لوله بازکنی شاهین 09101702050

لوله بازکنی شاهین

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی شاهین ۲۴ ساعته و بدون وقفه، آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز است. شاهین منطقه ای در تهران در محله ی جنت اباد است. ما برای سهولت و آسایش مردم تهران در تمام نقاط شهر شعب داریم. همکاران ما در این شعبه آماده ی خدمت هستند. 👨🏻‍🔧


شماره تماس ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

خدمات دهی شبانه روزی و فوری

تا در صورت نیاز مردم این منطقه، بتوانیم در اسرع وقت خودمان را به محل برسانیم. همچنین در راستای رفع نیاز هموطنان تلاش کرده ایم، با قرار دادن مقالاتی در رابطه با گرفتگی انواع لوله و شیوه های باز کردن آن اطلاعات و دستورالعمل هایی به شما بدهیم که بتوانید مراحل ابتدایی بازکردن لوله راخودتان انجام دهید.


قیمت لوله بازکنی در شاهین چقدر است؟

قیمت فنر زنی  لوله های اصلی با کف شور و زیر سینک فرق می کند لوله های رایزر اصلی بزرگ تر از لوله های فرعی است. بنابراین فنرهای مورد استفاده در این لوله ها بزرگ است و متراژ بالایی دارد.مثلا اگر ما از کف شور پشت بام در لوله بازکنی شاهین فنر بزنیم حداقل متراژ فنر ۳۰متر می باشد و قیمت آن ۳۰۰تومان است.

لوله بازکنی در شاهین خدمات دهی شبانه روزی ارزان 09196790069

درآوردن اشیا،گوشی ،حلقه،طلا و..از چاه فاضلاب

اگر در کبیری طامه یا شاهین ساکن هستید و به طور ناگهانی حلقه انگشتر یا گوشی شما در چاه حمام یا سرویس بهداشتی افتاد اصلا نگران نباشید. فقط کافیست آب را ببندید. و سیفون را نکشید.تنها کاری که اول باید انجام دهید با لوله بازکنی شاهین تماس بگیرید.سروسکاران ما در حداقل زمان خدمت شما می آیند و نسبت به درآوردن گوشی یا طلای شما با استفاده از ابزار آلات پیشرفته و تجربه ی شخصی مشغول به کار می شوند.

تخلیه چاه با ماشین های بزرگ و کوچک

اگر در شاهین ساکن هستید و با مشکل پر شدن چاه مواجه شدید شرکت نوین با ۱۵ماشین تخلیه چاه،به صورت شبانه روزی در خدمت شماست!!تخلیه چاه شاهین با ماشین های ۱۲هزار لیتری،و ۸هزار لیتری، همراه با انواع پمپ های ساکشن،مکنده،پمپ کفکش معمولی،و پمپ سه فاز،برای کشیدن هر نوع چاه روغنی،چاه فاضلاب،سپتینک،منحول و…آماده است.همچنین لوله بازکنی شاهین بعد از اتمام کار خود را با فاکتور معتبر تضمین می کند.

چه عواملی در گرفتگی لوله بازکنی در شاهین نقش دارد؟

عواملی که باعث گرفتگی لوله می شود متفاوت است. در قسمت آشپزخانه چربی مواد غذایی، تکه های غذا، تفاله ی چای، خورده نان و عواملی از این قبیل سبب گرفتن لوله می شود. در قسمت حمام بیشتر مواقع مو، و چرک باعث گرفتگی لوله می شود و در توالت هم اصولاً مدفوع و افتادن اجسام می تواند علت گرفتگی لوله باشد.

در این مواقع متخصصان لوله بازکنی شاهین با استفاده از مواد مخصوص لوله بازکنی که استفاده از آن ها برای افراد عادی خطرناک است، لوله ها را باز می کنند. در موارد شدیدتر از دستگاه ها و ابزارهای مخصوص آن استفاده می شود.

استفاده از فنر در لوله بازکنی

در مواردی دیده می شود که لوله ها در قسمت های خروجی ساختمان یا در جایی در مسیر لوله ها مسدود شده اند. که حتی استفاده از مواد چنته نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه بخارات ناشی از آن می تواند برای افراد، مضر نیز باشد. در این صورت تعمیرکاران با استفاده از فنر های ۳۰متری که وقتی آن را درون لوله قرار می دهند با شتاب درون لوله باز شده و جلو می رود. در موقع استفاده از فنر توجه داشته باشید که حتماً از افراد با تجربه و صادق که در لوله بازکنی شاهین کمک بگیرید، چون در مواردی که تعمیر کار سابقه کافی ندارد گرفتگی لوله را باز می کند اما، لوله می شکند و چون در ظاهر چیزی دیده نمی شود. بعد از مدت ها متوجه می شویم که خسارت های زیادی به بار می آورد.

باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی در لوله بازکنی شاهین

باز کردن گرفتگی لوله ی توالت فرنگی کاری دقیق تر و حساس تر از توالت معمولی است. ما در لوله بازکنی شاهین  چند روش برای باز کردن گرفتگی لوله ها گفته ایم. اما شاید این روش ها کافی نباشد. البته این هم بستگی به برخورد هر فرد با مسائل دارد که، اگر با اولین روش نتیجه نگرفت زود منصرف می شود یا روش های دیگر را هم امتحان می کند. ما این مقاله را در لوله بارکنی شاهین جهت تکمیل مقاله ی قبلی خود با عنوان  می نویسیم.

انواع روش های لوله بازکنی شاهین:

 • فنر زدن

 • ساکشن کردن

 • استفاده از مایع لوله باز کنی

 • استفاده از تلمبه لوله بازکنی در شاهین

همه، در مقالات قبلی به طور مفصل بررسی شده است. امروز می خواهیم راجع به یک روش جالب تر صحبت کنیم و آن، استفاده از چوب لباسی برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی است.

باز کردن توالت فرنگی با استفاده از چوب لباسی

 1. اول یک چوب لباسی فلزی محکم را انتخاب کنید.
 2. حالا آن را از قسمت گردن که آویزان می شود از یک سمت جدا کنید.
 3. سمتی که گردن دارد باید آزاد باشد چون این قسمت را در دست نگه خواهیم داشت.
 4. حالا سر دوم آن را با یک دستمال کوچک ببندید و با چسب یا هر چیزی که محکم باشد و جدا نشود، بپیچید.
 5. حالا چوب لباسی به شکل ذوزنقه یا قایق در آمده است.
 6. قسمت گردن را در دست و سر پارچه ای را به داخل توالت فرنگی ببرید.
 7. و به سمت لوله و تا جایی که جا دارد به سمت داخل هل دهید.
 8. بعد آن را، از سمت گردن در داخل دست خود بچرخانید تا گرفتگی لوله باز شود.

 


یک نکته ی مهم در استفاده از چوب لباسی در لوله بازکنی شاهین

نکته دیگر این است که اگر چوب لباسی نداشتیم باید چکار کنیم؟ این بهانه ای نمی شود برای این که ما کاری را انجام ندهیم. لوله بازکنی شاهین برای این مورد هم راهکار می دهد. شما می توانید از یک سیم مفتولی کمی ضخیم استفاده کنید. سیم را طوری انتخاب کنید که بتوانید آن را خم کنید.طریقه ی چاه به چاه کردن و دلایل اصلی پر شدن چاه را می توانید در صفحه ی لوله بازکنی شهرک غرب مشاهده کنید.

لوله بازکنی شاهین شمالی


نکات مهم در باز کردن لوله توالت فرنگی با چوب لباسی

 1. این کار برای مواردی است که گرفتگی در ابتدای لوله است. ولی اگر گرفتگی در قسمت های داخلی باشد این روش جوابگو نخواهد بود. ولی چون ما نمی دانیم که گرفتگی در کدام قسمت است، پس اول روش های ممکن را امتحان می کنیم و بعد اگر نشد با لوله بازکنی شاهین  تماس می گیریم.
 2. در این کار باید بسیار دقیق و حساس بود. چون ممکن است با کنده شدن پارچه ی سر سیم و افتادن آن داخل لوله باعث شویم لوله بیش از قبل بگیرد و دردسر بزرگتری ایجاد شود.
 3. نکته مهم این است که در هر کاری اول ایمنی رعایت شود. چون سر چوب لباسی را جدا کرده ایم ممکن است هر لحظه دستمان را ببرد در مورد سیم مفتولی هم همینطور است. بنابراین دستکش کار را فراموش نکنید.

روش خانگی آسان برای لوله بازکنی

علاوه بر این روش، یک روش خوب دیگر برای ازبین بردن بوی بد سرویس بهداشتی لوله ها و توالت وجود دارد که ما توضیحات ان را در صفحه ی لوله بازکنی سعادت آباد گفته ایم  برای آشنایی با این روش مقاله مربوط را مطالعه نمایید.

مجموعه ما با کسب اعتماد شما عزیزان به علت کار دقیق و قیمت مناسب و در عین حال سرعت عمل در خدمت مردم کل مناطق تهران است. و به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات می باشد. همچنین لوله بازکنی ما آماده عقد قرارداد با سازمان ها و موسسات و هتل ها می باشد. جهت تماس با لوله بازکنی شاهین شماره ی تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ را به خاطر بسپارید.


پاسخ به برخی از سوالات شما همشهریان

 

 

اگر چیز بدرد نخوری داخل توالت فرنگی بیوفتد برای فنر زدن حتما باید توالت فرنگی را برداریم؟

نخیر!این کار نیاز نیست از همان بالای توالت فرنگی بدون خرابی و برداشتن توالت فنر می زنیم و از بابت گیر کردن شی افتاده شده در لوله خیالتان راحت باشد.

قیمت لوله بازکنی در شاهین چقدر است؟

هزینه بازکردن گرفتگی های جزئی ۷۰هزار تومان طبق نرخ اتحادیه می باسد.ولی اگر مشکل دیگری داشته باشد باید بعد از بررسی هزینه را به مشتری اعلام کنیم.

پمپ تراکم هوا در چه لوله هایی کاربرد دارد؟

این نوع دستگاه برای لوله هایی که بافنر باز نمی شوند مانند لوله های چدنی که زانویی آن ها ۹۰درجه است با فشار باد آن را باز میکنیم.

آیافنر زدن به لوله ها آسیب وارد نمیکند؟

نخیر!!فنری که برای لوله بازکنی شاهین استفاده می شود مخصوص لوله های پلیکا می باشد.و به داخل لوله ها اصلا آسیب یا خراشی وارد نمیکند.

آیا فنر هایی که برای سرویس بهداشتی استفاده می شود همان فنر را برای آشپز خانه و حمام استفاده می کنند؟

نخیر!!فنر های شرکت ما کاملا بهداشتی و ضد عفونی شده هستند.و فنر های سرویس بهداشتی با فنر های آشپزخانه و حمام جداگانه هستند.
لوله های آشپزخانه چرا زود به زود دچار گرفتگی می شود؟

این لوله بدلیل استفاده ی زیاد از چربی و ریختن روغن و پسماندها ی غذا در سینک دچار گرفتگی می شود.کمتر روغن مو داخل لوله ی حمام و آشپزخانه بریزید

ما را در صفحه اینستاگرام  دنبال کنید.