لوله کشی09101702050

لوله بازکنی بریانک

امتیاز ۴.۲ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی بریانک بیش از ۲۵سال سابقه ی کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در کل مناطق تهران به ویژه در بریانک آماده ی خدمات رسانی می باشد.همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد.تمامی کار ها بصورت کاملا تضمینی و با ضمانت نامه کتبی انجام می پزیرد.بعد از اتمام کار محل کا شده را به صورت تمیز و شسته رفته تحویل مشتری می دهیم.

خدمات شرکت لوله بازکنی بریانک

لوله بازکنی: گرفتگی لوله ها ی فاضلاب امروزه بدلایل مختلف امری طبیعی به شمار می رود. منطقه ی بریانک تقریبا جنوب تهران به شمار می رود.در این منطقه اکثر ساختمان ها بصورت قدیم ساخت می باشند.در بریانک مشکلاتی در ساختمان های قدیمی وجود دارد اعم از قدیمی بودن لوله کشی ساختمان،چدنی بودن لوله ها و رسوب بستن داخل لوله،استفاده ی نامناسب افراد و…که باعث گرفتگی لوله ها می شود.

شرکت ما به صورت شبانه روزی در بریانک اماده ی بازکردن انواع لوله های سخت و سیمانی،انواع لوله های فاضلاب،لوله های فرعی و رایزر اصلی و هر نوع خروجی کف شور بالکن و پشت بام با دستگاه های بروز و پیشرفته،به صورت کاملا تضمینی می باشد.

تخلیه چاه بریانک(لوله بازکنی بریانک)

اگر در بریانک هستید مطمئنا چاه فاضلاب ساختمان بدلیل قدیمی بودن و یا وصل نشدن به اگوی فاضلاب دچار پر شدن می شود.شرکت تخلیه چاه بریانک دارای ماشین های بزرگ و کوچک،پمپ های سه فاز،مکنده و پمپ کف کش می باشد. برای چاه هایی که با لجن و چربی پر می شوند. مورد استفاده قرار می گیرد.

 • تخلیه چاه در بریانک با انواع ماشین های بزرگ ۱۲۰۰۰ لیتری و خاور ۸۰۰۰لیتری توسط انواع پمپ های کف کش و سه فاز برای چاه های با عمق بالا و انواع سپتیک و منحول –
 • لایروبی چاه کهنه در بریانک توسط مقنی باتجربه به صورت تضمینی در بریانک و کل مناطق تهران.

 09101702050

در آوردن اشیا از چاه فاضلاب در بریانک

اگر در بریانک هستید و در منزلتان هنگام استفاده از حمام و سرویس بهداشتی،گوشی شما یا حلقه و دستبند و هر شی دیگر به داخل چاه فاضلاب افتاد اصلا نگران نباشید. کافیست آب را ببندید و با شرکت لوله بازکنی بریانک تماس بگیرید. درآوردن گوشی،حلقه،طلا،دستبند وهر گونه اشیاء دیگر از چاه حمام و سرویس بهداشتی با دستگاه مکش ۱۰۰درصد تضمینی.

 09101702050

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله در بریانک تشخیص محل دقیق ترکیدگی و محل نم و چکه با دستگاه تشخیص نقطه زن،برای اطمینان از کا ما می توانید بعد از تشخیص محل در حضور سرویسکار ما همان محل را بشکافید.همچنین انجام خدمات لوله کشی فاضلاب گچ کاری و سفید کاری در بریانک و سایر خدمات تاسیساتی.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نقطه زن 09101702050

نصب آسان آویز حوله در حمام و سرویس بهداشتی(تخلیه چاه بریانک )

 • خودتان بسازید :  در خانه های کوچک امروزی.مخصوصا در بریانک که فضاهای داخلی با حداقل استاندارد ها طراحی می شوند.
 • استفاده هوشمندانه از فضا می تواند به کاربردی تر شدن فضا کمک کند. فضای حمام و سرویس بهداشتی در لوله بازکنی بریانک  یکی از فضاهایی هستند که به دلیل وجود وسائل و لوازم زیاد در آن ها نیازمند استفاده بهینه از فضا هستند.
 • آویز حوله و لباس یکی از وسائلی هست که بسیار در حمام و سرویس بهداشتی کاربرد دارد و وجودشان در این فضا ها بسیار لازم و ضروری است.
 • همین ضرورت باعث شده تا چیدانه برای شما دوستان و همراهان طریقه نصب این آویز ها را آماده کند.
 • نصب این آویز ها در بریانک بسیار کار راحتی است و زمان کمی را از شما می گیرد پس با ما  همراه باشید تا با هم طریقه نصب این آویز ها را بیاموزیم.

لوله بازکنی در بریانک

لوازم مورد نیاز:(لوله بازکنی بریانک)

 • میله آویز حوله
 • تعدادی پیچ
 • رول پلاک
 • پیچ گوشتی
 • دریل
 • نگه دارنده
 • تراز حبابی

​​مراحل نصب آویز حوله به دیوار در بریانک

۱٫ تعیین ارتفاع مورد نظر لوله بازکنی بریانک

آویز حوله را باید در ارتفاعی نصب کنید که به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید. نه خیلی بالا که برای برداشتن آن مجبور شوید دستتان را بلند کنید نه خیلی پایین که برای برداشتن آن خم شوید. هم چنین توجه کنید که در لوله بازکنی بریانک حوله ها نباید برای کار وسایل  الکتریکی اختلال ایجاد کنند و هم چنین در بریانک  نباید جلوی منابع تامین کننده نور را بگیرند. برای انتخاب محل و ارتفاع مورد نظر همه این مسائل را در نظر بگیرید.

لوله بازکنی 09101702050

۲٫ علامت گذاری محل نصب در لوله بازکنی بریانک

برای این که کار نصب راحت تر پیش رود بهتر است تا محل مورد نظر تان را به وسیله مداد علامت گذاری کنید تا برای نصب پیچ و مهره ها مشکلی نداشته باشید.این کار را بهتر است دونفره انجام دهید.(لوله بازکنی بریانک)

۳٫ نصب نگه دارند ها

برای این که بتوانید میله آویز را در بریانک نصب کنید به نگه دارنده ها احتیاج خواهید داشت. برای این که این نگه دارنده ها را به دیوار نصب کنید ، ابتدا باید محل نصب را به وسیله یک دریل سوراخ کنید، دقت کنید تا از مته ای استفاده کنید که برابر با اندازه قطر پیچ های شما است. مابرای راهنمایی بهتر می توانیم مته ی الماسی را برای شما پیشنهاد کنیم. به وسیله ی دربل محل نصب نگه دارنده را سوراخ کنید.

۴٫ قرار دادن رول پلاک ها در سوراخ ها

رول پلاک هایی را که از قبل آماده کرده اید را در در درون سوراخ های دیوار قرار دهید تا بتوانید نگه دارنده ها را به آن ها وصل کنید.

 تخلیه چاه تهران 09196790069

۵٫ اطمینان از محکم بودن رول پلاک ها دردیوار (تخلیه چاه بریانک )

برای این که از محکم بودن رول پلاک ها در دیوار اطمینان حاصل کنید به وسیله یک چکش به آرامی ضربه های مداومی به آن بزنید تا درون دیوار ثابت شوند چرا که محکم نبودن رول پلاک ها باعث می شود که آویز حوله شمامدت زیادی را روی دیوار دوام نیاورد.

۶٫ همین مراحل را برای طرف دیگر آویز نیز انجام دهید

برای طرف دیگر آویز نیز همین مراحل را به ترتیب انجام دهید، دقت کنید تا طرف دوم را دقیقا قرینه طرف اول قرار دهید. برای این کار میوانید از همان میله آویز و یک راز حبابی استفاده کنید تا از قرینه بودن آن اطمینان حاصل کنید.

۷٫ نصب اولین نگه دارنده

حالا زمان رسیده است تا نگه دارنده ها را نصب کنید، برای این کار به تعدادی پیچ و یک پیچ گوشتی ۴ سو احتیاج خواهید داشت. نگه دارنده را روی دیوار در لوله بازکنی بریانک قرار دهید و سوراخ های آن را با سوراخ های روی دیوار هماهنگ کنید سپس به وسیله پیچ گوشتی، پیچ ها را سفت کنید تا نگه دارنده شما به دیوار متصل شود. این کار را برای هر دو نگه دارنده انجام دهید.

۸٫ قرار دادن میله آویز میان دو نگه دارنده

در مرحله آخر شما می توانید میله آویز خود را به نگه دارنده ها متصل کنید، اغلب این میله ها به وسیله پیچاندن در داخل نگه دارنده ها نصب می شوند.

لوله بازکنی 09196790069

پاسخ به سولات مشتریان

تعرفه ی لوله بازکنی در بریانک چقدر است و بستگی به چه عواملی دارد؟

هزینه ی بازکردن لوله به چگونگی گرفتگی و تعداد خروجی های گرفته شده،مدت زمان کا کردن و طول و متراژفنر مورد استفاده بستگی دارد و تعرفه ی معمولی آن از ۶۰ هزار تومان شروع می شود.

تخلیه چاه در بریانک توسط چه ماشین هایی انجام می پزیرد؟

تخلیه چاه با پمپ های سه فاز،پمپ معمولی کف کش، پمپ مکنده ی لجن کش با ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و خاور۸۰۰۰ لیتری صورت می گیرد.

پس از تماس شما با شرکت لوله بازکنی در بریانک سرویس کاران ما در عرض چند دقیقه به مقصد می رسند؟

با تماس شما با شرکت ما تماس شما در سیستم شرکت ثبت شده و بلافاصله آدرس شما به سرویس کار در منطقه ی بریانک ارسال می گردد.و در عرض کم تر از ۲۰دقیقه به محل اعزام می گردد.

 آیا بازکردن توالت فرنگی موجب شکستن آن میشود؟ و با چه دستگاهی باز می شود؟

نخیر!!بازکردن توالت فرنگی توسط سرویسکار ماهر و با دستگاه لوله بازکنی انجام می شود. در اکثر مناطق در بریانک ما لوله های توالت فرنگی را با پمپ تراکم هوا باز می کنیم که هیچ خطری برای توالت فرنگی و لوله ی آن ندارد.

اینستاگرام