لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی جردن

امتیاز ۴.۷۸ از ۵ – ۴ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی جردن با ۲۵سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در جردن و سایر مناطق تهران توانسته رضایت اکثر مشتریان را به خود جلب نماید. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد. تمامی هزینه ها برای لوله بازکنی طیق نرخ اتحادیه و مناسب تمامی مشتریان در جردن می باشد.خدمات لوله بازکنی جردن:

لوله بازکنی : رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی : لوله بازکنی آشپزخانه -حمام -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه- رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه جردن: تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و …با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری در جردن با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان.

لایروبی چاه و کندن چاه در جردن : لایروبی چاه کهنه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید در جردن.

در آوردن اشیا از چاه در جردن : در آوردن تمامی اشیا افتاده شده در چاه توالت و حمام توسط دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی در آوردن انواع گوشی از چاه دستبند و گردنبند و…

لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله در جردن : لوله کشی فاضلاب در جردن به صورت کلی و جزئی- تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس در جردن- تشخیص ترکیدگی لوله در جردن با دستگاه تشخیص نقطه زن در صورت اطمینان از کار میتوانید محل نشخیص داده شده را شکافته و نسبت به ترمیم آن اقدام کنید.

هزینه لوله بازکنی جردن

هزینه های لوله بازکنی در جردن معمولا از ۷۰ هزار تومن شروع شده و بسته به عوامل زیر متغیر می باشد . همکاران مابا کم ترین قیمت زیر همکاران ، از مشتریان هزینه دریافت کرده و طبق فاکتور معتبر شرکت ، خدمت مشتریان ارائه می شود.


لوله بازکنی در جردن 09101702050

 

لوله بازکنی جردن به صورت  شبانه روزی و بدون تعطیلی -تضمین کیفیت با فاکتور معتبر شرکت و تمیز و بدون کثیف کاری ضمانت  کامل پس از ارائه خدمت تماس با ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰


 

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی جردن

 1. نوع گرفتگی لوله: هزینه لوله بازکنی در جردن بسته به این دارد که گرفتگی لوله از چه نوع می باشد پس از تماس شما با همکار لوله بازکن سرویسکار به محل آمده و ابتدا نسبت به تشخیص نوع گرفتگی آن اقدام می کند اگر گرفتگی لوله بر اثر چربی و مو باشد عرف معمولی آن از ۷۰هزار تومان تا ۱۵۰هزار متغیر است.
 2. محل گرفتگی لوله: دومین امر مهم این است که گرفتگی از کدام ناحیه باشد اگر گرفتگی لوله از ۵ تا ۱۰متری باشد عرف معمولی آن از ۱۰۰هزار تا ۲۰۰هزار تومان است اما اگر گرفتگی محل متراژ بالا تری باشد هزینه به نسبت متراژ کمی تغییر خواهد کرد.
 3. گرفتگی بر اثر سیمان یا قیر: اگر در منطقه ی جردن لوله توالت یا آشپز خانه بر اثر ریخته شدن مصالح ساختمانی مسدود شود باز کردن آن با استفاده از سه نظام و دستگاه واتر جت امکان پذیر خواهد بود و عرف آن از ۲۵۰ هزار تومان بستگی به مصرف سه نظام می باشد.
 4. گرفنگی بر اثر رسوب و سولفات لوله:در اکثر منازل لوله بازکنی جردن بدلیل قدیمی بودن ساختمان ها لوله کشی به صورت چدنی می باشد استفاده از این لوله ها به مرور زمان چربی آشپزخانه یا استفاده از سرویس بهداشتی مواد و پسماند به جداره ی لوله می چسبد و همانند کف سماور می شود که به آن سولفات یا رسوب لوله می گویند. زنگ زدن داخل لوله های چدنی در جردن بدلیل استفاده نکردن از لوله ها نیز موجب رسوب کردن می شود.
 5. برای بار کردن این گونه لوله ها علاوه بر زمان استحلاک دستگاه نیز از بین می رود اکثر لوله های چدنی اصلا رفع مسدودی نمی شوند اما دستگاه هایی بنام سر فنر الماسه یا پمپ تراکم با هزینه ی ۳۰۰ تا ۶۰۰هزار تومان می تواند مشکل شما را حل کند.

 

تخلیه چاه تهران

مزایا و معایب اسید های لوله بازکنی جردن:

برخی افراد زمانی که چاه منزل مسدود می شود اولین فکری که به ذهنشان می رسد خریدن اسید و یا صاف لوله بازکنی است اما طرز استفاده از آن را نمی دانند و از عواقب و بعد از مصرف آن اطلاعی ندارند ما در لوله بازکنی جردن به شما می گوییم که در چه نوع گرفتگی هایی از اسید ها استفاده کنید و طرز صحیح مصرف آن چگونه است.

آیا استفاده از اسید و محلول صاف برای هر لوله ای امکان پذیر است؟

از زمان قدیم اکثر منازل در جردن لوله کشی چدنی دارند و طی مرور زمان و استفاده از لوله ها باعث انباشته شدن رسوبات و املاح و پسماند غذا در داخل لوله شده است قسمت بیرونی لوله های چدنی در معرض هوا و نم و چکه آب زنگ زده است پس استفاده از اسید های لوله بازکنی جردن در این گونه لوله ها ممنوع می باشد چرا که اسید فقط باعث سوزاندن املاح داخل لوله می شود برای لوله های چدنی قدیمی و زنگ زده بسیار مضر است و باعث سوراخ کردن لوله یا ترک برداشتن آن می شود.

 

دستگاه لوله بازکنی ، فنر لوله بازکنی


اسید های لوله بازکنی جردن را در چه مواردی استفاده کنیم؟

 1. استفاده از اسید های لوله بازکن در مواقعی مورد استفاده می باشد که برای مثال توالت فرنگی منزل در جردن مسدود میشود معمولا گرفتگی توالت فرنگی در اثر دستمال کاغذی و یا اشیا جزئی اتفاق می افتد استفاده از محلول صاف باعث سوزاندن دستمال شده و مسیر را باز می کند.
 2. ۲-در مواقعی که سینک آشپزخانه در لوله بازکنی جردن مسدود می شود در این مورد ابتدا باید کف شور آشپزخانه را با پارچه بگیرید و محلول لوله بازکنی را از قسمت لوله ی داخل دیوار (زیر سینک) بریزید و تا صبح از آب استفاده نکنید.محلول لوله بازکنی شب تا صبح تمام چربی های داخل لوله را میسوزاند و مسیر گرفتگی را باز میکند.
 3. ۳-استفاده از محلول صاف با مخلوط نفت در لوله هایی که داخل آن ها قیر رفته باشد ابتدا آب داخل لوله را با کهنه کاملا خشک نمایید و لوله بازکنی صاف را با نفت مخلوط کرده و داخل لوله بریزید و بگذارید تا صبح بماند. نفت و صاف قیر را تا صبح میسوزاند و مسیر باز خواهد شد.
 4. ۴- استفاده از اسید لوله بازکن در لوله های قدیمی که چند ماه از آن ها استفاده نشده است مسدود شدن لوله ها بدلیل استفاده نکردن از آن ها در لوله بازکنی در جردن امری طبیعی می باشد لوله هایی که داخل آن ها آب نباشد به مرور زمان مسدود می شود برای باز کردن این گونه گرفتگی ها اسید را داخل لوله بریزید و چند ساعت منتظر بمانید.

طریقه صحیح نصب توالت فرنگی در لوله بازکنی جردن

امروزه بدلیل کهولت سن برخی از افراد -بروز شدن سرویس بهداشتی ها و تمیز بودن توالت فرنگی نسبت به توالت ایرانی اکثر ساکنین جردن خواهان تعویض توالت ایرانی و تبدیل آن به توالت فرنگی می باشند اما برای این کار ابتدا به یک فرد کار بلد و ماهر نیاز دارند شرکت لوله بازکنی در جردن توانسته با کادر باتجربه و لوله کش های ماهر در جردن رضایت مشتریان خود را در این راستا جلب نماید.

 

لوله بازکنی 09101702050


مراحل تعویض توالت ایرانی و تبدیل آن به توالت فرنگی در لوله بازکنی جردن

 1. ۱- ابتدا برای این کار کف سرویس بهداشتی را شکافته و تمام قیر گونی و ساخت سرویس بهداشتی از بین می رود بعد از شکافتن کف سرویس بهداشتی لوله کش ابعاد و اندازه ی سرویس بهداتی را محاسبه کرده و برای خرید لوازم مورد نیاز اقدام می کند.
 2. ۲- بعد از خرید لوازم و لوله مورد نیاز ابتدا کف سرویس بهداشتی را در لوله بازکنی جردن به صورت کامل لوله کشی کرده و پس از آن نسبت به قیر گونی آن اقدام می کنند. توالت فرنگی در کنار خود حتما باید یک کف شور داشته باشد که در هنگام شستشو آب از آن تخلیه شود.
 3. ۳-پس از قیر گونی کامل کف سرویس بهداشتی در جردن و لوله کشی آن کف سرویس را با ماسه سیمان ملات کرده و با شیب مناسب انجام می دهیم -بعد از خشک شدن کانل سیمان کف نسبت به کاشی کاری آن اقدام می کنیم. و توالت فرنگی را در محل خود قرار داده و دور آن را با سیمان سفید یا چسب آکواریوم آب بندی می کنیم.

در آرودن گوشی از چاه 09101702050


تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون کنده کاری و قیرگونی در لوله بازکنی جردن

برخی از افراد در جردن می خواهند توالت ایرانی خود را بدون کنده کاری به توالت ایرانی تبدیل کنند برای این کار هم راه حل مناسبی در نظر گرفته ایم اگر می خواهید بدون کنده کاری کف سرویس بهداشتی و با هزینه کم تر مشکل خود را حل کنید ما این کار را انجام می دهیم.

ازبین بردن بوی بد فاضلاب لوله بازکنی در جردن

امروزه بدلیل افزایش محتمع مسکونی و آپارتمان نشینی بوی بد فاضلاب آشپزخانه یا سرویس بهداشنی معذل بزرگی برای ساکنین جردن است- استشمام بوی بد در منزل مخصوصا در فصل گرما تحما ناپذیر است. اما دلیل بوی بد فاضلاب در لوله ها چیست؟

 1. ۱- قدیمی بودن لوله های مجتمع و یا آپارتمان ها در جردن
 2. ۲- استفاده ی مداوم واحد ها انباشته شدن پسماند و فضولات در لوله ها
 3. ۳-لوله کشی نامناسب در جردن و عدم شیب گذاری مناسب برای لوله ها
 4. ۴- پیچ در پیچ بودن لوله ها در لوله بازکنی جردن و گذاشتن زانویی بیش از حد
 5. ۵-استفاده از سینک ظرفشویی ریختن روغن و پسماند غذا در لوله
 6. ۶- استفاده از سرویس بهداشتی بدون فلاش تانک و سیفون
 7. ۷- انباشته شدن چربی و مو در زانویی ها و کف لوله ها
 8. ۸- عدم سرویس کردن لوله ها در مدت زمان معین

برای اینکه از شر  بودهی لوله ها و فاضلاب در جردن راحت شوید کافیست باشرکت لوله بازکنی در جردن تماس بگیرید همکاران ما به صورت کامل و به صورت تضمینی با مواد مخصوص و رسوب زدایی لوله مشکل بوی بد فاضلاب در جردن را حل می کنند.

 

لوله کشی در جردن 09101702050

 


پاسخ به برخی از سوالات مشتریان در لوله بازکنی جردن

استفاده از اسید لوله بازکنی جردن برای چه نوع لوله هایی توصیه می شود؟

اسیدهای لوله بازکنی برای لوله های چدنی توصیه نمی شود زیرا باعث سوراخ کردن و یاترکیدگی لوله می شود.

هزینه لوله بازکنی جردن با پمپ باد و سه نظام چقدر است؟

قیمت بازکردن لوله با کمپرسور هوا بستگی به چگونگی گرفتگی لوله دارد و از۳۵۰ هزار تومان تا ۷۰۰ هزار متغیر است. سه نظام دستگاه لوله بازکنی بستتگی به استفاده عددی دارد و یک عدد سه نظام پشت ۱۸ با قیمت ۱۹۰هزار تومان انجام می شود.

برای این که لوله های منزلمان مسدود نشود باید چکار کنیم؟

برای پیشگیری از گرفتگی لوله ها سرویس کردن لوله ها با فنر معمولی هر ۴ ماه توصیه می شود و ریختن محلول های غیر شیمیایی مانند سرکه و جوش شیرین هر دوماه یکبار داخل لوله ها را شستشو می دهد.

آیا شرکت لوله بازکنی جردن در ایام کرونا و تعطیلات کار میکند؟

بله! این شرکت برخلاف سایر شرکت ها همه روزه به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان ساکن در جردن می باشد.

 

اینستاگرام