رفع بوی بد فاضلاب با روش قطعی و تضمینی مهم ترین علت بوی فاضلاب

یکی از مواردی که در داخل خانه ناخوشایند است بوی بد فاضلاب است که نشان دهنده نشت سولفید هیدروژن سمی یا گاز فاضلاب به داخل خانه است.

بوی فاضلاب که ناشی از گاز سولفید هیدروژن است هنگام تجزیه مواد آلی تولید می شود. گاز سولفید هیدروژن در سطوح بسیار کم بویی شبیه تخم مرغ گندیده دارد.

فهرست مطالب

شماره تماس رفع بوی بد فاضلاب 09101702050

بوی بد فاضلاب اگر دائمی باشد می تواند آشپزخانه، توالت، حمام یا هر جای دیگر ساختمان را کند. حتی باعث آلودگی محیط زیست شود. با ما همراه باشید تا از بوی بد چاه فاضلاب برای همیشه خلاص شوید.

علت بوی فاضلاب آشپزخانه و سینک ظرفشویی

رفع بوی فاضلاب با دستگاه های مخصوص لوله بازکنی و کارشناسان ماهر انجام می شود. سرویسکاران ابتدا باید محل انتشار را تشخیص دهند. سپس با ترکیب چند ماده و فنر های رسوب تراشی منشا بو را از بین ببرند. رفع بوی بد چاه فاضلاب کاملا  بهداشتی و بدون تخریب انجام می شود. کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید.

خدمات رفع بوی فاضلاب

✅ پاسخگویی✅ همه روزه
زمان خدمات کم تر از نیم ساعت
✅ نحوه ضمانت✅ پشتیبانی چند ماهه
نحوه کار بهداشتی و بدون تخریب

رفع بوی فاضلاب در تمام نقاط تهران توسط سرویس کاران فعال در سطح شهر که دارای تجربه فراوان و ابزار های بروز هستند انجام می شود. در صورت مواجه با بوی فاضلاب سریعا به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید. تا در کوتاه ترین زمان نیروی حرفه ای اعزام شود.

رفع بوی بد فاضلاب با چند روش ساده 

با رسیدن فصل گرما مشکلاتی همچون انتشار بوی بد فاضلاب از لوله های ساخمان رخ می دهد که اذیت کننده است. لوله بازکنی تهران با متخصصین با تجربه در این زمینه قصد دارد چند روش برای قطع دائمی بوی فاضلاب ارائه دهد. در ابتدا باید به سراغ منشاء بوی بد فاضلاب برویم تا بدانیم علت انتشار بوی بد از کجاست.

 دلایل بوی بد فاضلاب در خانه

 •  لوله کشی نادرست

در ساختمان های قدیمی معمولا لوله های فاضلاب سینک آشپزخانه با کفشوی تراس و ماشین لباسشویی در یک خط قرار دارند. در کل از یک لوله فاضلاب برای استفاده تمام این موارد استفاده می کنند و این لوله ها به یکدیگر متصل هستند. این مشکل باعث میشود تا پسماند غذایی و پرز لباس در لوله جمع شود و بوی بدی از خود منتشر کند.

 • عدم استفاده از سیفون

لوله کشی خانه حتما باید توسط استاد مجرب انجام شود. برخی از این افراد به جای اتصال سیفون به لوله ها، از زانویی 90 درجه استفاده میکنند. کاربرد سیفون این است که آب را درون خود نگه میدارد و اجازه نمی دهد تا بوی بد فاضلاب یا حشرات موزی به داخل خانه سرایت کنند. این کار در ادامه باعث میشود تا بوی فاضلاب به مشام برسد.

 • عدم استفاده از ونت و فن مناسب

فن مناسب در سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین مواردی است که در جلوگیری از بوی بد فاضلاب تاثیر میگذارد. این فن دارای لوله فاضلاب جداگانه است که از پارکینگ به بالای پشت بام متصل است و از پشت بام 1.50 متر فاصله دارد. هود آشپزخانه و فن سرویس بهداشتی در طبقات به این لوله وصل میشود، در انتهای لوله فاضلاب زانویی برعکس و به طرف پایین نصب میشود تا بوی فاضلاب را به پشت بام بکشد.

 •  رسوبات لوله فاضلاب

درون لوله های فاضلاب بر اثر استفاده در طول مدت رسوب می بندد. این رسوبات توسط چربی آشپزخانه، فضولات باقی مانده، پشماند غذایی، تفاله چایی، موی زائد و شن و ماسه در لوله تشکیل می شود. شما باید به صورت دوره ای لوله ها را توسط فنر زن یا لوله بازکن متخصص رسوب تراشی کنید تا دچار این مشکل نشوید

 • شیب نامناسب لوله فاضلاب

برخی از ساختمان ها متراژ بالایی دارند و لوله کشی آشپزخانه به صورت افقی از انتهای خانه به رایزر اصلی که در ورودی ساختمان است متصل میشود. در این میان باید از شیب مناسب استفاده شود تا پسماند غذایی و آشغال در کف لوله باقی نماند. متسفانه برخی افراد بدون توجه به این مورد شییب کافی به لوله نمی دهند و این مورد در آینده باعث گرفتگی مسیر لوله یا بوی بد فاضلاب میشود.

 •  پر شدن چاه فاضلاب

یکی از دلایل مهم بوی بد فاضلاب ممکن است بر اثر پر شدن چاه فاضلاب باشد. در برخی موارد بوی بد فاضلاب از طبقات پایین شروع میشود و در طبقات بالایی کمتر است. چاه فاضلاب زمانی که نزدیک پر شدن باشد بوی بد فاضلاب را به لوله ها می دهد. 

گاز فاضلاب خانگی چیست؟ چه خطراتی دارد؟

گاز فاضلاب خانگی چیست و چه خطراتی دارد ؟

گاز فاضلاب مخلوط پیچیده ای از گازها و ترکیبات مختلف است. که برخی از آنها برای انسان سمی هستند. اجزای مهم گاز فاضلاب شامل موارد زیر است.

 • سولفید هیدروژن
 • دی اکسید کربن
 • آمونیاک
 • متان

گازهای فاضلاب در مقادیر و غلظت کم خطرناک نیست، این ترکیبات در غلظت های بالاتر  سمی و آسیب زا هستند. سولفید هیدروژن گاز اولیه در گازهای فاضلاب است. ماده موجود در سولفید هیدروژن برای سیستم های اکسیژن بدن سمی است.

مقادیر بالای این ترکیبات خطرناک باعث علائم نامطلوب، آسیب اندام یا حتی مرگ می شود. آمونیاک اغلب در تمیز کردن مواد شیمیایی مانند (ویندکس) Windex استفاده می شود. آمونیاک در غلظت بالا برای انسان سمی است حتی باعث تحریک چشم، بینی و گلو می شود.

رفع بوی بد فاضلاب از توالت، حمام و آشپزخانه با راه حل فوری و تضمینی

رفع سریع بوی بد فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت فرنگی و روشویی 09101702050

برای از بین بردن بوی بد فاضلاب از توالت (دستشویی)، آشپزخانه و حمام فقط 1 فنجان جوش شیرین را با 1 فنجان سرکه سفید در فاضلاب بریزید. 30 دقیقه زمان دهید تا عمل کند سپس لوله را با آب سرد بشویید.

این کار را یک بار در هفته انجام دهید تا از بوی بد فاضلاب روشویی و دستشویی جلوگیری کنید. همچنین به طور مرتب آب داخل لوله ها بریزید تا شتر گلو (زانویی) خشک نشود.

در اینجا دلایل اصلی بوی خانه به طور جداگانه توضیح داده شده است. پس بررسی و درک دلایل اصلی در صورت وجود گرفتگی در لوله، با روش هایی آن را برطرف کنید. در غیر این صورت با شرکت مناسب تماس بگیرید.

شعبه لوله بازکنی سهروردی از خدمات این مجموعه

علت بوی بد فاضلاب در خانه چیست؟

گازهای سپتیک: فاضلاب چاه دائماً توسط باکتری های موجود تجزیه می شود و این امر باعث تولید گازهایی به نام متان، آمونیاک می شود که به آنها «سپتیک» می گویند. این گازها در سطوح پایین باعث ایجاد بوی فاضلاب می شوند که گاهی اوقات بوی  بد آن را حس می کنید. گاز های سپتیک در سطوح بالا باعث آسیب به دستگاه تنفسی انسان می شوند.

خشکی شتر گلو ها: نقش اصلی شتر گلو یا لوله خمیده، جلوگیری از خروج گازهای سپتیک و رفع بوی بد فاضلاب است. اما در برخی موارد به دلیل خشکی این لوله گازهایی از آن خارج می شود. زیرا با وجود آب گازها هنگام خروج از لوله در آب حل می شوند.

تجمع فضولات داخل شتر گلو

گاهی خود  شتر گلو عامل بوی بد فاضلاب در آپارتمان است. زیرا زباله ها و لجن ها در قسمت خم این لوله با گذشت زمان پوسیده می شود و بوی زباله سرازیر می شود. برای رفع این بو از فلاش تانک استفاده کنید و مخزن توالت را شستشو دهید.

گرفتگی دریچه بازدید اصلی و رایزر ساختمان: آب مورد استفاده توسط لوله های فرعی به رایزر اصلی منتقل شده و پایین می رود. دریچه بازدید معمولا در پارکینگ و حیاط قابل مشاهده است. پسماند و زباله باعث گرفتگی این دریچه می شود.

پر شدن چاه فاضلاب

در اکثر ساختمان این اتفاق رخ می دهد. چاه کم کم آب را به خود جذب می کند. این طرز پر شدن باعث ایجاد بوی بد در لوله شده و بوی بد اضلاب در آپارتمان می پیچد.

شیب نا مناسب لوله ها هنگام لوله کشی:  در صورت شیب نامناسب، آب همراه با تفاله در داخل لوله حرکت نکرده و و در کف لوله می ماند. در نهایت باعث ایجاد بوی بد در لوله ها می شود.

کهنه بودن و نشت چاه: گاهی اوقات عدم تخلیه فاضلاب و همچنین چاه های قدیمی باعث ایجاد بوی فاضلاب در خانه می شوند.

خونمون بوی فاضلاب میده چیکارش کنیم؟

بوی توالت و بوی توالت فرنگی ناشی از چیست؟ رفع بوی دستشویی در آپارتمان

بوی فاضلاب هنگام بارندگی دلایل مختلفی دارد، اما برای اینکه بدانید دلیل اصلی این مشکل چیست، ابتدا باید با محتویات لوله ها و چاه های فاضلاب به خوبی آشنا شوید.

 چاه فاضلاب از نظر محتوا و مواد به سه قسمت تقسیم می شود. قسمت اول چاه شامل لجنی است که در کف چاه نشسته است. دیگر آب است که روی این لجن قرار می گیرد. نتیجه نهایی نیز حاوی گاز هایی است که توسط فاضلاب روی آب تولید می شود. همچنین ممکن است مواد جامد باقیمانده (مو و زباله) در داخل چاه وجود داشته باشد.

علت بوی بد فاضلاب آشپزخانه

واقعیت این است که موقع بارندگی و بارش برف، مایعات روی لجن چاه بالا می آید. این افزایش مایعات باعث فشار بیشتر بر گازهای محبوس شده در چاه می شود. گاز هم دنبال راه فرار است. بنابراین گازها به لوله های فاضلاب فشار می آورند. در بسیاری از خانه ها برای جلوگیری از این مشکل، لوله ای به نام لوله هواکش (ونت) تعبیه می شود که چاه فاضلاب را مستقیماً به پشت بام و فضای باز متصل می کند.

گاهی دلیل بوی فاضلاب خرابی لوله ونت (هواکش) و گرفتگی آن است. لوله هواکش ممکن است به فاضلاب یا فضای باز متصل نباشد. بارندگی باعث بالا آمدن آب و گرفتگی لوله ونت می شود.

لوله بازکنی شرق تهران از مجموعه شعبات لوله بازکنی نوین

علت بوی بد در خانه نوساز
دلیل وجود این بو در ساختمان های جدید می تواند موارد زیادی باشد که به اختصار به شرح آنها می پردازیم.

 • لوله فاضلاب غیر استاندارد
 • ارتفاع غیر استاندارد لوله تهویه
 • مشکل در سیستم فاضلاب خانه
 • مشکلات حفر چاه
 • وجود سیمان، قیر، ماسه در لوله های فاضلاب و گرفتگی آنها

در صورت بوی نامطبوع فاضلاب در خانه نوساز باید توسط کارشناس مجرب بازدید شود.

علت بوی بد روشویی دستشویی

بوی شدید فاضلاب که از زیرزمین شما می آید ناشی از گرفتگی یا خشک بودن زهکشی کف زمین، وسایل تهویه ضعیف یا خطوط فاضلاب آسیب دیده است. زهکش های کف که به ندرت در زیرزمین شما استفاده می شود، اغلب منبع بوی فاضلاب هستند.

این زهکش ها با طراحی خاصی مقدار کمی آب را برای آب بندی لوله در خود نگه داری می کنند تا از خروج گازهای فاضلاب به داخل خانه جلوگیری کند. با گذشت زمان، زمانی که زهکش به دلیل استفاده کم خشک شود، آب بند آسیب دیده و گاز فاضلاب را به زیرزمین رها می کند و در نتیجه محل را بدبو می کند.

راه حل :

چند لیتر آب داغ را در فاضلاب بریزید و 15 دقیقه صبر کنید. اگر کمکی نکرد، می توانید یک فنجان جوش شیرین، یک فنجان سرکه و سه فنجان آب جوش اضافه کنید. صبر کنید تا واکنش این مواد متوقف شود و تکرار کنید. پس از چند مرتبه باید شاهد رفع بوی فاضلاب باشید.

در صورت عدم نتیجه اگر به فنر دستی دسترسی دارید فاضلاب را تخلیه کنید یا از یک متصص لوله بازکنی کمک بگیرید.

در این زمینه بخوانید: رفع گرفتگی سینگ ظرفشویی

بوی فاضلاب نتشی از چیست؟ رفع بوی فاضلاب در سریع تریتن زمان 09101702050

علت بوی بد فاضلاب آشپزخانه

معمولا این بو به دلیل مواد غذایی، چربی و روغن باقی مانده در زهکشی کف آشپزخانه و خراب شدن لوله ها ایجاد می شود. رسوبات و گرفتگی لوله نیز با استفاده طولانی مدت در هر خانه ای ایجاد می شود و این مشکل طبیعی است که با فنر برقی قابل حل است.

گاهی اوقات مشکل بوی فاضلاب آشپزخانه از سیفون ظرفشویی است. برای رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه باید اتصالات سینک باز شود. تا لوله زیر سینک از زباله، لجن و آب انباشته شده کاملا پاک شود. این یک راه تضمینی از بین بردن بوی بد فاضلاب در آشپزخانه است.

بوی فاضلاب در خانه

استشمام بوی بد فاضلاب از چاه آشپزخانه به دلایل زیر است :

 • تجمع پسماند غذایی، روغن، پرز لباسشویی درون اتصالات زیر سینک
 • تمیز نکردن اتصالات و خرطومی زیر سینک
 • خرابی لوله های داخل کابینت یا نداشتن واشر  
 • نبود سیفون و دراز بودن خرطومی
 • غیر استاندارد بودن اتصالات زیر سینک
 • عدم سرویس لوله های داخل دیوار یا کف شور آشپزخانه با فنر رسوب تراش

علت بوی فاضلاب از سینک ظرفشویی

دلایل متعددی باعث بوی بد از سینک ظرفشویی می شود. منشا اصلی این بو سیفون زیر سینک است و دومین دلیل این مشکل وجود کثیفی و مواد پوسیده داخل لوله کف آشپزخانه است.
شایع ترین دلایل بوی سینک از لوله کشی معیوب، شتر گلو یا زانویی سینک، گرفتگی در خط فاضلاب، پوسیدگی مواد اضافی در لوله و خرابی لوله هواکش یا همان لوله ونت است.

خدمات لوله بازکنی یوسف آباد با تخفیف ویژه فقط امروز

علت بوی فاضلاب ماشین لباسشویی چیست؟
چرا ماشین لباسشویی بو می دهد و چگونه بوی بد فاضلاب لباسشویی را رفع کنیم؟

 • آلودگی لاستیک اطراف درب ماشین لباسشویی
 • فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی کثیف است.
 • عدم تمیزی جاپودری ماشین لباسشویی
 • برگشت آب از فاضلاب به ماشین لباسشویی
 •  بستن درب ماشین لباسشویی بعد از اتمام کار
 • عدم خارج کردن لباس ها بعد از پایان عملیات شستشو

رفع بوی بد فاضلاب ماشین لباسشویی با سرویس دوره ای و تعویض به موقع فیلتر آن بهترین راه حل است.

علت بوی فاضلاب از کولر

در 99 درصد موارد علت این بو یک لوله تهویه غیر استاندارد است. شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که لوله هواکش فاضلاب چیست؟

در واقع لوله ای که از چاه های داخلی ساختمان با استفاده از لوله ای برای هدایت بو و گازهای فاضلاب به بیرون از ساختمان کشیده می شود، لوله هواکش نامیده می شود.

ارتفاع این لوله از سطح سقف باید حدود 2 متر باشد تا گازهای آزاد شده از شیر رادیاتور به ساختمان برنگردد. ضمناً کولر نباید نزدیک این لوله نصب شود.

چرا کولر آبی بوی ماهی می دهد؟

اگر بخواهیم در یک کلمه علت بوی ماهی کولر آبی را توضیح دهیم باید بگوییم که باکتری ها یکی از دلایل اصلی و مکرر بوی بد کولر هستند. به دلیل وجود رطوبت، باکتری ها خیلی سریع رشد می کنند. بنابراین باید برای تعویض پوشال کولر اقدام کنید. زیرا پوشال ها یکی از مناسب ترین مکان ها برای رشد باکتری ها هستند.

حتما برای شما هم پیش آمده که به محض روشن کردن کولر آبی از بوی بد آن احساس نارضایتی کنید. برای رفع بوی ماهی از کولر آبی باید به صورت دوره ای و منظم حداقل سالی یک بار برای تعویض پوشال کولر آبی وقت بگذارید.

هم اکنون از لوله بازکنی مرکز تهران درخواست نیرو دهید.

از بین بردن بوی توالت ایرانی و توالت فرنگی در آپارتمان با این ماده 09101702050

علت بوی بد فاضلاب توالت

در جواب به این سوال که علت بوی بد چاه توالت چیست؟ بوی بد توالت در آپارتمان بسیار رایج است و مهم ترین علت بوی توالت نشت گاز سمی سولفورید هیدروژن است. نشت این گاز سمی از وجود یک مشکل در زانویی توالت فرنگی است. همین موارد ذکر شده منجر به بوی فاضلاب حمام نیز می شوند. زیرا لوله های حمام و توالت به هم متصل و مشترک هستند.

رفع بوی بد توالت

بوی توالت در خانه برای ساکنین ساختمان بسیار آزار دهنده است. بهترین روش برای رفع بوی چاه توالت ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین است.

این محلول یک راه مقرون به صرفه و نتیجه بخش برای از رفع بوی بد توالت در آپارتمان است. این مواد را با هم مخلوط کنید و درون چاه توالت بریزید بعد از چند ساعت با کمک برس دسته بلند، مخزن توالت را به آرامی شستشو دهید.

راه هایی برای از بین بردن بوی بد توالت:

 • استفاده از سیستم تهویه در توالت
 • استفاده از دستگاه تصفیه هوا
 • قرار دادن گیاهان طبیعی برای خوشبو کننده هوا
 • تهیه دستگاه تصفیه هوای خانگی
 • از ورق های خشک کن استفاده کنید.

رفع بوی بد دستشویی در آپارتمان با روش تضمینی

بوی بد دستشویی را چگونه از بین ببریم؟ برای رفع بوی توالت ایرانی بهترین راه حل استفاده از سرکه، مایع شوینده یا جوش شیرین به عنوان پاک کننده است.

برای رفع بوی توالت در آپارتمان به برس دسته بلند نیاز دارید. کافیست برس توالت را در چند قاشق غذاخوری آب و صابون، نصف فنجان سرکه سفید یا جوش شیرین آغشته کنید. سپس مخزن و شتر گلوی توالت را با برس کاملا تمیز کنید.

اکنون نوبت اضافه کردن یک لیتر آب است که بعد از این مراحل یک کتری آب را به مخزن و شتر گلو تخلیه کنید. با این روش مقرون به صرفه از بوی فاضلاب دستشویی برای همیشه راحت می شوید.

از بین بردن بوی بد دستشویی با آهک

مخلوط کردن آهک با آب: یکی از جالب ترین راه حل ها برای از بین بردن بوی بد توالت استفاده از آهک است. ابتدا یک کیلوگرم آهک را با 10 لیتر آب مخلوط کنید. چند ساعت باید منتظر بمانید. در این مدت این محلول را مرتب تکان دهید و آن را از صافی رد کنید. این یک راه حل قطعی و تضمینی برای رفع بوی بد توالت یا رفع بوی بد چاه سرویس بهداشتی است.

