لوله بازکنی خانی آباد

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)


شرکت لوله بازکنی خانی اباد بیش از ۲۵سال سابقه ی کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در کل مناطق تهران بویژه در خانی آباد  آماده ی خدمات رسانی می باشد.همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد. تمامی کار ها بصورت کاملا تضمینی و با ضمانت نامه کتبی انجام می پزیرد.بعد از اتمام کار محل کا شده را به صورت تمیز و شسته رفته تحویل مشتری می دهیم.

لوله بازکنی خانی آباد لوله بازکنی شبانه روزی در تهران  تنها با یک تماس ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

لوله بازکنی خانی آباد

از کارهای مهم و در عین حال ساده ای که تقریباً باید همه آن را بلد باشند، باز کردن و بستن لوله های سینک ظرفشویی است. گرفتگی سینک اتفاقی است که هر چند ماه یک بار در خانه تکرار می شود. بنابراین مهم است که بتوانیم آن را خودمان باز کنیم و تمیز کنیم و بعد بتوانیم ببندیم. ما در لوله بازکنی خانی آباد این کار را به شما آموزش خواهیم داد. بیان تئوری این مطلب کاری سخت و بیهوده است، به همین دلیل تصمیم گرفتیم این کار را با استفاده از یک ویدئو به شما آموزش دهم. چون ویدئو هم بیشتر به یاد می ماند و هم اینکه شما همه چیز را به خوبی می بینید و می توانید ارتباط بهتری ایجاد کنید.

چرا لوله ی توالت فرنگی مسدود می شود؟

بعضی ها تصور می کنند توالت فرنگی هرگز دچار گرفتگی لوله نمی شود و حتماً تصور عجیبی از لوله های آن دارند. شرکت  در زمینه توالت فرنگی هم متخصص دارد و ایشان نکات جالبی را بیان می کند. علل گرفتگی لوله ی توالت فرنگی و نحوه ی رفع آن را از متخصصین این کار در لوله بازکنی خانی آباد بیاموزید.

علت های مهم و اساسی در گرفتگی لوله توالت

یکی از علت های گرفتگی توالت فرنگی حجم زیاد و عجیب دستمال کاغذی و دستمال توالت است که در لوله تجمع پیدا کرده اند. کاور توالت هم موردی دیگر برای گرفتگی لوله است. عده ای بعد از استفاده از دستمال به علت های مختلفی دستمال و کاور را داخل توالت فرنگی می اندازند و بعد سیفون را می زنند. حجم زیاد آب که از سیفون به داخل کاسه سرریز می شود باعث می شود فرد فکر کند هرگز چیزی در این لوله ها باقی نمی ماند. ولی متاسفانه برعکس است و درست در این موارد است که لوله ی توالت فرنگی نیز می گیرد. که باز کردن این گرفتگی خود روش های خاصی دارد که در حیطه کاری لوله بازکنی خانی آباد است.

گرفتگی توالت فرنگی در لوله بازکنی خانی آباد را چطور بر طرف کنیم؟

ساختار لوله کشی توالت فرنگی مشابه ساختار توالت های معمولی است. منحنی معروف به شتر گلو در این نوع توالت و لوله کشی آن نیز وجود دارد. همان علت های گفته شده در بالا در این باره نیز صادق است. البته با تجربه ی همکاران ما در لوله بازکنی شهرک مخابرات قریب به اتفاق گرفتگی در توالت فرنگی ناشی از تجمع دستمال توالت و نوار بهداشتی است که حل این مشکل، نیازمند زمان است تا فرهنگ و سطح آگاهی مردم برای استفاده از این نوع توالت به اندازه استفاده ی آن ها افزایش یابد.

تخلیه چاه غرب تهران 09196790069

چرا استفاده از توالت فرنگی افزایش یافته است؟

چندی قبل، استفاده از توالت فرنگی در میان افراد مسن خیلی بیشتر دیده می شد که به دلیل کمر درد و پا درد مورد استفاده قرار می گیرد اما اخیراً افراد جوان و تمام سنین دیگر نیز از این سبک توالت استفاده می کنند. به همین دلیل تبدیل توالت معمولی به توالت فرنگی نیز بسیار مرسوم شده که برای این کار می توانید از متخصصین ما در لوله بازکنی خانی آباد کمک بگیرید.

گرفتگی توالت در لوله بازکنی خانی آباد

گرفتگی لوله علاوه بر ایجاد بوی بد و ظاهر خیلی بد، منبعی می شود برای رشد حشرات موذی بخصوص سوسک. به همین دلیل شرکت لوله بازکنی شما را برای حل این مسائل راهنمایی می کند و شما می توانید به یکی از سه روش زیر اقدام کنید.

گام اول برای رفع بوی بد ساختمان

اگر می دانید علت این بو از کجاست و چرا ایجاد شده است، شاید دیگر نیازی به لوله بازکنی نداشته باشید، چون می توانید با مقداری مایع لوله بازکن، یا مواد سنتی سرکه و سدیم بی کربنات (جوش شیرین)، مشکل خود را مرتفع کنید. البته اگر گرفتگی کم باشد، ولی باید ذکر کنیم که این مواد لوله بازکنی خطرناک هستند و استفاده از آن ها نیاز به مهارت دارد. در صورتی که مهارت کافی را ندارید تلفن را برداشته و با شماره ی لوله بازکنی خانی آبادتماس بگیرید. تا متخصین ما به سرعت برای رفع مشکل اقدام کنند.

گام دوم برای رفع بوی بد ساختمان

حالا اگر تخصص هم دارید و مواد لوله بازکنی را استفاده کردید و گرفتگی لوله حل نشد چه باید کرد؟ درست است. این بار هم می توانید شماره ی لوله بازکنی خانی آباد را بگیرید، ما خیلی زود به کمک شما خواهیم آمد و در زمان کم و بدون به هم ریختگی و با یک کار تمیز مشکل را رفع می کنیم.

گام سوم برای رفع بوی بد ساختمان

اما مشکل دیگری نیز وجود دارد. ممکن است اصلاً شما ندانید که مشکل از کجاست و بوی بد و سوسک و سایر حشرات موذی از کجا می آیند؟! در این صورت نیز به کارشناسان ما اعتماد کنید و کار را به کاردان بسپارید. متخصصین لوله بازکنی نوین با تجربه و مهارت زیادی و با استفاده از دستگاه های مخصوص این کار، منشاء را شناسایی می کنند و با استفاده از ابزارهایی که برای انواع گرفتگی ابزار متفاوتی استفاده می شود، لوله را باز می کنند.

تخلیه چاه سپتیک در خانی آباد

در برخی از مناطق تهران که به دلایل مختلفی از قبیل نرسیدن زمین به بستر شنی و سنگلاخی بودن زمین امکان کندن چاه و وصل شدن ب اگوی فاضلاب امکان پذیر نمی باشد.حوضچه یا یا گودال استخر مانندی در زمین حفر می کنند و دور آن را با بتن و مواد نفوذ ناپذیر می سازند.در انتهای کار یک دریچه برای حوضچه تعبیه می کنند.

لوله بازکنی خانی آباد 09101702050

نوع دیگر سپتیک در لوله بازکنی خانی آباد

سپتیک انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها را در متن بالا توضیح دادیم و اما نوع دیگر آن به صورت تانکر هایی با ابعاد مختلف می باشد که به صورت پلاستیکی یا فلزی ساخته شده اند که ابتدا در لوله بازکنی خانی آباد زمین را به اندازه ی تانکر حفر می کنند و تانکر را در محل حفاری شده تعبیه می کنند در انتها لوله های فاضلاب را به داخل سپتیک هدایت می کنند.

روش های تخلیه سپتیک ها در خانی آباد

سپتیک ها به دلیل این که غیر قابل نفوذ هستند نسبت به چاه زود تر پر می شوند بنابراین باید در موعد مقرر نسبت به تخلیه اقدام کرد روش تخلیه ان ابتدا با لوله ی مکنده آب سپتیک را تخلیه می کنند و در انتها مقنی به داخل سپتیک رفته لجن ته سپتیک را توسط بشکه ها تخلیه می کنیم.

کاربرد سپتیک ها در لوله بازکنی خانی آباد

سپتیک ها نسبت به چاه فاضلاب کاربرد زیادی دارند برای مثال در ساختمان ها ی در حال ساخت که کارگران در آنجا کار میکنند کانکس هایی در انجا تعبیه می شود این کانکس ها به صورت موقت هستند که کارگران نیاز به حمام و سرویس بهداشتی و چاه فاضلاب دارند.ما به جای کندن چاه در لوله بازکنی خانی آباد از سپتیک استفاده می کنیم.

آیا شرکت ما در ایام تعطیلات و محرم و حتی در ایام کرونا باز است؟

لوله بازکنی خانی آباد از شعبات لوله بازکنی و تخلیه ی چاه نوین می باشد که جمعه ها هم تعطیل نیست. شرکت تخلیه چاه خانی آباد درایام محرم و تعطیلات حتی در ایام کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی باز است. ما در لوله بازکنی شریعتی نیز در موردچند نکته مهم و ضروری در اجرای لوله کشی ساختمان وجود دارد که باید رعایت شود رای مشتریان عزیز گذاشته ایم..

برای تماس با لوله بازکنی با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد و در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی هر منطقه بهره خواهید برد.

لوله بازکنی خانی آباد کار با دستگاه پمپ تراکم هوا

لوله بازکنی خانی آباد

در عکس بالا شما طرز باز کردن لوله با دستگاه فرقونی را مشاهده می کنید. ما در این شرکت لوله هایی که اینچ بزرگی دارند و با دستگاه های معمولی باز نمی شوند را با این دستگاه باز می کنیم.

نحوه ی باز کردن لوله هایی که با دستگاه لوله بازکنی باز نمی شوند!

ما در این ویدئو به شما نشان می دهیم لوله هایی که سخت گیر می کنند و زانویی آن ها طوری است که فنر رد نمی شود چگونه با دستگاه پمپ تراکم هوا این لوله ها را رفع گیر کنیم! لوله بازکنی خانی اباد  برای شما تدابیر مفیدی برای گرفتگی لوله های سر سخت اندیشیده است.


پاسخ سوالات رایج در لوله بازکنی خانی آباد

آیا پمپ تراکم هوا را در همه ی لوله های گرفته شده می توان استفاده کرد؟
خیر!لوله هایی که دارای دو خروجی هستند،یا لوله توالت که نسبت آن بزرگ است نمی توان استفاده کرد.
آیا لوله ای که با فنر سوراخ شود را حتما باید عوض کنیم؟
خیر!فنر به اندازه ی خودش لوله را سوراخ می کند. و نیاز نیست حتما لوله را عوض کنیم.
برای ترمیم لوله ی شکسته شده یا سوراخ شده از چه موادی استفاده کنیم؟
برای لوله های سوراخ شده بهتر است از جلاسنج استفده کنیم و برای لوله های شکسته شده چسب هل بهتر است.
اگر گوشی ما در چاه فاضلاب افتاد چه باید بکنیم؟
اولین اقدام بستن سیفون و ممانعت از استفاده کردن آب است سعی نکنیم خودمان گوشی را دربیاوریم!بهترین کا تماس با متخصص کار یعنی شرکت نوین لوله.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

  • برچسب ها
Call Now Button09101702050 برای تماس                 کلیک کنید