لوله بازکنی امیرآباد تهران☎ شبانه روزی فوری✔

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

انواع خدمات تاسیساتی، خدمات چاه بازکنی، لوله بازکنی در امیرآباد را با شرکت نوین تجربه کنید. انواع خدمات چاه و فاضلاب در ساختمان اعم از  تخلیه چاه و حفر چاه – تعمیر چاه ریزشی – نشب یابی لوله ها و رفع نشت- لوله بازکنی امیر آباد تهران -رفع گرفتگی انواع لوله ها ی ساختمان ( لوله های قدیمی- سیمانی – چدنی) رفع گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی-لوله چاه توالت-لوله حمام-لوله های کف شور پارکینگ-کف شور آشپزخانه-لوله پشت بام-لوله ی فاضلاب اصلی- انشعابات لوله فاضلاب-مجهز به انواع دستگاه لوله بازکنی انواع سر فنر هاو…. کلیک روی شماره تماس ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ ✔📞📞📞

شرکت نوین دارای بیش از ۲۵ سال سابقه خدمت در حوزه ی لوله بازکنی در منطقه امیر آباد ، لوله بازکنی تهران ، تخلیه چاه تهران ، در آوردن اشیا طلا  از چاه ، لوله کشی در تهران ،و سایر خدمات تاسیساتی ساختمان می باشد. همچنین این شرکت دارای چندین در شعبه سراسر تهران می باشد که تمامی کارها طبق نرخ اتحادیه و با ارائه ی فاکتور انجام می پذیرد.

 

 

خدمات لوله بازکنی امیرآباد

 • لوله بازکنی امیر آباد : بازکردن لوله های سخت و سیمانی،لوله های رایزر اصلی و فرعی از جمله کف شور حمام و آشپزخانه،لوله فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام و بالکن و….با دستگاه بروز و پیشرفته به صورت کاملا تضمینی.
 • تخلیه چاه امیر آباد : در صورت پر شدن چاه فاضلاب کافیست با شماره های  شرکت تماس حاصل فرمایید،تخلیه انواع چاه های فاضلاب در امیر آباد
 • تخلیه چاه فوری در تهران با ماشین های بزرگ و کوچک،پمپ و مکنده،تخلیه سپتیک و هر گونه چاه در امیر آباد
 • درآوردن طلا از چاه فاضلاب در امیر آباد :اگر در حمام هستید گردنبند یا انگشتر به داخل لوله افتاد اصلا نگران نباشید! (در آوردن دستبند حلقه انگشتر گوشی و هر شی دیگری که در چاه حمام یا سرویس بهداشتی افتاده باشد ) با دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی و باقیمت مناسب.
 • لوله کشی فاضلاب و آب در امیر آباد :لوله کشی کامل فاضلاب یا به صورت خرده کاری در امیر آباد لوله کشی کامل لوله های آب توسط لوله کش ماهر و باتجربه.  آماده ی عقد قرار داد با شرکت ها و ارگان ها هستیم.
 • نصب انواع توالت فرنگی کاملا بهداشتی و بدون کثیف کاری، نصب انواع فلش تانک توالت
 • تعمیرات و عیب یابی اجزای تداخلی توالت فرنگی در امیر آباد

 

رفع گرفتگی لوله در امیرآباد تهران

هزینه لوله بازکنی امیرآباد

امروزه با افزایش شرکت های لوله بازکنی در تهران هر شرکت نرخ هایی برای خدمات خود ارائه می کند که برخی از این هزینه ها غیر قابل معقول می باشد. هزینه رفع گرفتگی لوله فاضلاب بستگی به طول متراژ فنر مورد استفاده – سه نظام استفاده شده – استفاده از سرفنر های مختلف لوله بازکنی – سختی و آسان بودن کار – تعداد فاضلاب های مسدود شده و چند مورد دیگر دارد . در این راستا اتحادیه لوله بازکنی تمامی نرخ های رفع گرفتگی لوله را در یک برگه ارائه داده است اما این هزینه ها اصلا قابل قیاس با نرخ ارائه خدمات نیست- برای کلی شرکت نوین لوله قبل از انجام هرنوع خدمات با مشتری هماهنگ کرده و بعد از طی شدن هزینه اقدام به انجام کار می کند.

 

این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد. تمامی هزینه ها برای لوله بازکنی طیق نرخ اتحادیه و مناسب تمامی مشتریان در امیر آباد می باشد.هزینه های لوله بازکنی و نرخ لوله بازکنی ، معمولا از ۶۰هزار تومن شروع شده و بسته به عوامل زیر متغیر می باشد . همکاران مابا کم ترین قیمت زیر همکاران ، از مشتریان هزینه دریافت کرده و طبق فاکتور معتبر شرکت ، خدمت مشتریان ارائه می شود.

 

خدمات لوله بازکنی تهرانخدمات لوله بازکنی در تهران

 1. خدمات لوله بازکنی با دستگاه جدید و فنر سر مته دار به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی
 2. سرویس لوله بازکنی امیر آباد شمالی:باز کردن سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و حمام
 3. لوله بازکنی امیر آباد شمالی:رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضالب
 4. مناطق خدمات لوله بازکنی امیر آباد شمالی:در آوردن اشیاء قیمتی از چاه و توالت
 5. باز کردن لوله های سیفون توالت فرنگی و سنتی
 6. لوله بازکنی امیرآباد تهران تخصص در بازکردن انواع لوله بدون آسیب رساندن به لوله های ساختمان.
 7. لوله بازکنی امیر آباد تضمین با فاکتور انجام میشود.
 8. تخلیه چاه لوله بازکنی توالت،لوله بازکنی آشپزخانه و لوله بازکنی حمام در لوله بازکن امیر آباد
 9. لوله بازکن در امیرآباد با سرویس دهی ۱۵دقیقه ای انجام میشود تا مشکل شما عزیزان برطرف شود.
 10. تخلیه چاه لوله بازکنی امیر آباد در زمینه رفع گرفتگی لوله پشت بام،لوله لباسشویی و فاضلاب شهری
 11. بازکردن لوله های سیمانی،لوله های چدنی،لوله های پلیکا،لوله های مسی،لوله های پلیتن با فنر و دستگاه برقی
 12. دراوردن اشیاء از داخل سیفون توسط پرسنل ماهر شرکت لوله بازکنی نوین
 13. تعمیرات و عیب یابی اجزای تداخلی توالت فرنگی در امیرآباد

مناطق خدمت رسانی لوله بازکنی در تهران

شهرک والفجر، خیابان کارگر شمالی، کوی دانشگاه، میدان دانش، مجتمع مسکونی آ. اس. پ ، لوله بازکنی خیابان امیرآباد تهران ، لوله بازکن تهران ، لوله بازکنی منطقه امیرآباد ، لوله بازکنی تجریش ، رفع گرفتگی لوله در امیراباد ، بازکردن لوله در امیراباد ، لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی غرب تهران، شمال تهران، شرق تهران، مرکز تهران ، جنوب تهران

چاه بازکنی غرب تهران، شمال تهران، شرق تهران، مرکز تهران ، جنوب تهران

 

نصب انواع توالت فرنگی کاملا بهداشتی و بدون کثیف کاری، نصب انواع فلش تانک توالت ما به شما می آموزیم که ازکجا بفهمیم که چاه فاضلاب  پر شده است؟ برای خواندن کامل مطالب صفحه ی لوله بازکنی شهرزیبا را مطالعه کنید.

 

رفع گرفتگی لوله در منزل

رفع گرفتگی لوله ها در منزل

گرفتگی لوله ها در همه ی منازل از ابتدا مشکل بوده و ما در این مقاله می خواهیم چند روش خانگی برای باز کردن لوله های آشپز خانه، رفع گرفتگی توالت فرنگی، رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، لوله بازکنی با اسید لوله بازکن ، محلول لوله بازکن ، لوله بازکنی با فنر خانگی ، لوله بازکنی با صابون  را به شما آموزش دهیم.

البته این روش ها رو در خانه امتحان کنید و اگر موفق به باز کردن لوله نشدید با شماره های شرکت ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت سرویسکاران ما برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب حاضر شوند.

مرحله ۱ تمیز کردن صافی

معمولا در ابتدای ورودی لوله ی سینک آشپزخانه وروشویی سرویس بهداشتی،صافی پلاستیکی یا فلزی تعبیه می شود.تا از ورود نخاله و پسماند درشت مانع شود.همین صافی توسط مو،چربی،صابون و…منجر به گرفتگی می شود.

برای رفع گرفتگی صافی ابتدا دستکش بدست کنید،صافی های پلاستیکی را با دست هم می توان از لوله ها جدا کرده و تمیز کنید.اما صافی فلزی یک پیچ در وسط آن تعبیه شده است.ابتدا ان را با پیچ گوشتی باز کنید.و زیر صافی را تمیز نمایید.

 

رفع گرفتگی لوله ظرفشویی

مرحله ۲ استفاده از تلمبه دستی در لوله بازکنی امیر آباد

اگر اطراف خروجی کف شور و یا سینک را آب گرفته باشد که هیچ، اما در غیر این صورت ابتدا آب را باز کنید تا کاملا کف شور یا سینک پر از آب شود.سپس تلمبه دستی را برداشته و روی خروجی کف شور و یا سینک آشپز خانه قرار دهید و چند با پشت سر هم فشار دهید.این مورد نیز ممکن است گرفتگی شما رفع شود.

 

 

مرحله ۳ استفاده از آب جوش-سرکه-جوش شیرین-وکمی پودر لباسشویی

ابتدا یک سماور آب جوش را داخل چاه گرفته شده بریزید،

اگر گرفتگی در اثر چربی و روغن باشد با این روش کاملا باز می شود.

بعد از ریختن آب جوش که منجر به تجزیه چربی های لوله می کند.

دوقاشق جوش شیرین را در کف لوله بریزید.و سپس کمی پودر لباسشویی به آن اضافه کنید.سپس سرکه را درون لوله بریزید و با یک پارچه محکم در کف شور را چند دقیقه نگه دارید.ترکیبات این سه ماده باعث می شود چربی ها ی داخل لوله را بسوزاند و منجر به رفع گرفتگی در لوله بازکنی امیر آباد شود.

 

مرحله ۴ استفاده از سیم مفتول

این مورد برای رفع گرفتگی توالت فرنگی بیشتر کاربرد دارد،روش باز کردن به این صورت می باشد که ابتدا شما یک سیم مفتول تهیه می کنید که نه زیاد نرم باشد که در داخل لوله به خود بپیچد نه زیاد سفت باشد که داخل لوله نچرخد ذاخل لوله کمی مایع ظرفشویی میریزیم که نرم باشد.سپس سیم مفتول را کمی خم می کنیم.داخل لوله به آرامی با چرخش هل می دهیم.این کار کمی تجربه می خواهد.اگر محکم سیم مفتول را بچرخانید ممکن است به خود لوله آسیب وارد کنید.

تنها یک تماس مستقیم با سرویس کار برای راهنمای و مشاوره رایگان  ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

 

ارائه خدمات بصورت شبانه روزی حتی در ایام عید و تعطیلات

لوله بازکنی امیر آباد معتبر ترین لوله بازکنی در تهران

حضور نیروهای لوله بازکن و چاه بازکن در تمامی نقاط پایتخت

دارای انواع وسایل و دستگاه های پیشرفته و مدرن لوله بازکنی

ماشین های پر قدرت و قوی بزرگ تخلیه چاه آب و فاضلاب

با کمک افراد متخصص برای لایروبی، کف تراشی و طوقه چینی چاه آب و فاضلاب

 

برای اطلاع از تمامی خدمات ما در تهران پیشنهاد می کنیم صفحه ی لوله بازکنی توانیر را مشاهده بفرمایید.

 

پاسخ به برخی از سوالات متداول خدمات لوله بازکنی امیرآباد مشتریان عزیز

هزینه ی کندن کف سرویس بهداشتی و حمام برای تعویض کاسه توالت یا لوله ی شکسته شده چقدر است؟

اگر لوله ی کف حمام یا سرویس بهداشتی شکسته باشد یا به طبقه ی پایین نم و چکه کند راهی به جز کندن آن ندارید که هزینه ی آن معمولا از ۲میلیون تومان تا۶میلیون تومان متغیر است و بستگی به چگونگی کار دارد.

لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی امیر آباد تهران منجر به رفع گرفتگی نمی شوند را چکار باید بکنیم؟

این نوع گرفتگی ها در اثر سیمان یا اشیا سخت گرفته میشوند.که با دستگاه واتر جت و پمپ تراکم هوا باز می کنیم.

تضمین لوله بازکنی امیر آباد به چه صورت است؟

شرکت نوین بعد از انجام کار خود با ارائه ی فاکتور معتبر شرکت کاری که برای شما انجام داده است را تضمین می کند و پس از آن هر مشکلی برای شما پیش بیاید با ارسال سرویسکار به محل مشکل شما را حل می کنیم.

کاربرد جوش شیرین و سرکه برای گرفتگی لوله چیست ؟

جوش شیرین و سرکه اگر باهم ترکیب شوند خاصیت آتش فشان تشکیل می دهند.که هم برای بوگیری لوله ها بکار برده می شود.هم منجر به رفع گرفتگی لوله ها می شود.

 اینستاگرام

 

  پاسخ دهید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*

  این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  Call Now Button