لوله بازکنی خانی آباد (خانی آباد نو)

امتیاز ۴ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

تخلیه چاه و لوله بازکنی خانی آباد(خانی آباد نو)


شرکت لوله بازکنی در خانی آباد بیش از ۲۵سال سابقه ی کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در کل مناطق تهران بویژه در خانی آباد  آماده ی خدمات رسانی می باشد.همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد. تمامی کار ها بصورت کاملا تضمینی و با ضمانت نامه کتبی انجام می پزیرد.بعد از اتمام کار محل کا شده را به صورت تمیز و شسته رفته تحویل مشتری می دهیم.


خدمات شرکت لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی خانی آباد نو

بازکردن لوله های سخت و سیمانی، لوله های رایزر اصلی و فرعی از جمله کف شور حمام و آشپزخانه، لوله فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام، توالت فرنگی، بالکن و … با دستگاه های سه نظام پیشرفته و پر قدرت بدون کثیف کاری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، دارای فنر های جداگانه برای هر نوع لوله و دارای انواع سر فنرهای مخصوص برای لوله های سخت و قیر و سیمان به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.

 

لوله بازکنی غرب تهران مشاوره رایگان
لوله بازکنی در خانی اباد

تخلیه چاه خانی آباد نو

  • تخلیه چاه تمام مناطق تهران با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری در لوله باز کنی نوین. استفاده از شیلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و با رعایت کتمل بهداشت.
  • استفاده از پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا. پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمول (سپتیک و اگو) و پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن.
  • تخلیه چاه با پمپ های پر قدرت لوله باکنی انجام می گردد، شرکت لوله بازکنی نوین ، لوله بازکنی تهران از ابزار آلات پیشرفته و بروز در جهت رفاه حال شما مشتریان استفاده می کند .

 

تخلیه چاه 09101702050
لوله بازکنی در غرب تهران

در آوردن اشیا از چاه در لوله بازکنی خانی آباد

در صورتی که در حمام یا سرویس بهداشتی گردنبند، دستبند، گوشی همراه، سویچ ماشین و … در چاه افتاد اصلا نگران نباشید!!

در اولین اقدام سعی کنید راه ورودی فاضلاب را ببندید ، تا از ورود جریان آب جلوگیر ی کنید. در آوردن تمام اشیا افتاده شده از چاه با دستگاه بروز و پیشرفته به نام دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب سرویس دهی فوری در کل شهر های تهران بخصوص لوله بازکنی خانی آباد نو به صورت تضمینی انجام می پذیرد.

لوله بازکنی غرب تهران 09101702050

 تشخیص ترکیدگی لوله بازکنی خانی آباد نو

تشخیص ترکیدگی آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه تشخیص نقطه زن و پاس الکتریکی  به صورت تضمینی در خانی آباد نو برای اطمینان از کار ما می توانید در حضور تشخیص کار محل تشخیص داده را بشکافید و ترمیم را نیز به همان تشخیص کار بسپارید.

تشخیص ترکیدگی یک کار تخصصی و فنی است ، و افرادی که ناشی باشد بدون این که تشخیص درست بدهند ، باعث دوباره کاری شده و هزینه های گزافی بر عهده ی صاحب خانه ها می گذارند.

تشخیص ترکیدگی لوله در خانی آباد

لوله کشی تهران با مجموعه لوله بازکنی خانی آباد

  • لوله کشی در تمام مناطق تهران توسط لوله کش ماهر و باتجربه (به صورت کلی و جزئی) انجام می گیرد.
  • نصب شیر آلات ساختمان، تعویض کاسه توالت، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و بلعکس. قیر گونی و کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی. در تمام مناطق تهران به صورت تضمینی توسط مجموعه ، لوله بازکنی نوین لوله بازکنی منیریه ، انجام می شود.

 

لوله کشی تهران 09101702050
لوله کشی در تمام نقاط تهران بصورت ارزان و با کیفیت انجام می گردد

هزینه لوله بازکنی خانی آباد نو

  • گرفتگی های جزیی لوله های فاضلاب که نشانه ی آن معمولا کاهش سرعت هنگام تخلیه ی آب است.
  • می توان با روش های خانگی مانند استفاده از اسید لوله بازکنی برطرف کرد. اما در صورتی که گرفتگی برطرف نشود ، می تواند برای ما مشکل بزرگ تری ایجاد کرده و هزینه های چند برابری ایجاد کند.
  • بهتر است هنگامی که ، فاضلاب آب آشپزخانه یا حمام و دستشویی دچار گرفتگی کوچک و جزئی می شوند با ابزار ساده ، مشکل گرفتگی را برطرف نمایید.
  • البته در برخی موارد ممکن است ، علت این گرفتگی ها به خاطر عدم رعایت همسایگان ساختمان به وجود آمده باشد. و  شما مجبور به پرداخت هزینه لوله بازکنی خواهید شد.

دلایل مسدود شدن لوله ها در خانی آباد

استفاده ی نامناسب و غیر اصولی در ساختمان ها. به یژه در لوله بازکنی خانی آباد نو ، لوله بازکنی یافت آباد

رعایت نکردن بهداشت در هنگام شست و شوی ظروف.

ریختن پسماند غذا و برنج و تفاله چای ،  روغن در سینک آشپز خانه.

-ریختن دستمال کاغذی در کاسه توالت ، در لوله بازکنی خانی آباد.

-افتادن اجسام سختی مانند نوار بهداشتی ، صابون ، تیغ ، خمیر دندان و مسواک ، یا اسباب بازی کودکان درون چاه توالت.

عوامل مهم دیگر در انسداد لوله های خانی اباد

تمیز نکردن منظم حیاط منزل و در نهایت رفتن خار و خاشاک  درختان هنگام گذر ماشین ها به داخل کف شور پارکینگ. در خانی آباد نو

عدم رعایت کارگران ساختمانی  و ریختن موادی مانند نخاله ها ،بتن ،ماسه ،گچ  و سیمان  داخل لوله های سرویس بهداشتی، سینک، لوله ای کف شور بالکن، پارکینگ، پشت بام و …..

عدم نظافت مداوم پشت بام منزل در نهایت رفتن شن و ماسه همزمان با بارش باران به داخل کف شور پشت بام.

رعایت نکردن اصول لوله کشی ساختمان توسط لوله کش ناشی.

-نداشتن شیب مناب و استفاده ی نامناسب از زانویی ها و شتر گلو.

و بسیاری دلایل دیگر که همه ی این ها منجر به مسدود شدن لوله می شوند که اکثر آن ها عدم توجه خود ما به طرز استفاده و نادیده گرفتن برخی چیز ها هستند .

رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که با دستگاه معمولی لوله بازکنی ، گرفتگی حل نمی شود . در این مواقع لوله بازکن از دستگاه قوی و پرقدرتی به نام پمپ تراکم هوا  یا واتر جت استفاده می کنند. این دستگاه قدرت و مکش بالایی ایجاد می کند ، در نتیجه با سرعت فراوان خود عامل سر سختی که موجب گرفتگی لوله را به بیرون هدایت می کند. این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های لوله بازکنی سرعت بیشتری دارد.


تعرفه لوله بازکنی در خانی آباد نو

یکی از سوالات متدوال مشتریان ، اطلاع از قیمت و هزینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در نقاط مختلف تهران می باشد. قیمت های لوله بازکنی نوین ، طبق نرخ اتحادیه و زیر قیمت همکاران لحاظ می شود. هزینه و نرخ  بستگی به عوامل مختلفی دارد مانند :

نوع گرفتگی لوله فاضلاب ( جسم سخت ، صابون ، دستمال کاغذی ، نوار بهداشتی و….)

عمق گرفتگی لوله فاضلاب :  در کدام قسمت شتر گلو یا زانویی لوله یا قسمت های مختلف فاضلاب

مکان گرفتگی چاه  فاضلاب : گرفتگی در کدام قسمت است مانند : آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، لوله های کف شور پارکینک ، پشت بام … ) متفاوت است .

تخلیه چاه تهران 09101702050

انواع پمپ تخلیه چاه لوله بازکنی خانی آباد


پمپ کف کش معمولی

این پمپ بیصدا می باشد و فقط آب درون چاه را می کشد. پمپ کف کش معمولی یک پره ی سه شاخه و یک دینام معمولی و از یک خازن تشکیل می شود . بدر کار با این پمپ ابتدا شلنگ را به پمپ وصل کرده و با طناب آن را به کف چاه می فرستند. و سر شلنگ را به مخزن ماشین متصل می کنند. با زدن خازن به برق پمپ داخل چاه شروع به چرخش می کند و همانند موتور آب محلول های داخل چاه را توسط شلنگ به بالا می کشد.

پمپ ساکن یا همان (مکنده)

پمپ مکنده از طریق گیر بکس ماشین کار می کند. و با روشن کردن کردن ماشین و درگیر کردن دینام پمپ با گیربکس ماشن پمپ شروع به چرخش می کند . از طرف دیگر پمپ یک لوله به داخل مخزن ماشین هدایت شده است. از طرف انتهای مخزن ماشین نیز یه شیلنگ به سر چاه هدایت می شود. و شروع به تخلیه کامل فضولات و نخاله های چاه می کند.

پمپ کف کش سه فاز

پمپ کف کش سه فاز دارای چاه های با ارتفاع بیش تر ۲۰متر یا طول متراژ بالا ی۱۰۰ متر مورد استفاده قرار می گیرد . پمپ سه فاز نیز همانند پمپ معمولی با طناب به داخل چاه فرستاده می شود و توسط شلنگ به مخزن ماشین متصل می شود .قطعات تشکیل دهنده ی این پمپ بدنه-جعبه ی اتصال سیم سه فاز -خازن-پره های ۴شاخ و دینام فوق العاده قوی می باشد. این پمپ پرقدرت ، نخاله های چاه فاضلاب را بطور کامل تخلیه می کند.

لوله بازکنی تهران 09101702050

 


پاسخ به سوالات مشتریان لوله بازکنی خانی آباد

هزینه ی لوله بازکنی در خانی آباد چقدره ؟

بستگی به نوع گرفتگی لوله های فاضلاب ، عمق گرفتگی لوله و هم چنین طول لوله ها ، مکان گرفتگی  و هم چنین مقدار زمانی که برای گرفع گرفتگی به کار برده می شود ، نرخ و هزینه لوله بازکنی متفاوت است .

آیا لوله بازکنی با ۳۰ هزار تومن امکان پذیره ؟

این قیمت برای سرویس کاران و هزینه های رفت و برگشت صرفه ی اقتصادی ندارد . معمولا نرخ لوله بازکنی در همه جا متفاوت است ولی در لوله بازکنی نوین با قیمت زیر نرخ اتحادیه و زیر قیمت همکاران انجام می گردد.

آیا از یک فنر در گرفتگی های مختلف منزل استفاده می شود ؟

خیر ، برای رعایت بهداشت در این مجموعه برای گرفتگی های مختلف همچون توالت، حمام، سینک ظرف شویی از فنر های مختلف جهت رفع گرفتگی ها استفاده می گردد.

علت نم و رطوبت در ساختمان از چیست ؟

نم و رطوبت دلایل مختلفی می تواند داشته باشد ، یکی از آن ها ممکن است ، ترکیدگی لوله ی منزل همسایه ها و ساختمان مجاور باشد. یا در صورت لوله کشی نادرست و بی توجهی وجود رطوبت رفته رفته افزایش یابد.

  • برچسب ها
Call Now Button