لوله بازکنی سهروردی اعزام نیرو از نزدیک ترین شعبه ارزان و باکیفیت ترین شرکت در پایتخت 09101702050

شماره لوله بازکنی سهروردی

شرکت لوله بازکنی سهرودی با متخصصین مجرب و چاه بازکن های حرفه ای بصورت شبانه روزی در خدمت شماست. جهت سفارش درخواست لوله بازکن در سهرودی میتوانید با شماره 09101702050 تماس بگیرید. انجام کار با کیفیت عالی، رعایت بهداشت، بدون تخریب و تمیز می باشد. 

لوله بازکنی سهروردی بیش از ۲۵سال سابقه در کل مناطق تهران آماده ی خدمات رسانی می باشد. سرویسکاران باتجربه نوین لوله بصورت شبانه روزی با یک تماس، در کم تر از «20 دقیقه» به محل اعزام می شوند.

تمامی خدمات تخلیه فاضلاب و رفع گرفتگی در لوله ها، کاملا تضمینی و با ضمانت نامه کتبی انجام می گیرد. بعد از فنر زنی کاملا بهداشتی و بدون کثیف کاری، محلی تمیز به مشتری تحویل می دهیم.

جهت اعزام سرویسکار از نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی شریعتی لطفا کلیک کنید.

 خدمات لوله بازکنی سهروردی

رفع گرفتگی لوله: حمام و آشپزخانه، فاضلاب سرویس بهداشتی، پشت بام، تراس، پارکینگ با دستگاه پرقدرت و بدون کثیف کاری

رفع گرفتگی های سخت: گرفتگی های شدید، گرفتگی با مصالح ساختمانی، رفع انسداد لوله های قدیمی، سیمانی، لوله چدن، رایزر اصلی و انشعابات لوله ها با سر فنرهای مخصوص و تضمینی

سرویس سینک: لوله بازکنی سهروردی ، آب بندی سیفون، تعمیر اتصالات سیفون، نصب شیرآلات  کلی و جزئی

سرویس دهی توالت: رفع گرفتگی در سیفون توالت فرنگی با فنر مخصوص، رفع انسداد توالت های معمولی ، نصب کاسه دستشویی، نصب توالت فرنگی بدون کنده کاری ، تعمیر فلاش تانک، تعمیر اجزای داخلی توالت

درآوردن اشیا از چاه فاضلاب: درآوردن شی قیمتی و اجسام کوچک و بزرگ از چاه فاضلاب، ( گوشی همراه، گردنبند، انگشتری، گوشواره، دسته کلید، نوار بهداشتی، دستمال کاغذی) توسط مشکل گشا و دستگاه مکش پر قدرت

صفحه ی اینستاگرام نوین لوله

لوله بازکنی سهروردی 

✅ شماره لوله بازکنی سهروردی 02188339950 
قیمت لوله بازکنی سهروردی تهران 200 الی 600 هزار تومان
✅ شماره مستقیم لوله بازکنی در سهروردی 09101702050 
روش انجام کار فنر برقی، پمپ تراکم، سه نظام و… 

در اولین تماس از تخفیف 50% با لوله بازکنی تهرانپارس مشتری دائم ما شوید.

تخلیه_چاه سهروردی

 • تخلیه با ماشین های ۱۲۰۰۰ و ۸۰۰۰ لیتری
 • استفاده از شیلنگ های آتش نشانی
 • بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت
 • استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای لوله بازکنی سهروردی در چاه های عمیق و با طول متراژ بالا
 • پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمولی (سپتیک و اگو)
 • پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن
 • تخلیه با پمپ های پر قدرت مکنده

نوین لوله از ابزار آلات پیشرفته و بروز در جهت رفاه حال شما مشتریان استفاده می کنند .

لوله بازکنی سهروردی

لوله بازکنی در سهروردی

تشخیص نشت آب از لوله یک کار تخصصی و فنی است. در صورت نابلدی باعث دوباره کاری و هزینه های گزافی بر عهده ی صاحب خانه ها می گذارند.

تشخیص محل دقیق با استفاده از دستگاه تشخیص نقطه زن و پالس الکتریکی به صورت تضمینی انجام می شود.

برای اطمینان از کار همان محل را بشکافید. و ترمیم را انجام دهید. ما در لوله بازکنی سهروردی با ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین کارها سعی می کنیم رضایت مشتریان را جلب کنیم.

شعبه دیگر ما در منطقه  لوله بازکنی انقلاب می باشد که برای سهولت انجام سرویس دهی همیشه آنلاین است.

دلایل گرفتگی در لوله ها

 • مو و پسماند غذا
 • اجسام ریز و درشت
 • عدم زانویی مناسب
 • شیب کم لوله
 • نفوذ ریشه درختان
 • مصالح ساختمانی
 • لجن و رسوبات

علائم گرفتگی در مسیر لوله 

 • کاهش سرعت آب هنگام تخلیه
 • بوی فاضلاب از لوله ها
 • وجود کف در اطراف سیفون
 • نم و چکه آب
 • بالا زدن آب از سینک
 • پرشدن چاه فاضلاب
 • بوی تعفن از توالت

قیمت لوله بازکنی سهروردی

تعداد گرفتگی ها:

لوله های آشپزخانه مانند لوله لباس شویی،سینک و کف شور همگی به یک لوله اصلی ختم می شوند. هنگام فنرزنی از یک لوله تمام لوله های آشپزخانه باز می شوند. اما در بعضی موارد، لوله از دو مسیر مسدود می شود. که به ناچار برای لوله بازکنی سهروردی  از دو محل فنر می زنیم. که هزینه ی هر کدام جدا حساب می شود.

طول متراژ فنر لوله بازکنی سهروردی :

در روزهای بارانی معمولا بیشتر از همه لوله های پارکینگ، پشت بام و رایزر اصلی مسدود می شوند. زیرا هنگام بارش باران با ورود شن، ماسه های پشت بام و گردو غبار به داخل فاضلاب، باعث گرفتگی می شوند. در این مواقع به فنر های بلندتری نیاز است که متراژ بالایی دارند. رفع گرفتگی این لوله ها سخت و زمان بر می باشد.

ابزار ها و دستگاه های مورد نیاز در لوله بازکنی سهروردی

در ساختمان های قدیمی که لوله های آن از جنس چدنی می باشد. رفع گرفتگی بسیار سخت تر از لوله های پلیکا می باشد. زیرا قسمت های داخل لوله پر از رسوب و لجن است . پسماند غذا و روغن به دیواره ی لوله های لوله چدنی چسبیده و قطر داخلی لوله  را باریک می کنند. برای این لوله ها از دستگاه های مخصوصی مانند ( پمپ تراکم هوا ، واتر جت ، و دستگاه سه نظام استفاده می شود.

البته در برخی موارد، علت این گرفتگی ها به خاطر عدم رعایت همسایگان ساختمان به وجود می آید. که شما مجبور به پرداخت هزینه می شوید.

لوله بازکنی سهروردی شبانه روزی

گرفتگی توالت در لوله بازکنی سهروردی

1_نبود فلاش تانک یا قدرت کم آن:

اکثر منازل قدیمی از فلاش تانک یا سیفون تخلیه آب استفاده نمی کنند. برخی افراد نیز به دلیل بهای قبض آب،سیفون نصب نمی کنند. بدون سیفون فلاش تانک، تمام املاح به مرور زمان به دیواره ی توالت چسبده و قطر لوله را باریک تر می کند. در نتیجه باعث گرفتگی در توالت می شود.

راه حل: تماس با لوله بازکنی سهروردی و اعزام سرویسکار از نزدیک ترین شعبه با قیمت مناسب توالت منزلتان را بازسازی می کنیم. نصب یک فلاش تانک خوب به نفع شما خواهد بود.

2_گرفتگی لوله بازکنی سهروردی با مصالح ساختمانی:

هنگام تعمیرات خانه منازل نوساز، نخاله و سیمان به داخل چاه فاضلاب می افتد. که هنگام ورود آب به لوله مشکلی ندارد. گرفتگی با دستمال کاغذی یا یک شی جزئی هم ممکن است.

 راه حل: استفاده از سر فنرهای چاقویی، فنر های سیمان تراش یا رسوب تراش می تواند گرفتگی را رفع می کنند .فنر های رسوب تراش تمام نخاله ها و تکه های سیمان داخل لوله را خرد کرده و از بین می برند.

3_وجود سولفات لوله بازکنی سهروردی در آب شهری :

اب شهری از تصفیه خانه خارج می شود و توسط لوله کشی به منازل انتقال می یابد. اگر قسمت پیچ شیر آب را باز کنید. پشت توری آن تکه هایی مانند سنگ ریزه مشاهده می کنید.

این مواد باعث کندی سرعت آب در شیر آب می شود. فلاش تانک، مخزنی برای تجمع سولفات آب در این مخزن می باشد. با استفاده از فلاش تانک، سولفات ها همراه آب به داخل لوله بازکنی سهروردی می ریزند. به مرور زمان به دیواره ی لوله می چسبد.

برای جلوگیری می توانید از محلول های ضد عفونی کننده آب و انواع جرم گیر ها برای فلاش تانک که از تجمع سولفات استفاده کنید.

4_گرفتگی با دستمال کاغذی :

زیر کاسه توالت، لوله ای s مانند تعبیه شده است. کار اصلی این سیفون جلوگیری از انتشار گاز فاضلاب به داخل ساختمان می باشد. با ورود موهای زائد یا دستمال کاغذی را به داخل فاضلاب، در سیفون تجمع یافته  وباقی می ماند. که در نتیجه باعث گرفتگی می شود.

وجود یک سطل آشغال در حمام یا توالت کمک زیادی می کند. استفاده از یک برگه اخطار در دیوار سرویس بهداشتی یا هشدار به مهمانان و اعضای خانواده پیشنهاد خوبی است.

5_ خطوط لوله کشی قدیمی:

معمولا ساختمان های قدیمی نسبت به منازل نوساز مشکلات تاسیساتی بیشتری دارند. وجود لوله -کشی قدیمی، لوله های چدنی در این ساختمان ها نیز باعث می شود تا لوله ها زودتر و مداوم مسدود شوند.

تماس با لوله بازکنی سهروردی و مشاوره و راهنمایی رایگان می توانید اطلاعات زیادی را کسب کنید. تا در سریع ترین زمان ممکن نیروی لوله کش ماهر برای اجرای لوله کشی اصولی اعزام شود.

پاسخ به سوالات

متخصصین لوله بازکنی سهروردی خدمات خود را چگونه تضمین می کنند؟

تمامی سرویسکاران ما به همراه خود فاکتور و مهر شرکت را دارند و بعد از اتمام کار به شما فاکتوری با متن ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی و تضمین دو الی سه هفته ای ارائه می دهند.

آیا لوله بازکنی با قیمت 100 هزار تومان واقعیت دارد؟

با توجه به نرخ نامه ی سال 1401 قیمت بازکردن لوله با فنر های معمولی از 150 هزار تومان شروع می شود و با توجه به سختی کار و استفاده ی ابزار های مصرفی قیمت تغییر می کند.

آیا شرکت نوین لوله به صورت شبانه روزی فعالیت دارد؟

بله!تمامی همکاران ما به صورت 24 ساعته و آنلاین در خدمت شما هستند و سرویس دهی آن ها کم تر از نیم ساعت می باشد اگر شما نیز با مشکل گرفتگی فاضلاب مواجه شدید می توانید در کترین زمان سرویسکار دریافت کنید.

نحوه ی رعایت موارد بهداشتی و انجام کار چگونه است؟

ما همه روزه سرویسکاران را توجیه می کنیم که رعایت پروتکل های بهداشتی انجام کار تمیز و بدون کثیف کاری استفاده از فنر های جداگانه برای آشپزخانه و توالت و سایر موارد را در اولویت کار خود قرار دهند.

 

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی سهروردی میتوانید از این طریق اقدام نمایید:

 • موبایل: 09101702050
 • تلفن لوله بازکنی سهروردی: 02188339950
 • ایمیل: loolebazkoninovin@gmail.com 
 • رفع گرفتگی لوله در سهروردی به صورت فوری و شبانه روزی توسط تیم حرفه ای انجام میشود.
امتیاز ۳.۴۴ از ۵ – ۷ رای
spinner در حال ثبت رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *