لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

سه نظام لوله بازکنی قیمت لوله بازکنی با فنر سه ننظام

باز کردن لوله های فاضلاب با سه نظام لوله بازکنی و دستگاه های فوق العاده قوی و پرقدرت، قیمت سه نظام لوله بازکنی با سایر شرکت ها متفاوت است. رفع گرفتگی تمام لوله های سخت و سیمانی با متراژ های بالا که غیر قابل باور هستند.

انواع سه نظام دستگاه لوله بازکنی و کارکرد آن ؟

  • سه نظام مته ای
  • نظام اتوماتیک
  • فولادی
  • نمونه ای از لوله بازکنی مرزداران

لوله بازکنی با سه نظام

برای خرید دستگاه و سه نظام لوله بازکنی کلیک کنید:لوله بازکنی

در اکثر ساختمان ها به دلایلی ازجمله تجمع چربی و فضولات،سولفات لوله،موهای زائد،وجو سیمان وماسه و نخاله در لوله،وجود اشیا ازجمله سهنگ کمربند،کنترل تلویزیون و…سرویس کار مجبور استفاده از سه نظام لوله بازکنی می شود. اگر لوله های منزل شما با گرفتگی مواجه است و از هر راه حلی استفاده کرده اید اما موفق به رفع انسداد نشده اید.با ما تماس بگیرید.

بازکردن لوله های سخت و سیمانی با سه نظام لوله بازکنی.سرفنر های مخصوص و …به صورت تضمینی و شبانه روزی.

سه نظام دستگاه لوله بازکنی 

ابعاد و شکل های متفاوتی دارند این وسیله ها از آلومینیوم، استیل و برنج تشکیل می شوند. وقتی ما دسته ی دستگاه را فشار می دهیم این سه نقطه نظام ها جمع می شود و فنر را به خود می گیرند. دینام دستگاه که با یک تسمه به نظام وصل می باشد آن را می چرخاند و فنر نیز با دینام دستگاه می چرخد. این دستگاه دارای دکمه چپ و راست گرد می باشد . مواقعی که فنر در لوله گیر کرد با چند حرکت عقب جلو فنر خود را رها و آن را در می آورد. سه نظام دستگاه لوله بازکنی نقش مهمی در چرخش فنر دارند. زیرا که اگر نباشند فنر نمی چرخد

انواع سه نظام دستگاه لوله بازکنی

برای باز کردن لوله ها چند نوع سه نظام وجود دارد.

  • سه سیستم فنر
  • چهار پایه دینام 350
  • دستگاه دینام فرقونی دینام 1400
  • جعبه ای  دینام 375
  • دستگاه مته ای دینام 200
  • سه پایه دینام 300

 هر کدام ازاین دستگاه ها کاربرد بخصوصی دارند .

کاربرد دستگاه فرقونی برای لوله های 20 اینچ  است که در شرکت ها و شاه لوله های اصلی بکار می برند.

دستگاه پمپ باد نیز برای گرفتگی های سخت و سیمانی است که با دستگاه موشکی باز نمی شوند.

لوله بازکنی نوین در زمینه ی اگوی شهری یا پیوستن به شبکه فاضلاب شهری نیز در خدمت همشهریان عزیز تهرانی است و به دلیل تجربه ی بالا می تواند لوله کشی های فاضلاب مخصوص اگو را با دقت بالایی انجام دهد.

انواع فنرها

فنرها به چند دسته تقسیم بندی می شوند که هر کدام برای کاری خاص و برای مکان های مختلف استفاده می شوند. اگر شما از کارشناسان ما برای باز کردن لوله ها کمک گرفته باشید می بینید که با توجه به نوع گرفتگی، مسیر آن و میزان گرفتگی از فنرها و حتی ابزارهای متفاوتی استفاده می کنند. انواع این دسته بندی به شکل زیر است:

فنرهای لوله بازکنی دستی 

این فنرها کوچک هستند و طول آن ها از 4 متر تا 20 متر موجود است. 

برای استعلام قیمت لوله بازکنی  به این صفحه مراجعه فرمایید. سه نظام های دستگاه 375 هر عدد 400 تا 550 هزار تومان است.

می توانید با استفاده از دستگاه های خانگی نیز از این ابزار استفاده کنید، به شرط اینکه هنگام کار موجب ترکیدگی لوله نشوید و مهمتر از آن، به خودتان آسیب نزنید.

چون این فنر باید با دست چرخانده شود آن چنان قدرت زیادی ندارد و برای گرفتگی های جزیی می توانید از این فنر استفاده کنید. 

فنرهای لوله بازکنی شارژی

این فنرها ها نسبت به فنرهای دستی قدرت بیشتری دارند و ابعاد آن نیز مختلف است.

تعدادی از آن ها با وزن سبک و ابعاد کوچک موجود است تعدادی هم وزن سنگین دارند که حمل این دستگاه ها سخت تر از انواع دیگر است

قیمت فنرهای سه نظام شارژی نیز چندان گران نیست و اگر نیاز بود و تخصص هم در کنار آن بود، می توانید آن را تهیه کرده و در منزل نیز استفاده کنید.

به دلیل داشتن نیروی محرکه، این مدل ها بهتر از فنرهای دستی هستند. اما به همان نسبت اگر بلدکار نباشید، خطرناک تر نیز هستند.

خود بنده ترجیح می دهم به جای این همه زحمت و حتی خطر پذیرفتن ریسک، با یک تماس با لوله بازکنی اکباتان قضیه را ختم به خیر کنم.

فنرهای سه نظام برای باز کردن لوله

فنرهای لوله باز کنی خود به دو دسته تقسیم می شوند. فنر برقی دستی و فنر برقی پایه دار.

فنر برقی دستی

این فنرها تمام گرفتگی های مسیر را می شکافد و جلو می رود . اما نکته ی مهم درباره ی این نوع فنرها این است که اگر دست اهل فن و متخصص آن نباشد، هم زمان که مسیر را می شکافد و لوله را باز می کند، خود لوله را نیز می شکافد و دردسرهای جبران ناپذیری ایجاد می کند.

ایراد اصلی این کار چیست؟

ایراد اصلی این ابزار این است که گاهی به علت قدرت زیاد کنترل آن سخت می شود و از دست رها شده، فاجعه می آفریند. قیمت این ابزار متفاوت است. ولی می توان در محدود قیمت 1 الی 5 میلیون چیزهای خوبی تهیه کرد. وزن این ابزارها در حدود 20 الی 50 کیلوگرم متغیر است.

این فنرها با برق شهری کار می کنند، دارای قدرت بسیار زیاد هستند و در عین حال امن و ایمن هستند.

چون جای آن ها ثابت است و امکان رها شدن یا فرار کردن فنر وجود ندارد.  وزن این ابزارها بسیار زیاد است و نمی توان به سادگی آن را حمل و نقل کرد.

برای باز کردن گرفتگی تمام لوله ها، می توان از این دستگاه استفاده کرد. این ها دارای مخزنی هستند که بعد از کار می توان لوله را در آن جمع کرد.

کارشناس ما بسته به نوع گرفتگی از سری های متفاوتی استفاده می کند تا بتواند کار را درست و کامل انجام دهد. بهتر است کمی هم با سری های مختلف فنرهای لوله بازکنی آشنا شویم.

انواع فنر و کاربرد آن در سه نظام دستگاه لوله بازکنی

تصویر زیر فنر دستگاه لوله بازکنی و انواع آن را نمایش می دهد.

سه نظام لوله بازکنی

سر فنر الماسه

این نوع فنر از ترکیب آلومینیوم و مس تشکیل می شود که به شکل الماس است .

کاربرش برای لوله ها ی خیلی ظریف و پلیکا مانند و داخل کاسه ی فرنگی استفاده میشود که به داخل لوله آسیب نمی زند و خط  نمی اندازد.

سه نظام فنری

این نوع فنر از فولاد و سر آن تیز است  برای لوله هایی که به علت  سیمان یا گچ مسدود است استفاده می شود. که لوله ی مسدود را تراش می دهد و مسیر را باز میکند.این نوع سر فنر ها را می توانید در حسن آباد و یا تاسیسات مغازه ها تهیه فرمایید البته به کار شما نمی آید پس بهتر است در مواقع گرفتگی فاضلاب با ما تماس بگیرید.

فنر سه نظام 30 متری

این نوع فنر برخلاف بقیه فنرها از دور تراش پشت 18 است. نسبت به فنرهای دیگر ضخیم می باشد و دور خود نمی پیچد این فنر را با دستگاه 550 موشکی استفاده می کنند برای لوله هایی که از راه طولانی یا از دریچه فاضلاب استفاده میشود.

فنر 15 متری هم قابل استفاده برای همه ی لوله ها می باشد.

فنر های 20 متری برای طبقات استفاده می شود ما برای سرویس بهداشتی و آشپزخانه فنر های جداگانه ای داریم که با توجه به تمیزی و رعایت بهداشت به اعتقادات شما عزیزان احترام می گذاریم.

خدمات لوله بازکنی با فنر سه نظام

✅ سرویس دهی فوری و شبانه روزی باز کردن لوله های سخت و سیمانی
تخفیف ویژه برای ایام محرم و اعیاد فنر های جداگانه برای توالت و آشپزخانه
✅ فنر های 30 متری و 40 متری رعایت بهداشت ضد عفونی فنر ها
نصب و تعمیرات شیر آلات و لوله زیر نظر اتحادیه ضمانت با فاکتور معتبر

سه نظام لوله بازکنی

برای بازکردن لوله های سخت و سیمانی از این ابزار استفاده می شود برخی از این ابزارها از جنس های مختلفی هستند و برای کارهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

سه نظام لوله بازکنی چیست؟

این ابزار در داخل دستگاه لوله بازکنی قرار دارند.البته هر دستگاهی که قابلیت چرخش را دارد این وسیله را هم دارد!!اما سه نظام دستگاه لوله بازکنی از جنس های آلومینیومی،مسی،برنج،وآهن ساخته می شود.و باتوجه به سختی کار که ابزار تحت فشار قرار میکیرند ساییده میشوند و ان ها را باید تعویض کرد.

سه نظام دستگاه لوله بازکنی

در داخل دستگاه های لوله بازکنی بستگی به قدرت موتور دینام،از 3 تا 15عدد سه نظام قرار دارد.وظیفه اصلی این ابزار درگیر کردن فنر با دینام دستگاه می باشد.که باعث چرخش فنر می شود و با پیچ پشتی دستگاه کار می کند.هرچه فشار دستگاه بیشتر باشد خرابی این ابزار بیشتر است.

سه نظام تخلیه چاه

این ابزار ها در ماشین های تخلیه چاه نیز وجود دارد هنگامی که ماشین تخلیه چاه، آب چاه را توسط مکنده،به مخزن خود می کشد. موتور دستگاه مکنده نیروی مکش را ایجاد می کند و همانند جارو برقی تمام فضولات را می کشد اما با این تفاوت که قدرت ماشین مکنده از جارو برقی صد برابر بیشتر است از سه نظام تخلیه چاه استفاده می شود که به جای سلییدگی چرخ دنده های مکنده،این ابزار خراب شود.

سه نظام چاه بازکنی

لوله های فاضلاب چدن به دلایل زیادی قسمت داخلی ان ها سولفات می بندد و قطر داخلی ان باریک تر می شود. این اتفاق در ساختمان های قدیمی رخ می دهد.سرویسکاران چاه بازکنی برای رفع گرفتگی این لوله ها از سه نظام چاه بازکنی استفاده می کنند.

سه نظام لوله بازکنی 09101702050

فنر سه نظام

به غیر از خود این وسیله برای رفع گرفتگی فاضلاب از فنر های مخصوصی استفاده می شود که قطر آن نسبت به فنرهای معمولی بزرگ تر است و سرفنر های مخصوصی که در بالای مطلب ذکر شد سر آن می بندند تا داخل لوله را بتراشد و تمامی گرفتگی ها را ازبین ببرد.

سه نظام در لوله بازکنی

معمولا در صنف لوله بازکنی استفاده از این ابزار بسیار زیاد صورت می گیرد و متاسفانه اتحادیه این صنف از این ابزار در برگه هیچ اسمی نیست.بر سر این موضوع مشتریان با اکثر سرویسکاران به مشکل برمی خوردند.اما شرکت نوین لوله تمامی نرخ های استفاده از این ابزار را در ادامه ی مطلب به شما اعلام می کند.سه نظام ها داخل دستگاه قرار دارند و برای مشتری یک بحث کنجکاوانه ای است ما برای شما تمامی این مطالب را توضیح می دهیم.

قیمت سه نظام لوله بازکنی

مهم تر از توضیح این ابزار در اکثر حاهایی که سرویسکار لوله بازکن می رود بحث سر قیمت آن می باشد.هزینه های این ابزار بستگی به شماره ابزار داخل دستگاه می باشد.برای مثال:

سه نظام دستگاه 750:قیمت آن 550 هزار تومان با توجه به ساییدگی ان می باشد که قیمت این ابزار ها با توجه به تعداد آن محاسبه می شود.یعنی اگر سه عدد سه نظام در لوله بازکنی خراب شود هزینه آن با نرخ 550 هزار تومان حدودا 1650 هزار تومان می شود.

قیمت لوله بازکنی با فنر سه نظام

فنر های این ابزار ها همان طور که در بالا گفتیم با فنر های معمولی فرق دارند.و توسط سر فنرهای مخصوص به داخل لوله می فرستد.تا قسمت داخلی لوله را بتراشد. قیمت فنر سه نظام لوله بازکنی با سه نظام با توجه به متراژ آن از 400هزارتومان تا 2ملیون تومان متغیر است.

هزینه سه نظام لوله بازکنی

در آخر خدمت عزیزان عرض می کنیم که تمامی این کار ها برای اگاهی شما از نحوه ی کار ما می باشد. تمامی هزینه ها باید با مشتری توافق شود در غیر این صورت با نارضایتی مشتریان کار ما نیز به درد نمی خورد.ما سعی می کنیم که با کمترین هزینه تمامی گرفتگی هاس منازل شما را حل کنیم.شما می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تمامس شرکت تماس بگیرید و مشکلات خود را مطح کنید. با تشکر مدیر شرکت رجبی.

امتیاز ۴.۸۶ از ۵ – ۳ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)