لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
لولع بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی ☎️ارزان سریع

شرکت لوله بازکنی پیروزی زیر نظر نوین لوله تهران دارای 25 سال سابقه، سرویسکاران ماهر، خدمات با کیفیت و تضمینی توانسته رضایت تمامی مشتریانش را جلب نماید. همچنین هزینه های این شرکت زیر نظر اتحادیه، کاملا مناسب و طبق نرخ مصوبه می باشد.

خدمات نوین لوله شبانه روزی توسط نیروهای موتوری با دستگاه های پیشرفته با150 شعبه فعال در سراسر تهران آماده خدمت رسانی می باشد. با خیال راحت مشکل گرفتگی در لوله های آب و فاضلاب را به ما بسپارید.

برای اعزام فوری نیرو می توانید از طریق لینک لوله بازکنی نارمک در کم تر از 20 دقیقه از بهترین سرویسکارن نوین لوله بهره مند شوید.

برای اطمینان از خدمات زیر نظر اتحادیه شعبه لوله بازکنی شرق تهران است. که شما می توانید با خیال راحت با شرکت ما تماس بگیرید.

معرفی معتبر ترین لوله بازکنی پیروزی

یکی از سوالات و دغدغه های شما همشهریان ارائه خدمات شبانه روزی می باشد.این اطمینان خاطر را به شما دهیم. فرقی نمی کند که در چه ساعتی از شبانه روز به دنبال سرویس لوله بازکنی پیروزی هستید. در هر زمانی آناده خدمت می باشیم. تمامی شعب این مجموعه به صورت:

 • 24 ساعته و بدون تعطیلی
 • حتی روزهای تعطیلات رسمی
 • تمامی اعیاد و مناسبت ها
 • تمام روز های هفته حتی جمعه ها
 • با 150 شعبه فعال و با تجربه 
 • سراسر نقاط تهران آماده ارائه خدمات می باشد

برای دریافت کد تخفیف ویژه مشتریان لوله بازکنی تهرانپارس کلیک کنید.

مراحل کار لوله بازکنی پیروزی

 • رفع گرفتگی فاضلاب با دستگاه های بروز و پیشرفته
 • انواع سرویس لوله های آشپزخانه، حمام ، سرویس بهداشتی و…
 • رفع انسداد کف شور ها : آشپزخانه، حمام، چاه توالت، پارکینگ، پشت بام، بالکن
 • استفاده از فنرهای جداگانه در جمام و توالت
 • خدمات 100% تضمینی بدون کم ترین آسیب به لوله
 • تمیز و بهداشتی بدون کثیف کاری
 • ارائه خدمات در سریع ترین زمان با هزینه منصفانه
 • درآوردن اشیا ( گوشی، حلقه، سویچ و…) با دستگاه مکش

دیگر خدمات لوله بازکنی در پیروزی

 • تخلیه انواع چاه ریزشی، قدیمی، منحول، سپتیک و اگو
 • تخلیه با ماشین های 12000 لیتری و 8000 لیتری
 • لایروبی تمام چاه توسط مقنی های باتجربه
 • حفر چاه نو سراسر تهران
 • انتقال لوله از چاه به اگو شهری یا به چاه جدید، کول گذاری
 • تعویض زانویی و سیفون توالت و آشپزخانه
 • ضمانت کتبی در چند دقیقه با کمترین کنده کاری

مزیت انتخاب نوین لوله

 • بازکردن لوله فاضلاب با دستگاه پمپ تراکم هوا
 • رفع گرفتگ لوله با دستگاه واتر جت بروز
 • دستگاه های سه نظام و دور فولی پرقدرت
 • دارای انواع چنگک ها و مشکل گشا
 • بازکردن لوله های سیمانی و سخت کاملا تضمینی.
 • رفع بودهی لوله با محلول های خاص دست ساز نوین لوله
 • رسوب زدایی انواع لوله ها با فنر های الماسه و …
 • نصب هواکش توالت تنظیم ارتفاع سیفون توالت 

لوله بازکنی در پیروزی

سرویسکارن مجرب _ خوش برخورد منطقه پیروزی

وجود لوله بازکن حرفه ای و ماهر با نفرات بالا شرایطی را فراهم کرده است تا فاصله تماس شما با نوین لوله و اعزام تیم با تجهیزات بروز در محل حداکثر نیم ساعت زمان لازم باشد.

در شرایطی که برای رفع انسداد فاضلاب نیاز به تیم های حرفه ای با ارائه خدمات در کم ترین زمان، اهمیت خود را نشان می دهد.

 • تمام پرسنل نوین لوله با مهارت بالا
 • دارای چندین نیروی مجرب موتوری
 • استفاده از تجهیزات حرفه ای برای خدمات مختلف
 • رفع تمام مشکلات فاضلاب سریع و در کمترین زمان

رفع گرفتگی با دستگاه برقی اتوماتیک

برای لوله توالت فرنگی و ایرانی با توجه به نوع و جنس لوله فاضلاب از فنر مخصوص با سر فنر مناسب استفاده می شود.دور موتور دستگاه را تنظیم می کنیم. تا به سیستم لوله  آسیب وارد نشود.

بازکردن لوله توالت فرنگی به دلیل پیچیدگی زانویی کمی حساس است. و نیاز به ابزارهای خاص و کمی تجربه دارد. لوله بازکن های این شرکت تجربه و ابزار کافی برای این نوع گرفتگی ها را دارند.

لوله بازکنی پیروزی با تجهیزات بروز

نوین لوله، برای هر یک از خدمات مختلف، تجهیزات و دستگاه های مجزایی دارد. ابزارآلات پرقدرت و استانداردی که بدون آسیب به لوله، مسیر گرفتگی را سریع برطرف می کنند.

ببرای مثال در فنر زنی لوله فاضلاب از فنرهای فولادی سرمته دار با طول های متناسب با تاسیسات لوله کشی استفاده می شود.

رفع نم، رطوبت و رسوب زدایی از لوله ها

نم و رطوبت و نشت یابی با دستگاه های کاملا استاندارد و جدید انجام  می گردد. که سرعت عمل در کار را، تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

برخی از منازل بدلیل نوسازی و تعمیرات، پس از مدتی ماسه هایی که زیر کاسه هستند به داخل فاضلاب رفته و لوله را مسدود می کنند. در این هنگام نیاز به نیروی با تجربه و دستگاه های بروز می باشد. لوله های فاضلاب با استفاده ی مکرر به مرور زمان رسوب می بندند. برای رسوب زدایی کامل از لوله نیاز به سر فنر های رسوب تراش و دستگاه واتر جت می باشد.

لوله بازکنی پیروزی ، برچسب لوله بازکنی فوری 09196790069 خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه

 

هزینه نهایی لوله بازکنی پیروزی

قیمت سرویس لوله ها به چند عامل مهم بستگی دارد.

 • نوع گرفتگی : برای مثال قیمت فنرزنی توالت با توجه به کثیف کاری و سختی کار، نسبت به گرفتگی آشپزخانه یا حمام فرق می کند.
 • تعداد لوله ها : لوله های آشپز خانه از جاهای مختلف مانند پشت لوله ی لباس شویی و یا کف شور آشپزخانه دچار گرفتگی شوند. فنر زنی هر کدام از انها هزینه جداگانه دارد.
 • متراژ فنر مورد استفاده: باز کردن لوله های پارکینگ یا پشت بام نیاز به فنر های 30 متری یا 40 متری است. این نوع کار بر اساس متراژ فنر محاسبه می شود.
 • سختی و آسانی گرفتگی: در خانه های نوساز هنگام نصب سنگ توالت با بی توجهی لوله کش، سیمان و گچ داخل لوله را مسدود می کند. رفع گرفتگی این گونه لوله ها بسیار سخت و زمان بر است.
 • ابزار و دستگاه مورد استفاده : رفع گرفتگی هر لوله ای به ابزار و دستگاه متفاوت نیاز می باشد. لوله هایی که دستگاه فنر مشکل را حل نکند. نیاز به پمپ تراکم هوا یا ابزار های دیگر می باشد.

در هر صورت شرکت ما قبل از انجام هر گونه خدمات قیمت را به مشتری اعلام می کند و پس از توافق با رضایت مشتری انجام می دهد.

نحوه کار با ابزار رسوب تراش

دستگاه رسوب تراش : اکثر ساختمان های پیروزی قدیمی و کلنگی هستند و قدمت آپارتمان ها بی از 10 سال می باشد. فاضلاب ها به مرور زمان طی استفاده های متعدد کهنه و فرسود می شوند.

چربی و پسماند غذا در لوله ها نیز باعث گرفتگی مکرر می شود. هنگام تماس شما، با لوله بازکنی پیروزی سرویسکار مربوطه به محل می آید و پس از تشخیص نوع گرفتگی با دستگاه مخصوص آن را باز می کند.

گرفتگی با چربی و مو با دستگاه های معمولی رفع می شود. اما برخی از فاضلاب های چدنی یا پلیکا با دستگاه مخصوص واتر جت رسوب تراشی می شوند. تا مجرای داخلی لوله را رسوب تراشی کند .

لوله بازکنی پیروزی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران 0910172050

رفع گرفتگی در لوله های چدن و قدیمی

برخی از لوله های چدن قدیمی، هنگام لوله کشی در قدیم به دلیل اینکه فنر وجود نداشت. سر زانویی آن پیچ می بستند. تا هنگام گرفتگی، پیچ را باز کرده و تمام پسماند و آشغال را از داخل لوله پاک کنند.

اما به مرور زمان به دلیل جنس چدنی لوله ها، پیچ ها در اثر جرم، رسوب و زنگ زدگی باز نمی شدند. امروزه نیز باز کردن آن ها ناممکن است. فنر زنی این لوله ها به دلیل گیر فنر در سر زانویی کمی دشوار است.

رفع گرفتگی لوله چدن با کمپرسور هوا

برای این نوع گرفتگی ها ما از دستگاهی به نام پمپ تراکم استفاده می کنیم.

پمپ تراکم به گونه ای است که از یک مخزن و فشار سنج و یک پمپ تولید باد تشکیل می شود. هنگامی که دستگاه را به برق متصل می کنیم.

موتور آن شروع به تولید باد می کند و مخزن دستگاه را پر می کند. در سر مخزن یک شیر گاز تعبیه شده است . که همزمان با باز کردن آن پمپ با با فشار بالا به داخل لوله نفوذ می کند و تمام گرفتگی ها را باز می کند.

محلول های شیمیایی در چه مواردی کاربرد دارد ؟

برای رفع گیر لوله ها معمولا از دستگاه ها و فنر ها استفاده می شود.

محلول های شیمیایی یا آنزیمی در رفع گرفتگی های جزئی موثر می باشند. محلول های شیمیایی ، فرمول ها و کاربردهای متفاوتی دارند. و برخی نیز خطراناک هستند. برای آشنایی بیشتر به صفحه ی اینستاگرام نوین لوله بپیوندید.

شرکت لوله بازکنی پیروزی شبانه روزی

✅ زیر نظر اتحادیه با قیمت مناسب تمیز و بهداشتی تضمینی
تخفیف ویژه برای افراد کم توان نیازمند دستگاه های بروز و پیشرفته
✅ فنرهای جداگانه برای توالت و حمام سرویسکاران باتجربه
انجام کار با ضمانت کتبی پمپ تراکم برای لوله های چدنی

زمان اعزام سرویسکار لوله بازکنی پیروزی

شعبات فعال در منطقه پیروزی آماده ی خدمات رسانی هستند. با تماس و اعلام مشکل از جانب شما، آدرس دریافتی ثبت شده و در دسترس نزدیکترین سرویسکار قرار می گیرد. بعد از چند دقیقه نیروی موتوری در محل حاضر می شود. اگر هنگام شب نیز با مشکل لوله فاضلاب مواجه شدید، هرچه سریعتر باید رفع شود.

قبل از انجام هر کار سرویسکار علت مشکل فاضلاب را بررسی می کند. و از ابزاری متناسب با نوع لوله و نوع گرفتگی به کار می گیرد.

کاربرد فنر سه نظام

هنگامی که شما با لوله بازکنی پیروزی تماس بگیرید. سرویسکار با فنر گرفتگی را برطرف می کند. اما در 30% گرفتگی ها نیاز به استفاده از دستگاه دیگر یا ابزار مصرفی سه نظام استفاده می شود.

لوله هایی که طی 10یا 20 سال با مشکل گرفتگی مواجه نشدند و رسوب و لجن قسمت داخلی آن ها را فراگرفته است. با فنر و دستگاه معمولی حل نمی شوند. سرویسکار ملزم به استفاده از سه نظام و دستگاه تراش است. سه نظام ها داخل دستگاه قرار گرفته که تعداد آن ها 6 عدد است. با فنر های مخصوصی می چرخند. که قدرت آن 4 برابر فنر های معمولی می باشد. این ابزارها به دلیل قدرت بالا در رسوب زدایی لوله سابیده و مصرف می شود. که قیمت آن ها به صورت تکی محاسبه می شود.

لوله بازکنی پیروزی با سرفنر الماسه

برای رفع انسداد برخی از لوله ها از این ابزار استفاده می شود. سرفنر الماسه قدرت رسوب زدایی تمام قسمت داخلی فاضلاب را دارد. هنگامی که سرویسکار با گرفتگی_لوله های چدنی که همراه با رسوبات و زنگ زدگی هستند از این ابزار استفاده می کند.

الماسه سرفنری لوزی شکل در قسمت نوک فنر تراش نصب می شود. با چرخش آن داخل لوله چدن تمام لجن ها و رسوبات سفت از بین می رود. این سر فنر همچنین در مکان های متراژ بالا فاضلاب پارکینگ و پشت بام، منحول و اگوی شهری با دستگاه فرقونی قابل استفاده است.

سوالات پرتکرار مشتریان

آیا برای باز کردن توالت فرنگی حتما باید سنگ توالت را برداریم؟

کاسه های توالت فرنگی انواع مختلفی دارند بنابراین فنر زدن در بعضی از کاسه ها ممکن است به سنگ توالت آسیب بزند یا بشکند به همین دلیل بعضی از آن ها را مجبور هستند بردارند.

اگر فاضلاب طبقه اول ساختمان مسدود شد هزینه ی باز کردن آن برعهده ی کیست؟

این مورد باید توسط فرد لوله بازکن تشخیص داده شود که اگر گرفتگی از ناحیه لوله اصلی باشد هزینه آن بر عهده کل ساختمان و در غیر این صورت به عهده ی همان واحد اول می باشد.

قیمت بازکردن لوله با فنر و پمپ تراکم چقدر است؟

هزینه ی رفع گرفتگی فاضلاب با فنر معمولی 150 و اگر پمپ کمپرسور استفاده شود 450 هزار است. البته تمامی هزینه های لوله بازکنی قبل از انجام به مشتری اعلام می شود و در صورت رضایت کار انجام خواهد شد.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)