لوله بازکنی شهرک مخابرات09101702050 لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی اندرزگو

امتیاز ۴ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت نوین با داشتن ۵شعبه در شمال تهران مخصوصا در محله ی لوله بازکنی بلوار اندرزگو و با در اختیار داشتن ۱۳۵ سرویسکار باتجربه،با ابزار آلات بروز و پیشرفته، به صورت شبانه روزی و با رعایت پروتکل های بهداشتی، دراندرزگو و سایر مناطق شمال تهران آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.


خدمات لوله بازکنی اندرزگو

بازکردن لوله های سخت و سیمانی در بلوار اندرزگو،درآوردن اشیا،گوشی،حلقه،و…از چاه در بلوار اندرزگو،تخلیه چاه بلوار اندرزگو،تشخیص ترکیدگی لوله و ترمیم آن در اندرزگو،لوله کشی و تعویض کاسه توالت،و سایر خدمات ساختمانی…- رفع گرفتگی انوع لوله های سخت وسیمانی- رفع گرفتگی لوله های روشویی، لوله های کف شور، اشعابات فاضلاب اصلی و فرعی- لوله های منتهی به فاضلاب اصلی-رفعدگرفتگی لوله های مسدود شده با ماسه و سیمان در ساختمان های جدید، رفع گرفتگی لوله های چدنی، کهنه و فرسوده، تعمیر چاه قدمیمی ، ریزشی، کهنه- حفر چاه و تخلیه چاه در تهران

لوله بازکنی با دستگاه های بروز و پیشرفته در بلوار اندرزگو

شرکت نوین با ابزارها و دستگاه های لوله بازکنی لوله هایی که با گرفتگی سخت و سیمان و گچ مواجه شده اند را سه سوت و بدون خرابی و کنده کاری باز می کند.فقط کافیست با شماره شرکت تماس بگیرید.سرویسکاران من کم تر از نیم ساعت خدمت شما هستند.لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا،و دستگاه واتر جت،سریع ترین و بروز ترین دستگاه های ما هستند.

تخلیه چاه بلوار اندرزگو

همچنین ساکنین بلوار اندرزگو اگر در ساختمان مسکونی یا ادارای تان دچار مشکل پر شدن چاه شدید.اصلا نگران نباشید.ما همچنین در صفحه لوله بازکنی نازی آباد در مورد دلیل پر شدن چاه فاضلاب مطالبی را برای شما بازگو کرده ایم.ادامه ی مطلب؛ ماشین های تخلیه چاه ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری می باشند.و هرکدام از ماشین ها در بلوار اندرزگو دارای پمپ مکنده،پمپ کف کش، و پمپ سه فاز می باشند.که برای هر نوع چاه راه چاره ای هستند.ما در لوله بازکنی  نوین سعی می کنیم با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

درآوردن اشیا از چاه در لوله بازکنی

اگر در بلوار اندرزگو با تلفن همراه،یا دستبند و طلای خود به سرویس بهداشتی یا حمام رفتید،و به طور ناگهانی گوشی یا دستبند و گردن بند شما در داخل چاه فاضلاب افتاد.اصلا نگران نباشید.فقط کافیست سیفون آب را ببندید و آب استفاده نکنید.تا لوله بازکنی در اندرزگو  سریعا خودشان را می رسانند.در آوردن گوشی،حلقه،دستبند،گردن بند،سویچ ماشین و…با دستگاه مکش و مشکل گشا در کمترین زمان و به صورت تضمینی

 

در آوردن گوشی در لوله بازکنی اندرزگو

تضمین کار با فاکتور کتبی معتبر لوله بازکنی نوین

یکی از ویژگی های که ما را از سایر شرکت های لوله بازکنی متمایز کرده ، ارائه فاکتور کتبی معتبر از سمت لوله بازکن ها و سرویس کاران با تجربه شرکت نوین لوله بازکنی در اتمام کار است . یکی دیگر از ویژگی های ممتاز و بارز شاین شرکت این است که موظف به ضمانت و پشتیبانی کامل از خدمات خود می باشد.

عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی اندرزگو و هزینه لوله بازکنی

اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت لوله بازکنی اندرزگو:کنده کاری محل گرفتگی لوله می باشد بدین ترتیب که اگر به هر دلیلی گرفتگی لوله با فنر و دستگاه های دیگر حل نشود باید آن محل را بشکافیم و محل گرفتگی لوله را پیدا کرده و نسبت به تعویض ان اقدام کنیم.

دومین عامل لوله بازکنی اندرزگو: نوع روش فنر مورد استفاده و تعداد سه نظام مصرف شده و در اخر طول فنر استفاده شده می باشد که همه ی این ها بر قیمت لوله بازکنی تاثیر می گذارد.

سومین عامل: طول لوله ها ی فاضلاب و قطر آن ها :رایزر اصلی،لوله های فرعی ،یا لوله های منحول هرکدام جداگانه فنر مخصوص خود را دارند.

شرکت نوین در اندرزگو سعی می کند تمامی خدمات لوله بازکنی  را با تخفیف مناسب و مشتری پسند ارائه دهد

 

چهارمین عامل تاثیر گذار بر هزینه ی لوله بازکنی در اندرزگو:

میزان تعامل گرفتگی لوله های فاظلاب یعنی هر لوله ای گه دچار گرفتگی می شود مشکل گرفتگی فرق می کند>بعضی لوله ها رسوب می بندد و برخی از آن ها توسط مو،چربی،یا سیمان و ماسه دچار گرفتگی می شود بازکردن آن ها بسته به وقت تلف شده و استحلاک دستگاه دارد.

پنجمین عامل هزینه ی لوله بازکنی اندرزگو: بستگی به تعداد موارد فنر زنی و یا تعداد گرفتگی لوله ها ی فاضلاب در ساختمان و میزان تعامل گرفتگی در طبقات دیگر می باشد برای مثال لوله های آشپز خانه از کف شور و زیر سینک دچار گرفتگی می شوند گاهی نیاز است لوله ی پشت لباس شویی را فنر بزنیم.

ششمین عامل هزینه لوله بازکنی در اندرزگو: وسیله ی لوله بازکنی مورد استفاده می باشد. برخی از لوله ها با فنر و دستگاه مشکل گرفتگی حل نمی شود و سرویسکار از دستگاه دیگر مانند پمپ تراکم یا دستگاه واتر جت استفاده می کند.


محلات خدمات دهی در شمال تهران و سایر شعبه های فعال لوله بازکنی نوین

 

لوله بازکنی تجریش       –          لوله بازکنی مینی سیتی  –  لوله بازکنی فرمانیه     –        لوله بازکنی قیطریه

لوله بازکنی نیاوران        –          لوله بازکنی داوودیه         –  لوله بازکنی فرحزاد      –        لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی اقدسیه      –          لوله بازکنی زرگنده          –  لوله بازکنی دروس       –        لوله بازکنی کامرانیه

لوله بازکنی پل رومی    –          لوله بازکنی آراج              –  لوله بازکنی اوین          –        لوله بازکنی باغ فردوس

لوله بازکنی ظفر          –          لوله بازکنی جماران         –  لوله بازکنی شهرک غرب-        لوله بازکنی جردن

لوله بازکنی درکه         –          لوله بازکنی دارآباد          –  لوله بازکنی دزاشیب    –          لوله بازکنی سوهانک

لوله بازکنی صاحبقرانیه –          لوله بازکنی محمودیه      –  لوله بازکنی گاندی       –          لوله بازکنی قلهک

لوله بازکنی زعفرانیه    –          لوله بازکنی آجودانیه       –  لوله بازکنی فرشته      –          لوله بازکنی چیذر

لوله بازکنی ولنجک      –          لوله بازکنی سعادت آباد

 

پاسخ به برخی سوالات مشتریان

هزینه ی باز کردن لوله در اندرزگو چقدر می باشد؟

تعرفه ی لوله بازکنی طبق نرخ اتحادیه بستگی به سختی کار و طول متراژ فنر همچنین تعداد خروجی های گرفته شده دارد.اما هرینه ی معمولی آن ۶۰هزار تومان می باشد.

آیا فنر های سرویس بهداشتی که استفاده می کنیم با فنر آشپزخانه و حمام یکی است؟

خیر! فنرهای سرویس بهداشتی از فنر های آشپز خانه و حمام به صورت جداگانه می باشند.برای رعایت بهداشت و تمیزی کار قبل از آمدن به محل کار از مشتری می پرسیم که گرفتگی مربوط به کجاست و فنر مربوط به همان محل را می بریم.

تعرفه ی تخلیه چاه و درآوردن اشیا از چاه چقدر می باشد؟

تخلیه چاه انواع مختلفی دارد و سه نوع پمپ تخلیه چاه وجود دارد.تعرفه ی پمپ کف کش با ماشین ۱۲۰۰۰لیتری ۳۰۰هزار تومان و تعرفه ی درآوردن گوشی، حلقه و…از چاه فاضلاب از ۱۵۰ هزار تومان شروع می شود.

تضمین شرکت ما برای مشتری چیست؟چگونه کار و شرتکمان را برای مشتری تضمین می کنیم؟

ضمانت شرکت ما کد ۵ رقمی اتحادیه می باشد که در صفحه ی اصلی سایت است.ضمانت کار ما بعد از تمام شدن کار سرویسکار با ارائه ی فاکتور معتبر شرکت با ضمانت ۶ماهه خیال مشتری را آسوده می کند.

 

 

 

 

ما را در اینستاگرام