لوله بازکنی گیشا اعزام فوری نیروی مجرب از دنزدیک ترین شعبه به محل شما 45% تخفیف ویژه زیر نظر اتحادیه 0910170205009101702050

شماره لوله بازکنی گیشا

اگر در منطقه گیشا هستید و با مشکل گرفتگی لوله روبرو شدید، کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. 

برای درخواست اعزام لوله بازکن در منطقه گیشا، به صورت فوری و شبانه روزی با ما تماس بگیرید. متخصصین ما خدمات گرفتگی لوله در گیشا را به صورت کاملا تضمینی رفع می کنند.

مراحل لوله بازکنی گیشا

ابتدا به یک جفت دستکش، یک فنر دستی، یک مته قابل شارژ و یک دستمال شستشو برای رفع گرفتگی فاضلاب در گیشا نیاز دارید.

شما یک فنر دستی را به مته وصل می کنید. نوک فنر را وارد لوله کرده و با مته بچرخانید. سپس آب را باز کرده و مقداری پودر لباسشویی را در سینک بریزید.

با چرخش فنر بازکن لوله گیشا، تمام رسوبات داخل لوله پاک شده و مسیر گرفتگی باز می شود.

رفع گرفتگی لوله حمام 

برای رفع گرفتگی لوله در حمام گیشا، مقداری اسید لوله بازکن را در کف شور بریزید و آب را به مدت 15 دقیقه نگه دارید. اسیدهای شیمیایی باعث سوختن موهای زائد شده و پس از مدتی مسیرهای انسداد باز می شود.

باز کردن لوله فاضلاب توالت

برای از بین بردن رسوبات روی لوله توالت در ناحیه گیشا ابتدا به سیخ یا تلیوار نیاز دارید. ابتدا چاه بست توالت را بردارید، اگر داخل لوله فاضلاب از قبل به یک اندازه شده است، لازم است رسوبات اطراف لوله را بردارید.

از دستگاه های پیشرفته در لوله بازکنی گیشا رسوبات داخل فاضلاب استفاده می کنیم. این دستگاه دارای سرهای فنری مخصوص برای زدودن رسوبات لوله های چدنی و انبساط داخل لوله ها می باشد.

✅ شماره لوله بازکنی گیشا 09101702050
نحوه لوله بازکنی فنر دستی، پمپ تراکم و سه نظام
✅ ساعات خدمات رسانی فوری و شبانه روزی بدون تعطیلی
نحوه ضمانت لوله زیر نظر اتحادیه تضمین با فاکتور 
لوله بازکنی گیشا فوری و شبانه روزی 09101702050

گیشا کجاست؟

گیشا نام یکی از محله های لوله بازکنی غرب تهران واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است. این منطقه از شرق به بزرگراه چمران از غرب به بزرگراه شیخ قضل الله نوری، از سمت شمال به بزرگراه حکیم و از قسمت جنوب به بزرگراه جلال آل احمر محدود میشود. 

لوله بازکنی گیشا در این منطقه به صورت شبانه روزی قعالیت میکند دو نفر از متخصصین چاه بازکن ما در گیشا به نام های حمیدرضا محمدی و الیاس شاکری آماده ی رفع گرفتگی لوله فاضلاب در این محل هستند. برای دریافت هرکدام از متخصصین با شماره های 09101702050 یا 09196790069 تماس بگیرید.

گیشا در ابتدا متعلق به شرکت گیشا و برگرفته از دو بنیانگذار (کی نژاد و شاپوریان)  است. پل گیشا به عنوان ( پل سبز زندگی گیشا) به یک پل مخصوص پیاده روی تبدیل خواهد شد. برج میلاد نیز از گیشا به راحتی قابل روئیت است. 

خدمات لوله بازکنی گیشا با کمپرسور باد

ساختمان های منطقه گیشا معمولا بین 15 تا 45 سال قدمت دارند. برخی از لوله های ساختمانی چدنی هستند و بازکردن لوله چدنی با فنر لوله بازکنی گیشا سخت و گاهی غیر ممکن است.

عبور فنرهای لوله بازکنی صادقیه از لابلای این لوله ها دشوار است. در بیشتر موارد فنر دستی داخل لوله گیر می کند و گرفتگی فاضلاب رفع نمی شود.

برای رفع مشکلات گرفتگی فاضلاب لوله های چدنی از دستگاهی به نام کمپرسور باد استفاده می شود. این دستگاه با هدایت فشار باد شدید بر روی لوله ها، تمامی موانع موجود را از بین می برد و مسیر فاضلاب را باز می کند.

نحوه ی ضمانت خدمات در لوله بازکنی گیشا

تمامی خدمات لوله بازکنی و تاسیسات ساختمان، با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان بدون کثیف کاری انجام می شود. به کار بردن نیروی با تجربه باعث می شود تا بدون آسیب به لوله، مشکل گرفتگی فاضلاب در گیشا حل شود.

بعد از اتمام خدمات، متخصص ما فاکتور معتبری با قید ضمانت خدمات به مدت 2 الی 4 ماه به مشتری ارائه می دهد. شما می توانید با داشتن این فاکتور از چند ماه پشتیبانی خدمات بهره مند شوید.

تضمین نوین لوله ارائه فاکتور معتر و رسمی زیر نظر اتحادیه می باشد. در این فاکتور نام شرکت، مهر شرکت، شماره ها ثابت و همراه مدیر مجموعه قید شده است.

لوله بازکنی ونک زیر نظر اتحادیه، از دیگر شعبات نوین لوله است.

لوله بازکنی شبانه روزی گیشا تضمینی 09101702050

کاربرد دستگاه فنر زنی برقی در لوله بازکنی گیشا

دستگاه فنر زنی در لوله بازکنی فاطمی وسیله ای پرقدرت با سرعت بالا پسماند فاضلاب را طی مسیر از لوله فاضلاب خارج می کند. وسیله ای قابل حمل و در چند نوع قدیمی و پیشرفته وجود دارد.

این دستگاه برای لوله هایی که عامل گرفتگی آن ها، چربی، مواد روغنی، باشد بسیار مفید و کارآمد است.

بهترین ابزار برای رفع گرفتگی های فاضلاب، رسوب تراشی توالت، مخصوصا زمانی که گرفتگی در قسمت زانویی لوله رخ می دهد دستگاه فنر زنی برقی است.

با کاربرد های فنربرقی در لوله بازکنی یوسف آباد بیشتر آشنا شوید.

دلایل گرفتگی فاضلاب در منطقه گیشا

گرفتگی مسیر فاضلاب، توسط پسماند مواد غذایی، روغن ها، در لوله آشپزخانه و یا درون شبکه فاضلاب گرفتگی اتفاق می افتد. از جمله راه های جلوگیری از گرفتگی فاضلاب:

 • نظافت منظم حیاط و پشت بام و محوطه پارکینگ. برای جلوگیری از ورود شن و برگ درختان به فاضلاب، حیاط و پارکینگ را به صورت ماهانه تمیز کنید تا گرد و غبار باعث گرفتگی لوله ها نشود.
 • استفاده از ظرف زباله در سینک آشپزخانه. برای جلوگیری از تجمع چربی در فاضلاب، ضایعات غذا، برگ چای و روغن را در سطل زباله بیندازید و از توری محافظ استفاده کنید.
 • از لوله پاک کن های مناسب استفاده کنید. هر از چند گاهی محلول شیمیایی یا پودر لباسشویی را داخل سینک بریزید و آب داغ را باز کنید.
 • استفاده از فنر دستی برای رفع گرفتگی فاضلاب. ابتدا در روزهای خاصی یک فنر دستی و یک فنر تمیز کننده لوله را داخل لوله های فاضلاب قرار دهید.
لوله بازکنی گیشا فوری 09101702050

روند سرویس دهی لوله بازکنی گیشا

منطقه گیشا از خیابان های اصلی کوی نصر، خیابان فروزان فر، فاضل شمالی و فاضل جنوبی، خیابان علیالی، خیابان بلوچستان و ناظریان قمی تشکیل شده است. 

برای ارائه ی سرویس لوله بازکنی سریع و شبانه روزی، متخصصین ما در خیابان های اصلی حضور دارند و در صورت تماس شما بلافاصله به محل اعزام میشوند. 

پایین تر از بزرگراه حلال آل احمر در گیشا، منطقه لوله بازکنی ستارخان و لوله بازکنی شهرآرا شعبات ما فعال هستند تا در صورت گرفتگی لوله فاضلاب در این مناطق هر چه سریعتر مشکل شما را حل کنند.

