لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

نصب توالت فرنگی در تهران شبانه روزی

نصب توالت فرنگی در تهران توسط افراد با تجربه، ابزار های به روز و پیشرفته برای انجام خدمات تاسیساتی فعالیت به صورت شبانه روزی، ارسال نیرو در کم ترین زمان، ارائه ی کار بهداشتی و ضمانت آن با فاکتور معتبر.

امروزه بدلیل کهولت سن برخی از افراد -بروز شدن سرویس بهداشتی ها و تمیز بودن توالت فرنگی نسبت به توالت ایرانی اکثر ساکنین جردن خواهان تعویض توالت ایرانی و تبدیل آن به توالت فرنگی می باشند اما برای این کار ابتدا به یک فرد کار بلد و ماهر نیاز دارند شرکت لوله بازکنی در جردن توانسته با کادر باتجربه و لوله کش های ماهر در جردن رضایت مشتریان خود را در این راستا جلب نماید.

 

انواع توالت فرنگی از لحاظ نحوه تخلیه

در خرید توالت فرنگی ابتدا باید توجه داشته باشید نحوه ی تخلیه آب در توالت فرنگی ها متفاوت است و ما چند نوع را دز ادامه نام می بریم:

سیستم تخلیه توالت فرنگی به روش واتر جت: اکثر توالت های امروزی به این نوع سیستم مجهز هستند که در آن، بعد از فشار دادن سیفون، آب به صورت ریزشی سطح توالت را تمیز می کند و در انتها به صورت پرتابی وارد لوله تخلیه می شود.

سیستم تخلیه گردابی: در این نوع توالت ها تخلیه آب تقریبا بدون صدا است و پس از فشار دادن سیفون، آب از از طریق مجرای ورودی به لبه های زیر نشیمن گاه وارد شده از به صورت گردابی داخل توالت را شستشو می دهد.

سیستم تخلیه ریزشی: در این نوع توالت ها، که بیشتر دو تکه هستند، آب از طریق لبه ها یا سوراخ هایی که در زیر نشیمن گاه قرار دارند به صورت ریزشی، وارد سیفون می شود و عمل شست و شو را به صورت بارانی یا ریزشی با فشار ضعیف انجام می دهد.

سیستم تخلیه توالت فرنگی توربوجت: این نوع توالت ها بیشتر از موارد ذکر شده در بالا، مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه ی تخلیه آب بسیار قوی تر از سایر توالت ها است به نحوی که همزمان با فشار دادن دکه فلاش تانک، آب از دو مجرای زیر لبه های نشیمن گاه و لوله ی انتهای توالت خارج شده و با فشار به صورت شوتینگ، آب را تخلیه می کند.

 

خدمات نصب و تعویض توالت فرنگی با روش های تضمینی و بدون کنده کاری در تهران

انتخاب محل مناسب برای نصب توالت فرنگی

یکی دیگر از موارد مهم در خصوص انتخاب جای مناسب برای نصب توالت است که باید مورد توجه قرار گیرد. در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم:

 • مکانی که برای نصب انتخاب می کنید باید دارای لوله فاضلاب  و تهویه مناسب باشد.
 • فضای مورد نیاز برای نصب را دارا باشد که در هنگام نصب دستمال توالت، آویز حوله و… دچار مشکل نشوید.
 • توالت فرنگی نباید مزاحم فضای شیر آب باشد تا در هنگام باز و بست کردن شیر آب راحت باشید.
 • اگر مدل توالت فرنگی از جنس وال هنگ است، ابتدا از استحکام دیوار پشتی برای تعبیه مخزن یا سیفون آن مطمئن شوید.
 • در صورتی که از زمین مورد نظر نصب توالت، سیستم گرمایشی رد شده یا لوله های شوفاژ قرار دارند از نصب آن خودداری کنید.

بهترین پیشنهاد برای نصب توالت فرنگی داخل سرویس بهداشتی است اما برخی افراد به دلیل کمبود جا در سرویس، مجبور به نصب توالت در حمام می شود.

معایب نصب توالت فرنگی در حمام

 • به دلیل فاصله ی کم توالت فرنگی با دوش حمام، هنگام دوش گرفتن سطح توالت فرنگی پر از لکه می شود.
 • رطوبت و بخار زیاد در حمام، مانع از نصب آویز حوله و دستمال کاغذی می شود.
 • فضای حمام بیش از اندازه کوچک می شود و دوش گرفتن را محدود می کند.
 • امکان استفاده همزمان از توالت فرنگی و حمام وجود ندارد و باید منتظر شوید تا حمام خالی شود.

با وجود این که تمام معایب نصب توالت در حمام را می دانید اما به دلیل کوچکی فضای سرویس بهداشتی، باز هم مجبور به نصب در حمام هستید، به چند مورد دقت داشته باشید:

 • هنگام نصب در حمام، بیشترین فاصله را از دوش در نظر بگیرید و فضای مناسبی برای تعبیه شیر نگه دارید.
 • بهتر است از اتاقک های شیشه ای یا وان شیشه ای در حمام استفاده کنید.
 • لوله فاضلاب مناسب که قطر استاندارد آن 10 باشد را برای نصب توالت فرنگی در حمام تعبیه کنید تا دچار گرفتگی نشود.
 • قرار دادن تهویه ی مناسب در حمام به دلیل خرج بوی فاضلاب از حمام، هنگام استفاده از توالت الزامی است.

بهترین گزینه برای نصب فرنگی در حمام وال هنگ است که هم فضای کمتری را اشغال می کند و هم به دلیل نداشتن پایه و خالی بودن زیر آن می توانید به راحتی تمیز کنید.

نحوه نصب توالت فرنگی

در برخی منازل با قدیمی شدن نصب کاسه توالت ایرانی مشتری می خواهد تا توالت فرنگی در منزلش نصب کنیم. برای نصب توالت فرنگی ابتدا لوله کشی کف سرویس بهداشتی را انجام می دهیم و یک لوله ی ۸ اینچ یا ۱۲ اینچ به کف سرویس هدایت می کنیم.

سپس قیر گونی و کاشی کاری را انجام می دهیم و بعد از این که خشک شد توالت فرنگی را در محلی که لوله فاضلاب قرار دارد می گذاریم و با واشر مخصوص آن را آب بندی کرده با چسب آکواریوم دور توالت فرنگی را می پوشانیم.

نکات مهم در نصب توالت فرنگی

نصب کردن کاسه توالت کار آسانی نمی باشد زیرا علاوه بر نصب آن باید از آب بندی شدن آن اطمینان داشته باشیم چند نکته برای نصب کاسه توالت وجود دارد که از جمله ی آن ها میتوان به:

 1. آب بندی لوله ی فلاش تانک در محل وصل شدن به پشت کاسه توالت
 2. آب بندی کف سرویس بهداشتی هنگام قیر گونی و یا ایزوگام کردن
 3. چسباند قیر به لوله ی فاضلاب به صورت کامل بدون هیچ گونه درز و شکاف
 4. دوغاب ریختن به درز های سرامیک ها به صورت کامل
 5. آب بندی لوله های فاضلاب و نریختن نخاله و سیمان در هنگام کار به داخل لوله

نحوه نصب توالت فرنگی به فاضلاب

در این تغییرات، باید سطح توالت پوشانده شود. عده ای با سنگ صفحه ای، عده ای با یک سطح پلاستیکی و از این قبیل چیزها کاسه را می پوشانند.

ولی در این روش باید لوله توالت باز باشد چون قرار است توالت فرنگی را به لوله ی توالت متصل کنیم. روش بهتر در این خصوص این است که با استفاده از مصالح روی کاسه را بپوشانیم و فقط لوله آن باز باشد.

نصب توالت فرنگی با نصب کاسه توالت سنتی

برای برداشتن کاسه توالت، شما یقیناً به یک فرد کاربلد و فنی کار نیاز دارید که می توانید با هماهنگی با لوله کشی این فرد را کنار خود داشته باشید.

برای این کار کف توالت را می شکافند و کاسه را خارج می کنند. اما توجه کنید که هیچ کدام از لوله ها نباید آسیب ببیند چون دوباره باید از همین لوله ها استفاده کنیم.

در این کار بعد از برداشتن کاسه باید کندن را تا ۲۰ سانتی متر زیر لوله کشی ها ادامه دهیم تا به لوله کشی اصلی برسیم. چون قرار است لوله های مربوط به توالت فرنگی از زیر این لوله ها رد شود.

توجه کنید که حتماً دهانه لوله فاضلاب را به صورت موقت پوشش دهید تا با ریخت مصالح درون آن دچار مشکل گرفتگی لوله نشویم.

بعد از انجام اتصالات باید چاله را با مصالح به طور کامل بپوشانیم. تنها چیزی که نیاز داریم لوله مرتبط به چاه فاضلاب است که این بار مستقیم است (همانطور که گفتیم شتر گلو در خود توالت فرنگی موجود است.

نصب توالت فرنگی تعویض لوله کشی کف سرویس و دیوار کاشی کاری با چسب مخصوص و سیمان

نحوه نصب توالت فرنگی بدون پیچ

مورد دوم استفاده از توالت فرنگی تاشو است. این ها در مواردی استفاده می شود که جای توالت کوچک است و همچنین کسی برای جابه جایی مدام توالت پلاستیکی نیست.

این توالت را به دیوار نصب می کنند و بعد از استفاده می توان تا کرد که دست و پاگیر و مزاحم نباشد.

هزینه نصب توالت فرنگی

شرکت نوین لوله با داشتن کارشناسان متخصص در حوزه تاسیسات ساختمان، تمام ابزارهای مورد نیاز برای این کار را دارا هستند. هزینه های ما طبق تعرفه ی اتحادیه محاسبه می شود.

در برخی موارد قبل از انجام کار هزینه ی تمام شده با لوام و اجرت را به مشتری ابلاغ می کنیم و در صورت رضایت، انجام می دهیم.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)