اگر با مشکل انسداد فاضلاب حمام آشپزخانه، توالت و پشت بام روبرو شدید با ما تماس بگیرید شرکت لوله بازکنی خانی آباد بیش از 25سال سابقه ی کار در خدمت شما عزیزان می باشد.از مزیت های ما برای جلب اعتماد بیشتر عزیزان:

 • زیر نظر اتحادیه با ارائه برگه نرخ نامه معتبر
 • شبانه روزی با فعالیت سرویسکاران در منطقه
 • بازدید رایگان بدون دریافت اجرت
 • ارائه فاکتور بعد از اتمام کار
 • گارانتی کار انجام شده و در صورت نارضایتی قابلیت بازگشت وجه
 • تخفیقات  ویژه هر هفته برای تمام مشتریان
 • رفع گرفتگی هر گونه انسداد برای نیازمندان رایگان می باشد.

لوله بازکنی خانی آباد نو

بازکردن لوله های سخت و سیمانی، لوله های رایزر اصلی و فرعی از جمله کف شور حمام و آشپزخانه، لوله فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام، توالت فرنگی، بالکن و … با دستگاه های سه نظام پیشرفته و پر قدرت بدون کثیف کاری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، دارای فنر های جداگانه برای هر نوع لوله و دارای انواع سر فنرهای مخصوص برای لوله های سخت و قیر و سیمان به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.

اگر در عبدل آباد هستید می توانید با کلیک بر روی لوله بازکنی عبدل آباد به صفحه ی مربوطه انتقال یابید و درخواست لوله بازکن فرمایید.

تخلیه سپتیک و چاه در خانی آباد نو

 • تخلیه سپتیک و چاه با انواع ماشین های 12000 لیتری و 8000 لیتری با ضمانت ویژه.
 • استفاده از شیلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و با رعایت کامل بهداشت.
 • استفاده از کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا. دستگاه معمولی برای انواع چاه های معمول (سپتیک و اگو) و پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن.

 

در آوردن وسیله و ابزار از چاه

 اگر در حمام یا سرویس بهداشتی گردنبند، دستبند، گوشی همراه، سویچ ماشین و … چاه افتاد اصلا نگران نباشید!!

اولین اقدام سعی کنید راه ورودی فاضلاب را ببندید ، تا از ورود جریان آب جلوگیری کنید. در آورد تمام اشیا از چاه با دستگاه بروز و پیشرفته به نام دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.  سرویس دهی فوری در خانی آباد نو به صورت تضمینی انجام می پذیرد.

لوله بازکنی خانی آباد و تشخیص دادن ترکیدگی

تشخیص نشت یا ترکیدگی آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه نقطه زن و پاس الکتریکی به صورت تضمینی در خانی آباد نو برای اطمینان از کار ما می توانید در حضور  کارفرما محل را بشکافید و ترمیم را نیز ما بسپارید.

این یک کار تخصصی و فنی است ، و افرادی که بلد نباشد بدون این که کار درست ارائه بدهند ، باعث دوباره کاری و هزینه های گزافی بر عهده ی صاحب خانه ها می گذارند.

لوله بازکنی در خانی آباد

هزینه لوله بازکنی خانی آباد نو

گرفتگی های جزئی لوله های فاضلاب که نشانه های آن معمولا کاهش سرعت آب هنگام تخلیه است ،با روش های خانگی که ما در این صفحه توضیح دادیم برطرف کنید.

 اما در صورتی که گرفتگی برطرف نشود ، باید با یکی از شعبات لوله بازکنی خانی آباد تماس بگیرید در این صورت همکاران ما بلافاصله به محل می آید و بعد از بررسی، هزینه ی کامل آن را به شمما اعلام و در صورت رضایت کار را به نحو احسنت انجام می دهند.

بهتر است هنگامی که ، فاضلاب آشپزخانه یا حمام و دستشویی مسدود می شوند با ابزار های ساده ، مشکل گرفتگی را برطرف نمایید.

البته در برخی موارد ممکن است ، علت گرفتگی ها به خاطر عدم رعایت همسایگان ساختمان به وجود بیاید و آب از خانه شما بیرون بیاید زیرا تمام لوله های ساختمان به همدیگر وصل هستند.

دلایل مسدود شدن لوله ها در خانی آباد

 • استفاده ی نامناسب و غیر اصولی در ساختمان ها و عدم اگاهی کافی از نحوه ی استفاده.
 • عدم رعایت بهداشت در هنگام شست و شوی ظروف.
 • ریخت پسماند غذا و برنج و تفاله چای ، روغن در سینک آشپز خانه.
 • -ریختن دستمال کاغذی در کاسه توالت ، در لوله بازکنی خانی آباد.
 • -افتاد اجسام سختی مانند نوار بهداشتی ، صابون ، تیغ ، خمیر دندان و مسواک ، یا اسباب بازی کودکان درون چاه توالت.
 • عدم نظافت منظم حیاط منزل و در نهایت رفتن خار و خاشاک  درختان هنگام گذر ماشین ها به داخل کف شور پارکینگ. در خانی آباد نو
 • عدم رعایت کارگران ساختمانی  و ریخت موادی مانند نخاله ها ،بتن ،ماسه ،گچ  و سیمان  داخل لوله های سرویس بهداشتی، سینک، لوله ای کف شور بالکن، پارکینگ، پشت بام و …..
 • نظافت مداوم پشت بام منزل در نهایت رفت شن و ماسه همزمان با بارش باران به داخل کف شور پشت بام.
 • نامناسبی اصول لوله کشی ساختمان توسط لوله کش ناشی.
 • -نداشت شیب مناب و استفاده ی نامناسب از زانویی ها و شتر گلو.

و بسیاری دلایل دیگر که همه ی این ها منجر به مسدودی لوله می شوند که اکثر آن ها عدم توجه خود ما به طرز استفاده و نادیده گرفتن برخی چیز ها هستند .

رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا

در بسیاری از موارد مشاهده می شود که با دستگاه معمولی لوله بازکنی ، گرفتگی حل نمی شود . در این مواقع لوله بازکن از دستگاه قوی و پرقدرتی به نام پمپ تراکم هوا  یا واتر جت استفاده می کنند. این دستگاه قدرت و مکش بالایی ایجاد می کند ، در نتیجه با سرعت فراوان خود عامل سر سختی که موجب گرفتگی لوله را به بیرون هدایت می کند. این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های لوله بازکنی سرعت بیشتری دارد.

 
تعرفه لوله بازکنی در خانی آباد نو

یکی از سوالات متدوال مشتریان ، اطلاع از قیمت هر گونه ارائه خدمات است. بنابراین تمامی هزینه های ما طبق نرخ اتحادیه و زیر قیمت همکاران لحاظ می شود. برخی از قیمت ها بستگی به عوامل مختلفی دارد مانند :

نوع گرفتگی لوله فاضلاب ( جسم سخت ، صابون ، دستمال کاغذی ، نوار بهداشتی و….)

عمق مسدودی لوله فاضلاب :  در کدام قسمت شتر گلو یا زانویی لوله یا قسمت های مختلف فاضلاب

مکان گرفتگی در فاصله فاضلاب : انسداد در کدام قسمت است مانند : آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، لوله های کف شور پارکینک ، پشت بام … ) متفاوت است .

تخلیه چاه تهران 09101702050

 

انواع پمپ لوله بازکنی خانی آباد

کف کش معمولی

این دستگاه بیصدا می باشد و فقط آب درون چاه را می کشد. کف کش معمولی یک پره ی سه شاخه و یک دینام معمولی و از یک خازن تشکیل می شود . طرز کار ابتدا شلنگ را به این وسیله وصل می کنند و با طناب آن را به کف چاه می فرستند. و سر شلنگ را به مخزن ماشین متصل می کنند. با اتصال خازن به برق پمپ داخل چاه شروع به چرخش می کند و همانند موتور آب محلول های داخل چاه را توسط شلنگ به بالا می کشد.

ساکن یا همان (مکنده)

پمپ مکنده از طریق گیر بکس ماشین کار می کند. و با روشن ماشین و درگیر دینام پمپ با گیربکس ماشن پمپ شروع به چرخش می کند . از طرف دیگر پمپ یک لوله به داخل مخزن ماشین هدایت می شود. از طرف انتهای مخزن ماشین نیز یه شیلنگ به سر چاه هدایت می شود. و شروع به تخلیه کامل فضولات و نخاله های چاه می کند.

پمپ کف کش سه فاز

کف کش سه فاز دارای چاه های با ارتفاع بیش تر 20متر یا طول متراژ بالا ی100 متر مورد استفاده قرار می گیرد. 

سه فاز نیز همانند پمپ معمولی با طناب به داخل چاه می فرستند و توسط شلنگ به مخزن ماشین متصل می شود . قطعات تشکیل دهنده بدنه-جعبه ی اتصال سیم سه فاز -خازن-پره های 4شاخ و دینام فوق العاده قوی می باشد. این دستگاه پرقدرت ، نخاله های چاه فاضلاب را بطور کامل تخلیه می کند.

لوله بازکنی خانی آباد

پاسخ به سوالات مشتریان لوله بازکنی خانی آباد

هزینه ی لوله بازکنی در خانی آباد چقدره ؟

بستگی به نوع گرفتگی لوله های فاضلاب ، عمق گرفتگی لوله و هم چنین طول لوله ها ، مکان گرفتگی  و هم چنین مقدار زمانی که برای گرفع گرفتگی به کار برده می شود ، نرخ و هزینه لوله بازکنی متفاوت است .

آیا لوله بازکنی با 30 هزار تومن امکان پذیره ؟

این قیمت برای سرویس کاران و هزینه های رفت و برگشت صرفه ی اقتصادی ندارد . معمولا نرخ لوله بازکنی در همه جا متفاوت است ولی در لوله بازکنی نوین با قیمت زیر نرخ اتحادیه و زیر قیمت همکاران انجام می گردد.

آیا از یک فنر در گرفتگی های مختلف منزل استفاده می شود ؟

خیر ، برای رعایت بهداشت در این مجموعه برای گرفتگی های مختلف همچون توالت، حمام، سینک ظرف شویی از فنر های مختلف جهت رفع گرفتگی ها استفاده می گردد.

علت نم و رطوبت در ساختمان از چیست ؟

نم و رطوبت دلایل مختلفی می تواند داشته باشد ، یکی از آن ها ممکن است ، ترکیدگی لوله ی منزل همسایه ها و ساختمان مجاور باشد. یا در صورت لوله کشی نادرست و بی توجهی وجود رطوبت رفته رفته افزایش یابد.

 

معرفی شرکت لوله بازکنی در خانی آباد

✅ سرویس دهی فوری و شبانه روزی بازدید رایگان بدون دریافت اجرت
تخفیف ویژه برای افراد نیازمند فنر های جداگانه در توالت و آشپزخانه
✅ لوله بازکنی آباد ارزان تر از همه جا رعایت بهداشت ضد عفونی دستگاه
تضمین با فاکتور ضمانت بازگشت وجه زیر نظر اتحادیه منصف ترین شرکت
امتیاز ۴.۲ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای