه دارد. لوله بازکن های این شرکت تجربه و ابزار کافی برای این نوع گرفتگی ها را دارند.

لوله بازکنی پیروزی با تجهیزات بروز

تیم نوین لوله، برای هر یک از این خدمات مختلف، تجهیزات و دستگاه های مجزایی دارد. ابزارآلات بروز و استانداردی که بدون آسیب به لوله پرقدرت و سریع گرفتگی را برطرف می کنند.

به عنوان مثال، برای فنر زنی لوله فاضلاب در پیروزی از فنرهای فولادی سرمته دار با طول های متناسب با تاسیسات  استفاده می شود.

نم و رطوبت و نشت یابی با دستگاه های کاملا استاندارد و جدید انجام  می گردد. که سرعت عمل در کار را، تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

برخی از منازل منطقه پیروزی بدلیل نوساز بودن، پس از مدتی ماسه هایی که زیر کاسه هستند به داخل فاضلاب رفته و لوله را مسدود می کنند.

در این هنگام نیاز به نیروی با تجربه و دستگاه های بروز می باشد.لوله های فاضلاب با استفاده ی مکرر به مرور زمان رسوب می بندند. برای رسوب زدایی کامل از لوله نیاز به سر فنر های رسوب تراش و دستگاه واتر جت می باشد.

لوله بازکنی تهران ، لوله بازکنی در پیروزی، برچسب لوله بازکنی فوری 09196790069

 

هزینه لوله بازکنی پیروزی

قیمت بازکردن لوله های فاضلاب به چند عامل مهم بستگی دارد:

 • نوع گرفتگی : برای مثال قیمت فنر زدن توالت با توجه به کثیف کاری و سختی کار، نسبت به گرفتگی  آشپزخانه یا حمام فرق می کند.
 • تعداد لوله ها : لوله های آشپز خانه از جاهای مختلف مانند پشت لوله ی لباس شویی و یا کف شور آشپزخانه دچار گرفتگی شوند. فنر زنی هر کدام از انها هزینه جداگانه دارد.
 • متراژ فنر مورد استفاده: باز کردن لوله های پارکینگ یا پشت بام در لوله بازکنی پیروزی نیاز به فنر های ۳۰ متری یا ۴۰ متری است. این نوع کار بر اساس متراژ فنر محاسبه می شود.
 • سختی و آسانی گرفتگی: در خانه های نوساز هنگام کار گذاشتن سنگ توالت با بی توجهی لوله کش، سیمان و گچ داخل لوله رفته، آن را مسدود می کند. رفع گرفتگی این گونه لوله ها بسیار سخت و زمان بر است.
 • ابزار و دستگاه مورد استفاده : رفع گرفتگی هر لوله ای به ابزار و دستگاه های متفاوت نیاز می باشد. لوله هایی که دستگاه فنر مشکل را حل نکند نیاز به پمپ تراکم هوا یا ابزار های دیگر می باشد.
 • در هر صورت شرکت لوله بازکنی در پیروزی قبل از انجام هر گونه خدمات قیمت را به مشتری اعلام می کند و پس از توافق با رضایت مشتری انجام می دهد.

لوله بازکنی پیروزی با رسوب تراش

برای رفع گیر فاضلاب دستگاه ها و ابزار های بسیار متعددی وجود دارد که ما در این مقاله به معرفی همه ی آن ها می پردازیم:

دستگاه رسوب تراش : اکثر ساختمان های پیروزی قدیمی و کلنگی هستند و قدمت آپارتمان ها بی از ۱۰ سال می باشد. فاضلاب ها به مرور زمان طی استفاده های متعدد کهنه و فرسود می شوند.

چربی و پسماند غذا در لوله ها نیز باعث گرفتگی مکرر می شود. هنگام تماس شما، با لوله بازکنی در پیروزی سرویسکار مربوطه به محل می آید و پس از تشخیص نوع گرفتگی با دستگاه  مخصوص آن را باز می کند.

لوله هایی که در اثر چربی و پسماند مو و … با دستگاه های معمولی گرفتگی آن رفع می شود. اما برخی از فاضلاب های چدنی یا پلیکا با دستگاه مخصوص واتر جت رسوب تراش انجام می شود. تا مجرای داخلی لوله را رسوب تراشی می کند .

لوله بازکنی در خیابان پیروزی

لوله بازکنی پیروزی با کمپرسور هوا

برخی از لوله های چدنی قدیمی، هنگام لوله کشی در قدیم به دلیل اینکه فنر وجود نداشت سر زانویی آن پیچ می بستند . تا در هنگام گرفتگی، پیچ را باز کنند و تمام پسماند و آشغال را از داخل لوله پاک کنند.

اما به مرور زمان به دلیل جنس چدنی لوله ها، پیچ ها در اثر جرم، رسوب و زنگ زدگی باز نمی شدند، امروزه نیز باز کردن آن ها ناممکن است.

فنر زد این لوله ها سخت است. زیرا که فنر در سر زانویی این لوله ها گیر می کند

امروزه دستگاه هایی پدید آمده اند .برای این نوع گرفتگی ها ما از دستگاهی به نام پمپ تراکم استفاده می کنیم.

پمپ تراکم به گونه ای است که از یک مخزن و فشار سنج و یک پمپ تولید باد تشکیل می شود. هنگامی که دستگاه را به برق متصل می کنیم.

موتور آن شروع به تولید باد می کند و مخزن دستگاه را پر می کند. در سر مخزن یک شیر گاز تعبیه شده است . که همزمان با باز کردن آن پمپ با با فشار بالا به داخل لوله نفوذ می کند و تمام گرفتگی ها را باز می کند.

محلول های لوله بازکنی در پیروزی

برای لوله ها معمولا از دستگاه ها و فنر ها استفاده می شود. اگر این روش‌ها ناموفق باشد

محلول های شیمیایی یا آنزیمی در رفع گرفتگی های جزئی موثر می باشند. محلول های شیمیایی ، فرمول ها و کاربردهای متفاوتی دارند. و برخی نیز خطراناک هستند.

ما بهترین محلو های لوله بازکنی پیروزی را برای لوله هایی که به کندی تخلیه می شوند . و ممکن است با آن مواجه شوید معرفی می کنیم.

اینستاگرام

چقدر زمان می برد تا سرویسکار لوله بازکنی پیروزی به محل برسد؟

بعد از تماس شما با شرکت ما سرویسکاران فعال در منطقه پیروزی آماده ی خدمات رسانی هستند. آدرس دریافتی را به نزدیگترین فرد به منزل شما می دهیم بعد از چند دقیقه به محل می رسد.اگر در هنگام شب نیز تماس بگیرید فرقی نمی کند چون هرزمان ممکن است که لوله فاضلاب مسدود شود و هرچه سریعتر باید رفع شود.

بعد از اینکه سرویسکار لوله بازکنی پیروزی به ادرس شما اعزام شد، قبل از انجام هر کار ابتدا تشخیص می دهد که دلیل انسداد لوله چیست و چه نوع ابزاری می خواهد. این کار را با یک فنر ساده شروع می کند.

وب سایت نوین لوله جایگزین برچسب و تراکت ها در پیروزی

احتمالا شما نیز از تراکت و برچسب های موجود بر روی درو دیوار منزلتان شاکی و ناراحت هستید. در مواقع صبح که از خانه خارج می شوید شاهد بیشتر شدن آن ها نیز هستید که شبانه به دور از دید شما برچسب ها را می چسبانند. این مورد برای کارگران شهرداری در پیروزی نیز سخت است زیرا که هرروز باید آن ها را پاک کنند. تراکت ها نمای خانه و شهر را خراب می کنند.

ما برای راه حل دائمی این کار با ایجاد وب سایت آنلاین لوله بازکنی پیروزی رضایت اکثر مشتریان را جلب کردیم و بازخوردهای مثبتی از ان گرفتیم. طوری که هزینه هایی که برای تولید برچسب و تراکت و پخش آن ها توسط کارگران پرداخت می شد صرف یک وب سایت آنلاین می شود.

با این کار دیگر نیاز نیست کارگران ما به هنگام شب با هزار دلهره و ترس از شهرداری و صاحب خانه ها تراکت پخش کنند و علاوه بر این کوچه ها تمیز می مانند و هزینه های اضافی برای تمیز کردن دیوار ها و خودمان نیز صرف نمی شود.

فنر سه نظام چیست؟

هنگامی که شما با یکی از افراد لوله بازکنی در پیروزی تماس میگیرید و پس از اعزام به منزل شما فنر مخصوص برای باز کردن فاضلاب را می زنند و گرفتگی حل می شود. اما در ۳۰% گرفتگی ها این مشکل رخ می دهد که نیاز به استفاده از دستگاه دیگر یا ابزار مصرفی استفاده شود که نام آن سه نظام است.

لوله هایی هستند که در طی ۱۰یا ۲۰ سال با مشکل گرفتگی مواجه نشدند و رسوبات و لجن قسمت داخلی ان ها را فراگرفته است. این مشکل با فنر ها و دستگاه های معمولی حل نمی شود و سرویسکار مجبور به استفاده از سه نظام و دستگاه تراش است. سه نظام ها داخل دستگاه لوله بازکنی پیروزی قرار می گیرند و تعداد آن ها ۶ عدد است. با فنر های مخصوصی می چرخند که قدرت آن ۴ برابر فنر های معمولی می باشد. این ابزارها به دلیل داشتن قدرت بالا برای رسوب زدایی لوله ساویده و مصرف می شود که قیمت آن ها به صورت تکی محاسبه می شود.

لوله بازکنی پیروزی با سرفنر الماسه

برای رفع انسداد برخی از لوله ها از این ابزار استفاده می شود. سرفنر الماسه قدرت رسوب زدایی تمام قسمت داخلی فاضلاب را دارد. هنگامی که سرویسکار با گرفتگی لوله های چدنی که همراه با رسوبات و زنگ زدگی هستند از این ابزار استفاده می کند. الماسه سرفنریست که نوک فنر تراش نصب می شود و لوزی شرکت است. با چرخش آن داخل لوله چدن تمام لجن ها و رسوبات سفت از بین می رود.

این سر فنر همچنین در مکان های متراژ بالا فاضلاب پارکینگ و پشت بام، منحول و اگوی شهری با دستگاه فرقونی قابل استفاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.