لوله بازکنی ستارخان ارزان ترین خدمات لوله بازکنی بی وسطه سراسر تهران 09101702050

لوله بازکنی ستارخان

امتیاز ۴.۵۵ از ۵ – ۶ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی ستارخان معتبر ترین و ارزان ترین لوله بازکنی در ستارخان با دستگاه های پیشرفته.

تضمین کیفیت، ضمانت بازگشت وجه، شبانه روزی،تمیز و بهداشتی، رعایت پروتکل های بهداشتی،

استفاده از فنر های جداگانه برای آشپزخانه و توالت ،افراد باتجربه از خصوصیات این شرکت است.

اینستاگرام

 

خدمات لوله بازکنی ستارخان

۱- لوله بازکنی پیشرفته با دستگاه های مدرن کیفی بدون کثیف کاری، استفاده از فنر های جداگانه برای هر نوع فاضلاب،رفع گرفتگی توالت فرنگی با فنر های مخصوص بدون ترک یا آسیب به سنگ سفالی. رفع گرفتگی اشپزخانه با دستگاه رسوب تراش که تمام چربی  و پسماند غذا را از داخل لوله تمیز می کند.

لوله بازکنی با دستگاه کمپرسور:از این دستگاه استفاده های متعددی می شود و مخصوص لوله هایی است که به سختی باز می شوند.

۲- تخلیه چاه ستارخان : تخلیه چاه تمام مناطق در ستارخان با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری خاور با استفاده از ششیلنگ های آتش نشانی بدون کثیف کاری و توسط پمپ های کف کش سه فاز برای چاه های عمیق و با طول متراژ بالا – پمپ کف کش معمولی برای انواع چاه های معمولی – سپتیک و اگو- مکنده برای چاه چربی و لجن.

لوله بازکنی در ستارخان به صورت شبانه روزی 

۳- در آوردن اشیا از چاه : در صورتی که حمام یا سرویس بهداشتی  و با کف شور بالکن گردنبند- دستبند- گوشی همراه.بیفتد تماس بگیرید.

۴- تشخیص نشتی لوله آب و فاضلاب با استفاده از دستگاه تشخیص نقطه زن به صورت تضمینی تشخیص نم و چکه.زردی دیوار و نم اتاق خواب را به ما بسپارید.

۵- لوله کشی در تمام مناطق تهران توسط لوله کش ماهر و باتجربه- به صورت کلی و جزئی – نصب شیر آلات ساختمان- تعویض کاسه توالت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی – قیر گونی و کاشی کاری حمام و سرویس بهداشتی. گچ کاری و سفید کاری توسط استادان با تجربه ایجاد هر گونه ابزار سفید کاری در تمام مناطق تهران.

لوله بازکنی ستارخان ارزان ترین لوله بازکنی در شهر زیبا با دستگاه های به روز تضمینی شبانه روزی

هزینه لوله بازکنی در ستارخان

همه ی افراد قبل هز انجام هر گونه خدمات برای منزل یا جای دیگر اول از همه قیمت آن را پرس و جو می کنند به خصوص در حوزه ی وتاسیسات ساختمان مهم ترین معیار قیمت مناسب و مشتری پسند می باشد. بنابراین شرکت لوله بازکنی ستارخان تمامی قیمت های رفع گرفتگی ها را بر اساس معیارهای زیر دسته بندی می کند.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی

انسداد در لوله های توالت یا آشپزخانه طبقات :برای فاضلاب آشپز خانه یا توالت که با چربی و دستمال کاغذی مسدود می شود و رفع گیر آن آسان می باشد. اکثرا از فنر های معمولی و ۷ متری استفاده می کنیم که هزینه ی آن ۷۰ هزار تومان می باشد.

ابزار و دستگاه مورد استفاده: ۴۵در برخی از منازل که لوله کشی آن قدیمی می باشد و اکثر لوله های قدیمی چدنی هستند. رفع گیر این گونه موارد سخت می باشد و در مواقعی سرویسکار از ابزار ها و دستگاه های مختلف استفاده می کند. قبل از انجام هر گونه کار با مشتری توافق و در صورت اعلام رضایت مشتری انجام می دهد.

طول و متراژ فنر مورد استفاده:یکی از مهم ترین معیار ها می باشد برای توضیح فاضلاب پارکینگ یا پشت بام در هنگام بارش باران بیشترین گرفتگی را دارند و برای رفع گرفتگی از فنر های ۳۰ متری یا بلند تر استفاده می کنند و هزینه ی آن از ۲۵۰ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار متغیر می باشد.

لوله بازکنی ستارخان با پمپ تراکم هوا:

ما برای رفع گرفتگی انواع چاه فاضلاب از دستگاه فتر استفاده می کنیم البته این دستگاه از همه ی ابزار های لوله بازکنی بیشترین کاربرد را دارد اما در مواقعی که لوله های چدن یا پلیکا لوله کشی نامناسب شده اند برای مثال محلی که زانویی ۴۵ درجه باشد  را ۹۰ درجه می زنند. یا سر هر زانویی پیچ می بندد. فنر در سر زانویی گیر می کند و یا به صورت سربالایی حرکت می کند. این کار باعث می شود تا لوله باز نشود. برای این نمونه کارها ما دستگاهی به نام پمپ تراکم داریم که مخزن آن با مواد مخصوص و ترکیب باد درست می شود. هزینه ی لوله بازکنی ستارخان با پمپ تراکم بستگی به تعداد بار استفاده از ۴۰۰ هزار تا ۶۰۰ متغیر می باشد.

لوله بازکنی در ستاخان با سه نظام الماسه

ما برای هرگونه گرفتگی از ابزار ها و وسایل خاص مانند سه نظام استفاده می کنیم تعبیر سه نظام در همه ی دستگاه ها سه عدد می باشد که از هر ۳ سال یا بیشتر آن ها را تعویض می کنند اما برای دستگاه لوله بازکنی اینگونه نیست!! بعضی از لوله های فاضلاب که به مدت ۱۰ یا ۱۵ سال فتر نخورده باشد. قسمت داخلی آن ها توسط چربی یا فضولات سولفات یا رسوب می بندد.رسوب لوله همانند کف سماور می باشد که به مرور زمان به دیواره ی لوله می چسبد و قطر لوله بازکنی ستارخان را کوچک و باریک می کند‌.

لوله بازکنی ستارخان

این گونه لوله ها توسط فنر و دستگاه باز نمی شوند و برای حل مشکل باید از سرفنر های مخصوص و الماسه استفاده کنیم. وظیفه ی اصلی سه تظام در داخل دستگاه لوله بازکنی چرخاندن فنر تراش می باشد و چون رفع گرفتگی رسوبات نیاز به قدرت چرخش بیشتری دارد سه نظام های دستگاه ساییده می شوند. هزینه ی انجام این گونه کار ها به شرط باز شدن می باشد. و قبل از انجام با مشتری توافق می شود.

لوله بازکنی ستارخان لوله های سخت و سیمانی

در ساختمان هایی که نوساز هستند و یا بازسازی می کنند گرفتگی لوله ی توالت امری طبیعی می باشد. البته اگر لوله کش یا کاشی کار مربوطه رعایت کند اتفاق نمی افتد.

کارگران لوله کش یا کاشی کار در توالت و حمام هنگام کار ماسه و سیمان را به صورت نا آگاهانه داخل فاضلاب می ریزند. ماسه سیمان بعد از یک الی دو ساعت همانند سنگ داخل لوله سفت می شود. رفع گرفتگی این لوله ها بدون کنده کاری مجدد با استفاده از ابزار ها و دستگاه های مخصوص صورت میگیرد. شرکت لوله بازکنی ستارخان به صورت شبانه روزی و کاملا منصفانه در خدمت شما می باشد.

لوله بازکنی ستارخان به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمات همشهریان عزیز شمال تهران و محله ستارخان و محله های مجاور ستارخان می باشد.

انواع خدمات جاه و فاضلاب بصورت شبانه روزی در هر زمان طبق درخواست مشتریان

تماس مستقیم لوله بازکنی ستارخان

از جمله تخفیفات و پیشنهاد های ما

شرکت لوله بازکنی ستارخان تصمیم دارد که برای جذب مشتری بیشتر و رضایت مشتریان خدمات رایگان در دومین بار تماس با ما را ارائه دهد. اگر مشتری ما برای دومین بار باما تماس بگیرد تمامی خدمات این شرکت برای آن مشتری رایگان خواهد بود.

۴۰% تخفیف زیر نظر اتحادیه :همچنین اگر مشتری لوله بازکنی ستارخان در منزل خود برای مثال چها عدد گرفتگی لوله موجود باشد ما از ۴۰در صد تخفیف او را بهره مند میسازیم یعنی گرفتگی ۴ عدد لوله را به قیمت یک گرفتگی حساب میکنیم.

بازدید رایگان از محل: در صورتی که مشتری در ستارخان برای بازدید از محل کار تماس بگیرد برای مثال اگر کاراو لوله بازکنی در ستارخان باشد سرویس کاران ما به صورت رایگان از محل بازدید و هزینه ی تعمیر را به مشتری ابلاغ می کنند.

مشاوره و راهنمایی در حین تماس: متخصصین شرکت لوله بازکنی ستارخان پس از تماس شما آماده ی مشاوره و ارائه ی خدمات می باشند.در هر حوزه ای می توانید از آن ها سوال یا راهنمایی بخواهید.

پشتیبانی تمام وقت

دلایل انتخاب لوله بازکنی ستارخان از سمت مشتریان

  • رسیدگی فوری سرویسکار
  • همه روزه بودن سرویس دهی
  • پایین ترین قیمت لوله بازکنی
  • قیمت منصفانه و زیر نظر اتحادیه
  •  بیش از ۱۳۵ شعبه در همه نقاط تهران
  • سرویس کاران دارای ابزار و فنر مخصوص