لوله بازکنی سهروزدی 100% تضمینی 09101702050

شماره لوله بازکنی سهروردی

لوله بازکنی سهرودی با متخصصین مجرب  به صورت شبانه روزی در خدمت شماست. اگر نیاز به استفاده از لوله بازکن در سهرودی دارید، با شماره (09101702050)  تماس بگیرید. انجام کار با کیفیت عالی، 100% تضمینی  با رعایت بهداشت، بدون کثیف کاری می باشد. 

لوله بازکنی سهروردی بیش از ۲۵سال سابقه در کل مناطق تهران آماده ی خدمات رسانی می باشد. سرویسکاران باتجربه نوین لوله بصورت شبانه روزی با یک تماس، در کم تر از «20 دقیقه» به محل اعزام می شوند.

تمامی خدمات تخلیه فاضلاب و رفع گرفتگی در لوله ها، کاملا تضمینی و با ضمانت نامه کتبی انجام می گیرد. بعد از فنر زنی کاملا بهداشتی و بدون کثیف کاری، محلی تمیز به مشتری تحویل می دهیم.

 خدمات لوله بازکنی سهروردی

لوله بازکنی حمام و آشپزخانه، فاضلاب سرویس بهداشتی، پشت بام، تراس، پارکینگ با دستگاه پرقدرت و بدون کثیف کاری

رفع گرفتگی های سخت: گرفتگی های شدید، گرفتگی با مصالح ساختمانی، رفع انسداد لوله های قدیمی، سیمانی، لوله چدن، رایزر اصلی و انشعابات لوله ها با سر فنرهای مخصوص و تضمینی

تخلیه فاضلاب : لوله بازکنی سهروردی ، آب بندی سیفون، تعمیر اتصالات سیفون، نصب شیرآلات  کلی و جزئی

لوله بازکنی توالت : رفع گرفتگی در سیفون توالت فرنگی با فنر مخصوص، رفع انسداد توالت های معمولی ، نصب کاسه دستشویی، نصب توالت فرنگی بدون کنده کاری ، تعمیر فلاش تانک، تعمیر اجزای داخلی توالت

درآوردن اشیا از چاه فاضلاب: درآوردن شی قیمتی و اجسام کوچک و بزرگ از چاه فاضلاب، ( گوشی همراه، گردنبند، انگشتری، گوشواره، دسته کلید، نوار بهداشتی، دستمال کاغذی) توسط مشکل گشا و دستگاه مکش پر قدرت

صفحه ی اینستاگرام

لوله بازکنی سهروردی 

✅ شماره لوله بازکنی سهروردی 02188339950 
قیمت لوله بازکنی سهروردی تهران 200 الی 600 هزار تومان
✅ شماره لوله بازکنی در سهروردی 09101702050 
روش انجام کار فنر برقی، پمپ تراکم، سه نظام و… 
لوله بازکنی سهروردی شبانه روزی فوری

 سهروردی کجاست؟

خیابان سهروردی (نام پیشین: خیابان فرح) یکی از خیابان های لوله بازکنی مرکز تهران است است که در منطقه 7 شهرداری واقع شده است.

این خیابان از محدوده پل لوله بازکنی سیدخندان در شمال تهران آغاز شده و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا منتهی می شود. سهروردی شمالی بورس کابینت و تجهیزات آشپزخانه است.

سهروردی از نام افتخار آفرین فیلسوف و متفکر ایرانی بنام شهاب الدین یحیی سهروردی می باشد. لوله بازکنی یوسف آباد از همسایه های این محل است که در شمال غربی سهروردی واقع است.

نحوه لوله بازکنی سهروردی

روند انجام کار به این صورت است که در خیابان های مطهری و بهشتی دو نفر سرویسکار لوله بازکن به صورت شبانه روزی فعالیت میکند. برای استفاده از این دو متخصص میتوانید با شماره 09907605505 تماس بگیرید تات بلافاصله به محل اعزام شوند.

خیابان مفتح و خیابان سلیمان خاطر در محله سهروردی از محدوده های سرویس دهی متخصصین دیگر ما میباشد. 

لوله بازکن دیگر ما خیابان های قنبر زاده، خیابان خرمشهر، کاووسی فر، خیابان قندی و ابن یمن را پوشش می دهد. لوله بازکنی شریعتی نیز در همین نزدیکی است.

اگر شما در خیابان های بهارشیراز یا کریمخان حضور دارید برای درخواست لوله بازکن میتوانید با شماره 09196790069 تماس بگیرید تا مشکل گرفتگی لوله را در سریع ترین زمان حل کنیم. 

 •  تخلیه با ماشین های ۱۲۰۰۰ و ۸۰۰۰ لیتری
 • استفاده از شیلنگ های آتش نشانی
 • بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت
 • استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای لوله بازکنی سهروردی در چاه های عمیق و با طول متراژ بالا
 • پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمولی (سپتیک و اگو)
 • پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن
 • تخلیه با پمپ های پر قدرت مکنده

نوین لوله از ابزار آلات پیشرفته و بروز در جهت رفاه حال شما مشتریان استفاده می کنند .

لوله بازکنی تهرانپارس از شعبات فعال در این مجموعه

لوله بازکنی سهروردی بهترین کیفیت

لوله بازکنی در سهروردی

تشخیص نشت آب از لوله یک کار تخصصی و فنی است. در صورت نابلدی باعث دوباره کاری و هزینه های گزافی بر عهده ی صاحب خانه ها می گذارند.

تشخیص محل دقیق با استفاده از دستگاه تشخیص نقطه زن و پالس الکتریکی به صورت تضمینی انجام می شود.

برای اطمینان از کار همان محل را بشکافید. و ترمیم را انجام دهید. ما در لوله بازکنی سهروردی با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین کارها سعی می کنیم رضایت مشتریان را جلب کنیم.

شعبه دیگر ما در منطقه لوله بازکنی شهرک غرب

دلایل گرفتگی در لوله ها

 • مو و پسماند غذا
 • اجسام ریز و درشت
 • عدم زانویی مناسب
 • شیب کم لوله
 • نفوذ ریشه درختان
 • مصالح ساختمانی
 • لجن و رسوبات

علائم گرفتگی در مسیر لوله 

 • کاهش سرعت آب هنگام تخلیه
 • بوی فاضلاب از لوله ها
 • وجود کف در اطراف سیفون
 • نم و چکه آب
 • بالا زدن آب از سینک
 • پرشدن چاه فاضلاب
 • بوی تعفن از توالت

قیمت لوله بازکنی سهروردی

تعداد گرفتگی ها:

لوله های آشپزخانه مانند لوله لباس شویی،سینک و کف شور همگی به یک لوله اصلی ختم می شوند. هنگام فنرزنی از یک لوله تمام لوله های آشپزخانه باز می شوند. اما در بعضی موارد، لوله از دو مسیر مسدود می شود. که به ناچار برای لوله بازکنی سهروردی  از دو محل فنر می زنیم. که هزینه ی هر کدام جدا حساب می شود.

طول متراژ فنر لوله بازکنی سهروردی :

در روزهای بارانی معمولا بیشتر از همه لوله های پارکینگ، پشت بام و رایزر اصلی مسدود می شوند. زیرا هنگام بارش باران با ورود شن، ماسه های پشت بام و گردو غبار به داخل فاضلاب، باعث گرفتگی می شوند. در این مواقع به فنر های بلندتری نیاز است که متراژ بالایی دارند. رفع گرفتگی این لوله ها سخت و زمان بر می باشد.

ابزار ها و دستگاه های مورد نیاز در لوله بازکنی سهروردی

در ساختمان های قدیمی که لوله های آن از جنس چدنی می باشد. رفع گرفتگی بسیار سخت تر از لوله های پلیکا می باشد. زیرا قسمت های داخل لوله پر از رسوب و لجن است . پسماند غذا و روغن به دیواره ی لوله های لوله چدنی چسبیده و قطر داخلی لوله  را باریک می کنند. برای این لوله ها از دستگاه های مخصوصی مانند ( پمپ تراکم هوا ، واتر جت ، و دستگاه سه نظام استفاده می شود.

لوله بازکنی ونک از خدمات دریگر این مجموعه

لوله بازکنی سهروردی شبانه روزی

دلایل گرفتگی توالت در لوله بازکنی سهروردی

1_نبود فلاش تانک یا قدرت کم آن:

اکثر منازل قدیمی از فلاش تانک یا سیفون تخلیه آب استفاده نمی کنند. برخی افراد نیز به دلیل بهای قبض آب، سیفون نصب نمی کنند. بدون سیفون فلاش تانک، تمام املاح به مرور زمان به دیواره ی توالت میچسبد و بوی بد فاضلاب از خود ترشح می کند و قطر لوله را باریک تر می کند. در نتیجه باعث گرفتگی در توالت می شود.

راه حل: تماس با لوله بازکنی سهروردی و اعزام سرویسکار از نزدیک ترین شعبه با قیمت مناسب توالت منزلتان را بازسازی می کنیم. نصب یک فلاش تانک خوب به نفع شما خواهد بود.

2_گرفتگی لوله بازکنی سهروردی با مصالح ساختمانی:

هنگام تعمیرات خانه منازل نوساز، نخاله و سیمان به داخل چاه فاضلاب می افتد. که هنگام ورود آب به لوله مشکلی ندارد. گرفتگی با دستمال کاغذی یا یک شی جزئی هم ممکن است.

 راه حل: استفاده از سر فنرهای چاقویی، فنر های سیمان تراش یا رسوب تراش می تواند گرفتگی را رفع می کنند .فنر های رسوب تراش تمام نخاله ها و تکه های سیمان داخل لوله را خرد کرده و از بین می برند.

3_وجود سولفات لوله بازکنی سهروردی در آب شهری :

اب شهری از تصفیه خانه خارج می شود و توسط لوله کشی به منازل انتقال می یابد. اگر قسمت پیچ شیر آب را باز کنید. پشت توری آن تکه هایی مانند سنگ ریزه مشاهده می کنید.

این مواد باعث کندی سرعت آب در شیر آب می شود. فلاش تانک، مخزنی برای تجمع سولفات آب در این مخزن می باشد. با استفاده از فلاش تانک، سولفات ها همراه آب به داخل لوله بازکنی سهروردی می ریزند. به مرور زمان به دیواره ی لوله می چسبد.

برای جلوگیری می توانید از محلول های ضد عفونی کننده آب و انواع جرم گیر ها برای فلاش تانک که از تجمع سولفات استفاده کنید.

4_گرفتگی با دستمال کاغذی :

زیر کاسه توالت، لوله ای s مانند تعبیه شده است. کار اصلی این سیفون جلوگیری از انتشار گاز فاضلاب به داخل ساختمان می باشد. با ورود موهای زائد یا دستمال کاغذی را به داخل فاضلاب، در سیفون تجمع یافته  وباقی می ماند. که در نتیجه باعث گرفتگی می شود.

وجود یک سطل آشغال در حمام یا توالت کمک زیادی می کند. استفاده از یک برگه اخطار در دیوار سرویس بهداشتی یا هشدار به مهمانان و اعضای خانواده پیشنهاد خوبی است.

5_ خطوط لوله کشی قدیمی:

معمولا ساختمان های قدیمی نسبت به منازل نوساز مشکلات تاسیساتی بیشتری دارند. وجود لوله -کشی قدیمی، لوله های چدنی در این ساختمان ها نیز باعث می شود تا لوله ها زودتر و مداوم مسدود شوند.

لوله بازکنی قیطریه شعبه فعال در این زمینه

پاسخ به سوالات مشتریان لوله بازکنی سهروردی

متخصصین لوله بازکنی سهروردی خدمات خود را چگونه تضمین می کنند؟

تمامی سرویسکاران ما به همراه خود فاکتور و مهر شرکت را دارند و بعد از اتمام کار به شما فاکتوری با متن ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی و تضمین دو الی سه هفته ای ارائه می دهند.

آیا لوله بازکنی با قیمت 100 هزار تومان واقعیت دارد؟

با توجه به نرخ نامه ی سال 1401 قیمت بازکردن لوله با فنر های معمولی از 150 هزار تومان شروع می شود و با توجه به سختی کار و استفاده ی ابزار های مصرفی قیمت تغییر می کند.

آیا شرکت نوین لوله به صورت شبانه روزی فعالیت دارد؟

بله!تمامی همکاران ما به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما هستند و سرویس دهی آن ها کم تر از نیم ساعت می باشد اگر شما نیز با مشکل گرفتگی فاضلاب مواجه شدید می توانید در کترین زمان سرویسکار دریافت کنید.

نحوه ی رعایت موارد بهداشتی و انجام کار چگونه است؟

ما همه روزه سرویسکاران را توجیه می کنیم که رعایت پروتکل های بهداشتی انجام کار تمیز و بدون کثیف کاری استفاده از فنر های جداگانه برای آشپزخانه و توالت و سایر موارد را در اولویت کار خود قرار دهند.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی سهروردی میتوانید از این طریق اقدام نمایید:

 • موبایل: 09101702050
 • تلفن لوله بازکنی سهروردی: 02188339950
 • ایمیل: loolebazkoninovin@gmail.com 
 • رفع گرفتگی لوله در سهروردی به صورت فوری و شبانه روزی با ضمانت 100% باز کردن لوله، توسط تیم حرفه ای انجام میشود.

4 دیدگاه

 • I have read some excellent stuff here Definitely value bookmarking for revisiting I wonder how much effort you put to make the sort of excellent informative website
  من در این صفحه مطالب جالبی درباره روش های لوله بازکنی خوندم و واسم خیلی جالب بود با این روش ها تونسم گرفتگی لوله رو حل کنم ممنون

 • سلام این وب سایت توسط پسر عمویم به من پیشنهاد شد از خدمات لوله بازکنی سهروردی خیلی تعریف میکردن من هم درخواست لوله بازکن دادم خیلی عالی و بدون کثیف کاری مشکل گرفتگی لوله رو حل کردن

 • سلام ما توس سهروردی هستیم دیروز تماس گرفتگ با لوله بازکنی سهروردی یه نفر فرستادید آمدند لوله رو باز کردن فاکتور هنوز دریافت نکردم ممنون میشم ارسال کنید.

 • سلام توالت خونه ما گرفته شوهرم دعوام میکنه میگه تو باعث شدی میشه یه نفر بفرستید سریع بیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *