لوله بازکنی شرق تهران 09196790069

لوله بازکنی الهیه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی الهیه معتبر ترین شرکت لوله بازکنی در الهیه با ۲۵ سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در الهیه  با ابزار آلات بروز و پیشرفته در کل مناطق تهران با ۱۳۵ سرویسکار باتجربه ۱۵ ماشین تخلیه چاه به صورت شبانه روزی و لوله کش های ماهر آماده ی خدمت رسانی به تمامی مشتریان الهیه می باشد.تمامی خدمات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود.


برای تماس روی شماره کلیک کنید

۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

خدمات لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی : رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی در الهیه: لوله بازکنی آشپزخانه -حمام -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه-لوله بازکنی در الهیه با کمنرین قیمت  رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه الهیه: تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و …با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری در الهیه با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان.

لایروبی چاه و کندن چاه در الهیه: لایروبی چاه کهنه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید در الهیه

در آوردن اشیا از چاه در الهیه: در آوردن تمامی اشیا افتاده شده در چاه توالت و حمام توسط دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی در آوردن انواع گوشی از چاه دستبند و گردنبند و…

لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله در الهیه: لوله کشی فاضلاب در نارمک به صورت کلی و جزئی- تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس در الهیه- تشخیص ترکیدگی لوله در الهیه با دستگاه تشخیص نقطه زن در صورت اطمینان از کار میتوانید محل نشخیص داده شده را شکافته و نسبت به ترمیم آن اقدام کنید.


علت نیاز ساختمان های الهیه به لوله بازکنی و چاه بازکنی 

دراگر با مشکل نشت و خرابی لوله های ساختمان مواجه شدید چه باید کرد؟ آیا در لوله بازکنی الهیه می توان به راحتی راه چاره را پیدا کرد؟ آیا سریع ترین راه جلوگیری از نشت اب را می دانید؟ اگر به موقع تشخیص ندهیم چه آسیبی به ساختمان می زند! در این مقاله می خواهیم بیش تر از پیش به بررسی این موضوع بپردازیم.در ادامه همراه ما باشید:

علت نشتی لوله های ساختمان

دلیل اصلی نشتی لوله در ساختمان لوله کشی نامناسب و غیر استاندارد و قدیمی بودن لوله ها است. اما دلایل دیگری وجود دارد که باعث نشتی از درز لوله ها شده و آسب جدی به دیوار های ساختمان می زند. از قبیل :

 • فشار زیاد آب
 • فنر زدن نامناسب و نا بلد بودن سرویسکار
 • چسب نزدن و بد جا زدن زانوی لوله
 • روکار کردن لوله های قدیمی
 • شیب ندادن به لوله های اصلی
 • لوله کشی غیر استاندارد هشت به شش
 • جایگزینی زانوی ۹۰ درجه به جای شتر گلو

نکات مهم و کاربردی در لوله کشی ساختمان

در هنگام لوله کشی ساختمان چند نکته وجود دارد که باید لوله کش رعایت کند تا ساختمان به طور صحیح و مناسب لوله کشی شود ما مطالب کامل را در مورد نکات لوله کشی ساختمان به صورت کامل در صفحه ی لوله بازکنی شریعتی توضیح داده ایم.  

همه ی این دلایل نامبرده به تک تک یا همگی موجب نشتی می شوند.لوله بازکنی الهیه به طور دقیق و حساب شده مشکل نشتی را از پایه درست می کند.


خدمات شرکت لوله بازکنی الهیه

 • لوله کشی پلی اتیلن توسط استاد با تجربه
 • نشت یابی لوله ها با دستگاه تشخیص
 • در آوردن اشیاه ( حلقه، گوشی موبایل، سوئیچ، انگشتر، و …)
 • بازکردن لوله های سخت و سیمانی
 • تخلیه چاه  با ماشین های ۱۲۰۰۰ و ۸۰۰۰ لیتری با پمپ سه فاز و مکنده

لوله بازکنی الهیه

 

خدمات چاه بازکنی و تخلیه چاه لوله بازکنی الهیه

حفر چاه:

لایروبی و تعمیر چاه های قدیمی، نصب فلش تانک و طوقه چینی- حفر انواع چاه سپتیک و معمولی

تخلیه چاه تهران:

ارائه خدمات چاه بازکنی فوری و هم چمین اعزانم نیرو به صورت شبانه روزی در تمامی شهر های تهران

چاه بازکنی:

باز کردن انواع چاه های قدیمی – ریزشی – باز کردن چاه و تخلیه چاه با ماشین های بزرگ و کوچک ۸۰۰۰ لیتری و ۱۲۰۰۰ لیتری در تمامی نقاط تهران با نیروهای کاربلد نوین لوله و لوله بازکنی الهیه


در اولین تماس باما بلافاصله اقدام به ارسال سرویسکار می کنیم . نیم ساعته می رسیم.و مشکل شما را به نحو احسن و با رعایت کامل نکات بهداشتی انجام می دهیم.

تماس بی واسطه با سرویسکار لولخه بازکنی در الهیه ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰


در قسمت ذیل به سوالات پرتکرار مشتریان لوله بازکنی الهیه پاسخ داده ایم

 

اگر لوله ی آشپز خانه شما بو می دهد چکار باید کنید؟

درصورت بودهی لوله ها ابتدا با لوله بازکنی الهیه تماس گرفته سرویسکاران ما مواد خاصی برای بوگیری لوله ها دارند که با فنر زدن و ریختن مواد در لوله بوی بد آن ها از بین می رود.

اگر در موقع فنر زدن لوله ی پارکینگ سر فنر سیاه شد نشانه ی چیست؟

در صورت سیاه شدن سره فنر در پارکینگ نشانه ی این است که چاه فاضلاب شما پر شده است و نیاز به تخلیه شدن دارد.

سریع ترین و به صرفه ترین اقدام برای نشتی لوله چیست؟

اگر می خواهید مشکل نشتی لوله ی شما زود و به صرفه تمام شود از چسب جلاسنج مخصوص درز گیری لوله ها استفاده نمایید.

برای جلوگیری از گرفتگی زود به زود لوله ها چکار کنیم؟

برای پیشگیری استفاده از محلول لوله بازکن و تاید و آب گرم است. دومین اقدام برای جلوگیری ریختن جوش شیرین و نوشابه داخل لوله می باشد.

برای پاسخگویی سریع تر ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید