لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان

امتیاز ۴.۴۵ از ۵ – ۵ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی ستارخان بابیش از۲۵سال سابقه در حوضه خدمات تاسیسات درتمام مناطق تهران با استفاده از نیروی کار باتجربه و ابزار های بروز آماده ی ارائه خدمات لوله بازکنی در ستارخان .لوله کشی.تشخیص ترکیدگی. درآوردن اشیا.گوشی.حلقه و…به صورت شبانه روزی و فوری برای  شما مشتریان عزیز می باشد.

همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه بوده و تمامی هزینه های انجام خدمات طبق نرخ اتحادیه و به صورت تضمینی انجام می شود. برای تماس روی شماره کلیک کنید.

۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰


خدمات شرکت لوله بازکنی ستارخان

۱- لوله بازکنی ستارخان  :بازکردن لوله های سخت و سیمانی،لوله های رایزر اصلی و فرعی از جمله کف شور حمام و آشپزخانه،لوله فاضلاب سرویس بهداشتی و پشت بام – توالت فرنگی – بالکن و….با دستگاه های سه نظام پیشرفته بدون کثیف کاری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در ستارخان  – دارای فنر های جداگانه برای هر نوع لوله و دارای انواع سر فنر های مخصوص برای لوله های سخت و قیر و سیمان به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.

رفع گرفتگی توالت فرنگی|چاه بازکنی حمام |فنر بازکنی ستارخان| چاه بازکنی توالت | تخلیه چاه ستارخان|

۲- تخلیه چاه ستارخان : تخلیه چاه تمام مناطق در ستارخان با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری خاور با استفاده از ششیلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و توسط پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا – پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمولی – سپتیک و اگو- و پمپ مکنده برای چاه چربی و لجن.

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی در ستارخان به صورت شبانه روزی 

۳- در آوردن اشیا از چاه در ستارخان : در صورتی که در حمام یا سرویس بهداشتی  و با در کف ش.ر بالکن گردنبند- دستبند- گوشی همراه – سویچ ماشی و… در چاه افتاد اصلا نگران نباشید!! در آوردن تمام اشیا افتاده شده از چاه با دستگاه بروز و پیشرفته بنام دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب سرویس دهی فوری.

۴- تشخیص ترکیدگی لوله در ستارخان :تشخیص ترکیدگی آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه تشخیص نقطه زن به صورت تضمینی  تشخیص نم و چکه در ستارخان| تشخیص نشتی ستارخان | تشخیص آب |برای اطمینان از کار ما می توانید در حضور تشخیص کار محل تشخیص داده را بشکافید و ترمیم را نیز به همان تشخیص کار بسپارید.

۵-لوله کشی و سفید کاری ستارخان : لوله کشی در تمام مناطق تهران توسط لوله کش ماهر و باتجربه- به صورت کلی و جزئی – نصب شیر آلات ساختمان- تعویض کاسه توالت _تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و بلعکس- قیر گونی و کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی. گچ کاری و سفید کاری توسط استادان با تجربه ایجاد هر گونه ابزار سفید کاری در تمام مناطق تهران.

هزینه لوله بازکنی در ستارخان

همه ی افراد قبل هز انجام هر گونه خدمات برای منزل یا جای دیگر اول از همه قیمت آن را پرس و جو می کنند به خصوص در حوزه ی لوله بازکنی و تاسیسات ساختمان مهم ترین معیار قیمت مناسب و مشتری پسند می باشد بنابراین شرکت لوله بازکنی ستارخان تمامی قیمت های رفع گرفتگی لوله را بر اساس معیارهای زیر دسته بندی می کند.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی

گرفتگی توالت یا آشپزخانه در طبقات:برای فاضلاب آشپز خانه یا توالت که با چربی و دستمال کاغذی مسدود می شود و رفع گیر آن آسان می باشد. اکثرا از فنر های معمولی و ۷ متری استفاده می کنیم که هزینه ی آن ۷۰ هزار تومان می باشد.

ابزار و دستگاه مورد استفاده:در برخی از منازل که لوله کشی آن قدیمی می باشد و اکثر لوله های قدیمی چدنی هستند. رفع گیر این گونه موارد سخت می باشد و در مواقعی سرویسکار از ابزار ها و دستگاه های مختلف استفاده می کند. قبل از انجام هر گونه کار با مشتری توافق و در صورت اعلام رضایت مشتری انجام می دهد.

طول و متراژ فنر مورد استفاده:یکی از مهم ترین معیار ها می باشد برای توضیح فاضلاب پارکینگ یا پشت بام در هنگام بارش باران بیشترین گرفتگی را دارند و برای رفع گرفتگی از فنر های ۳۰ متری یا بلند تر استفاده می کنند و هزینه ی آن از ۲۵۰ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار متغیر می باشد.

لوله بازکنی ستارخان با استفاده از پمپ تراکم هوا:

ما برای رفع گرفتگی فاضلاب از دستگاه فتر استفاده می کنیم البته این دستگاه از همه ی ابزار های لوله بازکنی بیشترین کاربرد را دارد اما در مواقعی که لوله های چدن یا پلیکا لوله کشی نامناسب شده اند برای مثال محلی که زانویی ۴۵ درجه خورده است را ۹۰ درجه می زنند یا سر هر زانویی پیچ می بندد. فنر در سر زانویی گیر می کند و یا به صورت سربالایی حرکت می کند. این کار باعث می شود تا لوله باز نشود. برای این نمونه کارها ما دستگاهی به نام پمپ تراکم داریم که مخزن آن با مواد مخصوص و ترکیب باد درست می شود. هزینه ی لوله بازکنی ستارخان با پمپ تراکم بستگی به تعداد بار استفاده از ۴۰۰ هزار تا ۶۰۰ متغیر می باشد.

لوله بازکنی در ستاخان با استفاده ازسه نظام الماسه

ما برای هرگونه گرفتگی از ابزار ها و وسایل خاص مانند سه نظام استفاده می کنیم تعبیر سه نظام در همه ی دستگاه ها سه عدد می باشد که از هر ۳ سال یا بیشتر آن ها را تعویض می کنند اما برای دستگاه لوله بازکنی اینگونه نیست!! بعضی از لوله های فاضلاب که به مدت ۱۰ یا ۱۵ سال فتر نخورده باشد. قسمت داخلی آن ها توسط چربی یا فضولات سولفات یا رسوب می بندد.رسوب لوله همانند کف سماور می باشد که به مرور زمان به دیواره ی لوله می چسبد و قطر لوله بازکنی ستارخان را کوچک و باریک می کند‌. این گونه لوله ها توسط فنر و دستگاه باز نمی شوند و برای حل مشکل باید از سرفنر های مخصوص و الماسه استفاده کنیم. وظیفه ی اصلی سه تظام در داخل دستگاه لوله بازکنی چرخاندن فنر تراش می باشد و چون رفع گرفتگی رسوبات نیاز به قدرت چرخش بیشتری دارد سه نظام های دستگاه ساییده می شوند. هزینه ی انجام این گونه کار ها به شرط باز شدن می باشد. و قبل از انجام با مشتری توافق می شود.

لوله بازکنی ستارخان لوله های های سخت و سیمانی

در ساختمان هایی که نوساز هستند و یا بازسازی می کنند گرفتگی لوله ی توالت امری طبیعی می باشد. البته اگر لوله کش یا کاشی کار مربوطه رعایت کند اتفاق نمی افتد!!کارگران لوله کش یا کاشی کار در توالت و حمام هنگام کار ماسه و سیمان را به صورت نا آگاهانه داخل فاضلاب می ریزند. ماسه سیمان بعد از یک الی دو ساعت همانند سنگ داخل لوله سفت می شود. رفع گرفتگی این لوله ها بدون کنده کاری مجدد با استفاده از ابزار ها و دستگاه های مخصوص صورت میگیرد. شرکت لوله بازکنی ستارخان به صورت شبانه روزی و کاملا منصفانه در خدمت شما می باشد.

انواع لوله های مورد استفاده در لوله کشی آب و فاضلاب

لوله های گالوانیزه لوله بازکنی ستارخان : 

این لوله ها در اکثر ساختمان های ستارخان در اداره جات و انواع شرکت ها بکار برده می شود که در دو نوع آهنی و فولادی وجود دارد و لوله های فولادی گالوانیزه از لوله های آهنی سبکتر هستند. همین امر سبب گردیده که استفاده ی آن ها در منطقه ی ستارخان بسیار افزایش یابد. اکثرا لوله کش های ستارخان و تمام تاسیساتی ها از لوله های گالوانیزه کمتر استفاده می کنند زیرا که آشنایی کامل با این نوع از لوله را ندارند. اگر می خواهید لوله کشی منزلتان در ستارخان از لوله های مرغوب و کاربردی باشد از این لوله ها حتما استفاده کنید.

لوله های چدنی (لوله بازکنی در ستارخان):

لوله های چدنی یکی از پر طرف دار ترین لوله های پر کاربرد در سال ۶۷ بود تمام ساختمان های قدیمی از اول ساخت و ساز از این جنس لوله ها بکار برده شده است .لوله بازکنی ستارخان  این لوله ها از جنس چدن سخت تشکیل شده و طی سالیان سال دچار شکستگی و از درز رفتگی نمیشود. زمان های قدیم لوله های پلیکا بدلیل عدم آشنایی و نبود امکانات  وجود نداشت به همین دلیل از این لوله ها در لوله بازکنی ستارخان استفاد می کردند. اما یکی از مشکلات این لوله ها سنگین بودن وزن این لوله ها بود و جابه جایی آن خیلی سخت و همچنین وزن ساختمان را در ستارخان زیاد می کرد . لوله های چدنی اغلب در لوله کشی فاضلاب استفاده می شدند و دارای مزایای ذیل هستند:

نسبت به لوله های پی وی سی در برابر فشارهای خارجی مقاومت بیشتری دارند.

نسبت به لوله های فلزی،کمتر دچار فرسودگی می شوند.

در صورتی که دچار گرفتگی شده باشند، با دستگاه تراکم هوا می توان نسبت به رفع گرفتگی لوله ها اقدام کرد.

ما برای شما مشتریان عزیز انواع فنرهای لوله بازکنی و طرز کار آن ها را درصفحه ی لوله بازکنی اکباتان توضیح داده ایم.

لوله های پلاستیکی :

استفاده از لوله های چدنی همچنان ادامه داشت که بالاخره لوله هایی از جنس پلاستیک به بازار آمد و چدن را از میان برداشت این لوله ها که پلیکا نام دارد از لوله های چدنی بسیار خوب و از نظر قیمت مناسب و از لحاظ وزن سبک و راحت تر بود در گذشته در تاسیسات ساختمان از لوله های فلزی استفاده می شد که این نوع از لوله بازکنی در ستارخان دارای معایبی از جمله اینکه به مرور زمان دچار خوردگی ، فرسایش و رسوب می شدند.

پس از آن برای حل مشکل از لوله های پلیمری در لوله بازکنی ستارخان استفاده شد.لوله های پلیمری نیز دارای مشکلاتی از قبیل انبساط و انقباض ،محدودیت در تحمل فشار های خارجی بودند.

که در نهایت دانشمندان و محققین به ترکیب فلز و پلیمر رسیدند.سوپر پایپ ها از همین دسته هستند.

لوله های پنج لایه که متشکل از یک لایه آلومینیوم ، دو لایه پلیمر و دو لایه چسب مخصوص

 

مزایا و معایب لوله های پی وی سی PVC

مزایا :
 • اتصال لوله های پی وی سی و قطعات آن براحتی انجام می گیرد.
 • در لوله کشی روکار ، نیاز به رنگ کردن ندارند.
 • به دلیل وزن کم لوله های PVC ، در جاهایی از ساختمان که دسترسی به آن سخت است براحتی نصب می شوند.
 • به دلیل قطر کم این نوع از لوله ها براحتی در داخل دیوار و سقف کاذب جاسازی می شوند.
 • معایب لوله بازکنی ستارخان :
 • لوله های پی وی سی در برابر حرارت زیاد ، تغییر حالت می دهند و به اصطلاح دفرمه می شوند.
 • لوله های PVC  خشک در برابر سرما مقاومت کمتری دارند و شکننده تر هستند.
 • به دلیل مقاومت کم دیواره های لوله ،در صورت گرفتگی ، فقط باید از فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کرد.
 • در برابر نیروها و فشارهای خارجی مقاومت کمتری دارند.

لوله بازکنی ستارخان 09101702050

لوله بازکنی ستارخان به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمات همشهریان عزیز شمال تهران و محله ستارخان و محله های مجاور ستارخان می باشد.

انواع خدمات جاه و فاضلاب بصورت شبانه روزی در هر زمان طبق درخواست مشتریان

تماس مستقیم لوله بازکنی ستارخان  ۰۹۱۹۶۷۹۰۰۶۹

ارائه خدمات با دستگاه لوله بازکنی پیشرفته بدون تعطیلی

از جمله تخفیفات و پیشنهاد های ما

شرکت لوله بازکنی ستارخان تصمیم دارد که برای جذب مشتری بیشتر و رضایت مشتریان خدمات رایگان در سومین بار تماس با ما را ارائه دهد. اگر مشتری ما برای سومین بار باما تماس بگیرد تمامی خدمات این شرکت برای آن مشتری راگان خواهد بود.

۴۰% تخفیف زیر نظر اتحادیه :همچنین اگر مشتری لوله بازکنی ستارخان در منزل خود برای مثال چها عدد گرفتگی لوله موجود باشد ما از ۴۰در صد تخفیف او را بهره مند میسازیم یعنی گرفتگی ۴ عدد لوله را به قیمت یک گرفتگی حساب میکنیم.

بازدید رایگان از محل: در صورتی که مشتری  در ستارخان برای بازدید از محل کار تماس بگیرد برای مثال اگر کاراو لوله  بازکنی در ستارخان یاشد سرویس کاران ما به صورت رایگان از محل بازدید و هزینه ی تعمیر را به مشتری ابلاغ می کنند.

مشاوره و راهنمایی در حین تماس: متخصصین شرکت لوله بازکنی ستارخان پس از تماس شما آماده ی مشاوره و ارائه ی خدمات می باشند.در هر حوزه ای می توانید از آن ها سوال یا راهنمایی بخواهید.

پشتیبانی تمام وقت

 

دلایل انتخاب لوله بازکنی ستارخان از سمت مشتریان

 • رسیدگی فوری سرویسکار
 • همه روزه بودن سرویس دهی
 • پایین ترین قیمت لوله بازکنی
 • قیمت منصفانه و زیر نظر اتحادیه
 •  بیش از ۱۳۵ شعبه در همه نقاط تهران
 • سرویس کاران دارای ابزار و فنر مخصوص لوله بازکنی

پاسخ به سوالات رایج مشتریان لوله بازکنی ستارخان

 

اگر سرویسکار لوله باز کن با صاحب خانه به توافق نرسید.اجرت یا ایاب ذهاب تعلق می گیرد؟

اجرت یا حق سرویس سرویسکار در هر صورتی که کار کنسل شود یا سر مبلغ با مشتری به توافق نرسد تعلق می گیرد.

چاه بازکنی ستارخان چه خدماتی را ارائه می دهد؟

خدماتی از قبیل لوله بازکنی.بازکردن لوله های سخت و حتی سیمان.تخلیه چاه ،درآوردن اشیاء گوشی حلقه طلا و..از چاه فاضلاب. تشخیص ترکیدگی،نم و نشتی لوله ها.تعویض کاسه توالت. و….

قضیه ی لوله بازکنی ۳۰هزارتومنی چیست؟

این نوع شرکت ها وقتی شما با آن ها تماس میگیرید پشت تلفن هزینه ی ۳۰هزار تومان را میگویند.اما بعد از رسیدن به محل حرفشان را عوض می کنند.این هزینه اصلا به صرفه اقتصادی نیست.

طرز کار دستگاه تشخیص ترکیدگی یا نم چگونه است؟

این دستگاه دارای یک صغحه نمایش،دو عدد هدفون گوشی و یک رادار میله ای شکل است که به دستگاه متصل شده .همانند طلایاب سرویسکار رادار را در زمین چرخانده.و به محض دریافت کانال که محل نشتی است از هدفون صدای بوق خارج می شود.

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.