لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی

لایروبی چاه در تهران تضمینی

شرکت لوله بازکنی نوین توسط متخصصین باتجربه در حوزه ی لایروبی چاه در تهران به صورت تضمینی می توانیم مشکل چاه فاضلاب منزلتان را حل کنیم و دیگر به فکر حفر چاه جدید نباشید.اول از همه باید بدانید که لایروبی چاه چیست و چرا باید آن را جدی بگیریم؟

لایروبی چاه چیست؟

احتمالا در اکثر خانه ها چاه فاضلاب وجود دارد و نقش اصلی آن جمع آوری پسماند آب فاضلاب است. طوری که تمامی آب مصرفی در ساختمان به چاه فاضلاب می ریزد و در نهایت به داخل خاک نفوذ می کند.

تعریف چاه فاضلاب مانند لیوان نیست که آب را درون خود جمع آوری کند!!! بلکه انتهای چاه انباری وجود دارد و این انباری ها روزنه هایی هستند که رگ چاه نیز می گویند. کار اصلی آن ها مکش آب مصرفی ساختمان به درون خاک است.

هنگامی که شما در آشپزخانه مشغول شست و شوی ظرف ها هستید، پسماند غذا و روغن ظروف را داخل سینک می ریزید و این مواد همراه با آب به چاه ختم می شود. هنگامی که روغن با آب ترکیب شود بلافاصله خاصیت مایع بودن را از دست می دهد و تبدیل به موادی همانند گچ سفت می شود. این مواد به مرور زمان در کف چاهه و در انباری ها ته نشین می شوند و روزنه های چاه را مسدود می کنند.

اگر چاهی پر شد مطمئنا روزنه های چاه یعنی سوراخ هایی که آب را می کشند،بر اثر تجمع چربی رسوبات مسدود است و این چاه به لایروبی نیاز دارد. 

لایروبی چاه چگونه انجام می شود؟

چربی ها در اعماق چاه ته نشین می شوند و طی چند سال تمام روزنه های چاه را مسدود می کنند. این کار باعث می شود تا دیگر چاه فاضلاب آب را درون خاک مکش نکند و همانند لیوان، آب مصرفی داخل چاه حمع می شود. پس از مدتی می بینید که آب از کف شور پارکینگ بالا می اید و این نشان می دهد که چاه پر شده است.

لایروبی چاه بعد از تخلیه آب آن انجام می شود: ابتدا برای لایروبی باید آب آن را تخلیه کنیم که این کار توسط پمپ های کف کش و ماشین های تخلیه چاه انجام میشود.بعد از اینکه آب چاه را خالی کردیم، مقنی به داخل چاه میرود و آنقدر کف چاه را با بیل و کلنگ می تراشد تا به خاک برسد. با این کار روزنه های چاه را باز می شود همچنین چربی و رسوبات توسط بشکه های ۲۰لیتری به بالای چاه انتقال می یابد.

لایروبی چاه چه زمانی اتفاق می افتد؟

این عمل زمانی اتفاق می افتد که روزنه های چاه به طور کامل مسدود می شود. برخی از مناطق که دارای خاک ماسه ای هستند پر شدن چاه به ندرت اتفاق می افتد. یعنی اگر در این مناطق یک چاه با عمق 10 متر حفر کنیم و حتی انباری نیز نداشته باشد، چاه پر نمی شود زیرا خاک ماسه ای دارای روزنه های بسیار قوی برای مکش آب دارد و ممکن است تا 100 سال پر نشود.

اما مناطقی نیز هستند که دارای خاک رسی می باشند یا بعد از حفاری چند متر از چاه دیگر به سنگ می رسند. خاک رس هنگام برخورد با آب سفت و سنگ می شود و روزنه ای برای مکش آب ندارد در این مناطق برای حفر چاه حداقل 15 متر میله و 100 متر انباری نیاز دارد تا چند سال کار کند.

کول گذاری چاه چیست؟

کول گذاری چاه بعد از اتمام حفاری آن انجام می شود و از الزامات مقنی کاری برای امنیت چاه و جلوگیری از ریزش آن است. اگر این عمل به درستی انجام نشود ممکن است در آینده چاه ریزش کند یا ساختمان به کلی نشست پیدا کند. برای اطلاعات بیشتر و در خواست مقنی باتجربه می توانید صفحه ی کول گذاری چاه را کلیک کنید.

مراحل لایروبی چاه توسط متخصصین نوین لوله

این کار برای زمانی است که چاه به طور کامل عمر خود را بکند  یا روزنه های آن به قطع مسدود باشد همچنین به جای حفر چاه دیگر انجام می شود.

ابتدا بعد از تخلیه آب چاه توسط ماشین، یک مقنی کاملا با تجربه با استفاده از کمر بند و طناب ایمنی داخل چاه می رود و یک بالابر در بالای چاه قرار می گیرد.

سپس نفر دیگر، بشکه های 20 لیتری را ، توسط بالابر به پایین چاه می فرستد و مقنی با دستگاه وکیوم و بیل، لجن های کف چاه را و به بشکه می ریزد.

و نفری که در بالای چاه قرار دارد بشکه را کشیده و توسط نیسان بار حمل می شود.

این عمل تا زمانی که لجن های چاه به طور کامل تخلیه نشده و به خاک نرسیده انجام می شود.

تا به صورت کامل روزنه های چاه باز شده و بتواند دوبار کند و آب را در زیر زمین جذب کند.

 • لایروبی چاه تخلیه چاه در سراسر شهر های تهران
 • حفر چاه فاضلاب
 • باز کردن چاه فوری و اعزام نیروها در سریع ترین زمان
 • لوله بازکنی و رفع انواع گرفتگی لوله ها در تمام شهر های تهران
 • درآوردن گوشی حلقه پلاک دستبند از چاه توالت با ابزارالات و دستگاه های مخصوص
 • رفع دائم و همیشگی بوی بد فاضلاب و رفع نم داخل ساختمان
 • باز کردن انواع لوله های سرویس بهداشتی
 • باز کردن انواع لوله های چدنی و قدیمی
 • تعمیر چاه کهنه و ریزشی
 • رفع نشتی چاه و بررسی دقیق علت نشتی
 • باز کردن درب چاه
 • ترمیم شکستگی لوله فاضلاب با چسب مخصوص
 • لایروبی کف تراشی چاه فاضلاب

 

 تماس 24 ساعته در سراسر تهران  09101702050

 

لایروبی چاه توسط مقنی

 • ارائه سرویس و خدمات مورد نیاز خدمات و فاضلاب همشهریان محرم
 • و انجام کلیه خدمات لوله بازکنی به صورت تضمینی و همه روزه حتی در ایام تعطیلی و مناسبت ها
 • انجام کلیه خدمات ساختمانی و تاسیساتی تنها با یک تماس مستقیم و بدون واسطه
 • از خدمات شبانه روزی ما بهره مند شوید.

اگر لوله های فاضلاب پوسیده شده باشند چه باید کرد؟

 • اینجاست که نیاز به یک لوله کش حرفه ای پیدا می کنید که هم اگو را بداند و هم لوله کشی را.
 • لوله های فاضلاب در لوله بازکنی بلوار فردوس بدلیل استفاده ی مکرر و قدیمی بودن گاهی پوسیده می شوند و نیاز است که به تعویض آن ها اقدام کنید. در غیر این صورت به دیوار ها یا سقف طبقه پایین آب می دهد و مشکل جدیدی به وجود می آورد.
 • تعویض لوله های چدنی پوسیده، نقب زنی و حفر تونل مخصوص لوله های فاضلاب سقفی را نیز می توان با مهارت اجرا کنند و بدون دردسرهای بعدی فاضلاب را به فاضلاب شهری متصل کنند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

امتیاز ۴ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)