لوله بازکنی گیشا 09101702050

 • loolebazkoni.com
 • loolehossein427
 • 02188339950
 • چاه بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب تضمینی در گیشا ( کوی نصر )
 • رفع گرفتگی لوله توسط تیم حرفه ای و تجهیزات پیشرفته
 • انجام کار با بهترین کیفیت بدون تخریب و حداقل کثیف کاری
 • با ما تماس بگیرید 09101702050
لوله بازکنی گیشا با جدید ترین ابزارها و تجهیزات لوله بازکنی اعزام نیرو در دقیقه زیر نظر اتحادیه سراسر تهران 09101702050

مزایای استفاده از سیفون در لوله توالت

 • بهترین ابزار برای شیب مناسب به لوله ها
 • برای تغییر مسیرهای استاندارد
 • جلوگیری از ورود سوسک ،موش، حشرات موزی به خانه
 • جلوگیری از خروج بوی بد فاضلاب
 • عدم مسدودی در لوله ها

اگر مسیر عبور فاضلاب در گیشا کاملا مستقیم باشد، بوی بد فاضلاب به راحتی به داخل ساختمان نفوذ می کند.

همچنین استشمام این بو مضر برای سلامتی، اعصاب بسیار هم آزار دهنده می باشد.

فروش انواع لوله و اتصالات با قیمت مناسب در صفحه ی لوله بازکنی جردن کلیک کنید.

بنابراین وجود زانویی ها و شتر گلو الزامی بوده و از گرفتگی و مسدودی در مسیر لوله ها جلوگیری می کند.

لوله کشی شبکه فاضلاب ساختمان در گیشا باید توسط شرکت های معتبر و افراد متخصص و ماهر انجام شود. تا جریان فاضلاب به ایده آل ترین شکل ممکن صورت گیرد.

عوامل ایجاد گرفتگی در لوله بازکنی گیشا

تغییر مسیر ناگهانی و قسمت گودی زانویی لوله فاضلاب توالت،حمام و سایر لوله ها محلی برای تجمع اجسام جامد، سیمان، ماسه، چربی و موی زائد است.

پس از مدتی با عبور فاضلاب میزان و حجم فاضلاب این نقاط زیاد شده و مانع از عبور فاضلاب می شوند. در نهایت انسداد در لوله فاضلاب رخ می دهد.

 • ریختن دستمال کاغذی درون لوله
 • سایر لوازم بهداشتی به چاه توالت
 • پسماند غذا، مواد روغنی
 • تفاله چایی، قهوه، انگور، دانه حبوبات
 • ترکیب دستمال کاغذی با فضولات در زانویی گرفتگی را سخت می کند.

بزرگ ترین چالش را برای شما به وجود می اورند. ما با استفاده از فنرها و دستگاه های بروز، دیواره و کف لوله ها را رسوب تراشی می کنیم.

مشکلات شبکه فاضلاب در لوله بازکنی گیشا

لوله کشی ساختمان باید دقیق باشد. زانویی 45 درجه در محل خود و سیفون مناسب انجام شود. استفاده از سیفون یا زانویی نامناسب در زمان لوله کشی سبب اختلال در جریان آب می شود.

اما  با عدم تجربه لوله بازکنی امیر آباد، از چند زانویی کاربردی (45ᵒ و90ᵒ) پشت سر هم برای زاویه دادن به جهت لوله فاضلاب در گیشا استفاده کند.

این مورد بیشتر برای هدایت لوله ی فاضلاب به مکان معین استفاده می شود. زانویی های پشت سر باعث کاهش سرعت عبور فاضلاب و عامل ایجاد گرفتگی می شوند.

قطر لوله ها باید براساس حجم فاضلاب ورودی باشند. استفاده از لوله های باریک با قطر 6 اینچ برای سرویس بهداشتی مناسب نیست.

شیب لوله فاضلاب باید به سمت خروجی فاضلاب باشد. تا از کندی جریان آب و عدم بازگشت آن به سمت زانویی جلوگیری شود.

بعضی مواقع، هنگام فنرزنی، سر فنر به تکه های گونی مصالح ساختمانی، قیر و ملات آغشته می شود.

نحوه ی کار در لوله بازکنی گیشا

برای رهایی از این مشکل راه حل های زیادی وجود دارد. نوین لوله با انجام رفع گرفتگی دائم از لوله های فاضلاب آرامش را به شما بازمی گرداند.

 • استفاده از ابزار بروز و پیشرفته
 • دارای سرفنر ها برای لوله های سخت و سیمانی
 • استفاده از محلول های مخصوص بعد از فنر زنی لوله
 • استفاده از مواد چربی زدا و ضد بودهی لوله 
 • دارای واترجت هنگام گرفتگی های با متراژ بالا در گیشا
 • دستگاه های مکش، چنگگ های مخصوص
 • ابزار درآوردن اشیاء از چاه فاضلاب و کفشور حمام

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!