چگونه میتوانیم از خدمات لوله بازکنی ستارخان استفاده کنیم؟

شرکت لوله بازکنی ستارخان با سال ها تخصص و تیم حرفه ای در خدمت شماست. در صورتی که نیاز به لوله بازکن در منطقه ستارخان دارید، میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره 09101702050 تماس بگیرید. انجام کار با کیفیت عالی، بدون تخریب و رعایت بهداشت می باشد. ارائه خدمات با ضمانت 100% باز کردن لوله است.

شماره تماس جهت لوله بازکنی ستاخان

 • شمال تهران 09126235020
 • جنوب تهران 09101702050
 • مرکز تهران 09196790069
 • شرق تهران 88339950
 • غرب تهران 44307274

لوله بازکنی ستارخان، به عملیات باز کردن گرفتگی فاضلاب می گویند که با استفاده از دستگاه فنرزنی و افراد لوله بازکن انجام می شود. فنر زنی لوله های آشپزخانه و حمام در ستارخان باعث می شود تا آشغال های داخل لوله از بین بروند.

شرکت لوله بازکنی ستاخان

خدمات لوله بازکنی ستارخان به صورت کاملا تمیز و بهداشتی با دستگاه های پیشرفته که به صورت تضمینی ارائه می گردد. این شرکت به صورت شبانه روزی و تعطیلات ندارد. بلافاصله با تماس شما نیروی حرفه ای از نزدیک ترین شعبه به محل شما اعزام می شود.

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب، سیفون، سینک، کف شورها، تخلیه فاضلاب، درآوردن اشیا از سیفون 100% تضمینی

خدمات نوین لوله در منطقه ی ستارخان با انواع دستگاه ها و ابزارهای اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود.

لوله بازکنی در ستارخان به صورت شبانه روزی خدمات با کیفیت بالا و سریع ترین خدمت رسانی را در منطقه ستارخان تهران ارائه می دهد.

ازدیگر شعبات معتبر برای سرویس دهی بهتر  لوله بازکنی صادقیه می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان است.

آموزش لوله بازکنی در ستارخان با ترفند های خاص

گرفتگی مسیر فاضلاب در آشپزخانه یا توالت، یکی از مشکلاتی است که در خانه رخ می دهد. گرفتگی فاضلاب آشپزخانه در اثر تجمع چربی و رسوبات اتفاق می افتد.

برای انجام لوله بازکنی ستارخان، ابتدا نیاز به فنر دستی و دریل نیاز دارید. ابتدا فنر را داخل سه نظام های دریل قرار می دهید، سپس نوک فنر را داخل لوله فاضلاب هدایت کنید. فنر را توسط دریل بچرخانید و رو به جلو فشار دهید. با چرخش فنر، چربی ها در داخل لوله از بین می روند.

از دیگر روش های لوله بازکنی ستارخان، استفاده از فشار آب است. زمانی که با گرفتگی کاسه توالت فرنگی یا کف شور حمام روبرو شدید، از فشار آب استفاده کنید.

ابتدا شیر آب را به داخل توالت فرنگی فرو کنید و اطراف شلنگ را با پارچه بپوشانید. سپس آب را به مدت 10 دقیقه باز کنید و با دست خود پارچه و شلنگ را نگه دارید.

پس از چند دقیقه شلنگ آب را از لوله به بیرون بکشید و سیفون توالت فرنگی را بزنید تا بقیه پسماند را از لوله تمیز کند. اگر مشکل حل نشد با یکی از شعبه های ما در لوله بازکنی طرشت تماس بگیرید.

روش های دریافت خدمات لوله بازکنی ستارخان

شماره تلفن لوله بازکنی ستارخان  09126235020
شماره لوله بازکن شبانه روزی در ستارخان 09101702050
زمان اعزام لوله بازکن چقدر است؟ فوری به مدت 15 دقیقه
نحوه ضمانت چاه بازکن در ستارخان تضمین با فاکتور معتبر

نحوه ی لوله بازکنی ستارخان

 • برای رفع گرفتگی انواع چاه فاضلاب از دستگاه فنرزن مخصوص استفاده می کنیم. و هر گونه از انسداد های لوله های فاضلاب، فنر و سرفنر مخصوص استفاده می سود.
 • دارای پیشرفته ترین ابزارهای رفع انسداد لوله
 • 25 سال سابقه فعالیت و کسب رضایت مشتریان
 • تضمین کیفیت، ضمانت بازگشت وجه
 • شبانه روزی،تمیز و بهداشتی، 
 • تمیز کردن تمام چربی و پسماند غذا از داخل لوله

نحوه ضمانت و دریافت وجه

تضمین با فاکتور معتبر و رسمی شرکت نوین لوله انجام می شود. هر زمان با مشکلات چاه و فاضلاب با مشکل مواجه شدید، با کلیک بر روی صفحه ی لوله بازکنی گیشا مشاوره رایگان دریافت کنید.

 • درای جواز کسب و کار
 • فعالیت زیر نظر اتحادیه
 • قید نام و مهر شرکت در فاکتور
 • تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی
 • بازدید رایگان از محل
 • دریافت هزینه به شرط باز شدن لوله
 • تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی

عوامل موثر بر قیمت نهایی

در حوزه ی تاسیسات ساختمان مهم ترین معیار، قیمت مناسب و مشتری پسند می باشد. بنابراین شرکت لوله بازکنی ستارخان تمام نرخ ها را بر اساس معیارهای زیر ارائه می دهد.

انسداد در لوله های توالت یا آشپزخانه طبقات : گرفتگی با چربی، دستمال کاغذی، لجن فضولات، که رفع آن آسان باشد. از فنر معمولی و ۷ متری استفاده می شود. هزینه ی آن از ۷۰ هزار تومان می باشد.

ابزار و دستگاه مورد استفاده : برخی منازل که لوله کشی قدیمی و چدنی هستند. رفع گیر این گونه لوله ها سخت و زمان بر است.

مشاهده لیست قیمت ها در صفحه ی لوله بازکنی بلوار فردوس می توانید به صورت کامل لیست قیمت های لوله بازکنی و تاسایات را مشاهده کنید.

در مواقعی سرویسکار از ابزار ها و دستگاه های مختلف استفاده می کند. قبل از انجام هر گونه کار با مشتری توافق می شود. در صورت اعلام رضایت مشتری انجام می دهد.

طول و متراژ فنر مورد استفاده : فاضلاب پارکینگ یا پشت بام، هنگام بارش باران بیشترین گرفتگی را دارند. برای رفع گرفتگی از فنر های ۳۰ متری یا بلند تر استفاده می کنند. هزینه ی آن از ۲۵۰ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار متغیر می باشد.

خدمات لوله بازکنی ستارخان

ما در صفحه ی لوله بازکنی شهرآرا شما را با انواع ترفند های لوله بازکنی در مواقع ضروری آشنا کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 • در آوردن اشیا از چاه حمام، سرویس بهداشتی،کف شور
 • خارج کردن گردنبند، دستبند، گوشی از سیفون با دستگاه مکش و مشکل گشا
 • تشخیص نشتی لوله آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه نقطه زن
 • نصب شیر آلات ساختمان، نصب و تعویض سنگ توالت
 • استفاده از شلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری
 • پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و متراژ بالا

معایب استفاده از اسید برای باز کردن لوله ها

معمولا برخی از افراد، هنگام گرفتگی راه آب فاضلاب از محلول های شیمیایی استفاده می کنند. اما چرا نباید از اسید ها برای باز کردن فاضلاب استفاده کنیم؟ وقتی اسید را داخل فاضلاب می ریزید، بلافاصله شروع به جنبش و قل قل می کند.

با سوزاندن تمام آشغال ها به داخل لوله نیز آسیب جدی وارد می کند. و در دراز مدت باعث پوسیدگی یا سوراخ شدن چدن می شود. همچنین اگر مقدار کمی از اسید ها با دست یا صورت برخورد کند دیگر قابل جبران نیست.

لوله بازکنی ستارخان بهترین شرکن لوله بازکنی در سراسر تهران با 45% تخفیف 09101702050

لوله بازکنی ستارخان با پمپ تراکم هوا

پمپ تراکم هوا از همه ی ابزار ها بیشترین کاربرد را دارد. پمپ توسط فشار سنج، درون مخزن پر از هوا می شود. و به واسطه ی یک اهرم این فشار، ناگهانی مواد داخل لوله را تخلیه می کند.

برای اطلاعات بیشتر با نحوه ی کار پمپ تراکم هوا یا خرید این دستگاه با قیمت مناسب با ارسال رایگان درب منزل صفحه ی لوله بازکنی پونک را ببینید.

اما چه زمانی از پمپ یا کمپرسور هوا استفاده می شود؟

زمانی که لوله های چدن یا پلیکا لوله کشی نامناسب شده اند. بجای زانویی ۴۵ درجه، ۹۰ درجه باشد. زمانی که سر هر زانویی پیچ بسته باشند.

در این مواقع فنر به علت شکل مارپیچی در سر زانویی گیر کرده یا به صورت سربالایی حرکت می کند.

این کار باعث می شود تا لوله باز نشود. برای رفع این مشکل از دستگاهی به نام پمپ تراکم استفاده می گردد. که مخزن آن با مواد مخصوص و ترکیب باد درست می شود.

رفع انسداد با سه نظام الماسه

برای هرگونه گرفتگی در لوله بازکنی ستارخان از ابزار ها و وسایل خاص مانند سه نظام استفاده می شود.

تعبیر سه نظام در همه ی دستگاه ها سه عدد می باشد. سه نظام را با چند بار استفاده و بیشتر آن ها را تعویض می کنند.

بعضی از لوله های فاضلاب که مدت ۱۰ یا ۱۵ سال فتر نخورده باشد، قسمت داخلی آن ها توسط چربی، فضولات، سولفات یا رسوب می بندد.

وظیفه ی اصلی سه نظام در داخل دستگاه ، چرخاندن فنر تراش می باشد.

هنگام تراش رسوبات در لوله بازکنی فاطمی، نیاز به قدرت چرخش بیشتری دارد. به مرور سه نظام های دستگاه ساییده می شوند. هزینه ی انجام این گونه قبل از انجام با مشتری توافق می شود.

تراش رسوب لوله با فنر تراشه

رسوب لوله همانند کف سماور به مرور زمان به دیواره ی لوله می چسبد. قطر لوله را کوچک و باریک می کند‌.

این گونه لوله ها توسط فنر و دستگاه باز نمی شوند. برای حل مشکل باید از سرفنر های مخصوص الماسه و تراش استفاده کرد.

سرفنر تراش، لایه ی کامل سوب و سولفات را با خود از میان برمی دارد. معمولا در لوله هایی که مقاوم به فشار هستند، استفاده می شود.

رفع انسداد لوله های سخت و سیمانی

در ساختمان های نوساز و درحال تعمیر، انسداد لوله ی توالت امری طبیعی می باشد. با رعایت اصول فنی توسط لوله کش یا کاشی کار مربوطه اتفاقی نمی افتد.

کارگران کاشی و لوله کش هنگام کار در توالت و حمام ناخودآگاه ماسه و سیمان را به فاضلاب می ریزند. بعد از یک تا دو ساعت ماسه و سیمان مانند سنگ داخل سیفون سفت می شوند. گرفتگی این نوع لوله ها بدون کنده کاری مجدد و توسط ابزار و وسایل مخصوص انجام می شود.

تخفیفات ویژه لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان در جهت رضایت مشتریان، خدمات با نصف قیمت در دومین بار تماس را ارائه دهد.

40% تخفیف زیر نظر اتحادیه : اگر تعداد لوله های گرفته، 4 عدد یا بیشتر باشد. از تخفیف %40 بهره مند می شوید. یعنی گرفتگی 4 عدد لوله را به قیمت یک گرفتگی حساب می کنیم.

بازدید رایگان از محل: اگر مشتری در محله ی ستارخان برای بازدید از محل گرفتگی تماس بگیرد. سرویس کاران ما به صورت رایگان از محل بازدید و هزینه ی تعمیر را به مشتری ابلاغ می کنند.

مشاوره و راهنمایی در حین تماس : سرویسکاران در منطقه ی ستارخان پس از تماس شما آماده ی مشاوره و ارائه ی خدمات می باشند.

اینستاگرام

پاسخ به سوالات شما

ساده ترین راه برای رهایی از گرفتگی لوله چیست؟

اگر در مواقع ضروری با انسداد فاضلاب روبرو شدید می توانید از فشار آب استفاده کنید یا از فنرهای دستی که البته باید طرز استفاده درست از آن را یاد بگیرید.

قیمت لوله بازکنی ستارخان چقدر است؟

هزینه های لوله بازکنی طبق تعرفه ی اتحادیه محسوب می شود و همکاران ما قبل از انجام هرگونه خدمات قیمت آن را اعلام و پس از رضایت شما انجام میدهند که حدودا از 150 هزار تومان در سال1401 شروع می شود

چرا نباید از اسید یا صاف لوله بازکن برای بازکردن لوله استفاده کنیم؟

کار اصلی محلول های لوله بازکن،سوزاندن مواد داخل لوله و همزمان با آن آسیب به بدنه ی لوله است. که به مرور زمان باعث فرسایش و سوراخ شدن لوله می شود.

چقدر زمان می برد تا سرویسکار لوله بازکن به محل برسد؟

بعد از تماس شما بلافاصله ارسال همکاران در اسرع وقت انجام می شود و در طول شبانه روز کلا 20 دقیقه طول می کشد تا به محل برسد.

امتیاز ۴.۷ از ۵ – ۸ رای
spinner در حال ثبت رای