لوله بازکنی غرب تهران تضمینی 100 %

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

امتیاز ۴.۵۳ از ۵ – ۷ رای
spinner در حال ثبت رای

 

شرکت لوله بازکنی شهرک ولیعصر با ۲۵ سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی در شهرک ولیعصر تهران می باشد این شرکت زیر نظر اتحادیه است و تمامی خدمات طیق نرخ اتحدیه و با پایین ترین قیمت انجام می شود. معتبر ترین لوله بازکنی شهرک ولیعصر تهران به صورت تمیز و بهداشتی شبانه روزی
لوله بازکن در شهرک ولیعصر ارسال سرویسکار در ۱۰ دقیقه.

 

۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر :

لوله بازکنی در شهرک ولیعصر : رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی : لوله بازکنی آشپزخانه -حمام -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه- رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

 

تخلیه چاه شهرک ولیعصر : تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و …با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری در شهرک ولیعصر با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان.

لایروبی چاه و کندن چاه در شهرک ولیعصر: لایروبی چاه کهنه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید در جردن.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر تهران فوری ارزان شبانه روزی.

 

در آوردن اشیا از چاه در شهرک ولیعصر : در آوردن تمامی اشیا افتاده شده در چاه توالت و حمام توسط دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی در آوردن انواع گوشی از چاه دستبند و گردنبند و…

لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله در شهرک ولیعصر : لوله کشی فاضلاب در شهرک ولیعصر به صورت کلی و جزئی- تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس در شهرک ولیعصر  . تشخیص ترکیدگی لوله در شهرک ولیعصر با دستگاه تشخیص نقطه زن در صورت اطمینان از کار میتوانید محل نشخیص داده شده را شکافته و نسبت به ترمیم آن اقدام کنید.

رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با پمپ سه نظام و واتر جت: امروزه در ساختمان های نوساز و یا در حال بازسازی کارگران در هنگام لوله کشی به صورت ناخود آگاه سیمان و ماسه را داخل لوله ی فاضلاب می ریزند ، ماسه و سیمان به مرور زمان داخل لوله سفت می شوند .  و رفع گرفتگی این گونه لوله ها سخت و طاقت فرسا می باشد و یا گاهی اوقات باز نمی شود اما:شرکت لوله بازکنی شهرک در شهرک ولیعصر یا استفاده از دستگاه ها و ابزار های فوق العاده بروز و حرفه ای هر گونه گرفتگی سخت را به صورت تضمینی رفع می کند.

لوله بازکنی در شهرک ولیعصر

هزینه لوله بازکنی در شهرک ولیعصر

نرخ لوله بازکنی در شهرک ولیعصر مانند سایر نقاط تهران و ارائه فاکتور معتبر از شرکت لوله بازکنی نوین ، از مشتریان اخد می گردد. لوله بازکنی نوین ، با قیمتی زیر قیمت همکاران و با کیفیت بالا ، تهعد کاری در ۱۵ سال اخیر تجربه کرده است.

قیمت لوله بازکنی شهرک ولیعصر چقدر است؟

قیمت لوله بازکنی ، زیر نظر اتحادیه و معمولا از ۷۰ هزار تومان شروع می شود.   و این قیمت با توجه به سختی لوله و نوع گرفتگی و هم چنین میزان زمان کار متغیر می باشد ، در هر صورت ما با پایین ترین قیمت ، خدمات و کیفیت برتری را جهت رفاه حال مشتریان ارائه می دهیم.

لوله بازکنی در ولیعصر


سابقه ی شرکت لوله بازکنی نوین

شرکت لوله بازکنی در شهرک ولیعصر تهران  در راستای خدمت به مشتریان عزیز با یش از ۳۵سال سابقه ی کار زیر نظر اتحادیه با ابزار آلات بروز و پیشرفته و استخدام افراد خبره در این حوزه آماده ی خدمت رسانی می باشد. همچنین بغیر از لوله بازکنی خدمات دیگری از جمله:درآوردن اشیا از چاه،تخلیه چاه شهرک ولیعصر با ماشین های ۱۲هزار و۸هزار لیتری . لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله،تعویض کاسه توالت و تبدیل آن به توالت فرنگی و سایر خدمات تاسیسات ساختمان انجام می دهیم.این شرکت به صورت شبانه روزی حتی روزهای تعطیلات،با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در خدمت شما می باشد.  و کاری که توسط سرویسکار برای شما در شهرک ولیعصر انجام می دهد بعد از اتمام کار با ارائه ی فاکتور شرکت آن را تضمین می کند.

مشکلات قدیمی بودن ساختمان ها در لوله بازکنی شهرک ولیعصر تهران

شهرک ولیعصر منطقه ی ۱۸ تهران می باشد و تقریبا جنوب تهران محسوب می شود با توجه به منطقه ی شهرک ولیعصر خانه های تقریبا قدیمی ساخت دارد .  که برخی از خانه ها تازه نوساز شده اند. این ساختمان های قدیمی در شهرک ولیعصر طی مرور زمان مشکلات زیادی پیدا می کنند.از جمله ی این مشکلات نشتی لوله ها،در رفتگی یا پوسیدگی لوله های فاضلاب،گرفتگی لوله ها و پر شدن چاه های منازل هستند . که این ها بخشی از مشکلات ساختمان های قدیمی در شهرک ولیعصر می باشد.

 

لوله بازکنی شهرک ئلیعصر لوله بازکنی با تضمین و فوری 091001702050

بازکردن لوله ها با دستگاه لوله بازکنی شهرک ولیعصر

برای بازکردن گرفتگی لوله های فاضلاب طوری که مشکل گرفتگی جزئی باشد،ما از دستگاهی به نام فنر زن یا به اصطلاح ژنراتور استفاده می کنیم. این دستگاه که انواع مختلفی دارد،فنر از پشت ان داخل دستگاه شده و از جلو خارج می شود. با تنظیم د ستگاه روی فنر با زدن دستگ دستگاه،فنر شروع به چرخش می کند .  و با فشار زیاد به داخل لوله هدایت می شود. در رابطه با دلایل گرفته شدن لوله فاضلاب در لوله بازکنی بلوار فردوس برای آشنایی همشهریان توضیحاتی داده ایمو می توانید تا حد امکان از گرفتگی لوله های فاضلاب برای همیشه خاصی یابید.

لوله بازکنی در شهرک ولیعصر با دستگاه سه نظام

برای رفع گرفتگی لوله هایی که با سیمان،گچ،ماسه،رسوبات خود لوله یا چیزهای سخت دیگر مسدود می شود.. از وسیله ای به نام سه نظام یا رسوب تراش استفاده می کنیم . این دستگاه با قدرت فوق العاده ای که دارد باعث رسوب تراشی داخل لوله می شود.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

درآوردن اشیا از چاه توالت در شهرک ولیعصر

هنگامی که شما در شهرک ولیعصر هستید و به صورت نااگاهانه با تلفن همراه یا دستبند یا گردن بند و انگشتر به سرویس بهداشتی یا حمام می روید ممکن است اتفاق بدی برایتان رخ دهد .  یکی از این اتفاق ها افتاد گوشی یا طلای شما در چاه توالت یا کف شور حمام می باشد. در این حالت اصلا نگران نباشید کافیست با لوله بازکنی شهرک ولیعصر تماس بگیرید نیروی باتجربه کم تر نیم ساعت به محل می رسد.

ابزار های مورد استفاده برای درآوردن گوشی از چاه توالت،حلقه،دستبند،و…در لوله بازکنی شهرک ولیعصر

مابری درآوردن این اشیاء از ابزار های بروز و پیشرفته استفاده می کنیم بعضی از سرویس کاران ابزار خاصی برای دراوردن ندارند  . و شما از تمایس با آن ها پشیمان می شوید چرا که دست خالی می آیند و از شما سیخ و چوب لباسی و ابزار می خواهند اخر سر هم نمی توانند ان را دربیاورند. وسیله ای به نام دستگاه مکش و دستگاه مشکل گشا کار شما را بصورت تضمینی بدون کثیف کاری،و در کم ترین زمان انجام می دهیم.

تخلیه چاه تهران 09101702050

چگونگی پر شدن چاه در شهرک ولیعصر

چاه هایی که در خانه های شهرک ولیعصر هستند اکثرا ریزشی و قدیمی هستند. و بعضی از چاه ها ممکن است هرماه پر شود اما چرا چاه پر می شود؟ما دلیل این سوال را استفاده ی مداوم از آب و  پسماند های غذا و روغن موجود در ظرف ها به سینک آشپز خانه می دانیم. زمانی که روغن و مو را در سینک آشپزخانه می ریزیم در آشپز خانه در آخر به کف چاه منتهی می شود .و روزنه های چاه را مسدود می کند  این عمل در نتیجه باعث می شود چاه فاضلاب  آب را به داخل خاک نکشد و منجر به پر شدن چاه می شود.

طرز تخلیه کردن چاه و لایروبی کف چاه در لوله بازکنی شهرک ولیعصر

ما برای خالی کردن چاه انواع مختلف ماشین و پمپ ها را داریم، اگر دریچه ی چاه باز باشد طوری که ۵۰سانتی متر مربع باشد ما پمپ کف کش را درون چاه می اندازیم. این پمپ با لوله ای که به ان وصل است. آب و لجن کف چاه را به داخل مخزن ماشین منتقل می کند.

پمپ سه فاز چیست و چه فرقی با پمپ معمولی و ساکشن دارد؟

شرکت لوله بازکنی در شهرک ولیعصر برای چاه هایی که ارتفاع یا طول مسیر آن ها تا پیش ماشین تخلیه چاه بیشتر است و پمپ معمولی در ارتفاع های بیشتر کار نمی کند پمپ سه فاز استفاده می کنیم.این پمپ به برق سه فاز کار می کند و ۴ برابر سایر پمپ ها قدرت بیشتری دارد.

 

همه روزه ( بدون تعطیلی )

  • پشتیبانی و مشاوره رایگان
  • حضور نیرو کم تر از ۲۰ دقیقه
  • لوله بازکنی فوری و اورژانسی
  • چاه بازکنی شبانه روزی
  • لوله بازکنی ارزان
  • فقط با یک تماس از شما همشهریان

پاسخ به سوالات پرتکرار لوله بازکنی در شهرک ولیعصر

 

بوی نامطبوع موجود در کف شور ها، حمام، سرویس بهداشتی نشانه چیست؟

اولین نشانه های پر شدن چاه بوی نامطبوعی که از درون فاضلاب و کف شورها به مشام می رسد.در این مواقع تخلیه چاه هر چه زود تر باید انجام گیرد. در غیر این صورت آب از جاهای دیگر کف شور بالا می زند.

تضمین انجام کار در لوله بازکنی شهرک ولیعصر چگونه است؟

لوله بازکنی در شهرک ولیعصر با تضمین و تعهد کامل انجام گرفته و بعد از اتمام کار فاکتور معتبر شرکت به مشتری ارائه می شود.

لوله بازکن های شرک ولیعصر برای رعایت بهداشت چگونه عمل کنند؟

نیروهای فنی نوین لوله به خاطر ارزشی که به خود و همشهریان قائل اند .همواره با ماسک و دستکش و محلول ضدعفونی و همواره بدون کثیف کاری خدمات خود را به بهترین شکل ارائه می دهند.

شتر گلو دقیقا چیست ؟

شتر گلو یک وسیله U شکل است که غالبا جنس محکم پلاستیکی و یا از سیمان است. محل قرار گیری آن زیر سینک ظرفشویی یا چاه توال و لوله های فاضلاب است. که می تواند فاضلاب و فضولات را گیر بیندازد.

 

 

 

 

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید