لوله بازکنی مینودر قزوین شبانه روزی 09126235020

شماره لوله بازکنی مینودر

لوله بازکنی مینودر شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت مشتریان است. برای درخواست لوله بازکنی در مینودر کافیست با شماره 09126235020 بگیرید. سرویسکاران این منطقه خدمات گرفتگی لوله را با بهترین کیفیت، 100% تضمینی و با گارانتی 2 ماهه رفع می کنند. زمان رسیدن سرویسکار لوله بازکن 20 دقیقه و زمان انجام کار در محل 15 دقیقه می باشد.

معرفی منطقه لوله بازکنی مینودر

محله مینودر در استان قزوین و در شمال غربی شهر قزوین قرار دارد. این محله از شرق به جاده اردبیلک، میدان تعاون و بلوار صیاد شیرازی و از جنوب به میدان کاسپین، بلوار غدیر، میدان هما و بلوار سیدالشهدا و به محله های کوثر، الهیه و کرامت محدود می شود.

اتصالات کشی ساختمان های لوله بازکنی مینودر تقریبا قدیمی هستند و به مرور زمان توسط پسماند غذایی و آشغال مسدود میشوند. اما دلیل انسداد در لوله ها چیست؟ با چه روش هایی میتوانیم از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کنیم؟ پاسخ تمام این سوال ها در صفحه لوله بازکنی تهران است.

لیست افراد لوله بازکنی مینودر

رجبی09101702050
بیگدلی✅ 09196790069
✅ رضایی✅ 09907605505
✅لوله بازکنی مینودر 09126235020
لوله بازکنی مینودر 100% تضمینی 09126235020

لوله بازکنی چیست؟

عملیاتی که برای باز کردن مسیر گرفتگی در لوله فاضلاب انجام می دهند لوله بازکنی نام دارد. این خدمات در سال 1370 همزمان با ساختمان سازی و افزایش جمعیت رونق یافت و تا به حال روزانه بین 2000 تا 75000 گرفتگی لوله در شهر قزوین و تهران اتفاق می افتد. 

در اوایل خدمات لوله بازکنی قزوین با دستگاه های ابتدایی مانند فنر دستی و دریل انجام میشد. اما با توسعه فناوری تجهیزات جدید و پیشرفته ای برای این خدمات ساخته شد.

دستگاه های لوله بازکنی مینودر

 • ژنراتور برقی موشکی با قدرت موتور 750
 • پمپ تراکم باد 
 • فنر های فولادی و سرفنر های مخصوص لوله
 • سه نظام رسوب تراشی
 • دستگاه واتر جت
 • دستگاه مکش 
 • گیره های مخصوص و…

از جمله دستگاه هایی هستند که توسط سرویسکاران لوله بازکن مورد استفاده قرار می گیرند. انجام کار با تجهیزات جدید باعث میشود تا مشکلات گرفتگی در لوله ها بدون تخریب و آسیب انجام شود. کیفیت انجام کار تمیزی نیز تا 70 درصد افزایش می یابد.

لوله بازکنی مینودر بدون تعطیلی و بدون تخریب 09126235020

در چه مواقعی به خدمات لوله بازکنی مینودر نیاز داریم؟

بهتر است بدانید که در چه زمان هایی باید با تخصصصین لوله بازکن در مینودر تماس بگیرید. پس در ادامه چند مورد از علائم گرفتگی فاضلاب را توضیح می دهیم:

لوله بازکنی عظیمیه کرج یکی دیگر از شعبات ما در این منطقه است. عزیزانی که در این محل هستید کافیست وارد این صفحه شوید و درخواست خود را تکمیل نمایید.

 1. انتشار بوی بد فاضلاب در خانه
 2. شنیدن صدای قل قل آب از سینک یا توالت
 3. بالا آمدن آب از لوله فاضلاب آشپزخانه
 4. پس زدن آب هنگام روشن کردن لباسشویی
 5. تخلیه کند آب لوله از سینک و توالت

دلایل گرفتگی لوله ها چیست؟

مهم ترین دلایل انسداد لوله فاضلاب خطای انسانی و عدم رعایت اصول بهداشت است. کافیست کمی به رعایت نگهداری از لوله ها دقت کنیم تا مشکل گرفتگی اتفاق نیفتد. از جمله دلایل گرفتگی در لوله فاضلاب:

کارهایی که برای جلوگیری از گرفتگی لوله بازکنی مینودر باید انجام دهیم

 1. بعد از شست و شوی ظروف میتوانید کمی آب جوش با پودرلباس شویی مخلوط کنید و درون لوله فاضلاب بریزید تا روغن به دیواره ی لوله نچسبد و چربی ها را بشورد.
 2. در خروجی کف شور لوله بازکنی مینودر حمام یا آشپزخانه توری مخافظ نصب کنید تا موهای زائد و یا تیغ و ژیلت درون فاضلاب نیفتد.
 3. هر 10 روز از محلول های تمیز کننده لوله استفاده کنید.
 4. سیفون و اتصالات زیر سینک را باز کنید و هر هقته آن ها را تمیز کنید.
 5. دستمال کاغذی یا وسایل ریز را درون فاضلاب نریزید و از سطل زباله استفاده کنید.

برای یادگیری آموزش های بیشتر برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب بهتر است صفحه ی لوله بازکنی مشهد را مشاهده فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *