لوله بازکنی الهیه شبانه روزی و فوری اعزام نیرو از نزدیک ترین شعبه 100%تضمینی

لوله بازکنی الهیه شبانه روزی و فوری اعزام نیرو از نزدیک ترین شعبه 100%تضمینی

شماره لوله بازکنی الهیه
شرکت لوله بازکنی الهیه با 25 سال تجربه کار به همراه کارشناس حرفه ای سخت ترین گرفتگی ها را رفع می کند. اگر نیاز به لوله بازکن در الهیه دارید بصورت شبانه روزی با شماره (09101702050) تماس بگیرید. رفع گرفتگی لوله با کیفیت عالی و حداقل میزان کثیف کاری و ضمانت 100% باز کردن لوله می باشد.

تخلیه چاه الهیه فوری و شبانه روزی با روش های جدید و بدون تخریب آماده ارائه خدمت است.

لوله بازکنی الهیه شبانه روزی

✅ قیمت رفع گرفتگی200 الی 500 تومان
روش های لوله بازکنی فنر برقی، پمپ و مکنده
✅ نحوه سرویس دهی رعایت بهداشت ضد عفونی
زیر نظر اتحادیه  شبانه روزی و فوری

لوله بازکنی الهیه تضمینی و بهداشتی

لوله بازکنی و تخلیه چاه الهیه یکی دیگر از خدمات لوله بازکنی نوین در الهیه است که با حداقل میزان کثیف کاری کاملا تضمین شده به مشتریان ارائه می گردد.

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مهم ترین مشکلاتی است که در هر خانه ای رخ می دهد. مشکل گرفتگی و سرازیر شدن آب فاضلاب در هر قسمت از ساختمان مانند چاه توالت، لوله حمام، سینک، آشپزخانه، حیاط و پارکینگ اتفاق می افند.

این شرکت با سالها تجربه در لوله بازکنی در تهران و همچنین با استفاده از تجهیزات جدید و متخصصین در این منطقه از تهران می تواند علت و محل گرفتگی را شناسایی کرده و لوله را با کیفیت بالا باز کند.

لوله بازکنی فرمانیه از دیگر شعبات و خدمات شرکت نوین است که در این منطقه فعالیت می کند. اگر در الهیه هستید و با مشکل گرفتگی فاضلاب ربرو شدید کافیست به این صفحه مراجعه فرمایید.

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی الهیه و تخلیه چاه الهیه به صورت شبانه روزی، فقط با شماره (09101702050) تماس بگیرید. لوله بازکن متخصص در عرض 20 دقیقه با تجهیزات کامل اعزام می شود و سخت ترین گرفتگی هایی که برای لوله های منزلتان پیش آمده را به صورت 100% تضمینی و کیفیت عالی برطرف می کند.

لوله بازکنی در الهیه فوری و شبانه روزی

لوله بازکنی در الهیه با بهترین روش ها و ابزارهای بدون آسیب به لوله 100% تضمینی

همانطور که می دانید گرفتگی لوله فاضلاب در هر زمان و مکانی ممکن است رخ دهد. باید از خدمات یک شرکت فعال در 24 ساعت شبانه روز (24 ساعت) بهره مند شوید.

با آگاهی از این مشکل، چندین چاه بازکن حرفه ای خود را در سراسر تهران بزرگ از جمله منطقه الهیه مستقر کرده ایم تا پس از تماس مشتری، نیروی قابل اعتماد و باتجربه را برای رفع مشکل در محل اعزام کنیم.

به این ترتیب هر زمان که با مشکلی مواجه شدید می توانید تنها در یک تماس درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت یک لوله بازکن مجرب را به محل شما اعزام خواهند کرد.

با خیالی آسوده از خدمات لوله بازکنی الهیه استفاده کنید. مطمئن شوید که لوله بازکن الهیه شیفت شب این منطقه بسیار قابل اعتماد هستند و مشکل گرفتگی های سخت به نحو احسنت برطرف می کنند.

لوله بازکنی الهیه + تخلیه چاه الهیه فوری و شبانه روزی 09101702050

گرفتگی فاضلاب در هر ساعت از شب و روز اتفاق می افتد که باید هرچه سریعتر رفع شود. برای راحتی در انجام خدمات چند سرویسکار در منطقه الهیه به صورت شبانه روزی فعال هستند.

لوله بازکنی الهیه شبانه روز باز است برای دریافت متخصص کافیست با شماره پشتیبانی سایت (09101702050) در هر لحظه که نیاز داشتید 24 ساعته تماس بگیرید. بهترین چاه بازکن برای رفع گرفتگی لوله از نزدیک ترین شعبه اعزام می شود. بعد از انجام کار فاکتور معتبر با درج قیمت و شماره برای ضمانت خدمات به مشتری ارائه می شود.

الهیه کجاست؟

لوله بازکنی الهیه یکی از محله های واقع در لوله بازکنی شمال تهران می باشد. این محل از شمال تا محله لوله بازکنی تجریش، از سمت غرب تا خیابان ولیعصر و اتوبان مدرس، از قسمت جنوب تا پل صدر یا پارک وی و از شرق تا منطقه لوله بازکنی شریعتی وسعت دارد. 

در این منطقه ساختمان های دیپلماتیک زیادی وجود دارد که محل اقامت اتباع خارجی است. 

پیشینه الهیه

زمین های الهیه  که با نام قدیمی آن خور آذین معروف است در گذشته متعلق به محترم الدوله، همسر امین الدوله بوده است.

در سال 1286 قمری (میرزا جعفر حکیم الهی) 6 قطعه از زمین های خورآذین را از حسین تجریشی و محمد علی تجریشی خریداری می کند و به همین  مناسبت با توجه به نام خریدار، الهیه نامیده می شود.

در الهیه 3 باغ معروف واقع شده است: باغ سفارت آلمان، باغ شرکت نفت و باغ سفارت ترکیه

نحوه ی لوله بازکنی در الهیه

سرویسکار چاه بازکن با نام حمید نوروزی به شماره تلفن 09196790069 در خیابان فرشته، پل رومی، خیابان فیاضی و خیابان آقا بزرگی به صورت شبانه روزی فعال است.

ولنجک در همسایگی منطقه الهیه قرار دارد و چند نفر از چاه بازکن های با تجربه در این منطقه فعالیت دارند. برای دریافت سرویکار حرفه ای در منطقه ولنجک می توانید به صفحه ی لوله بازکنی ولنجک مراجعه فرمایید.

آقای مهدی یادگاری با شماره 09907605505 در خیابان های تختی، پارسا، صحرا، واثق نوری، شاهد و دشتیار، خیابان چناران و مهدیه آماده رفع مشکلات و لوله بازکنی در الهیه می باشد.

متخصص لوله بازکن دیگری با نام حسین قاسمی با شماره تلفن 09126235020 در خیابان های خزر شمالی، شریفی منش، سروستان، خیابان اکبری و محله باغ فردوس فعالیت می کند. در صورت گرفتگی لوله فاضلاب در الهیه میتوانید از این افراد کمک بگیرید.

لوله بازکن الهیه با تیم حرفه ای و ماهر با تجهیزات پیشرفته در خدمت شماست.

انواع گرفتگی لوله فاضلاب در الهیه

دستمال کاغذی: انداختن دستمال کاغذی در توالت ایرانی و خارجی باعث گرفتگی توالت می شود. زیرا پس از افتادن دستمال ها در کاسه توالت خیس شده و متراکم می شوند و از عبور آب و تخلیه آب جلوگیری می کند. اگر می خواهید از پر شدن توالت جلوگیری کنید، دستمال کاغذی را در سطل زباله قرار دهید. در غیر این صورت در صورت گرفتگی لوله برای رفع آن به صورت تضمینی به سرویس لوله بازکنی الهیه با فنر برقی نیاز خواهید داشت.

برای خرید دستگاه های ارزان لوله بازکنی خانگی یا درخواست سرویسکار لوله بازکنی در منطقه دزاشیب به صفحه ی لوله بازکنی دزاشیب  مراجعه فرمایید.

مصالح ساختمانی: گاهی به دلیل ساخت و ساز و تعمیر، موادی مانند سیمان، ملات و گچ می توانند وارد چاه شده و منجر به اتصال لوله شوند. بهتر است قبل از انجام کار ساختمانی کلیه لوله های فاضلاب را با درپوش ببندید تا از گرفتگی لوله ها با سیمان جلوگیری شود.

مو: از ریختن موهای بلند یا کوتاه در فاضلاب توالت یا حمام خودداری کنید زیرا موها می توانند به سرعت به هر چیزی بچسبند و باعث برگشت فاضلاب شوند.

روغن و چربی: معمولاً وقتی ظروف روغنی در سینک شسته می شوند، چربی و روغن نیز وارد لوله ها می شود. مواد روغنی به تدریج باعث تجمع چربی در داخل لوله و گرفتگی رسوب می شوند.

ترفندهایی که میتوانید با یادگیری این مطالب به راحتی انسداد لوله فاضلاب را حل کنید. در صفحه ی لوله بازکنی قیطریه بخوانید.

روغن و چربی ظروف داخل سطل زباله را حتما خالی کنید تا از انسداد زودهنگام و مکرر جلوگیری کنید زیرا در صورت گرفتگی باید از خدمات لوله بازکنی در الهیه استفاده کنید.

دیگر موارد دخیل در چاه بازکنی الهیه

 • عدم استفاده توری و فیلتر زباله
 • پسماند غذایی و فضولات
 • تمیز نکردن مرتب زهکشی
 • استفاده از اسید های شیمیایی
 • لوله کشی غیر استاندارد
 • شیب و زانویی نامناسب برای خروج ضایعات
 • وجود جسم خارجی پلاستیکی درون لوله

روش های پرکاربرد لوله بازکنی الهیه

تخلیه چاه و لوله بازکنی الهیه فوری و شیانه روزی 09101702050 توسط بهترین نیروها و ابزارهای موجود

هنگام باز کردن لوله در الهیه راه های مختلفی برای رفع گرفتگی وجود دارد. سرویسکار محله الهیه با توجه به شدت و علت گرفتگی لوله بازکنی بهترین راه را انتخاب می کند. شرکت لوله بازکنی الهیه برای باز کردن مجرای فاضلاب از روش های زیر استفاده می کند:

1. فنر برقی: فنر برقی قادر است تمام گرفتگی ها (حتی گرفتگی های سیمانی) را که شدیدترین نوع گرفتگی است از بین ببرد. البته لازم به ذکر است که تمامی مراحل سرویس با کمترین کثیف کاری انجام می شود، نسبت به سایر روش ها ارزانتر بوده و آسیبی به لوله ها وارد نمی کند.

این دستگاه به دلیل صدای بلند تر نسبت به دیگر ابزارها برای استفاده در شب و بیمارستان ها توصیه نمی شود. لوله بازکنی نوین برای حل این مشکل از دستگاه های بی صدا و مدرن مانند واتر جت، کمپرسور هوا و دستگاه کیفی استفاده می کند.

2. پمپ فشرده ساز هوا: یکی دیگر از راه های لوله بازکنی در الهیه، فشرده سازی هوا است. در این روش فشار باد به طور همزمان وارد لوله ها می شود و هر چیزی را که مانع عبور آب و فاضلاب می شود را از بین می برد. این کار برای پاکسازی لوله  از شن، ماسه و خاک استفاده می شود.

3. دستگاه مکش: در موارد خاص مانند خارج کردن وسایل درشت از توالت کاربرد دارد.

مزیت های استفاده از فنر برقی اتوماتیک

رفع گرفتگی مسیر لوله با فنر به صورت اتوماتیک یا دستی انجام می شود. دستگاه فنراتوماتیک به صورت کاملا حرفه ای داخل لوله را از رسوب و چربی تمیز می کند. علاوه بر این، فنر برقی برای جلوگیری از هزینه های اضافی، صرفه اقتصادی دارد.

گرفتگی با رسوبات مواد و گیر کردن ضایعات، دستمال کاغذی، روغن و مواد سخت مانند مصالح ساختمانی اتفاق می افتد. عدم کثیفی کف آشپزخانه یا توالت از مزیت دیگر این ابزار است.

سرویسکاران ما در لوله بازکنی تجریش به صورت 24 ساعته فعالیت دارند تا در صورت هر گونه ایجاد مشکل لوله ها بلافاصله به محل برسند. 

چرا لوله های آب دچار نشتی می شوند؟

اعزام بهترین لوله بازکن الهیه کم تر از 20 دقیقه با تجهیزات کامل 09101702050

اگر با مشکل نشت و خرابی لوله های ساختمان مواجه شدید حتما مشکل را جدی بگیرید. دلیل اصلی نشتی در لوله های ساختمان لوله کشی غیر استاندارد و لوله های پوسیده است. اما دلایل دیگری نیز باعث نشتی از درز لوله می شود که آسیب جدی به ساختمان می زند.

 • فشار زیاد آب
 • قرارگیری نامناسب زانویی لوله
 • عدم استفاده از چسب مخصوص
 • لوله های قدیمی روکار شده
 • عدم شیب در لوله های اصلی
 • لوله کشی هشت به شش
 • جایگزینی زانویی 90 درجه به جای شتر گلو

زمانی که به متخصص لوله بازکن الهیه نیاز داشتیم چه کار کنیم؟

برای دسترسی فوری به لوله بازکنی الهیه کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب به صورت کاملا بهداشتی، بدون تخریب و ضمانت 100% بر طبق فاکتور رسمی انجام می شود.

خدمات شبانه روزی لوله بازکن الهیه

در اولین تماس، بلافاصله سرویسکار با ابزار متناسب کم تر از نیم ساعت در محل آماده خدمت است.

تعرفه ی لوله بازکنی الهیه

قیمت خدمات در لوله بازکنی الهیه با توجه به نرخ نامه زیر نظر اتحادیه تعیین می شود.

اکثر مشتریان دنبال خدمات با قیمت پایین در عین حال با کیفیت عالی هستند.

با توجه به نوسانات قیمت در این حوزه این شرکت مانند همیشه با مبلغی پایین تر از همکاران، خدمات خود را به نحو احسنت ارائه می کند.

اعزام نیروی مجرب

نیروی لوله بازکن در الهیه باید تجربه بالایی در استفاده از ابزار را داشته باشد تا بهترین تشخیص را انجام دهد.

در صورت عدم تجربه سرویسکار یا نیروی مربوطه باعث شکستگی لوله و آسیب به اتصالات آن می شود.

مجموعه لوله بازکنی الهیه از کارشناسان با مهارت برای تشخیص نم و رفع آن بهره می برد.

تشخیص  کاران از دستگاه های مخصوص صوتی و حرارتی برای پیدا کردن محل نشتی لوله استفاده می کنند.

بدون کنده کاری و اتلاف وقت محل ترکیدگی لوله فاضلاب را پیدا کرده و ترمیم می کنند.

انتخاب لوله بازکنی در الهیه

تمام خدمات با بهترین کیفیت برای مشتری ارائه شود. اعتبار این شرکت در وجود انواع دستگاه و نیروی کار بالا است.

همچنین خدمات در زمان کم به همراه تشخیص صحیح و به موقع انجام می شود.

رفع گرفتگی فاضلاب توسط دستگاه ها و ابزار های مخصوص لوله بازکنی الهیه انجام می شود.

ارائه خدمات با جدید ترین روش ها و نیروهای ماهر، بدون آسیب به لوله ارائه می شود.

سوالات متداول مشتریان عزیز

برای از بین بردن بوی لوله ی آشپزخانه چکار کنیم؟

درصورت بودهی لوله ها ابتدا با لوله بازکنی الهیه تماس بگیرید. سرویسکاران ما برای بوگیری لوله ها هنگام فنر زنی و ترکیب موادخاص در لوله بوی بد آن ها از بین می برند.

سیاه شدن سر فنر، هنگام فنر زنی فاضلاب پارکینگ به چه علت است ؟

مشاهده رنگ سیاه در قسمت سر فنر نشانه ی پرشدن چاه فاضلاب است که در این هنگام چاه نیاز به تخلیه دارد.

سریع ترین و به صرفه ترین راهکار برای نشتی لوله چیست؟

اگر می خواهید مشکل نشتی لوله ی شما زود و به صرفه تمام شود. از چسب جلاسنج مخصوص درز گیری لوله ها استفاده نمایید.

راه حل جلوگیری از گرفتگی و انسداد لوله ها چیست؟

اولین راه استفاده از محلول جوش شیرین و نوشابه است است. دومین راه ترکیب آب لیمو به همراه نمک پیشنهاد می شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!