علت بوی توالت فرنگی

حتی صاحبان خانه های تمیز گاهی با این مشکل توالت مواجه می شوند. در جواب به این سوال که علت بوی بد چاه توالت چیست؟ لازم به ذکر است این بوی بد توالت فرنگی ناشی کپک ها، باکتری ها، عدم استفاده از توالت، گرفتگی لوله های فاضلاب و ترک خوردگی در کاسه توالت است.

با این تعبیر دلیل بوی بد توالت فرنگی (دستشویی) در زمستان چیست؟ حقیقت این است که وقتی باران یا برف می بارد، آب روی گل بالا می رود. این افزایش باعث فشار بیشتر بر گازهای محبوس شده در چاه می شود. گاز هم دنبال راه فرار است. برای رفع بوی بد توالت فرنگی فقط کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید.

رفع بوی بد توالت فرنگی

برای رفع بوی بد توالت فرنگی چه باید کرد ؟در حقیقت بوی فاضلاب توالت فرنگی یکی از مشکلاتی است که روزانه مشتریان زیادی با ما تماس می گیرند که خونمون بوی فاضلاب میده؟ همگی از بوی توالت فرنگی که مانند گاز است شکایت دارند.

بوی توالت باعث سردرد، حالت تهوع، سرگیجه می شود. مشکل بوی توالت فرنگی از قسمت زیر آن است.

چون سنگ‌ فرنگی سیفون دارد و در کاسه آب جمع می‌شود. معمولاً نباید بوی فاضلاب بدهد. مهمترین قسمتی وجود یک مشکل در قسمت زیر کاسه فرنگی است.

هنگامی که بوی بد فاضلاب از توالت فرنگی می آید، درزگیر و برخی دیگر از قطعات قابل تعمیر مشکل دارد. این کار نیاز به یک کارشناس باتجربه در این زمینه دارد.

تماس فوری با لوله بازکنی پیروزی هم اکنون در کم تر از 20 دقیقه

از بین بردن بوی فاضلاب و بوی بد چاه آشپزخانه نوالت و حمام با راه کارهای خانگی و قطعی

رفع بوی بد چاه فاضلاب با روش خانگی و تضمینی

برای پاسخ به اینکه چگونه بوی فاضلاب را از بین ببریم؟ بهتر است روش های زیر را امتحان کنید. برای از بین بردن بوی چاه فاضلاب ابتدا با راهکار های خانگی و موثر شما را آشنا می کنیم.

این روش ها ساده ترین راهکار برای از بین بردن بوی بد توالت در خانه هستند. در صورت عدم نتیجه بهتر است هرچه سریع تر از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

روش اول: محلول سرکه سفید و جوش شیرین

بهترین راه برای از بین بردن بوی فاضلاب باید نصف فنجان جوش شیرین را داخل لوله بریزید و بعد از 20 دقیقه یک فنجان سرکه سفید را روی جوش شیرین ریخته و به مدت 30 دقیقه صبر کنید. سپس یک کتری آب داغ را در لوله تخلیه کنید.
این محلول خانگی با یک واکنش شیمیایی بی خطر برای از بین بردن بوی بد آشپزخانه و همچنین از بین بردن بوی سینک نیز بسیار موثر است.

روش دوم: استفاده از آب و آهک

1 کیلوگرم آهک را با 10 لیتر آب مخلوط کنید. این محلول را چند ساعت به طور مرتب تکان دهید. مخلوط آب و آهک به مدت طولانی درون لوله ریخته تا لوله فاضلاب را تصفیه و تمیز کند.

این روش برای بوی بد لوله سینک و بوی بد فاضلاب آشپزخانه یک راه کارآمد و نتیجه بخش است.

روش سوم: شتر گلو و زانویی را پر از آب کنید.

هر قسمتی از منزل مانند توالت، حمام، سینک و ماشین ظرفشویی که شتر گلو یا زانویی دارد را پیدا کنید.
هر دو هفته یکبار مقدار یک لیتر آب داخل لوله ها بریزید بریزید.
این کار از خروج گاز  توسط شتر گلوها جلوگیری کند.

روش چهارم: محلول جوش شیرین، سرکه و نوشابه

این روش را برای از بین بردن بوی حمام و بوی بد سرویس بهداشتی بسیار مناسب است. با استفاده از این محلول قوی می توانید بوی توالت فرنگی و بوی توالت ایرانی را از بین می‌برید. این روش را امتحان کنید تا بوی چاه را از بین ببرید و نتیجه را ببینید.

ابتدا نصف یک بطری نوشابه را در لوله بریزید. سپس یک فنجان جوش شیرین و یک لیوان سرکه سفید را به همراه داخل لوله فاضلاب بریزید.
بعد از نیم ساعت تا یک ساعت یک کتری آب جوش داخل لوله خالی کنید.

روش پنجم: ترکیب نمک و جوش شیرین

نمک و جوش شیرین محلول بسیار قوی است و بوی فاضلاب را از بین می برد. یک فنجان نمک و یک فنجان جوش شیرین را با آب داغ داخل چاه بریزید.

زیرا هنگام ترکیب این موارد واکنش شیمیایی درون لوله رخ می دهد و آب داغ از سر رفتن این مواد جلوگیری می کند.

روش ششم: نمک، جوش شیرین، لیمو و تکه های یخ
نمک و جوش شیرین را با هم مخلوط کرده و در لوله بریزید. روی آنها آب ریخته و 30 دقیقه صبر کنید.
سپس تکه های یخ را همراه با لیمو را درون لوله قرار دهید و صبر کنید تا یخ ها آب شود.
در پایان کار برش های لیمو را بردارید و یک بار دیگر لوله را با آب داغ بشویید.

محلول رفع بوی بد فاضلاب راه حل تضمینی از بین بردن بوی فاضلاب

سرکه و جوش شیرین بهترین محلول و ساده ترین درمان خانگی هستند که به راحتی درست می شوند. برای این کار کافیست لوله ای را پیدا کنید که بوی فاضلاب می دهد. اکنون حدود نصف لیوان جوش شیرین داخل آن بریزید و بلافاصله یک تا دو لیوان سرکه به آن اضافه کنید.

این دو ماده باعث ایجاد یک واکنش شیمیایی بی ضرر برای سلامتی می شوند. که می تواند به طور قابل توجهی رسوبات و چربی را از بین ببرد. البته این روش بعد از سرویس رفع بوی فاضلاب بسیار موثرتر است.

رفع بوی بد فاضلاب حمام

برای از بین بردن بوی فاضلاب حمام چکار کنیم؟ علت بوی بد فاضلاب حمام وجود یک مشکل در سیستم لوله کشی زیر سیفون حمام یک دلیل اصلی بوی فاضلاب در سرویس بهداشتی است.

لوله U شکل که قسمت اولیه چاه ها را به سایر لوله های خروجی متصل می کند تله p یا (P-trap) نامیده می شود. پس از تخلیه آب از هر سیفون مقداری آب در این تله باقی می ماند. وجود این آب از بالا آمدن گازهای فاضلاب جلوگیری می کند.

در صورت وجود هرگونه نشتی یا مشکل در اتصالات این سیفون باعث افت سطح آب و خروج گازهای زائد می شود. البته این مشکل اغلب ناشی از لوله نیست. مواد باقی مانده در قسمت گلوگاهی انحنای p با چاه بازکن های  معمولی و خانگی برطرف می شود.

خدمات مرتبط در این زمینه

در زمینه خدمات می توانید در هر ساعت از شبانه روز از سرویسکاران این مجموعه درخواست نیرو دهید. نیروی حرفه ای در کوتاه ترین زمان بدون اتلاف وقت در محل شما حاضر است.

 • رفع بوی بد لوله های فاضلاب
 • بوی بد فاضلاب در اتاق خواب
 • رفع بوی بد فاضلاب توالت
 • رفع بوی بد فاضلاب ظرفشویی
 • بوی بد لوله سینک
 • رفع بوی بد فاضلاب سرویس بهداشتی
 • رفع بوی بد فاضلاب سینک
 • از بین بردن بوی چاه فاضلاب
 • رفع بوی بد فاضلاب شهری
 • رفع بوی بد فاضلاب روشویی
 • بوی  بد ظرفشویی
 • بوی بد فاضلاب روشویی یا دستشویی
 • محلول حذف بوی فاضلاب نانو

1 دیدگاه

 • you are in reality a just right webmaster The site loading velocity is incredible It seems that you are doing any unique trick In addition The contents are masterwork you have performed a wonderful task on this topic

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *