لوله بازکنی منیریه 09101702050 شبانه روزی بدون کثیف کاری

شماره لوله بازکنی منیریه 

اگر ساکن محله ی منیریه هستید و با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب روبرو شدید، بلافاصله با شماره تلفن 09101702050 تماس بگیرید. برای دسترسی سریع به خدمات لوله بازکنی منیریه میتوانید به صورت شبانه روزی با ما در ارتباط باشید. لوله بازکنی در منیریه با بهترین تجهیزات و بدون تخریب انجام میشود.

نحوه ی سرویس دهی در منیریه

منیریه یکی از محله های لوله بازکنی تهران است که در زمان قاجار از منطقه های اعیان نشین بوده است. نام این منطقه از نام منیرالسلطنه مادر کامران میرزا گرفته شده است. کامران میرزا پسر سوم ناصرالدین شاه قاجار بود. منیرالسلطنه ساکن در عمارت منیریه بود که در این محله قرار داشت.

از وقایع تاریخی که در میدان منیریه شکل گرفته میتوان به اولین تصادف خودرو در تهران اشاره کرد. لوله بازکنی منیریه مرکز خرید وسایل ورزشی است که تمام این وسایل را میتوان از این محل تهیه نمود.

نحوه ی خدمات رسانی در منیریه

خیابان ابوسعید یکی از خط های اصلی در منیریه است که سرویسکار ما بنام حمید قاسمی با شماره تلفن 09196790069 به صورت شبانه روزی فعالث می کند

سرویسکار لوله بازکن دیگر ما با هویت مهدی عالمی به شماره 09907605505 ذز خیابان های وحدت اسلامی و معیری آماده ی رفع گرفتگی لوله فاضلاب میباشد.

لوله بازکنی جمهوری از دیگر مناطق خدمات رسانی ما در تهران است. با کلیک بر روی این صفحه براحتی سرویسکار لوله بازکن دریافت کنید.

خیابان اسدی منش و میدان حسن آباد را لوله بازکن ما بنام حسین گودرزی با شماره 09126235020 پوشش می دهد تا در صورت هر گونه گرفتگی فاضلاب به محل برسد.

چه باعث میشود تا لوله فاضلاب بگیرد؟

زمانی که در حال شستن ظرف ها هستید با کند شدن تخلیه آب از سینک ظرفشویی مواجه می شوید. در ابتدا تخلیه آب خیلی آرام می شود و بالاخره لوله فاضلاب کاملا مسدود می شود. برخی از این دلایل عبارتند از:

  1. تجمع چربی و رسوبات در داخل لوله: با گذشت زمان، چربی و نخ لباس و پسماند غذایی در داخل لوله فاضلاب جمع می شوند و باعث محدود شدن جریان آب می شوند.
  2. استفاده از لوله ها با قطر باریک در آشپزخانه: استاندارد لوله های آشپزخانه قطر 8 است که در اکثر موارد لوله ها با قطر 6 نصب می شوند و در آینده باعث گرفتگی فاضلاب می شود.
  3. بالا آمدن آب ماشین ظرفشویی، بالا آمدن آب توالت، گرفتگی لوله های حمام و آشپزخانه، اشکال لوله کشی در ساخت و ساز از مشکلات لوله بازکنی منیریه است.

چگونه میتوانیم گرفتگی لوله را باز کنیم؟ 

 شما با استفاده از چند نمونه ترفند ساده و به راحتی گرفتگی فاضلاب را حل کنید. ما در صفحه ی لوله بازکنی بهارستان تمامی ترفندهایی که برای باز کردن لوله مفید است را توضیح داده ایم. لوله بازکنی سخت و سیمانی، رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه، حمام.

در صورتی که مسدود شدن لوله فاضلاب در اثر افتادن وسیله در چاه توالت یا حمام باشد، میتوانید با کلیک بر صفحه ی درآوردن اشیا از چاه به راحتی وسیله را از چاه بیرون آورید و یا از کارشناسان ما کمک بگیرید.

بیرون آوردن اجسام از چاه توالت، انداختن گوشی در چاه، انداختن انگشتر و دستبند در چاه، درآوردن کلید ماشین چاه درون توالت فرنگی در منیریه با دستگاه مکنده و رفع مشکل در مدت 20 دقیقه انجام میشود.

باز کردن لوله فاضلاب با کمک تخلیه چاه

برخی موارد نشان می دهد که مسدود شدن لوله از پر شدن چاه فاضلاب باشد. در صورتی که لوله فاضلاب به صورت مکرر با مشکل گرفتگی مواجه شود، احتمالا چاه شما پر شده است. در این مواقع باید از تخلیه چاه کمک بگیرید.

کارشناسان ما در این زمینه عملیاتی همچون، تبدیل به اگو با دستگاه های 1200 لیتری و 8000 لیتری -و با انواع پمپ های لجن کش کف، سه فاز و معمولی برای چاه های چاه دار و لجن کش را اناجم می دهند.

تشخیص ترکیدگی لوله و لوله کشی در منیریه: تشخیص نم و چکه از سقف سرویس بهداشتی و حمام و دیوار راه پله – تشخیص نشت آب شهری و ترکیدگی لوله ها

تعویض کاسه توالت فرنگی در منیریه و تبدیل آن به سرویس بهداشتی و بالعکس، تعمیر نشتی کف سرویس بهداشتی.

لوله بازکنی منیریه فوری و شبانه روزی

لوله بازکنی منیریه شبانه روزی

شماره لوله بازکنی منیریه09101702050
شماره مستقیم چاه بازکن در منیریه09126235020
ساعت کاری چاه بازکنی در منیریه24 ساعته، فوری و شبانه روزی
نخوه ی ارائه خدمات لوله بازکنی 100% تضمینی، بدون کثیف کاری

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

رسوب آب گرم:

آب داغ در حمام یا شستشوی ظرف به مرور زمان باعث چسبناکی آب داغ به نمک های اطراف لوله ها می شود. داخل لوله هم همین گونه است. سماور به دلیل جوشیدن آب سفید بسته می شود. لوله بازکنی در منیریه با راهکار خاصی این مشکل را برطرف می کند.

رفع گرفتگی فاضلاب در شعبه دیگر ما: لوله بازکنی امیر آباد

گیر کردن یک جسم خارجی،لوله بازکنی منیریه 

استفاده از ماشین ظرفشویی یا توالت یا حمام، زمان باران، یا زباله ها با آب وارد لوله می شوند.

هنگام دوش گرفتن مو و صابون، شن و خاک موقع بارش باران روی پشت بام، انداختن دستمال کاغذی و …در چاه توالت و حمام. آب داخل لوله به راحتی از فاضلاب عبور نمی کند.

مواد غذایی و لجن درون سینک

شستشوی ظروف در سینک ظرفشویی. ضایعات مواد غذایی یا روغن در سینک به مرور زمان باعث افزایش گرفتگی می شود.

این مشکل از کنترل مردم خارج است. زیرا بدون اطلاع آنها اتفاق می افتد. حتی در توالت فرنگی هم  زیاد با این مشکل مواجه شده شده ایم.

گرفتگی فاضلاب با مصالح ساختمانی

ممکن است برای اکثر مردم این اتفاق بیفتد که بخواهند خانه خود را بازسازی کنند. شن و ماسه سیمان نیز هنگام بازسازی خانه استفاده می شود.

خدمات شبانه روزی در شعبه: لوله بازکنی شهرک ولیعصر

افرادی بدون اینکه بدانند هنگام کاشی کاری حمام و گچ کاری خانه و کارهای دیگر داخل لوله بازکنی منیریه ماسه یا ملات می ریزند.

این اتفاق در اکثر ساختمان ها یا ساختمان های نیمه کاره رخ می دهد و منجر به گرفتگی لوله ها می شود.

نصب نادرست کاسه توالت

برخی افراد هنگام نصب کاسه توالت در جای خود، لوله زیرین را دقیقا به سنگ توالت وصل نمی کنند.
با این کار محل اتصال سنگ توالت به لوله خالی می ماند و ماسه زیر کاسه داخل لوله می ریزد.

لوله بازکنی منیریه تضمینی و بهداشتی

برای رهایی از مشکلات فاضلاب و لوله بازکنی منیریه برای همیشه به یک لوله بازکن ماهر و حرفه ای نیاز دارید. کارکنان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

شما می توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته رایگان و کاملا ارزان بهره مند شوید.  برای حضور همکاران و نیروهای خدماتی در لوله بازکنی منیریه فقط یک تماس کافی است.

 روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب

بازکردن لوله ها با دستگاه ژنراتور برقی:

این دستگاه متشکل از دینام 750، تسمه و فولی شش سه سیستم می باشد. روش بازکردن به این صورت است که سرویسکار فنر را به داخل دستگاه لوله بازکنی منیریه می اندازد.

با زدن کلید ایستگاه شروع به چرخش می کند. دمیدن دسته سه سیستم دستگاه با فنر درگیر شده و فنر را می چرخاند.

 

رفع گرفتگی با دستگاه پمپ تراکم:

در برخی از ساختمان های قدیمی، لوله های فاضلاب از چدن ساخته می شود. سیفون آنها 90 درجه است. فنر از سیفون لوله عبور نمی کند.

برای دریافت خدمات در منطقه بریانک می توانید صفحه ی لوله بازکنی بریانک را کلیک کنید.

در برخی از ساختمان های منیریه به دلیل وجود رسوبات زیاد دستگاه لوله بازکن قادر به رفع گرفتگی نیست.

پمپ تراکمی در این موارد یک گزینه بسیار کاربردی است. این دستگاه با فشرده سازی هوا و رفع گرفتگی لوله ها با فشار باد عمل می کند.

 

لوله بازکنی درمنیریه

در منطقه منیریه اکثر خانه ها به دلیل قدیمی بودن ساختمان ها به فاضلاب شهری متصل نیستند.
به همین دلیل چاه های فاضلاب بیشتری در این مناطق وجود دارد. پر شدن چاه های فاضلاب نیز طبیعی است. برای تخلیه چاه منیریه فقط با شماره های ما تماس بگیرید.

  • اجرای دقیق لوله کشی آب سرد و گرم کاملا پیشرفته و تضمینی
  • رفع گرفتگی انواع لوله های سخت و سیمانی،
  • رفع و بازکردن هرگونه گرفتگی لوله های فاضلاب در کوتاه ترین زمان.

پاسخ به برخی از سوالات مشتریان:

بوی نامطبوع موجود در کف شور ها، حمام، سرویس بهداشتی نشانه چیست؟

اولین نشانه های پر شدن چاه بوی نامطبوعی که از درون فاضلاب و کف شورها به مشام می رسد.در این مواقع تخلیه چاه هر چه زود تر باید انجام گیرد. در غیر این صورت آب از جاهای دیگر کف شور بالا می زند.

تضمین انجام کار در لوله بازکنی منیریه چگونه است؟

لوله بازکنی در شهرک ولیعصر با تضمین و تعهد کامل انجام گرفته و بعد از اتمام کار فاکتور معتبر شرکت به مشتری ارائه می شود.

لوله بازکنی منیریه برای رعایت بهداشت چگونه عمل کنند؟

نیروهای فنی نوین لوله به خاطر ارزشی که به خود و همشهریان قائل اند همواره با ماسک و دستکش و محلول ضدعفونی و همواره بدون کثیف کاری خدمات خود را به بهترین شکل ارائه می دهند.

شتر گلو دقیقا چیست ؟

شتر گلو یک وسیله U شکل است که غالبا جنس محکم پلاستیکی و یا از سیمان است. محل قرار گیری آن زیر سینک ظرفشویی یا چاه توال و لوله های فاضلاب است. که می تواند فاضلاب و فضولات را گیر بیندازد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *