شماره لوله بازکنی بریانک 09101702050 فوری و شبانه روزی

شماره لوله بازکنی بریانک

اگر ساکن محله ی بریانک هستید و با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب روبرو شدید، کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. همکاران ما لوله بازکنی در بریانک را با بهترین کیفیت، بدون تخریب و به صورت شبانه روزی انجام می دهند. 

سرویسکاران ما  با دستگاه های پیشرفته و تجربه ی بالا، به صورت شبانه روزی آماده ی رفع گرفتگی لوله فاضلاب است. اگر نیار به خدمات لوله بازکنی در بریانک دارید، فورا با شماره 09101702050 تماس بگیرید تا از گرفتگی لوله فاضلاب خلاص شوید.

لوله بازکنی بریانک  تحت نظارت اتحادیه است و دارای جواز کسب تخلیه چاه می باشد. کلیه خدمات با ضمانت 100% بدون کثیف کاری و بدون تخریب انجام می شود.

با اعتماد کامل از خدمات لوله بازکنی بریانک دریافت کنید

135 شعبه فعال سراسر پایتخت ارائه کار کاملا بهداشتی، نازلترین قیمت، دریافت وجه به شرط بازشدن لوله

پس از اتمام سرویس، محل تمیز شده را به مشتری تحویل می دهیم. اعزام نیرو از نزدیک شعبه به منطقه شما در 10 دقیقه صورت می پذیرد.

لوله بازکنی نوین لوله آماده رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب، سخت و سیمانی، لوله های رایزر، انشعاب اصلی، خروجی بالکن و پشت بام با دستگاه های مدرن و جدید با گارانتی کامل می باشد.

لوله بازکنی بریانک با خدمات ویژه

✅ شماره تماس09101702050
نحوه رفع گرفتگی لوله فنر، پمپ تراکم، دستگاه لوله بازکنی
✅ انجام کار بدون تخریب و کثیف کاری رفع انسداد لوله 100% تضمینی 
شبانه روزی و بدون تعطیلات زیر نظر اتحادیه با قیمت مناسب

لوله بازکنی بریانک

رفع گرفتگی لوله در بریانک یکی از سرویس های لوله بازکنی نوین است که هدف آن رفع گرفتگی، بسته شدن یا گرفتگی لوله ها با استفاده از ابزار و تجهیزات خاص است. این خدمات معمولاً توسط تیم های تخصصی ارائه می شود که مایل به ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز و شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل هستند.

خدمات لوله بازکنی بریانک در منازل، مجتمع های مسکونی، مشاغل، ادارات، صنایع و غیره را شامل می شود. اگر مشکلاتی مانند گرفتگی لوله ها، بوی بد آب، انسداد در لوله های آب گرم و سرد دارید ممکن است به خدمات رفع گرفتگی لوله در بریانک نیاز داشته باشید.

مسدودی لوله فاضلاب، امری طبیعی است. در این منطقه بیشتر ساختمان ها قدیمی هستند. ما مفتخریم که در منطقه بریانک به همشهریان عزیز خدمت رسانی کنیم.

 بعد از اینکه مطمئن شدید که لوله فاضلاب مسدود است اختمالا به دنبال این هستید که دلیل گرفتگی لوله را مشخص کنید و به راه چاره فکر میکنید. برای درخواست لوله بازکنی بریانک میتوانید با شماره 09101702050 تماس بگیرید.

لوله بازکنی جیحون از خدمات مربوط شرکت نوین

خدمات ویژه در منطقه بریانک

محله بریانک یکی از محله های منطقه 10 تهران است که به معنی متراکم ترین محله شرقی در جنوب تهران است. این محله از شرق به بزرگراه نواب، از شمال به خیابان کمیل، از جنوب به خیابان قزوین و از غرب به خیابان امامزاده عبدالله محدود است.

این محله یکی از محله هایی است که به گرانی شهرت دارد و به دلیل دسترسی نسبتا خوبی که به مرکز شهر دارد، طرفداران خاص خود را دارد. بافت محله بریانک نسبتا قدیمی است. در این محله نیز مانند سایر مناطق، هر سال بر تعداد آپارتمان های نوساز و چند طبقه افزوده می شود.

شرکت لوله بازکنی در بریانک شماره شبانه روزی 09101702050

شرکت‌ لوله بازکنی بریانک به عنوان یکی از شرکت‌هایی تخصصی در زمینه خدمات رفع گرفتگی فاضلاب دارای اعتبار و سابقه ی 25 ساله است. این شرکت‌ از خدمات شرکت نوین توسط تیم‌ حرفه‌ ای و کارکنان متخصص، با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مدرن، مشکلات مربوط به لوله‌های آب و فاضلاب را رفع می‌کنند.

این شرکت‌ها با تمرکز بر کیفیت خدمات، سرعت عمل و رضایت مشتریان، به عنوان یک شرکت مطرح در منطقه بریانک شناخته شده است.  خدمات تضمنیريال رفع مشکلات لوله‌های خانه‌ها، مجتمع‌ها، مغازه‌ها، و ساختمان‌های صنعتی به صورت 24 ساعته در خدمت شماست.

 لوله بازکنی منیریه از دیگر شعبه های شرکت نوین

از جمله دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

تجمع چربی و روغن در لوله های ظرفشویی، باعث انسداد لوله شود. روغن به مرور زمان به جداره ی لوله ها می چسبد و قطر لوله را باریک میکند. در این حالت گرفتگی فاضلاب اتفاق می افتد.

فضولات و پسماند، همچنین موی زائد در گرفتگی لوله فاضلاب تاثیر زیادی دارند. با ترکیب این دو مواد گرفتگی شدیدی در لوله فاضلاب ایجاد می شود که باید با فنر برقی موجود در لوله بازکنی بریانک رفع گردد.

ریشه درختان در حیاط عامل دیگری در گرفتگی لوله هستند، ریشه ها از هر راهی که بتوانند به لوله نفوذ می کنند و باعث گرفتگی در لوله ها می شوند.

مشکلاتی از قبیل افتادن وسیله در چاه حمام و توالت در قسمت زانویی و منحنی لوله ها گیر میکند و اجازه عبور آب از لوله را نمیدهد. در این مواقع بهتر است با یک لوله بازکن در بریانک تماس بگیرید تا بلافاصله وسیله را از داخل لوله بیرون آورد.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

فرض کنید در حال شستن ظرف ها هستید که یکباره با حرکت کند آب در لوله سینک ظرفشویی مواجه میشوید. بنابراین به دنبال راه برای باز کردن مسیر آب در ظرفشویی هستید.  در مواقعی که آب آلوده از کاسه توالت پس می زند و دوباره به پایین می رود یا گاهی به کندی تخلیه می شود، خبر از انسداد مسیر فاضلاب است.

انتشار بوی بد فاضلاب در خانه یا وجود حشرات در حمام و توالت از دیگر دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در بریانک است. خوشبختانه تکنسین های لوله بازکنی در بریانک به صورت شبانه روزی آماده ی خدمات رسانی به شما هستند.

اعزام لوله بازکن در بریانک فوری و شبانه روزی

نشانه های معمولی گرفتگی لوله ها عبارتند از:

در برخی موارد، ممکن است آب با فشار بالا از لوله‌ ها برگردد یا حتی از سوراخ‌ های لوله خارج شود که نشانه‌های دیگری از گرفتگی لوله محسوب می‌شود.نشانه‌های گرفتگی یک لوله ممکن است به صورت متفاوتی ظاهر شود.

1. کاهش جریان آب: اگر لوله گرفته باشد، ممکن است جریان آب کمتری از لوله عبور کند یا اصلاً برخی از لوله مسدود شده باشد.

2. افزایش زمان تخلیه فاضلاب: زمان لازم برای تخلیه آب از سینک، کف شور حمام یا توالت بسیار کند تر از روزهای عادی می شود.

3. صداهای غیرعادی: ممکن است هنگام استفاده از آب، صداهای غیرعادی مانند قل قل یا چکه آب از لوله‌ ها بشنوید.

4. بوی نامطبوع: گاهی اوقات لوله‌ های فاضلاب باعث ایجاد بوی نامطبوعی در محیط می شوند، به خصوص اگر لوله فاضلاب در قسمت های زانویی دچار گرفتگی باشد.

5. افزایش دمای آب: هنگام گرفتگی، دمای آب از حالت معمولی و روزمره کمتر یا بیشتر می شود، که نشان دهنده گرفتگی در لوله است.

لوله بازکنی جنوب تهران از دیگر خدمات این مجموعه

آیا خدمات لوله بازکنی در بریانک شبانه روزی است؟

با توجه به موارد گرفتگی لوله و توالت که ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیافتد، سرویسکاران منطقه بریانک خدمات شبانه روزی ارائه می دهند. خدمات ویژه رفع گرفتگی فاضلاب در طول شبانه روز، 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته در خدمت شما عزیزان است.

این خدمات از طریق کارکنان تخصصی و مجربی ارائه می‌ شود، این افراد آموزش دیده در تمامی زمان‌ ها حتی روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به مشکلات لوله‌های آب و فاضلاب مشتریان بریانک هستند.

خدمات شبانه روزی ما عبارتند از

1) رفع انسداد و گرفتگی لوله‌های آب و فاضلاب

2) باز کردن لوله‌های مسدود و تخلیه کردن چاه

3) تعمیرات فوری لوله‌ های آسیب دیده

4) تعویض و نصب لوله‌ های جدید

5) پاکسازی لوله از فضولات

6) پیشگیری از نشتی‌های آب و فاضلاب

این خدمات ویژه با فراهم کردن پاسخگویی فوری و موثر به مشکلات لوله‌ ها منزل، از وقوع خسارات بیشتر در ساختمان‌ ها و ایجاد ناراحتی برای ساکنان و مشتریان جلوگیری می‌ کند.

لوله بازکنی عبدل آباد از دیگر خدمات شرکت نوبن

شیوه های باز کردن لوله فاضلاب در بریانک

لوله‌ بازکنی بریانک از روش های متنوع و بدون تخریب برای رفع انسداد لوله های فاضلاب استفاده می کند. برخی از شیوه‌ه ی معمول لوله‌ بازکنی در بریانک عبارتند از:

1) پمپ‌های فشار قوی: این روش شامل استفاده از پمپ‌های با فشار بالا برای ایجاد جریان آب قوی و پرقدرت به منظور رفع موانع و پاکسازی مواد فاضلابی است.

2) واترجت مدرن: واترجت با ایجاد فشار بالای آب درون لوله به واسطه ی شلنگ مقاوم، مواد رسوبی و لجن ها را از لوله خارج می کند تا گرفتگی لوله، برطرف شود.

3) استفاده از مواد شیمیایی: برخی از مواد شیمیایی برای حل کردن رسوبات و تجزیه چربی‌ های موجود در لوله‌ ها استفاده می شوند، این مواد به عنوان یک محلول پاک‌ کننده و ضد بودهی عمل می‌کنند.

ابزارهای مکانیکی: ابزارهایی مانند قنر برقی پیشرفته، دستگاه های مکانیکی برای باز کردن لوله‌ها می استفاده شوند.

هر یک از این روش ها بر اساس نوع و شدت گرفتگی لوله‌ ها انتخاب می‌شوند. در اغلب موارد، ترکیبی از این روش ها برای رسیدن به نتیجه بهتر و کار آمد استفاده می‌شود.

خدمات لوله بازکنی بریانک

بوی نامطبوع حمام، توالت، آشپزخانه، لوله ماشین لباسشویی، پرشدن چاه، رسوب، جرم، تجمع لجن و فضولات، بالا زدن آب از توالت و سینک، نم و زردی دیوار و غیره از جمله مشکلات چاه و فاضلاب هستند.

شرکت لوله بازکنی نوین خدمات و رفع تمامی موارد ذکر شده را شبانه روزی (بدون تعطیلی) در سریع ترین زمان ارائه می دهد.

 • درآوردن اشیاء از سیفون با دستگاه مکش 100% تضمینی
 • تشخیص محل ترکیدگی، نم، چکه لوله با دستگاه نقطه زن
 • رفع گرفتگی زهکشی ها، سیفون ها، انواع لوله قدیمی و چدن
 • رفع گیر کف شور حمام، آشپزخانه، توالت، خروجی بالکن
 • گرفتگی های رایزراصلی و انشعبات لوله فاضلاب
 • رفع مسدودی سیفون توالت ایرانی و فرنگی
 • استفاده از فنرهای جداگانه برای حمام، توالت، آشپزخانه
 • چربی زدایی، تراش رایگان رسوب و جرم از لوله
 • رفع گرفتگی روشویی، پشت بام، ناودان، پاسیو، استخر
 • خدمات نصب شیرالات، نصب و تعویض سنگ توالت

تجهیزات لوله بازکنی بریانک

یک شرکت فنی برای ارائه هرچه بهتر خدمات نیاز به ابزار آلات مجهز دارد. تا کاری با بهترین کیفیت تحویل مشتریانش دهد. شرکت نوین علاوه بر کیفیت و سرعت بالا همیشه سعی می کند، در سریع ترین زمان ممکن، خدمات را به نحو احسنت انجام دهد.

ابزار موشکی برای کفشور، روشویی، رایزر اصلی، انواع لوله های فاضلاب

فنر برقی برای پارکینگ، حمام، توالت، پشت بام، آشپزخانه و …

پمپ تراکم هوا برای توالت فرنگی، لوله های خروجی ساختمان

دستگاه مکش و چنگک برای درآوردن اجسام از فاضلاب

انواع پمپ های تخلیه لجن کش، کفکش، تک فاز، سه فاز

تضمین 100% همه خدمات با ارائه فاکتور

24 ساعته بدون تعطیلی، فعال در کل ایام هفته

فقط یک تماس از جانب شما، ارائه بهترین خدمات از ما

تماس با لوله بازکنی بریانک

 

اینستاگرام

2 دیدگاه

 • لوله بازکنی بریانک یک فرایند است که در آن مسدودی‌ها و رسوبات مختلف در داخل لوله‌های آب، فاضلاب به به روش‌های مختلفی برطرف می‌شوند. این مسدودی‌ها می‌توانند به دلیل تجمع چربی، رسوبات کلسیم، زنگ زدگی لوله‌ها و یا اشیاء دیگری باشند که در لوله‌ها گیر کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *