لوله بازکنی غرب تهران 09101702050

لوله بازکنی گیشا

امتیاز ۴.۸۳ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای


شرکت نوین لوله معتبر ترین لوله بازکنی در گیشا در این منطقه اگر به دنبال لوله بازکنی قابل اطمینان هستید وبسایت خوبی را انخاب کرده اید.یکی از معیار های مهم در لوله بازکنی گیشا سریع و ارزان بودن آن است هم چنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد تمامی خدمات با قیمت های کاملا مناسب و به صورت تضمینی انجام میشود.امروزه افراد سودجویی وارد این حرفه شده و سعی در تبلیغات زیاد دارند. تا با این روش به راحت بتوانند کلاه برداری انجام دهند. ولی یک شرط مهم در لوله بازکنی بدون واسطه بودن این حرفه است.


 

برای تماس روی شماره کلیک کنید

۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰


خدمات لوله بازکنی در گیشا

چاه بازکنی گیشا : بازکردن لوله های سخت و سیمانی| رفع گرفتگی چاه توالت در گیشا | چاه بازکنی حمام | رفع گرفتگی چاه پشت بام | پارکینگ | توالت فرنگی و …با دستگاه واتر جت و سه نظام به صورت کاملا تضمینی در منطقه ی گیشا و با قیمت مناسب .

درآوردن اشیاء در گیشا | ،درآوردن گوشی از چاه توالت  در گیشا – در آوردن حلقه-دستبند-سویچ و…از چاه با دستگاه مکش در گیشا .

تشخیص ترکیدگی لوله: در صورت نم دادن آب فاضلاب یا آب شهری  منزلتان از دیوار ها یا سقف و …فقط کافیست با لوله بازکنی ولنجک تماس بگیرید همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشند .تشخیص انواع ترکیدگی لوله با دستگاه دیجیتال به صورت کاملا تضمینی.

تخلیه چاه گیشا : پر شدن چاه در گیشا بدلیل قدیمی بودن ساختمان ها و مسدود شدن روزنه های چاه همچنین توسط استفاده های بیش از حد از آب پر می شود. در صورت پر شدن چاه فاضلاب در گیشا با ما تاماس بگیرید. تخلیه انواع سپتیک | چاه | اگو فاضلاب | منحول و … با انواع ماشین های بزرگ و کوچک- پمپ کف کش-ساکشن ومکنده.

لوله کشی فاضلاب به صورت کلی و خرده کاری: لوله کشی آب و فاضلاب در گیشا توسط لوله کش ماهر و با تجربه با قیمت های به صرفه و فوری بدون کنده کاری بیش از حد و استفاده ار دستگاه تشخیص در حین کار در گیشا .

تعویض کاسه توالت و تبدیل آن به توالت فرنگی و بلعکس: در صورتی که میخواهید سرویس بهداشتی منزلتان را در گیشا به توالت ایرانی یا فرنگی تبدیل کنید سایت خوبی را پیدا کرده اید!! تمامی خدمات کندن چاه تبدیل چاه ایرانی به فرنگی و برعکس در گیشا .

 

لوله بازکنی گیشا (کوی نصر) 09101702050


گرفتگی لوله در گیشا

 • ساکنین لوله بازکنی در گیشا ممکن است چندین بار بدلیل شستن ظرف ها و ریختن پسماند های آن در سینک آشپز خانه یا ریختن مو دستمال کاغذی در چاه توالت ایرانی و فرنگی و… با گرفتگی لوله مواجه شوید.
 • گرفتگی لوله امری اجتناب ناپذیر است.چرا که این مشکل در هر زمانی بنا به دلایل زیادی رخ می دهد.بسته شدن راه لوله به هر وسیله امکان دارد رخ دهد.
 • لوله بازکنی گیشا یکی از معتبر ترین شرکت های تهران برای باز کردن گرفتگی های جزئی تا گرفتگی های سخت و سیمانی در خدمت ساکنین محترم در گیشا می باشد.
 • همه این ها منشا در دخالت های دست انسانی دارند. وقتی در آشپزخانه یا محل کار احتیاط نکنیم هر لحظه ممکن است این اتقاف برای ما پیش بیاد.

دلایل گرفتگی لوله باز کنی گیشا

 • عواملی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب و توالت می شوند و مسیر عبور فاضلاب را سد می کنند، بسیار زیاد است. شاید شما هم با صحنه گرفتگی لوله فاضلاب و پایین نرفتن اب از ان مواجه شده اید.
 • همین امر باعث بالا امدن فاضلاب از کفشور حمام ها،توالت ها و اشپزخانه ها می شود و نیاز به رفع گرفتگی توسط مرکز معتبر لوله بازکنی در محل دارید.
 • در این مقاله به صورت تخصصی و تجربی به بررسی عوامل ایجاد گرفتگی درون انواع لوله های فاضلاب خواهیم پرداخت.
 • به طور کلی  گرفتگی لوله در گیشا زانویی لوله و مکان هایی که شبکه فاضلاب تغییر مسیر می دهند. یا در برخی موارد هنگام لوله کشی ۸ به ۶ رخ می دهد. این بخش ها مهمترین بخش در لوله کشی شبکه فاضلاب در گیشا به شمار می روند و استفاده حداقل یکبار از زانویی های ۴۵ و ۹۰ درجه،در مسیر لوله کشی الزامی است.

مزایای استفاده از زانویی در لوله بازکنی گیشا شامل موارد زیر می باشد.

 1. بهترین ابزار برای دادن شیب مناسب به لوله ها و تغییر مسیرهای استاندارد،
 2. جلوگیری از ورود سوسک ،موش و جانوران موزی به داخل ساختمان از طریق گذاشتن شتر گلو و زانویی.
 3. جلوی خروج بوی بد فاضلاب و عدم گرفتگی لوله ها.

اگر مسیر عبور فاضلاب در گیشا کاملا مستقیم باشد، بوی بد فاضلاب به راحتی به داخل ساختمان نفوذ کرده و بسیار هم ازار دهنده می باشد. بنابراین وجود زانویی ها  و شتر گلو الزامی بوده و از گرفتگی لوله ها جلوگیری می کند.

عوامل ایجاد گرفتگی در لوله بازکنی گیشا

 • تغییر مسیر ناگهانی و قسمت گودی زانویی لوله فاضلاب توالت،حمام و سایر لوله ها محلی برای باقی ماندن اجسام جامد، ماندن سیمان و ماسه و چربی و موی زاید است. پس از مدتی با عبور فاضلاب میزان و حجم فاضلاب این نقاط زیاد شده و مانع از عبور فاضلاب می شوند. در نهایت گرفتگی در لوله فاضلاب رخ خواهد داد.
 • بسیاری از مردم  گیشا عادت دارند که دستمال کاغذی و سایر لوازم بهداشتی رابعد از استفاده به درون چاه فاضلاب یا توالت فرنگی بیاندازند. این کار علاوه بر اینکه گرفتگی سختی را درون لوله ایجاد می کند .بلکه با انباشته شدن دستمال کاغذی در زانویی و ترکیب آن با فضولات کار رفع گرفتگی را سخت تر می کنند.

لوله بازکنی گیشا09101702050 تضمینی

ابزارهای لوله بازکنی در گیشا

 • بهترین ابزار برای رفع گرفتگی لوله و رسوب تراشی توالت در لوله بازکنی گیشا مخصوصا زمانی که گرفتگی در قسمت زانویی لوله رخ می دهد، استفاده از فنر لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور برقی با سه نظام است.
 • فنر ها می تواند با چرخش و ارتعاش خود در زانویی لوله انها را از هرگونه چربی،رسوبات،و مواد جامد پاک می کند. این مورد در کنار جریان مناسب آب بسیار کارآمد خواهد بود.
 • گرفتگی لوله فاضلاب توسط چربی و مواد غذایی
 • ریختن پسماند مواد غذایی، چربی و روغن به درون سینک ظرفشویی می تواند درون لوله آشپزخانه و سینک ظرفشویی و یا درون شبکه فاضلاب گرفتگی ایجاد کند.
 • برای جلوگیری از وقوع چنین گرفتگی هایی حتما این موارد را جداسازی کنید و درون کیسه زباله جمع اوری کنید. قرار دادن توری و سبد در کنار سینک آشپز خانه مانع از گرفتگی لوله در گیشا می شود.

گرفتگی لوله فاضلاب در گیشا توسط تفاله چایی و انگور

 • چایی و قهوه دو نوشیدنی رایج ایرانی ها محسوب می شود. و ریختن تفاله ی  آن ها درون سینک نیز عادت غلط برخی از مردم  گیشا است. ناغافل از اینکه این موارد درون لوله تجمع می کند و به مرور زمان لوله فاضلاب مسدود می شود.
 • تفاله های انگور -چای و قهوه درون لوله  سینک ته نشین می شوند و بزرگ ترین چالش را برای شما به وجود می اورند. ما با استفاده از فنرها  و دستگاه های بروز می توانیم دیواره و کف لوله ها را رسوب تراشی  کنیم.

گرفتگی لوله فاضلاب در لوله بازکنی گیشا به دلیل لوله کشی غیر استاندارد

 • لوله کشی شبکه فاضلاب ساختمان در گیشا می بایست توسط شرکت های معتبر و افراد متخصص و ماهر انجام شود تا جریان فاضلاب به ایده ال ترین شکل صورت گیرد.

مشکلاتی که در اثر لوله کشی نامناسب شبکه لوله فاضلاب در لوله بازکنی گیشا به وجود می اورند

 1. استفاده از سیفون یا زانویی نامناسب در زمان لوله کشی سبب اختلال در جریان آب می شود. لوله کشی ساختمان باید دقیق و گذاشتن زانویی ۴۵ درجه در محل خود و سیفون مناسب انجام شود.
 2. امروزه تنوع زانویی ها و درجه بندی انها به قدری زیاد است که می توان برای هر مکانی با هر شرایط شبکه فاضلاب ایجاد کرد. اما لوله کش بی تجربه  ممکن است به دلیل نداشتن دانش کافی از کارایی و کاربرد انها از چند زانویی کاربردی (۴۵ᵒ و۹۰ᵒ) پشت سر هم  برای زاویه دادن به جهت لوله فاضلاب در گیشا استفاده کند.
 3.  این مورد بیشتر برای هدایت لوله ی فاضلاب به مکان معین استفاده می شود و همین زانویی های پشت سر هم می تواند به دلیل کاهش سرعت عبور فاضلاب عامل ایجاد گرفتگی در گیشا شوند.
 4. قطر لوله ها باید براساس حجم فاضلاب ورودی باشند. استفاده از لوله های باریک با قطر ۶ اینچ برای شرایط و مکان های مانند سرویس بهداشتی مناسب نیست.
 5. شیب لوله فاضلاب باید به سمت خروجی فاضلاب باشد تا از کند شدن جریان آب و عدم بازگشت ان به سمت زانویی جلو گیری شود.
 6.  در برخی از موارد هنگام فنر زدن سر فنر به تکه های گونی مصالح ساختمانی، قیر و ملات آغشته می شود. این نشان دهنده ی بی تجربگی یا سهل انگاری لوله کش و ماندن سیمان و مصالح ساختمانی در لوله ی فاضلاب می باشد.

تخلیه چاه گیشا 09196790069

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب در لوله بازکنی گیشا

برای رهایی از این مشکل راه حل های زیادی درلوله بازکنی گیشا وجود دارد که می توانیم با انجام رفع گرفتگی داعم لوله های فاضلاب آرامش را به شما بازگردانیم.برخی از ویژگی ها و ابزار ها و امکانات سرویسکار لوله بازکن عبارتند از:

 1. استفاده از ابزار و دستگاه های بروز و پیشرفته ی لوله بازکنی.
 2. دارا بودن انواع فنر و سرفنر های لوله بازکنی برای لوله های سخت و سیمانی .
 3. استفاده از محلول های مخصوص لوله بازکنی بعد از اتمام فنر زنی لوله های فاضلاب .
 4.  استفاده از مواد چربی زدایی و ضد بو دهی لوله ها مانند سرکه و جوش شیرین.
 5. دارا بودن دستگاه واتر جت هنگام گرفتگی های با متراژبالا در گیشا.
 6. دستگاه های مکشو چنگگ های مخصوص برای درآوردن اشثیاء افتاده شده در چاه فاضلاب و کف شور حمام.

لوله بازکنی گیشا بصورت تمام وقت آماده ی ارائه خدمات

لوله بازکنی/رفع گرفتگی لوله/چاه بازکنی/خدمات تخلیه چاه فاضلاب/افتادن گوشی در گیشا/لوله کشی گیشا/


۲۴ ساعته و ارزان در خدمت شما عزیزان می باشد. فقط یک تماس با سرویسکار ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

شماره تماس شرکت ۸۸۳۳۹۹۵۰


چربی زدایی آشپزخانه ها با رسوب تراش قوی

آشپزخانه ها بدلیل استفاده ی مداوم شستن ظرف ها و ریختن پسماند های غذا در داخل سینک ظرفشویی مشکل پر شدن چربی در داخل لوله ها و انباشته شدن چربی و رسوبات می شوند برای اطلاع از نحوه ی چربی زدایی لوله ها صفحه ی لوله بازکنی ونک را کلیک کنید.

سایر مناطق خدمات رسانی:

شرکت نوین به صورت شبانه روزی و تضمینی در اکثر مناطق از جمله لوله بازکنی نارمک،لوله بازکنی ولیعصر،لوله بازکنی جردن،لوله بازکنی نیاوران،لوله بازکنی پاسداران،لوله بازکنی شریعتی و سایر مناطق مجاورآماده ی خدمات رسانی می باشد.

سوالات رایج مشتریان در رابطه با لوله بازکنی در گیشا

 

رسوب تراشی لوله ها چطور و توسط چه دستگاهی انجام میشود؟

لوله های کاسه توالت در اثر استفاده رسوب می بندد ما این رسوبات را با دستگاه ۷۵۰ سه نظام مخصوص رسوب تراشی انجام می دهیم.

هزینه ی لوله بازکنی گیشا چقدر است؟

قیمت باز کردن لوله بستگی به نوع گرفتگی دارد و هزینه ی معمول آن از ۷۰هزار تومان شروع می شود.

هزینه ی تخلیه چاه در گیشا چقدر است؟

هزینه ی ماشین ۱۲ هزار لیتری توسط پمپ معمولی هر سرویس ۳۸۰ هزار تومان و هزینه ی خاور با پمپ معمولی ۲۵۰هزار تومان می باشد.

اجرت تعویض زانویی کاسه توالت چقدر است؟

لوله کشی به صورت خرده کاری و تعویض زانو و شتر گلو به طور میانگین از ۲۰۰ هزار تومان تا ۴۵۰ هزار تومان می باشد.

لوله بازکنی گیشا کار خود را چگونه و به چه نحوی تضمین می کند؟

شرکت ما بعد از انجام کار خود با ارائه ی شماره ثابت شرکت و فاکتور معتبر مهر شده کار خود را تاشش ماه تضمین می کند و اگر در این مدت مشکلی پیش آمد مجددا نیروی کار برای حل مشکل میفرستیم.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.