لوله بازکنی سهروردی

امتیاز ۳.۷۹ از ۵ – ۵ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی در سهروردی بیش از ۲۵سال سابقه ی کار در حوزه ی لوله بازکنی سهروردی و تخلیه چاه در کل مناطق تهران آماده ی خدمات رسانی می باشد. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد. با یک تماس سرویسکار در کم تر از نیم ساعت به محل اعزام می شود .تمامی کار ها بصورت کاملا تضمینی و با ضمانت نامه کتبی انجام می پزیرد. بعد از اتمام کار را به صورت تمیز تحویل مشتری می دهیم.

برای تماس روی شماره کلیک کنید

خدمات شرکت لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی سهروردی

رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی در سهروردی ، رایزر اصلی و فرعی از جمله کف شور حمام و آشپزخانه،  فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام، توالت فرنگی، بالکن و … با دستگاه های سه نظام پیشرفته و پر قدرت بدون کثیف کاری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در لوله بازکنی سهروردی ، دارای فنر های جداگانه برای آشپز خانه و سرویس بهداشتی و دارای انواع سر فنرهای مخصوص برای لوله های سخت و قیر و سیمان به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه سهروردی

تخلیه چاه لوله بازکنی سهروردی با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری در لوله بازکن سهروردی . استفاده از شیلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت.

استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا. پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمول (سپتیک و اگو) و پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن.

تخلیه چاه با پمپ های پر قدرت مکنده انجام می گیرد، شرکت لوله بازکنی در سهروردی از ابزار آلات پیشرفته و بروز در جهت رفاه حال شما مشتریان استفاده می کند .

در آوردن اشیا از چاه توالت

 مواقعی که حمام یا سرویس بهداشتی گردنبند، دستبند، گوشی همراه، سویچ ماشین و … در چاه افتاد اصلا نگران نباشید!!

اولین گام سعی کنید راه ورودی فاضلاب یا سیفون را ببندید ، تا از ورود جریان آب جلوگیر ی کنید. مابا استفاده از دستگاه بروز و پیشرفته به نام دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی. تمت ان ها را درمی آوریم. قیمت مناسب سرویس دهی فوری در کل مناطق تهران بخصوص لوله بازکنی سهروردی به صورت تضمینی انجام می پذیرد.

 تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه تشخیص نقطه زن و پالس الکتریکی  به صورت تضمینی در سهروردی برای اطمینان از کار ما می توانید در محل را بشکافید. و ترمیم را انجام دهید. ما در لوله بازکنی سهروردی با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین کارها سعی می کنیم رضایت مشتریان را جلب کنیم.

تشخیص ترکیدگی یک کار تخصصی و فنی است ، و افرادی که ناشی باشد بدون این که تشخیص درست بدهند ، باعث دوباره کاری و هزینه های گزافی بر عهده ی صاحب خانه ها می گذارند.

لوله کشی در سهروردی

لوله کشی در سهروردی توسط لوله کش ماهر و باتجربه (به صورت کلی و جزئی) انجام می گیرد.

نصب شیر آلات ساختمان، تعویض کاسه توالت، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و بلعکس. قیر گونی و کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی. در تمام مناطق تهران به صورت تضمینی توسط مجموعه ، لوله بازکنی سهروردی ، انجام می شود.

هزینه لوله بازکنی در سهروردی

گرفتگی های جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا کاهش سرعت هنگام تخلیه ی آب و ماند آب در لوله می باشد.

می توان با روش های خانگی مانند استفاده از اسید لوله بازکنی سهروردی برطرف کرد. اما در صورتی که گرفتگی برطرف نشود ، می تواند برای ما مشکل بزرگ تری ایجاد کند و هزینه های چند برابری ایجاد کند.

بهتر است هنگامی که  در لوله بازکنی سهروردی ، فاضلاب آب آشپزخانه یا حمام و دستشویی دچار گرفتگی کوچک و جزئی می شوند با ابزار ساده ، مشکل گرفتگی را برطرف نمایید.

 هزینه ی رفع گرفتگی فاضلاب به چند عامل مهم بستگی دارد چند مورد را در ادامه برای شما توضیح می دهیم:

تعداد لوله هایی که مسدود هستند:

معمولا هنگامی که فاضلاب آشپزخانه منزل توسط پسماند و …مسدود می شود. از یکجا دچار گرفتگی می شوند. لوله های آشپزخانه اعم از فاضلاب لباس شویی، فاضلاب سینک ظرفشویی و کف شور همگی باهم به یک لوله اصلی ختم می شوند. وقتی که از یک لوله فنر می زنیم تمام لوله های آشپزخانه باز می شوند اما در بعضی موارد امکان دارد لوله از دو مسیر مسدود شود و ما مجبور شویم برای رفع گرفتگی از دو محل فنر بزنیم. هزینه ی تعداد لوله ها هر کدام مجزا می باشد.

طول متراژ فنر لوله بازکنی سهروردی:

در روزهای بارانی معمولا بیشتر از همه لوله های پارکینگ و پشت بام مسدود می شوند . زیرا همزمان با بارش باران تمام شن و ماسه های پشت بام و گردو غبار به داخل فاضلاب لوله بازکنی سهروردی می ریزند و باعث گرفتگی ان می شوند.برای لوله بازکنی پشت بام و پارکینگ و لوله های رایزر اصلی به فنر های بلند نیاز است زیرا متراژ بالایی دارند و رفع گرفتگی این گونه لوله ها سخت و گاهی اوقات امکان پذیر نمی باشد در این مورد گرفتگی ها با توجه به طول فنر هزینه ان محاسبه می گردد.

ابزار ها و دستگاه های مورد نیاز :

در ساختمان های قدیمی که لوله های آن از جنس چدنی می باشد رفع گرفتگی بسیار سخت تر از گرفتگی لوله های پلیکا است. زیرا تمام قسمت های داخلی لوله از رسوب و لجن پر است . زمانی که ظرف ها را می شورید پسماند غذا و روغن ظرف ها به دیواره ی لوله های چدنی می چسبد. و به مرور زمان قطر داخلی آن را باریک تر می کند.برای لوله بازکنی سهروردی این گونه لوله ها از ابزار ها و دستگاه های مخصوصی از جمله: پمپ تراکم هوا ، پمپ واتر جت ،و دستگاه سه نظام استفاده می شود. که هزینه کار قبل از انجام کار به مشتری اعلام می شود.

البته در برخی موارد ممکن است ، علت این گرفتگی ها به خاطر عدم رعایت همسایگان ساختمان به وجود می آید.  و  شما مجبور به پرداخت هزینه لوله بازکنی خواهید شد.

خدمات شبانه روزی در تهران

لوله بازکنی سهروردی در صورت وجود هرگونه گرفتگی انواع لوله های فاضلاب شما را به نحو احسنت راهنمایی می کند .بدون نگرانی بدون و سر رفت وقت و حوصله در عرض چند دقیقه به کمک شما می آید.لوله بازکنی سهروردی در مدت زمان کوتاهی بدون کثیف کاری منزل و با نهایت دقت و ایمنی خدمات و تجهیزات لازم با هرگونه گرفتگی برای شما انجام خواهد داد. توجه داشته باشید لوله بازکنی بدون کثیف کاری و در حین رعایت بهداشت یک نوع تکنیک است . که هر لوله بازکنی به راحتی از عهده ان بر نمی آید. در این مورد نیز با خیال آسوده و بدون دغدغه انجام خدمت را به نیروهای لوله بازکنی نوین لوله بسپارید.

هنگامی شما با لوله بازکنی سهروردی تماس می گیرید. از سمت پشتیبان ما نیروی کار متخصص با تجهیزات لازم بدون اتلاف و فوت وقت به سمت منزل یا محل گرفتگی مورد نظر شما ارسال می شود. در عرض یک الی دو دقیقه فرد متبحر ابزار و دستگاه های مورد نیاز با نوع مشکل گرفتگی را آماده کرده و خیلیی سریع در عرض چند دقیقه کوتاه در محل شما آماده انجام خدمت می شود.

لوله بازکنی سهروردی

 

pipe opener Tehran

علت نیاز به لوله بازکنی فوری در این محل

چرا در زمینه ی ارسال لوله بازکنی سهروردی باید سریع عمل کرد؟ یا چرا همیشه به یک لوله بازکنی فوری نیاز است ؟زیرا اگر چند دقیقه لوله بازکن دیر تر برسد احتمال ترکیدگی لوله فاضلاب وجود دارد. ممکن است کار را از قبل سخت کرده و نیاز به دستگاه های پیشرفته تری باشد. لوله اگر در قسمت شتر گلو آسیب ببیند نیاز به تعویض لوله اساسی می باشد. و کار باز کردن گرفتگی را سخت تر می کند. و حتی کثیف کاری بیش تر از پیش شده. که در این مورد بدون انگرانی و دغدغه با یک تماس مستقیم از سرویس کار فوری در محل اعزام شده و با رعایت بهداشت همراه ماسک-دستگاه و تجهیزات مربوط کار را به دقت اتمام می رساند.

ما را در اینستاگرم دنبال کنید.👍

لوله بازکنی سهروردی شبانه روزی

دلایل گرفتگی توالت-روش های جلوگیری از مسدود شدن آن

توالت ها یکی از مهم ترین قسمت هایی از خانه هستند که اغلب مورد توجه قرار نمی گیزند.افراد کمی هستند که مدام لوله های توالت را بررسی می کنند تا مشکلی نداشته باشد .دلایل زیادی برای گرفتگی توالت وجود دارد که ما برخی از انها را در اختیار شما قرار می دهیم. تا با شناخت کافی از ان ها مراقب مسدود شدن فاضلاب باشید.

نداشتن فلاش تانک یا ضعیف بودن قدرت آن در لوله بازکنی سهروردی

اکثر منازل که قدیمی هستند از فلاش تانک یا سیفون تخلیه آب استفاده نکرده اند. برخی افراد نیز به دلیل بعای قبض زیاد آب سیفون نصب نمی کنند.بعد از اینکه شما از سرویس بهداشتی استفاده می کنید اگر سیفون فلاش تانک نباشد تمام املاح به مرور زمان به دیواره ی توالت می چسبد و قطر لوله را باریک تر می کند. نتیجه ی این عمل باعث گرفتگی توالت می شود.

اقدام توصیه به شما:حتما با شرکت لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید ما با ارسال لوله کش مخصوص با مناسب ترین قیمت توالت منزلتان را بازسازی می کنیم نصب یک فلاش تانک خوب به نفع شما خواهد بود.

گرفتگی توالت در اثر نخاله و تکه سیمان در زمان بازسازی:

در بعضی از ساختمان های نوساز و یا منازلی که توالت آن را بازسازی می کنند. نخاله و تکه سیمان به داخل چاه فاضلاب می افتد اما هنگامی که آب را به لوله می ریزیم مشکلی ندارد. نتیجه این امر بعد از چند سال که شما از توالت استفاده می کنید گرفتگی رخ می دهد. طوری که در لوله بازکنی سهروردی پس از اینکه دستمال کاغذی یا یک شی جزئی به داخل لوله می رود سریع مسدود می شود.

اقدام توصیه شده:. با شرکت لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید استفاده از فنر های سیمان تراش یا رسوب تراش می تواند مشکل شما را یکسره کند .فنر های رسوب تراشی تمام نخاله ها و تکه های سیمان داخل لوله را خرد می کنند و از بین می برند.

وجود سولفات در آب شهری

اب شهری از تصفیه خانه خارج می شود و توسط لوله کشی به منازل انتقال می یابد.اگر قسمت سر شیر اشپزخانه را بازکنید پشت توری آن تکه های ریزی همانند سنگ ریزه مشاهده می کنید. گاهی اوقات این مواد باعث کندی سرعت آب در شیر ها می شود.فلاش تانک سرویس بهداشتی همیشه پر از آب می باشد و همچنین مخزنی برای تجمع سولفات آب در این مخزن می باشد. با فشار دادن فلاش تانک . سولفات ها همراه آب به داخل لوله می ریزند و به مرور زمان به دیواره ی لوله می چسبد.

راه حل مشکل لوله بازکنی سهرورودی : محلول های ضد عفونی کننده آب در مغازه ها و تاسیساتی ها وجود دارد که می توانید بخرید ابتدا به داخل فلاش تانک بریزید و از ان ها برای جلوگیری از تجمع سولفات داخل فاضلاب جلوگیری کنید.

ریختن دستمال کاغذی و موهای زائد به داخل فاضلاب:

فاضلاب توالت طوری طراحی می شود که در زیر کاسه لوله ای s مانند تعبیه شده است. کار اصلی این سیفون جلوگیری از انتشار گاز فاضلاب به داخل ساختمان می باشد. همچنین اگر شما موهای زائد یا دستمال کاغذی را به داخل فاضلاب لوله بازکنی در سهروردی بیاندازید از نظر خودتان به چاه می رود اما بر خلاف نظر شما در داخل این سیفون باقی می ماند و در نتیجه باعث گرفتگی توالت می شود.

راه حل توصیه به شما:وجود یک سطل آشغال در حمام یا توالت می تواند به شما در گرفتگی فاضلاب کمک زیادی بکند همچنین از یک برگه اخطار در دیوار سرویس بهداشتی استفاده کنید که به مهمانان یا اعضای خانواده هشدار دهد که دتمال کاغذی را به داخل توالت در لوله بازکنی سهروردی نریزند.

لوله کشی قدیمی:

معمولا ساختمان های قدیمی نسبت به منازل نوساز مشکلات تاسیساتی و.. بیشتری دارند. وجود لوله کشی قدیمی در این ساختمان ها نیز باعث می شود تا لوله ها زودتر و مرتبا مسدود شوند.

راه حل:با شرکت لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید. با مشاوره و راهنمایی رایگان می توانید اطلاعات زیادی را کسب کنید اگر می خواهید تمام لوله کشی ساختمان را تعویض کنید ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

 

4 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی سهروردی»

  1. با سلام و خسته نباشید خدمت لوله بازکنی سهروردی ما داخل لوله فاضلاب دستشویی مون ماسه رفته بود ااز همکاراتون اومدند تمام ماسه ها رزو در آوردند و بابت لوله بازکنی سهروردی ۴۰۰ تومن هزینه کردیم من قیمت پرسیدم از چند جا هزینه ای که شما گرفتید مناسب بود ممنون از زحماتتون

    1. لوله بازکنی نوین

      با سلام و خسته نباشید ممنون از نظرات شما شرکت لوله بازکنی سهروردی زیر نظر اتحادیه کار می کنه. مشکل دیگه ای هم داشتید در خصوص تاسیسات ساختمان می توانید با شماره تماس شرکت در ارتبازط باشید. با تشکر

  2. با سلام و خسته نباشید خدمت لوله بازکنی سهروردی برای تخلیه چاه فاضلاب تماس گرفتیم فرستادید اوندن انجام دادن خیلی ممنون تمیز و خوب بودند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.